Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Apie nužmogėjimą – Lietuvos valstybės vardu

2012-05-12 21:00 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (198)

KK nuotr.

Lietuvos televizijos kanalai aidėte aidi skubia būtinybe ,,paimti vaiką“. Šimtais ginkluotų policininkų, ,,gausiais būriais, atvyksiančiais į Garliavą“, ,,nesvarbu, kuriuo metu“, nuo ,,ryto iki sutemų“. Viešai svarstomi ,,techniniai dalykai“, specifinei užduočiai ,,būtinos parengtys“, ,,ginklo panaudojimo“ galimybės. Kas tai?

Totalus valdančiųjų dvasinis bankrotas. Elementariausių dvasinių, etinių, bendražmogiškų, krikščioniškų pagrindų pamynimas. Ką ,,paimti“ ir kam ,,atiduoti“?

Galimai pedofilų prievartautą vaiką galimai sutenerei. Vaiką, galimai išprievartautą įsimintiniausią – krikšto dieną savo krikštatėvio. Įvesdinus į Dievo pasaulį, palaiminus krikščioniškam keliui, krikščioniškai dvasinei būčiai, krikščioniškam tapsmui. Paskui – nurengus baltą krikšto suknelę ir atlikus ,,iniciacijos“ aktą.

Bet tai, kaip liudijama dokumentuose, – tik viena to vaiko gyvenimo akimirka.

Kas glūdi už to? Ką tai liudija apie mus?

Lietuvos valstybė oficialiai, viešai paniekino VAIKĄ. Paniekino jo teisę į savo nuomonę, laisvę, pasirinkimą. Paniekino jo teisę į teisingumą. Paniekino jo teisę į MEILĘ. Paniekino jo teisę į gynybą. Paniekino jo teisę į GYVENIMĄ.

Lietuvos valstybė oficialiai, viešai paniekino ŽMOGŲ. Paniekino jo teisę ginti, išsakyti savo nuomonę. Paniekino jo teisę siekti teisingumo. Paniekino jo dvasią, jo kuriančiąją prigimtį.

Kai valstybė paniekina Vaiką, kai ji paniekina ŽMOGŲ, daugiau ji neturinti ką paniekinti. Nes ji paniekina pačią save.

Daugiau verčių joje nėra. Yra tik anti-vertės. Jėga, smurtas, besaikis melas, prievarta. Barbariškumas.

Valstybė žlunga jau tada, kai joje savo tikrosios galios nustoja ŽODIS – kaip visa ko pradžių pradžia (jau seniai pasakyta: ,,pradžioje buvo žodis..“).

Vienas stipriausių žodžių – priesaika. Priesaikos žodis, duodamas po Kryžiumi, pridėjus ranką prie šalies konstitucijos, po Vyčiu, girdint šimtams. Priesaikos žodis – dirbti TAUTAI ir TĖVYNEI, JOS ŽMOGUI. Dirbti ne sau, ne primityviems materijos instinktams, ne klanams. Dirbti TAUTAI, TĖVYNEI ir JOS ŽMOGUI.

Šitą priesaikos aktą ištarusios lūpos, pasiuntusios širdys, regėjusios akys. Kur jos dabar?! Lūpos begėdiškai lieja melu užtvindytus žodžius, širdys – sukietėjusios į ragą, akys nežiūri į akis. Arba žiūri tiesiai ir nieko nebijo. Nei kitų, nei savęs.

Nes tikrosios Žodžio prasmės ir galios jį ištarusiame jau nustojusios veikti. Žodis išduotas. Priesaika – ,,kažkada seniai būta“. Ji neskamba širdy, joje nepasilikusi, nevedusi savo keliu.

JI IŠDUOTA.

Todėl Seimo posėdy – galvoje Ne VAIKAS. Ne ŽMOGUS. NE TAUTA. Seimo posėdy (nesvarbu, kokia tema) sudarinėjami tarpusavio gerovės sandėriai, rašinėjamos telefoninės žinutės, žvalgomasi internete. Mokomasi dainų tekstų. Kad nesusipainiotum, kai GRAŽI DAINUOSI SCENOJE. KAI Į TAVE VISI ŽIŪRĖS.

