Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 27 Sekmadienis
 

Antstolei atsisakius suteikti informaciją apie mergaitės paėmimo datą ir laiką, N.Venckienė tikisi geranoriškumo iš vaiko teisių apsaugos specialisčių

2012-05-11 11:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (235)

Antstolė atsisakė suteikti N.Venckienei informaciją, kada konkrečiai ir kokiu laiku bus vykdomas mergaitės paėmimas ir perdavimas L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Mergaitės globėja Neringa Venckienė kreipėsi į Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybas, prašydama informuoti apie globojamos brolio dukrelės paėmimo ir perdavimo biologinei motinai konkrečią datą ir laiką.

„Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.238 straipsnio 1 dalis reglamentuoja, kad globa yra nustatoma siekiant įgyvendinti, apsaugoti ir apginti neveiksnaus fizinio asmens teises ir interesus. LR CK 3.240 straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodyta, kad globėjas yra savo globotinio atstovas pagal įstatymą ir gina neveiksnaus asmens teises ir interesus be specialaus pavedimo. Civilinio kodekso 3.272 straipsnio, reglamentuojančio vaiko globėjo teises, 1 dalyje nurodyta, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą ir gina jo teises ir teisėtus interesus.

Taigi Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas aiškiai reglamentuoja, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą. Vaiko globėjas atstovauja vaiko interesams ex officio (savo iniciatyva), be specialaus pavedimo.

Šiuo metu galioja Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. spalio 12 d. įsakymas Nr. A-3880, dėl manęs, kaip mažametės mergaitės globėjos skyrimo, mergaitė gyvena su manimi, o 2012 m. kovo 1 d. globa buvo papildomai pratęsta“, – savo rašte vaiko teisių apsaugos tarnyboms rašo N.Venckienė.

Iš viešosios informacijos jai tapo žinoma, kad jau suderinti visų institucijų veiksmai ir neva pasirengta jos globojamos brolio dukters paėmimo iš dabartinės jos gyvenamosios vietos Klonio g. 7, Teleičių k., Garliavos apyl. sen., Kauno r., ir perdavimo biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei tvarka.

Tuo tarpu mergaitės globėja iki šiol nėra informuota apie mažametės perdavimo datą ir laiką.

„Šiandien el. paštu ir telefonu kreipiausi į antstolę S.Vaicekauskienę, prašydama suteikti informaciją apie mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką, tačiau antstolė atsisakė pateikti mano prašomą informaciją“, – rašte vaiko teisių apsaugos specialistėms teigia N.Venckienė.

„Esu mergaitės globėja, visapusiškai atsakinga už vaiko gyvenimo kokybę, už jo saugumą, saugojimą nuo galimų neigiamų veiksnių, taip pat privalau tuos neigiamus poveikius ir situacijas numatyti iš anksto, prognozuoti ir taip apsaugoti mergaitę nuo galimų pavojų, siekdama, kad perdavimo metu prievarta vaiko atžvilgiu nebūtų panaudota.

Aš, būdama mažametės globėja, turiu teisę žinoti mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką. Ši informacija nuo manęs negali būti slepiama. Nežinau nei vieno įstatymo ar kito norminio akto, kuris leistų neinformuoti globėjo, su kuriuo vaikas gyvena, apie vaiko paėmimą-perdavimą.

Civilinio proceso kodekso 643 straipsnio 1 punktas man, kaip skolininkei Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo V. Kondratjevo sprendimo prasme, suteikia teisę dalyvauti pačiai ar per savo atstovus atliekant vykdymo veiksmus. Manau, kad antstolės S.Vaicekauskienės atsisakymas suteikti man, mažametės globėjai, informaciją apie mažametės perdavimo datą ir laiką yra neteisėtas, nes tai užkerta man kelią dalyvauti atliekant vykdymo veiksmus.

Kadangi teismo sprendimą vykdanti antstolė atsisako suteikti mano prašomą informaciją, žinodama, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos turi būti informuotos apie konkrečią vaiko paėmimo-perdavimo datą ir laiką, kreipiuosi į Vaiko teisių apsaugos tarnybas.

