Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Gegužė 20 Penktadienis
 

Ar liberalai tylėdami išreiškia pritarimą keiksmažodžiams prieš Lietuvą?

2015-06-29 09:42 | Naujienos | Komentarų (44)

R.Šimašiui Liberalų sąjūdžio atstovo Vilniaus miesto tarybos nario Mark Adams Haroldo viešas pareiškimas "P..sau tave, Lietuva" - viskas gerai? Nuotr. iš lrp.lt

Vienintelė Lietuvos Socialdemokratų partija, kuri sureagavo į Vilniaus miesto tarybos nario Mark Adams Haroldo įžeidimą Lietuvai.

„P..au tave, Lietuva. Įteisinkite gėjų santuokas ir priimkite 1000 pabėgėlių dabar. DABAR. Kodėl? Nes net jei jums nepatinka idėja, tai yra teisinga. Ir tai – labai gera reklama. Norite geresnės reklamos? Jums ji neįkandama“, – savo „Facebook“ paskyroje paskelbė su Liberalų sąjūdžio kandidatų sąrašu  į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą išrinktas britas Mark Adams Haroldas.

„Lietuvos liberalų sąjūdžio (LLS) Vilniaus miesto tarybos narys Mark Adam Harold savo Facebook’o paskyroje iškeikė Lietuvą.

Britanijos piliečio Mark Adams Haroldo siekis stiprinti demokratiją ir atvirą diskusiją akutaliomis ir jautriomis socialinėmis temomis (tokiomis kaip pabėgėlių nuo karo priglaudimas) yra sveikintinas. Tačiau kas galima Jupiteriui, tas negalima jaučiui, arba, kitaip tariant, kas galima marginaliam gatvės muzikantui, tas negalima oficialią poziciją atstovaujančiam politikui.

LLS siekia įsitvirtinti Lietuvos politinėje padangėje kaip solidi ir stabili politinė jėga, tačiau partijos vadovų, o ypač Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus, tyla reiškia arba visišką politinės drausmės partijoje pakrikimą, arba nebylų pritarimą su jų sąrašu į Vilniaus miesto tarybą “atvesto” politiko keiksmams prieš Lietuvos valstybę.

Bet kuriuo atveju, liberalai matyt tikisi, kad tiesiog “Viskas bus gerai”,“ – teigiama LSDP pranešime spaudai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Jeigu Vilniaus miesto taryba jam apkaltos taip ir nesurengė, kad pašalinti iš Tarybos, reiškia Taryba pritaria šiam veiksmui ir kartu su Marku 3,14sa ne tik Vilnių bet ir Lietuvėlę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. ramanausko lyderystės keiksmu srityje vistiek niekas nenunes, net prezidentes audiencija pagerbtas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. NA PAGALIAU – pamatė ir patys su kuo draugauja :) :) na ir manot eis suimti :))) jeigu taip kas nors iš mūsų parašytų…tuoj supakuotų ir išmestų iš visur… dar lapu paspringtų košę valgydamas :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Tą britą ir tą nebritą, kuris atvedė į Vilniaus valdžią – reikia tuoj pat grūsti lauk iš Lietuvos, o Šimašių- iš mero pareigų atleisti. Ko čia daug su piemenais terliotis! Vo tep, vo. Ir taškas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Matai, save išsiduodi, tai norėtum, kad niekas nežinotų ir užtiltų. Tau patinka kai britas Lietuvą dergia, rankomis ploji ?Ant lietuvių tai tuoj klykauji, jog dergia…fiu, dvigubi standartai, pats kažkoks dvigubas savo rašliavomis.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 5. Idiotizmo viršūnė.Anglas Lietuvos parlamente.Kur jūs žiūrit,lietuviai.Užtenka bučiuoti užpakalius jankiams ir kitokiems ,panašiais į juos.Pagauti tokį debilą,ištaisyti snukį kaip pridera,spirti į subinę taip,kad išlėktų iš Lietuvos ir pamirštų,kad čia buvęs.Na,nėra žodžių tų partijų debiliškumui.Žmonės,atrodo,mes jau viršūnėje,toliau jau nebėra kur.Na,beprotnamis.Mus kvailina,ir mums gerai.Trūksta žodžių…

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Ir dar norėčiau paklausti:kokia kekšė jį parsitempė į Lietuivą.Ir kaip užsienėtis seime.Nėra Konstitucijoj tokio leidimo.Tą partiją reikia nedelsiant uždrausti,o tą anglą jau parašiau,ką daryti.