Moteriška prigimtis.

O Motiniška?! Pamatinė lyties kategorija, jos alfa ir omega? Globoti, rūpintis, saugoti, padėti. Gelbėti nelaimingą, likimo nuskriaustą vaiką, tapti jo ramybės ir dvasinės harmonijos garantu?!!! Galvoti apie visus tautos vaikus kaip jos išlikimo galimybę, etnoso tęstinumą. Šitos pamatinės vertės nėra (atleiskite, kiek Seime moterų?!!!) Nes už viską svarbiau – BALSO AIDAS, ŠILKINĖS SUKNELĖS KLOSČIŲ VIRPĖJIMAS MELODIJOS RITMUOSE.

Kitos valstybės vertės?!

Valstybės žmogaus GEROVEI sukurtos institucijos. Vaikų teisių apsaugos, Žmogaus teisių gynimo komitetai, psichologų tarnybos, psichiatrų sąjungos ilgais ir daug žadančiais pavadinimais. Savo veiklą siekiančios grįsti europiniais standartais, gaunančios ne tik valstybės, bet ir ES lėšas. Kad veiktų ir tobulėtų savo veikla.

Ko jos realiai vertos?

Visiškai, visiškai nieko. Nes pirmiausia – prieš būnant kompetentingu institucijos atstovu, reikia BŪTI ŽMOGUM. Paraidžiui. Su gyva širdim, protu, sąžine, atsakomybe, drąsa. Su nepažeista savimone. O jei ji pažeista, tai bent jau vardan institucijos įgaliojimo dorai veikti ir pateisinti padėtį, įstengti išsiskalbti savo kažkada KGB-yne įmerktus marškinius. Susmirdusias kojines. Prišvinkusius batus. Kad jie nemėšlintų ir netryptų mažų vaikų gyvenimų. Kad, nusikalstamai deklaruojant ,,gynimą“, jie nebūtų siunčiami į patį baisiausią nesaugumą, iš realiai saugios – į akivaizdžiai pačią pavojingiausią ir nesaugiausią aplinką. Valstybės vardu. Pasirašius dokumentą su Vyčio kryžiumi. Suteikiant mažamečiui saugumo garantiją ASMENIŠKAI IR SAVO PAREIGYBINE KOMPETENCIJA. O iš tiesų – viešai išniekinant ir viena, ir kita. Arba parodant, kad nei vieno, nei kito nėra – nei garbingos, tvirtos asmenybės, nei pareigybinės atsakomybės ir kompetencijos.

Tautos dvasios kelrodis Vincas Kudirka savo artimiausiems bičiuliams, jau mirtinai sergantį jį aplankiusiems, yra pasakęs: ,,Atminkite, kad sunkiausia bus ne su svetimais, bet su savais“.

Su savais. Išdavusiais ŽODĮ, PRIESAIKĄ, TIESĄ. Išdavusiais ŽMOGIŠKUMĄ. Pasiryžusiais vardan mamonos išduoti ir parduoti kasdien. Už daug. Už mažiau. Pasirašančiais po smurto ir prievartos naudojimo aktais. Po ,,ėmimais“. Po ,,vykdymais“.

Pasirašančiais už NUŽMOGĖJIMĄ.

Lietuvos valstybės vardu.

Inga Stepukonienė

Komentarai

 

 

 
 1. …kuris buvo įsisavinęs vaikų žudymo meną nebuvo toks išradingas kaip Dašos Polikarpovnos,Degutienės,Kubiliaus ar Artūro Meliano komanda,kuri amžiams įsirašė į pasaulinę Ginesų knygą,kaip Adolfo Hitlerio ar Jusuf Stalin pasekėjai.Tai bent “teisinėsdemokratijos” valstybė sukonstruota litvako Landsberg ir jo mokinių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kai Rusijoje žydai padarė 1917 metų spalio revoliuciją žuvo 32 milijonai rusų.Kai revoliuciją Lietuvoje padarė litvakas Jaša Gabrielovičius Liancberg apie 800 tūkstančių Lietuvos klumpių pabėgo į užsienį mėžti mėšlo,šerti kiaules,melžti karves,o juk šitą darbą jie galėjo dirbti ir Lietuvoje,bet valdžiukės galva Gabrilovičius galvojo kitaip.Gabrilovičius Lietuvą padarė “teisine valstybe”,be teisinei valstybei būdingų požymių..Avinėliai ir klumpiai reikia suprasti,kad savo valstybėje tvarką turime darytis patys.Reikia suprasti,kad nei litvakams,nei lenkybės garbintojais adamkais pasitikėti negalima.Pagal Jašos projektą MRU ruošiami “teisininkai” -tai čekistų mokiniai,save laikantys civilizuotais teisininkais ,Vakarų valstybėse tetinka tik mėšlą mėžti,o gražesnės MRU absolventės sugeba sėkmingai dirba prostitutėmis,o Lietuvos teisėsaugoje dirbantys MRU absolventai dirbantys teisėsaugoje tarsi pusdieviai,nes jų kvailus ir niekingus sprendimus negali(nenori) keisti net J.E.Prezidentė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ar Lietuvos valdžios avinai nesupranta,kad Lietuvai reikalinga didelė pertvarka,jeigu jie šito nesupranta ir nesupras teks likti už borto.Tas pat laukia ir Dašos Polikarpovnos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Ar visi čia protėja dėl vienos apsimelavusios poniutės su broliu dariusiu tvarką be teismo. Geriau iš patvorės važiuokit jei negalioja kitų asmenų atžvilgiu nekaltumo prezumpcija, jei teisę yra tvarkoma ne demokratijos numatytais principais, o Venckienės pasakom, jei tikima ne įrodymais , o paskalomis. Duok dieve, kad nors antroji mergaitė užsienyje, nes ir ją būtų pradėję traumuoti paskalų rinkėjai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. jo,,vaziuokim kuo greiciau is cia,,,visi kas tik galim,,o tie kurie neturi kur isvaziuoti su vaikais y uzsieni tegu lieka cia,,ta grietinele tik to ir laukia,,,gales linksmintis su vaikais kiek tik nores..nebebus kam uzstoti ir sukilti pries skriaudziama vaika,,zmogu,,,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. išvykstu su šeima iš lietuvos. Man gėda ir baisu čia gyventi. Baisu dėl savo vaikų. Savo anukų .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Visiems tu tv. veikejams linkiu- Jusu vaikams tokio likimo,jusu giminems tokios patirties kokia ptyre si seima ,mergaite. Jusu uzdirbti Judo grasiai te bunie Jums ant Jusu sazines.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. TAIP,tokia yra skaudi tiesa,ka daryti?sako,nevykde teismo sprendimo,sako,reikia vykdyti,o juk kazkada buvo duotas isakymas saudyti zydus,tada irgi reikejo vykdyti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ne jau bet kokia kantrybes taure perpildyta. Tokioje Lietuvoje nematau savo vaiku grazios ir teisingos ateities. Tik uz emigracija, o cia pasilikusiems siulau susimastyti:
  ar is vis reikia tokios teisetos valstybes vykdyti bet kokioje srityje nurodymus, pradedant mokesciu mokejimais,
  ar eiti is vis i bet kokius rinkimus?
  Tegul tokiu istatymu leidejai nors truputi pabando laikytis dabar egzistujanciais istatymais ir susirinkti tokio teismu vykdymo aparato islaikyma. Kaip matome Valstybes i liaudi poziuri,kad kokie mes kvailiai, kad taip VALSTYBE demonstratyvei parode musu lesu panaudojima ir musu visu beteisiskuma bei bejegiskuma musu paciu mokamais ir surinktais pinigais, uzteks finansuoti ju veiksmus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Apsiniaukes dangus,sirdyje gedulas-brutali jega nugalejo tiesa.dvasos akimis regiu iskabintas juodas veliavas…….o gyventi reikia,pasilikus su savo skaudancia siela….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Avinas esi.šlovini landsberg ,teisėsaugą reikėjo desovietizuoti..O Stankė prostitutė iš padugnių šeimynos..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. D.Kedzio zudikai nesusipainiojo,jie zino ka daro-siekia nuzudyti jo Dukra!

  Kalti šitie pedofilai:

  1. A M – Aidis Mieželis (VSD),

  2. A S – Alvydas Sadeckas (politikas),

  3. L J – Linas Jurgelaitis (VSD),

  4. R V – Romualdas Vaišnoras (teisininkas, laikinai ėjęs VSD vadovo
  pareigas),
  5. A S – Aloyzas Sakalas (politikas),

  6. G K – Gintaras Kryževičius (LAT pirmininkas),

  7. G J – Gintaras Jasaitis ( buves Generalinio prokuroro pavaduotojas),

  8. S Š – Stasys Šedbaras (Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas),

  9. Č J – Česlovas Jokubauskas (LAT teisėjas),

  10. A A – Armanas Abramavičius (LAT teisėjas),

  11. V V – Virgilijus Valančius (LVAT teisėjas),

  12. R A – Rimas Andrikis (advokatas),

  13. G L – Giršas Leichteris (advokatas),

  14. D B – Darius Balčiūnas (STT Šiaulių valdybos viršininkas),

  15. P R – PedRytis (Komsomolka)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. labai puikus straipsnis.ir graudus.taip gaila mergytes.sitiek skausmo turi pakelti niekuo nekalta mergyte,globeja,seneliai.ir vien del to,kad iskrypeliai butu nebaudziami.graudu ir del savo salies,nes cia nesaugu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Skaitau ir vienos pusės ir kitos pusės, straipsnius, komentarus, argumentus, sąmokslo teorijas. Argumentais, teisės aktais paremtas nuomones ypač atidžiai skaitau.Tačiau… kuo toliau į girią tuo daugiau malkų. Žiūriu, kad ir viena pusė ir kita daugiausia vadovaujasi emocijomis, mato tik jai palankius faktus. O kur visuma? kur ta tiesa? Kas gali pasakyti tiesą?Valdžia? Kriminalinė policija? Prokuratūra? Teismai? Blogiausiai, kad jie visi yra susikompromitavę. Kažkaip netiki žmonės tuo ką jie sako.Sako vienaip- netiki viena pusė, sako kitaip-kitai pusei neįtinka. Tačiau jie kaip susitarę dažniausiai gieda savo dainelę, palankią jiems. Ar mes kada išgirsime TIESĄ??? Manau, tik tada, jei šią( šias) bylas tirs ne Lietuvos žmonės. Reikalaukime nepriklausomų ekspertų, o jei ne, taip ir būsime susipriešinę. Kas už Stankūnaitę, kas už mergaitę. REIKALAUKIME NEPRIKLAUSOMŲ EKSPERTŲ, nors to valdžia ir nenori, nes nenori pripažinti ,kad ji yra aklavietėje, kad ji neįgali išspęsti šios bylos, taip, kad ja patikėtų tauta. Visada liks abejonių. TIK NEPRIKLAUSOMI EKSPERTAI!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Palaikau , reikia daryti, reikia priversti juos atsakyti uz savo veiksmus, ir tie privalo atsakyti kurie galejo, bet nenorejo, bijojo ,uz ju abejinguma! Bailiu ntikrai nereikia!Stiprybes ir svekatos N.Venckienei ir Kedziams!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. vaje kaip baisu, kur detis maziems neapsaugotiems vaikams, kurie auga vaiku namuose ir kuriuos puola KGB komunistai pedofilai tai tame paciame asmenyje jie visi, kur sovietai pamirse grizti ten kurie juos paverte nieksais ir pamirso isvaziuodami pasiimti kartu su iseinancia okupacine kariuomene. Rusijoje yra istatymas kastruoti tokius iskrypelius , todel jie ir nenori sovietijon vaziuoti o isnaudoja like cia musu vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Mes, Lietuvos žmonės, reikalaujame, kad pirmiausiai turi būti išnagrinėta PEDOFILIJOS BYLA, tik tada sprendžiamas mergaitės gyvenamosios vietos klausimas!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Ar turite vaikų, ar sugebate jausti ir įsiklausyti į vaiko norus ir jausmus? Ką Jūs atstovaujate seime, bet tik ne Lietuvos žmones, tai tikrai, toks įspūdis, kad Jūs esate visai iš kitos planetos. Ir aplamai, kokios lyties Jūs esate?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Puikus straipsnis. Taip suspaude sirdi , kad daugiau nieko negaliu parasyti…o ir kam to reikia…Tiesiog ziauri tiesa. ACIU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. liejasi….,juk mes nenorėjome taip gyventi kaip gyvename šiuo metu-baimė,melas,prievartaujami vaikai…Kas gi to tikėjosi? Tai ko verta tokia laisvė,kai kažko bijai ir nežinai ko? O ar mes verti tos laisvės? Visur raudonas puvėsis tvyro lyg vaiduoklis…,jis viską gadina,neduoda tautai įkvėpti pilna krūtine.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. – labai patiko straipsniukas. Supper geri žodžiai,…aš jų vietoj-nebegalėčiau toliau egzistuoti,dėl gėdos prieš pat save.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • @Miodrag: nemoj, ni pod razno @Milko: hahaha, znam mnogo tivkah kao ti, vjeruj mi. da pomisle da prestanu ne bih im dala, toliko su strašni kad su nervozni

