Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Sausis 25 Šeštadienis
 

Antstolei atsisakius suteikti informaciją apie mergaitės paėmimo datą ir laiką, N.Venckienė tikisi geranoriškumo iš vaiko teisių apsaugos specialisčių

2012-05-11 11:16 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (235)

Antstolė atsisakė suteikti N.Venckienei informaciją, kada konkrečiai ir kokiu laiku bus vykdomas mergaitės paėmimas ir perdavimas L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Mergaitės globėja Neringa Venckienė kreipėsi į Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugos tarnybas, prašydama informuoti apie globojamos brolio dukrelės paėmimo ir perdavimo biologinei motinai konkrečią datą ir laiką.

„Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.238 straipsnio 1 dalis reglamentuoja, kad globa yra nustatoma siekiant įgyvendinti, apsaugoti ir apginti neveiksnaus fizinio asmens teises ir interesus. LR CK 3.240 straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodyta, kad globėjas yra savo globotinio atstovas pagal įstatymą ir gina neveiksnaus asmens teises ir interesus be specialaus pavedimo. Civilinio kodekso 3.272 straipsnio, reglamentuojančio vaiko globėjo teises, 1 dalyje nurodyta, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą ir gina jo teises ir teisėtus interesus.

Taigi Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas aiškiai reglamentuoja, kad vaiko globėjas yra vaiko atstovas pagal įstatymą. Vaiko globėjas atstovauja vaiko interesams ex officio (savo iniciatyva), be specialaus pavedimo.

Šiuo metu galioja Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. spalio 12 d. įsakymas Nr. A-3880, dėl manęs, kaip mažametės mergaitės globėjos skyrimo, mergaitė gyvena su manimi, o 2012 m. kovo 1 d. globa buvo papildomai pratęsta“, – savo rašte vaiko teisių apsaugos tarnyboms rašo N.Venckienė.

Iš viešosios informacijos jai tapo žinoma, kad jau suderinti visų institucijų veiksmai ir neva pasirengta jos globojamos brolio dukters paėmimo iš dabartinės jos gyvenamosios vietos Klonio g. 7, Teleičių k., Garliavos apyl. sen., Kauno r., ir perdavimo biologinei motinai Laimutei Stankūnaitei tvarka.

Tuo tarpu mergaitės globėja iki šiol nėra informuota apie mažametės perdavimo datą ir laiką.

„Šiandien el. paštu ir telefonu kreipiausi į antstolę S.Vaicekauskienę, prašydama suteikti informaciją apie mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką, tačiau antstolė atsisakė pateikti mano prašomą informaciją“, – rašte vaiko teisių apsaugos specialistėms teigia N.Venckienė.

„Esu mergaitės globėja, visapusiškai atsakinga už vaiko gyvenimo kokybę, už jo saugumą, saugojimą nuo galimų neigiamų veiksnių, taip pat privalau tuos neigiamus poveikius ir situacijas numatyti iš anksto, prognozuoti ir taip apsaugoti mergaitę nuo galimų pavojų, siekdama, kad perdavimo metu prievarta vaiko atžvilgiu nebūtų panaudota.

Aš, būdama mažametės globėja, turiu teisę žinoti mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką. Ši informacija nuo manęs negali būti slepiama. Nežinau nei vieno įstatymo ar kito norminio akto, kuris leistų neinformuoti globėjo, su kuriuo vaikas gyvena, apie vaiko paėmimą-perdavimą.

Civilinio proceso kodekso 643 straipsnio 1 punktas man, kaip skolininkei Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo V. Kondratjevo sprendimo prasme, suteikia teisę dalyvauti pačiai ar per savo atstovus atliekant vykdymo veiksmus. Manau, kad antstolės S.Vaicekauskienės atsisakymas suteikti man, mažametės globėjai, informaciją apie mažametės perdavimo datą ir laiką yra neteisėtas, nes tai užkerta man kelią dalyvauti atliekant vykdymo veiksmus.

