Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Apie „netikrą“ princesę ir pedofilus

2011-01-25 09:59 | Naujienos | Komentarų (81)

Seimo narys Saulius Stoma (KK nuotr.)


Saulius Stoma

Šiurpiausios tragedijos taip pat gali nusibosti. Atrodo, dalį visuomenės jau ima erzinti ir kraupi Drąsiaus Kedžio giminės istorija. Iš tikrųjų – kiek galima?

Tačiau argi dėl niekaip nesibaigiančio pedofilijos skandalo kalti tie, kurie dėl jo ir kenčia? Reikia turėti geroką širdies ydą, kad galvotum kaip tik taip.

Tikrieji pedofilijos bylos kaltininkai vis dar lieka kažkur anapus. Tiesos paieška įstrigo valdžios institucijose. Tad laikyti su tuo nesitaikstančius žmones atgrasiais kliauzininkais yra daugiau nei keista.

Bent jau taip turėtų būti normalioje visuomenėje. Tačiau ne Lietuvoje. Čia dalis žiniasklaidos be didelių skrupulų bando suniekinti tiesos ir teisingumo šaukiančius žmones. Dėl to pasitelkiamos net pačios juodžiausios technologijos.

Šviežiausias pavyzdys – tarptautinės konferencijos „Pedofilija pasaulyje ir Lietuvoje“ pateikimas žiūrovams ir skaitytojams. Kiek žiniasklaidos priemonių sugebėjo pristatyti visuomenei, kas toje konferencijoje iš tikrųjų vyko?

Tad panagrinėkime: kodėl taip atsitiko? Ar čia nebuvo sąmoningo manipuliavimo? Ir jeigu taip, tai kiek dar D. Kedžio mergaitės tragedijos neigėjai tęs šį žiaurų informacinį karą? Ar neatėjo laikas paklausti: prieš ką kariaujate? Už ką ir kodėl?

Juolab, šį kartą informacinio karo ataka buvo ypatingai sėkminga. Gudrus juodųjų technologijų panaudojimas primena sovietų laikus ir yra vertas geriausios KGB dezinformatorių mokyklos.

Kalbu apie tariamai netikrą princesę – žinomą Belgijos kovotoją su pedofilija, vienos šioje srityje daug nuveikusios visuomeninės organizacijos viceprezidentę Jacqueline de Croy. Konferencijai net neįpusėjus, nacionalinių dienraščių flagmanas internete paleido gerai apgalvotą šūvį: Ši moteris nėra jokia princesė! Ji – apsišaukėlė, šarlatanė ir melagė! Argi tokiais žmonėmis galima pasitikėti? Žinoma, ne. Taigi, visi tie kovotojai su pedofilija yra tiesiog juokingi pakvaišėliai. Marginalų sambūris, ne kitaip.

Nieko keista, kad taip įspūdingai pateiktą žinią visai Lietuvai padaugino ir kai kurios televizijos. Koks nusivylimas! Juk lietuviai taip mėgsta karalius, karalienes ir visus jų palikuonis. Negalima falsifikuoti šventenybių! O ši moteris ir prašmatnių buduarų neužsisakė, ir apsirengusi taip paprastai, nestilingai… Tikros princesės taip nesielgia!

Keli draugai paskambino ir man, konferencijos pranešėjui, su priekaištais organizatoriams. Kodėl „Drąsiaus kelias“ taip kvailai susimovė? Juk apsišaukėlė princesė sugadino visą renginį! Niekam dabar jau neįdomu, kas svarbaus ten buvo pasakyta. Bendras įspūdis sugadintas. Kodėl reikėjo šitaip kvailai apsimetinėti?

Nežinojau, ką atsakyti, kol neperskaičiau paties straipsnio. Tada tapo akivaizdu, kad kaltininkai yra visai kitoje pusėje. Dezinformaciją paleido ne konferencijos organizatoriai, o laikraštis. Ir susidaro vaizdas, kad labai tikslingai.

Juk sąžiningam žurnalistui net į galvą nebūtų šovę visų pirma skambinti į Belgijos ambasadą. Jam būtų užtekę kelių minučių internete surinkti reikiamos informacijos apie Jacqueliną de Croy, kuri konferencijos programoje net nebuvo pristatyta kaip princesė. Dar kelių minučių būtų prireikę Wikipedijoje, ar kur kitur, pažiūrėti, ką reiškia pats titulas prince.

Belgijoje, Prancūzijoje ir kai kuriose kitose Europos šalyse princais ir princesėmis vadinami visi tam tikro rango didikų palikuonys. Tai nebūtinai valdančiųjų monarchų šeimos nariai.

Svarbiausias geros dezinformacijos principas – ji turi būti grindžiama kokiu nors tikru faktu. Suprantama, kad Belgijos ambasada į klausimą, ar į Lietuvą atvyksta karališkos šeimos narė, atsakė: ne. Tokio klausimo buvo nustebinta ir pati Jacquelina de Croy. Ir tada jau buvo galima pradėti šaukti, kad ji apsimetėlė.

Akivaizdu, kad čia turime kalbėti ne apie žurnalisto kvailumą ir tingumą. Jis tiesiog uoliai atliko užduotį. Deja, per krizę net ir gerokai solidesni kolegos tampa klusniais darbdavių valios vykdytojais. Kai kurie net persiima visomis šeimininko mintimis. Kad psichologiškai būtų lengviau.

Čia priėjome svarbią vietą – psichologiją. Pedofilija visų pirma yra psichinis iškrypimas. Besiklausydamas konferencijos pranešimų supratau dar vieną dalyką. Normalių žmonių psichika irgi padeda pedofilams slėptis nuo teisingumo.

Užsieniečių pranešimai stebino. Pasirodo, ir Vakaruose dalį visuomenės ir valdžios institucijų pedofilijos tema erzina. Kodėl? Matyt, ima veikti savisaugos ir psichologinio atmetimo reakcija: „To tiesiog negali būti!“ „Tai per daug baisu, kad būtų tiesa!“

Eilinis pilietis nenori gilintis į tamsiąsias žmogaus sielos kertes. Jam patogiau galvoti, kad tokių dalykų apskritai nėra arba jie tinkami tik visiškiems psichikos ligoniams. Respektabilaus, visuomenės gerbiamo slapto pedofilo vaizdinys netelpa normalioje galvoje.

Pedofilijos paslapčių sargai gudriai naudojasi šiuolaikinės visuomenės psichologiniu infantilumu. Komforto siekiantis lengvų malonumų vartotojas nepajėgus suvokti žmogaus tamsiausių sielos gelmių, gėrio ir blogio mastelio. Jis net bijo tenai pažvelgti. Juk ir pats šiuolaikinis žmogus, kaip socialinis projektas, darosi vis labiau dirbtinis. Nustatytas ribas peržengiantis blogis tarsi neegzistuoja. Jis nėra tikras.

Didysis blogis tampa iliuzija, matoma tik televizoriaus ekrane. Ir pedofilai ten nėra tikri. Jie tik fantazijos vaisius. Meninė fikcija, sukurta dėl įdomumo ir reitingų.

Šėtono nėra, nes nėra ir Dievo. Dvasios kilnumas čia – irgi viena juokinga iškrypimo forma. Pasišventėliai dėl kitų – idiotai arba apsimetėliai. Princesės čia taip pat nėra tikros. Jos gali gyventi tik nepasiekiamuose rūmuose arba ekrane. Juk ten viskas išgalvota. Kovotojai už teisingumą taip pat nėra tikri. Nes jie nėra normalūs!

Tad būkite ramūs – pedofilijos nėra.

Pedofilijos nėra. Tačiau iš kur atsirado ta moteris su kaulėtais pirštų galais? Tai vienos antipedofilinės organizacijos vadovė iš Norvegijos. Vaikystėje ji buvo seksualiai išnaudojama ir visą laiką grauždavo savo pirštus.

Baisu. Šią moterį reikia kuo greičiau paslėpti! Kaip ji dar drįsta čia rodytis? Tai nepadorus, netoleruotinas, įžeidžiantis elgesys. Kas nors turėtų ją suniekinti ir išbarti, kaip tą blogo stiliaus belgų princesę, kurios (cituoju minėtą straipsnį): „atstovaujamos organizacijos interneto tinklapyje (…) nesidrovima publikuoti mirusio D.Kedžio nuotraukų“.

Daugiau jokių trikdančių foto! Ir žinoma, reikia paslėpti visus seksualiai išnaudotus vaikus. Negalima apie juos kalbėti ir rodyti laidų. Tai žeidžia. Tai pavojinga. Jeigu kas norėtų jiems padėti, tegu tai daro tyliai. Kad niekas nematytų. Tokio „Stiliaus“ metų moteris Edita Žiobienė turi visa tai kuo greičiau uždrausti.

Kaip kad uždraudė savo valdiniams dalyvauti konferencijoje apie pedofiliją. Kaip net per teismą uždraudė TV rodyti žiurkėms paliktą savo vyro močiutę. Juk tai per daug baisu, kad būtų tiesa! Todėl ta močiutė – netikra. Tai tik žurnalistų sukurta fikcija.

Gana kiršinti visuomenę! Laikas Lietuvoje uždrausti visas šnekas apie pedofilus ir kitus baisumus. Jie netikri. Yra gal tik koks vienas kitas asocialus degradas ir nieko daugiau. Tos baisios pasakos apie galingus dėdes su sysalais tik kenkia mūsų vaikams ir prieštarauja Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymui.

Todėl šioje šalyje tikros pedofilijos nebus rasta niekada!

Komentarai

 

 

 
 1. I do love the manner in which you have presented this issue and it really does offer me personally some fodder for thought. Nevertheless, through what precisely I have personally seen, I just simply hope as other remarks pack on that individuals continue to be on issue and not start on a tirade of the news du jour. Anyway, thank you for this fantastic piece and while I do not really concur with it in totality, I regard the standpoint.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Attractive division of content. I just now stumbled upon your web site whilst in the accession capital to claim when i acquire in fact enjoyed account your web site posts. Anyway I will be registering to your feeds perhaps even I achievement you access consistently fast.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Incredibly amazing content that I look over with fantastic delight. It solved lots of issues. I have a for an extended time moment exploring for responses to these kind of concerns and ultimately discovered it. Many thanks.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. ir princeses FONDO PREZIDENTAS, NUTEISTAS PEDOFILAS is kaliuzes isleistas ,tik dek vezio ligos.Princese labai apgailestauja, kad jis negali bendraut su visuomene, matomai taip dabar vadinamas VAIKU TVIRKINIMAS. Dar ivertinkim pedofilu viesnamiu ir pedofilu GYNEJU-ADVOKATU dalyvavima toje “konferencijoje” ir konstatuokim- TAI LIETUVOJE ORGANIZUOTA PEDOFILU IR JU SAMDINIU KONFERENCIJA. Su tuo ir sveikinu VISUS, joje dalyvavusius PEDOFILUS ar ju SAMDINIUS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. kaip sake mano pazystama:-sako man:pameni tarybinius laikus Lietuvoje,juk tada sakydavo,kad Lietuvoje sekso nera.Tai is kur dabar dar pedofilija?Kokia pedofilija?Pas mus nera ir but negali.Pas mus teisine sistema ir zmoniu morale tokiame lygmenyje,kad nei mastyt juolab ziuret kas kazkur gal but yra,negalima….uzsikresime…netycia…per visokias ateives is belgijos ir panasiai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Po Krivisko laidos zmones supras ,kad tai prinsece.Bet ar svarbu ,koki zmogus turi titula .Mano supratimu ,koks elgesis yra zmogaus ir uz ka kovoja.Sveciai kurie dalyvavo konferencijoje parodo apsisprendima uz geri ar blogi.Siprybe Kedziu ir Vencku seimai ,taip pat Audronei.Dievas telaimina juos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Dėkoju žmonėms, nors kažką darantiems, kad mūsų visuomenė apsivalytų nuo “šiukšlių”. Klano dezinformacija suveikė, jie perėjo į kitą puolimo lygmenį. Bet ir “Drąsiaus kelias” sustiprėjo. Priešų stiprumo lygis tik parodo kovotojų stiprybės lygį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Reikejo dar is psichiatrines ligonines pasikviesti Anglijos karaliene ir Ispanijos karaliu, butu gera kompanija apsisaukelei princesei ir labai tiktu idraugija Venckienes klanui. O Stomai palinkeciau baigti pirkti savo ‘genialias’ knygas is mokesciu moketuju pinigu. Slyksti kompanija. Ir sitiek nekaltu zmoniu zuvo, tikiiuosi Kedys verda pragaro smaloje

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tikėtis tamstai, kad Lietuvos didvyris D.Kedys kenčia pragare, niekas nedraudžia. Svajokit į sveikatą. O aš manau, kad jis danguje. Ir dar manau, kad Dievas jį myli.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. belgijos princese ,jeigu belgijos princese kovoja su pedofilais tai tik todel kad pedofilai gadina prekini zenkla,kitaip sakant zapadlo valgyti maca is to vaiko kuri pries tai dulkino pedofilas ha ha ha

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Puikus straipsnis,va čia tai išdėjo šmeižikus. Net nepatogu buvo kaip pradėjo pulti Belgijos princesę,aišku norėjo atkreipti dėmesę,bet apsišaukė patys visi pamatėm kokia žinesklaida palaiko pedofilus nes pačių tarpe yra jų……buveinė

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Tai yra arkliukas Stomai į Seimą dar vieną kadenciją išjoti. Pirmadienį Venckienė laidoje “Kodėl” aiškiai pasakė, kad žmonėms, kurie padėjo ieškoti teisybės pedofilijos byloje, leis pasinaudoti brolio nelaime ir eiti į politiką. Stoma, kaip matome, yra vienas iš tų,

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O Stankūnaitė savo laime leis pasinaudot Andriukaičiui.Taigi nenuobodžiausim.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Tai kas vyksta Generalinėje prokuratūroje,-tai viso labo vaikų darželio lygio žaidimėliai.Suprantama,jeigu Valys nori ką nors padaryti,tai jam dantis rodo visa Paulausko,Valantino sukurta neočekistinė komanda.Stebėtina,kad šito “nematė” V.Landsberg,Fermer,o AMB šita komanda tik padėjo daryti nusikaltimus.Daša Polikarpovna su savo draugės dukterimi Cirtautiene ir V.Adankaus bobelėmis bęzdančiomis Prezidentūroje nieko nepadarys.Kaip ne keista “teisėsaugos” reformos visai nenori senų čekistų per 20 Neprilkausomybės metų išperėti čekistukai,save laikantys vakarietiško tipo teisininkais.Štai kuo atsirūgsta Tatos irb Fermer palikta čekistinė teisėsauga.Rusija -čekistų tėvynė -i9nteligentijos reikalavimu ruošiasi kardinaliai teisėsaugos reformai.O štai Lietuvos Bažnyčios herarchai sovietmečiu kovoję už žmonių teises,šiandien patenkinti Lietuvoje klęstinčia čekistine teisėsauga.Pasigirsta niurzgėjimas ,kam tas Garliavos altarista VARKALA lenda ne į savo reikalus.
  Savo laiku Kauno turgaus berniukai didžiavosi komunistų mylimu kunigu MIKUTAVIČIUMI,kurį draugystė su kriminalinio pasaulio atstovais nuvedė į kapus.Dvasiškija Mikutavičiaus fenomeną labai tyliai apėjo,nors AMB komunistai ir spekuliantai ruošėsi pasidaryti savo vyskupu..Bažnyčios herarchų pasitenkinimas Lietuvoje karaliaujančia čekistine teisėsauga -blogas ženklas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. RASTA PEDOFILIJA ,TIK ,JEI DIRBS TEISESAUGA. GAL DABAR GENERALINIS PROKURORAS DIRBS ZMONIU LABUI.. O NE KLAUSYS IS AUKSCIAU NURODINEJANCIU ,KURIE NEPATINKA KLANUI. STIPRYBES IR SVEIKATOS GENERALINI PROKURORE VALY! MES JUMIS TIKIME! PEDOFILIJOS BYLA ISVYS SVIESA……

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. “pedofilai padarė viską, kad konferencija liktų nežinoma…”. Taigi iš eilės: 1. O ką padarėte jūs, ponas Stoma, kad ji “taptų žinoma”? Netgi savo bloge nepalikote net užuominos. Ar jums tai būtų daug kainavę? Ar gal pedofilai ištrynė šią žinutę? 2. Manau jūs kovojate “tuščioje vietoje” – niekas Lietuvoje pedofilų NEGINA. Nemačiau ir nieko negirdėjau apie tokius! netgi pulkininkas leitenantas karo akademijoje buvo pasodintas mikliai. Silpnoji jūsų judėjimo dalis yra pačioje jos užuomazgoje – Kedžio istorija. Nuo pat pradžių netikėjau, kad kažkokia mergelė taip mikliai ir gražiai sutvarkė tokio “vargšo nedrąsaus” verslininko, jo sesers TEISĖJOS ir jos vyro ADVOKATO aljansą. Advokato, kuris GYNĖ seksualinius nusikaltėlius, teisėjos, kuri atstovauja “kyšininkų ir pedofilų teisėjų (jos pačios žodžiai” luomą, bei verslininko, kuris parsitempė į lovą nepilnametę. Jūs ir toliau verdate šioje šlykščioje melo istorijoje, per kurią jau žuvo 4 žmonės. Ir niekada jūsų niekas iš jos neištrauks, nes jums ten patinka, jūs ten “atradote save, savo tikrąjį “AŠ”. 3. Visiškai nekreipčiau į tą jūsų tuščią kovą su “pasaulio pedofilų sąmokslu” dėmesio, jei aš, mokesčių mokėtojas, nemokėčiau jums algos kaip seimo nariui. Jūsų (dešiniųjų) valdymo metu Lietuva vis labiau praranda energetinę nepriklausomybę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kokia čia seksualinė mažuma savo iškrypėliškus pasvarstymus surašė? Argi jau nesutelpat į Pedofilo Tiesą? Leiskit nors pas Giedrę pasislėpt Naturalų daugumai.Kiek mūsų beliko.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Klausimas: kas jums moka atlyginimą? Aišku, kad ne mokesčių mokėtojai. Tikriausiai klaniniai, nes taip stropiai, bet durnai lojate. Tik ką tik iš mėnulio nuvirtęs arba p….las gali taip absurdiškai nusipliurpti. Gal neturite pinigų spaudai ar televiz\oriui,kad nieko nesuvokiate, o gal mąstote vieno smegenų purutulio liekanomis, kad toks primityvas žiniose? Ne, manau, kad yra atvirkščiai- valgote skanią duonytę su sviestuku iš dosnių p….lo putlių rankelių.”Dirbkite”ir soties jums kol kas,- jūsų gerovė laikina, nes jūsų”argumentai”jau seniai praradę prasmę ir neveiksnūs.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. J. de Croÿ įkurto fondo prezidentas dėl savo veiklos atsidūrė kalėjime ir buvo pats apkaltintas vaikų tvirkinimu. Šiuo metu vėžiu sergantis vyras iš kalėjimo išleistas, tačiau, net ir būdamas namuose, jis yra visiškai izoliuotas nuo visuomenės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Pedofilo Tiesa:-Jūsų Princesė netikra.
  Respublika:-Užtai Jūsų Žiurkė tikra..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. ponams laikas susiprasti . Kas dengia tokius nusikaltimus pats apsipedofilina susitepa , nesvarbu del kokios priezasties . Todel ir prokuratura apsipedofilino per kliunkas ir petrovskius , netgi valantinus . Seimas per kai kurias personas , visa salis jau ir uzsieniui smirdi – emigrantai tai isdryso paviesinti …………

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Jau pedoklynas pila pamazgas ant princesės, jau ir ją, kovotoją prieš tą pedoklyną savinasi. įspirtų kas tam pedoklynui

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Uz diskriminavima pagal tautine priklausomybe taip pat baudziama, teisuoli.
  O tu zinai apie ka kalbejo tas komentatorius? Iskrypelis (issigimelis) gali buti ne tik zmogus. Issigimsta ir bakterijos. Iskrype lytine prasme buna pavyzdziui ir pingvinai (patinai bando poruotis su patinais). Taigi pirmyn, issiaiskink IP adresa ir paduok skunda, kad kazkas kursto nusikalstamumui pries pingvinus arba bakterijas. Geras laikrastis tas KK, kur vienu metu tiek rasi kovojanciu pries nusikalstamuma :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Vau kokie mes protingi :-) Tikrai kad geras tas laikraštpalaikis, čia tiek daug “kovotojų” susirinkę, nei viename kitame laikraštyje tiek nerasi, kiek čia. Kovotojų skaičiumi nenusileidžia patvoriui.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • būti patvoryje, bet labai mielai pabūčiau, nes jeigu gyniau sausio 13 Lietuvą, tai jos vaikus dar labiau turim ginti…Ir pedus naikinti, vyti ir gal būt prie stulpo pririšti, kad visi žinotų kas yra kas…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Prices – vertimas iš prancūzų kalbos princas (kraujo princas) arba kunigaikštis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Gerbiama redaktore, prašau pranešti teisėsaugai komentatoriaus “aš”, kuris parašė komentarą 2011-01-25 – 15:37 IP adresą. Kurstymas nusikalstamumui yra baudžiamas pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus. Lai šis įtariu pagal gramatines klaidas rusas nesijaučia nenubaudžiamas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Taip “issiaiskindavo” vagis anksciau. Jei noredavo suzinoti, susukdavo “VAGIE KEPURE DEGA”, tikrasis vagis automatiskai griebdavo uz kepures. Parase kad “SAUDYTI ISKRYPELIUS” iskarto atsirado “kas griebesi uz kepures”.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Cia kazkas netaip. Yra kovotojai su pedofilais stulpinas (turi problemu su teisesauga, neaisku kaip teismas baigsis), kristina (jau baigtas bylinejimasis del zemes?). O kodel Stoma nieko neraso ko jam reikia asmeniskai? Todel ir sakau, cia kazkas netaip.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Teisybė apie Lietuvą!!! Ačiū Stomai už tikras mintis ir teisybę…Niekam iš valdžios nerūpi kova su pedofilija, nes jų dauguma patys pedofilai.Dieve, Dieve…Kanadoj iš karto griebia kiekvieną net įtartiną pedofilija, o ištyrus, kad tai tikrai nusikaltėlis, labai griežtai teisiamas, nes čia labai saugomi vaikai. Čia net iki trylikos metų vaikai turi būti palydimi ir pasiimami iš mokyklos suaugusio žmogaus priežiūroj.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Arba tamsta apsimeti, arba tikrai kažkas negerai su mastysena. Niekas neneigia, kad pedofilija neegzistuoja visame pasaulyje ir toje pačioje Lietuvoje. Niekas neneigia, kad ir Kedytė nebuvo nuskriausta pedofilų, tik kol kas tai nėra įrodyta. Juk matėme ne vieną straipsnį apie vaikų skriaudikų išaiškinimą ir net gi nuteisimą su visais įrodymais. Dabar gi šioje Kedytės situacijoje kitų įrodymų apart vaiko pasakojimo ir Kedžio susukto filmo nieko nėra. Taigi iš to išplaukia tik tai, kad Kedytės tikrieji skriaudėjai yra slepiami ir galimai net ne tie asmenys, kurie buvo paminėti ir jau negyvi. Arba Kedytė išvis nebuvo nuskriausta. Reikėtų tamstai Stomai apsilankyti dažniau pas vaikus, kurie buvo lytiškai išprievartauti ir pabendrauti su jais. Manau iškart kiltų abejonių apie Kedytės pasakojimą kaip vaiko, nukentėjusio nuo iškrypėlių. Nukentėjusių vaikų praktiškai prakalbinti neįmanoma nes jie būna labai uždari (ko nepasakysi apie Kedytę). Na o gryžtant prie “princesės” Žaklinos tai tamsta net nežinote, kad Žaklina yra pasikeitusi vardą ir pavardę po to, kai Belgijos teisėsauga nustatė faktą, kad Žaklinos ir jos draugužio pedofilo įkurtame vaikų darželyje buvo prievartaujami vaikai. Štai taip mūsų žavioji “princesė” patapo kovotoja su pedofilija. Siūlote mums pasiieškoti informacijos internete apie šios “pasaulyje garsios kovotojos su pedofilija” veiklą? Paieškojome gerbiamasis ir pabendravome su Belgijos teisėsauga iš kurios gavome informaciją apie žaviają princesę. Patarčiau ir Jums daugiau laiko skirti princesės tapatybės nustatymui o nemalti šūdo į vatą. Pagarbiai, “Lietuvos Kunigaikštienė” Birutė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Viską atsimena,o ypač gerai,tai ko nebuvo,o kad reikia pasirašyti-ne.Iškrypėliai.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tau reiktu pagalbos , nes visiskai “nuvaziavo stogas”. de croy gimine turi savo herba, kuri suteike karalius uz kazka, ir priskire titulus, kuriais gali vadintis visi, kas tiesiogiai “suristas” kraujo giminyste. Tai gal nori sakyti kad ji buvo pumpelyte o pasikeite i tokia garsia gimines pavarde ir dar princeses titula “prisidejo”. Vien uz tai ji i teisma butu paduota, nereiketu nei pedofilijos. Is kur dar atsiranda tokiu visisku idiotu?

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • P.s. Dar del tavo bukumo, intelekto (zemesnis uz “blondines”). Vaiku negalima rodyti, bet negalima rasyti pavardes, vardo, nes ir vaikai skaityti moka. Tu gyvenimo klaida, gal jauti malonuma, gal taip nori kad KK turetu aiskintis, bet vistiek esi invalidas (proto). Tau ir babai nera jokio skirtumo, vadina vardais, pavardemis, nes turi kazkoki tiksla. Cia ne viename asmenuje problema, cia vaiku problema, todel galvok ka rasai. Su tokiu nenoreciau bendrauti gyvai, nes uz tokius vardu-pavardziu sakymus,neziureciau ar moteris ar vyras, taip pylciau i duda, kad reiktu ir stomotologo ir chirurgo..

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • KVAILAS JUSU KOMENTARAS, NEPAREMTAS JOKIAIS ARGUMENTAIS. ..VIESNIA IS BELGIJOS….O KA IS TIKRUJU TAMSTA ZINOTE?! NET JEI IR TAIP KAIP RASOTE, AS MANAU SUPRASTI SAVO KLAIDAS IR KEISTIS(NORETI) YRA JAU ZMOGAUS TOBULEJIMAS. O APIE KEDYTE …JEI VAIKAS JAUCIASI LAISVAI, MYLIMAS, SAUGUS JISAI ATSIVERIA. DEJA DAUGELIS VAIKU NAJAUCIA SAUGUMO, PASITIKEJIMO ARTIMAISIAIS TUOMET JIE UZSIDARO. TURI BUTI YPATINGAS EMOCINIS RYSIS…SIUO ATVEJU KEDYTES IR MOCIUTES, KEDYTES IR TETOS NERINGOS.JINAI YRA GUVI , MASTANTI MERGAITE. O KOKIU IRODYME DAR REIKIA…JEI IBEGUSI STANKUNAITE UZDRAUDE KALBETI JAI…KODEL NENUBAUDZIA TU ZMONIU KURIE ISVEZE IR UZDARE KEDYTE I LIGONINE PADARYDAMI KAIP VAIKUI, KAIP AUGANCIAM ZMOGUI DIDELE EMOCINE TRAUMA,IVARYDAMI I MERGAITES SIRDELE BAIMES SESELI…EDITA ZIOBIENE…TOKIU PILIECIU IS TOKIU POSTU REIKIA VYTI , VIEN UZ ABEJINGUMA IR NEVEIKLUMA…

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • “pedofilai padarė viską, kad konferencija liktų nežinoma…”. Taigi iš eilės: 1. O ką padarėte jūs, ponas Stoma, kad ji “taptų žinoma”? Netgi savo bloge nepalikote net užuominos. Ar jums tai būtų daug kainavę? Ar gal pedofilai ištrynė šią žinutę? 2. Manau jūs kovojate “tuščioje vietoje” – niekas Lietuvoje pedofilų NEGINA. Nemačiau ir nieko negirdėjau apie tokius! netgi pulkininkas leitenantas karo akademijoje buvo pasodintas mikliai. Silpnoji jūsų judėjimo dalis yra pačioje jos užuomazgoje – Kedžio istorija. Nuo pat pradžių netikėjau, kad kažkokia mergelė taip mikliai ir gražiai sutvarkė tokio “vargšo nedrąsaus” verslininko, jo sesers TEISĖJOS ir jos vyro ADVOKATO aljansą. Advokato, kuris GYNĖ seksualinius nusikaltėlius, teisėjos, kuri atstovauja “kyšininkų ir pedofilų teisėjų (jos pačios žodžiai” luomą, bei verslininko, kuris parsitempė į lovą nepilnametę. Jūs ir toliau verdate šioje šlykščioje melo istorijoje, per kurią jau žuvo 4 žmonės. Ir niekada jūsų niekas iš jos neištrauks, nes jums ten patinka, jūs ten “atradote save, savo tikrąjį “AŠ”. 3. Visiškai nekreipčiau į tą jūsų tuščią kovą su “pasaulio pedofilų sąmokslu” dėmesio, jei aš, mokesčių mokėtojas, nemokėčiau jums algos kaip seimo nariui. Jūsų (dešiniųjų) valdymo metu Lietuva vis labiau praranda energetinę nepriklausomybę.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • Turėdami tokius akylus oponentus, šūdo nemalame. Akimirkai įsivaizduokite kaip atrodote mums, žinantiems kaip yra iš tiesų. Mergaitės pasakojimas- krauju išrašyta tiesa, mirtimis patvirtintas klano egzistavimas, pasiaukojantis dorų žmonių siekimas tiesos ir teisingumo, o ir princesė tikra, jos kova taip pat tikra. Ir ne tik jos, o ir kitų ,daugelio, kurie jungiasi į bendrą kovą jau visame pasaulyje. O jūs užsimerkite ir stenkitės paneigti tai- lengviau gi gyventi savo “švariame”pasaulėlyje.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Šis laiškas išsiūstas Vilniaus m. 1 apylinkės teismo pirmininkui , šis IŠKRYPĖIS tapo teismo pirmininku už tai jog slėpė nusikaltimus prieš mažamečius vaikus.

  __________________________________________________________________

  VIEŠAS LAIŠKAS IŠKRYPĖLIUI 1 TEIMO PIRMININKUI S. JUOCEVIČIUI

  Ruoškis IŠKRYPĖLI S. Juocevičiau , būsi teisiamas ne tik kaip iškrypėlis kuris slėpė VSD organizuotus nusikaltimus prieš mažamečius vaikus , o vėliau buvo paaukštintas pareigose , bet ir kaip organizuotų nusikaltimų prieš mane bendrininkas :
  tai yra organizuotų užpuolimų , plėšimų , grasinimų nužudyti bendrininkas . Tu būsi teisiamas už nusikaltimus skurie buvo vykdomi su vaikų motinos R. Androsovos pagalba , bei ir LRS vaiko teisių kontrolierės R Šalašavičiūtės pagaba , kuri slėpė visas šias nusikalstamas veikas . Teks brude , atsakyti ir už Viniaus m. savivadybės nusikaltimos veiklos slėpimą .
  Įra pakankamai irodymų jog su tavo IŠKRYPĖLI ir teisėjos R. Kasimovienės pagalba buvo nuslėpti nusikaltimai prieš vaikus , o vėliau susidorota su jais atskiriant juos nuo manes .
  Jūsų sumastytas planas IŠKRYPĖLI , perdaug paprastas . Atskyrėte nuo manes vaikus , kad galėtumėte parduoti , o vėliau bandėte susidoroti su manimi , su Vilniaus m. apylinkės prokuratūros pagalba .
  Buvo organizuoti devyni užpuolimai , keturi plėšimai , isiveržimai į butą su grasinimais nužudyti , buvo bandoma suklastoti baudžiamasias bylas su pedofio G. Bertulio pagalba ir visi šie nusikaltimai bandomi nuslėpti .
  Nepavyko ? Dabar atsakysi pilnai už savo nusikaltimus .
  Bet įdomiausia , brude kaip tu tapai teismo pirmininku , jei LR Prezidentei buvo pateikti tavo nusikaltimų prieš vaikus irodymai ? Tai gal ji pati tai pakomentuos , kaip nusikaltimus padarę teisėjai kyla karjeros laiptais ?

  V. Lukoševičius

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras