Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 23 Trečiadienis
 

Ar sulauks Darbo partija teisingo teismo?

2013-01-14 21:52 | Nuomonių ringas | Komentarų (15)

Anatolijus Lapinskas. Asmeninė nuotr.


Anatolijus Lapinskas

Dauguma skaitytojų galbūt nusistebės tokiu klausimu: juk Konstitucijoje aiškiai pasakyta (109 str.), kad „Teisingumą Lietuvos Respublikoje vykdo tik teismai. Teisėjas ir teismai, vykdydami teisingumą, yra nepriklausomi. Teisėjai, nagrinėdami bylas, klauso tik įstatymo“. Teisingumą ir teismų bei teisėjų nepriklausomumą patvirtina ir Teismų įstatymas: “Bylose teismų priimtus sprendimus gali peržiūrėti tik teismas ir tik įstatymų nustatyta tvarka“ (1 str.), „Teismai, vykdydami teisingumą, yra nepriklausomi nuo kitų valstybės valdžios institucijų, pareigūnų, politinių partijų, politinių ir visuomeninių organizacijų ir kitų asmenų“ (2 str.).

Deja, gyvenimas ligi šiol teikė daugybę pavyzdžių, kurie versdavo suabejoti minėtomis Konstitucijos ir įstatymo nuostatomis. Visi turbūt atsimena vadinamąją Garliavos bylą, kai teisingumą pradėjo vykdyti minia (žinoma, jos supratimu), teisėjams buvo daromas pačių aukščiausių šalies vadovų spaudimas, jau nekalbant apie partijas ir visuomenines organizacijas, pasišovusius įvykdyti savo įsivaizduojamą teisingumą.

Dauguma žiniasklaidos taip pat piešė tik „sutenerės“ motinos ir jos draugų „pedofilų“ vaizdus. Išdrįsusius publikuoti kitokią nuomonę interneto portalus užguldavo gausūs komentarai su tokių straipsnių autorių pasmerkimu ar net tiesioginiais grasinimais.

Beje, į masinę psichozę itin aktyviai įsijungė Lietuvos menininkai. Garliavos kiemo teatre mergaitės pagrobėjų garbei liejosi dainos ir muzika, buvo sukurtas Drąsių Kedį garbinantis net 86 (aštuoniasdešimt šešių!) serijų televizijos serialas „Drąsos kaina“. Dar pernai pavasarį žinomas režisierius Jonas Vaitkus ketino statyti rašytojo Herkaus Kunčiaus pjesę „apie Lietuvą sukrėtusią ir supriešinusią Drąsiaus Kedžio bei jo dukrelės tragediją“ pavadinimu „Klanas“. Aišku, apie D.Kedžio kovą su pedofilų klanu…

Pagaliau paaiškėjo kraupi tiesa, kad mergaitę tvirkino ne jau nužudyti „tvirkintojai“, kurie pasirodė visai nekalti, bet mergaitės tėvas ir jo aplinka. Tačiau visi tie kovotojai, iki pat aukščiausiųjų, ligi šiol neištarė nė vieno atgailos žodžio nei dėl atviro melo, pvz., kad teismo sprendimas grąžinti mergaitę vykdomas, nors globėja nė neketino to daryti, nei dėl kitų savo veiksmų, atvedusių į žudynes, ne vieno žmogaus, tarp jų ir vaiko gyvenimo suluošinimą. Tikėkimės, kad tų veikėjų sąžinė kada nors vis dėlto prabils.

Tačiau kas Lietuvoje darosi dabar? Šalies informacinė erdvė bei politinis horizontas grūste užgrūstas žiniomis apie Lietuvos priešą Nr. 1 Viktorą Uspaskich, mažai kas išdrįsta žiniasklaidoje parodyti simpatiją ir jo vadovaujamai Darbo partijai. O jei išdrįsta, tuojau apšaukiami, švelniai tariant, „ne patriotais“. Žodžiu, istorija kartojasi, vyksta tokia pati propagandinė kampanija, kaip ir buvęs garliavinis marazmas.

Kaip ir pastaruoju atveju, šalies politikai irgi nepraleidžia progos patylėti. Štai aukščiausia šalies institucija visai neseniai, kalbėdama apie Darbo partijos teismą, pareiškė, kad “jei partija yra sąžininga – nėra ko slėpti ir bijoti. O toks demonstratyvus bylos vilkinimas, kokį matėme pastaruoju metu, garbės tokiai partijai nedaro“. Kas tai, argi ne nuoroda vykstančiam teismui, kad toji partija yra ir nesąžininga, ir negarbinga – su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis?

Internetinėje žiniasklaidoje pasirodžiusiame Kęstučio Masiulio grėsmingo pavadinimo straipsnyje „VU „juodosios buhalterijos“ byla rodo valstybės supuvimą” šis Seimo narys nuvažiavo dar toliau, anot jo: “į nusikalstamą schemą buvo įtraukta (be jokių ten “galimai”!) dešimtys įmonių ir šimtai, o gal net tūkstančiai žmonių, visi nuolankiai mokėjo, gavo ir davė pinigus”, “viena iš didžiausių partijų „šešėlines“ lėšas moka kitiems valstybės pareigūnams, Seimo nariams, šou verslo atstovams, žiniasklaidai”.

Dar vasarą Konservatorių patriarchas Vytautas Landsbergis, o pastaruoju metu ir kiti jo partijos nariai pradėjo aktyviai įtikinėti tautą, o dar labiau teismą, esą V.Uspaskicho ir jo partijos veikla yra susijusi su… šnipinėjimu Rusijos naudai. „Šnipinėjimas – štai nuo ko buvo pradėtas tyrimas”, – džiūgavo tas pats K.Masiulis, o V.Landsbergis netgi tiesiogiai patarė teismui: „Informacija tebėra verta dėmesio, tikrinimo, gal ir paimtieji atsiskaitymų pėdsakai tebesaugomi; Lietuvos valstybės saugumo požiūriu būtų neatsakinga juos ignoruoti”.

Anot patriarcho, gali būti ir dar baisiau: “artėjant Darbo partijos teismų baigiamiesiems procesams, „darbiečiai“ gali imtis destruktyvios veiklos… nukreips dėmesį nuo savo bylos ir teismo proceso, laimės laiko, gal ir tiesiog atkeršys Lietuvai”. Pagal tokią prognozę belieka laukti Lietuvos sunaikinimo, galbūt neužgesinto Ignalinos reaktoriaus išsiveržimo, taigi, gelbėkitės kol nevėlu…

Sugrįžkime į Darbo partijos teismą, kas čia įvyko ir dar vyksta? Vienas žymiausių mūsų teisininkų, buvęs Aukščiausiojo ir Konstitucinio teismo teisėjas, Vidaus reikalų ministras, dabar Seimo narys Stasys Šedbaras savo straipsnyje „Teisinio sprendimo vertinime improvizacijos nebūtinos“, pasirodžiusiame pernai gruodžio pradžioje, visai atvirai pripažįsta, kad dar 2008 metais jam kilo abejonės dėl Darbo partijos bylos politiškumo, o svarbiausia, dėl procesinių dalykų: „Sunku buvo užsimerkti ir nematyti daugybės procesinių klaidų teisininkui, kuris ne vienerius metus dirbo praktinį darbą. Procesinės klaidos, padarytos prokurorų, ikiteisminio tyrimo pareigūnų ir yra tai, kas lėmė mano apsisprendimą balsuojant“.

Priminsime, kad 2008 metais S.Šedbaras buvo Laikinosios tyrimo komisijos “dėl sutikimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn Seimo narius V. Uspaskichą ir V. Gapšį ir kitaip suvaržyti jų laisvę” pirmininkas, todėl tenka neabejoti, kad jis puikiai žino visas bylos smulkmenas ir jos eigos peripetijas.

Tuomet jis iš Seimo tribūnos sakė: „Komisijos nariams užteko duomenų ir įrodymų nustatyti, kad įrodymai yra pritempti“. Balsuojant dėl sutikimo panaikinti V.Gapšio neliečiamybę, jis susilaikė, tai nulėmė neigiamą komisijos verdiktą dėl šio Seimo nario neliečiamybės atėmimo, tačiau viso Seimo nutarimas jau buvo teigiamas.

Minėtame straipsnyje S.Šedbaras atviravo dar labiau: „per procesines klaidas žmogų galima tiesiog sulaužyti, jis gali netekti galimybės normaliai gintis. Čia ir yra pagrindinis akcentas, kurio nepaisyti negalima, nes teisminėje praktikoje procesiniai dalykai, procedūros yra labai svarbu – kaip surenkami įrodymai, kokia tvarka ir t.t. Yra šalių, kur šiurkščiai pažeidus procedūrines normas, nepriklausomai nuo įrodymų žmogus išteisinamas“. SIC!

