Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 27 Antradienis
 

Ar “Drąsos kelio” partija pasinaudos galimybe kilnumu išsiskirti iš ,,biudžetinių” partijų ir įeiti į Lietuvos istoriją?

2013-09-17 22:53 | Politika | Komentarų (42)

DK rinkiminio sąrašo nariai kreipėsi į "Drąsos kelio" lyderius, kad dalį iš  partijai skirtos beveik pusės milijono valstybės  dotacijos skirtų visuomenininkams - kad nebūtų kaip tie "užkeikti vienuoliai". KK nuotr.

Atviras laiškas DK partijos lyderiams

Mes, DK rinkiminio sąrašo nariai, savo darbu ir asmeninėmis lėšomis nemažai prisidėjome prie jo sėkmės Seimo rinkimuose. Juose daugelis mūsų stengėsi ne dėl partijos reitingų ar programos populiarinimo. Daug kas žvelgė plačiau ir siekė apginti ne vien Garliavos mergaitės bei jos artimųjų likimus. Norėjome atkurti šalyje korumpuotos politinės nomenklatūros naudai kasdien paminamas suvereno teises, apginti teisingumo ir tiesos principus, svajojome apie demokratines reformas. Įtemptas bendras darbas ir virš šimto tūkstančių rinkėjų pasitikėjimas DK siekių kilnumu atnešė sąrašui septynis Seimo mandatus bei ženklią išmoką partijai iš biudžeto.

Apmaudu, bet ši suma bei santykinė DK sąrašo sėkmė rinkimuose dėl eilės aplinkybių nevirto partijos skyrių kūrimu. Yra daug rezervų ir frakcijos virsmui darnia greta, atskaitingai dirbančia demokratinių vertybių labui.

Bet dar viliamės, kad mūsų darbas rinkimuose permainų labui ir rinkėjų pasitikėjimo vaisiai nenueis vėjais. Todėl prašome partijos lyderius bent trečdalį partijai tekusios sumos paaukoti visuomenininkų vykdomai parašų už pilietinį referendumą rinkimo kampanijai. Akivaizdu, kad šis parašų rinkimas yra paskutinis pilietinės Lietuvos bandymas apginti Tėvynę nuo galutinio išpardavimo. Savalaikė paminėtos sumos auka referendumo labui pasitarnautų teisingumui ir demokratinei Lietuvos ateičiai apginti. Argi ne dėl to, tiek partiniai, tiek nepartiniai DK sąrašo žmonės dirbome kartu anksčiau?

Matome, kaip visuomenininkų žūtbūtines referendumines pastangas ignoruoja šalį į ,,valdomos demokratijos” santvarką įklampinusių biudžetinių partijų viršūnės, šalies administracinė nomenklatūra, turtingi ES federacijos šalininkai ir oligarchų rankose esanti žiniasklaida. Sėkmingas parašų surinkimas ir tolesnė palanki paties referendumo baigtis galėtų sustabdyti artėjančią valstybės tragediją. Suvereniteto galutinai neteksime, kai mūsų protėvių prakaitu ir krauju apšlakstytos žemės didžiuliai plotai neišvengiamai atiteks tik pelno siekiantiems turtingiems ES šalių verslininkams. O juk parašai renkami ne tik dėl draudimo žemę parduoti ES šalių piliečiams ir įmonėms, bet ir dėl to, kad referendumų skelbimui ateityje užtektų tik šimto tūkstančių piliečių parašų.

Galbūt likimas bei Apvaizda teisingumo ir tiesos žygio dalyviams dabar rodo galimai tikrąją DK žmonių istorinę misiją. Viena vertus, ženkli partijos piniginė parama gali pirmą kartą LR istorijoje atnešti sėkmę bandymui suorganizuoti referendumą pačių piliečių jėgomis. Antra, DK gali tapti pirmaja partija Lietuvos istorijoje, kuri jai skirtus mokesčių mokėtojų pinigus paskirtų ne savo grupinių interesų ir tikslų tenkinimui, bet Tautos ir Tėvynės labui.

Partijos pirmininkui, buvusiam dvasininkui gerbiamam J. Varkalai bei kitiems lyderiams derėtų šios galimos piniginės aukos klausimu apsispręsti prisimenant A.Vienuolio apsakymą ,,Užkeiktieji vienuoliai”. Pastarieji nuošalaus kalnų vienuolyno turtus, nužudę pagalbos prašiusį niokojamos Tėvynės pasiuntinį, paslėpė kalnuose. Vienuoliai galėjo žmonių aukotas brangenybes atiduoti kaip išpirką, šalies užpuolikų reikalaujamą už jos laisvę, bet jų vyresnieji pasirinko gėdos ir prakeiksmo kelią.

Pamastykit, garbūs DK lyderiai, ir pasirinkit tinkamai. Mes manytume, kad drąsu ir išmintinga nepraleisti istorinės galimybės ir ištiesti pagalbos ranką piliečiams, pakilusiems apginti šalies nepriklausomybę ir suvereno teisę pačiam spręsti šalies reikalus.

DK rinkiminio sąrašo nariai:

Egidijus Baltušis, Algirdas Jankauskas, Jonas Dapšauskas, Algirdas Karčiauskas, Justė Milušauskienė, Evelina Paltanavičiūtė-Matjošaitienė, Žilvinas Macijauskas, Juozas Valiušaitis, Vygintas Vilutis, Jonas Zajančkauskas

Komentarai

 

 

 
 1. jeigu kas pasakys kad tu prostitute o tu neturi liezuvio kaip yrodysi kad yra priesingai? taip ir su aa kedziu. zmogu nuzude o visas kaltes vercia jam. nu aisku mireszmogusapsiginti negali. todel ir nuzude jy kad nereiktu teisme jo klausytis. o jis butu daug pasakes. a a. jam. drasus zmogus buvo tikrai vertas savo vardo o ka cia pezalavastes ir kiti tai tik juokina zmones. niekas netiki.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 2. Taigi, timt už vadžių ir vėl iš pradžių. Eilinį kartą DK partijos vidaus reikalus yra bandoma tvarkyti viešai….
  Tačiau juk tai yra visiškas šantažas, su tikslu pakenkti DK….
  Tai, ar ne absurdas???
  Jeigu jūs esate geranoriški, tai susisiekite su DK vadovais (ne per spaudą) ir išreiškite savo norus tiesiogiai.
  Kitą dieną koks tai idiotas parašys straipsnį ir pareikš, kad DK turi paremti jų bažnyčios remontą, nes jie balsavo už DK. Juk irgi kilnus reikalas….
  Tai, čia, kaip???

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. teisėjai negalvoja ką rašo?

  2013-09-18 – 09:48

  J.Valiušaitis gavo ir 2013 m. rugpjūčio 28 d. Kauno apylinkės teismo teisėjos V.Miceikienės nutartį, kurioje teisėja teigia, jog J.Valiušaičiui vaizdo įrašų kopijos reikalingos „tikslu pilnai ir savavališkai (reikia suprasti – neteisėtai, KK past.) pasirengti administracinės bylos nagrinėjimui“, todėl prašymas – netenkintinas.

  Apskundus šią teismo nutartį, teisėja V.Miceikienė 2013 m. rugsėjo 5 d. priėmė kitą nutartį, kurioje „pataisė klaidą“: nurodo, kad Juozui Valiušaičiui vaizdo įrašo kopijų reikia norint pasiruošti teismo posėdžiui ne „savavališkai“, o „savalaikiškai“. Kas, išvertus į paprastą kalbą, reiškia, kad vaizdo įrašų kopijų padaryti negalima, kad J.Valiušaitis laiku nepasiruoštų bylos nagrinėjimui.

  to: teisėjai negalvoja ką rašo?

  2013-09-18 – 10:00

  O kam jiems galvoti, kai viskas iš viršaus nuleidžiama ant galvų?

  Alba

  2013-09-18 – 10:07

  Paskutinius 20 metų kryptingai buvo formuojamas aklai paklusnių teisėjų korpusas. Štai ir rezultatas: niekšeliai Lietuvos Respublikos vardu teisia tautos Šviesuoliuos.

  Anonymous

  2013-09-18 – 10:49

  Tai tas pats, kas neleisti žmogui sužinoti kodėl jis kaltinamas. Ar taip galima?

  studentė

  2013-09-18 – 11:12

  Dėstytojai mums kala į galvas, kad negalima, nes toks draudimas iš esmės pažeidžia Lietuvos teisės ir teisingumo principus bei Europos žmogaus pagrindinių laisvių ir teisių apsaugos konvenciją. O teisėjai to nežino? Tada kam reikalingi visi teisės mokslai, jeig praktikoje nesilaikoma teisės ir teisingumo principų?