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. visa ši istorija liudija baisų nužmogėjimą, tokį, apie kurį net neįsivaizduotume didžiausiuose savo košmaruose. Aš Žmonių valdančiųjų tarpe beveik nematau, pavieniai, išdrįstantys pareikšti nuomonę yra tiesiog sumindomi politikos “elito”. Linkiu tam “elitui” kristi taip žemai, kad sunku būtų pamiršti. Apie teisės mokslo “elituką” net baisu pagalvoti, jų galvose nėra turinio, o širdyse – tuščia. Nyku. Kada prasidės valymas? Nes tie elitiniai gadina visą Lietuvos veidą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Visiskai teisingas ir skaudus straipsnis. Kur ziuri musu valdzios zmoniu akys, ka jaucia ju sirdys? Vaiko grazinimas Stankunaitei- akivaizdus bejeges mergaites postumis i mirti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. taip , mergaite reikia jiems butinai paiimti – ne mergaites naudai – ja tvirkinusiu dedziu naudai. jos biologine motina irgi pajunkta i visa tai , ji neturi teises gyventi laisvai – gyvena konspiraciniame bute, istisai saugoma augalotu gorilu, kurie slepia savo veidus. Mergaite turi buti islupta is normalios seimos ir ikista i ta savotiska kalejima su jos biologine ir tais , net suaaugusiems zmonems ,keliantiems siurpa – gorilom su kaukemis. Mergaite greit pagydys – suduos vaistuku, kad ji viska pamirstu – dedes su krema isliejanciais sysalais , savo puseseres kancias, savo mamos isdavyste – to reikia siai sistemai – protinga, mastanti , mylinti vaika padaryti invalide – del tu dedziu ir ju sysalu. Tai kelkime sampano taures, uz puikius pedofilu nuotykius, ju galima pergale , ju triumfa, te ju sysalai suzaliuos si grazu geguzes menesi , reiketu, kad nuolatine ju gerbeja, nuolatine komentatore – baba – jiems himna ta proga sukurtu – pagarba , didziule pagarba , dedems su zaliuojanciais ir triumfuojanciais sysalais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja Ūso byloje ir gali atpažinti tikruosius Joną ir Aidą says:

  .
  Nenuoramą Drąsių Kedį, parašiusį apie 200 skundų, nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  .
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę, šantažuotoją Ūsą, pašalinome.
  .
  Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje
  arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.
  .
  Aidą-Vaidą, skystablauzdį, su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške.
  .
  Dabar suradome „slaptą“ policijos informatorių ir žmogų nužudžiusį Mindaugą Žalimą, kurio brolis nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą.
  Su jo pagalba išvalysime prokuratūras ir policiją nuo visų principingų ožių.
  .
  Užčiaupėme TV3 ir Krivicką
  Nuo šiol bus vien tik „Lietuvos ryto“ Lavastės ir Gaivenio tiesa, suderinta su mumis.
  .
  Mergaitės dabar nužudyti neįmanoma, kadangi ją saugo seneliai Kedžiai ir teisėja teta Neringa Venckienė, policija bei Garliavos patvoriniai.
  .
  Būtina pasiekti, kad mergaitę sugražintų biologinei motinai, o tada, pakeitus tapatybes, abi bus vežamos kur nors į užsienį, o pakeliui gali atsitikti avarijos arba šiaip „pradingti“ užsienio viešnamiuose .
  .
  Iki tol Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt ir kainavo virš 2 milijonų mokesčių mokėtojų pinigų.
  .
  Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti tokruosius Joną ir Aidą.
  .
  O po to gali būti galas mūsų broliams – 5000 pedofilų, apie kuriuos Lietuvai pranešė EUROPOLAS.
  O tada gali ateiti iki visų mūsų likusių ir užsislaptinusių.
  .
  Va su prievartauta pussesere viskas tvarkoje – Kauno medikai susiuvo suplėšytą išangę ir lyties organus, prokurorai uždarė visas tėvo bylas, nebesodino jo 9 kartą i kalėjimą, išvežė mergaitę iš Lietuvos, sugis tarpvietė ir niekas Vokietijoje nežinos, kad Kaune buvo suplėšyta.
  Būdama Vokietijoje galės ir gyva likti, nes pamirš Joną ir Aidą.
  .
  Premjere, siųskite kaukėtus „Aro“ vyrus šturmu atimti mergaitę iš Venckų.
  .
  Prezidente, užbaikite Venckienės išvarymą iš teisėjų.
  .
  DĖKOJAME UŽ SUPRATINGUMĄ IR LABAI ŽEMAI LENKIAMĖS:
  .
  Prokuratūrai,
  .
  Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui,
  .
  Premjerui,
  .
  Teisingumo ministrui,
  .
  ir Lietuvos socialdemokratų partijos garbės pirmininkui Aloyzui Sakalui
  .
  Sieksime kad ateityje LR PREZIDENTU, SEIMO PIRMININKU IR PREMJERU, Vyriausiu vaikų teisių kontrolieriumi taptų tik pedofilai
  .
  Sveikiname švedų demokratus, kurių vyriausybė išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos ir baigia įkurti sekso reikalų ministerija.
  .
  Sieksime įdiegti šias Europos vertybes ir Lietuvoje .
  .
  Ypač dėkojame LR PREZIDENTAMS: A. M. BRAZAUSKUI, R. PAKSUI, V. ADAMKUI, D. GRYBAUSKAITEI, kad iki šiol nepateikė LR Seimui ratifikuoti Europos vaikų apsaugos nuo seksualinio išnaudojimo ir prievartos konvencijos, kenkiančios mūsų pažangiam judėjimui,
  .
  Mus remia gėjai, lesbietės, zoofitai, nekrofilai ir kitų seksualinių mažumų atstovai
  .
  Nuolankūs
  Lietuvos pedofilai,
  .
  MES JAU SENIAI VALDOME LIETUVĄ
  Cha Cha Cha !!!

  Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja Ūso byloje ir gali atpažinti tikruosius Joną ir Aidą, 2012-05-12 00:22
  .
  Nenuoramą Drąsių Kedį, parašiusį apie 200 skundų, nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  .
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę, šantažuotoją Ūsą, pašalinome.
  .
  Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje
  arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.
  .
  Aidą-Vaidą, skystablauzdį, su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške.
  .
  Dabar suradome „slaptą“ policijos informatorių ir žmogų nužudžiusį Mindaugą Žalimą, kurio brolis nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą.
  Su jo pagalba išvalysime prokuratūras ir policiją nuo visų principingų ožių.
  .
  Užčiaupėme TV3 ir Krivicką
  Nuo šiol bus vien tik „Lietuvos ryto“ Lavastės ir Gaivenio tiesa, suderinta su mumis.
  .
  Mergaitės dabar nužudyti neįmanoma, kadangi ją saugo seneliai Kedžiai ir teisėja teta Neringa Venckienė, policija bei Garliavos patvoriniai.
  .
  Būtina pasiekti, kad mergaitę sugražintų biologinei motinai, o tada, pakeitus tapatybes, abi bus vežamos kur nors į užsienį, o pakeliui gali atsitikti avarijos arba šiaip „pradingti“ užsienio viešnamiuose .
  .
  Iki tol Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt ir kainavo virš 2 milijonų mokesčių mokėtojų pinigų.
  .
  Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti tokruosius Joną ir Aidą.
  .
  O po to gali būti galas mūsų broliams – 5000 pedofilų, apie kuriuos Lietuvai pranešė EUROPOLAS.
  O tada gali ateiti iki visų mūsų likusių ir užsislaptinusių.
  .
  Va su prievartauta pussesere viskas tvarkoje – Kauno medikai susiuvo suplėšytą išangę ir lyties organus, prokurorai uždarė visas tėvo bylas, nebesodino jo 9 kartą i kalėjimą, išvežė mergaitę iš Lietuvos, sugis tarpvietė ir niekas Vokietijoje nežinos, kad Kaune buvo suplėšyta.
  Būdama Vokietijoje galės ir gyva likti, nes pamirš Joną ir Aidą.
  .
  Premjere, siųskite kaukėtus „Aro“ vyrus šturmu atimti mergaitę iš Venckų.
  .
  Prezidente, užbaikite Venckienės išvarymą iš teisėjų.
  .
  DĖKOJAME UŽ SUPRATINGUMĄ IR LABAI ŽEMAI LENKIAMĖS:
  .
  Prokuratūrai,
  .
  Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui,
  .
  Premjerui,
  .
  Teisingumo ministrui,
  .
  ir Lietuvos socialdemokratų partijos garbės pirmininkui Aloyzui Sakalui
  .
  Sieksime kad ateityje LR PREZIDENTU, SEIMO PIRMININKU IR PREMJERU, Vyriausiu vaikų teisių kontrolieriumi taptų tik pedofilai
  .
  Sveikiname švedų demokratus, kurių vyriausybė išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos ir baigia įkurti sekso reikalų ministerija.
  .
  Sieksime įdiegti šias Europos vertybes ir Lietuvoje .
  .
  Ypač dėkojame LR PREZIDENTAMS: A. M. BRAZAUSKUI, R. PAKSUI, V. ADAMKUI, D. GRYBAUSKAITEI, kad iki šiol nepateikė LR Seimui ratifikuoti Europos vaikų apsaugos nuo seksualinio išnaudojimo ir prievartos konvencijos, kenkiančios mūsų pažangiam judėjimui,
  .
  Mus remia gėjai, lesbietės, zoofitai, nekrofilai ir kitų seksualinių mažumų atstovai
  .
  Nuolankūs
  Lietuvos pedofilai,
  .
  MES JAU SENIAI VALDOME LIETUVĄ
  Cha Cha Cha !!!

