Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 29 Sekmadienis
 

Antstolei atsisakius suteikti informaciją apie mergaitės paėmimo datą ir laiką, N.Venckienė tikisi geranoriškumo iš vaiko teisių apsaugos specialisčių

2012-05-11 11:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (235)

Antstolė atsisakė suteikti N.Venckienei informaciją, kada konkrečiai ir kokiu laiku bus vykdomas mergaitės paėmimas ir perdavimas L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Mergaitės globėja Neringa Venckienė kreipėsi į Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybas, prašydama informuoti apie globojamos brolio dukrelės paėmimo ir perdavimo biologinei motinai konkrečią datą ir laiką.

„Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.238 straipsnio 1 dalis reglamentuoja, kad globa yra nustatoma siekiant įgyvendinti, apsaugoti ir apginti neveiksnaus fizinio asmens teises ir interesus. LR CK 3.240 straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodyta, kad globėjas yra savo globotinio atstovas pagal įstatymą ir gina neveiksnaus asmens teises ir interesus be specialaus pavedimo. Civilinio kodekso 3.272 straipsnio, reglamentuojančio vaiko globėjo teises, 1 dalyje nurodyta, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą ir gina jo teises ir teisėtus interesus.

Taigi Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas aiškiai reglamentuoja, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą. Vaiko globėjas atstovauja vaiko interesams ex officio (savo iniciatyva), be specialaus pavedimo.

Šiuo metu galioja Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. spalio 12 d. įsakymas Nr. A-3880, dėl manęs, kaip mažametės mergaitės globėjos skyrimo, mergaitė gyvena su manimi, o 2012 m. kovo 1 d. globa buvo papildomai pratęsta“, – savo rašte vaiko teisių apsaugos tarnyboms rašo N.Venckienė.

Iš viešosios informacijos jai tapo žinoma, kad jau suderinti visų institucijų veiksmai ir neva pasirengta jos globojamos brolio dukters paėmimo iš dabartinės jos gyvenamosios vietos Klonio g. 7, Teleičių k., Garliavos apyl. sen., Kauno r., ir perdavimo biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei tvarka.

Tuo tarpu mergaitės globėja iki šiol nėra informuota apie mažametės perdavimo datą ir laiką.

„Šiandien el. paštu ir telefonu kreipiausi į antstolę S.Vaicekauskienę, prašydama suteikti informaciją apie mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką, tačiau antstolė atsisakė pateikti mano prašomą informaciją“, – rašte vaiko teisių apsaugos specialistėms teigia N.Venckienė.

„Esu mergaitės globėja, visapusiškai atsakinga už vaiko gyvenimo kokybę, už jo saugumą, saugojimą nuo galimų neigiamų veiksnių, taip pat privalau tuos neigiamus poveikius ir situacijas numatyti iš anksto, prognozuoti ir taip apsaugoti mergaitę nuo galimų pavojų, siekdama, kad perdavimo metu prievarta vaiko atžvilgiu nebūtų panaudota.

Aš, būdama mažametės globėja, turiu teisę žinoti mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką. Ši informacija nuo manęs negali būti slepiama. Nežinau nei vieno įstatymo ar kito norminio akto, kuris leistų neinformuoti globėjo, su kuriuo vaikas gyvena, apie vaiko paėmimą-perdavimą.

Civilinio proceso kodekso 643 straipsnio 1 punktas man, kaip skolininkei Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo V. Kondratjevo sprendimo prasme, suteikia teisę dalyvauti pačiai ar per savo atstovus atliekant vykdymo veiksmus. Manau, kad antstolės S.Vaicekauskienės atsisakymas suteikti man, mažametės globėjai, informaciją apie mažametės perdavimo datą ir laiką yra neteisėtas, nes tai užkerta man kelią dalyvauti atliekant vykdymo veiksmus.

Kadangi teismo sprendimą vykdanti antstolė atsisako suteikti mano prašomą informaciją, žinodama, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos turi būti informuotos apie konkrečią vaiko paėmimo-perdavimo datą ir laiką, kreipiuosi į Vaiko teisių apsaugos tarnybas.

