Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 23 Pirmadienis
 

Apie sistemą ir jos melą

2009-11-11 14:37 | Redakcijos skiltis | Komentarų (93)

Pastebėta tokia sistemos technologų tendencija: iš pradžių scenarijus pasirodo 'Lietuvos ryte', o paskui jis vykdomas. Kaip, pvz., ir šiuo atveju: iš pradžių LR parašė, kad rasti Kiesų kūnai, ir kad jie - be galvų, ir tik po kelių dienų prokurorai nuvyko į Panevėžio rajoną, iškasė tris kūnus ir jie, įsivaizduokit, iš tiesų buvo be galvų. Ir Kiesų! Ar pagal tokį pat scenarijų bus po pusantrų metų surastas ir D.Kedys?

Giedrė Gorienė

„Na, kiek gi galima? Vis apie tą Kauną ir Kauną! Nejaugi Lietuvoje jau nėra apie ką daugiau ir rašyti? Na, nužudė kažkokį ten teisėją, ir ką? Žmogžudystės juk kiekvieną dieną pasitaiko,“ – išrėžė nepasitenkinimą „Karštu komentaru“ į redakciją paskambinęs vyriškis.

„Jei nesuprantat Kauno įvykių svarbos, tuomet iki „Karšto komentaro“ dar nepriaugot“, – atsakiau jam tokiu pat tonu, kokiu kalbėjo jis. Nes paprastos buitinės žmogžudystės, kai kažkas prisigėręs kokį sugėrovą dėl lašelio degtinės nudūrė, ir pedofilija kaltinto teisėjo žmogžudystės jokiu būdu palyginti negalima. Kadangi pirmas atvejis – gana įprastas, eilinis, ir prokuratūra tokias bylas per savaitę ištiria. Tuo tarpu antras atvejis – netipinis, rezonansinis, ir tai – ne šiaip eilinė žmogžudystė. Tai – jau susidūrimas su sistema. Lietuvos valstybingumą griaunančia sistema, o kokia ji galinga ir grėsminga, parodė pastarojo mėnesio įvykiai.

„Tupiniai“ yra raktas į „Svainijos“ bylą“, – 2002 metų vasarą man į ausį sušnabždėjo vienas iš policijos ir„tulpinių“ „darbo plano“ kuratorių – buvęs Panevėžio „organizuotų nusikaltimų“ vyr.komisaras B.Kuzma.

Tuo tarpu teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymas – raktas į aukštų pedofilų tinklą. Mat, kaip „Karštam komentarui“ sakė buvęs slaptųjų tarnybų agentas Kęstutis Vilkauskas, teisėjas Jonas Furmanavičius dalyvaudavo įvairiuose „vakarėliuose“, kur su mažamečiais ir mažametėmis linksmindavosi aukšti pareigūnai. „Keletą slapta padarytų įrašų jis perdavė man, o aš turėjau perduoti saugumui“, – „Karštam komentarui“ pasakojo K.Vilkauskas.

Tačiau apie tai, kokį gyvenimą gyveno teisėjas Jonas Furmanavičius po to, kai nusivilkdavo teisėjo mantiją, viešai stengiamasi negvildenti. Priešingai – iš paskutiniųjų ir, kaip rusai sako, „čerez niemogu“ („per negaliu“) stengiamasi išplauti teisėjo Jono Furmanavičiaus pedofilijos skandalu supurvintą mundurą, bandant visuomenę įtikinti, kad teisėjas Jonas Furmanavičius ir pedofilija įtariamas Andrius Ūsas nebuvo pažįstami, neturėjo nieko bendro, netvirkino Drąsiaus Kedžio dukters, todėl teisėjas esą buvo „nušautas per klaidą“ (beje, iki šiol taip ir neišaiškinta, dėl ko buvo nušautas prokuroras G.Sereika – jį padarė „šventuoju“ (kaip kad dabar daromas teisėjas J.Furmanavičius), atidengė paminklinę lentą, žudiką „pamylėjo“ – skyrė tik 11 metų nelaisvės,  ir – „galai į vandenį“).

Dar daugiau – visos šios pedofilų klanui nemalonios istorijos kaltininke ir brolio bendrininke siekiama padaryti Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę. Prokuratūros pasiuntiniai jau laksto po Seimo frakcijas, bandydami prasiuostyti, ką apie tokius užmojus mano Seimo nariai. Nes tik būdama tikra, kad imunitetas iš teisėjos Neringos Venckienės bus atimtas, Generalinė prokuratūra žengs tokį žingsnį susidorojimo su Drąsiaus Kedžio seserimi link.

Galbūt. Galbūt kas nors ir galėjo patikėti tomis pasakomis, kurias, bandydamas išplauti teisėjo Jono Furmanavičiaus mundurą, seka „Lietuvos rytas“, bet aš – tikrai ne. Nes, kaip labai teisingai pasakė vienas signataras, „jeigu jau parašė „Lietuvos rytas“, tai žinokit, kad viskas yra atvirkščiai“. Mat ne kiekvieno laikraščio žurnalistai „rašo straipsnius“ VSD generalinio direktoriaus kabinete iki 2 val. ryto. O šitame laikraštyje tai normalu – turiu omenyje Vytauto Pociūno bylą ir šmeižtą „Lietuvos ryte“ jo atžvilgiu po šio dienraščio žurnalistės pasisvečiavimo iki paryčių VSD…

Kalbant apie teisėjo Jono Furmanavičiaus munduro skalbimą, situacija vėlgi analogiška – tik šį kartą purvas ir pamazgos pilamos ant Drąsiaus Kedžio sesers – teisėjos Neringos Venckienės, o Jonui Furmanavičiui net „gyvenimo draugė“ buvo surasta (kaip vėliau paaiškėjo, už atlygį). Andrius Ūsas daromas nepriekaištingos reputacijos politiku ir verslininku, Drąsiaus Kedžio dukrelės mama Laima Stankūnaitė – pavyzdinga motina. O galiausiai „Lietuvos rytas“ „surado“ net kitą Furmanavičių – teisėjo Furmanavičiaus bendrapavardį (ar vėliau nepaaiškės, kad irgi už atlygį?), kuris esą ir buvo užsiregistravęs viešbutyje „Baltos burės“ su Ūsu, kur, pasak Drąsiaus Kedžio ir jo dukrelės pasakojimų, mergaitė ir buvo tvirkinama. Netrukus, galima spėti, bus surastas ir kitas Ūsas – pedofilija įtariamo Andriaus Ūso bendrapavardis. Ir pedofilijos byloje bus padėtas taškas – jokios pedofilijos, galima spėti, mergaitės atžvilgiu rasta nebus…

Būtent tokio scenarijaus norėtų saugumo mafijos už virvučių tampomas pedofilų klanas, nes pedofilijos biznis – tai didžiuliai pinigai. Sako, vaikų biznis – antroje vietoje. Po narkotikų… O neturėdamas „stogo“ struktūrose, šituo bizniu neužsiminėsi – tiesiog niekas tau tuo verstis neleis.

Tačiau grįžtant prie teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo ir bandymo šią žmogžudystę „pririšti“ tai prie Drąsiaus Kedžio, tai prie „daktarų“ („Lietuvos rytas“, televizijos laida „Abipus sienos“), norėčiau priminti, ką toje pačioje „Abipus sienos“ televizijos laidoje pasakė vienas ekskomisaras: „daktarai“ taip suplanuoti yra per durni, tai panašiau į spec.tarnybas…

Spec.tarnybos. Būtent tokią versiją kėlė „Karštas komentaras“ nuo pat Kauno įvykių pradžios, nes kaip suksi, kaip nesuksi, kol kas visi keliai veda į vieną – Vytenio g.1, kur įsikūręs mūsų VSD. Juoba kad ir kai kurie žurnalistai, bandantys nukreipti Kauno įvykius pedofilų klanui naudinga linkme, yra labai tampriai susiję su VSD. O vienas – net buvęs VSD darbuotojas, vėliau dirbęs tai žurnalistu, tai VSD priedanginėse firmose…

Kai pas mane į redakciją buvo atvažiavę televizijos laidos „Akistata“ darbuotojai filmuoti laidos, klausė, ką aš manau apie Kauno teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymą. Atsakiau, kad, mano manymu, Kiesų žmogžudystės ir teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo scenarijaus autorius – vienas ir tas pats. Nes ne tik braižas tas pats –„piarinė“ kampanija „Lietuvos ryte“ irgi tokia pati. O jei ir šiuo atveju bus kartojama Kiesų nužudymo išaiškinimo schema, tai po legendos, kurios reikia struktūroms sukūrimo, bus rasti teisėjo Jono Furmanavičiaus žudikai, tiksliau – vienas žudikas (nes kažką reikia pasodinti į kalėjimą – „atsižymėti“ prieš visuomenę, kaip nuostabiai prokuratūra išaiškina rezonansines žmogžudystes), o kito – kūnas (jį turėtų rasti maždaug po pusantrų ar dviejų metų, kad būtų sunku nustatyti tapatybę), apie kurio iškasimą ir tapatybės nustatymą „Lietuvos rytas“ praneš pirmiau, negu patys prokurorai tą kūną suras, iškas ir tapatybę nustatys.

Nes – Kiesų nužudymo atveju kaip tik būtent taip ir buvo: pirmiausia „Lietuvos ryto“ pirmame puslapyje buvo išspausdintas straipsnis „Šiurpus radinys – trys lavonai be galvų“, po kurio pavadinimu virš G.Kiesaus, V.Kiesaus ir A.Galmino nuotraukų didelėmis raidėmis parašyta: „Manoma, kad rasti pagrobtų G.Kiesaus ir jo bendrakeleivių kūnai“.

Iš pirmo žvilgsnio, viskas atrodytų puiku, jeigu … ne vienas „bet“: šis straipsnis pasirodė keliomis dienos anksčiau, nei prokurorai rado, atkasė kūnus ir iš tiesų pamatė, kad jie – be galvų. O kol buvo nustatyta tapatybė, užtruko dar keletas dienų…

Taigi kyla pagrįstas klausimas: iš kur „Lietuvos rytas“ anksčiau už prokurorus sužinojo, kad „rasti Kiesų kūnai“ ir kad jie – „be galvų“, nors tie kūnai dar ramiai sau žemėje dūlėjo?

Atsakymas turbūt gali slypėti vėlgi tame pačiame interviu su slaptųjų tarnybų agentu Kęstučiu Vilkausku: „Žinau, kad Kiesų nužudyti užsakė saugumas“.

Štai tada ir galima suprasti, kodėl „Lietuvos rytas“ „atranda“, „iškasa“ ir „randa be galvų“ Kiesų kūnus kur kas anksčiau, nei realybėje jie surandami ir iškasami, ir kodėl bandoma užčiaupti visus bei siekiama susidoroti su tais, kurie kelia pavojų šių šiurpių žmogžudysčių „scenarijaus autoriams“ – savo juodiems darbams pridengti reikalinga tik sistemai tarnaujanti žiniasklaida, kuri ir pridengia tai, ką mes šiandien vadiname „pro-oligarchiniu“, „pedofiliniu“ klanu.

„Šitoje byloje mes susidūrėme su sistema“, – atsisveikindama po duoto interviu „Karštam komentarui“ pasakė Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė…

2009-11-11

 

Komentarai

 

 

 
 1. Šiuo metu aš buvau taip pavargęs , ir dabar šį kartą aš turiu kai atsipalaiduoti , matydamas šį komiškas YouTube “vaizdo įrašą , ačiū , keep it up .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ačiū už sveikinimą O žinai, knyga vis dėlto apie vyrus.Kodėl jie kainba, apskritai kodėl vienas iš jų parašė tokią knygą? Neil, beje, gan atvirai sako, kad vyrai būtent iš savo menkavertiškumo jausmo prieš padėtį valdančias moteris susimetė į bandą, kurioje lengviau tarp tokių pat kompleksuotų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Mano namuose , kai nuobodu , po to aš tiesiog ant mano PC ir atviros svetainėje “YouTube” žiūrėti “YouTube” filmus .

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...