Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 26 Pirmadienis
 

Ar Lietuva iš tiesų „paspringo“ norvegiškomis dujomis?

2015-06-22 15:42 | Ekonomika | Komentarų (97)

Ar iš tiesų Lietuva "paspringo" norvegiškomis dujomis?

„Norėdama įrodyti savo ekonominę nepriklausomybę nuo Rusijos, Lietuva pati save įvarė į spąstus“, – taip skelbiama Rusijos žiniasklaidoje apie Lietuvos suskystintų dujų terminalą (SDT).

Lietuvos SDT lyginamas su skrynia be rankenų: esą panešti neįmanoma, o numesti – negalima, nes pasirašytos brangių dujų pirkimo iš Norvegijos sutartys.

Teigiama, kad Lietuva, statydama SDT, planavo dujas tiekti Estijai ir Latvijai, tačiau jos pirkti 1,5 karto brangesnes dujas atsisakė.

Pati Lietuva pereiti vien tik prie suskystintų dujų negali, kadangi  žymiai pabrangtų šildymas, o pramonė taptų nerentabili.

„Lietuva bandė tiekti dujas į Ukrainą, tačiau „Gazpromas“ ir Baltarusija atsisakė suteikti savo dujų transporto sistemą, kas nenustebino, kadangi su kaimynais reikia gyventi draugiškai, o Lietuva seniai tai pamiršo“, – SDT nesėkme džiaugiamasi Rusijos žiniasklaidoje.

Pažymima, kad liko vienintelė išeitis – „Klaipėdos nafta“, kuri yra SDT „Independence“ operatorius, kreipėsi į Norvegijos kompaniją „Statoil“, prašydama sumažinti perkamų dujų kiekį.

Pagal ilgalaikes suskystintų dujų tiekimo sutartis, kurias pasirašė Lietuva, „Statoil“ per penkerius metus kasmet patieks 0,54 mlrd. kubinių metrų dujų.

„Tai yra privalomas mažiausias kiekis – mažiau Lietuva pirkti negali“, – pažymima Rusijos žiniasklaidoje. Ir patikslinama – esą mažiau Lietuva gali pirkti, tačiau vis tiek turės mokėti kaip už 540 milijonų kubinių metrų.

„Pasirodo, ne vienas „Gazpromas“ reikalauja vykdyti sutartyje numatytus įsipareigojimus – Vakarų kompanijos ne prasčiau sugeba rankas išsukinėti“, – pažymima straipsnyje apie Lietuvos SDT.

Tuo tarpu brangių norvegiškų dujų Lietuva esą neturi kur dėti. „Neoficialiais duomenimis, jau šiais metais „Litgas“ turės 150-200 milijonų kubinių metrų dujų, nupirktų iš Norvegijos, perteklių. Kitais metais situacija bus dar blogesnė – neparduotas dujų kiekis sudarys 240 milijonų kubinių metrų. Ir kur tą kiekį reikės dėti – išmesti į atmosferą?“ – ironizuojami mūsų politikų sprendimai.

„Taigi, SDT „Independence“ („Nepriklausomybė“) pavadinimas dabar labai simbolinis. Lietuvos valstybė tapo priklausoma nuo savo pačios skubotų ir neapgalvotų veiksmų“, – konstatuojama Rusijos žiniasklaidoje.

Ten pateikiami ir tokie Lietuvos SDT dujų kainos skaičiai: norvegiškų dujų kaina – 328,9-365,5 JAV dol. už 1000 kubinių metrų. SDT papildomos išlaidos – dar 145 JAV dol. už 1000 kubinių metrų. Dar 60 dolerių už 1000 kubinių metrų kainuoja dujų suskystinimas/išskystinimas. O jeigu būtų pridedama dar nors 5 doleriai pelno, galutinė kaina būtų 539-576 JAV dol.

„O „Gazpromas“ tiekia dujas už 370 JAV dolerių. Ir tai jau galutinė kaina. Štai ir gaunasi, kad rusiškos dujos yra 1,5 karto pigesnės už norvegiškas“, – suskaičiavo lietuviškąjį norvegiškų dujų biznį Rusijoje.

Komentarai

 

 

 
 1. Va,skaitykite laikraštį karštas komentaras!visą teisybę suzinosite…..daug teisingiau nei laisvas laikraštis!!! Cirkas be pinigų!!! :)

  Thumb up 2 Thumb down 6

  • apie tai ir lietuviskuose. BET APIE TAI NEI VIENAS NEISDRISTA PARASYTI.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 2. juk tai tiesa. ylindom sau y uzpakaly. sitokias sumas mokame vien uz laivo stovejima kuris net ne musu. kas galejo durniau sugalvot jei ne patys? dabar latvija ir estija juokiasi is musu. kur buvo situ mislytoju galvos? o gal taip kaip kam reikejo? lenda visokios mintys. bet kad sedom y duobe su tom dujom tai tiesa. baisu kas laukia toliau.

  Thumb up 26 Thumb down 1

  • nelindom niekam i uzpakaly… Cia mus MAGNOLYTE pardave uz atkatus! Uz DIDELIUS! Ir tyciojasi dar is musu, i akis mesla pildama ir nesamones zadedama! Bet …

   Thumb up 10 Thumb down 0

 3. stasy,
  o pensijas tai Kubilius atėmė pažeidęs Konstituciją. Ir neatėmė, bet pasiskolino neklausęs leidimo. prievarta. Tą skolą, skolą valstybės tarnautojams, teisininkams, iki 0,7% BVP nurėžtus pinigus krašto apsaugai ir tuos milijardus, kuriuos iš įvairių užsienio kreditorių pasiskolino už vidutiniškai 9,5% palūkanų ir pravalgė(!) šiandien Butkevičiaus Vyriausybė grąžina. Ir dar stato Kubiliaus taip ir nepradėtus elektros tiltus su Švedija ir Lenkija, apmoka Kiaulių įlankoje stovintį ferarį.
  Taigi, iš Kubiliaus geresnė balerina išeitų nei premjeras.

  Thumb up 24 Thumb down 1

  • sena soc.deminė pasakėlė ,..anas geras , bet tas kitas dar geresnis. Kodėl ..? todėl kad taip įprasta buvo kalbėti iki to .. Povilas ant Petro .. Petras ant Povilo ..o ta Marytė ir aplamai ne prie ..tam davė anam ir neliko..už tai mat jų ta tikra K. Cha kokie gi čia argumentai ..tas pasakas geriau babai su antaniene pasek ..prie bonkos .

   Thumb up 1 Thumb down 10

 4. LŽTSS TARYBA-- PETICIJA. Išlaisvinti Lietuvos pilietį nuo visų mokesčių. says:

  UŽ 10 PARŲ DUJŲ TERMINALO NUOMOS KAINA,GALIMA PASTATYTI 50-TIES BUTU KOFORTIŠKA GYVENAMA NAMĄ, LIETUVOS VARGŠAMS .PER MĖNESI 150 BUTU, PER METUS 1800 BUTU, KURIOSE GYVENTU 5 400 LIETUVOS SKURDŽIAUSIŲ PILIEČIŲ , LIETUVOJE UŽREGISTRUOTA 46 000 PILIEČIŲ NETURINČIŲ BUSTO ,TĄ PROBLEMA IŠSPRENDŽIAMA PER 5 METUS………………………………………

  Thumb up 21 Thumb down 2

 5. Na, o šunims Lietuvoje kaulą didesnį numesti reikia, kad savo užsakovą springdami pasektų!

  Thumb up 4 Thumb down 8

 6. Lietuva, kaip galima greičiau, turi nutraukti bent kokią prekybą su Rusija! Iki minimumo reikia susiaurinti kultūrinius ryšius! Tuomet jie tikrai pasprings iš pykčio!

  Thumb up 2 Thumb down 31

 7. kurie pažadės įstatymo pakeitimą: dėl valdžiažmogių atsakomybės už Lietuvai padarytus nuostolius.