Tikėdamasi Jūsų supratingumo ir geranoriškumo ir būdama įsitikinusi, kad man, kaip ir Jums, svarbiausia yra tai, kad nenukentėtų mano globojama mažametė, prašau Jūsų mane informuoti apie mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką“, – savo rašte Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugoms tarnyboms prašo mergaitės globėja Neringa Venckienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. GERB.NERINGA VENCKIENE PADUOSITE TA ANSTOLE I TEISMA IR LABAI GERAI PADARYSITE…KUO GREICIAU UZ TA BETVARKE KURI JI SUKELE LIETUVOJE…JI DAR NESAKO NET LAIKO KADA ZADA IZYGIUOTI SU SAVO PALYDA NEGERBIAMA POLICIJA…BET KODEL????AR TAI VAIKO PERDAVIMAS BUS AR GROBIMAS???JEI NET LAIKO NESAKO…SVIRNELIS AR SKVIRNELIS KAS TEN TOKS SAKE ,KAD JIE PASIRUOSE TA POLICIJA…KOKIA GEDA NET SKAITYTI…KAI MES TAIP UZSIENYJE GERBIAME POLICIJA ,TAI TEN REIKIA JU BIJOTI! BET KODEL TA ANSTOLE NESAKO LAIKO???VIE DELTO JA REIKIA BAUSTI…KIRSINA VISUSLIETUVOS ZMONES!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • daug konkrečių datų ir laiko buvo numatyta, bet globėjai buvo nė motais… Kadangi jos geranoriškumu niekas nebetiki,tai ir datos nesakys, kad siurprizų nebūtų. Ir dar “pagarbiai” po raštu parašė… ar globėja ką nors gerbia išskyrus save?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ZMONES, NA PRIE KO CIA TA BIOLOGINE ISKAMSA,STANKE,…
  KAD VAIKAPISIAI JA BIRBINTU, JI TAM PER SENA,NUSIDEVEJUS…
  O SIAIP ,TAI BAISIAUSIA NE VAIKAPISIAI, O KAD JIE TURI SAVO PAKALIKU,TAUTOS KOLABORANTU IR GANA NEMAZAI…9 KRYZIAI,SUDBARIAI, SIKMASIAI, VSD,…!? VOICEXOVSKIENES, STAUCSSCKIEI KAUNO, KEDAINIU “NEKLYSTANTYS IR PAAUKSTINTI PAREIGOSE” ,GERKLUNAI, SIAURAS,…NA TIEK SUNU TAUTA TURI…
  MAN NEKEISTA, KAD SU TOKIO TIPO “KONTINGENTU” 1940 M “ISTOJO” I TSRS…+141 PARSIDAVES LOVINIS…
  NE PEDRYLOS BAISUS, O SUNAUJA, KURI UZ PINIGUS,”SILTAS” VIETAS MOTINAS PARDUOTU IR PATYS VAIKAPISIAMS ATSIDUOTU…
  PAZIUREKIT I PAVARDES TU ,KURIE TAIP AR KITAIP TARNAUJA PEDOFILAMS,JU NEMAZAI, IR VISI KAZKAIP UZSEDE AUKSTUS POSTUS,KLAUSIMAS KODEL…??? IR DAR SITIE VAIKAPISIU ISNAROS DRISTA ZMONEMS GINKLU ,VAIKO PAEMIMU PER PRIEVARTA,GRASINTI… KODEEEL… ZMONES DALEIDZIAT ISKRYPELIAMS VADOVAUTI…???
  ECH JUS ,LIETUVIAI…,NIEKS JUSU NEAPGINS,JEI PATYS SIKNU NEPAJUDINSIT…, O KAS YRA KAS,JAU PAMATEME…!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Mano LIETUVA pavirto i Liliputija su slyksiomis butybemis kaip Satan-kunaite,zopiene, vaicekauskiene, salaseviciute, kraujutaitiene, na ir jas atitinkanciais vyrukais usu , kryzevicium, kuriu, sedbaru..Is kur Lietuvoje priviso tiek “zombiu” ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kokia tu nuostabi bebutum,bet mastai bobiskai,gal pervargai?Na kas tau sakys kada atvaziuos? Ar tu sakytum.?Tu kaip ir prie teises,kodel nedejai pastangu visokiem strazburam?Prie ruso tai ta pedofilu gauja butu jau seniai apipilta auksu.(Magadano kasyklose).Dabar visokios mazumos-pdf,pdr,zoof,transf,lesbijitai-garbingiausi asmenys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ponai. Tikra ,,teisine,, valstybe. Zmogus prilyginamas skalbimo masinai ir gali buti ,,imamas,, , nepasidomejus ,, imamojo,, nuomone apie ,,emima,,. Tada kyla klausimas – o gal ir uzstatyti zmogu galima? Gal Kuris musu konstitucija jau patobulino? Gal tai labai progresyvu, atitinka naujausius Europos reikalavimus, tik mes, mulkiai, dar apie tai nezinome?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kol negrįš PIRMOJI LEDI,parengtis turi būti aukščiausio lygmens.
  Paskelbti ULTIMATUMĄ,kad PEDOFILIJOS ir su ja susijusių žmogžudysčių bylas tirtų kitų šalių specialistai.
  Bylų vilkinimui NE.
  Kol neatvyks užsienio ekspertų grupė,Klonio namo durys -po užraktu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. „Esu mergaitės globėja, visapusiškai atsakinga už vaiko gyvenimo kokybę, už jo saugumą, saugojimą nuo galimų neigiamų veiksnių, taip pat privalau tuos neigiamus poveikius ir situacijas numatyti iš anksto, prognozuoti ir taip apsaugoti mergaitę nuo galimų pavojų, siekdama, kad perdavimo metu prievarta vaiko atžvilgiu nebūtų panaudota.

