Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Kovas 5 Penktadienis
 

Apeliacinis teismas paniškai bijo, kad „Karšto komentaro“ interviu su K.Nikulinu gali sugriauti Medininkų bylą?

2015-08-09 15:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (279)

Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas A.Kruopys (viduryje) sugalvoja vis naujas priežastis, kaip neleisti "Karštam komentarui" paimti interviu iš K.Nikulino. KK nuotr.

Lietuvos Apeliacinis teismas kuria vis naujus pasiteisinimus, kaip motyvuoti savo draudimus „Karštam komentarui“ paimti interviu iš Konstantino Nikulino.

Prieš metus, kai „Karštas komentaras“ kreipėsi į Lietuvos Apeliacinį teismą dėl leidimo paimti interviu iš buvusio Rygos omonininko Konstantino Nikulino pirmąkart, šio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Aloyzas Kruopys „Karšto komentaro“ prašymą atmetė, motyvuodamas, kad Medininkų byloje „dar nebaigtas įrodymų tyrimas“.

Kadangi įrodymų tyrimas Medininkų byloje šių metų birželio mėnesį jau baigtas, „Karštas komentaras“ pakartotinai kreipėsi į Apeliacinio teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininką Aloyzą Kruopį prašydamas leisti susitikti su Konstantinu Nikulinu ir paimti iš jo interviu.

Konstantinas Nikulinas savo sutikimą susitikti su „Karšto komentaro“ vyr.redaktore ir atsakyti į visus jai rūpimus klausimus Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkui A.Kruopiui taip pat pateikė.

Tačiau teisėjas A.Kruopys antrą kartą uždraudė „Karštam komentarui“ gauti interviu iš Konstantino Nikulino.

Šį kartą Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas A.Kruopys sugalvojo kitą interviu uždraudimo priežastį – „Karšto komentaro“ interviu su Konstantinu Nikulinu gali paveikti bylą nagrinėjantį teismą ir (!) visuomenės nuomonę.

Siekiant išvengti bet kokio viešosios informacijos poveikio bylą nagrinėjančiam teismui ir visuomenės nuomonei, pareiškėjos prašymas – leisti jai susitikti ir paimti interviu (garso ir vaizdo) iš suimto nuteistojo Konstantino Michailovo – netenkintinas“, – teigiama Lietuvos Apeliacinio teismo teisėjo A.Kruopio nutartyje.

Beje, pažymėtina, kad Medininkų bylą nagrinėjant dar pirmos instancijos teisme ir vykstant įrodymų tyrimui,  teismo leidimai susitikti su Konstantinu Nikulinu kai kurių televizijų žurnalistams buvo dalinami į kairę ir į dešinę, net neatsiklausiant paties K.Nikulino, ar jis sutinka susitikti ir atsakyti į tų žurnalistų klausimus.

Dr. R.Burda: „Tokia nutartis pažeidžia visuomenės teisę žinoti“

„Ši nutartis priestarauja baudžiamojo proceso baudžiamosios bylos teisminio nagrinėjimo viešumo principui ir pažeidžia visuomenės teisę žinoti apie bylos nagrinejimo eigą bei proceso metu iškilusias problemas.

Viešumo principo laikymasis kelia pasitikėjimą teismais. Taigi šis principas negali būti keliu su eismu viena kryptimi: teismas kalba, o visi tyli. Teismo proceso viešas aptarimas – neišvengiama viešumo principo antroji pusė.

Teisingumo paieška proceso metu nevyksta užaklintame puode (akloje ir kurčioje visiuomeneje). Tik išėjus teismui į pasitarimo kambarį viešumo principo galiojimas pristabdomas iki teismas išeis paskelbti nuosprendžio“, – savo nuomonę apie Lietuvos Apeliacinio teismo nutartį uždrausti „Karštam komentarui“ gauti interviu iš K.Nikulino išsakė advokatas dr. Ryšardas Burda.

Komentarai

 

 

 
 1. Galvoju, kad šitas teismas neduos leidimo paimti interviu iš Nikulino, nes kai paskelbs savo sprendimą, nuosprendis įsiteisės ir nebepriklausys nuo jokio teismo.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. redaktorei

  2015-08-09 – 16:46

  Pagalvokit, vien tyrimas ir Jūsų knyga “Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose” smarkiai sujaukė protus ir sugriovė oficialiąją propagandinę legendaitę- pasakaitę apie Medininkus. Buvęs prokuroras Paulauskas prisicirkino dalindamas interviu apie Makutynovičių, Razvodovą, Vilniaus omoną ir jų sąsajas su nužudymais Medininkų postę, nebekalbant apie naujadarą- Lietuvos Rygos omoną. Dabar kai kas pradėjo aiškiai bijoti nuosavų šešėlių ir atsidūsėjimų. O Jūs dar norite gautį suimtojo interviu? Nesunku nuspėti, kad rengiate naują knygą šitos bylos tema. Jau dabar kai kam bloga nuo Jūsų tyrimo, o kokių staigmenų esate dar paruošę? Jie i nežino, nors puikiai supranta, kad neglostote ir negiriate prokuratūros darbo ir teismų išminties ….

  Thumb up 4 Thumb down 0

 3. Anksčiau ar vėliau, paleis iš kalėjimo tą Nikuliną-Mchailovą. Turės galimybę tada dalinti interviju ir papasakoti viską.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Galiu pasakyti, buvau susitikęs su vienu politiku, tai sakė: “Niekas čia netiki, kad Nikulinas ten žudė”.

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Nepavydžiu tiems teisėjams, oi kaip nepavydžiu jų dalios šitokioj klastotėmis dvokiančioj byloj.

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • Tiki ar netiki politikai koks skirtumas, žmogelis sėdi kalėjime jau kiek metų?

   Thumb up 1 Thumb down 0

    • 25 metus politikai sėkmingai pudrino Tautai smegenis pasakaitėmis apie Medininkus. daugelis net karjera politinę tuo būdu pasidarė. dabar kiek metų prireiks, kad tautietės ir tautiečiai prisipažintų patys sau buvę kvailinami tiek metų?

     Thumb up 1 Thumb down 0

 5. kažkaip keistai jautrūs tai visuomeninei nuomonei šitos bylos teisėjai pasidarė

  Thumb up 2 Thumb down 0

 6. Jau ištyrė visuomenės nuomonę apie Medininkų bylą? Ir kaip ji pasikeitė? Kas darė tokį socialinį tyrimą ir kur būtų galima pamatyti jo rezultatus? Su kokio tyrimo rezultatais būtų galima juos palyginti? Kaip ir į kurią pusę jie pakito 2015-tais, lyginant pvz.: su 2014-2013-2012-2011-2010-2009-2008-…-1991 metais? Kiekvienais metais buvo daromas panašus tyrimas? Kokie klausimai ir kokiems respondentams buvo pateikiami? Kiek žmonių ir iš kokių socialinių bei amžiaus grupių buvo apklausta? Manęs niekas neapklausinėjo ir mano nuomone nesidomėjo, dėl to kalbėti apie visos Lietuvos gyventojų nuomonę būtų grubiausia melagystė.
  Tačiau kaip su panašiai tyrimais galėtų ar turėtų būti susijęs teismas ir prokuratūra?
  Nesinorėtų tikėti, kad Lietuvoje teisingumas vykdomas pagal mistinės ir niekada nepastovios visuomeninės nuomonės, tarsi vėjo krypčių, svyravimus?

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Nežinojau, kad lietuviškojo teisingumo tarnai pasidarė tokie opiai jautrūs kažkokiai, “visuomeninei nuomonei” :) Nuo kada?

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Fotkėj, taip smarkiai persikreipęs žmogelis su toga, ar nebus nuo viešosios nuomonės svorio?

    Thumb up 2 Thumb down 0

  • Netikiu, kad teismas, prokurorai ar politikieriai būtų užsakinėję viešosios nuomonės apie Medininkų bylą tyrimus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Niekas, nieko neapklausinėjo. Tiesiog reikėjo atsikeršyti redakcijai už teisėsaugos ir eisinguo makles vaizdingai demaskuojančią knygą, sukėlusią te diskusijų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jeigu teismas viešas, tada visuomenė ir žurnalistai turi neatimamą teisę žinoti viską apie tokią bylą.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Tai uždrausta net teisė Nikulinui susitikti su žurnalistais? Čia tai bent….

  Thumb up 2 Thumb down 0

 9. Kai teismai atmetinėja advokatų įrodymus ir dar neleidžia teisiamajam pačiam visuomenei paaiškinti ką jis galvoja ir kas iš viso vyksta byloje, nors tuo pat metu per TV ir etc. ant jo varoma juodai, nesunku suprasti, kad byla politinė ir gintis jam tokiomis pačiomis priemonėmis, kuriomis jis kaltinamas, kategoriškai neleidžiama.

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Čia jau visiška savivalė, kurioje teismai išsiduoda nesantys objektyviais Medininkų byloje.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 10. Kai įrodymų nėra, lieka vien nuomonės, o jos, pasirodo, ypač pavojingas dalykas, baisesnis už pačius rimčiausius ir tvirčiausius įrodymus? Tada, net pas būrėja eiti nereikia, p. Giedrė, išleidusi Knygą apie Medininkų bylos klastotes, šią bylą jau Laimėjo ! Ko, deja, nesigauna pasakyti apie klastočių sumanytojus, autorius ir jų užsakymų vykdytojus.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 11. Įrodymų i advokatų nepriima, to ruselio nuomonės visuomenei sužinoti neleidžia. Kas darosi šitoje byloje?

  Thumb up 0 Thumb down 0

    • O kam tai skaitytojai to ‘ruselio’ nuomonė ? juk pamatuoti Lietuviško teisingumo Putino saulės šviesoje vistiek nepaviktu ..jei ir labai norėtusi .:)

     Thumb up 1 Thumb down 3

     • Kai visą laiką per 25 metus beperstojo, be įrodymų, be teismo ir net teismo metu, vienpusiškai viešai kaltinamas kažkoks žmogus, nesvarbu kokios tikybos, tautybės ar įsitikinimų jis bebūtų, kyla natūralus poreikis išgirsti, perskaityti ir sužinoti jo paties nuomonę. O kai ir tai yra neleidžiama, tada … kalbėti apie demokratinę-teisinę valstybę tikrai nederėtų. Ar jūs kitaip galvojate?

      Thumb up 3 Thumb down 0

     • Kaip suprantu, būtent Putino teisėsauga ir padeda mūsiškei palaidoti šį ruskelį ir padėti Medininkų byloje riebų tašką.

      Thumb up 1 Thumb down 0

 12. Man regis, kad K.Nikuliną išklausyti “Karšto komentaro” žurnalistei REIKĖJO prieš įvykstant Apeliaciniam Teismui. Dabar tai “šaukštai lyg ir po pietų”, žinant, kad dar ir gyvenam laisvoj Lietuvoj ir einam TIK priekin. Vo tep, vo.Ir taškas.

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • o jeigu ne nusikaltęs, bet nekaltas pasodintas, tada jokia viltis nepriklauso, reikia suprasti

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Ironiškai žiauru, bet panašu į mūsiško “teisingumo” iškrypėliškas realijas.

    Jei tuos temidininkus pačius panašiai apkaltintų ir laikytų vos ne dešimtmetį kalėjime?

    Ką jie darytų? Pasimokintų ar nelabai?

    Thumb up 4 Thumb down 0

    • reikėtų, kad kalėjime nekaltą pralaikytų 10 metų kokį politiko ar pareigūno vaiką, ir ne eilinio, o aukšto, tada gal kas ir pasikeistų

     Thumb up 6 Thumb down 0

  • Kaip, ką daryti? Elgtis pagal įstatymus ir teisės principus, o ne pagal politikų pageidavimus. Teismas nėra pagal pageidavimus užsakomųjų kūrinių koncertas, ar pageidavimų orkestras? Nėra įrodymų, vadinasi, žmogus yra nekaltas. Kas neaišku?

   Thumb up 9 Thumb down 1

 13. Jei būtų įrodymų, visuomenės nuomonė nieko nereikštų. Nuomonė tampa lemiančiuoju faktoriumi kai įrodymų nėra. Draudimas paimti interviu, viešumo vengimas tokioje byloje yra ATVIRAS TEISMO PRISIPAŽINIMAS, kad žmogus nuteistas be įrodymų.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 14. nuomonė

  2015-08-02 – 13:46

  Taip, visos valstybės turi savo legendas. Ir mes turime. Ir Medininkai galėjo būti graži legenda. Tačiau kai politikai susimanė, kad teisėsauga paaukotų auką, nesvarbu ką, svarbu, kad būtų, ir ne jokių įrodymų, tai ir legendai iškilo grėsmė. Ir graži legenda baigia sužlugti. Ir sužlugs. Ir galiausiai paaiškės, kad ne visi buvo didvyriai, kad ir privilegijos už girtumą artimiesiems nepriklauso.
  Vienžo, norėjo aukos, gavo. Bet gaus ir karčią teisybę tuo pačiu.
  Aukščiausias Teismas turės pasisakyti ir pareigūnų girtumo klausimu.
  O kai tas klausimas pasieks ir EŽTT…
  Kas kaltas tada bus?

  Thumb up 5 Thumb down 0

 15. Nikulino interviu gali paveikti teismą ir visuomenės nuomonę? tai įrodymų tikrai ten nėra, jeigu teismas sprendžia Medininkų bylą pagal nuomones !

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • Anonymous 2015-08-11 – 21:06

   Paskaityk kodėl neleido imti interviu. Pamatysi, kad teisėjai bijo visuomenės nuomonės, o ta nuomonė daro jiems įtaką. Patys prisipažino, kad dėl nuteisimo svarbiausioj vietoj buvo ne įrodymai, o politikų kryptingai sudaryta nuomonė apie jų sukurtą politinę legendą. Tos legendos liesti teismui buvo uždrausta.

   Thumb up 3 Thumb down 0

   • Visos netikros – prasimanytos, legendos anksčiau ar vėliau sužlunga ir išnyksta, kaip sniegas pavasaryje saulutei užkaitinus.

    Thumb up 3 Thumb down 0

 16. Visuomenės nuomonę formuoja politikai per sisteminę žiniasklaidą, bet teismas jiems to nedraudžia?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 17. Valstybė neturi ateities, kai žmonės joje bijo kovoti už tiesą

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • varnos irgi turi teise apšikti mano automobilį kieme , bet man ryte vistiek buna pikta ..tai kas čia teisesnis su savo tiesa ? varnos ar mano teisė važinėti neapdirbtu automobiliu ,.. kur čia moralas ? atsakimas: ignoruodamas prielaidas (garažas) negali tikėtis sau teisingumo taip kaip tiesa visada buna dvilypė (abypusė). :)

   Thumb up 1 Thumb down 4

   • stasys

    2015-08-11 – 21:57

    ignoruodamas prielaidas (garažas) negali tikėtis sau teisingumo taip kaip tiesa visada buna dvilypė (abypusė).

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

    Nesenai iš ligoninės paleido ar palatą kompiuterizavo?

    Thumb up 3 Thumb down 0

    • Pritariu. Vienos diagnozės ligoniams visada pasireiškia mąstymo užklynijimai ir paprasčiausios logikos trūkumai. Tokios problemos retai išgydomos.

     Thumb up 3 Thumb down 0

    • Nenustebčiau, jeigu jis dirba atsakingose pareigose valstybės tarnyboje. Ten dabar tokių metas.

     Thumb up 3 Thumb down 0

 18. Apie teismų neteisingumą būtinai reikia kalbėti kuo plačiau. Viešumas- vienintelis veiksmingas vaistas, kuriuo ši socialinė-teisinį liga gali būti išgydyta.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 19. PASMERKTIEJI, BET NENUTUOKIANTYS APIE TAI

  “stasys
  2015-08-11 – 19:11
  Turbūt vizgi gerai kad p.Gorienei neleidžiama iš Nikulino bylos padaryti politinį bifšteksą su padažų .. juk negalima po kiekvienu pasipainiojusiu teisiniu, BET, pabrukus uodega imti gaideliu giedoti sena giesme,“nėra tiesos , nėra Lietuvoje teisingumo“ …
  Po to Stasio įkvėpimas nukrypo į gatvės prostitutes, na bet…širdžiai neįsakysi, kaip sakoma.
  Žinote, Stasy, jei jus ateity nekaltai įkalins, tai dauguma aplinkinių giedos- valio, teisingumas Lietuvoj yra! Nes ir jūs dabar priklausote tai abejingųjų daugumai, dėl kurios, kaip rašiau vakarykščiame komentare, ateities žmonės pasmerks visą dabartinę kartą!
  Rašote dalykus, kurių nesuprantate. Pasirinkote “pasaulėžiūrinio komforto” poziciją ( esą kas vyksta, yra teisinga, ir nėra ko drumst vandens), kaip ir daugelis dabartinių žmonių.
  Ir tik nedaugelis suvokia, jog esant tokiam “teisingumui”, pasmerktas yra kiekvienas iš mūsų. Kaip sakoma, “laiko ir situacijos klausimas”. Ir todėl dažnai lieka džiaugtis tik tuo, kad gyvenimas trumpas yra.

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • Tokie kaip tas stasys supranta tada, kai juos pačius nelaimės paima už gerklės ir neteisingai prispaudžia

   Thumb up 2 Thumb down 0

  • Saulėlydi ….ir teisia ir nuteisia ,..ir ateityje to matyt nebus išvengta ..Man dar pakanka padorumo suvokti, kad tiesos- ir teisingumo reikia imti siekti pirmiausiai iš savęs pačio pareikalavus to ir tik to vedinus galima imti svietą lyginti, o ne atvirkščiai ..kaip Jus bandote . Aš kalbu apie visai kitus pradžių pradžios vertybinius dalykus,..kurie kažkodėl pas mus tapo patogus pamiršti it savotiška kažkokia demokratine laisvo žodžio teisė.. bet ne pareiga jai … ar gi reikia priminti ? nevok, nesukčiauk , venk melo ir t.t. Negali būti teisus tik dėl to kad pačiam ar pačiai autorei taip atrodo .teisumas ir tiesa kildinamas iš vertybių kuriomis mes vadovaujamės priimdami vienus ar kitus sprendimus. Visuma to ir yra siekiamybė, o ką mes matome ?
   Kol kas tik politinės antklodės traukiojimą ..ir jokio siekio kad teisingumas taptų tikru . Ne teisėsauga o visuomenė yra tas atsakymas ko reikia , kad teisingumas įsigalėtų. Tik per ja galima veikti teismą ..o ne atvirkščiai . Ir dar jei jau siekiam politizuoti teismu darbus ..tai reikia prisiimti ir pasekmes to ,. Tokiose bylose visada yra nukentėjęs , kaltasis ..ir trečioji šalis kuria labai patogu paversti atpirkimo ožiu .Pagalvokite apie tai .

   Thumb up 0 Thumb down 3

   • 3-ioji šalis laiabai aiški. Ji pastoviai per sisteminukus Lietuvos žmonėms skleidžia apie Medininkus propagandinę mitologiją net apsiseilėdami ir pasižagsėdami. Sugebėsi atspėti kas jie tokie?

    Thumb up 2 Thumb down 0

 20. O man regis, teisėjai viską mato, viską supranta ir jiems jau dabar darosi gėda kuopti prokuratūros ir politikų prisvilintą košę šitoje byloje.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 21. Turbūt vizgi gerai kad p.Gorienei neleidžiama iš Nikulino bylos padaryti politinį bifšteksą su padažų „kalta aplinka“ ..Ji gal ir kalta ..bet juk negalima po kiekvienu pasipainiojusiu teisiniu, BET, pabrukus uodega imti gaideliu giedoti sena giesme,“nėra tiesos , nėra Lietuvoje teisingumo“ , o ir juk jei tas teisingumas butų tik TA gatvės „prostitutė“ ..tai ta ana turėtu duoti kiekvienam pirmam.. gebančiam tinkamai atsilyginti ..o savaitgaliais dar ir aptarnauti tuos kurie negali .Toks tas gatvės teisingumas ..kiekvienam pagal poreikius ir galimybes .Tik aišku niekam neateina į galva imti ir paklausti tos vargšės gatvės „paleistuvės“ (nuo žodžio visiems atsiduoti) , KA JI PATI GALVOJA , apie visa tai, ar tarnauti kitu norams vedinam NAUDOS yra tinkama kaina save nuolat atidavinėti pirmam teisuoliui pareikalavus. ? ar tas NORAS yra tinkama priežastis pirkti ,o kažkam parduoti savo nenorą ,.. šitoje minčių makalinėje prieinu išvados kad tame visame trūksta vieno esminio dalyko ,..žmogiško santykio , kai jo nėra ..visa ka mes patys darome ir atliekame virsta tik ta preke ,..kuria norėtume pirkti –gauti , bet ne dovanoti ., o tas pastarasis ir esti žmogiška VERTYBĖ prie kurio pridėjus pirma gauname pilnateisi Teisingumą, ..kurio ponia Gorienė niekAIP neperpranta..Juk jei tas prokuroras pažinotų tamstos gerus norus ir nepajudinamus tiesos siekius ,.jam ne tik kad nekiltu noras atsakyti ,.bet dar ir pats ta Nikulina ant lėkštutės padėtu. Juk atsakymas toks paprastas … tikslai vienodi .O kol kas tik kaldros problema.. kuri nieko bendro su teisingumu neturi .

  Thumb up 0 Thumb down 3

  • stasys

   2015-08-11 – 19:11

   “. ..bet juk negalima po kiekvienu pasipainiojusiu teisiniu, BET, pabrukus uodega imti gaideliu giedoti sena giesme,“nėra tiesos , nėra Lietuvoje teisingumo“ .

   Mielas Stasy,

   ne tik galima, ne tik reikia, bet net ir BŪTINA. Kitaip, niekada nepasieksime sąžiningų ir teisingų TEISMŲ, niekada nesulauksime dorų ir profesionalių PROKURORŲ. Žmonės nuolat kentės nuo užsakomųjų nuteisimų.

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Būtent taip pas mus ir vyksta teisingumas. Jeigu visi tylės, kol tylės, tol šitokia savivalė tęsis be ribų. Laikas baigti vaidinti ir pradėti tikrą teisingumą pagal įstatymus.

    Thumb up 2 Thumb down 0

   • – dorybė ne paveldima , ja reikia ugdyti , puoselėti ..Utopija galvoti kad sažiningi teisėjai ir prokurorai gimsta žemo samoningumo visuomenėje .:)) ar gi nesimato to pav. kasdieniškame mūsų gyvenime ? visuomenės augantis samoningumas teigiamai veikia ir visas tas institucijas kurioms privalu išlaikyti nešališkuma .

    Thumb up 0 Thumb down 2

    • Taip, taip, dorus profesiionalus iš prokuratūros dar pats Paulauskas išvaikė, palikęs garbės neturinčius diletantus, o daar išūgdyk iš niekšelio dorą žmogų?

     Thumb up 1 Thumb down 0

  • Nematai, kad patys prokurorai ir teismai teisia ir sodina ne pagal įrodymus, o pagal nurodymus?

   Thumb up 3 Thumb down 0

  • Žiūriu, stasys ne kaip bus įsikliopinęs redaktorę? Aiškiai jai neabejingas? O ji jam tuo pačiu nabagui neatsako?

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • Nelinkėčiau tau patekti į panašią situaciją, tik pats neprisičiulbėk :(

   Thumb up 1 Thumb down 0

 22. O kas dabar lieka daryti Apeliaciniam gavus tokią pamazgų srūtų duobę? Nenorit pagalvoti?

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Tai kokio bieso apeliacinis teismas pats ėmėsi šitos srūtų pamazgų duobės? Kodėl nenutėškė jos atgal tiems patiems prokurorams laižyti?

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Pabijojo politikų rūstybės dėl nuosavo kailio ir kėdžių?

    Thumb up 1 Thumb down 0

    • Kažkur skaičiau ar girdėjau, kad prokurorai ir teisėjai klauso tik įstatymų ir vadovaujasi tik įstatymais. Visa kita jiems įtakos nedaro ir reikšmės neturi. Ar aš klystu?

     Thumb up 0 Thumb down 1

     • Vadinas, jokie straipsniai, propagandos, intervių, politinės ar visuomeninės nuomonės teismams neturi ir negali turėti jokios reikšmės ar daryti įtakos.

      Thumb up 1 Thumb down 0

     • Paskaityk kodėl neleido imti interviu. Pamatysi, kad teisėjai bijo visuomenės nuomonės, o ta nuomonė daro jiems įtaką. Patys prisipažino, kad dėl nuteisimo svarbiausioj vietoj buvo ne įrodymai, o politikų kryptingai sudaryta nuomonė apie jų sukurtą politinę legendą. Tos legendos liesti teismui buvo uždrausta.

      Thumb up 1 Thumb down 0

 23. aš manau, kad teismas nieko nebijo, jam tiesiog tas – nafik nereikalingas rūpestis, dėl to ir pofik tas vergas dėl teisingumo. Gauna sau algas ir sėdi nusipenėję, savimi patenkinti.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 24. Tiesa visuomet atskleidžia ir sunaikina Melą. Panašu, kad tos Tiesos šitoje byloje Lietuvai nereikia?

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Apie visą Lietuvą, apie visus jos žmones kalbėti būtų klaida. Tiesos bijo saujelė išverstakailių.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Viešumo vengimas teisiniuose procesuose yra pirmuoju ir pagrindiniu tokio proceso neteisėtumo ir neteisingumo požymiu.

  Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Patarimai tobulai terasai
Nugaros masažai – kiekvienam
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...