  Thumb up 30 Thumb down 0

 8. kad mes vis tuos pačius aferistus į valdžią renkame.
  Tie dešinieji beretėms į akis, atsiprašant, sisioja, o jos sako: tai švelnus lietutis lyja.
  Išvada: atsakomybę už dabartinę padėtį šalyje, už Kubiliaus praskolintą Lietuvą turi prisiimti KONSERVATORIŲ ELEKTORATAS.

  Thumb up 31 Thumb down 1

 9. Atsirugs ta “Nepriklausomybe” tiems, kurie dziaugesi ir skandavo “Mes nepriklausomi nuo Rusijos”. Dabar gales dziaugtis. O kada musu ponai padare apgalvotus sprendimus? Negirdejau tokiu. Kai kam, matomai, gavosi geras “bizniukas” is sitos “Nepriklausomybes”. Ka bepridursi – vagiu sutve.

  Thumb up 35 Thumb down 1

  • Vergo minčių sklaida . kam ta laisvė jei ir pas ‘šeimininką’ gerai gyvenasi ..valgyti duoda,..i kupra užvožia ‘kai reikia’ .. visi lygus ir niekam nėra saldžiau , o ir ką paimsi iš to kuriam nieko nereikia ir nieko jis netiri ,..nebent tik tas grandines kurios tapo kūno dalimi.. realybė nuo atsivėrusių perspektyvų tikrai slegia, o mintis kad galima bus gyventi kitaip ..varo i nevilti ..tada ir gimsta tokie komentarai (“Atsirugs ta “Nepriklausomybe” tiems, kurie dziaugesi ir skandavo “Mes nepriklausomi nuo Rusijos”. Dabar gales dziaugtis. O kada musu ponai padare apgalvotus sprendimus? Negirdejau tokiu. Kai kam, matomai, gavosi geras “bizniukas” is sitos “Nepriklausomybes”. Ka bepridursi – vagiu sutve.” )..
   Gerai kad Lietuvoje ne visi tokie ..senais laikais tokius statydavo visada į prieki ! ..kam manau ir patys suvokiate .:))

   Thumb up 1 Thumb down 28

   • Kad gerbiamasis, ne apie nepriklausomybę nuo Rusijos dujų kalba eina, o apie šiurpią valdžiažmogių korupciją ir milžiniškus finansinius nuostolius valstybei dėl tokių nusikalstamų jų veiksmų. Nepriklausomybę jau seniai galėjome turėti pasistatę pigų terminalą kartu su “Achema”, bet konservams netiko, nes otkatų nebūtų turėję. Štai apie ką straipsnis ir apie ką mes čia diskutuojame.
    Beje, kodėl TAI vadinate “Nepriklausomybe”, jei ant durnių laivo Kiaulių įlankoje parašyta „Independence“? Tai reiškia, kad laivas visai ne mūsų- mes net pavadinimo lietuviško negalime užsirašyti, o kažkieno. Po dešimt metų, kai reikės už jį dar kartą susimokėti neaiškią sumą, gal ir sužinosime kam jis iš tiesų priklauso.

    Thumb up 34 Thumb down 1

    • cha ..o kaip Jus manote kas nutyko kad Lietuvos vyriausybės pastangos susijungti su verslu LEO.LT ..projekte tapo negyvendintos ? mažai pasiūlė ‘otkatų’ ?.tokie projektai turį būtį valstybės rankose, nes jų paskirtis gerinti ne tik makro ekonomikos aplinka Lietuvoje , bet ir atlikti tam tikra socialine paskirti dotacijomis ….kai to reikia. Ir dar kaip Jus manote kodėl Lenkams valdantiems mažeikių nafta neparduodamas Butingės terminalas ? kai jie taip nuolat ašaroja dėl mažo jos pelningumo ..ta pati priežastis ..kaina svarbų .bet ne ką mažiau svarbi ir ateities perspektyvų dedamoji.. :) Tokia politika buvo logiška ,..kai bankinės paskolos kainuodavo Lietuva labai brangiai ..šiandiena to jau nėra ..Ir Lietuva gali lošti rinkdamasi ne pigiausia projektą , bet labiausiai atitinkanti Jos poreikius ir perspektyvas . Maža kaina visada reiškia ..tam tikras nuolaidas ir ribas su perspektyva.