Tikėdamasi Jūsų supratingumo ir geranoriškumo ir būdama įsitikinusi, kad man, kaip ir Jums, svarbiausia yra tai, kad nenukentėtų mano globojama mažametė, prašau Jūsų mane informuoti apie mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką“, – savo rašte Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugoms tarnyboms prašo mergaitės globėja Neringa Venckienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. PREZIDENTĖ PAS TIMOŠENKO……… AR DAR KOMENTARŲ KOKIŲ NORS REIKIA… MATOT KIEK SVARBI LIETUVAI TIMOŠENKO……
  TEISYBĘ SAKANT IR PAS MUS TOKIŲ timošenkų (tiek vyrų – tiek moterų) tikrai yra, ir jie taip pat, mano nuomone, turėtų, kaip ir timošenko atlikinėti bausmę, bet jie pas mus neliečiami…. JUK DĖL TIMOŠENKO IRGI TEISMAS (UKRAINOS) NUSPRENDĖ , KAD JI KALTA….. AR NE TAIP??????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Stankė – bio- motka stengiasi išsaugoti savo gyvybę dukros sąskaita??????????? Jūs raskite LT kitą motiną, kuri dėl savo gyvybės aukotų savo vaiką. Tūkstančiai motinų aukojasi dėl savo vaikų, atiduoda jiems savo organus, kad tik jie gyventų. O ši motka galvoja, kad išliks gyva kai bus paimta mergaitė, leiskite tuo suabejoti… bus gal kokia auto avarija, gal nelaimingas, gal kas…. Pagyvensi-pamatysim, bet manau, kad jos likimą jau seniai nusprendė tie, kam reikalinga mergaitė. Stankė ne motina, ji tiesiog išsigimėlė. Motinos šitaip niekada nepasielgs, net ir degradavusi….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • zoologina išgimda, klykauji paleistas į pasaulį dėl nepavysio aborto, kurio laiku nespėjo atlikti tave padarę zoologiniai išgimdytojai.
   toks tavo likimas- rėkimas jau nepadės

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ,,niekaip”rašo,kad ji įsivaizduoja,kad Venckienė turi mergaitę supakuoti kartu su daiktais ir atiduoti į nežinią stankūnaitei ,nepriklausomai ar mergaitė nori ,ar ne….žmonių bukumui nėra galo….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. nesuprantu, kaip būdama teisėja jinai gali kažko reikalauti, kai i jau privalėjo tą mergaitę atiduoti, aš nesvarstau ar ją reikia grąžinti ar ne, bet kaip jinai to nesupranta,kad jai niekas nieko neprivalo informuoti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Iskrypeliu klanui, senatis nebus taikoma. Iskrypeliai bus paviesinti kai Venskiene su ,,Drasos keliu” ateis i seima. Pirmas darbas isformuoti visas teisesaugos strukturas, uzdaryti visokius lygiu teisiu kontoras. patikrinti visus darbuotojus melo detektorium kurie dirba ka nors su vaikais ar jie nera iskrypeliai nes dabar tokie ir lenda arciau vaiku. Manau darbo bus labai daug Sekme ,,Drasos keliui”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • čia jokių poligrafų. Tikiuosi po rinkimų dauguma valdžiažmogių bus ten, kur jiems ir vieta.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • kaip tu manai, kuri partija atsisakys savo elektorato, venckinės partijos labui?

   kai tik priartės balsavimas, į jus spjaus atvirai. visi jūsų kliedesiai pagrįsti aklu tikėjimu savo sektos lyderiu. bet jūs nesugebat surinkti net 100 parašų po sava peticija dėl žiobienės atstatydinimo. per pusantrų metų – apie 500 pasirašiusių.
   o jūs mistiškai tikit, kad daugiau sugebėsit surinkti rinkimuose.

   tikėk absurdais, garbink venckienę ir būsi išganytas

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Iskrypeliu klanui, nusispjauti i visus istatymus. Smogikai jauciu treniruojasi gal kokiam Afganistano tarpeklje su alkaedos savanoriais kaip pagrobti mergaite. Nes teisiniu budu neimanoma mergaites paimti jei ji nesutinka vaziuoti pas suteneria su raudona pinigine.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Niekaip negaliu suprast Žiobienės,kas ji per vaikų teisių gynėja.Svarbiausia mergaitės niekada nemačiusi ir su ja nebendravusi,kaip iš vis gali ką nors kalbėti.Mergaitė čia jaučiasi saugi,ateina mokytoja-reikia jos paklausti kokia jos nuomonė apie vaiką.Vakar žiūrėjau laidą kur kalbėjo toks p.K.Jovaiša.Na neduok Dieve,kada nors turėti reikalų su šituo žmogumi,KJovaiša.Nepažįstu jo,bet vakarykštis jo poelgis ir kalba,tai sudrebino visą kūną.Tokio agresyvaus,grubaus ir nemandagaus žmogaus,dar neteko matyti.Kaip gali toks žmogus dirbti teisėsaugoje,kalba ir nesupranta ką kalba,kad pirmiausia reikia ištirti pedofilijos bylą,tik tada spręsti su kuo turi gyventi mergaitė,už pusės minutės jau kalba visai kitaip.Gėda buvo klausytis šito žmogaus,pilnas arogancijos ir vedasi labai teisingu, p.K.Jovaiša-pirmiausia,reikia būti žmogumi.Kiek teko pastebėti jų visų Jovaišos,Vaicekauskienės,Žiobienės,Černiausko ir stankūnaitės,elgesys ir veiksmai ne ką skiriasi nuo žudiko breiviko,jie tai daro su pasimėgavimu ir pasityčiojimu iš ten esančių ŽMONIŲ ir tos bejėgės mergaitės,kuri negali pati savęs apginti.Gėda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kiek daug visokių pavardžių prirašei, bet mergaitės mama – Stankūnaitė, laikinoji globėja – Venckienė. Ir taškas. Niekas neturi teisės landžioti žiūrinėti to gyvo eksponato, L.S. turi neskundžiamą nutartį dėl įtarimų nepareiškimo, abi turi nutartį dėl vaiko grąžinimo mamai. Ir viena, ir kita yra LT moterys, ginčas dėl asmeniškumo. Pedofilijos byla vyksta, Stankūnaitė liudytoja, Venckienės statusas dar neaiškus.I r daugiau niekam ta mergaitė nepriklauso.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. jie jau antiek apnagleja ,kad jau jiems istatymai tai niekas .o ta vaicekauskiene nesuprantu turbut jai aukso kalnus pazadejo ,kad taip plesosi net neziuri istatymu .KAIP ji galisavo vaikui paaiskinti savo poelgi ,labai noreciau ,kad ir jai tokia beda atsitiktu tada savo kailiu patirs viska.tokia mama man butu sarmata tureti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ZMONES NETIKEKITE TAIS KOMENTARAIS ,KURIE PASIRASO “IS LONDONO” IR RASO ANT VENCKIENES..NERA TOKIU DRASIAI GALIME PARASYTI TOKIU NERA…GAL TA VIENA BRITE PASIRASINEJANTI L.TRYTE KUR UZ STANKUNAITE …DAUGIAU TAI MELAS…VISI TIKIME VISI ESAME UZ VENCKIENE IR SU MERGAITE!!!! GALI TAIP PASIRASINETI IS STANKUNAITES RATO ZMONES ,JIE DAZNAI RASO ,KAD ATSEIT RASO IS UZSIENIO …JUOKDARIAI…MES SU VENCKIENE KARTU IR SU KLONIU UZSIENYJE GYVENANTYS LIETUVIAI

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • londone į venckienės palaikymo sambūrį pirmą kartą atėjo apie 20 (įskaitant 8 vaikus), antrą kartą – 7.

   nieko asmeniško, čia tik faktas

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. JAIP TA ANSTOLE NESUPRANTA ,KAD UZ VAIKO GROBIMA JI BUS TEISIAM …AR ANKSCIAU AR VELIAU BET ATIP BUS…ATSIPEIKETU JI JAU,NES OI PRISIDIRBS SAU ANT GALVOS..JUK VAIKU TURBUT TURI…TAI JUK VAIKUS REIKIA AUGINTI ,O NE KALEJIME SEDETI…NEJAUGI NESUPRANTA???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. to galiu nurodyt….kas tokia esi kad kazka galetum nurodyneti..juks kiaule i tvarta!is kur ten tokiu kiauliu privise toj LT ,KAIP TAMSTA???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. keisti ja ten reikia visas isskyrus ANDZELIKA…ir paskirti naujus kadrus ,saziningas vaiku teisiu kontrolieres ….nes dabar kas ten darosi baisu….issivaizduojame ,jei taipcia uzsienyje taip dirbtu vaiku teises…vien po tokio pasakymo ,kad tu atvesk i parduotuve o mes ja t.y. mergaite paimsim ,tai baisu….kuri ten taip pasake gerb.Venckienei ar Dabasinskiene????arba kaip mergaite i raidos centra isveze slaptai..kuri ten vel tokia “gerute” buvo???dabasinskiene?daugeliene?kuri???o ziobiene tai manau atsakys vistiek veliau uz visus savo tokiu darbus ,atseit ji dirba vaiku labui…oi manau nesvarus jos tie darbeliai …ateitis parodys…bet salaseviciute issisuko nuuo atsakomybes…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kiek galima klozetu plovejoms is uk griauti Lietuvos valstybe. Jei jau dirbi toj uk,tai ir dirbk,nes stovetum tam patvory alkana ir basa. Dziaukis,kad tau suteike tokia galimybe pamatyt pasauli ir uzsidirbt. Susireiksmino mat is uk. O mes is Monako ,na ir ka?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. pirmas teismo sprendimas kad turi grąžinti vaiką motinai, buvo priimtas prieš dvejus metus – 2010.05.14.
  galutinis neskundžiamas sprendimas – prieš keturis su puse mėnesio. 2011m. gruodžio mėn.
  grąžinti privalėjai iki 2011.12.31. paskaičiuok už kiek dienų turi mokėti baudą ir prisiminsi, kuri yra grąžinimo data.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. venckienė sau pavaldžiam kauno vtas’ui duoda nurodymus.

  skysta jos tryda su jai tinkančio straipsnio kaišiojimu.

  viską apie grąžinimą nusako konkretūs įstatymų strtaipsniai, kuriuose nieko neminima apie išankstinius pranešimus, tv šou ir kitus cirkus. laikinojo globėjo dalyvavimas grąžinant vaiką tėvams, netgi nebūtinas

  kauno saviivaldybės adminstracijos neteisėtai veiksmai, yra žemiau įstatymo. nesvarbu, kad ši instancija vykdo venckienės valią.
  —————-
  VAIKO LAIKINOSIOS GLOBOS (RŪPYBOS) NUOSTATAI
  VIII. VAIKO GRĄŽINIMAS TĖVAMS
  56. Vaiko laikinąją globą (rūpybą) nustačiusios savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius vaiko laikinosios globos (rūpybos) pasibaigimo dieną organizuoja vaiko grąžinimą tėvams. Grąžinant vaiką dalyvauja Vaiko teisių apsaugos skyriaus atstovas, vaiko tėvai, gali dalyvauti ir buvęs vaiko globėjas (rūpintojas), kurie pasirašo Vaiko grąžinimo tėvams aktą (13 priedas).

  P.S. “55. Nusprendus, kad yra pagrindas vaiką grąžinti tėvams, vaiko laikinąją globą (rūpybą) nustačiusios savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus teikimu savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl vaiko laikinosios globos (rūpybos) nustatymo pripažįstamas netekusiu galios teisės aktų nustatyta tvarka.”

  įstatymai aukščiau už venckienei ištikimo valdininko raštus

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kiek gali viena ir ta pati rasineti? Siza prasidejo? Tai eik pailseti ir vaistuku ikalti, brys….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • venckienės chebros šimtus kartų kartojama šiza – yra šyza.
    kai tik tu nustosi šimtus kartų kartoti absurdiškus patvorio šunvotės kliedesius, žmonės nustos rašyti konkrečius ir aiškius įstatymus, kurie turi galioti net vencvkienei ir jai pavaerdžioms įstaigoms.

    kai tik venckienė nustos skelbti atsišaukimus su savo šizofreniškai paranojiškais reikalavimais, nebus reikalo jums aiškinti konkrečių įstatymų.

    pabandyk įtikinti savo stabą ir baigti patvorinius cirkus

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • “įstatymai aukščiau už venckienei ištikimo valdininko raštus”
   ——————————————————————————————————
   Gal ir taip. Bet tik žmonių pripažinti įstatymai. O jūsų “įstatymai”, kaip matai, jau stringa. Ir ateitis jūsų vis niūresnė…
   :))

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tiu eilinė bolonkė, o ne “žmonės”
    vienodai rodo ką tu kliedėsi ir kuo tu prisistatinėsi

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • O man vienodai, ką tu kliedėsi ir kuo mane vadinsi. Tu žemiau bet kokio vertinimo. Neduočiau tau nė “žando”(!) :))) pabučiuoti.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • bet vistiek, įstatymai aukščiau tavęs, venckienės ir jai pavaldžių darbininkų.
      kur tu ką bučiuoji tavo reikalas. faktai lieka faktais

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • parasyta istatyme,bet Kauno savivaldybes administracija nenaikina globos,Kaune galioja kiti istatymai

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kaip apie beveik įvykusį faktą rašoma apie Mergaitės atidavimą. Pavargo Neringa? Bent jau tegu pati nenuveža, ir nepriduoda…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kad pavargo, tai neturėtų stebinti. Retas kuris, tokį spaudimą išlaikytų…
   O rašo ji teisingai. Tai geriausia, ką šiuo momentu, iš padėties galima “išspausti”. Bent jau, kol kas…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Jeigu mergaitės liudijimai prieštarauja biologinės motinos liudijimui, tada koks įstatymas dvi priešingybes, naudojant jėgos prievartą, mergaitės atžvilgiu, gali būti kartu.Gal jau atsirado toks vienintelis jėgos įstatymas kur naudojant jėgą galima nepaisyt visų kitų įstatymų ir Konstitucijos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kaip nukentejusi nuo iskrypeliu prievartavimo mergaite gali buti atiduota pagrindinio prievartautojo draugei?

  Taip paliudijo pati mergaite ir iki siol ji yra neapklausta?
  Koks dar gali buti teismo sprendimas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Na ir “dalykėliai” dedasi Lietuvoj!!! Stiprybės Kedžiams ir gerb. Venckienei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. negaliu suvokti, kaip gali musu Prezidente uzjausti Timosenko, vaziuoti i Ukraina , padeti jai , o musu Valstybej tokia neteisybe, zmones nebesupranta kas vyksta….ji tyli.Dieve , lieka tik melstis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Globėjos ir Kauno vaikų teises. Ir tai darosi Lietuvoje, Lietuvoje, kuri anot Degutienės yra teisinė valstybė ir kurioje Korpusas spaudzia visdus, kad tas vienintelis neteisingas sprandima būtų įvykdytas, Kaip mums atrodo toks pedofilinės teisės pasireiškimas po to kai mergaitė jau buvo traumuota psichiškai ir fiziškai kovo 23 dieną. Korpusas neamžinas Artėja rinkimai ir galimai teks atsakyti tiems kas pazeidė Vaikų teises ir Konstitucijos garantijas dėl laimingos vaikystė, o ne dėl pedofilinės baimės būti demaskuotiems. Bus jie demaskuoti savo paties urvuose -teisingumo struktūrose, Vaikų psichiatrijoje, Vaikų teisėse. Tegyvuoja Laisva nuo pedofilijos Garliasva ir jos patvoriniai Stiprybės Neringa Jie gyvatės nepraeis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Kiek Drasius buvo visokiu prasymu, pareiskimu prirases, dabar Neringa raso, bet niekam ne motais. Visi kaip struciai i smeli galvas sukise… Tai galime tik isivaizduoti kas uz sios bylos slypi!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Manau, niekas nieko neims, gąsdinimas tik imitavimas, kad atseit stengiasi įvykdyti teismo nutartį

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pritariu, gal dar tempia guma, ziuri i vadovu, kt.asobu reakcija… Dieve, duok kad neimtu

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Man irgi taip atrodo, nes dar liko kruopelytė tikėjimo, kad gėris laimės. Gal dabar tiesiog bandoma apgauti tuos, kam paėmimas naudingas, o tie įtardami lieja tulžį viešumoje ir daro spaudimą. Šiuo metu nutilę tie, kurie buvo patys autoritetingiausi iš tų, kurie pasisakė už sprendimo vykdymą. O kodėl jie nutilo? Nes galbūt nežino, kaip situacija baigsis ir nesitepa daugiau rankų ir liežuvio.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Klausimas ar gali Lietuva egzistuoti neokupuota,jeigu vos atkūrus nepriklausomybę įsigalėjo teisinis banditizmas.Savi kovoja su savais iki kraujų.9 lavonai ne nuo okupantų kulkų,o nuo savų teisėsaugininkų ir galo nematyti-bamditizmas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai čia todėl, kad kriminalinė policija su banditais nuo nepriklausomybės pradžios ranka rankon dirba

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tai todėl kad Stalino anukų “Reptilijos”po sėkmingo evoliucijos laikotarpio, kurioje nevyko desovetizacija yra sekmingai savę pasitobulinę ir sumutavę visokius piderasus, pedofilus, homoseksualus, nusikaltėlius ir kitas padugnęs. Jie turi ažgrobę auksčiausęs valdžios institucijas Lietuvoje, jie ištikimiausi Stalino, Felikso Deržinskio satrapai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Atsisako nurodyti kada, nes nezino…o vaicekauskienes gasdinimas, kad jau pasiruosta, tera psichologinis teroras…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • as manau, kad perdaug issisiepus ir laiminga, kad tai tebutu provokacija… kai jinai sunerimusi ir susierzinusi mateme kaip tada atrodo…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Mokesčių mokėtojai ar pajėgsime išlaikyti visas stankūnaites.Jau kita atsirado Rukloje-blogio sėkla greitai plinta.{AKISTATA2012-05-09}GARLIAVA-HERBICIDAS BLOGIO DAIGAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. tegu mergaite “emimo” metu atbega i minia ir ten esantys vaikai ja apsupa ir nesitraukia, kad ir kas ka sakys – jei suaugusi pareigunas gali suimti, tempti, naudoti elektrosoka ir t.t. pries vaika naudoti fizine jega (iskyrus ginantis) NEGALIMA… o tuo metu minioje tegu filmuoja ir fiksuoja visi….

  as galvoju, kad bet kokiu atveju, tuo metu mergaitei negalima buti tarp keturiu sienu viduje…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. kodel niekas nesirupina savo lietuvos vaikais, kodel neaplanko valdzios zmones nuskriaustos Kedytes, o rupinasi svetimomis bobomis ,ta timosenka, ka uzsitarnavo milijonerka ta ir gavo, kazkas cia netaip ,kad nerupi savi. Cia visos Lietuvos teisingumas sprendziasi per ta rezonansine byla, ir turetu tvarka padaryti gerb. PREZIDENTE,PREMJERAS, SEIMO PIRMININKE , juk JIE AUKSCIAUSIA LIETUVOS VALDZIA,tokia mano nuomone.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • timoseka-totali Ukrainos turto vagilka, uz tai ir patupdyta-pas mus irgi taip turetu daug personu tupeti-tik kad ner tvarkos-o ko ta musu prezidente laksto pas ta vagilka ir dar uzjaucia-ar nemato,kas dedasi savame kieme-geda prezidentei!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (7)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...