Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 21 Pirmadienis
 

Antstolei atsisakius suteikti informaciją apie mergaitės paėmimo datą ir laiką, N.Venckienė tikisi geranoriškumo iš vaiko teisių apsaugos specialisčių

2012-05-11 11:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (235)

Antstolė atsisakė suteikti N.Venckienei informaciją, kada konkrečiai ir kokiu laiku bus vykdomas mergaitės paėmimas ir perdavimas L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Mergaitės globėja Neringa Venckienė kreipėsi į Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybas, prašydama informuoti apie globojamos brolio dukrelės paėmimo ir perdavimo biologinei motinai konkrečią datą ir laiką.

„Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.238 straipsnio 1 dalis reglamentuoja, kad globa yra nustatoma siekiant įgyvendinti, apsaugoti ir apginti neveiksnaus fizinio asmens teises ir interesus. LR CK 3.240 straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodyta, kad globėjas yra savo globotinio atstovas pagal įstatymą ir gina neveiksnaus asmens teises ir interesus be specialaus pavedimo. Civilinio kodekso 3.272 straipsnio, reglamentuojančio vaiko globėjo teises, 1 dalyje nurodyta, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą ir gina jo teises ir teisėtus interesus.

Taigi Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas aiškiai reglamentuoja, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą. Vaiko globėjas atstovauja vaiko interesams ex officio (savo iniciatyva), be specialaus pavedimo.

Šiuo metu galioja Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. spalio 12 d. įsakymas Nr. A-3880, dėl manęs, kaip mažametės mergaitės globėjos skyrimo, mergaitė gyvena su manimi, o 2012 m. kovo 1 d. globa buvo papildomai pratęsta“, – savo rašte vaiko teisių apsaugos tarnyboms rašo N.Venckienė.

Iš viešosios informacijos jai tapo žinoma, kad jau suderinti visų institucijų veiksmai ir neva pasirengta jos globojamos brolio dukters paėmimo iš dabartinės jos gyvenamosios vietos Klonio g. 7, Teleičių k., Garliavos apyl. sen., Kauno r., ir perdavimo biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei tvarka.

Tuo tarpu mergaitės globėja iki šiol nėra informuota apie mažametės perdavimo datą ir laiką.

„Šiandien el. paštu ir telefonu kreipiausi į antstolę S.Vaicekauskienę, prašydama suteikti informaciją apie mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką, tačiau antstolė atsisakė pateikti mano prašomą informaciją“, – rašte vaiko teisių apsaugos specialistėms teigia N.Venckienė.

„Esu mergaitės globėja, visapusiškai atsakinga už vaiko gyvenimo kokybę, už jo saugumą, saugojimą nuo galimų neigiamų veiksnių, taip pat privalau tuos neigiamus poveikius ir situacijas numatyti iš anksto, prognozuoti ir taip apsaugoti mergaitę nuo galimų pavojų, siekdama, kad perdavimo metu prievarta vaiko atžvilgiu nebūtų panaudota.

Aš, būdama mažametės globėja, turiu teisę žinoti mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką. Ši informacija nuo manęs negali būti slepiama. Nežinau nei vieno įstatymo ar kito norminio akto, kuris leistų neinformuoti globėjo, su kuriuo vaikas gyvena, apie vaiko paėmimą-perdavimą.

Civilinio proceso kodekso 643 straipsnio 1 punktas man, kaip skolininkei Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo V. Kondratjevo sprendimo prasme, suteikia teisę dalyvauti pačiai ar per savo atstovus atliekant vykdymo veiksmus. Manau, kad antstolės S.Vaicekauskienės atsisakymas suteikti man, mažametės globėjai, informaciją apie mažametės perdavimo datą ir laiką yra neteisėtas, nes tai užkerta man kelią dalyvauti atliekant vykdymo veiksmus.

Kadangi teismo sprendimą vykdanti antstolė atsisako suteikti mano prašomą informaciją, žinodama, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos turi būti informuotos apie konkrečią vaiko paėmimo-perdavimo datą ir laiką, kreipiuosi į Vaiko teisių apsaugos tarnybas.

Tikėdamasi Jūsų supratingumo ir geranoriškumo ir būdama įsitikinusi, kad man, kaip ir Jums, svarbiausia yra tai, kad nenukentėtų mano globojama mažametė, prašau Jūsų mane informuoti apie mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką“, – savo rašte Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugoms tarnyboms prašo mergaitės globėja Neringa Venckienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Paskutinė Instancija tikrai puiki.Prieš metus piktinomės :-kur tautos elitas? Šiandien va -pilna Klonio gatvė.O stribų majorė jau neberanda kur pulti? Tai į Kijevą,tai su vaikučiais kiaušinių dažyt.Gerai žmonės šneka.Tiesa visada nugali.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Trūksta žodžių.Pagal įstatymą globėjas gina vaiką ir jo interesus.Kodėl globėja Venckienė pati turi prašyti, kad jai būtų pranešta apie vaiko paėmimą? Kaip tik pačios valstybinės įstaigos globėją p r i v a l o informuoti, kada paruošti vaiką perdavimui, t.y. sudėti daiktus ir t.t..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tik is tevu pasakojimu teko girdeti, kad kazkada ateidavo i namus stribai, nakti, vakare ar anksti ryte ir basa, nuoga ar mieganti ismesdavo is lovos ir issivesdavo. Man tada atrode kazkas neimanomo. Stai po sitiek metu visa si vaizda galime matyti patys. Nors lietuva tapo ,,nepriklausoma, teisine europos sajungos valstybe”, taciau metodai tokie, kokie buvo po karo okupuotoje lietuvoje, netgi izauresni, nes visa tai daroma su 8 metuku mergaite. Nejaugi mergaite pragyvenusi 8 metus su mylima seima, turi buti isplesta per 5 minutes is siu namu ???? Nejaugi mergaite neturi savo gyvenimo ???? Juk ji turi savo rubelius, zaisliukus, knygutes. Juk visa tai yra jos gyvenimo dalis. Pagalvokime, kaip kartais gaila pamesto, kad ir paprasto tusinuko ar sudauzius kavos puoduka. Kartais jis buna mielesnis ir brangesnis uz dideli ir bangu daikta. O cia vaikas. Kiek mielu daiktu turi ji siuose namuose. Tai ar galima pagrobti vaika kauketu banditu apsuptyje, igrusti i masina ir isvezti nezinia kur ??? Juk mergaite turi ir draugiu, mylimus senelius, teta, gimines. Kaip jaustusi ta vaiku teisiu niekintoja ar kita gestapininke, jei staiga i zeme prasmegtu ju namai su visais artimaisiais , daiktais, kaimynais, giminemis. Juk vaikui baisiausia tragedija mires kaciukas ar suniukas. O cia viskas ir vienu metu. Suprantam jei mergaites gyvybei grestu mirtinas pavojus ji butu kankinama, skriaudziama, ji verktu ir istiestomis rankutemis begtu pas savo mama. Taip, tada teismo sprendima reiketu vykdyti nedelsiant ir nepranesus. Taciau apie koki teismu nutarciu vykdyma kalbame dabar, niekingieji gestapininkai ???? Ar gali visa tai vykti slapta, is anksto nepranesus laiko, tam nepasiruosus, nesusirinkus savo brangiausiu daiktu, neatsisveikinus su darugais ir artimaisiais. ???? Ar jus bent pagalvojate kokia moraline trauma darote mazutei mergaitei ????? Ar jus pagalvojate kokios gali buti nepataisomos pasekmes???? Ar jus bent isivaizduojate, koki nusiklatima norite ivykdyti ???? Ar jus suprantate, kad sio nusikaltimo niekada nepavyks nuslepti ir uz tai reikes tikrai atsakyti. Zmonija to niekada nedovanos !!!!!!! Nejaugi jus galvojate, kad kazkoks iskrypelis parasines komentarus apie ,,nutirjas”, kazkoks ,,styatybininkas” palos is televizijos ekranu apie pamatu griuti, dar kokia parsidavele parasys straipsniuka ,,skambiu” pavadinimu ir zmones patikes, kad pedofilijos nebuvo ???:)))))) Na jeigu jau patys esate su nedasivysciusiomis abiejomis galvomis, parasykit pagalbos pas uzsienio iskrypelius, gal jie protingesni :)))

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. sita visa situacija yra apsurdiska…nesinori net galvot kad mergaite pavyks perduoti
  stankunaitei

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. kodel antstole ir kiti raudonosios tarybines teises liekanos neloja, kad stanke neivykde teismo nutarties – jos ir mergaites pasimatymo trukme turejo pasiekti 6 val. Net pasitelkus i pagalba ,,,psichologe” – hipnotizuotoja istempta tik iki 2 val. Tai kodel pedofilu tarnai nevykdo teismo nutarties. Kas cia dabar – griaunat valstybes pamatus iskrypeliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. o kodel gi turetu pranesti? jeigu vaika ims ivynioje i “kaldra”, gal dar ir kopeciomis pro langa, gal dar po vidurnakcio ,kai suaktyveja visokie vilkolakiai ir vaiku “emikai” is normaliu namu ir mylinciu globeju bei seneliu, tai kodel jie turetu pranesineti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ANSTOLĖ ANTRĄ KARTĄ BE GLOBĖJOS ŽINIOS VOGS VAIKĄ.PAREIGŪNAI,NELEISKITE VAGIES Į KLONIO GATVĘ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Man gaila visu situ prisidejusiu prie mafijos organizacijos… vaicekauskienes, strumskio, cerniausko (nelabai)… jiems dabar visur zalia sviesa, jie galvoja, kad juos palaikys ir apgins, ju tariami draugai….
  bet nesuvokia, kad kai viskas pasibaigs, liudininkiu nebebus… o jie bus teisiami uz nusikaltimus zmogiskumui… niekas niekas jiems nebepades… o jei bandys kazka kalbeti… na zinote…

  vargsai… juk tiek daug filmu, informacijos apie mafijos metodus, kaip verbuojami, paskui santazuojami, o galiausiai sunaikinami, negi jie nesuvokia… kad uz viska jiems teks atsakyti??????

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tik rinktinis ,,elitas”. Tai isimtiniai atvejai. Na juk visoje lietuvoje neatsirado kito antstolio, kuris imtusi sio juodo darbo. Juk ir karo metais ne visi talkino vezant i sibira taikius gyventojus, nesaude kartu su stribais, ne visi zude zydus, ne visi tarnavo KGB, ne visi ir i komunistu partija stojo. Tai dare tik didziausi nevykeliai, bedvasiai, be sazines ir savigarbos padarai. Stai tokie patys ir siandien loja is televizijos ekranu apie ,,pamatu griovima”, priima teismu sprendimus, niekina vaiku teises ir bando ivykdyti pedofilu klano nusikaltimus zmonijai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Dieve padėk, kad kažkam iš atsakingų pareigūnų pasidarytų aišku, kad ši nutartis neįvykdoma.Kiek galima kankinti mergaitę ir ją globojančius žmones?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kaip galima nepranešti globėjai apie vaiko perdavimą? Juk imamas nepilnametis vaikas.Žiūrint iš šalies atrodo,kad mergaitė nusikaltėlė,kuriai perduoti kažkur …reikia pajungti tokias pajėgas,iššvaistyti tiek lėšų,apstatyti visą kiemą policininkais,vaikyti psichologus vaiko “paruošimui”..Mano, kaip pagyvenusio žmogaus nuomonė tokia:perdavime turi dalyvauti ne tik globėja bet ir mergaitę atstovaujantis advokatas,nes galutinai ne nuspręsta ,kas ją atstovaus.Kodėl Laimos advokatas gali ir stebėti ir leisti ar neleisti jai kalbėti..,o čia bejėgis vaikas neturi į ką kreiptis ištikus tokiam siaubui,neturi kuo patikėti ir paklausti bei pasakyti ko ji nori ir kas gali jai padėti tokią minutę.Nežinau negi nusikaltimo nepadaręs vaikas turi iškęsti tokį siaubą ir prieš savo valią ir norą būti ištremtas nežinia kur….?Jeigu taip,tai kam kuriami įstatymai,kas yra vaiko teisių tarnyba?Atsakymų nėra ,kaip nėra ir teisingumo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Na kai pagaliau motinelei pavyks atsiimti vaika tada vaikeli laikykis: atsiimsi visu 100% uz nenora graziuoju grizti pas biologine. mamyte vaiksciojo su fanarais tai tada turbut ir tau teks vaikscioti su jais. Jei ji zinodama kad yra filmuojama sitaip elgesi tai be filmavimo kameru… (as labai labai uzjauciu si vaika)…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. tikiu, kad tu visu nusikalteliu ir jiems talkinanciu isaus savas laikas atpildui, anksciau ar veliau teks atsakyti. O MERGYTEI TIK DIEVO PALAIMOS IR KUO DIDZIAUSIOS SEKMES

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • cia tik laiko klausimas kada pavardes bus isviesintos. Tik man gaila siu veikeju artimuju. Juk visi jie turi tevus ir galbut ne visi bet dauguma turi ir vaikus. Manau nebus malonu tureti tokius seimos narius. Jau vienas pavyzdys yra Uso tevai. Jie ir net Uso zmona ( niekaip nesuprantu tos moteriskes kurios vyras atvirai bendravo su sia prostitute) bando irodyti uso nekaltuma. As budama motina labai uzjauciu siuos tevus ir isivaizduoju ka jie isgyvena.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Mergaitės teisių oficialūs pažeidimai yra akivaizdūs pačioje Kondratjevo nutartyje: negali būti nagrinėjama byla dėl gyvenamosios vietos nustatymo, kol neišnagrinėta pagrindinė pedofilijos byla

  Šis pedofilijos bylos eiliškumo pažeidimas paminėtas Karių savanorioų kreipimesi savanorių pajėgų vadui; citatos kopija: „Be to, kariai savanoriai pabrėžia, kad, remiantis Vaikų teisių konvencija ir Europos Sąjungos direktyvomis dėl seksualinių nusikaltimų prieš vaikus, bet kokios vaikų bylos, neišsprendus pagrindinės pedofilijos bylos neturi būti nagrinėjamos. Vadinasi, remiantis tarptautinės teisės nuostatomis, teisėjas V. Kondratjevas sąmoningai žinodamas, bet naudodamasis padėtimi ir tam tikrų visuomenės asmenų, bei Kėdainių teismo palaikymu parašė nusikalstamą nutartį, kurią vykdant, kaip nustatė Žmogaus teisių organizacijos Lietuvoje, padaromi net 7 vaikų teisių pažeidimai”
  Plačiau – straipsnis „ Kariai savanoriai sunerimę dėl neteisėtų pareigūnų veiksmų“ – komentaras taškas lt/?p=17292 ;

  • LŽTGA 7-8 punktų su papunkčiais pažeidimų nuorodos : komentaras taškas lt/?p=17275 ir
  Kitas Kreipimasis – Googlinti – Pareiškimas dėl D. kedžio dukters teisių pažeidimo 398968

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • perleido teisę parašyti atsišaukimą “visai lituvai” ir “tautai”
   matyt visi trys pamiršo apie tą atsišaukimą, nes jis niekad taip ir nepasirodė

   nujuokink svieto pasirašinėdamas “kariai savanoriai”, “katalikai”, “tauta”, “užsienis”…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Cia manau prezidente irgi turi tarti savo zodi jei nori stabilumo lietuvoje. Juk taip akivaizdziai vykdomas neteisingumas. Ir zalojamas vaikas. Juk visi laukia pedofilijos teismo pabaigos ir taip akivaizdziai norima pasalinti pagrindine liudytoja. Itampa didziule. Zmones pasipiktine. Ivykiai neprognozuojami. galbut kazkas labai suinteresuotas sukelti neramumus nes niekaip negali pasalinti jiems netinkancia prezidente. Butu labai gera proga siu neramumu deka susidoroti su prezidente. Jei mes turime tinkama prezidente tai ji turetu tarti savo zodi

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • prezidente jau aut… Jeigu po kovo 23d. ivykiu netare nei zodzio, tai ka jau bekalbeti apie ja, nes jau nuo tada destabilizavosi padetis

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Aš tikiuosi, kad vyksta slaptas tyrimas ir greitu laiku valstybininkų klanas išduos savus iškrypėlius ir situaciją bus bandoma užglaistyti. Gal dabar galvojama kaip tai padaryti, kad minimaliai nukentėtų likusi reputacija teisėsaugos ir valdžios institucijų. Tik man keisti visokių teisės ir psichiatrijos ekspertų ir žurnalistų sistemingi ir tendencingi pasisakymai, jie patys atveda į akligatvį. Žmonės jau mato, kas yra kas. Latvių valdžia su situacija susitvarkė, o mes priėjome liepto galą. Valdžios institucijoms belikę tik radikalūs išėjimai iš situacijos – visą sistemą suardyti ir kurti iš naujo arba visomis įmanomomis priemonėmis vykdyti teisinį “teisingumą” ir susidoroti su praregėjusia visuomenės dalimi. Ir vienu ir kitu atveju šalyje bus bardakas.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • TIKRIAUSIAI LIETUVOJE DAUGIAU IŠKRYPĖLIŲ VALDŽIOJE,NEGU LATVIJOJE.IR NETIKIU ,KAD JIE NORĖS SAVE DEMASKUOTI.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Tai kad visus demaskuotų naivu būtų tikėtis, užtektų kelių, o kitus bėgant laikui po truputį pramėžtų. Vienas mėžimas spalį nusimato. Nulėktų kelios pareigūnų galvos (perkeltine prasme – būtų atleisti, nuteisti ar pan.) ir tauta apsiramintų šiek tiek, o tada bandyt glaistyt. Jau verčiau rizikuot gaut apkaltą, negu vadovaut valstybei tokiu metu ir nieko nedaryt.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Tikrai ateis diena kai visi nusikaltėliai sės, taip buvo visada bus ir šiuo atveju, Stiprybės tai šeimai kurią likimas nubloškė į tokias beprotybes, bet tiesa yra jų pusėje ir kada nors ateis ramybė.Čia jau degradavusios Lietuvos dalies piliečių, o gal ir ne visai piliečių išsidirbinėjimų pasekmės ir šaknys čia labai gilios. Artėja rinkimai į seimą, atsibuskit žmonės, viskas prasideda nuo ten.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ar susimąstote, kodėl Lietuvoje toks nekoks gyvenimas? Tai mano nuomone todėl, kad labai žemas žmonių mentalitetas.Šitai matosi paskaičius komentarus:komentatorių nekultūra, jau nekalbu apie negerbimą ne tik kitų, bet ir savęs, visiškas tamsumas kai kuriais atvejais.Va šituo ir naudojamąsi Lietuvoje- visi laikomi kvailias ir daroma su jais ką tik norima.Būtų asmuo -straipsnį pritaikys jeigu reikės.Visi juk žino, kad vergai nieko nepadarys.O Lietuvis – vergas, nes jis net nemėgina kovoti už savo teisęs (vieni išvyksta į užsienį, kiti tyli ir laikydami špygą kišenėje- dreba lankstydamiesi prieš kiekvieną valdininką (dalindami kyšius).Juk kyšio davimas yra dvasios ubagystės ir vergo- bailio požymis.Mat negana to , kad lietuvis vergas, jis dar susirietes bučiuoja grandines.Trumpiau, lietuviai vyrai yra didžiausi bailiai.Todėl toks ir gyvenimas Lietuvoje.Jie bijo visko- atsakomybės už šeimą , valstybę.BAILIAI.
  Na dabar “vyrai” komentatoriai pradės įrodinėti savo purvinais komentarais,kad taip nėra, tuo patvirtindami, kad tai tiesa.Dėl neryžtingų , vagių, nevyriškų, balių, ištižusių vyrų Lietuvoje toks gyvenimas.Nes kas gi atsakingas už šeimą?O Valstybė ir yra didelė šeima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • komentatoriai nera zurnalistai ar atsakingi zmones, reiketu suprasti, kad jie komentaruose teislieja savo emocijas… pasipiktininima… ir labai kulturingam ir auksto mentaliteto zmogui norisi nusikeikti taip riebiai kaip tik moka…
   o cia dar niekas taves ir nemato, nepazista….
   jus pats/pati esate nelabai jau auksto mentaliteto, jei dristate smerklti siuos nusivylusius vienaip ar kitaip zmones…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kiekvienas lietuvis yra atsakingas mažiau ar daugiau savo abejingumu, gerai moteris rašo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • ne tik bailiai, bet ir liurbiai. Paziurekit Prancuzijoje, Anglijoje, Airijoje ar kitose valstybese. Vos tik valdzia pakelia mokescius ar dar kas nors, zmones tuojau renkasi i mitingus, streikuoja. Ir ne kelios motereles o simtai tukstanciu. Lietuviai bailiai ir dauguma yra parsidaveliai. Paziurekit i seima – sedi sokejeliai, dainoreliai ir nacionalines vertybes. Vieni vagia, kiti rankutes kilnoja. Ar gali sitiek laiko tyleti prezidente, seimo pirmininke, ministras pirmininkas ???? Pasirodo gali, nes tauta sedi ir nieko nedaro.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Labai teisingai pastebejote mintaliteto lygi :). Tik kad tas mintalitetas yra naikinamas samoningai jau 22metus. Ir tai FAKTAS. Taigi butent del sito dydzioji dalis migravo kas anksciau kas veliau. O su mintalitetu NIEKO nepasieksi, gausi visiska atvirkscia rezultata. Tai tada kam naudoti neefektyvia priemone? Tai tada geriau sneketi efektivia kalba su ziurkem ir issigymeliais?! Nesijaudinkite intelekto lygi palaiko nemazai cia komentuojanciutik kad kitaip neiseina kaiptik naudoti ju paciu sukurta sistema.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. venckiene apsimeta slanga. Atseit cia ji ne prie ko, kad vaikas negrazintas. Venckiene pakuok vaiko daiktus ir pati nuvezk

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • įsivaizduokit-dar iš londono loja, jeigu jau palikai tėvynę,tai bent nešmeižk joje pasilikusių,…yra UK daug padoresnių lietuvių,nei……

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • eik miegoti nerasinejes komentarus, nes vel teks lipti i kerzavus ir varyt i darba. geriau issimiegok kad nenugriutum dirbdamas

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai, kad daiktu nereikia, tegul veza pedofilams tiesiai i nasrus ir kam tu daiktu, isejo 9 suauge zmones i kita gyvenima, tai kas tas puse zmogaus? Griebk Venckiene mergyte uz pakarpos ir temk sitam pedofilui, kad sunaikintu…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Pedofilų klanas nori sunaikinti mergaitę,ir jie tai būtų padarę jau prieš dvejus metus.Drąsūs ir dori Lietuvos žmonės saugojo mergaitę.O ką darė jos biologinė būtybė?Toliau melavo ir žvengė ,kaip arklys,visiems į akis.Manot,kad ji nesupranta,kas laukia jos dukros,supranta.Ir jai nerūpi,kas bus daroma su jos dukra.Jai rūpi tik savo kailis.Baisu,kokių būna motinų,ji blogesnė ir už bružaitę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Lietuvos prezidente, vietoj to , kad gintu Lietuvos zmones ir teisinguma Lietuvoje, pagal Eurosojuzo komanda vaziuoja aplankyti VIP vagiu i Ukraina

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ji vaziuoja ne pas tuos ka minejai, o vaziuoja tam kad pasakyti kad ji nieko bendroneturi su PEDOFILU Adamkumi ir visu siuo klanu ir atnaujinti normalius santikius.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. pasauliniu mastu.Na šitaip elgtis antstolei tikrai nederėtų.Vaizdelis toks lyg būtume kokiame didžiajame tėvynės kare-priešas(įsivaizduokit)suruošė ir suderino mažo vaiko PAĖMIMO PLANĄ…,tikra tragikomedija,globėja geranoriškai prašo pasakyti datą ir laiką apsaugant mergaitę nuo išgasčio ir stresų,…o informacija SPECIALIAI nesakoma.
  IŠVADA: Tokiais veiksmais antstolė jau sudaro įtemptą padėtį mergytei ir būtina ją nušalinti už tokius veiksmus,nes į galvą nebetelpa kiti jos veiksmai paėmimo metu.
  Mano galva-privalo valstybės aukščiausioji,svarbiausioji galva pateikti savo VERDIKTĄ,…arba reikia plačiai informuoti tarptautinę vaikų gynimo organizaciją,bei kreiptis į ją pagalbos operatyviai. Trūksta žodžių-kokia savivalė,ir jos niekas nebando , nenori stabdyti…. Kažkas specialiai priešina ir pykdo visą tautą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Man labai keistai atrodo Liandsberg,AMB ir Fermer laikais paruošti “teisininkai” Lietuvoje labai pučiasi.Užsienyje,o konkrečiai Vokietijoje arba Norvegijoje tokiems “teisininkams” paprastai patikimos juodadarbio pareigos,-tvarte mėžti mėšlą,šerti kiaules.ir tik tiek.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • RESPECT. Butent del sios priezastiesNeringai reikia susimastyti del savo “darbo” gal laikas pripazintitai kad dabartinis issilavinimas neatitinka tikrojo standarto ES lygio. Gal laikas parodyti pvz. kitiems atsisakant pedofilines sistemos suteikta”nelieciamybe” ignoruoti tai kas daro ja “teiseja”. Yra neimanoma kovoti su tais su kuriais dirbi isvien! Kaip Varkalas atsisake Baznycios anarchijos klapciukostatuso, taipir Neringai reikia atsisakyti “isrinktuju” luomo?! Neringa nusileisk iki patvorynes lygio ir pradek VISKA isnaujo statyti su tais TIKRAIS ZMONEMIS kurie pasiryze del taves aukoti savo gyvybes. Suprask viena senu meslu patalo nepaklosi Deimanteiir savo vaikams ir Lietuvai aplamai. Cia asmeniskai Neringai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Na Neringa turetu jau pradeti mastyti apie tai kas vyksta jos aplinkoje. Toje aplinkoje kurioje yra jai ISTIKIMI ZMONES kurie 2metus istikimai saugojo, saugo ir saugos (tikekimes). Pastarieji ivykiai tokie kaip “garbingu”sveciu atsiradimas jos namuose kurie visus tuos metus nei pirsto nepajudino ir tik rinkimu artejanciu, naudojimasis Neringa kaip reklama, tai NEringa SORRY bet tu mastyk motiera. Pas tave Lanzbergistai “uzsitarnauja” audiiencijos asmenines isskirtines, kurie viso to yra kurejai ir savininkai tai kas vyksta Garliavoje! O tu juos isileidi per savo slenksti be jokiu pastangu parodimo? Ok Stoma, bet jis tai daro juk asmeniskai, o ne Lanzbergis, Ozelyte, ne visa ta sutve kuri visus tuos 20metu uzgrobeLietuva, Neringa ATSIMINK BUTENT Lanzbergiui priklauso LAT ir visateisine sistema Lietuvoje!!!!!!!!!!! Prisimink gerbiamo rasytojo V.Petkeviciaus autoriaus knygos “Durniu Laivas” jo vaiku nuteisima ir ji pati po jo mirties. Juk butent Ceslovas Jokubauskas prieme ta sprendima. O dabar tas antros kameros iskelimas , tas komentaras apie Renaldo ir visu kitu apsmeizimas kurie visus tuos metus pasiaukoje remia besaligiskai Deimante? Kaip tas zmogenas aplamai ISDRISO kaip paskutinis nieksas nepasitares su ten budinciais PATRIJOTAIS iskelti tyliai niekam nepasakes iskelti antra kamera ir po to FB apsmeizti Renalda ir visus tuos kas stovejo ir tebestovi visame pasaulyje kaip sargybiniai taves Neringa, Deimantes ir svarbiausia Drasio MIRTI. Neringa Lanzbergizmas tai virusas kuris yra UZKRECIAMAS, kaip sakant velnia ileisk i baznycia o ant altoriaus jis pats uzlips. Vnz. Neringa buk BUDRI, sie sliuzai daris VISKA kad per tave islystu per rinkimus VEL i valdzia. Tu su Deimante esi tik irankis Lanzbergistams! O mumstu esi DYDVIRIO sesuo ir Tu saugai likusia Drasiaus dalele. BUDRUMO. Jie yra kur kas maziau reiksmingesni (Lanzbergistai) nei atrodo. Jie gali tik BESALIGISKAI remti patvorynius ir gailetis uz savo “neveiktus” darbus ir abejingumauz tuos 22metus. O ne kaip dabar MATOME AISKIAI VISI Lanzbergio snuky kisanti su ta antra kamera, vel parazitai kursto nesantaika, skaldo ir bando valdyti, tai juk akivaizdi Lanzbergistu taktika. O tas kaimynas pastates antra kamera yra NIEKSAS, ir labai stebuklingai LENGVAI sugebejes nufilmuoti Deimantes plesima (grumtynes). Profesionalus operatorius pzejes sia medziaga nesunkiai pasakytu kad tai atliko profesionalas zinojes kaipkokiu kampu atlikti. Turima omeny kad tokiom ekstrimaliom salygom reikia atskiro pasirengimo igudziu irpraktiskai SVARBIAUSIA isanksto ZINOTI kaip irkurfilmuoti SUPLANUOTAI! Praktiskai DRASIAI galime reiksti ITARIMUS tam “sventajam” operatoriui kuris tai nufilmavo irsavodarba paverte stebuklu ir nurase “nuopelnus” baznyciai. Juk atkreipkime demesi i tai kas vyko. Sis operatorius klapciukas kaimynas atvede kunigus Lanzbergistinius, Lanzbergi i rvisa bereciu sutve. Nejaugi Lanzbergistaiirtai suplanavo (filmavima). Juk realiai atrasti bemoraliniu isgamu specialistu smogiku kurie butu nesunkiai paeme Deimantelenebutusudare sunkumu.Bet yra taip kad Deimantes paemimas jau nieko realiai nebekeistu, tik mums tai kad sunaikintu visiskai Drasiu fizineje plotmeje. O realiai juk tik Deimantejiems kaip buferis, paskutinis sansas issirinkti per rinkimus. Nes kaip kitaip paaiskinti toKAIMYNO elgesi su ta antra kamerai,juk tai akivaizdus Lanzbergistinis BRUTUALUS valdziossiekimas kaip visus tuos 22metus?.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Paskatykite du straipsniai yra LL. Gal visiems pasidarys aiškiau nuo ko čia viskas prasidėjo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. valstybės institucijos turi svertus įveikti nuolatinį psichologinį spausdimą prieš 8 metų mergaitę?Ji ir jos šeimos nariai su tuo organizuojamu”ėmimu”pastoviai galimai laikomi psichologinėje įtampoje?Ar tą vaikelį reikia”griebti”neįvykus bedofilijos teismui iki nuosprendžio skelbimo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Ar ytie prievartos planuotojai ir vykdytojai patys supranta savo veiksmų neteisėtumą, kad neatskleidžia savo darbų? Savo kėslų datos nepraneša tik nusikaltėliai ir vagys. O kuo save laiko šie prievartos (be prievartso prieš mergaitę) planuotojai ir vykdytojai – puikiai žinodami, akd mergaitė savo noru neis?

  Tai jei vykldys neteisėtą prievartą prieš mergaitę ar ne? jei nieko jnusikalstamo nekurpia – kodėl nepranešti apsilankymo datos, kuomet – tikėtina – pirmiausia pakalsu mergaitės noro, jei neketina kartoti kovo 23-iosios smurto prieš mažametę?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Vaiko teisiu specialistes vargu ar gales suteikti tokia informacija, jas pacias antstole neinformuoja. Per mergaites grobima juk vaiko teises apie tai suzinojo tik atvykusios i vieta. O,kad Venskiene kreipiasi visur kur gali siuo klausimu ir del filmavimo,tai labai gerai,ju atsakymai labai pravers ateityje,nes vistiek anksciau ar veliau yla islenda is maiso.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. ji cia pirdineja?Pergyvena,kad visi bomzai baigia is patvorio issilakstyt?Reikia riebiau sert,jei nori,kad ten tupetu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gerai gyveni,kad net nesuvoki kiek skausmo dvasiai sukelia kai artimą vaiką prievartauja. Ko varai ant patvorinių,geriau pradėk nuo savęs ..,o paskui žiūrėk ir teisk kitus. Gėda net skaityti tokius vėmimus,nejau tokie kaip tu užtojat tuos,kurie tvirkina vaikus…ir po to visas kaltes sumetat tiems,kurie kovoja už Tiesą,kovoja sąžiningai ir gerų ketinimų vedami.Jiems pus amžina gyvenimo palaima,bet ne tokiems kaip tau.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Nekreipkit dėmesio. Čia tiems šlykštukams tokia užduotis duota- sumenkinti Klonyje budinčius žmones. Tai ir kartoja žodį “bomžas”. Tik kad visi mato kas ten budi ir, kad ten nėra nei vieno bomžo. O jei ir būtų- bomžas taip pat pilietis ir turi teisę pareikšti savo nuomonę. Lai dvorniaškos paloja, kas čia tokio.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • buvai patvory, kad sneki? Menininkai irgi bomzai? Labiausiai burnoja net nebuve prie patvorio…Apvaizda teapsviecia tave..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. NA TAI,TIESIOG VAIKO PAGROBIMAS-GESTAPININKEI VAICEKAUSKIENEI GRESIA KALĖJIMAS,IR APLAMAI ČIA JAU NEBE VAIKO PERDAVIMAS,BET VAIKO GROBIMAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. globėjai nesuteikiama informacija?Kaip čia taipi?Ji teisėta globėja,atsakinga už vaiko dvasiną,fizinę būseną,saugumą?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. kad visas pasaulis zinotu apie sitoki neteisinguma. Teta globoja mergaite kuri ketinama prievarta isplesti is namu,kuriuose yra mylima ir bus atduota biologinei motinai su neaiskia praeitimi ir globejai nesakoma kada tas ivyks. Siaubas! Tai ar vaikas yra daiktas. Anstole daug skelbiasi laikrastyje,tai gal ir daber pasiskelbs? Lietuva suskaldyta,nes dauguma pasisako pries sitoki ziauruma mergaites atzvilgiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 29. antstolė griebs mergaitę, tartum pavogtą bulbų maišą – GĖDA parsidavusei antstolei – jai GRĘSIA KALĖJIMAS

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...