     Thumb up 0 Thumb down 25

     • Stasiui nereikia mąstyti, už jį mąsto ant jo smegenų užvilkta beretė.

      Thumb up 27 Thumb down 2

     • Pasišaipyti, aišku, galima. Gal tai ir taiklu. Tik bėda tame, kad valdžiažmogiams tokie “tautos atstovai” labai parankūs. Yra į ką pirštu besti. Va, mol, kaip tauta mus palaiko.

      Thumb up 20 Thumb down 0

     • LEO nuo pat pradžių buvo afera, kuriai pradžioje pritarė ir konservai mažumos Vyriausybėje. Nes ir vaikui buvo aišku jog tokio sudėtingo objekto krautuvininkai pastatyti nepajėgūs nei finansiškai, nei kompetencijos prasme. O Lubio DT jau buvo visai paruoštas statybai, atlikta poveikio gamtai studija, paskaičuota kaina. Reikėjo tik statyti. Beje, Lubys siūlė valstybei net 51% akcijinio kapitalo, vadinasi valdymas būtų valstybės rankose. Kas netiko? Ir kodėl taop staiga mirė Lubys, ar tik ne todėl, kad grasino paviešinti Kubiliaus aferas? Daug klaustukų kyla. O, kad Kubilių aferistų karaliumi galima tituluoti- faktas. Kur tik nagučius prikiša, ten valstybės milijardai nežinoma linkme nuplaukia. Todėl ir už Valį kartu su grybauskaite siena stojo, net KT įkinkė, nes žino, ateis laikas ir teks atsakyti.

      Thumb up 27 Thumb down 1

     • Suprantu kad Kubilius iš tamstu atėmė dali pensijos ir šeip visokiu lengvatų ,..kurias Kirkilas prieš pat krize dalino dar ir nepamatuotai ..bet tas argumentas juk neturėtų temdyti proto galios mastyti galva ..o ne kitu organu. Man atrodo aš labai aiškiai parašiau ,..kodėl valstybė neturėtu poruotis su verslu Jos strateginiuose projektuose. Ir dar dėl tu krautuvininku ..na tikrai prajuokinote …tokį požiūri galima sutikti tik čia ..:) paeksperimentuokit ..ar dar smiliumi savo nosį randate ? ?.

      Thumb up 1 Thumb down 23

     • “.bet tas argumentas juk neturėtų temdyti proto galios mastyti galva ..o ne kitu organu. ”

      Tai kodėl pats nemąstai galva, staseli?

      Thumb up 17 Thumb down 1

     • – tokiu atveju belieka tik susitarti dėl kito dalyko ,.kur yra galva o kur subinė .. ! čia tam atvejui kad teisingai imti galvoti .
      – .tai kuri ‘bambali’ renkiesi iš kairės ar dešinės ? :)

      Thumb up 0 Thumb down 12

 10. Babai kibą padai dega?jau musiet putleristai nustojo pinigus mokėt?
  Nesekas šudo malti…

  Thumb up 2 Thumb down 24

 11. Pati geriausia šios dienos naujiena:
  Demokratėjame. Cenzorius žada priverti komentatoriams skvernus – registruokitės arba dinkite! Liks tik viena nuomonė ir viena tiesa. Tikriausiai mūsų žurnalistai su cenzoriais griebsis mokinti ir Putino Rusija tokios demokratijos. Ką jie daugiau veiks, kai mes jau būsime išmokinti?
  Ech, ir kas galėjo pagalvoti, kad demokratija tokiais sparčiais žingsniais veržsis į Lietuvą…
  Gal ir klystu, bet panašu, kad mūsų šaunioji valdžia savų komentatorių bijo kur kas labiau nei Putino su Paksu krūvon sudėtų.
  Čia mano asmeninė nuomonė, už kurią atsakyti nesiruošiu.

  Thumb up 31 Thumb down 1

 12. Replika į viga 2015-06-22 – 22:28 komentaro tezę:
  „Idomu zinot koks idijotas sugalvojo afera su tuo laivu…“

  Tų idiotų buvo ne vienas ir ne du. Jų niekada nesužinosite, nes jie bus įslaptinti mažiausiai 100 metų. O tą independenco projektą įgyvendino ir visas sutartis su norvegais sudarinėjo dabartinis generalinis Petro Porošenko patarėjas, vardu Andrius.
  Sorry, bet daugiau niekuo negaliu padėti.

