Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 4 Trečiadienis
 

Apie Selą, A.Tapiną ir informacinį „McDonald‘s“

2015-01-21 15:10 | Nuomonių ringas | Komentarų (72)

Seimo narys Povilas Gylys. KK nuotr.

Jau seniai brandinau mintį parašyti tekstą apie žmonių bukinimo ir nupilietinimo, apie pelno siekiančią nešvankybių, blogo skonio industriją. Egidijaus Dragūno–Selo reakcija į Andriaus Tapino interviu su Monika Šalčiūte „Pinigų kartoje“ tapo akstinu imtis plunksnos dabar.

Nesu didis Selo kūrybos žinovas ar gerbėjas, tačiau negaliu nepalaikyti jo pagrindinės viešo pasisakymo minties: ponai, nekvailinkite tautos brukdami į jos galvą informacinį ir kultūrinį niekalą, nedarykit „žvaigždžių“ iš žmonių, kurie to neverti! Ruoškit protingas laidas, iš kurių galima MOKYTIS, kurios turtina žmogų, bet neeksploatuoja žemiausių žmogiškų instinktų.

Sutinku su gerbiamu Egidijum ir dėl to, kad kritika neturi būti nukreipta į visus žurnalistus. Juk esama ir gerų, profesionalių žiniasklaidos atstovų.

Pridėsiu keletą minčių nuo savęs. Jos brendo mano galvoje jau visą eilę metų. Pirma, reikia skirti nacionalinį transliuotoją ir komercinius TV kanalus bei radijo stotis. Nacionalinis transliuotojas yra išlaikomas iš valstybės biudžeto. Jam, jo darbuotojams mes mokame už žmonių kultūros palaikymą, už žmonių lavinimą ir estetiniu, ir žinių, ir moraliniu požiūriais. Antra, jis turi užtikrinti nuomonių įvairovę, eterio prieinamumą įvairių pažiūrų žmonėms ir t.t.. Deja, taip nėra.

Taip vadinamas nacionalinis transliuotojas – A.Tapinas yra jo darbuotojas – dažnai elgiasi kaip prasčiausios komercinės žiniasklaidos centras, kuriam svarbiausia pelnas, vadinasi, ir reitingai. O juos šiandien lengviausia „užsidirbti“ skandalizuojant, primityvinant laidų turinį.

Taip ir elgiasi A.Tapinas. Jis pasigauna jauną, visai nepatyrusį žmogų, lyg ir verslininkę Moniką Šalčiūtę ir sadistiškai rodo jos nepakankamas žinias. Susidaro įspūdis, kad A.Tapinas mano, jog daugumai žiūrovų patiks tai, jog jauna mergina nelabai skiria pajamas ir pelną.

Gal kam nors ir patiks. Bet ar nacionalinio transliuotojo misija yra skatinti socialinį sadizmą ir kitus žemus jausmus žiūrovo, pirmiausia, jauno žiūrovo sąmonėje? Pasėta žemų instinktų, vulgarumo sėkla plačiai pasisėja ir išdygsta. Vėliau bujoja kaip asocialaus elgesio augalas.

Man rodos, Selas, kaip jaunas tėvas, jaučia šią grėsmę vaikams, jaunimui ir todėl jautriai, emocingai reaguoja į šį viešąjį, „bendro naudojimo“ blogį. Reaguoja savaip – „Seliškai“. Tačiau nuoširdžiai ir, tegu intuityviai, prisidėdamas prie bendrojo gėrio – tikros kultūros, tikros žiniasklaidos palaikymo.

Ir aš – visai kitos kartos, visai kitų pomėgių žmogus jį palaikau. Mus vienija noras riboti, stabdyti žiniasklaidos „makdonalizaciją“, šiukšlinimą. Informaciniame šiukšlyne sunkiai „dygsta ir auga“ geri žmonės, piliečiai. Jame beveik neauga geri politikai.

Taigi, kai stebimės, kad pas mus daug negerovių, – pirštais rodykime ne tik į aukščiausius valstybės pareigūnus, bet ir į informacinio „McDonald‘s“ režisierius, scenaristus ir atlikėjus. Nacionalinio transliuotojo laidos vedėjas A.Tapinas jiems priklauso.

Povilas Gylys

Komentarai

 

 

 
 1. nuomone, p.GYLYS labai drąsus, protingas,giliai mąstantis , be užkulisinių minčių ir veiksmų politikas, kokių seime – tik vienas kitas…Sėkmės jam…

  Thumb up 10 Thumb down 2

 2. Gal reikia zmonems atverti akis,parodyti ko vertos tokios “zvaigzde”,kad nesisakotu pries visus.As skaitau Tapinas teisus,o Gylys nezinau kaip vertinti po vakarykscios Kliveckos laidos,kai atejo ginti Pakso,ale taip sunkiai rinko zodzius,kad net gaila buvo ziureti.Mat postas visiems rupi,tai kam nori ir parsiduos.

  Thumb up 1 Thumb down 13

 3. Per LRT aktyviai eskaluojama , kad uždrausti Rusijos kanalus, pretekstai subjektyvūs, kad taip galima prikibti prie bet kurio televizijos kanalo. Beveik neabejoju , kad taip ir bus pasielgat.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 4. nuimta kauke lb populiariai ir zinomai merginai, kuri uzdirba is to, kad kitus moko, kaip reiktu gyventi. tai gal gerai? gal geriau jaunimas nesimoko is bemoksles makdonaldes? gal geriau mokosi is protingu Gyliu ir gyliau prades mastyti…

  Thumb up 3 Thumb down 2

 5. Mc Donalds blogis. Gaminama be standartu, nesviezia, nesveikas, nes daug chemijos jautienoj ir salotose bei bulbose, o dar ir kokakola..as pats tai nevalgiau, bet zmones sako…

  Thumb up 8 Thumb down 0

 6. ponas Gylį, gal plačiau apie “Jame beveik neauga geri politikai.” Pagarbiai

  Thumb up 2 Thumb down 0

 7. Kur tavo lapinė kepurė su kuria buvai Mašiagoloj? Ar tiesa, kad joje proto buvo daugiau negu…?

  Thumb up 0 Thumb down 12

 8. Kokia lietuvos atstovė sėdi JTO, visa persunkta pykčio ir neapykantos, aklai atkartoja JAV agresyvią retoriką. Į ją pažiūrėjus pamatai vien tik įsiūtį ir neapykantą.

  Thumb up 7 Thumb down 5

  • – labai šilta moteris ,..juk jei imti iš Tamstos pav. Lavrova ir aplamai reiktu akmenimis užmėtiti .. pačios rankos prašosi plytos .:)) (juokauju)… moralas turbūt turėtu buti toks, kad ne išvaizda ir pareigos nulemia charakterio bruožus ..:)

   Thumb up 2 Thumb down 9

 9. Labai geras straipsnis. Tapinui jokios pagarbos. Geda buvo klausyt, kaip jis zemino ta mergina.

  Thumb up 12 Thumb down 1

 10. TAI – tos bjaurios , jau iki pykinimo nusibodę – dvyračio žynios…apsivemsiu…. arba – išlenda teisė žinoti — ir pasikvietusi penkis ir vieną vienintelį kitos nuomonės, dar padėdama pati- drąsko tą pilietį į skutelius….arba – nusikaltimas ir bausmė- po šios laidos taip ir norisi IŠEITI Į GATVĘ ir ką nors uždaužyti, paskui kruopščiai viską papasakoti ir kad kuo daugiau žurnalistų būtų….iškarto GARSENYBĖ :) autoritetas :) …..O APIE DABARTINIUS ĮVYKIUS apie čia pat VYKSTANTĮ KARĄ _ NULIS , arba RUSAI JAU PUOLA, arba RUSAI TERORISTAI, arba , NUMUŠĖ VISUS LĖKTUVUS RUSAI>>>>IR DAR NUMUŠ >>>>> JOKIOS ŽURNALISTIKOS – TIKROS JOKIOS ŽURNALISTIKOS< TIK valatkininkų pletkai ir atrinkti tam tikri šūkiai… ///// PASKUI IŠLENDA PATS Mamontovas su MĖLYNA NEUŽMIRŠTUOLE IR TOKS Jausmas , kad VISI LIETUVOS biudžetininkai susirgo skleroze- neužmirštuolė atstoja vaistus , bo neįperka :) O KĄ GI jie pamiršta ???? O TĄ < kas basą mergairę nenešė plikas advokatas, kad Neringą su visa šeima baigia –„ sudeginti ant laužo“… ir dau kitų bjaurių dalykų….IR AR PO VISO ir dar daug ko neįmanoma suvardinti- LIETUVA GALI NEPIRMAUTI- savižudybėse???

  Thumb up 20 Thumb down 2

  • Rodai negerai , nerodai irgi blogai ,..gal Jus apsispręskite kokia TV norėtumėte žiūrėti ..sako per Rusijos kanalus, kartais ne tik propaganda varo, o ir realaus tradicinio gyvenimo parado ..kai.viskas po senove + – = karšta meilė ..ir atvirkščiai .:).

   Thumb up 1 Thumb down 5

 11. Kam ceremonytis dėl tokių smulkmenų? Reikia žvelgti globaliai, tep skant, tiesiai į problemos šaknis. Nereikia smulkintis. Jei kirsti, tai jau kirsti iš peties, ant amžių amžinųjų.
  Uždrausti, uždaryti visas TV, visas Radijas, visą Internetą, visus molyliakus, aipodus ir Laikraščius: dienraščius, savaitraščius, mėnraščius ir visokius ten žurnalus ir žurnaliūkščius. Atimti iš žmogų, kaip prie fricų ir pokary prie zovietų , visus tilivizarius, visus radijus, visus tilifunkinus.
  Duot jiems ant pamainas vienu kanalu valdiškas TV prapagandas žūrėty ir tą, tik cinatiatruos po Landsbergdžiunginda arbe grybendžiunginda akylu kontroliu palei vardus, pavardes ir cinkamu bigrafiju. Atgaivinti tradiciniu – vienu TIESU. I kvyt ant to. Taškas.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 12. Draugas Povilas Gilys, persivadinęs pagal madą Ponu, o iš LDDPysto persidaręs Drąsykelininku, geriau atliktų viešą išpažintį apie savo nuopelnus sudarant Mašiagalos paktą.

  Thumb up 5 Thumb down 31

 13. Ką bendro turį Povilas Gylys su Selu ? ir kodėl tam Povilui reikėjo tiek metų brandinti ta viena mintį ,..kuri tiek verta, kad vos telpa į tas dešimt teksto eilučių ?..Gal čia ta situacija kai ne kiekis nusako brandos kokybę ..o turinys, verčiantis mus aikčioti ir ploti jam katučių ? ..tai kad ne.. Tapinas ir jo įpročiai vesti savas laidas niekuo nesiskiria nuo prieš tai buvusių iki jo , o laižytis menkinant pašnekovą tapo savotiška geros publicistinės žurnalistikos vizitine kortele ? Juk jei žiūrovas pasyvus ir jam visiškaI NEIDOMŲ koks apatinis trikotažas pas ta pačia Šalčiute , belieka tik viena,.. praverti tas skryneles kurios labiau jau pustuštės ir būti negali ..tikrai keista …bet tiesa sakant visai neįdomų .Kaip ir tai kam ponui Gyliui reikia tos televizijos , kai čia sugebama minčių tik vienam šaukštui prisigrandyti ..Gal vizgi problema ne Tapinas ? o tie kas jį žiūrį ir mato ?.

  Thumb up 4 Thumb down 20

 14. “Prezidentė mano, kad Švietimo ir mokslo ministerija, perėmusi iš savivaldybės savo žinion šią specialiąją mokyklą turėtų galvoti galbūt ir apie jos uždarymą ir likvidavimą”, – aiškino šalies vadovės patarėje D.Ulbinaitė, pažymėjusi, kad ir kitos Lietuvoje veikiančios panašios įstaigos turi būti išskaidytos į mažesnes – globojančias ne daugiau kaip dešimt vaikų.

  —————————————-

  Štai kokia geniali mintis… Net koks Adamkus ar Brazauskas nesugebėjo taip puikiai sugalvoti….
  Tai ne Prezidentė – tai Pasaulio didysis briliantas….
  Vaikų spec mokyklas sumažinti iki ne daugiau kaip dešimt vaikų… Tai yra genialu… Jei ne daugiau, tai mokyklose galėtų būti ir po kokius tris ar keturis vaikus…
  Kokia puiki ir geniali mintis…
  Juk genialumas ir slypi paprastume….
  Mokykitės iš mūsų Prezidentės….

  Thumb up 12 Thumb down 1

 15. Tik betrūksta,kad per TV ims rodyti estetiškai šikančius tapkinus su tapkiniukais.

  Thumb up 13 Thumb down 3

 16. komentarų supratau, kad dauguma komentatorių neskaitė straipsnio, nes komentarai visai ne į temą ir “ne prie ko”….
  Straipsnis apie “batus”, o varo apie “ratus”…….

  Thumb up 7 Thumb down 2

 17. Valio Šapkinui Ušankinui. Be jo Lietuva kaip be Neringos Venckienės. Gaila, kad ta “pasipustė padus”. Paliko sovietinės pramonės Ikonomistą.

  Thumb up 3 Thumb down 22

 18. Pasidomekite Obamos kalba. Joje jau buvo naujo aiskumo. Aiskiau tampa, kad JAV eina fasizmo ir karo keliu. Jis aiskiai issake kokiu keliu jau eina JAV platinama demokratija po pasauli.
  Na matyt Jaceniukas ne siaips sau paminejo ju ivedinejama Naujaja Pasaulio Tvarka. Tai angliskai ir sutrumpintai – NWO. New World Order.
  Tsi yra praktiskai tik isrinktosios tautos ideja valdyti pasauli ir sukurti pasauline diktatura tam pasiekti.
  Demokratija ir Laisva Rinka propaguojama daug metu ypac atvere savo tikra veida paskiausiais metais, kai jau yra tarsi issukinejamos rankos ne tik musulmonu pasaulio valstybems, bet ir sajungininkams, draugams.
  Super gera siuolaikines JAV diegiamos ‘laisvos rinkos’ iliustracija yra sio meto naftos kainu kritimas. Is esmes tai yra proemone nugramzdonti i bankrota Rusijai ir jos sajungininkams. Betgi. Jau ir Saudo Arabija ‘verkia’. Nes negali surinkti biudzeto… Jungtine Karalyste atleidzia tukstancius savo naftos-duju versloviu darbuotoju, JAV krize skalunu pramoneje, na o finansine krize matomai kad labiau istinka pacius Vakarus. Vakar i Sveicarija atskrido tukstanciai privatlektuvu del finansines padeties dalyku.
  Ir tai yra TODEL KAD PO TO, KAI TIESIOG SANTAZU BUVO ISGAUTAS NAFTOS VALSTYBIU NAFTOS KAINOS SUMAZINIMAS, VAKARU VALSTYBIU IR JU DRAUGU NAFTOS VALSTYBIU LAISVA RINKA IS TIKRO DIRBA LYG BANDITU GAUJOS IR REKETUOJAMUJU SINDIKATAS.
  Tai parodo, kad vadinama Vakaru laisvoji rinka, o tuo paciu demokratija jau arba yra visai kas kita, arba tampa agresyvouju diktatu visiems tiems, kieno atzvilgiu tik prireikia jegos at grasinimu panaudojimo…
  .ir tik manau kad nenorintos dabar gali neskirto to, kas yra panasesnis i agresorii, o kas i besiginantiji..
  Ar JAV, ar Rusija yra agresyvesne ir besikisanti i kitos pasaulio puses reikalus ?!
  Argi Rusija kokioje nors meksikoje ivykde valstybes perversma ir ar ji ruosia meksiku karius karoaujant prirs amerikiecius ?!
  O gi JAV Nuland jau senai nuskambejo lyg revoliucipniere Ukrainoje…
  Skuba, labai skuba JAV…
  Pasauliui nelaime kuria.
  Va tau ir demokratija !
  Ar vyko karas Ukrainoje iki 2014-ju revoliucijos ir noros pajungti visa Ukraina nsujos valdzios diktatui ?!
  Ar turi paklusti ir rytu rusai ?!
  Absurdas…
  Juk visos valdzios lyg to Janukovicoaus ir Tymosenko, buvo gilisi grobikidkos, korupcined…, negi nauja-Si valdzia tiesiog zudiku valdzoa vykdanti rusu genocida !
  Nereikejo jiems parodyti jokiu pastangu PRIES Uktainos rusu nora buto separatistais ir butu Krymas Ukrainos !!! Ir nebutu ten jokio karo…
  BET TP KARO SIEKE nULANDai ir mAKKEINAi…
  Nes tikslas uzkariauti RUSIJAAAA !!!

  Thumb up 23 Thumb down 5

   • Algirdeli, bendravardi, toooks protyyyngas esi, o iki siol dar neišsiaiKškinai kas yra Batvinis, o kas as. Patariu pastudijuoti portala tiesiaisviesiai, kur yra siek tiek mano komentaru, kazkieno kitų, o ir Paties J.E. Batvinio

    Thumb up 12 Thumb down 0

  • Pritempta Algirdai Gustaiti .. kaip tos per plačios kelnės su šleikomis ..argumentuoti reikia ne pavyzdžiais kas kam ką padarė, o pasvertais motyvais kodėl to reikėjo .. juk pačiai Rusijai galima rasti tiek nepamatuoto smurto ,.kad ta pati Amerika liktu tik nevykusia liberalia demokratija ..verkiančia dėl kiekvieno jos pačios neleistinai uždaryto dušmano. Argi ta pati Rusija savo laiku terliojosi su dėl savos laisvės kovojančiais čečėnais ? o smurtas juk gimdo smurtą ..ir jei būti nuosekliu su laiku aplamai pamirštama kaip be jo gyventi . Rusija,.. konfliktas veja konfliktą ..ir jei tie konfliktai su metais tampa pūliuojančiais ..argi reikia tikėtis kad to nebuvo siekta iš pat pradžių ..Ta pati Sirija ..tik padarinys to į ką Putinas numojo ranka vardan savo pačio interesų paisymo, o pasekoje ant vienos bėdos išaugo kita daug didesnė savo norų smurtauti . Amerika nuo Rusijos skiriasi ne tik savo geopolitika ,.bet ir gebėjimu pripažinti savo klaidas siekiant tas pačias klaidas taisyti ..O kokias savas klaidas ištaisė Putinas ? be to kad atpigino eilinį karta vodke savo tautai ..nelabai pamenu.. .gal priminsi ? Suprantu, kad Obamos metinio pranešimo metu pasakyti žodžiai patogiai gulasi su naftos kainos kritimų ..taip suverčiant visa kalte Amerikai ..bet ar tai tikrai tiesa ? juk Amerika ne ka mažiau priklausoma savo augimu ..nuo tos pačios skalūninės naftos ..o aukoti save vardan Rusijos ..mažai tikėtina ..Juk kaip ne kaip kirsti šaka ant kurios visi kartu sėdi kiek kvailoka ..matyt reiktu rasti kitų minčių kam to reikia ir kodėl nenori Saudo Arabija mažinti savo naftos išgavimo kvotų. Ne Algirdai ne viskas taip paprasta ..kaip piešiate čia.

   Thumb up 4 Thumb down 8

 19. Musu Algirdas Patackas vakar pagrasino teroro ispuoliu pidarasu bardakelyje. Vyriausiasis respublikos pidarasas Subinka nubego pasiskust geriausiams savo gynejams -stribams.
  Visa kita menkniekis.
  Ar gins savanoriai nuo kolorado tokia policija,
  -man toks klausimas jau nepasistoja.

  Thumb up 16 Thumb down 5

  • Grybauskaite apsistato savo mergaiciu komandos naremis. tuojau ikurs lesbieciu sajunga.
   Turbūt komunizmo prapiesorius iš Šalčiūtės favorite daro.

   Thumb up 21 Thumb down 1

   • trečia kadencija iš eilės negalima. Bet gali būti kaip Rusijoje: penkis metus Grybauskaitė pasiilsi, o paskui vėl dvi kadencijos iš eilės. O penkis metus paprezidentaus silpnas Butkevičius (Na, kaip Putinas su Medvedevu kad sužaidė gražiai).

    Thumb up 14 Thumb down 4

 20. kas ne taip buvo toje laidoje? Tapinas mandagiai klausinejo,Monika atsakinejo,ir visai ne kvailai,jei palyginsim su N.Venckienes pries rinkimus atsakymais apie lita ir eura.Gyliui tada neuzkliuvo,nors juokesi visa Lietuva.

  Thumb up 4 Thumb down 32

   • Kai kurie kontoriniai, matomai įsivaizduoja, kad Lietuva, tai jie. Drįsiu pareikšti – bergždžios tokių Alfonsų, Algirdų ir kitų kontorinių šunyčių pastangos, Lietuva pedofilijos raupais jau persirgo ir įgijo imunitetą.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Tapinas ant mozolio, matomai, Gyliui užmynė. Bet… bala jų nematę. Aš ne apie tai.
  Štai ką reiškia patvorinis Garliavos universitetas, Pasitrynė ponas Povilas Gylys tame patvoryje pusmetį, ir vos ne išminčiumi tapo. Jau net laidų vedėjams diriguoti pradėjo. Štai kokie stebuklingi Kedienės blynai, – kas tik jų užkapoja, – iškart išminčiumi tampa. Gal tik vieninteliam Sauliui Stomai nepasisekė…

  Thumb up 4 Thumb down 38

 22. pritariu Selui.
  O Tapinas kitą kartą pinigų kartoje tegul padaro interviu su Pikul apie silikonus.

  Thumb up 35 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...