  Thumb up 0 Thumb down 1

 4. pritariu100procentu Pikasui uz jo visada taiklius ir,svarbiausia,argumentuotus pastebejimus.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 5. Paskutinius 20 metų kryptingai buvo formuojamas aklai paklusnių teisėjų korpusas. Štai ir rezultatas: niekšeliai Lietuvos Respublikos vardu teisia tautos Šviesuolius.

  Thumb up 5 Thumb down 2

  • Cia jau tiesa.Musu prokurorams Stankes raudonos pinigines turinys ne motais.
   Gera kirpeja ir taip gali du mersedesus nusipirkt.O desimt mobiliaku pas mum bet koks teisejas turi.
   Kol nenusauna.

   Thumb up 3 Thumb down 3

 6. Gaunasi keistokas paradoksas. Kuo daugiau teismuose ir žiniasklaidoje bandoma visuomenę įtikinti, kad pedofilija buvo tik Kedžių namuose, tuo labiau aiškėja, kad ji tikrai buvo ne ten, kur nurodė teisėjas Cininas. Dabar jau tvirtai galima teigti, kad Drąsius Kedys nei kiek neabejojo savo dukrelės bei jos pusseserės tvirkinimu bei prievartavimu. Tą liudija ir video įrašą ruošęs, bei gerokai jį sutrumpinęs kompiuteristas, Drąsiaus giminės ir tie, kuriems jis guodėsi dėl savo beviltiškumo.

  Ir dar vienas esminis dalykas. Kuo labiau bandoma įpiršti, kad žudynes Kaune, 2009m spalio 5d.rytą atliko D.Kedys, tuo labiau ši versija griūna. Pabrėžiu dar kartą, kad negalima kategoriškai teigti jog Drąsius nesiruošė keršyti tiems asmenims, kuriuos jis laikė pedofilais. To jis netgi neslėpė, o išsakė televizijos žurnalistams paskleidimui viešumon. Jei kažkas bandė pakišti D.Kedį kaip atentato vykdytoją, tai gerai visko neapskaičiavo ir nenumatė, kad gali atsirasti liudininkų, kurie daug ką paaiškino. Nežinau ar tie parodymai yra įtariamojo D.Kedžio byloje, kuri nutraukta įvykus “nelaimingam atsitikimui”, kaip teigė tyrėjai, prie “Kauno marių”. Tuo labai abejoju, nes tokie liudijimai vienintelei prokurorinei versijai visiškai nenaudingi. Bent jau sušaudyto teisėjo J.Furmanavičiaus vidinėje švarko kišenėje, liudininkės teigimu, bandė kažko (gal kompromatinio įrašo) ieškoti asmuo nepanašus į Drąsių. Beje, po kontrolinio šūvio į galvą. Keista ir tai, kad teisėjas iš savo automobilio išlipo pro keleivio pusės dureles… Daug kas keista… ir visokie keistumai jau aptarti žiniasklaidoje… Komentare visko neaprėpsi.

  Teismo metu R.Ivanauskas, kalbėdamas apie prie V.Naruševičienės namų numestą pistoletą, aiškina, kad D.Kedys “specialiai ginklą numetė, kad žinotų kieno čia darbas“. STOP. Nepanaudotas ir be JOKIŲ piršto atspaudų ginklas – įrodymas? Betgi tai alogiškas absurdas.

  Kaip senovėje sakydavo: “Kaip gadyna, taip navyna”. Negana, kad visa “D.Kedžio istorija” kaip žymėtų kortų namelis mikliai kažkieno dėliojamas, dar ir kraštiniai orą pagadina. Dabar ir p. Stankūnas įsijungė su savo idėjomis, kaip jis pasipelnys ir šelps išvykėles.

  Netgi labai keista, kad visokios patyčios, naudojant visokius epitetus “violetiniams” ir “patvoriniams” bei kaltinimus be teismo sprendimo, “non stop” sklinda į visas šalis ir žiniasklaidoje ir pareigūnų lūpomis. O juk protestuotojai norėjo tik apsaugoti mažos mergaitės interesus išlikti saugiai. Dabar mergaitė ir jos “niekuo neįtarta” motina paslėpta. Įdomu nuo ko? Gal kad viską užmirštų, kaip teigė žurnalistė L.Lavastė? Abejoju, ar tai be prievartinių “vaistų” įmanoma.