  Thumb up 36 Thumb down 1

 13. Henrikas Daktaras zonoj,o mafija valdo lietuva.Nuleke dalia pas norvegus,uzsake laiva.Norvegai i bermudus.is bermudu i koreja.Kodel musu suskiai negalejo nulekt i koreja ir uzsakyt laivo patys pas korejiecius.Kodel mes negalejom pastatyt laivo klaipedoj.Idomu zinot koks idijotas sugalvojo afera su tuo laivu,Nes jis mums isvis nereikalingas.Ta gelda stovi o mes mokam po puse milijono litu kasdien i bermuduose registruota kontora.Kodel imone ,ekspluotuojanti laiva,registruota ne lietuvoj????Po 10 metu,lietuvos muzikai,privales laiva ispirkti.Kaina paslaptis.Pinigus mafijozam duot privalot,o kaina suzinot negalit??Msu kiseniniai prokurorai,prikepe Venskieniai apie 40 nusikaltimu.Tai kada bus teisiami aferistai sudgalvoje durniu laiva

  Thumb up 39 Thumb down 0

  • Staseli tu mano mielas, o ar ne geriau būtų su visais kaimynais gyventi draugiškai, o ne metai iš metų triesti į kelnes vien tik nuo savo susikurtos vizijos, kad kažkas puola.
   Tai labai užneša į istoriją su senmerge, kuri puola ruoštis veselijai, nes sutiktas kaimynas jai pasakė „labas“.

   Thumb up 26 Thumb down 0

   • P.s. Neįsivaizduoju, kaip šis „stasys 2015-06-22 – 21:50“ skirtas komentaras atsirado ne ten, kur buvo nukreiptas.

    Thumb up 9 Thumb down 0

   • baba ..argi Lietuva Brazausko ,Adamkaus prezidentavimo laikais negyveno draugiškai ..? gyveno ..juk kam dar kitam pusvelčiui parduotum savo Lietuvos dujas ? ..dar gerai kad ne visas ..optom į vienas rankas .. tai šiandiena ne taip skauda jas įšsipirkinėtį atgal ..su labai gera ..permokos doze .:) . Priešingu atvejų kažin ar taip lengva ir paprasta butų su tuo trečiojo energetinio paketo įgyvendinimu ..

    Thumb up 0 Thumb down 13

 14. LUBIS SIULE TERMINALA DEŠIMT KARTU PIGIAU PASTATYTI IR DAR UŽ SAVO PINIGUS,,,,,,,, MATIT BUTU DAR GYVENES JEI NESIKIŠTU I MAFIJOS REIKALUS IR NETRUGDYTU GROBSTYTI LIETUVOS PILIEČIUS

  Thumb up 33 Thumb down 1

 15. Vienas glušius parašė kitas pakartojo, o internetas gaudžia nuo tu keliu kvaileliu kuriems atrodo kad rusiški šaltiniai turėtų būti labiau informuoti nei Lietuviški .Kaip ne kaip sutartis su Norvegais konfidenciali..o tai reiškia kad visa tai ką rašo autorius yra tik remiantis tuo ką rado šaltiniuose .ru . Kaip man tai jis tik mėšlo krūva dėl kurios neverta tepti ir popieriaus. Grįžtant prie temos na nepuola nei viena pabaltijo šalis atsisakinėti savo pačių statomu suskistinu dujų terminalų ..O kaina ir atsiperkamumas ne visada eina viena koja. Svarbios ir perspektyvos . Lenkai su kataru pasirašė dar didesnėmis kainomis ir nemato tame problemų. Lietuva irgi įsisavins ..duokim laiko . Achemos grupė jau patvirtino kad jungiasi prie abonentinio terminalo mokesčio , o tai reiškia ir jo vamzdžio ..Verslo aplinka reikia kurti , o ne pasitikėti Ivano kainodara ir jo kerzine logika.