   Thumb up 72 Thumb down 2

  • o KUBILIUS va Ukrainoj ir dar ten iš mūsų karo kūrstytojų ne vienas …ir nieko, taigi – MAINŲ PROGRAMA :) :) :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Senas KGB gaidys Algirdas Onaitis irgi jau kreipsis , kad sutuoktų su Lansbergu , o tas neabejotinai sutiks , nes iš EU normalus nei vienas negryžo , iš ten gryžta tai PIDARAS , arba pedofilų gynėjas .
  Onaiti iš katros pusės tu myli Lansbergą ,,, iš priekio ar iš pasturgalio .

  Thumb up 72 Thumb down 2

 7. Kokia teise turi supis…s britas,keikti mano Lietuva????mano Tevyne Lietuva,nenusipelne,kad tokie siuksles mindytu Jos zeme.O liberalai niekuo nesiskiria nuo sio burunduko.Tikiuosi Simasius daug pasieks Vilniaus gerovei su tokiom atmatom.Uzuojauta partiniams sebrams!!!

  Thumb up 72 Thumb down 1

 8. PRITARIA, KAIP IR SOCDEMAI PRITARIA ALYTAUS MERO ŽODŽIAMS, KAD JAM NUSIBODO KRU.. UŽ TĄ …. LIETUVĄ. NA ŠAUNUOLIAI POLITIKAI NUSIKALTĖLIAI.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 9. Ar puola lietuvis mustis su pirmu pasitaikiusiu kvailiu?
  Tokiu, kaip Pravieniskiu kvailelis vladas lukosevicius…
  Anadien aukstas Izraelio tarnautojas (premjeras?) kaip tikra zydiska kiaule, viesai nesvietiskai izeide kauniecius ir Lietuva. Kad zmones 1941.06.27. iszude prie NKVD garazu Tevynes isdavikus, ty. Lietuvos piliecius. Ba apie Izraeli tuomet net Golda Meir bobute nesapnavo. Tai buvo grynai Lietuvos vidaus reikalas. O zydiska kiaule kriuksi. O lietuvis tyli…
  Tokie jau esame mes gime.

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • Ei senas iškrypėli Algirdai Onaiti , girdėjau kad savo vaikus tvirkinai , už tai dabar taves ir nekenčia ir dabar tavo kompas šikinyke stovi , nes dvikia nuo taves kaip nuo Ūso ir Keršio , bei A. Kuznecovaitės ,,, alum ir myžalais ,,,

   Tau gi brude skambino ir klausė , kodėl neatvyksti į akcijas ,,, tai šitas VSD GAIDYS sako , pakečiau pažiūras kartu su orentacija .
   ALGIRDAI ONAITI , tai pimpalus čiulpi stotyje , kaip Sadeckas Ūsui Kleboniškio miškelyje .

   Thumb up 72 Thumb down 3

 10. Tokius nepraustaburnius reikėtų meiliai išlydėti iš Lietuvos…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. dabar su tokiu liberalo atstovo tekstu reikėtų pereiti visus butus. Iki Seimo rinkimų.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 12. O tai ko galima buvo tiketis? Butkevicius nustebo ? O ar neaisku buvo, kad taip bus, kai priiminejo Seime istatyma,kuriuo leido visus is Europos visokio plauko paslamekus dalyvauti Lietuvos meriju ir Seimo rinkumuose. Nesnustebsiu, kai tuoj patvirtins istatyma, jog ir i Prezidentus gales ateiti koks nors “europietis gejus”, kad tik galetu kuo greiciau palaiminti geju, lesbijieciu ir kitu GYVUNU myletoju santuokas.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 13. Jau tokiu siknalaiziu kaip liberalai niekur nerasite . Jie del cento parduotu ne tik savo motina ir teva bet pardavineja ir valstybe.gerai Jesiukaityte buvo parasiusi kad musu valdzia protauja kaip mankurtai.Patys savo proto neturedami vykdo europos kisama iskrypima ir uz kelis centus perka musu mankurtus.Baisu tokioje valstybeje ir gyventi todel jaunimas uzsidenge uzpakalius ir lekia kur kojos nesa. Tai ar gavai Simasiau dovano kelnes is Grazulio ir preseg jas tegu tavo narys tave ir dulkina o mes nesutinkame ir nelysime mes iskrypeliams iuzpakali.v

  Thumb up 72 Thumb down 1

 14. Nesuprantu, o kodėl Britanijos gyventojui apskritai buvo leista balotiruotis į Vilniaus savivaldybės tarybą?
  Juk pagal Įstatymą tokią teisę turi tik tos savivaldybės teritorijos gyventojai. Ar Britanija yra Vilniaus savivaldybės teritorija?
  O gal mes esame “Britanijos teritorija”?…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • LIETUVOS RESPUBLIKOS
   SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ RINKIMŲ
   ĮSTATYMAS
   2. Savivaldybės tarybos nariu gali būti renkamas nuolatinis šios savivaldybės gyventojas, kuriam rinkimų dieną yra sukakę 20 metų
   6. Kiti tiesioginiai arba netiesioginiai nuolatinių tos savivaldybės gyventojų rinkimų teisės apribojimai dėl kilmės, politinių pažiūrų, socialinės ir turtinės padėties, nacionalinės priklausomybės, lyties, išsilavinimo, kalbos, santykio su religija, užsiėmimo rūšies ir pobūdžio draudžiami.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Apie jo tautybę aš ir nekalbu.
    Tačiau…O kaip suprasti sąvoką “nuolatinis gyventojas”? Čia iš serijos “pamiršo šlepetes viešbutyje”?

    Thumb up 72 Thumb down 0

     • Šlepetės gali būti bet kur, svarbu kur moka mokesčius.
      infolex.lt/ta/114178:str4
      Keistokas įstatymas sakyčiau. Pagal jį bet kas mokantis Lietuvoje Lietuvoje gali balotiruotis bet kurioje savivaldybėje, ar gal net keliose vienu metu. Nei rinkimų, nei GPM įstatymai to nedraudžia.

      Thumb up 72 Thumb down 0

     • Tai prieš tapdamas prezidentu V.Adamkus ne tik buvo Šiaulių viešbutyje po lova palikęs šlepetes, bet dar ir mokėjo Lietuvai mokesčius? Įdomu, kokius?

      Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Atėjo britas ir iš pi so visus lyberius iškreiptu būdu.Jokio garselio.Gal paspringo britiška tiršta sperma?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Smarvė pasklido per visą Lietuvą :)
  ot tai pakakojo liberalas britas.
  Ar solidi ir stabili politinė jėga gali sau leisti tokius pasireiškimus ir tylėti ?Nemanau, bet žiūrim ką turim. Tyli :)
  Dėl pabėgėlių…Ne Lietuva kolonijas turėjo, tai kodėl turėtų priimti pabėgėlius iš buvusių britų kolonijų ?Gudručiai visgi tie britai …oi gudručiai ant kvailų lietuvių galvų kakoti.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Solidžiai pakakojo, storai…saviems-savas. Sveikinam liberalus. Taip ir toliau laikykitės, greičiau susinaikinsit patys.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 17. Visi į mitingą prie Seimo ginti lietuvių kalbos ir Konstitucijos nuo komunistų, „koloradų”, jedinstvininkų ir želigovskininkų. Mitingas vyks antradienį, birželio 30 d. 9.00 val. Leidimas mitingui gautas.

  Šiandien, praėjus 25 metams po Nepriklausomybės atkūrimo, vėl iškilo realus pavojus lietuvių kalbai ir konstituciniams valstybės pamatams. Seimo nario priesaiką pamiršę parlamentarai siekia įteisinti dvikalbystę bei sumaištį piliečių dokumentuose ir Lietuvos vietovių pavadinimuose, atveriant kelią teritorinės autonomijos kėslams, piliečių kiršinimui ir sudarant sąlygas Krymo scenarijaus pasikartojimui Lietuvoje!
  Daugiau apie tai va čia
  tautininkusajunga.lt/uz-valstybine-kalba/
  ****************************************************

  Thumb up 72 Thumb down 10

  • Nereikia nusišnekėti, Lietuvoje jokių Krymo scenarijų nebus ir negali būti.
   Krymas buvo Rusijos, taigi Rusija, susiklosčius palankiai situacijai atsiėmė savo teritoriją ir baigta. Nepūskit muilo burbulų tuo klausimu.Negi manėt, jog Rusija leis savo panosėje JAVAINIAMS PASISTATYTI KARINES BAZES ?

   Thumb up 72 Thumb down 4 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (27)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras