Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 31 Antradienis
 

Apie sistemą ir jos melą

2009-11-11 14:37 | Redakcijos skiltis | Komentarų (93)

Pastebėta tokia sistemos technologų tendencija: iš pradžių scenarijus pasirodo 'Lietuvos ryte', o paskui jis vykdomas. Kaip, pvz., ir šiuo atveju: iš pradžių LR parašė, kad rasti Kiesų kūnai, ir kad jie - be galvų, ir tik po kelių dienų prokurorai nuvyko į Panevėžio rajoną, iškasė tris kūnus ir jie, įsivaizduokit, iš tiesų buvo be galvų. Ir Kiesų! Ar pagal tokį pat scenarijų bus po pusantrų metų surastas ir D.Kedys?

Giedrė Gorienė

„Na, kiek gi galima? Vis apie tą Kauną ir Kauną! Nejaugi Lietuvoje jau nėra apie ką daugiau ir rašyti? Na, nužudė kažkokį ten teisėją, ir ką? Žmogžudystės juk kiekvieną dieną pasitaiko,“ – išrėžė nepasitenkinimą „Karštu komentaru“ į redakciją paskambinęs vyriškis.

„Jei nesuprantat Kauno įvykių svarbos, tuomet iki „Karšto komentaro“ dar nepriaugot“, – atsakiau jam tokiu pat tonu, kokiu kalbėjo jis. Nes paprastos buitinės žmogžudystės, kai kažkas prisigėręs kokį sugėrovą dėl lašelio degtinės nudūrė, ir pedofilija kaltinto teisėjo žmogžudystės jokiu būdu palyginti negalima. Kadangi pirmas atvejis – gana įprastas, eilinis, ir prokuratūra tokias bylas per savaitę ištiria. Tuo tarpu antras atvejis – netipinis, rezonansinis, ir tai – ne šiaip eilinė žmogžudystė. Tai – jau susidūrimas su sistema. Lietuvos valstybingumą griaunančia sistema, o kokia ji galinga ir grėsminga, parodė pastarojo mėnesio įvykiai.

„Tupiniai“ yra raktas į „Svainijos“ bylą“, – 2002 metų vasarą man į ausį sušnabždėjo vienas iš policijos ir„tulpinių“ „darbo plano“ kuratorių – buvęs Panevėžio „organizuotų nusikaltimų“ vyr.komisaras B.Kuzma.

Tuo tarpu teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymas – raktas į aukštų pedofilų tinklą. Mat, kaip „Karštam komentarui“ sakė buvęs slaptųjų tarnybų agentas Kęstutis Vilkauskas, teisėjas Jonas Furmanavičius dalyvaudavo įvairiuose „vakarėliuose“, kur su mažamečiais ir mažametėmis linksmindavosi aukšti pareigūnai. „Keletą slapta padarytų įrašų jis perdavė man, o aš turėjau perduoti saugumui“, – „Karštam komentarui“ pasakojo K.Vilkauskas.

Tačiau apie tai, kokį gyvenimą gyveno teisėjas Jonas Furmanavičius po to, kai nusivilkdavo teisėjo mantiją, viešai stengiamasi negvildenti. Priešingai – iš paskutiniųjų ir, kaip rusai sako, „čerez niemogu“ („per negaliu“) stengiamasi išplauti teisėjo Jono Furmanavičiaus pedofilijos skandalu supurvintą mundurą, bandant visuomenę įtikinti, kad teisėjas Jonas Furmanavičius ir pedofilija įtariamas Andrius Ūsas nebuvo pažįstami, neturėjo nieko bendro, netvirkino Drąsiaus Kedžio dukters, todėl teisėjas esą buvo „nušautas per klaidą“ (beje, iki šiol taip ir neišaiškinta, dėl ko buvo nušautas prokuroras G.Sereika – jį padarė „šventuoju“ (kaip kad dabar daromas teisėjas J.Furmanavičius), atidengė paminklinę lentą, žudiką „pamylėjo“ – skyrė tik 11 metų nelaisvės,  ir – „galai į vandenį“).

Dar daugiau – visos šios pedofilų klanui nemalonios istorijos kaltininke ir brolio bendrininke siekiama padaryti Kauno apygardos teismo teisėją Neringą Venckienę. Prokuratūros pasiuntiniai jau laksto po Seimo frakcijas, bandydami prasiuostyti, ką apie tokius užmojus mano Seimo nariai. Nes tik būdama tikra, kad imunitetas iš teisėjos Neringos Venckienės bus atimtas, Generalinė prokuratūra žengs tokį žingsnį susidorojimo su Drąsiaus Kedžio seserimi link.

Galbūt. Galbūt kas nors ir galėjo patikėti tomis pasakomis, kurias, bandydamas išplauti teisėjo Jono Furmanavičiaus mundurą, seka „Lietuvos rytas“, bet aš – tikrai ne. Nes, kaip labai teisingai pasakė vienas signataras, „jeigu jau parašė „Lietuvos rytas“, tai žinokit, kad viskas yra atvirkščiai“. Mat ne kiekvieno laikraščio žurnalistai „rašo straipsnius“ VSD generalinio direktoriaus kabinete iki 2 val. ryto. O šitame laikraštyje tai normalu – turiu omenyje Vytauto Pociūno bylą ir šmeižtą „Lietuvos ryte“ jo atžvilgiu po šio dienraščio žurnalistės pasisvečiavimo iki paryčių VSD…

Kalbant apie teisėjo Jono Furmanavičiaus munduro skalbimą, situacija vėlgi analogiška – tik šį kartą purvas ir pamazgos pilamos ant Drąsiaus Kedžio sesers – teisėjos Neringos Venckienės, o Jonui Furmanavičiui net „gyvenimo draugė“ buvo surasta (kaip vėliau paaiškėjo, už atlygį). Andrius Ūsas daromas nepriekaištingos reputacijos politiku ir verslininku, Drąsiaus Kedžio dukrelės mama Laima Stankūnaitė – pavyzdinga motina. O galiausiai „Lietuvos rytas“ „surado“ net kitą Furmanavičių – teisėjo Furmanavičiaus bendrapavardį (ar vėliau nepaaiškės, kad irgi už atlygį?), kuris esą ir buvo užsiregistravęs viešbutyje „Baltos burės“ su Ūsu, kur, pasak Drąsiaus Kedžio ir jo dukrelės pasakojimų, mergaitė ir buvo tvirkinama. Netrukus, galima spėti, bus surastas ir kitas Ūsas – pedofilija įtariamo Andriaus Ūso bendrapavardis. Ir pedofilijos byloje bus padėtas taškas – jokios pedofilijos, galima spėti, mergaitės atžvilgiu rasta nebus…

Būtent tokio scenarijaus norėtų saugumo mafijos už virvučių tampomas pedofilų klanas, nes pedofilijos biznis – tai didžiuliai pinigai. Sako, vaikų biznis – antroje vietoje. Po narkotikų… O neturėdamas „stogo“ struktūrose, šituo bizniu neužsiminėsi – tiesiog niekas tau tuo verstis neleis.

Tačiau grįžtant prie teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo ir bandymo šią žmogžudystę „pririšti“ tai prie Drąsiaus Kedžio, tai prie „daktarų“ („Lietuvos rytas“, televizijos laida „Abipus sienos“), norėčiau priminti, ką toje pačioje „Abipus sienos“ televizijos laidoje pasakė vienas ekskomisaras: „daktarai“ taip suplanuoti yra per durni, tai panašiau į spec.tarnybas…

Spec.tarnybos. Būtent tokią versiją kėlė „Karštas komentaras“ nuo pat Kauno įvykių pradžios, nes kaip suksi, kaip nesuksi, kol kas visi keliai veda į vieną – Vytenio g.1, kur įsikūręs mūsų VSD. Juoba kad ir kai kurie žurnalistai, bandantys nukreipti Kauno įvykius pedofilų klanui naudinga linkme, yra labai tampriai susiję su VSD. O vienas – net buvęs VSD darbuotojas, vėliau dirbęs tai žurnalistu, tai VSD priedanginėse firmose…

Kai pas mane į redakciją buvo atvažiavę televizijos laidos „Akistata“ darbuotojai filmuoti laidos, klausė, ką aš manau apie Kauno teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymą. Atsakiau, kad, mano manymu, Kiesų žmogžudystės ir teisėjo Jono Furmanavičiaus nužudymo scenarijaus autorius – vienas ir tas pats. Nes ne tik braižas tas pats –„piarinė“ kampanija „Lietuvos ryte“ irgi tokia pati. O jei ir šiuo atveju bus kartojama Kiesų nužudymo išaiškinimo schema, tai po legendos, kurios reikia struktūroms sukūrimo, bus rasti teisėjo Jono Furmanavičiaus žudikai, tiksliau – vienas žudikas (nes kažką reikia pasodinti į kalėjimą – „atsižymėti“ prieš visuomenę, kaip nuostabiai prokuratūra išaiškina rezonansines žmogžudystes), o kito – kūnas (jį turėtų rasti maždaug po pusantrų ar dviejų metų, kad būtų sunku nustatyti tapatybę), apie kurio iškasimą ir tapatybės nustatymą „Lietuvos rytas“ praneš pirmiau, negu patys prokurorai tą kūną suras, iškas ir tapatybę nustatys.

Nes – Kiesų nužudymo atveju kaip tik būtent taip ir buvo: pirmiausia „Lietuvos ryto“ pirmame puslapyje buvo išspausdintas straipsnis „Šiurpus radinys – trys lavonai be galvų“, po kurio pavadinimu virš G.Kiesaus, V.Kiesaus ir A.Galmino nuotraukų didelėmis raidėmis parašyta: „Manoma, kad rasti pagrobtų G.Kiesaus ir jo bendrakeleivių kūnai“.

Iš pirmo žvilgsnio, viskas atrodytų puiku, jeigu … ne vienas „bet“: šis straipsnis pasirodė keliomis dienos anksčiau, nei prokurorai rado, atkasė kūnus ir iš tiesų pamatė, kad jie – be galvų. O kol buvo nustatyta tapatybė, užtruko dar keletas dienų…

Taigi kyla pagrįstas klausimas: iš kur „Lietuvos rytas“ anksčiau už prokurorus sužinojo, kad „rasti Kiesų kūnai“ ir kad jie – „be galvų“, nors tie kūnai dar ramiai sau žemėje dūlėjo?

Atsakymas turbūt gali slypėti vėlgi tame pačiame interviu su slaptųjų tarnybų agentu Kęstučiu Vilkausku: „Žinau, kad Kiesų nužudyti užsakė saugumas“.

Štai tada ir galima suprasti, kodėl „Lietuvos rytas“ „atranda“, „iškasa“ ir „randa be galvų“ Kiesų kūnus kur kas anksčiau, nei realybėje jie surandami ir iškasami, ir kodėl bandoma užčiaupti visus bei siekiama susidoroti su tais, kurie kelia pavojų šių šiurpių žmogžudysčių „scenarijaus autoriams“ – savo juodiems darbams pridengti reikalinga tik sistemai tarnaujanti žiniasklaida, kuri ir pridengia tai, ką mes šiandien vadiname „pro-oligarchiniu“, „pedofiliniu“ klanu.

„Šitoje byloje mes susidūrėme su sistema“, – atsisveikindama po duoto interviu „Karštam komentarui“ pasakė Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė…

2009-11-11

 

Komentarai

 

 

 
 1. Šiuo metu aš buvau taip pavargęs , ir dabar šį kartą aš turiu kai atsipalaiduoti , matydamas šį komiškas YouTube “vaizdo įrašą , ačiū , keep it up .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ačiū už sveikinimą O žinai, knyga vis dėlto apie vyrus.Kodėl jie kainba, apskritai kodėl vienas iš jų parašė tokią knygą? Neil, beje, gan atvirai sako, kad vyrai būtent iš savo menkavertiškumo jausmo prieš padėtį valdančias moteris susimetė į bandą, kurioje lengviau tarp tokių pat kompleksuotų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Mano namuose , kai nuobodu , po to aš tiesiog ant mano PC ir atviros svetainėje “YouTube” žiūrėti “YouTube” filmus .

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...