  Thumb up 2 Thumb down 40

  • pamiršai parašyti, jog Achemos grupė jau patvirtino kad jungiasi prie abonentinio terminalo mokesčio , o tai reiškia ir jo vamzdžio PRIVERSTINAI !
   :)

   Thumb up 24 Thumb down 0

   • Kaip pasverti tai kas priverstinai,.. o kas ne. Ar Lietuvos verslas ..yra savarankiška matroną ..galinti elgtis kaip jam tinkama ir naudinga .Kiek pamenu nei vienoje vakarų Europos šalių to nėra ..Ten verslui ,.sarmata ir nenaudinga parodyti save kaip valstybės interesus nepaisanti vienetą. Priešingai ..būtį matomų ..netgi naudinga. Čia daug žioplių rašo jog ..Lubys siūlė pastatyti pigiau SGD terminalą..bet juk Lietuva jau turi labai karčios patirties ..kas nutinka kai valstybės interesai persipina su privačiu verslu .jos valstybinės reikšmės projektuose. Verslumas taiko tokius vertinimo kriterijus kurie visumoje su laiku tampa kliūtimi pačiai valstybei ir jos iškeltiems uždaviniams ..Taip politika ir visos socialinės programos tampa kainos didžio vieneto reikalu,..o ne konstitucine doktrina ..vykdymui.

    Thumb up 0 Thumb down 21

    • Tu staseli durnėji ne dienom o valandom. Užsuk pas psichiatrą. Čia draugiškas patarimas. Daugelis žmonių tave jau įspėjo, bet gal specialisto išvada tave įtikins, kad laikas gydytis.

     Thumb up 17 Thumb down 2

     • Durneliui argumentai neegzistuoja!
      Todėl ir siūlau apsilankyti pas psichiatrą. Jis, beje, irgi tau argumentų nepateiks. Tik paskirs gydymą.

      Thumb up 14 Thumb down 0

 16. LIEKE VISA TAUTA PERZDAMA BALSUOTI UŽ EKS KOMUNISTUS IR KONSERVATORIUS !!!!!!!!

  GAVOTE KUO ESATE VERTI
  SKURDA, PROIZVOLA , IR GREITAI GAUSITE KARA

  Thumb up 25 Thumb down 2

 17. Grybas su jankiais planavo iš “Durnių laivo” vamzdį “žydobanderoms” nutiesti, bet baltarusiai nesutiko.

  Thumb up 32 Thumb down 0

 18. viespatie svenciausias kokia gi ta musu idjotu valstyble,tiesiog siaubas ima,kam viso to reikia,niekaip negali runkeliai suprasti,yra tik vienas paaiskinimas,kazkam labai jau reikia suvaryti sia asaru pakalne i ozio raga

  Thumb up 40 Thumb down 0

   • Ne veltui šį plaukiojantį termosą žmonės praminė “Durnių laivu”.
    Tai unikalus pasaulyje ofšorinių vagių laivas.

    Thumb up 42 Thumb down 0

    • Valstybė – tam tikroje konkrečioje teritorijoje gyvuojanti politinė organizacija, turinti nuolatinę valdžią, nuolatinius gyventojus, apibrėžtą teritoriją ir suverenitetą.

     Thumb up 12 Thumb down 0

 19. SMAUKALAS yra LŽTSS! DEBILAS rašantis šiuo Niku!!! LaiŽykiTėSS gali būti pedofilas su smarkiai perkreiptu būdu!

  Thumb up 1 Thumb down 26

 20. LIETUVA PASPRINGO EKS KOMUNISTU IR KONSERVATORIU VIGDOMU SABOTAŽU PRIEŠ LIETUVOS EKONOMIKA!!!!!!
  MAŽEIKIU NAFTA, IGNALINOS ATOMINE, REPRESINE MOKESČIU SISTEMA, , PLANINGAS NAIKINIMAS NESISTEMINIO VERSLO, IŠKASTROTAS LITAS IR t.t

  Thumb up 46 Thumb down 0

   • Kas lieka raudonos musmirs agentūrai, tik koliotis! Nusikaltimas akivaizdus,
    kaltininkas žinomas it tiksla žinomas -praskolinti Lietuvą,subankrointi, o tada už
    grašius išparduoti, kas dar liko neišvogta.

    Thumb up 33 Thumb down 0

     • Pas grybinius kitoks pasaulio supratimas, nes jiems moralė “ne jų dimensija”.
      Koliokis toliau, kai smegenų nėra, lieka kolioti kitaminčius.

      Thumb up 20 Thumb down 1

 21. Lietuvos teritorijos kontrolę perima JAV (po NATO priedanga) – Lietuva okupuota,
  nuo šiol tai galima užtikrintai sakyti. Tiek Seimas, tiek vyriausybė,prezident – okupantų kolaborantai. Okupacinės kariuomenės buvimo faktas ir teisinis įforminimas nuo Raud. Armijos prieš II-ąjį Pasaulinį karą įsileidimo skiriasi tik istorinėmis apgaulingomis aplinkybėmis ir juridiniais niuansais.

  Bet koks pasipriešinimas okupantui bus negailestingai slopinamas. Kaip visados – Savų, okupantams kolaboruojančių tautiečių rankomis.

  Prieš savaitę Kaišiadoryse „Aras“ buvo mokomas malšinti riaušes.!

  Thumb up 47 Thumb down 3

 22. Na ir kas, kad paspringome? Didelio čia daikto. Bet užtai kokį independencą už milijardus turime išsinuomavę! Kokia puiki dekoraciją politikams savo „selfius“ darytis. Kur tu geresnę rastum? Galės savo įsiamžinimus palikti ateities kartoms apie tai, kaip mes bijodami ruso, taškėmės milijardais, pirkome brangiausias pasaulyje dujas, merkėme į jūrą kabelius, statėme elektros linijas, kurios virto nuo menkiausio vėjelio. Vaidinome nepriklausomybę nuo ruso ir tomis dekoracijomis bandėme gąsdinti Putiną.
  Ir kaltų, kaip visada nebus. Dabartiniams baigsis kadencija ir jie išsibėgios. Kas į opoziciją, kas patarinėti Porošenkai, kaip kovoti su savaisiais, kas – užmarštyn.
  Visa ši našta bus užkrauta tiems, kurie čia kalti mažiausiai. Ir jiems liks, ko gero, tik du variantai:
  Parduoti Lietuvą iš varžytinių su visais independencais, tankais, haubicomis, pamerktais jūroje kabeliais ir virstančiomis nepastatytomis linijomis;
  Bandyti įpiršti nustekentą Lietuvą sugrąžinti valdyti R.Paksui, kuriam po to prikergti visas pridarytas klaidas ir užsiundžius dvasiomis, padaryti jį vėl atpirkimo ožiu, nes kitų dėl bankroto kaltų, kaip visada, nebuvo , nėra ir nebus.
  Tik ar R.Paksas, po viso to, kai mes leidome politikams su juo taip išsidirbinėti, benorės mus iš tokios bėdos gelbėti? Štai klausimas koks…

  Thumb up 44 Thumb down 2

 23. dachuje ir biški,bet kubilas su daša nupirko išpyzdencę per ofšorą,kad būtų blogiau.

  Thumb up 47 Thumb down 2

 24. Va išlindo rusų dantys! Kiša visiems savo dujas,tik mažai kas tiki :) SMAUKALAI valdomas!

  Thumb up 1 Thumb down 49

  • Tą patį ir Bloomberg’as kalba.
   O Kublių su Grybauskaite už “ferarį” teisti būtina.

   Thumb up 45 Thumb down 1

  • juokiasi rusai kaip is paskutiniu idjotu,dujos pigios po nosim,o jie mat sugalvojo rusa isgasdinti nuogu uzpakaliu,dievuleliau sventas,na durniu durniai taip nedarytu,o vat kai kas eme ir padare,mat busim “nepriklausomi”niekada jus nebusit nepriklausomi nes jus nemokat tokiais buti,vergas amziams

   Thumb up 33 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip išsirinkti SPA centrą?
Kovai su žurnalistų persekiojimu – siūlomos naujos priemonės
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...