„Visuomet pasisakau už teisę ir jos prioritetą“, sako S.Šedbaras. Kas gi gali tam nepritarti? Tačiau kelias į teisę juk negali eiti, jo paties žodžiais, „per procesines klaidas“. O juk procesinių klaidų bent jau V.Gapšio procese, S.Šedbaro pripažinimu, buvo DAUGYBĖ! Tos klaidos, aišku, kad buvo “neteisė”, o iš neteisės teisė negimsta. Šią aksiomą pripažįsta kiekvienas teisininkas. Kaip ir kitą S.Šedbaro išsakytą nuostatą, o iš tikrųjų – konstitucinę visuotinai pripažintą normą: „Teismas yra nepriklausomas ir joks politikas ar atskira politinė organizacija neturi teisės daryti jam jokios įtakos“. Apie tas įtakas jau minėjau aukščiau.

Reziumuojant S.Šedbaro mintis, tektų suabejoti, ar Darbo partijos vadovus ir visą partiją teisiantis teismas kažin ar bus teisingas jau vien dėl Seimo komisijos patvirtinto fakto apie užtenkamus duomenis ir įrodymus, kad Darbo partijos byloje „įrodymai yra pritempti“. Ir nemažiau dėl to, kad teismo procese buvo daugybė procesinių klaidų, o tokiais atvejais „nepriklausomai nuo įrodymų žmogus išteisinamas“.

Ar teismas sugebės kritiškai pažvelgti į surinktus įrodymus ir proceso eigą, sužinosime pavasarį, nes Valstybinį kaltinimą palaikančio Generalinės prokuratūros prokuroro Sauliaus Versecko teigimu, „posėdžiai Darbo partijos byloje yra suplanuoti iki gegužės“. Kaip tik to mėnesio 17 dieną sukaks jau septyneri metai nuo skaudžios Darbo partijos epopėjos pradžios. Galbūt nors šios liūdnos sukakties proga suskambės teisingumo fanfaros?

Komentarai

 

 

 
 1. Tamsta esi Tikras lopų Lopas, o Autorius yra Lietuvai atsidavęs patriotas, nes ATSIRIBOJO nuo VIENAŠALIŠKOS, t.y. nuo priešiškos nuostatos TEISTI NENUTEISTĄ, smerkti įtariamą siekiant jį sugniuždyti ir neleisti apsiginti. Argi ne todėl nušovė teisėją Joną Furmanavičių ir nugalabino Andrių Ūsą, kurie jau kėlė bylas ir Kedvenckų gaujai, ir pačiam konservatorių vadui V.Landsbergiui. ***Ši Autoriaus nuomonė yra tarsi Saulės spindulys APTEMDYTOSE šio portalo nuomonėse. Mane ši Pažanga džiugina. Tėvynei reikia ne dalinės, o visos Tiesos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Na, kad tu “įtikėjai” valdiška nuomone ir sprendimais, tai suprantama, kad tau taip naudinga (nors labai nesąžininga). Bet žmonėms nereikia laikytis to valdiško solidarumo “varnas varnui nekirs”, tai ir nebekabink makaronų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. “Lietuvos valdžios viršūnė nebe iš sovietinių, bet iš tautinių tribūnų jie šaukia apie demokratiją, tačiau iš tikrųjų mindo žmogaus teises. Lietuvos jaunimas masiškai bėga – per dešimt metų iš Lietuvos emigravo pusė milijono jaunų, kvalifikuotų žmonių”.

  Tiems, kurie mano, kad šie teiginiai yra šmeižtas, siūlyčiau atsiversti Žmogaus teisių stebėjimo instituto (valdybos pirmininkas Kęstutis Čilinskas) tinklalapį ir susiimti už galvos, pamačius kaip Lietuvoje mindomos žmogaus teisės. Štai instituto 2006 m. atasakaitoje sakoma:

  “Trys ketvirtadaliai respondentų dalyvavusių viesuomenės nuomonės apklausoje, pareiškė, jog mano, kad jų teisės buvo pažeistos, tačiau dėl to niekur nesikreipė. 74 proc. jų nesikreipė į valstybės institucijas dėl savo teisių gynimo, nes netikėjo, kad tai padės. Tad nenuostabu, kad išgyvename neregėto masto emigraciją iš Lietuvos. Ji paaiškinama ne vien ekonominiais motyvais, ją taip pat sąlygoja nesugebėjimas užtikrinti žmogaus teises”.

  “Daugelis politikų bei valstybės pareigūnų dar turi įsisąmoninti, kad Lietuvos valstybingumas yra grindžiamas pagarba žmogaus teisėms, Ilgainiui, jis yra pakertamas nesiimant sąmoningų pastangų kurti ir tobulinti veiksmingą valstybės žmogaus teisių politiką, bei manipuliuojant žmogaus teisėmis, siekiant siaurų politinių tikslų. Pastaraisiais metais susirūpinimu žmogaus teisių apsauga buvo dangstomi politikų siekiai apsiginti nuo kritikos, išvengti teisinės atsakomybės, eliminuoti iš politinės kovos konkurentus”. Stipriau nepasakysi.

  Šviežesnės žmogaus teisių pažeidimų naujienos. Gruodžio pradžioje minėtas institutas tradiciškai paskelbė 2007 metų Žmogaus teisių nešlovės lygą. Nešlovės lyga – tai sąrašas politikų, valstybės pareigūnų bei institucijų, kurių veiksmai ar pasisakymai 2007 metais kirtosi su žmogaus teisių principais. Šios iniciatyvos tikslas – atkreipti viešųjų asmenų dėmesį į jų žalingus žmogaus teisėms veiksmus ar pasisakymus.

  2007 metų Žmogaus teisių nešlovės lygos nariais pripažinti Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas už tolerancijos ir lygių galimybių principų laužymą; “Lietuvos Ryto” žurnalistė Laima Lavastė už nekaltumo prezumpcijos pažeidimą; Laisvosios rinkos instituto prezidentas Remigijus Šimašius už pamatinių žmogaus teisių principų diskreditaciją; Lietuvos Respublikos Seimo narių grupė (Rima Baškienė, Irena Degutienė, Etela Karpickienė, Vincė Vaidevutė Margevičienė, Rimantas Jonas Dagys ir Andrius Kubilius) už asmenų diskriminaciją dėl jų socialinės padėties; Lietuvos Respublikos Seimas už Europos Žmogaus teisių teismo sprendimų negerbimą; Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos: už policijos pareigūnų keliamą grėsmę Lietuvos žmonių saugumui ir gyvybei.

  Dabar viešai paklauskime: ar V.Uspaskich Maskvoje pasakyti teiginiai apie Žmogaus teisių pažeidimus Lietuvoje neatitiko tikrovės? Taip išeitų, kad jei apie juos buvo paskelbta Maskvoje – neatitinka, bet jei Vilniuje – jau atitinka. Švelniai tariant, keista V.Uspaskich kritikuojančiųjų logika.

  Thumb up 0 Thumb down 2

 4. Pasirode dar vienas pedofilu gynejas. Seniai ir visur jis ta pati kliededavo, kad nera cia jokios pedofilijos. O dabar mat, teismas aiskiai pasake, kad vaika tvirkino tevas? Isgamos jus, vaika tvirkino pedofilai, niekas jusu pasakomis netikes, kad pedofilijos nebuvo. Tik pedofilu aplinka taip gali sakyt. Del Sedbaro irgi pasisake, tipo, geras teisininkas. Toks geras, kad net pro savo akiniius nemate, kaip buvo grobiamas vaikas. Tokie abu, vienas kito verti.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. manai patikesim kad vaikas nebuvo tvirkinamas ,visi skriaude vaika gaus ko nusipelne .nepavyks apdurninti zmoniu ,nenuslepsit to isgamos pedofilo Aido .

  Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Tolia kitu rupesciu neturi ,kodel neraso apie Pikeliskiu vaiku namus ,butu idomu zinoti ar pats jis ten nesilankydavo ,nors kas ji ten kvies.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 7. radau komentarą prie straipsnio Gulbės, įšaldytos gulbės:

  stasys
  2013 sausio 17 – 13:06
  “pažeista visa eilė Konstitucijos straipsnių ir net Vaiko Teisių Konvencija, tai kažkas gi privalo už tai atsakyti – pratylėti būtų lyg ir nerimta”. Taigi netyliu:
  Štai Lietuvos valstybės toleruoti, dažnai ir skatinti N.Venckienės veiksmai, kurių neturėtų būti JT Vaiko teisių konvenciją pasirašiusioje šalyje:
  Konvencijos 7 straipsnis. „Vaikas… turi… teisę žinoti savo tėvus ir būti jų globojamas“. Deja, neteisėtu Kauno miesto savivaldybės administracijos sprendimu vaikas, tėvui dingus, buvo atimtas iš motinos ir perduotas globėjai. Ši siekė tiesiog ištrinti motiną iš vaiko atminties, kalbėdama: „Man tik svarbu, kad Stankūnaitė paliktų mergaitę ramybėje, štai ir viskas“.
  8 straipsnis. „Valstybės dalyvės įsipareigoja gerbti vaiko teisę išsaugoti… šeimos ryšius… neleisdamos neteisėto kišimosi“. Kokie ten dar šeimos ryšiai, jei globėja spjovė net į teismo sprendimą atvežti mergaitę į susitikimus su motina.
  9 straipsnis. „Valstybės dalyvės užtikrina, kad vaikas nebūtų išskirtas su savo tėvais prieš jų norą… Valstybės dalyvės gerbia vaiko, kuris išskiriamas su vienu ar abiem tėvais, teisę nuolat su jais bendrauti“. Liūdna, bet pati Lietuvos valstybė neteisėtais Kauno miesto savivaldybės veiksmais išskyrė L.Stankūnaitės dukrą su motina, aišku, kad prieš motinos norą, ir paskyrė mergaitės globą N.Venckienei, kuri tiesiog tyčiojosi iš pagrindinio laikinosios globos tikslo – sugrąžinti vaiką į šeimą. Teisę vaikui nuolat bendrauti su motina N.Venckienė kategoriškai ignoravo.
  12 straipsnis. „Valstybės dalyvės garantuoja vaikui, sugebančiam suformuluoti savo pažiūras, teisę laisvai jas reikšti visais jį liečiančiais klausimais“. Šį straipsnį N.Venckienės gynėjai dažnai naudojo kaip pagrindą mergaitės faktiškai įkalinimui, esą ji pati nenorėjo susitikti su mama, todėl globėja jos ir nevežė į susitikimus. Viena svarbi konvencijos detalė: vaikas savo pažiūras turi reikšti „laisvai“, t.y. be jokios tiesioginės ar netiesioginės prievartos, bauginimo, gąsdinimų, akivaizdaus melo apie mergaitės motiną ar net nepažįstamų žmonių priešiškų veiksmų prieš pačią mergaitę. Deja, visiems žinoma, kad tokios laisvės, t.y. neutralios aplinkos mergaitė neturėjo. Kiekvienas jos viešas žodis buvo globėjos kontroliuojamas ar tiesiog iš anksto įtakojamas. Apskritai, mergaitės auklėjimas globėjos namuose buvo nukreiptas viena – neapykantos motinai linkme. Todėl į jos reiškiamus norus ar nenorus reikėjo žiūrėti labai kritiškai.
  Galiu pateikti dar 17 straipsnių pažeidimų.
  0 0

  Thumb up 1 Thumb down 2

 8. ne čia pataikei. čia ne pyyydofilų laikraštis. varyk iš čia pašol von. O Neringos Venckienės bendraminčiams siūlau paskaityti tiesiaišviesiai naują nuostabiai gerą straipsnį:
  Neris Karpuškaitė Akelaitienė “GULBĖS… ĮŠALDYTOS GULBĖS…”

  Thumb up 0 Thumb down 1

 9. Pagal A.Lapinską Lietuvos teisėjai, nagrinėdami bylas, visada klauso tik įstatymo? Aš to tvirtinti nedrysčiau. Nes tada jau nebereikėtų prisiekusiųjų teismo… Lieka įminti mįslę, kam yra prisiekęs ir pardavęs dūšę šio straipsnio autorius. Manau, kad Anatolijus galimai yra susidainavęs ne tik su darbo partija, bet gali turėti sąsajų ir su pedofilų klanu, nes tokio tendencingo rašinėlio laisvas žmogus neparašytų. Nebejuokinga, bet skaudu, kai staipsnio autoriui jau paaiškėjo, ( nors realybėje autoriui galėjo tik prisisapnuoti), kad mergaitę tvirkinęs jos tėvas ir jo aplinka? Pasakyta įžūliai, nes to dar nepatvirtino Aukščiausiasis Teismas. Manau, kad tas straisnis yra užsakytas klano?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 10. nejaugi Jums Šedbaras yra autoritetas SĄŽININGUMO požiūriu, Prisiminkite įrodymą, kad Adamkus tikrai gyveno Lietuvoje. Ar gali toks advokatas pretenduoti į
  EISINGUMO garantą. Pagarbiai

