Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 20 Sekmadienis
 

Ar gali būti kelios tiesos?

2010-01-14 16:39 | Politikų tribūna | Komentarų (28)

Prof. Kazimiera Prunskienė (KK nuotr.)

Kai kuriuose tinklapiuose pasirodė dezinformacija, prirašant man pedofilų gynimą. Didesnio absurdo nesugalvosi. Pokalbyje su Virginijumi Gaiveniu jo laidoje „Nauja versija“ (pilnas pokalbio turinys nebuvo paskelbtas) mano teiginys kritikuoja politikų įprotį – vertinti ir daryti išvadas anksčiau nei tuo klausimu pasisako tesmas ir nustatomi nusikalstami faktai. Tokia elgsena teisinę sistemą gerbiančiam politikui yra neleistina.

Pedofilija yra vienas šlykščiausių nusikaltimų , darančių žalą ne tik pačioms aukoms , jų artimiesiems, bet veda ir į visuomenės išsigimimą. Nėra ir negali būti jai pateisinimo ir atlaidumo. Bet lygiai taip pat dideliu moraliniu smūgiu yra nepagrįsti ar net sąmoningi vieši įtarinėjimai ir kaltinimai. Su išvadomis ir pasmerkimais nereikia aplenkti teismo proceso. Tačiau šis procesas – tyrimas, bylos svarstymas , sprendimo priėmimas negali būti jokiu būdu vilkinamas ir sudaryti terpę spekuliacijoms. Tuomet atsiranda prielaidos kelių „tiesų“ konkurencijai , kur laimi ta „tiesa“, kuri turi stipresnius gynėjus, o ne faktus ir nepritemptus, objektyvius įrodymus. Gerbkime savo valstybės teisėtumą ir teisingumą. Neklaidinkime vieni kitų ir nepasmerkime anksčiau, nei išsiaiškinsime neginčijamą tiesą.

Lietuvos liaudies sąjungos pirmininkė

Prof. Kazimiera Prunskienė

2010-01-14

Komentarai

 

 

 
 1. Hello there I am so delighted I found your website, I really found you by error, while I was browsing on Google for something else, Anyhow I am here now and would just like to say thanks for a marvelous post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the moment but I have book-marked it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the awesome work.Sugarland Roofing Contractor, 517 W. Hilary Circle, Sugar Land, TX 77498 – (281) 724-3750

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Šis vaizdo įrašas yra tikrai fantastiška,garso irvaizdo kokybė šio filmo posto funkcija yra tikrai nuostabi .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Manila and Singapore – October 15, 2010 – Several hours after Out There Media, the international leader in cell advertising and marketing, and World Telecom introduced their partnership in the Philippines, key brand names including HSBC, McDonald’s and Unilever have come ahead to commit near to US$4 million in advertising devote on the mobile channel in the nation.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Gali buti ir dvi tiesos, ir trys, ir keturios, viskas priklauso nuo sumoketo pinigu kiekio

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Teisingai pasakei, bet ne visi tas laidas žiūri, todėl gali užkibti ant kabliuko. Reikėtų interneto komentaruose ką nors platinti, pav. "GAIVENI, UŽ KIEK PARSIDAVEI PEDOFILAMS? VISI DORI ŽMONĖS BOIKOTUOKITE GAIVENIO LAIDAS!"
  Pradedu platinti, junkitės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Manau, kad visokių liugerių ir runskienių prileidimas prie valstybinės ir komercinės/ pramogų sistemos kuria ne pagarbą kitaip mąstantiems, bet pasityčiojimą iš tautos. Visokie šie techniškai išprūsę moraliniai netikšos ir sukūrė dabar egzistuojančią barbarišką sistemą prisidengiant nepriklausomybe Lietuvoje, kuomet negalima padoriai gyventi, nepriklausant sovietinės kolaborantinės sistemos šešėliams( pedofilams ir kitoms sexsmažumoms/ mokesčius nemokančiam verslui/ kriminaliniam pasauliui ir kt iškrypėliai). Karštas komentaras viešina teismų/ prokuratūros/ visokių sadeckų maivymusis…Bet juk visa tai ir yra sovietinė kolaborantinė sistema- jos tikslas Lietuvos diskreditacija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kunigaikštiene, vykite lauk iš patarėjų Audrių Butkevičių ir priimkite Dimes – ir daugiau tokių liapsusų, kurį padarėte Gaivenio laidoje, nebus :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kunigaikštiene, jeigu norite nusiplauti mundurą, daugiau rašykite, kad esate prieš pedofiliją. Kaip ,,Karštas komentaras". Tada tapsite ir premjere, ir prezidente, ir kuo tik panorėsite. Žmonės užkibs. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. manau to straipsnio pavadinimas turejo buti K.Prunskiene sako: Pedofilams – NE! as nesuprantu ta profesura kalbetu paprasciau, o nesuprasi kalba uzuolankomis apie tiesa kieno tos tiesos ir tt…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. na jo, nusifilmuoti isgamos Gaivenio laidoje yra daug baisiau negu buti KGB agente.. norejo ant V.Lansbergio uzloti.. nepamaste moteriske.. ir ji ir jos partija ir Paulauskas isikale vinis i savo politinius karstus. zmones gali pamirsti viska, bet tiktai ne ju vaiku skriaudikus ir skriaudiku pakalikus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Laba,
  Prisijunk ir deklaruok ar ateisi (Gyvai ar Online) (RSVP funkcija: TAIP, NE, GAL ):
  ~~~~~~ arba ~~~~~~
  Nesijunk, lik anonimas ir suteik dovaną teisėgriovai – laisvę tempti gumą nykstant įkalčiams ;
  ~~~~~ Tavo Lietuva, Tau laisvė rinktis vaidmenį: Aukos ar Atsakomybės už ateitį ~~~~

  ~~~ Tą pačią bylos nutraukimo dieną – protestas Prie prokuratūrų bei Online (Planuojama sausio 25 – 31d) ; ~~~
  ~~~~~~ w w w CrimeRangers com/events/ta-pacia-d-kedzio-bylos ~~~~~~~~

  ~~~98 Pedofilijos bylos gesinimo, teisėgriovos požymiai: ~~~
  ~~~~~~~~ W W W.SN.IM/PEDOFILAI ~~~~~~~
  Paplatink tai kas tau aktualu komentaruos, email, SMS. Reikia organizatorių bei masinio prisidėjimo.

  30 CrimeRangers grupių (w w w CrimeRangers com/Groups) vardu,
  Administracija

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Lygiai tą patį gali pasakyti ūsas ir aidas, galėjo ir furmanavičius, tai kuo jie skiriasi nuo tos prunskienės ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. "Bet lygiai taip pat dideliu moraliniu smūgiu yra nepagrįsti ar net sąmoningi vieši įtarinėjimai ir kaltinimai. Su išvadomis ir pasmerkimais nereikia aplenkti teismo proceso."___________________

  Ką jau čia bepridurti, lankstosi moteriškė "teisėsaugai" tiesiai nedrįsdama pasakyti savo nuomonės. Vėl bando slidžiai išsisukti, nieko nepasakydama. Taigi rėžk mieloji kunigaikštiene, ką jūs ištikro manote apie šią bylą? Neprašome nieko daugiau, tik išsakykit SAVO nuomonę, jei jau taip smerkiat išsigymėlius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gaivenio laidose normalus zmones nesifilmuoja. Prunskiene atsistojusi salia Paulausko Gaivenio laidoje susipurvino totaliai. Sita deme baisesne negu KGB ar Maskva. Visuomenes akyse Usas visada bus mergaites tvirkintojas. Ka tokio turejo pazadeti Prunskienei, kad ji atsistotu situ iskrypeliu puseje???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. visu pirma normaliam zmogui cia jau viskas aisku. visu antra musu issigimusi teisesauga jau praleido proga kazka pasakyti. visu trecia normalus zmogus Gaivenio laidoje nesifilmuotu. Kazimiera, mano akyse zlugote. dabar jau nebeabejoju,kad esate KGB agente. o Usui galiu pasakyti panasiai ta pati ka jums sake V.Lansbergis. Jei norite,kad skandalas baigtusi turite pripazinti fakta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. nemanau papračiausiai turbut ipainiojo – nors žiuresime kaip vystysi ivykiai laikas viska parodys…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Ar nebus paprasciau -zmogus,artimas imperatoriui,turi kompromata ant kunigaikstienes.Stai ji ir turi pasneketi taip,kaip reikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Malonu,kad Prof. neginate iškrypeliu-taip ir maniau,kad šis tipelis ipainiojo jus i šią istorija nes jam reikia kuo daugiau ipanioti žinomu visuomenejė žmoniu,kad atrodytu neva yra daug tikinčiu ju naujomis versijomis,net tam sukure papildoma laida,kad atrodytu daug palaikančiuju,bet jus kaip autoretetinga asmenybe ir turite elgtis toje situacijoje manau jau nebe kaip Kunigaikštienė , o jau kaip Karaliene ir savo ėjimus paskaičiuoti,pagalvokite ar teisesauga dare ka nors toje situacijoje, aisku jums Prof.Lansbergis amžinas aponentas,bet jus isigylinkite i šį pedofilijos skandalą situacija jus protinga moteris tai akivaizdžiai matosi teisesaugininku impotencija – kartais tikrai protingiau patyleti…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...