  Mergaitė negali likti gyva, nes yra pagrindinė liudytoja Ūso byloje ir gali atpažinti tikruosius Joną ir Aidą, 2012-05-12 00:22
  .
  Nenuoramą Drąsių Kedį, parašiusį apie 200 skundų, nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  .
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę, šantažuotoją Ūsą, pašalinome.
  .
  Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje
  arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.
  .
  Aidą-Vaidą, skystablauzdį, su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške.
  .
  Dabar suradome „slaptą“ policijos informatorių ir žmogų nužudžiusį Mindaugą Žalimą, kurio brolis nuteistas 11 metų kalėti už mažametės prievartavimą.
  Su jo pagalba išvalysime prokuratūras ir policiją nuo visų principingų ožių.
  .
  Užčiaupėme TV3 ir Krivicką
  Nuo šiol bus vien tik „Lietuvos ryto“ Lavastės ir Gaivenio tiesa, suderinta su mumis.
  .
  Mergaitės dabar nužudyti neįmanoma, kadangi ją saugo seneliai Kedžiai ir teisėja teta Neringa Venckienė, policija bei Garliavos patvoriniai.
  .
  Būtina pasiekti, kad mergaitę sugražintų biologinei motinai, o tada, pakeitus tapatybes, abi bus vežamos kur nors į užsienį, o pakeliui gali atsitikti avarijos arba šiaip „pradingti“ užsienio viešnamiuose .
  .
  Iki tol Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt ir kainavo virš 2 milijonų mokesčių mokėtojų pinigų.
  .
  Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti tokruosius Joną ir Aidą.
  .
  O po to gali būti galas mūsų broliams – 5000 pedofilų, apie kuriuos Lietuvai pranešė EUROPOLAS.
  O tada gali ateiti iki visų mūsų likusių ir užsislaptinusių.
  .
  Va su prievartauta pussesere viskas tvarkoje – Kauno medikai susiuvo suplėšytą išangę ir lyties organus, prokurorai uždarė visas tėvo bylas, nebesodino jo 9 kartą i kalėjimą, išvežė mergaitę iš Lietuvos, sugis tarpvietė ir niekas Vokietijoje nežinos, kad Kaune buvo suplėšyta.
  Būdama Vokietijoje galės ir gyva likti, nes pamirš Joną ir Aidą.
  .
  Premjere, siųskite kaukėtus „Aro“ vyrus šturmu atimti mergaitę iš Venckų.
  .
  Prezidente, užbaikite Venckienės išvarymą iš teisėjų.
  .
  DĖKOJAME UŽ SUPRATINGUMĄ IR LABAI ŽEMAI LENKIAMĖS:
  .
  Prokuratūrai,
  .
  Seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui,
  .
  Premjerui,
  .
  Teisingumo ministrui,
  .
  ir Lietuvos socialdemokratų partijos garbės pirmininkui Aloyzui Sakalui
  .
  Sieksime kad ateityje LR PREZIDENTU, SEIMO PIRMININKU IR PREMJERU, Vyriausiu vaikų teisių kontrolieriumi taptų tik pedofilai
  .
  Sveikiname švedų demokratus, kurių vyriausybė išstojo iš Europos vaikų teisių apsaugos konvencijos ir baigia įkurti sekso reikalų ministerija.
  .
  Sieksime įdiegti šias Europos vertybes ir Lietuvoje .
  .
  Ypač dėkojame LR PREZIDENTAMS: A. M. BRAZAUSKUI, R. PAKSUI, V. ADAMKUI, D. GRYBAUSKAITEI, kad iki šiol nepateikė LR Seimui ratifikuoti Europos vaikų apsaugos nuo seksualinio išnaudojimo ir prievartos konvencijos, kenkiančios mūsų pažangiam judėjimui,
  .
  Mus remia gėjai, lesbietės, zoofitai, nekrofilai ir kitų seksualinių mažumų atstovai
  .
  Nuolankūs
  Lietuvos pedofilai,
  .
  MES JAU SENIAI VALDOME LIETUVĄ
  Cha Cha Cha !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • patiko,šaunu,..bet ar manot kad tie išvardintieji supras ką nors,…netikiu-jie ir taip jau pasmerkti,pasmerktos jų sielos amžiams….

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...