  Thumb up 2 Thumb down 1

 11. Dėkui, TELE 3, kuris pranešė, kad būtent Seimo pirmininkas Gedvilas paprašė Vaišvilos, kad praneštų tą “gerąją naujieną” apie Prezidentę Lietuvos žmonėms.

  Taip nepatikrintas šmeižtas buvo paskleistas per visą mediją.

  .Ir tai tik patvirtino mano atradimą, kad sąmokslas slypi BALSAS. LT GRUPĖJE, kuriai priklauso ir Uspaskicho Lietuvos rajonų (kiedainietis.lt, klaipiedietis.lt, šiaulietis.lt…) portalai.

  Po to kai balsas.lt nusipirko kažkoks mafijozas, neva iš Meksikos, bet kilęs neva iš Izraelio, nors mano APPLE kompas praneša, jog nelegalus, todėl duomenims pavojingas jo serveris stovi Kijeve, šios grupės žurnalistai ir “rinko medžiagą” prieš Grybauskaitę.
  Rinko ar falsifikavo?

  Čyvas su Ar. Brazausku turėjo paneigti vieno iš savo buvusių kolegų – M.Širvinsko – prisipažinimą, kad savo gerą algą už savo bosų užsakomus straipsnius gauna vokeliuose. Niekas iki šiol to nepaneigė. O kad Uspaskichas susijęs su šia grupe, kalba ir M.Širvinsko liudijimai, kurių kažkodėl mūsų spauda nesiteikė paviešinti, (racas.lt/m-sirvinksas-darbo-partija-vokeliai-balsas-lt-ir-as/ ) liudijimai ir faktai, kad visas jo Lietuvos rajonų portalų tinklas yra pajungtas prie BALSAS.LT grupės. Štai kodėl Darbo partijos statytiniui Gedvilui parūpo paskleisti šį šmeižtą prieš mūsų PREZIDENTĘ, pasinaudojus seimo tribūna ir neva signataro Vaišvilos lūpomis.
  Aktyviausias Prezidentės šmeižikas, kuris dirba kaip prisuktas laikrodis, yra Tomas Čyvas.

  Ar ne laikas eiti į gatves prieš Lietuvą užvaldžiusią mafiją?
  Matau, kad yra daug tokių, kuriems norisi tos mafijos valdžios.
  Kur mūsų tiriamoji žurnalistika?
  Kur mūsų žurnalistų etikos komisija? Kieno ji rankose? kodėl ji tokia TOLERANTIŠKA SKLEIDŽIAMAM MELUI?

  Kam parisdavė Žurnalistų sąjungos pirmininkas? Ar ne laikas jam į poilsį?
  Kur ta spauda, kuria galėtų pasitikėti Lietruvos pilietis?

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • “Nebejuokinga, bet skaudu, kai staipsnio autoriui jau paaiškėjo, ( nors realybėje autoriui galėjo tik prisisapnuoti), kad mergaitę tvirkinęs jos tėvas ir jo aplinka? Pasakyta įžūliai, nes to dar nepatvirtino Aukščiausiasis Teismas”.

   Nebijok, patvirtins, bet tada šauksi, kad reikia Dievo teismo. Po to velnio teismo. Kai šitie teismai nepatiks, liks vienintelis – Venckienės teismas – šitas jau bus teisingas. Beje keturi ar penki šio teismo nuosprendžiai – aukščiausioji bausmė gerai Venckienei pažįstamo budelio rankomis jau įvykdyti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Dėkui Tamstai už įdomias politikos užkulisių naujienas. Apie spaudos užvaldymą aš jau kai ką žinojau. Mano ilgai prenumeruotas “Valstiečių laikraštis” irgi jau tos grupės ‘Balsas.lt’ žinioje ir V.Vonžutaitė yra neoficiali jo ir finansininkė ir kadrų inspektorė. Matot, kaip šis leidinys persivertė 180 laipsnių.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...