Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 27 Ketvirtadienis
 

Apie pederastų ir satanistų tinklą Lietuvoje

2007-08-06 11:37 | Komentarai | Komentarų (10)

'Šventų istorijų' iliustracija iš Satan.lt

Skaitytojo nuomonė

Pederastų lobistinis ir propagandinis tinklas Lietuvoje vis labiau plečiasi, tvirtai užsibrėžęs į savo rankas perimti ne tik politinę ir teisinę valstybės kontrolę, bet ir tautos mąstyseną, gyvenseną, pasaulėžiūrą. Šio judėjimo ideologai puikiai suvokia, jog siekiant įtvirtinti savo valdžią, pirmiausia reikia užvaldyti žmonių dvasią. Homoseksualistai įsitikinę spausdinto žodžio galia. Tuo rėmėsi visi praeito amžiaus totalitariniai režimai – nuo komunizmo iki fašizmo.  Kas valdo informaciją, tas valdo pasaulį.

Lietuvos gėjų lyga, Tolerantiško jaunimo asociacija, Gayline.lt –  tiktai keletas pederastinio tinklo segmentų. Gerai žinomi šio judėjimo ryšiai su „Naujosios kairės" judėjimu, kurio filialas neseniai implantuotas ir Lietuvoje. „Naujosios kairės" manifeste skelbiamas atviras karas lietuvių tautos vertybėms. Oficiali statistika rodo, jog  didžioji tautos dalis priešiškai vertina pederastiją. „Naujoji kairė" šias pažiūras įvardina „seksizmu ir homofobija". Skelbdamas karą tautos vertybėms, šis judėjimas faktiškai skelbia karą Lietuvai.

Vienok tai – tik aisbergo viršūnė. Visuotinis pederastų tinklas apima įvairiausius profilius. Už jo slypi mažai, kam žinoma povandeninė srovė – satanistai.

Satanistų judėjimas Lietuvoje veikia jau keletas metų. 1999 m. viešojoje erdvėje pirmąsyk apsireiškė satanistinė organizacija – „Tamsos Brolija". Tais pačiais metais išleidžiama Antono Šandoro La  Vėjaus (Anton Szandor La Vey) surašyta „Šėtono Biblija". Drauge pasirodo internetinis puslapis www.satan.lt Pagrindiniai šio judėjimo principai – „Daryk tai, kas tau patinka", o „kas ištaria "privalai", tas – mano didžiausias priešas".

Satanistų ir pederastų judėjimai Lietuvoje – glaudžiai susiję, jei ne daugiau – sudaro vieną judėjimą. Satan.lt ir Gayline.lt stebėtinai atsikartoja tie patys internetiniai slapyvardžiai – Nomad, Ghoul, Vajezus. Šie veikėjai griežia pirmaisiais smuikais abiejose šio judėjimo sferose.

Štai keletas ištraukų iš Satan.lt, leidžiančių susidaryti aiškų šio judėjimo vaizdą.

GIMNASTAS IR JO TĖVAS – DŪCHAS NEAPRĖPIAMAS

Kiek pamislyjo Dūchas ir nusprendė pasitaškyti sperma savo Dūchiška, pamatęs kad Marija sužadėta su Juozapu. Ir pasėjo Jis sėklą ne vienos savo išrinktos patelės bamboje. Neklausęs ar ji to nori, bo patelė ši prieš Jį ir Jo didingus planus buvo tik niekas, šiukšlė niekinga, guminė Dievo boba, kaip ir kiekviena šio svieto gyvastis, kurią jis gali nebaudžiamas "daryti" visais įmanomais būdais ir pozomis. Išprievartavęs ją Jis pasikasė savo Neaprėpiamą tarpkojį ir susiprato uždrausti tarnams savo turėti palikuonių. Nes suprato, koks tai džiaugsmas neišpasakytas ir malonumas yra. Idant tarnai Jo pasaulyje patys gyvybės neplatintų, tik mirtį ir mirties karalystę visaip šlovintų. Taip atsirado šliaužiojantys mazochistai ir savižudžiai, galvojantys, jog Ten – geriau nei Čia. Ir liepė Dūchas visiems klauptis, nes prisiminė, kad tam Savo gyvuliškam, bei nepasotinamam Tikslui ir sukūrė pirmapradį žmogų ant keturių pasilenkus vaikščioti. Tačiau, matyt, netobuli gavosi kūriniai tie, ba nedėkingieji jau atsitiesti suspėjo ir nenorėjo padlos prieš Dūchą nusi…pasilenkti, kad Tas jiems gyvybės naujos Dūchišku pimpalu įpūstų".

Vargiai bereikia sakyti, kokie iškrypimai tegali įkvėpti tokius tekstus ir kieno čia programa. Net ir nežinantiems iš konteksto aišku, jog „Neaprėpiamu Dūchu" čia vadinama Šventoji Dvasia, o „Gimnastu" – Jėzus Kristus. Neseniai šis puslapis buvo patekęs į Seimo ir VSD akiratį dėl religinės neapykantos kurstymo, tačiau byla greitai nutrūko. Akivaizdu, jog šis judėjimas turi aukštai sėdinčių užtarėjų.

Vienok tuo – neapsiribota. Satanistinio tinklo atstovai suprato, jog išsilavinusiai ir civilizuotai visuomenės daliai tokio pobūdžio tekstai – netiks. Tam tikslui sukurtas dar vienas puslapis – www.skeptikas.org Šio puslapio įvaizdis – kultūringesnis, tačiau jame kita forma skelbiamos tos pačios idėjos, o už jo slypi tie patys veikėjai – Nomad, Ghoul, Vajezus.

Galiausiai šio tinklo atstovai įsitvirtina internetinės enciklopedijos – Wikipedia – erdvėje. Ši tarptautinė enciklopedija turi savus variantus įvairiomis kalbomis. Lietuviškąjį variantą kuruoja vėl tie patys asmenys – Nomad, Ghoul, Vajezus. Dievas myli trejybę: matyt – ne  tik jis.

Lietuviškojoje Vikipedijoje sužinosime pribloškiančių dalykų. „Dažniausiai prievartauja heteroseksualai, tačiau kartais tai atlieka ir biseksualai" – skelbia straipsnis apie lytinę prievartą. Supraskime – homoseksualai to nedaro išvis, o didžiausias blogis – heteroseksualai. Net ir šios "enciklopedijos" kuratoriai, matyt, suprato šios formuluotės absurdiškumą, ar suvokė galimas teisines pasekmes, nes po kiek laiko ši formuluotė pakeista kita. Vienok senąją formuluotę galima išvysti straipsnio istorijos skiltyje. Vikipedijos šulo Nomad prisistatyme pateikiama iš konteksto ištraukta žinomo rašytojo citata: „Kiekvienas mąstantis žmogus yra ateistas".

Žinoma – juk nerašysi, jog satanistas. Kokio objektyvumo galima tikėtis iš tokios dogmatiškos ir kategoriškos laikysenos – vargiai bereikia aiškinti.

Šio veikėjo pažiūras ir siekius dar geriau atskleidžia kita citata: „Civilizacija tol nepasieks tobulumo, kol paskutinis akmuo iš paskutinės bažnyčios neužvirs ant paskutinio kunigo". Bepigu dangstytis citatomis – kas gi prikiš religinės neapykantos kurstymą?

Vikipedijos kolektyvas griežtai kontroliuoja savąją erdvę – vos užsukęs į aptarimų skiltį, iš karto gauni įspėjimą, jog esi stebimas. Bet kokie tekstų keitimai, neatitinkantys pederastų ir satanistų ideologijos – kruopščiai trinami. Mokslinis požiūris – ką ir besakyti.

Vikipedija dažnu atveju pirmiausiai nurodoma įvairiose paieškos sistemose. Šiais tekstais naudojasi daugelis mokinių ir studentų. Taip formuojama pasaulėžiūra ir ugdoma jaunoji karta.

Pederastų ir satanistų tinklas braunasi ir į krikščionių tarpą. Griauti iš vidaus – efektyviau, nei sprogdinti bažnyčias ar mėtyti akmenis ant kunigų. „Naujoji kairė" savo manifeste atvirai skelbia siekį transformuoti visų religijų turinį, „išvaduojant jas iš konservatyvaus ir reakcingo požiūrio".

Vienas šio judėjimo šulų, Paberžės klebonas Skaidrius Kandratavičius, išgarsėjo savo perversiškomis eilėmis. Štai pora jo dvasinių perlų.

VASARIO PILNATIS

Išskaidau šviesos skaidriausiąjį srautą

Į kruviną mėlį mėnulį vasarį

Parodau tau saulę speigu įkrautą

Ir lydau ledinį žiemos falo sarį
"

PANSEKSUALIZMAS

Pražystu visuotinio Teismo prieangiuos

Klykdamas "Gloria" laistau fanatiškas smegenis

Pražystu ir juntu saulės ejakuliaciją

Paskutiniam Teisme dega mano kepenys

Gloria gloria ir satisfakcija –

Padvelkia auštančių pelenų geismu
"

Šedevras, vertas paties markizo Donatjeno de Sado. Įdomu, ką apie tai pasakytų Popiežius Benediktas XVI ar Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas, vyskupas Sigitas Tamkevičius? O gal jis apie šio kunigo veiklą nėra informuotas?

Tiesą sakant – o ko gi stebėtis, jei perversinio tinklo atstovai jau užima vietas ir valstybės Prezidentūroje? Neseniai patarėjų korpuse atsiradęs TSPMI absolventas išgarsėjo darbais apie homoseksualizmą ir vienos lyties atstovų santuokas. Žinant garbų Prezidento amžių, patarėjų korpusas įgauna vis didesnę galią valstybės politikai. O jei taip, reikalų greitai turėsime ne tik su Božena.

Antanas Norkus

 

Komentarai

 

 

 
 1. I do like the way you have presented this specific difficulty and it really does present me a lot of fodder for thought. Nevertheless, from just what I have observed, I just simply wish when the responses pile on that folks remain on issue and in no way start on a tirade of some other news du jour. Still, thank you for this fantastic point and even though I do not necessarily agree with this in totality, I respect your viewpoint.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. | Kai aš noriu į galeriją arba švieslentės , ar net slankiklį į mano svetainę , aš kiekvieną kartą pabandykite naudoti JQuery scenarijų , kad .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Definitely believe that which you said. Your favorite reason seemed to be on the web the simplest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people consider worries that they just do not know about. You managed to hit the nail upon the top and also defined out the whole thing without having side-effects , people could take a signal. Will probably be back to get more. Thanks bankruptcy student loan

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Debilai, melskites savo bažnyčiose ir neliskyt į valstybės reikalus, nei vieni nei kiti, mums dievai žemėje nereikalingi nuo to sotūs nebusim. Dėjau ant jūsų bažnyčių.Valstybė turi būti socialiai orentuota o ne dvasininkus šerti

  Thumb up 3 Thumb down 2

 5. Undeniably believe that which you stated. Your favorite justification appeared to be on the internet the easiest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people consider worries that they just don’t know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side effect , people could take a signal. Will likely be back to get more. Thank you e-learning

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. It appears that you’ve put a big amount of effort into your article and I want a lot more of these on the World Wide Web these days. I sincerely got a kick out of your post. I do not have a bunch to say in reply, I only wanted to register to say remarkable work.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...