  Jei globėja mano, kad kokybiškai globoja globotinę ir dabartinis gyvenimas yra kokybiškas, tai manau, jog mergaitei tikrai ten ne vieta… Ar teisės aktuose nurodyta, kad perdavime turi dalyvauti globėja? Kiek anksčiau skaičiau, tai ten privalomai dalyvauja vaiko teisių atstovės ir mama, nors ir dėl mamos abejočiau, nes su mama susitikti mergaitė galėtų kitoje vietoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • VAIKO LAIKINOSIOS GLOBOS (RŪPYBOS) NUOSTATAI
   VIII. VAIKO GRĄŽINIMAS TĖVAMS
   56. Vaiko laikinąją globą (rūpybą) nustačiusios savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius vaiko laikinosios globos (rūpybos) pasibaigimo dieną organizuoja vaiko grąžinimą tėvams. Grąžinant vaiką dalyvauja Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovas, vaiko tėvai, gali dalyvauti ir buvęs vaiko globėjas (rūpintojas), kurie pasirašo Vaiko grąžinimo tėvams aktą (13 priedas)

   P.S. “55. Nusprendus, kad yra pagrindas vaiką grąžinti tėvams, vaiko laikinąją globą (rūpybą) nustačiusios savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus teikimu savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl vaiko laikinosios globos (rūpybos) nustatymo pripažįstamas netekusiu galios teisės aktų nustatyta tvarka.”

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. A,kodėl jai svarbiau badaujanti DUJŲ milijonierė,o ne KLYKIANTI Mergaitė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ZMONES GAVAU INFO KAD RYT GALI BUT LEMTYNGA DIENA NEBUKIME ABEJINGI MAZOS MUSU DEIMANCIUKES ASAROMS…NUO PUSES 6 BUKIME KLONI!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. To Kaunas, seniai jau laikas tautai sukilti – kiek galima kenteti vergija, salyje, kuri yra eu sudetyje ir pripazinta teisine valstybe. Manau, kad Kaunas visada buvo ir liko LT sirdis – LT sostine. Ne Vilniuije kilo pasipriesinimai pries sovietus – viskas vyko Kaune – Kaunas yra LT sirdis – na , o vilnieciai neturi del ko pykti – Vilnius – rusakalbiu ir lenkakalbiu miestas – jiems nerupi Lietuva, jos ateitis – jie gyvena savose kulturuose , savose salyse.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jei bus dar vienas toks brutalus mergaites luosinimas nemanau kad tylesiu, nemanau kad sedesiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Venskienė nori zinoti kada ivyks perdavimas, kad galėtu ant dukterėčios jr saves uzdėti lanka, ha ha ha…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • To Pv, kiaule, sau uzsidek lanka ant kaukoles – ji smirda ir gal tuoj pabirs i siupulius.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. LAIKAS TAUTAI SUKILTI,PRIES PEDOFILUS IR JU PAKALIKUS,TIK TAIP ISGELBESIM MERGAITE IR LIETUVA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. venskiene ,tai mes tikimės iš tavęs supratingumo ir geranoriškumo nors vargiai galima iš tavęs to tikėtis ,liaukis pagaliau prievartauti mergaitę vardan savo politinės karjeros ,liaukis pjudyti žmonęs ir įvygdyk savo, kaip laikinos globėjos pareigas .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Visi zmones mato,kas gina vaika,kas ji terorizuoja
   Cia kiekvienas is ‘savo paukstides”ziuri….
   Manau,seneliai,neringa tikrai nori vien tik gero vaikui,bet kai kam reikalinga “”liudininke’pagrobt ir uzmigdyt jos pasamone….
   Nes ,kol ji cia —-jiems nesimiega!
   cia taip paprasta suprast1
   Vaiksciojanti liudininke pas Teisininke neringa!!!!!!!!!!!!!!
   kas gali tai pakest?
   Uztat jie ir “verda’savo sultyse,planas po plano…..
   Jau ne karta ‘nusvilo”‘nagus…..
   Filmuot,garsint,viesint!!!
   Jie yra stipriai stebimi!!!!!!!!!!!!!!
   Tie,kurie grobs mergaite stebimi

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Visi zmones mato,kas gina vaika,kas ji terorizuoja
   Cia kiekvienas is ‘savo paukstides”ziuri….
   Manau,seneliai,neringa tikrai nori vien tik gero vaikui,bet kai kam reikalinga “”liudininke’pagrobt ir uzmigdyt jos pasamone….
   Nes ,kol ji cia —-jiems nesimiega!
   cia taip paprasta suprast!

   Vaiksciojanti liudininke pas Teisininke Neringa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   kas gali tai pakest?
   Uztat jie ir “verda”savo sultyse(,planas po plano…..)
   Jau ne karta ‘nusvilo”‘nagus…..
   Filmuot,garsint,viesint!!!
   Jie yra stipriai stebimi!!!!!!!!!!!!!!
   Tie,kurie grobs mergaite ,atsako dvigubai!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Saunuole Neringa!

  drasi,pasitikinti ir zino,ko nori
  Kad Mergaite nebutu skriaudziama!
  I r ji elgiasi labai teisingai

  nes,visu pirma, kiekvienas zmogus turi buti tikslas sau,o ne priemone kitu tikslams!

  tur but ne del saves esu,
  esu turbut del ko nors kito…..
  padeti,uzjausti,isklausyti.
  ir daryti tai,ka kiekvienas save Gerbiantis zmogus darytu neringos situacijoje…
  Slove ir garbe neringai,jos dangus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • N.Venckienė žino ko nori… Tik to maža-reikia žinoti, ko reikia globotinei, o ne globėjos norus tenkinti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Man atrodo kad šis skandalas vyksta Lietuvoje ir mūsų PREZIDENTEI tai turėtų rūpeti,tai musų LIETUVA ,tai mūsų šalis ir mes šios žemes žmonės mūsų vaikai.Tokio vilkinimo šios bylos nusikaltimas žmonijai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. GERB.NERINGA AR JUS DAR GALITE KANORS PADARYTI ,KAD BUTU SUSTABDYTAS TAS ABSURDISKAS KONDRATJEVO TEISMO SPRENDIMAS???AR JAU NIEKO??? NA JUK JIE PAIMS T.Y. ISGROBS MERGAITE….JUS JAU NIEKO NEGALESITE PADARYTI..NES SU POLICIJOS PAGALBA VISKAS VYKS? JIE YRA PASIRENGE TAI PADARYTI ,KAD GALETU NUTRAUKTI PEDOFILIJOS BYLA….JIE JUK NEGALI APSISVIESTI…BET KA DARYTI? KAIP ISGELBETI MERGAITE???ZMONES IBAUGINTI…JAU VELU PRASYTIS POLITINIO PRIEGLOBSCIO ….LABAI LABAI GAILA ,KAD DEIMANTE GIME TOJ NETEISINEJ VALSTYBEJ…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jei stanke butu protingesne,galetu vaika palikt pas Senelius,bet ne—ji nori toliau ja manipuliuoti ir “but garsi”
   Is visko matau,kad ‘ne visi namie’jos galvoje….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. MERGAITE NIEKUR NEIS ,JI BIJO,JI KLYKS…..BET JA PAIMS…TOKIA VAT LIETUVOJE TEISYBE…KAS PAKOVOS UZ MERGAITE? KAS??? AR YRA KAS PAKOVOTU IR NELEISTU VAIKO NIEKINTI,PAMINTI VAIKO TEIES???JUK NERA …NES TEN VAIKU TEISES BIJO IR VYKDO ISAKYMUS IS AUKSCIAU….TAIP KAD TIK LIEKA ZMONES? PREZIDENTEI NE MOTAIS..JI ISVYKIO…SEIMO KAIP IR NERA;;;GEN.VALYS SENAI NIEKO NEVALO IR NEDARO…KOKS ABSURDAS..BAISIAU JAU NEBEGALI BUTI!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Jovaišo stlius. Imam mergaitę, kaip kokį šaldytuvą.Aabsurdas. Juk mergaitė aiškiai nenori, o be to reikia palaukti pedofilijos bylos išsprendimo. Juk teismo sprendimu jau seniai reikėjo sabonio botelius nugriauti, bet čia ieškoma išlygų,kad negriauti, čia juk ŽMOGUS tiems kas čia nesusigaudo,kad čia ne plyta,o mergaitė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. negi venckienė jau susitaikė su mintim, kad megaitė bus grobiama vėl?
  Reikia dar kartą reikalauti šio neteisingo teismo sprendimo panaikinimo.
  Reikia dar pakovoti ,nes pralaimėsime mes visi ,niekas niekur nebegalės pasikreipti.nes tiesos nėra

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Paėmus mergaitę ir paslėpus ją kartu su Stankūnaitę, bus grubiai pažeistos žmogaus teisės : seneliams, tetai ir kitiems giminaičiams nebus leista bendrauti su anuke, dukterėčia ir panašiai. Kokiu pagrindu ir koks teisinis įstatymas leidžia taip elgtis teisėsaugos institucijoms??? Tai yra nusikalstama ir kas taip padarys, neišvengs atsakomybės. Dabar gi, motina turi teisę ir visas sąlygas bendrauti su dukra, bet ją laiko uždarę kaukietėji ir klano vadybininkai, nes ji yra pavojinga liudininkė.Taigi, Venckai ir Kedžiai čia ne prie ko! Tai demokratinėje ir laisvoje šalyje mes gyvename, ar kokiame nors hitlerio-stalino režime? Ponia Venckiene, būtinai reikalaukite, jei mergaitė bus iš Jūsų “paimta”, kad nebūtų draužiama bendrauti su Jumis, su seneliais, kad nebūtų nutraukti visi nusistovėję dvasiniai ryšiai tarp giminaičių. Tam Jūs tikrai turite VISAS TEISES !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Vaiku teisiu specialistes tyles, nes jos nenores prarasti darbo bei buti nubaustos, kad trukdo vykdyti istatyma ?Bus priverstinis paemimas, todel niekas nepasakys nei datos, nei valandos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Tai kokios dar informacijos reikia, jau seniausiai turejo perduoti mergaite mamai, Gal data pamirso ar kep ?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Žmogaus teisės – vyrų reikalas? 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pastiprinimas medikams: 15 tonų dezinfekcinio skysčio neatlygintinai keliauja į 15 Lietuvos ligoninių (1)
Pasvalio biodegalų gamybos bendrovė „Kurana“ 15 šalies ligoninių dovanoja 15 tūkst. litrų dezinfekcinio skysčio,...

Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...