Kadangi teismo sprendimą vykdanti antstolė atsisako suteikti mano prašomą informaciją, žinodama, kad Vaiko teisių apsaugos tarnybos turi būti informuotos apie konkrečią vaiko paėmimo-perdavimo datą ir laiką, kreipiuosi į Vaiko teisių apsaugos tarnybas.

Tikėdamasi Jūsų supratingumo ir geranoriškumo ir būdama įsitikinusi, kad man, kaip ir Jums, svarbiausia yra tai, kad nenukentėtų mano globojama mažametė, prašau Jūsų mane informuoti apie mano globojamos mažametės paėmimo-perdavimo konkrečią datą ir laiką“, – savo rašte Kauno miesto ir Kauno rajono vaiko teisių apsaugoms tarnyboms prašo mergaitės globėja Neringa Venckienė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Pamąstymui:stribai niekada nesakydavo,kada vež į Sibirą.Užklupdavo su ginkluotais sargybiniais paimdavo ir išveždavo žmones ir mažus vaikus.Jie vykdė Stalino sprendimus.Kieno sprendimus šiandien vykdo neostribai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. As niekaip nesuprantu, nejau niekur nebegalima kreiptis.
  O kokias bylas nagrineja europos teismai.
  Tai juk piktybinis vaiko psichikos ir alpinkiniu zmoniu zalojimas.
  Pagal mane tai jau zmogaus teisiu pazeidimas.
  Nejau negalima kreiptis i Strasbura… Nors…..
  Manau vienintelis kelias numesti visa Lietuvos valdzia.
  lAUK VISUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gerb.R. Juknevičiene gal Jūs galite kažkaip sustabdyti šitą vaiko žudymo planą juk ir kariškiai turi teisę ir pareigą saugoti žmogaus gyvybę ir reikalui esant apginti nekaltą vaiką ,juk padėtį Lietuvoje mato ir žino visa Lietuva Jūs taip pat stebite vaiko grobimo ir žudymo planą ,netylėkite gelbėkite vaiką ir nežiūrėkite vien artėjančių rinkimų reitingų ,jei padėsite išgelbėti vaiką tikrai padės ir dievas ir tauta .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. manau,kad ne vienas vagis pries eidamas vogt neperspeja………..tik gera darantis,teisingas,doras zmogus nebijo viesumos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jei Repšiui su mamyte jau sumokėta iš anksto (AKISTATA),tai kam stengtis? Ar tai tik avansas apetito sužadinimui? Tai kokius gi avansus gavo kandraškos ir likusieji stribai? Kiek prokurorams sunešėm,tiek jie ir dalina.Paklauskit telefoninio sukčiaus,Tik paskambina,varginga pensininkė ir kloja dešimt tūkstančių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Žmonės planuoja, o Dievas juokiasi. Tikiuosi, kad ir šį kartą iš nusikaltėlių planų pagrobti mergaitę, Dievas pasijuoks. Kokio išsigimusio žmogiškumo reikia būti, kad šitaip elgtis?Keisčiausia, kad daug žmonių-pareigūnų dalyvauja šiame nusikaltime prieš mažą mergaitę – o jų sąžinė tyli, akys nemato, širdys užkietėjusios. Kiek nežmonių mūsų valstybės tarnybose? Galvoje netelpa…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. esi laikina globeja,tai turejai paruost vaika perdavimui labai seniai(kai mire Kedys). O jau kai teismas nusprende vaika atiduot motynai,tai tuo labiau. Bet vietoj to,kad vaika ruostum perdavimui,aiskintum jai ,kad gyvens su mama,ja gasdinai ivairiom nesamonem. Dabar dangstaisi ivairiais straipsniais,kurie ir parodo,kad nusikalstamai nesalini neigiamu poveikiu vaikui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