  Įdomu, kas labiausiai tuo suinteresuotas ir kas labiausiai stengiasi, kad taip vyktų. Siūlau padoresniems politikams, valdininkams ir teisėsaugininkams suvienyti savo jėgas, gerai tikrinti visas paskalas ir pagaliau susivokti visos “bylos žudikės” esmę. Tikiu, kad Lietuvoje tokių, savo šalį, tiesą ir teisingumą gerbiančių piliečių dar yra daug. Neleiskite, kad jumis manipuliuotų visokie “šnibždukai”. Argi plika akimi nesimato, kad ši skandalinga istoriją jau išpurvino mundurus jūsų kolegoms, nešvariomis rankomis bei sąžine prisilietusius, bandant skandinti viską pelkės akivare. Vieną kartą ryžkimės ištempti į viešumą vidurnakčio Baubą – Vijų (pgl.Gogolį), kol nakties šmėklos jam blakstienų nepakėlė. Jei lauksime kol gaidžiai užgiedos, tai galį daug kas įstrigti kreivuose languose ir duryse nespėję išlėkti.

  Jei atvirai, tai to pono Stankūno “ekspromtu” netgi nebesistebiu. A.Ūsas nevaikščiojo su trumpikėmis jo bute, nes jis pats su vienomis trumpikėmis nevaikšto – teigė p.Stankūnienė, Laimos mama. Žinoma, tada reikia teisti ir nuteisti Drąsiaus tėtį, kad jis laiku neužsimerkė? Pareigūnai labai stengiasi. Taip smarkiai, kad vis pagaminamos naujos anekdotinės situacijos. Dabar premjeras A.Butkevičius patikina, kad persivadinę mama su mergaite gyvena užsienyje puikiai, o tėtis, kuris valstybės paslapties žinoti irgi negali, tvirtina, kad Laimai pinigų trūksta. Kas čia dar per nauji absurdai? Gal jau visai… ?

  Thumb up 4 Thumb down 3

 7. siaubas kazkoks paskaitykit visi laisva laikrasti —ko gero tos mergaites neber arba guli kokioj psihuskej pripompuota vaistu o motka nere i uzsieni —kas daros musu saly ?

  Thumb up 7 Thumb down 4

 8. Paziuret,kaip konservai kovoja uz savo chroniuko Vareikio teise leisti zmonems Istatymus,tai net grazu!

  Thumb up 5 Thumb down 3

 9. OI ,oi,tai kuo tie “visuomeninkai “skiriasi nuo DK juk ten ko gero tas pats “pirštas” tik kitoje saujoje ,- galimai taip, kas paneigs???

  Thumb up 3 Thumb down 2

 10. Gal kiek ne į temą, bet pažaiskime detektyvus ir redaktor papratimu sudėliokime dėlionę.
  Jau ilgą laiką turime neaiškų lavoną (ata V.Milinis).
  O likusių šios istorijos detalių – trūksta. Gal teisėsauga nepajėgia ištirti šios mirties?
  Jei norit, galite tuo tikėti. O aš – netikiu. Seniai ten viskas ištirta.
  Ištirta, užslėpta ir taupoma tinkamam momentui.
  Tokiam momentui, kai bus galima pateikti taip, kaip norisi bylos-žudikės režisieriams.
  O norisi pateikti pilną mozaiką: lavonas – žudikas – užsakovas + motyvas.
  Bet iki pilnos mozaikos dar šiek tiek trūksta.
  – lavoną turime,
  – žudikas (gyvas ar negyvas) greičiausiai jau paruoštas parodymui;
  – apie motyvus puse lūpų užuominas seniai mėto visa sisteminė spauda, tskant ruošia visuomenės nuomonę;
  – bėda tik dėl planuojamu užsakovo – tą Venckienę vis nesiseka pačiupti į savo nagus.
  Todėl ir kabo ta byla – pusgaminis ore, su laiku skleisdama vis nemalonesnį kvapelį.
  Tik prašau nepriimti tai už gryną pinigą. Čia tik nedidelis pafantazavimas :)
  -Povilas-

  Thumb up 9 Thumb down 4

  • na, scenaristams būtų kur kas paprasčiau, jeigu R.Ivanauskas kalbėtų taip, kaip reikia jiems, jeigu Stankūnaitė su mergaite būtų Lietuvoje po ranka, kad būtų galima interviu nuolat tiražuoti, ir kad Venckienė būtų suimta Lietuvoje.
   O šiaip dabar ta Ivanausko byla – tai, susidaro įspūdis, girtų pokalbių byla. Ir tiek.
   Gal ir gerai, kai vieną už girtas kalbas nuteis, gal Lietuva prablaivės? Bijos gerti, kad ko nepasakytų.

