Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Kovas 5 Penktadienis
 

Apeliacinis teismas paniškai bijo, kad „Karšto komentaro“ interviu su K.Nikulinu gali sugriauti Medininkų bylą?

2015-08-09 15:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (279)

Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas A.Kruopys (viduryje) sugalvoja vis naujas priežastis, kaip neleisti "Karštam komentarui" paimti interviu iš K.Nikulino. KK nuotr.

Lietuvos Apeliacinis teismas kuria vis naujus pasiteisinimus, kaip motyvuoti savo draudimus „Karštam komentarui“ paimti interviu iš Konstantino Nikulino.

Prieš metus, kai „Karštas komentaras“ kreipėsi į Lietuvos Apeliacinį teismą dėl leidimo paimti interviu iš buvusio Rygos omonininko Konstantino Nikulino pirmąkart, šio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas Aloyzas Kruopys „Karšto komentaro“ prašymą atmetė, motyvuodamas, kad Medininkų byloje „dar nebaigtas įrodymų tyrimas“.

Kadangi įrodymų tyrimas Medininkų byloje šių metų birželio mėnesį jau baigtas, „Karštas komentaras“ pakartotinai kreipėsi į Apeliacinio teismo baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininką Aloyzą Kruopį prašydamas leisti susitikti su Konstantinu Nikulinu ir paimti iš jo interviu.

Konstantinas Nikulinas savo sutikimą susitikti su „Karšto komentaro“ vyr.redaktore ir atsakyti į visus jai rūpimus klausimus Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkui A.Kruopiui taip pat pateikė.

Tačiau teisėjas A.Kruopys antrą kartą uždraudė „Karštam komentarui“ gauti interviu iš Konstantino Nikulino.

Šį kartą Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas A.Kruopys sugalvojo kitą interviu uždraudimo priežastį – „Karšto komentaro“ interviu su Konstantinu Nikulinu gali paveikti bylą nagrinėjantį teismą ir (!) visuomenės nuomonę.

Siekiant išvengti bet kokio viešosios informacijos poveikio bylą nagrinėjančiam teismui ir visuomenės nuomonei, pareiškėjos prašymas – leisti jai susitikti ir paimti interviu (garso ir vaizdo) iš suimto nuteistojo Konstantino Michailovo – netenkintinas“, – teigiama Lietuvos Apeliacinio teismo teisėjo A.Kruopio nutartyje.

Beje, pažymėtina, kad Medininkų bylą nagrinėjant dar pirmos instancijos teisme ir vykstant įrodymų tyrimui,  teismo leidimai susitikti su Konstantinu Nikulinu kai kurių televizijų žurnalistams buvo dalinami į kairę ir į dešinę, net neatsiklausiant paties K.Nikulino, ar jis sutinka susitikti ir atsakyti į tų žurnalistų klausimus.

Dr. R.Burda: „Tokia nutartis pažeidžia visuomenės teisę žinoti“

„Ši nutartis priestarauja baudžiamojo proceso baudžiamosios bylos teisminio nagrinėjimo viešumo principui ir pažeidžia visuomenės teisę žinoti apie bylos nagrinejimo eigą bei proceso metu iškilusias problemas.

Viešumo principo laikymasis kelia pasitikėjimą teismais. Taigi šis principas negali būti keliu su eismu viena kryptimi: teismas kalba, o visi tyli. Teismo proceso viešas aptarimas – neišvengiama viešumo principo antroji pusė.

Teisingumo paieška proceso metu nevyksta užaklintame puode (akloje ir kurčioje visiuomeneje). Tik išėjus teismui į pasitarimo kambarį viešumo principo galiojimas pristabdomas iki teismas išeis paskelbti nuosprendžio“, – savo nuomonę apie Lietuvos Apeliacinio teismo nutartį uždrausti „Karštam komentarui“ gauti interviu iš K.Nikulino išsakė advokatas dr. Ryšardas Burda.

Komentarai

 

 

 
 1. OPTIMIZMAS-PESIMIZMAS. PRIEŠYBIŲ VIENYBĖ

  “nu, jo…..
  2015-08-10 – 17:48
  Istorija- ne teisė, senačių joje nėra, dėl to istorijos teismas negailestingai veikia be pertraukų, nuolatos ir nė vienas Medininkų bylos klastotojas jo neišvengs ;)”

  Visiškai sutinku. Istorijos teismas viską ištirs. Tačiau…
  Istorija, nepripažindama “senačių”, nepripažįsta ir “laiko limitų”. Istorijos teismas nežada ištirt greitai, kol mes dar gyvi būsime.
  Aišku, galima turėt vilties, ir tikėtis stebuklo, jog tas Istorijos teismas įvyks “pagreitinta tvarka”. “Viltis-naivuolių motina, bet savo vaikų ji nepalieka’- skelbia priešybių vienybės kupina patarlė. Tačiau tai gali įvykti ir po šimto, ir po trijų šimtų metų. Ar dar vėliau.
  Ir tik vaikiškose pasakose, kurių pirmapradė ugdanti dvasia išliko daugelio mūsų, jau suaugusių bei senstančių, širdyse, besąlygiškai galioja utopinis dėsnis, esą “tiesa visada nugali”. Ir mes vis tikime ta pirmaprade, kadaise mums nuostabiai įdiegta vizija, nors seniai jau nebetikim nei stebuklingais kardais, kapojančiais devyngalvio slibino galvas, nei ta stebuklingąja skrynele, kurioj tūno išganingoji Kaščėjaus mirtis…
  Mes tikime. Tai nuostabi optimizmo ir vilties simbiozė…
  Tačiau suvokiame- taip nėra. Pesimizmas, kaip pragmatiškai prieštaringos tikrovės apraiška.
  Ir būtent dabar, per pastaruosius kelis dešimtmečius, blogis bei melas, klasta bei apgaulės, nugali ir įsitvirtina taip dažnai bei visapusiškai, kaip to nėra buvę per visus žmonijos gyvavimo tūkstantmečius…Viduramžių karai, kryžiuočių ordinų žiaurumai, inkvizicijos laužai…- visa tai yra tik vaikų žaidimai lyginant su tuo, kas vyko per pastaruosius kelis dešimtmečius, atkuriant kapitalizmą ir demokratiją…
  Istorijos teismas…Jis bus rūstus ne tik bylų klastotojams bei nūdienos valdantiesiems…Jis “paskelbs atskirą nutartį” ir mūsų kartai, net kelioms dabarties kartoms. Nes dauguma mūsų kartos ėmė ir patikėjo smegenų plovimui skirta apgaule, melais, kuriems pavydėtų Gebelsas. Patikėjo, kad iš netiesos, išdavysčių, klastočių gali išsivystyti “demokratijos gėris”. Patikėjo, ir nepasipriešino…
  Istorijos teismas jokia “lengvinančia aplinkybe” nepripažins jau štampu tapusių atviravimų, esą “mes ne už tokią laisvę, ne už tokią demokratiją kovojome…”. Istorijos teismas demaskuos ir šį melą, ateities kartų lūpomis skelbdamas apie mus gryną tiesą- “jūs nekovojote už jokią laisvę bei demokratiją, jus ten nuvarė lyg bandą avinų…”
  Taip, Istorijos teismas daug ką atskleis. Apie “nuogo karaliaus rūbus” tiesą paskelbdamas. O tolimos ateities žmonės dar ilgai minės “kadaise gyvenusią pinigų kartą” , tiesmukai vadindami ją “barbarų kartą, grandines bei pančius laisvėmis vadindavusią…”

  Thumb up 6 Thumb down 0

 2. Jei žmogus yra nuteistas, ar reiškia, kad jis yra visapusiškai izoliuotas nuo visuomenės, t.y., jam yra atimta teisė bendrauti su visuomenės atstovais? Gal Žmogaus teisių gynėjai paaiškins? Gyvename demokratinėje valstybėje, kaip skelbiama visais kanalais…

  Thumb up 10 Thumb down 0

 3. Internete mačiau žurnalisto G. Visocko video interviu su šituo žmogumi. Kodėl jam tada leido?

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • Skaičiau ne vieną G.Visocko straipsnį apie Medininkų bylą. Labai jau aptakūs, atsargus, užapvalinti, kalbantys puse lūpų, dėl to … niekam nepavojingi, kaip ir pats autorius.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Istorija- ne teisė, senačių joje nėra, dėl to istorijos teismas negailestingai veikia be pertraukų, nuolatos ir nė vienas Medininkų bylos klastotojas jo neišvengs 😉

   Thumb up 6 Thumb down 0

   • Gal kam patiks patekti į politikos-prokuratūros-teismų fix’teisingumo istoriją, kaip ypač nusipelniusiems teisybės slėpikams? Bus gražu!

    Thumb up 6 Thumb down 0

 4. nesuprantu tik vieno – teisėjo sprendimas gali būti apskųstas (šiuo atveju ,matyt,Lietuvos Aukščiausiam teismui) Kodėl tai nedaroma ?

  Thumb up 4 Thumb down 0

   • mano galva, klystate, nes tai ne šios bylos klausimas o bendros teisės klausimas
    į kurį atsakymą PRIVALO parašyti LAT arba netgi KT

    Thumb up 4 Thumb down 0

 5. Prisieme istatyma kas pabandys isardyti bendra KGB teisesauginku ir politiku tinkla bus teisismi kaip valstybes priesai.Nors is tiesu KGBtinklas uzgrobes Lietuva yra Lietuvos valstybes priesai.Net gerb.V.Landsbergi KGB tinklas vsio po zakonam daro tevynes isdaviku
  Lietuvoje tevyneje seiminikauja KGB o kas eina pries uzgrobejus KGB savo tevyneje tampa priesu priesai! Voratinklis i kuri jau traukiami sazinigi Lietuvos politikai!

  Thumb up 0 Thumb down 3

 6. Buvo spektakliukas Pasauliui!Lietuva kovoja su TSRS=rusu!Griauna Konslageri!O kad griauna TSRS pats seimininkas su JAV galiomis nutyli.Nupila leleta prie TV boksto dar keleta Medininkuos ir:laisve pareikalavo ne tiek daug auku!(Tata)Ta laisve dabar ES ir zydu valdomas NATO.Visa Sistema-Voratinklis -Valdymas:vieno seiminino rankose ir Tas seimininkas sedi net ne JAV ,o Izraelyje….Uzdaro TV.uzdaro ka nori…o cia raso pazeidzia….durnelis….

  Thumb up 8 Thumb down 0

 7. Kaip dėl naujausiųjų laikų Lietuvos istorijos vadovėlių? Juk ten, nežinia kokių tyrimų ir kokių įrodymų pagrindu, esant neištirtam nusikaltimui, parašyta, kad Medininkuose žudė ne kas kitas, kaip Rygos omonas… Tokios žinios įkaltos į moksleivių ir jaunimo galvas nu pat 1991 metų liepos, o nuo 1992 m rudens dėstomos visose mokyklose. Gaunasi nesunkiai suskaičiuojama, kad visa karta, gimusi nuo 1973 metų yra apkvailinta dėl Medininkų jau nuo mokyklos suolų. Žingeidu, kelintų metų gimimo yra tie prokurorėliai ir teisėjai, nuteisę nekaltą žmogų ir pasmerkę jį pūti kalėjime iki mirties?

  Thumb up 10 Thumb down 0

 8. redaktorei 2015-08-09 – 16:46

  Pagalvokit, vien tyrimas ir Jūsų knyga “Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose” smarkiai sujaukė protus ir sugriovė oficialiąją propagandinę legendaitę- pasakaitę apie Medininkus. Buvęs prokuroras Paulauskas prisicirkino dalindamas interviu apie Makutynovičių, Razvodovą, Vilniaus omoną ir jų sąsajas su nužudymais Medininkų postę, nebekalbant apie naujadarą- Lietuvos Rygos omoną. Dabar kai kas pradėjo aiškiai bijoti nuosavų šešėlių ir atsidūsėjimų. O Jūs dar norite gautį suimtojo interviu? Nesunku nuspėti, kad rengiate naują knygą šitos bylos tema. Jau dabar kai kam bloga nuo Jūsų tyrimo, o kokių staigmenų esate dar paruošę? Jie i nežino, nors puikiai supranta, kad neglostote ir negiriate prokuratūros darbo ir teismų išminties ….

  Thumb up 10 Thumb down 0

 9. jeigu neleido, tai geriausias įrodymas, kad laiko pasodinę nekaltą atpirkimo ožį

  Thumb up 8 Thumb down 0

 10. O kodėl tada politikai ir patys prokurorai jau 25 metai nuolat komentuoja šitą bylą viena kryptimi ir jiems niekas neuždraudžia? Ar viešumas neįpareigoja išklausyti ir kitą pusę?

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Politikai ir prokurorai nevaržomai varo savo propaganda jau ketvirtį amžiaus ir niekas jiems neuždraudžia įtakoti visuomenės ir teismo nuomonių. Kitaip, visiškai sugriūtų ir subliūkštų visa propaganda 😉

   Thumb up 10 Thumb down 0

 11. Apklausti ir nuteisti net mirusiuosius.Gal galetu ir Jezu Kristu isteisinti?Jug Jezus Kristus buvo nuzudytas tikrai be nekaltas???

  Thumb up 12 Thumb down 0

 12. Tituskos paklausyt, tai Landsbergis tilteli per Brazuole susprogdino, kad skeltanagiai turetu, ka ant jo loti.Toks jau tas titusku mastymas, kaip ir ju serzanto Vlado Lukoseviciaus.
  Anadien prieina asvabaditelius:
  -Lietuvoje laukai dirvonoja..
  -Tai eik sukasti,- pasiuliau
  Ale, kad surauke savo intelekto nesuzalota veideli!
  Ziurim, ka turim:
  – Siandieniniai “kamuniagos” gal ir vagia, ale musu bobu i kolchoza komunizmo statyt nevaro.
  Patys Tailande pagyvena,
  …ir mums netrukdo.,

  Thumb up 0 Thumb down 15

  • O apsimyžes iškrypėlis Allgirdas Onaitis pabudo , blogai KGB šnike be alaus ?
   Smarkiau laižyk subinę Grybei ir Lansbergiui , nupirks bambalį .
   Na ką brude , gal toliau neigsi jog Lansbergis buvo KGB šnikas ir sajudis buvo ikurtas KGB ?

   Tiesa šito dvokiančio myžalais ir alumi brudo nuotraukos išviešintos mano facebook sienoje , Lietuva turi žinoti savo iškrypėlius kurie už bambalį išlaižo pasturgalius iki blizgesio .

   Thumb up 5 Thumb down 4

 13. pirmininkas A.Kruopys :
  – Suplesysim i gabalus, tuos kolorado vabalus…
  tauta:
  – Ir bulves vel zydes…

  Thumb up 2 Thumb down 10

  • Apsispręsk pagaliau bent kartą kuo pats esi: kolorado vabalu ar bulve?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. jog tiesos NERA! Kad ir Lietuvoje nebutu tiesos tai butu normal!Bet Lietuvos teisesauga morales pozemyje tiesa vercia melu o mela tiesa.Todel jiems ir algas dar pakele,nes tai lb.sunkus darbas.Melo tobulai suklastoti NEIMANOMA! Todel jie dabar igavo baimes jausma .O baimes jausmas zmogu prazudo ir be jokio teismo!

  Thumb up 21 Thumb down 1

  • O jau juokauja.Nes kvailumui nebera rybu tai ir sukelia nebe pykti o tik juoka!

   Thumb up 9 Thumb down 1

 15. Teisti V.Landsbergi kaip tevynes isdavikaJug niekieno nekontroliojami teismai jeigu tik panores ir Jezu Kristu nuteisteis siandiena nors praejo jau 2 000m.O as manau kad Dievas teis pacius teisejus.Ir greitai!Nes tai ka jie jau daro perzengia visas proto rybas.Dievas jems ateme protus kad neuzpultu jie kaip juodvarniai ir paties Dievo.

  Thumb up 12 Thumb down 2

 16. tai tik dar kartą patvirtino, kad byla padaryta ir kad chebrytė turi dėl ko bijoti

  Thumb up 18 Thumb down 1

 17. Turi sedeti tie kurie byla suklastojo.Todel ir bijo visuomenes ir tiesos.Ne vien pedofilijos byla Lietuvoje suklastota atvirksciai.

  Thumb up 16 Thumb down 1

 18. Medininkų bylos prokurorinis epizodas, kad Konstantinas būdamas Vilniuje, nušauna automobilyje Medininkuose sėdintį pasienio darbuotoją, nuveda jį į vagonėlį ir dar kartą nušauna tiek pat įtikinantis, kaip ir garliavinėje legendoje, kad keturi pagyvenę dėdės vienu metu sukiša keturmetei mergaitei savo dėmėtus trisdešimtcentimetrinius sysalus į ausį, nukremina vaiką ir supuolę nulaižo. Arba, alkoholio beveik nevartojantis saugumietis tiek prisrebia, kad neberanda kambaryje esančio tualeto ir užsilipęs devintame aukšte ant palangės besišlapindamas iškrenta pro langą, pro kurį net teoriškai iškristi beveik neįmanoma, todėl už tokį žygdarbį iš prezidento gauna po mirties ordiną.
  Atrodo – absurdų absurdai, o pažiūrėkit, kiek tikinčių, jog tai realybė.
  Tikrai, strategų fantazija – beribė. Tikriausiai, visus be išimties, kvailiais laiko,- ką paduosi,- tą ir sužiaumos. Todėl rimčiau įtikinėti ir nesistengia.

  Thumb up 16 Thumb down 2

  • Psichologinė ekspertizė tai patvirtino.
   Šalutinis įrodymas -didelės pajamos iš mamytės kirpimo verslo,nors visi aiškiai žinome kiek pradedanti kirpėja uždirba.
   Baba,tu šališka pedofilijos byloje.
   Gal ir Tamsta linkęs į vaikus?

   Thumb up 14 Thumb down 7

   • ‘Mergaitė nemelavo”- tokios psichologinės ekspertizės nėra apskritai.
    Turtingo meilužio turėjimas vis dėlto neįrodo pedofilijos fakto.
    Beje, su “trim dėdėmis” jau persistengė ir Venckienės aplinka.
    Pagal legendą, teisėjas J.F., Venckienės buvęs bendradarbis, ėjo į daugiabutį ( ar viešbutį), kad ten prievartautų…savo bendradarbės dukterėčią, kurį periodiškai lankydavosi Garliavoje, pas tėvą, tetą, bei senelius. Tokios “drąsos” istorija dar nežinojo…

    Thumb up 7 Thumb down 9

    • Pagal legendą, buvęs Venckienės bendradarbis teisėjas Jonas, ne tik ėjo į daugiabutį ( ar viešbutį) Venckienės dukterėčios prievartauti tūkstančius kartų, bet su savimi dar tris savo draugus (Andrių, Aidą ir Frančeską ) vesdavosi, kad susimetus keturiese pigiau kremo laižymo seansas kainuotų. Individualiam seansui vargšeliai, matomai pinigų nebeturėjo. Vienintelis Andrius pačioje pradžioje galėjo sau leisti už kiekvieną seansą su mergaite po naują mersą mergaitės mamytei dovanoti. Jau visą kvartalą apie tą namą buvo mersais apstatęs, kol neatsirado daugiau konkurentų. Taip per tuos tūkstančius kolektyvinių vizitų ir prasilaižė vargšeliai juodai iki bankroto.
     O kur tie Neringos matyti mersai dingo, ne tik Neringa, bet ir Audronė su savo sūneliu, nei seneliai Kedžiai su savo buvusiu žentu pasakyti negali. Nežino. Tik spėja, kad Laimutė buvo suorganizavusi grandiozinį mersų išpardavimą.

     Thumb up 6 Thumb down 3

   • ‘Mergaitė nemelavo”- tokios psichologinės ekspertizės nėra apskritai.
    Turtingo meilužio turėjimas vis dėlto neįrodo pedofilijos fakto.
    Beje, su “trim dėdėmis” jau persistengė ir Venckienės aplinka.
    Pagal legendą, teisėjas J.F., Venckienės buvęs bendradarbis, ėjo į daugiabutį ( ar viešbutį), kad ten prievartautų…savo bendradarbės dukterėčią, kurį periodiškai lankydavosi Garliavoje, pas tėvą, tetą, bei senelius. Tokios “drąsos” istorija dar nežinojo…

    Thumb up 8 Thumb down 9

 19. Įsivaizduokite, redaktorė klausia Nikulino: “Teisme prokurorai sakė, kad jūs pirmas pradėjote šaudyti Medininkuose – nušovėte automobilyje Janonį, o paskui jau nušautą nuvarėte į namelį ir dar kartą nušovėte. Gal galite paaiškinti, kaip sugebėjote negyvą žmogų prikelti iš numirusių ir dar kartą nužudyti?”
  O jeigu Nikulinas imtų ir atsakytų? Kas tada gautųsi? Kad teisia Jėzų Kristų? Nes koks žmogus sugebėtų tokius antgamtinius veiksmus atlikti?
  Juk mūsų prokurorai nemeluoja, ypač teismui, tiesa?

  Thumb up 22 Thumb down 0

 20. bijot, tai tikrai nebijo.
  tik kaip normalus autokratinis rezimas, nemato reikalo net zinot kitu nuomoniu. tuo labiau, kad tos nuomones gali neatitikti rezimo politikos. ar net paskelbti kokiu nors “netinkamu” faktu.
  kryptis nurodyta, vadai pasake kas kaltas, ka reikia nuteisti ir jokie nesklandumai nereikalingi.

  Thumb up 16 Thumb down 1

   • jokio. nuomoniu gali buti nors 3 mln.
    tik visos nuomones turi atitikti rezimo aprobuota nuomone. lozungai turi buti suderinti ir patvirtinti rezimo.

    Thumb up 12 Thumb down 0

 21. BUVES TEISINGUMO MINISTRAS DABAR VILNIAUS MESTO MERAS NUŠVILPE PER AKYS VIRŠ 30 000 euru ( statulu nukelimas) IR KĄ ! VISKAS ZAKONNO !!!

  STATULAS BUČIAU NUKELES UŽ 8 000 euru IR DAR UŽDIRBES 2 000 euru

  UŽ 38 000 euru GALIU PASTATYTI 100 kv/m GYVENAMA NAMA , KAM REIKIA GALITE KREIPTIS

  IŠ TO GALMA SPRESTI KOKI procenta VALDŽIA PAVOGIA IŠ LIETUVOS BIUDŽETO. IR KODEL JIEMS MUSU MOKESČIU VIS MAŽAI IR MAŽAI!!!

  Thumb up 13 Thumb down 3

 22. VIKSTA AMŽYNAS KARAS VALDŽIOS PRIEŠ INDIVYDA
  VALDŽIA VERČIA INDIVYDA PER PRIEVARTA MOKETI MOKESČIUS VALDŽEI
  VALDŽIA VERČIA INDIVYDA PER PRIEVARTA KARIAUTI IR MIRTI UŽ VALDŽIA
  VIENAIP TIE PATIS ISTATYMAI TAIKOMI INDIVYDUI IR KITAIP VALDŽEI
  VALDŽIAI NEGALIOJA JOKIE ISTATYMAI,

  Thumb up 8 Thumb down 3

 23. “BYLOS PERŽIŪRĖJIMAS BŪTŲ POLITIŠKAI NETIKSLINGAS”

  “Viešosios informacijos poveikį” jau ir taip būtų galima rasti. Giedrė Gorienė yra atlikusi išsamų šios bylos tyrimą, kurį vainikavo jos parašyta knyga “Nusikaltimas valstybės vardu”.
  Tik knygos jie nespėjo uždrausti ( tai prieštarautų žaidimui pavadinimu “demokratija”). O interviu su Nikulinu uždraudė.
  Esu tikras, jog nuo pat “viršaus” į teismą nuėjo direktyva, kurios turinys atitinka nuostatą- Bylos peržiūrėjimas yra POLITIŠKAI NETIKSLINGAS.
  Nes…Tik pamėginkite įsivaizduoti, kaip atrodytų visos aukščiausios valstybės institucijos, jei teismas imtų ir paskelbtų- “K. Nikulinas nekaltas”. Vieno ar kelių prokurorų “paaukojimas” šiuo atveju jau padėties neišgelbėtų, ir politikų kaltės neišpirktų…

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • „Tik pamėginkite įsivaizduoti, kaip atrodytų visos aukščiausios valstybės institucijos, jei teismas imtų ir paskelbtų- “K. Nikulinas nekaltas”. Vieno ar kelių prokurorų “paaukojimas” šiuo atveju jau padėties neišgelbėtų, ir politikų kaltės neišpirktų…“
   Gal kaip tik viskas atvirkščiai. Jie tikrai neišdrįstų to vieno-kito prokuroro, kaip atpirkimo ožio paaukoti, nes tie prokurorai, nebeturėdami ką prarasti, tikrai atidengtų tuos, kurie neleido jiems skelbti tyrimo medžiagos, (kuri seniai ištirta ir visiems aiški), o vertė kurti įvairiausias legendas. Oi kaip susiūbuotų valdovų valdžios viršūnė, jei tik paliestų bent vieną, prie tos bylos prisilietusį prokurorą. Valdovai muilins liaudžiai akis tiek, kiek tik galės su tuo Nikulin-Michailov’u, o kai jau bus kapitališkai įvaryti į kampą, neš muilą pas Venckienę ir iš ten špygom badys savo pačių sukurtą teisinę sistemą, nekaltus avinėlius vaidindami.

   Thumb up 11 Thumb down 1

 24. Pagalvokit, vien tyrimas ir Jūsų knyga “Nusikaltimas valstybės vardu. Medininkų žudynių byla melo ir klastočių labirintuose” smarkiai sujaukė protus ir sugriovė oficialiąją propagandinę legendaitę- pasakaitę apie Medininkus. Buvęs prokuroras Paulauskas prisicirkino dalindamas interviu apie Makutynovičių, Razvodovą, Vilniaus omoną ir jų sąsajas su nužudymais Medininkų postę, nebekalbant apie naujadarą- Lietuvos Rygos omoną. Dabar kai kas pradėjo aiškiai bijoti nuosavų šešėlių ir atsidūsėjimų. O Jūs dar norite gautį suimtojo interviu? Nesunku nuspėti, kad rengiate naują knygą šitos bylos tema. Jau dabar kai kam bloga nuo Jūsų tyrimo, o kokių staigmenų esate dar paruošę? Jie i nežino, nors puikiai supranta, kad neglostote ir negiriate prokuratūros darbo ir teismų išminties ….

  Thumb up 19 Thumb down 0

    • O gaila.
     Taip pat gaila, kad teise rasyti didziosiomis raidemis irgi yra…
     Durniai turi daugiau teisiu, negu pareigu.
     Tuo ir naudojasi.

     Thumb up 4 Thumb down 4

     • Lietuvoje net valdžia nepakaltinama, už neka neatsako, mažo to bet pridare milijardinius nuostolius Lituvos valstybei vel renkami i seima ir net EUROPARLAMENTA,
      Tai ko iš manes runkelio nuoreti??

      Thumb up 10 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Patarimai tobulai terasai
Nugaros masažai – kiekvienam
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Dokumentų valdymo sistema – būtina modernios įmonės sąlyga 
Elektroninė dokumentų valdymo sistema vis dažniau keičia pasenusius fizinius dokumentų sandėliavimo, valdymo ir...

Skaitymo nauda: kodėl privalote pamėgti knygas? 
Skubančiame ir moderniame šiuolaikinių technologijų pasaulyje vis sunkiau atrasti laiko įvairiems užsiėmimams savo...

Šaltojo skambučio patarimai, kaip padidinti pardavimų kiekį! 
Šalti skambučiai gali būti varginantys ir sunkūs, ypač jei neturite susikūrę tinkamo plano....

Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...