    • duoda tgik ziniu, bet ne dvasingumo…taigi su dvasiskai kurcia ir akla per zema yra galynetis, nes esi pralaimejusi net nepradejus kovos…

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • visi berasciai patvoryje. Aciu dievui as toli nuo to patvorio. Palauksim Strasburo sprendimu,tada ir pabendrausim su isejusiais is rasto,jei as beraste. Jauciu tik pradines klases lankei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • “komsomolke” priima lengvai,bet” karstas komentaras” ne tik priima,bet ir raso

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai teisingai pastebejai,tik neaisku kuriuo atveju ja reiktu apsaugot.Ar,kad greiciau islaisvintu is nelaisves,ar ,kad ji liktu toj nelaisvej

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kažkaip keistai tu supranti žodį nelaisvė. Pagal mane, tai mergaitei nelaisvė o gal ir mirtis tai su motina gresia. Bet kuriuo atveju, grąžinus mergaitę motinai, jos likimas juodas juodžiausias nusimato

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • kuom vaikas nusikalto, kad turi eiti gyventi su IKALINTA Stanke ir jos kauketais zombiais? Stanke pati yra nelaisveje, kad tyletu apie savo meiluziu- pedofilu “zaidimus” su mergaite. Gal pats(-i) pageidautum savo vaikus ar anukus tokiu “pagerintu” gyvenimo salygu? Zinoma, ne tavo vaikas, tai ir nesirupini jo SAUGUMU.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • matei ta mergaite toje tavo vadinamoje nelaisveje??? as buvau ir maciau, kad mergaite zaidzia su draugem , vazinejasi su rieduciais, piesia, apsikabinusi mociute sedi terasoj…vienu zodziu gyvena namuose kaip ir visi normalus vaikai normalioje seimoje…taigi nereikia cia pust pedofilines miglos…

    Thumb up 0 Thumb down 0

 8. tikriausiai pasakys data,nes tik vaiku teises Kaune dar turi sazines, bet gali, manau, issigasti vilniaus ,,,ponios,, ..Sekmes visiems kovoje uz mergaites ateiti, uz grazia jos vaikyste be pedofilu,,, KLAIPEDA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. gudri durne ta jusu nersuke – suzinosiu laika , valanda , o tada jau matysite ta mergaite , kaip savo ausis . nezinai , ka ji su savo degradavusiom ir is baimes suskystejusiomis smegenelemis ,gali tai laimos dukrai padaryti , juk jai nera stop , kaip ir jos broliukui .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tavo zodziais kalbant, jusu degradavusia sazine stankunaite ir jos parankiniai “suskystejusiom smegenelem” jau daro su mergaite, ka tik ismano… ir kaskart vis slyksciau….dvasios ubagai ir daugiau nieko…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • jei viskas teisetai ,ko bijoti viesumos.,jei bijo vadinasi neteiseta viskas. Is pasalu puola tik pasiute sunys.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Manau, kad antras grobimas gali vykti ir šiandien, nes Prezidentė išvykusi į Ukrainą

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tu galvoji,jei prezidente butu namie,tai ji gultu ant vencku namu slenkscio? Per daug jai galiu suteikei.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Grybauskaite “pasiplove” kaip visada…..PALAIMINO nusikaltima pries vaika Daukanto aiksteje. Lai nebegrista i Lietuva……mums tokiu Tevynes ISDAVIKU nereikia. Jau,matyt, nera salyje zmogaus,kuris nesusivoktu, kad sis absurdas VYKSTA tik su Grybauskaites zinia. Fui, parsidavele.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. LIETUVOS valstybes karo,pries astuonmete mergaite,stabo paskutinis isakymas,-ir siunciam mes i Garliava,-plikuciu buri,-trys,-cerniauska,jovaisa,vainauska,-garantija tikra,-minia pati issilakstys…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. teisininkai istatymus interpretuoja,kas kaip nori ,o tiksliau ,kaip kam parankiau,vaikas nenori-tempia per prievarta,perduodant,turi buti istatymine globeja ir zinoti situacija ,slepia,tai ko bijote ,jei nesusitepe,kad maziau matytu ir girdetu,kaIP GROBSITE,vis viena uz tokius grobimus ,ateityje teks istatymiskai atsakyti,nes antiistatymiskai norite grobti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ziurim, sekam ivykius ir niekaip nesuprantam. Ar lietuvoje nebeliko zmoniu, ar neveikia ten internetas, televizija, radijas? Kaip galima sitaip terorizuoti zmones, keli metai kankinti mergaite, bauginti ja su kauketais apsauginiais ? Nejaugi dar kazkas tikisi suvaidinti spektakli ir ,,irodyti”, kad pedofilijos nebuvo ? Cia nebereikia ir teismo. Patys veiksmai kalba uz save. Zmones – gelbekit maza mergaite ir neleiskit pedofilu klanui suanikinti jos ir jos biologines motinos. Nejaugi stankunaite nesupranta iki siol, kas jos laukia ? Uz ka ji taip nekencia savo dukrytes ? Ka veikia atsakingu organizaciju vadovai, seimo nariai, pagaliau pati prezidente ? Nejaugi niekas nesupranta, kad byloje zudikeje netrukus bus dar 2 aukos o visu neveiksnumas, nepasipriesinimas ar padejimas pedofilu klanui yra sunkus nusikaltimas ir uz tai anksciau ar veliau teks atskyti. Ka veikia stankunaites tevai ? Nejaugi jie nori prarasti antraja dukra ir antraja anuke ???? Nejaugi jie nesupranta, kad pavojingi liudininkai bus pasalinti, nejaugi jie tiki pedofilu pasakomis ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • stankė nekenčia Mergaitės todėl,kad nebeuždirba pinigėlių įsidėti į raudoną piniginę.O stankės tėvams nerūpėjo dukros(vyresnioji buvo kreipusis į vaikų teises dėl laimos globos,esant gyviems tėvams),tai ką jiems gali rūpėti anūkės. Kuo toliau nuo akių,tuo jiems geriau.be to,stankės tėvai tai pat galėtų organizuoti palaikančių žmonių ,,paradus,,prie savo namų. SLABO. Niekas neis. 😀

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Pagarba Venskienei ginančiai mergaitę. Atsakykit piktavaliai,jeigu jūs darot gerą darbą,kodėl bijot viešumo. Suprantat, kad didelė,oi didelė dalis žmonių seka jūs veiksmus su baisia neapykanta.Tyli tie, kurie sėdi valdiškose kėdėse ir bijo del savo ramaus gyveni, nors ir ten yra su žmogiškom savybėm

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. kliedesių kliedesiai, juk mergaitė pati neina?

  juk ji jau suformavusi charakterį, juolab, kaip išvadino biologinę visi matė ir girdėjo.

  NEGI VALDŽIOS ŽMONĖMS PROTAS ATSILIEKA UŽ KELIŲ KILOMETRŲ, KAD NIEKAIP JIE NESUVOKIA, NORS IR GIRDI, KO MERGAITĖ NORI?????

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • duok man savo vaiką, per savaitę nuteiksiu prieš tave, kad ir kokia gera/s motina/tevas buvai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

     • Čia jus pagal jūsų raktažodį “duok man vaiką” atpažįstam

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • zinom kokioj optikoj stankunaitei “vaivorykstinius” akinius israso… :) ir po akim ir ant kaklo… israsytu ir tau, jei pasiprasytum… :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • čia dar viena nesąmonė, kurie tokie kaip tu bruka “kaip už pinigą”… Jei vaikas myli savo tėvus ir ten jam buvo gera ir saugu – bruk nebrukęs ką tik nori – niekas nepavyks… Na nebent kokiais vaistais užvaišintum ir padarytum iš jo “daržovę”…

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • vaikai tau ir akis iskabintu, ne tik kad slykstyne isvadintu, jei pries mane nuteikinetum…ne tokie jie kvaili kaip tau atrodo…juo lab, kad mergaite tikrai patyre prievarta stankunaites namuose ir sito ji neuzmirso !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 16. NERINGA,stiprybės ir sveikatos.Manau,kad Kauno vaikų teisių specialistės nėra žvėrys,norintys slapčia be globėjos išplėšti mergytę iš jai mielos aplinkos į nežinią.Jūs privalote žinoti visą perdavimo ėmimo eigą,kad nenukentėtų Jūsų globojamos mergytės interesai.Pirmas kartas slapčia,nepranešus apie perdavimą sukėlė didelę žalą ,stresą mažajai mergytei ir visuomenei, stebinčiai įvykius nuo pedofilijos bylos pradžios.Tikėkimės,kad kito tokio karto nebebus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. gelbėk nekaltą nelaimingą motinos nuskriaustą vaiką, padėk išlikti gyvai ir gyventi su kuo ji nori su teta Neringa.Mūsų tėvynėje už kurią kovojome už laisvę už nepriklausomybę neliko sąžiningų teisėjų, teismų sprendimų ir vaiko pagalbos šauksmo niekas negirdi,kur mūsų seimo nariai ,vaikų teisių specialistai Prezidentė ,ar gali kas nors sustabdyti šitą žudynių seriją ir pradėti iš esmės ieškoti žudikų.Ar būdami abejingi vaiko gyvybei leisime mažą sveiką vaiką iškeliauti pas savo tėtį ,kuris taip pat kreipėsi visur pagalbos ,bet buvo tų pačių žudikų nužudytas pagalbos nesulaukė iš teisininkų.DIEVE DIEVE GELBĖK VAIKĄ visa Lietuva žiūri į dangų ir tikisi pagalbos, nes niekas iš pareigūnų išgelbėti negali, valdžios atstovai nori kuo skubiau kraujo praliejimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. jeigu bijo viesumo,reiskia naudos neteisetus veiksmus ir prievarta.todel ir nori,kad butu kuo maziau zmoniuir kad globeja butu darbe.ar cia teisesauga?sia neteisesauga.kitu atveju,kodel nesakyti datos?visada slepia meluojantys.akivaizdu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. kad ta Vaicekauskiene( anstole) Perkunas nutrenktu! Sita isgama parduotu savo vaikus ir anukus,kad tik itiktu pedofilu klanui . P.s. manau,kad jau neatsius Angelo sargo VTA darbuotojos. Viskas jau nuspresta “dievu”,,,,suderinti visi vaiko NUZUDYMO veiksmai!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. V.Valiušaitis viešai įvardino tą antstolę kaip gestapininkę. Kadangi ji nesigina nuo tokio įvardininmo teisme – vadinasi sutinka su tokiu teigimu. Mergaitė yra nukentejusi nuo pedofilų – vyksta 24 tomų byla, o lietuva ne tik kad negina nukentėjusios mažametės nuo pačio baisiausio nusikaltimo, bet elgiasi su ja kaip su nusikaltėle. Ši istorija taip negali vystytis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. O reikia tiek nedaug – prieš nusprendžiant, kur gyvens mergaitė, išnagrinėti pedofilijos bylą. Po to, atsiklausus mergaitės nuomonės, priimti sprendimą, kurį įvykdyti kliūčių jau nebus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Mergaitę ims tada, kai Venckienei bus teismo posėdis ir ji negalės parvykti į namus. Tie erodai juk jokio žmogiškumo neturi, nei jiems įstatymai, tiek rašyti, tiek nerašyti (moraliniai ir tradiciniai), negalioja. Stalino anūkams – vienas įstatymas – jėga ir teroras.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • labai taikliai pasakyta. Negaliu patikėt, kad kažkokia boba, prisidengus teisėjos apsiaustu, šitaip gali siautėt Lietuvoj ir dar žmonės ją užstoja.
   žmonės akli ar ką? Mąstykit, pusę Lietuvos pedofilais vadinat. Ir apskritai, užstot žudiką (nesvarbu, ką jis nušovė), žema. Teismas yra tam, kad teisti. Linkiu, kad nei vieno iš jūsų vaikas niekada negrįžtų į namus kažką sumušęs/nužudęs vien dėl to, kad taip jam atrodė teisingą. O būtų nieko nuostabaus, tokį pavyzdį saviems vaikams rodot.

   Venckienė prisiško ant visos Lietuvos, tai dabar šikna dega, kad visas išaiškės, kokiais būdais siekė aukštesnių pareigų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tik pusprotis gali taip nusisneket….juk mergaite su stankunaites zinia pedofilai skriaude, ar bent tai tu supranti??? o pedofilu saujele, tik labai itakingu ir pinigingu, kurie tampo uz virvuciu visa teisine sistema…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Stalino anukų “Reptilijos” evoliucijos laikotarpije matyt yra sekmingai savę pasitobulinę ir mutavę į pedofilus ir vėl į Lietuą atsikrauistę ir pasivadinė ištikimais Felikso Deržinskio satrapais bandys smurtu pagrobtį mažą mergaitę,

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. O perduoti mergaitę pati gali bet kada. Niekas nedraudžia. Ir antstolės nesutrukdysi, ir vaikų teisių tarnybos. Ir baudos nustos kapsėti. Tik nuvežk mergaitę mamai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pasvajok ir apsiraminsi. Vaikas tos Stankunaites nei matyti,nei girdeti nenori.Vakar mazyle net laisko tos pedofilu tarnaites neskaite ir dovanos neprieme. Ko dar ta Stanke nori? Aiskiai ir suprantamai yra ignoruojama tol, kol ta Kaline Stankunaite bus “kilimelis” klano. Nezemink,prasau, doru mamu vardo, vadindama Stanke “mama”…..tai nevisprotei toli iki tokios laimes BUTI MAMA. Vaikas JAUCIA, kad ta RAGANA nemyli jos!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Ir kodel pedf bijo viesumo jei kaip sako yra nekalti? Nekaltas visad nebijos kameru, savo veiksmus darys viesai ir saziningai, kolkas is jokiu tarnybu saziningumo nesimato… kaip dar zeme nesioja tokius brudus..
  Ikaite mergaites niekas nelaiko, jau senai pasakyta ir kartota, jei mergaite nori tegul eina pas stankunaite, bet po tokiu isgyvenimu nemanau, kad kokia nors mergaite noretu pas stankunaite gryzti… slykstyne ji, sutenere… o valdzia ikisus galvas i smeli apsimeta, kad nieko nemato..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Pamirštamas vienas žodelytis – laikinoji globa, kuri dar tebėra, nes laikinoji globėja jau mergaitę laiko įkaite, jos piktavališkai neatiduodama mamai, bei demonstruoja viešai savo kieme kaip eksponatą visiems, kas atvyksta prie jos namų valdos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Venskienė mergaitę gina nuo mirties, kuri manau neišvengiama, jei vaikas pakliūtų į mamytės kanopas. Kaip ir Stankūnaitei…, bet tai ne taip ir svarbu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

    • Nejuokink su tuo jūsų Juodosios Babos štampu “skydas”. Ta kažką išsigalvoja, o jūs kartojat čia visi kaip papūgos

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • stankunaite slepiasi uz mergaites, nes antraip seniai jau butu keturraciu isvaziavusi pasivazinet… :)

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • o tai ka tu nori ???????????????????kad mergaite atiduotu ,tiems i rankas vel , ka tu cia rasai ,gal nepilno proto esi ,kad nesupranti kas vyksta ??????????????

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • is jusu komentaro susidariau nuomone, kad jus palaikote biologine motina. Jus labai trumparegiskas/trumparegiska. Susimastykite,kur antroji mergyte,ar zinote,apie jos sveikatos bukle,pries ja pradanginant?Kaip galejo Drasius nuzudyti 2 zmones,jeigu ant pistoleto rasta ne jo DNR? Ar imanoma mazaja Deimante ismokinti imituoti suaugusiu zmoniu zaidimus?Kaip galejo D.Kedys pries mirti pats save taip susizaloti /tikiuosi jo pomirtines nuotraukas matet? Kas padejo numirti usui, kodel uso tevai nesidomi savo sunaus zudiku?Kur dingo dar 5 liuditojai,kodel jie visi irgi yra siandien mire?Tai tik keletas klausimeliu,o ju yra begales. Mastykit,jeigu jus tai sugebat.Jeigu jus zinote atsakymus,tada VALIO! Galite pasilikti prie pirmosios savo nuomones.Taciau didzioji musu dalis tu atsakymu nezinome.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Faktas, kad L.Stankūnaitė pati savanoriškai atsisakė dukters ir teisme patvirtinta „Taikos sutartimi“ atidavė vaiką auginti tėvui. Galite įsivaizduoti, kokių gyvenimo uodegų“ išaiškinimo teisme ji bijojo, jei sutiko pasirašyti sutartį? Taip D.Kedytė iš 8 gyvenimo metų net 6 gyvena pas Kedžius, o tik 2 metus buvo su motina.
  Faktas, kad būtent per tuos 2 mažylės gyvenimo su motina metus, vaikas įgijo neadekvačios jos amžiui patirties, o L.Stankūnaitė – nepagrįstai praturtėjo. Argi neakivaizdu, kad dėl materialinių paskatų, ne tik dėl pedofilinės bylos sužlugdymo, biologinė močia užmiršo savo pasirašytą „Taikos sutartį“?
  Faktas, kad teisėjai Varsackas ir Kondratjevas, priimdami sprendimus nesivadovavo nei pedofilijos byloje X tomuose esančia medžiaga, nei vaiko teises ginančiais Tarptautiniais ar Lietuvos įstatymais, nei juo labiau, net nepaklausę pačios D.Kedytės, pas ką ir su kuo ji nori gyventi? Tačiau šių teisėjų nepagrįsti sprendimai nebuvo svarstomi Teisėjų taryboje, o atvirkščiai – svarstoma N.Venckienė. (R. Gajauskaitė)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Khe… Taikos sutartis, surašyta p. “teisėjos”, pakišta pasirašyti, ai čia viskas tvarkoj, mergaitė pas mus pagyvens, pasirašyk greičiau, nes turiu skubėti. Siekiant panaikinti šią “sutartį” atsirado pedofilija. ir na kai mergaitei du metukai buvo, o žymiai vėliau.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Aš tai kai rašaus, tai ir pasižiūriu ant ko rašaus. O dėl skubėjimo, tai gal Stankūnaitė ir skubėjo kur, jei pagal tave, net nepasiskaitė ant ko rašosi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • taikos sutarties pasirasymas vyko Vilniuje! O biologine tuo metu turejo advokata. Niekas jos neapgavo, nereikia trinti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad niekur nebuvo rasyta , kad ji taikos sutartimi atidave nersai savo dukra . tik ,dabar teisiamuju kuckailio ir kairienes suklastota pazyma , teismas neteisetai ateme is laimos dukra ir nustate gyvenamaja vieta su tevu . dabar jie teisiami ir jei issiaiskins iki galo , tai vaikas is vis neteisetai bus buves pas nersa . kokia cia laikinoji globeja gali pasisavinti svetima vaika , negi jai kedys , kaip palikima uzrase ?

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
„Sodra“: kada, kokios ir kiek didėja pensijos 1
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti?
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...