   Thumb up 7 Thumb down 2

 11. Juknevičienė gėjų parado metu nepareiškė savo nuomonės.Matyt europitiškai mąstanti yr. O spekttaklis ją įsiūtino! Baisesnės moralės valdžios moterų ir vyrų jau gal būt nebegali. Nesidomi, kad tauta išvaroma, ar marinama badu, o spektaklis mat užkliuvo. Gėda.

  Thumb up 7 Thumb down 5

  • čia iš serijos, neturėjo boba vargo, nusipirko karvę, taip ir čia, neturėjo Juknevičienė problemų, tai prisikniso prie pionierių

   Thumb up 6 Thumb down 4

 12. Vakar vakare zmones saipesi is teiseKuros -ryte etatiniai klykia,koks pijokas drg.Stankunas.Kontoroj prasidejo “darbo laikas”.Tevynes labui,nieksai.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 13. Babu naujienos.
  „Tvarkiečių” deleguotas D.Barakauskas “nezino” kaip atkurti Girzado teise dirbti su slapta informacija.

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Va, va, ir man ta pati mintis atėjo tik perskaičius:
   – apačios nuolankiai prašo, kad viršūnėlės parodytų malonę.
   O ar ne atvirkščiai turėtų būti – viršūnėlės inicijuoja visus tokios nedidelės partijos narius apimančią diskusiją dėl bendrų lėšų panaudojimo?
   Jei yra taip, kaip aš matau, tai galima sakyti, jog DK partija jau suvalgyta.
   -Povilas-

   Thumb up 7 Thumb down 3

  • idomu , pas ka tie pinigai , juk kiek suprantu izdininkes i seima neisrinko ir skucienes su skucu taip pat . o paltanaviciute , kaip teisinike galetu pasidometi , kam tie pinigai atiteko , pas ka jie .

   Thumb up 5 Thumb down 4

 14. Bravo .Štai ir paaiškės kas į sąrašo priekį buvo prastumti.Jei nesidalins,vadinasi,į Seimą pakliuvo DK idėjos IŠDAVIKAI.

  Thumb up 3 Thumb down 5

  • Ak vat,is kur cia vejas pucia!
   Pries spaudos konferencija gautas skubus Goszakaz diskredituoti frakcijos narius.
   POZOR skrucams Stancikienei i Gylys!

   Thumb up 2 Thumb down 4

 15. kad už kelių valandų Venckienė per DK pagaliau paskelbs pedofilų klano narių sąrašą. Geriau vėliau negu niekada. Labai laukiam.

  Thumb up 11 Thumb down 4

 16. dar vis negana kliedėti. Koks čia gali būti žmogžudžio ir pedofilo vardo partijos kilnumas?

  Thumb up 4 Thumb down 13

 17. Tai puiku,kai Partijos vidaus reikalai tampa Visaliaudiniais.
  Kazin ka apie tai mano gazeta PRAVDA ir Slava nasemu Batku ?

  Thumb up 10 Thumb down 3

 18. paaukokite, vargsams , nes nebeturi uz ka papirkti zmoniu , kad ateitu kiekviena menesi padegioti zvakuciu ir papaisyti kreidelemis . apsizerge tuos milijonus ir nenori dalintis su varsais zmonemis , kurie taip vylesi , kad visi kalejimai bus panaikinti , nes ten sedi ‘nekalti’ kaliniai .

  Thumb up 7 Thumb down 14

  • O as galvoju,kad ne savo pinigus teisingiausiai gali paskirstyt tik Baba.
   …nors…gali ir Murkis su Kryzioku.
   Jei Kuzia paprasys…

   Thumb up 8 Thumb down 3

 19. dar ka sugalvojo , kad drasiukai pinigus su jumis dalinsis ….pasvajokite ir uzteks .

  Thumb up 6 Thumb down 7

 20. Pasirodo pasisakę DK rinkiminio sąrašo nariai dar nesupranta ir dar kažko tai naiviai viliasi – čia tai bent?
  Konstatuokite, kad lygiai taip pat, kaip ir Sąjūdžio laikais KGB infiltravo Landsbergį, bei dar kelis savo agentus į Sąjūdžio lyderius – tam , kad veikiant iš vidaus kontroliuoti ir įtakoti Sąjūdžio judėjimą jį žlugdant (iš esmės ir pagrindų). Taip ir jums Drąsos Kelio partiją kuriant padaryta tas pats. Velniop tą mandagumą vartojant žodį gerbiamas. Atsisakykite nuo šitų metaforų „prakeikti vienuoliai“ . Mano giliu įsitikinimu Varkala su Vasiliausku yra infiltrantai. (o jūs į juos kreipiatės kaip? garbūs ir gerbiami???) Tam, kad įgyti jūsų pasitikėjimą uzurpuojant lyderystę – jie (kaip dviveidžiai) buvo tokie, kokiems ir reikėjo jiems tuo metu būti siekiant užbrėžto jiems tikslo – tapti jūsų lyderiais. O dabar jie paprasčiausiai dirba savo juodą darbą toliau mulkindami jus. Prasitrinkyte savo akis ir pripažinkite, jie (kaip infiltrantai) gana sėkmingai jus mulkindami dirba ir lygiai taip pat sėkmingai žlugdo iš pačių pagrindų.

  Thumb up 5 Thumb down 5

 21. Šio vakaro “topas” yra tai, kad Stankūnas už dukros Laimos interviu užsiprašė 5000 litų, o jei kartu ir už anūkės, tai 10000. Kaip jums patinka toks naujas akibrokštas?

  Kaip senovėje sakydavo: “Kaip gadyna, taip navyna”. Negana, kad visa “D.Kedžio istorija” kaip žymėtų kortų namelis mikliai kažkieno dėliojamas, dar ir kraštiniai orą pagadina. Netgi labai keista, kad visokios patyčios “non stop” sklinda ir į šalis. Siūlau padoresniems politikams, valdininkams ir teisėsaugininkams suvienyti savo jėgas, gerai tikrinti visas paskalas ir pagaliau susivokti visos “bylos žudikės” esmę. Tikiu, kad Lietuvoje tokių, savo šalį, tiesą ir teisingumą gerbiančių piliečių dar yra daug. Neleiskite, kad jumis manipuliuotų visokie “šnibždukai”. Argi plika akimi nesimato, kad ši skandalinga istoriją jau išpurvino mundurus jūsų kolegoms, nešvariomis rankomis bei sąžine prisilietusius, bandant skandinti viską pelkės akivare. Vieną kartą ryžkimės ištempti į viešumą vidurnakčio Baubą – Vijų (pgl.Gogolį), kol nakties šmėklos jam blakstienų nepakėlė. Jei lauksime kol gaidžiai užgiedos, tai galį daug kas įstrigti kreivuose languose ir duryse nespėję išlėkti.

  . Priminsiu ką mąsčiau prieš valandą:

  Jūs gal ir nepatikėsite, bet tokią informacija paskelbė ir “Lietrytis”. Jei atvirai, tai to pono Stankūno “ekspromtu” netgi nebesistebiu. A.Ūsas nevaikščiojo su trumpikėmis jo bute, nes pats Laimos tėtis su vienomis trumpikėmis namuose nevaikšto – teigė teisme p.Stankūnienė. Žinoma, tada reikia teisti ir nuteisti Drąsiaus tėtį, kad jis laiku neužsimerkė. Pareigūnai labai stengiasi. Taip smarkiai, kad vis pagaminamos naujos anekdotinės situacijos. Dabar premjeras A.Butkevičius patikina, kad persivadinę mama su mergaite gyvena puikiai, o tėtis, kuris valstybės paslapties žinoti irgi negali, tvirtina, kad Laimai pinigų trūksta. Kas čia dar per nauji absurdai? Gal jau visai… ?

  Thumb up 19 Thumb down 8

  • Tai kad ne taip rašė LRytas: „Sąlygos tokios – aš savo interviu duosiu, kalba eina apie 5 tūkst. litų, o jei kartu su dukra – 10 tūkst. litų“. Anūkė čia ne prie ko.

   „Prieš kažką rašant, verta bent jau šiek tiek žinoti daugiau apie aprašomą objektą ar problemą“, mokė Pikasas® Bončkutę.

   Thumb up 7 Thumb down 6

 22. Naktį į duris kažkas skambina ir daužo. Mieguista Venckiene: -Kas ten? -ATIDARYKIT POLICIJA!!! -O kodėl jūs ten užsidarėt?

  Thumb up 12 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip išsirinkti SPA centrą?
Kovai su žurnalistų persekiojimu – siūlomos naujos priemonės
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...