Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 23 Pirmadienis
 

Antrasis antipedofilinis mitingas: tylos minutė, aršios kalbos prieš pedofilų klaną ir Mišios už mergaitę

2010-04-11 11:31 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Dėl Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo bylos tyrimo sabotavimo ir pedofilų klano dengimo šeštadienį Kaune įvykęs jau antras legalus mitingas prasidėjo tylos minute – buvo pagerbti tos pačios dienos ryte Rusijoje lėktuvo avarijoje žuvę Lenkijos prezidentas L.Kačynskis su žmona ir kartu su juo skridęs Lenkijos elitas.

Mitingą pradėjęs Lietuvos dvasinio sąjūdžio vadovu tautoje vadinamas kunigas Jonas Varkala, nebijodamas galimų prokurorų bei jiems tarnaujančios žiniasklaidos išpuolių, tiesiai šviesiai ir drąsiai visiems susirinkusiems pareiškė: “Aš taip pat esu Drąsiaus Kedžio rėmėjas”. Kunigas teigė manąs, kad Drąsiaus Kedžio jau nėra gyvo ir jis greičiausiai žuvo kaip auka.

“Jis nėra toks žudikas, kaip buvo bandoma pateikti”, – teigė kunigas.

Pasak J.Varkalos, “mes žinome, kaip pražuvo Kedys, taip gali pražūti ir jo dukrelė”.

“Jei šitoje byloje pralaimėsime, nebūsime saugūs ir kitose bylose”, – įsitikinęs kunigas.

Atkuriamojo Seimo deputatė Rūta Gajauskaitė padėkojo žmonėms, kad atėjo į mitingą ginti vaikų – tų, kurių negina valstybinės institucijos, kad metų žmogaus rinkimuose pastatė Drąsių Kedį į antrą vietą po Prezidentės.

“Ypatingai dėkoju Drąsiaus Kedžio tėvams, kad išaugino tokį sūnų, kuris stojo prieš pedofilų klaną”, – kalbėjo Rūta Gajauskaitė.

R.Gajauskaitės teigimu, Lietuvoje yra nuskriausta ne viena D.Kedžio dukrelė – yra nuskriausta 50 tūkst. vaikų.

„Už tuos 50 tūkst. vaikų ir ant kuolelio per maža“, – įsitikinusi Atkuriamojo Seimo deputatė.

Tų valstybės intitucijų vadovus, kurie yra už tai atsakingi, R.Gajauskaitės manymu, reikia ne naikinti, o pakankinti – išvolioti degute ir plunksnose.

Darbo partijos atstovas, Seimo narys V.Gedvilas pasidžiaugė, kad žmonės – pilietiškai aktyvūs. „Būdamas Seimo narys, visada stengiausi ginti mūsų vaikus. Ir ateityje jūs galite turėti visapusišką paramą, ginant vaikus“, – sakė Seimo narys.

„Aš maniau, kad čia bus žymiai daugiau žmonių, bet žmonės turbūt pabūgo čia ateiti. Aš – nebijau. Ir ateityje jūs galite turėti visapusišką mūsų partijos paramą, ginant vaikus“, – sakė Seimo narys, Darbo partijos pirmininko pavaduotojas V.Gedvilas.

Seimo narys Saulius Stoma teigė manąs, kad po truputį ateina ta valanda, kad tie, kurie pasėjo blogį, pjaus atpildą.

Kadangi Prezidentė negali rasti tinkamo kandidato į generalinio prokuroro postą – pagal dabar galiojantį Prokuratūros įstatymą, kandidatu į generalinius prokurorus gali būti tik prokuroras ar teisėjas, turintis 10 metų teisėjo ar prokuroro darbo stažą, o per tokį laiką dauguma jų tampa klaniniais, Seimo narys S.Stoma įregistravo įstatymo pataisą, kuri panaikintų išdirbtų metų teisėju ar prokuroru cenzą.

„Pagal mano siūlomą pataisą generaliniu prokuroru galėtų būti teisinį išsilavinimą turintis asmuo. Tai padėtų Prezidentei pasirinkti tinkamą, neklaninį kandidatą į generalinio prokuroro postą“, – sakė Seimo narys S.Stoma.

Jis pažadėjo jau artimiausiomis dienomis kreiptis į Seimo pirmininkę I.Degutienę, kad ši įstatymo pataisa, kuri suteiktų galimybę Prezidentei Daliai Grybauskaitei pasirinkti neklaninį kandidatą į generalinio prokuroro postą, Seime būtų svarstoma ypatingos skubos tvarka.

Mitinge taip pat kalbėjo Socialistinio liaudies fronto pirmininko pavaduotojas A.Zalieckas, aršią kalbą prieš pedofilus rėžė Mindaugas Murza.

Mitingo dalyviai priėmė rezoliuciją, kuria prašoma Prezidentės Dalios Grybauskaitės kuo skubiau skirti neklaninį generalinį prokurorą, kuris peržiūrėtų Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo bylą ir iš esmės objektyviai bei nešališkai ją ištirtų.

Taip pat mitingo dalyviai rezoliucijoje prašo Prezidentės užkirsti kelią prokurorų savivalei – stabdyti mergaitės sugrąžinimą L.Stankūnaitei, kol nebus teisme išnagrinėta įtariamo pedofilo Andriaus Ūso byla.

Rezoliucijoje Prezidentei mitingo dalyviai prašo, jog Prezidentė kreiptųsi į laikinąjį generalinį prokurorą, kad būtų inicijuotas ikiteisminis tyrimas dėl ikiteisiminio tyrimo medžiagos D.Kedžio dukrelės prievartavimo byloje perdavimo žiniasklaidai ir paviešinimo – kad būtų nustatytas ir patrauktas baudžiamojon atsakomybėn prokuroras, perdavęs ikiteisminio tyrimo medžiagą V.Gaivelio televizijos laidai.

Po mitingo Šv.Mergelės Marijos Laisvės koplyčioje buvo aukojamos šv.Mišios už nuskriaustą D.Kedžio dukrelę ir kitus nuskriaustus vaikus. Mišias aukojo kunigas Alfonsas Bulota, pamokslą sakė kunigas Jonas Varkala.

KK inf.

2010-04-11

Komentarai

 

 

 
 1. Tavo pirmas teiginys buvo, kad tu kažką paspyrei ir kažko nebepakelsi. Kadangi tu man neįspyrei ir negali nei manęs kelti, nei nekelti, mano atžvilgiu teiginys yra nesamonė. Tavo antras teiginys buvo, kad pirmu teiginiu kreipeisi į mane, o kadangi aš paklausiau, ar tu ne su savo organu kalbiesi, tavo nuomone, patvirtinau, kad esu organas. Kadangi pirmas teiginys yra nesamonė, o antras teiginys pagrįstas pirmu teiginių, kuris yra nesamonė, antras teiginys taip pat yra nesamonė ir tai reiškia, kad tu kalbi nesamones. Dar vienas tavo teiginys, kad tavo numone nusišneku ir pats tai suprasiu, o tau nieko nereikės įrodinėti. Kadangi savo žodžių neįrodei ir pats tai pripažįsti, jie neturi jokio pagrindo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Vos tik pasakiau, kad nusišneki ir tu tuoj pat tai patvirtinai… :-))) O kai "prasivėdinsi" – pats viską pamatysi. Nieko nereiks įrodinėti. :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Galutinai nusprendei, kad iš tavo organo neverta nieko tikėtis? Manai, kad jau tikrai nepakils? Užuojauta. Tu, rodos užsiminei, kad save pavadinau organu? Kažkada gyreisi, kad kalbi tiesą, tai dabar turi puikią progą tai įrodyti, nurodydamas vietą ir laiką, kada tai buvo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Paklausyk gero patarimo, rišk su narkotikais. Jau nusišneki visiškai. :-)) Nebesupranti, nei ką pats rašai, nei ką kiti rašo. Nors ko gi iš organo tikėtis… O suprasti tu ir taip nieko negalėtum, nes pats save pasivadinai organu, o kaip žinia tas organas, (taigi tu), smegenų neturi… :-))) Tiesa, kaip tau tavo naujas nikas? Na jeigu netinka, tai niekis. Paieškosim kito. Kryptį jau turim, ar ne narį? :-)))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Teisingai apie save pastebėjai, tu tikrai kvailoje padėtyje. Pirma išvadinai save BAILIU, kuris bijo prisistatyti, net ne žmogumi, o visišku nieku, tuštuma. Po to pradėjai rašyti sentimentalius laiškus, užpraeito šimtmečio meilės romanų stiliuje, sielvartauti, kad tau nepakyla. Tave taip kiekvienas pavasaris veikia, ar čia mėnulio pilnatis kalta. Tavo priešpaskutinį pasisakymą aš supratau kaip poemą savo nepakylančiam organui, kurią tu man perskaitei, norėdamas paklausti mano nuomonės apie savo poetinius sugebėjimus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kol nebūtum prisipažinęs, kas esi, gal dar būčiau kurį laiką galvojęs, kad kalbu su Hariu…? Bjaurus daiktas, tas internetas. Galvoji, kad bendrauji su žmogumi, o pašnekovas po kurio laiko prisistato, kad yra organas!? Kaip reaguoti? Man atrodo, kad logiškiausiai būtų nutylėti šį incidentą. Gal niekas labai neatkreips dėmesio? Nes kitu atveju, atsiduriu tikrai kvailoje padėtyje. Vygo tiek laiko diskutavo su ORGANU(?), pasivadinusiu Hariu… :-( Nemaloni situacija. Tuo labiau kad iš hario komentaro potekstės, labiau negu aišku, koks tai organas… Tik štai nežinojau, kad šis organas, tarp daugelio kitų, turi dar ir hario vardą… :-)))))))))))))))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Nebesistenk, nebevark. Nieko nebus. Sykį paspyriau, jau nebepakelsiu… :-))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Ir vėl aš kaltas, kad tu išvadinai save BAILIU, kuris bijo prisistatyti, net ne žmogumi, o visišku nieku, tuštuma? Tu pats save įžeidei ir parodei dideles savo ambicijas, bet vidutinius sugebėjimus. Man mažai įdomu, kaip tu prakaituoji save aukštindamas ir aš apskritai nevertinu, kaip tu reaguoji į mano kritiką, nes man tai visai vistiek.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Žinai, duosiu tau patarimą. Susikelk savo "komentarus" į Word-ą, kad jie būtų greta ir galėtum aiškiau įvertinti, kokių nesąmonių ir "išvartymų" ten prirašei. Gal dar pajėgsi suvokti, jei dar negėrei vaistų? :-)) O ypač man patiko tavo desperatiškai, daugel kartų naudojamas, rašomas net didžiosiomis raidėmis, "stiprus" :-))įžeidimas mano adresu. Tik deja, tu neįvertinai vieno aspekto. Įžeidimus aš įvertinu ir į juos atitinkamai reaguoju tik vienu atveju. Kai jau iš minties pateikimo matau, kad mano kritikas yra visa galva už mane aukštesnis. Na o tau Hari, dar labai daug augti, kol rasi tokių minčių, kuriomis galėtum priversti mane susimastyti. O kol kas tai tik kiauksėjimas palei kojas. Kai nusibosta toks triukšmadarys, paprasčiausiai jis būna paspiriamas į šalį ir pamirštamas. Su tavimi kaip tik tai jau ir įvyko… :-))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Žinoma atleidžiu, argi galima ant tavęs pykti. Tu jau ir taip save nuskriaudei, išvadinai save BAILIU, kuris bijo prisistatyti, net ne žmogumi, o visišku nieku, tuštuma. Žinoma su užuojauta tau atleidžiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Hari, prašau man atleisti, jei aš klystu, bet tu man atrodai ne visai sveikas. Vartai kažką nei į tvorą, nei į mietą. Tą patį per tą patį… :-))Pradžioje neapgalvojęs pripliurpi, po to jau vartaisi ir bandai plautis. Net iš bejėgiško noro man įgelti, ekspromtu sukuri kažkokį darinį "vygo- bybo" ir tvirtini, kad būna tokių šuns vardų, dėl ko pastarieji labai gėdisi… :-))) Jau nusisvaigai visai, raudonodi… :-)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Mes kalbėjom apie tavo, o ne apie mano žodžius, taigi aš net norėdamas negalėčiau išsisukinėti, nes ne pagal mano, o pagal tavo žodžius išeina, kad esi BAILYS, nes bijai prisistatyti, o ir pagalvok, jei sugebi, koks tikslas man išsisukinėti, kad tu esi BAILYS, tuščia vieta ir ne žmogus. Juk dėl to tau reikia išsisukinėti, o ne man. Taigi dabar pasakyk, ar tavo logika ne tešlagalviška.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Jėga! Jau pradedi nervintis. :-)) Bandai išsisukinėti? Nepasiseks. Tai jau nepasakyta o parašyta. Jauti skirtumą, tešlagalvi? :-)) Reikia "gromuliuoti", ką rašai. Nereikės po to uodegą sukti. :-))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. To, į kurį kreipiesi "vaiduokli" tikriausiai labai gražus nikas ir jis turbūt (spėju) nori, kad tu jo nepasisavintum (juk savo vardo neturi). Jeigu naudojiesi svetimom mintim (apie avinus), kodėl negali pasinaudoti svetimais nikais. Aš jo vietoje irgi daryčiau lygiai taip pat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Deja tu lygiai toks pat BAILYS, kaip ir tas, kurį apkalbinėji. Savo asmens tu neapibrėžei nė kiek ne daugiau, kaip jis. Jeigu skletozė, pasiskaityk, kur sakei, kad Vygo tik vienas iš galimų variantų, taigi tu nebūtinai Vygo, gal Bybo ar dar kas nors, bet tikrai BAILYS, nes savo asmens niekaip neapibrėžei. Taigi tu dar ir MELAGIS. O dėl tuščios vietos, tai juk tai tavo, o ne mano prisipažinimas, pagal tavo, o ne pagal mano filosofiją taip gaunasi, bet tu BIJAI net dėl savo žodžių prisipažinti. Ir apkalbinėjai tu ne tik mus, bet ir daugumą, kuriuos vadinai avinais, nesvarbu, kad kartojai svetimas mintis (savų per mažai), tai taip pat yra apkalbos. Ir kaip gi tu nesi vaiduoklis, kaip aš, jeigu pats prisipažinai, kad tu gal būt ne Vygo. Tu netgi dar didesnis tuščia vieta, nes aš bent neišsiginu, kad esu Haris. Taigi mes turime daug didesnį pagrindą daryti apie tave sprendimus, negu tu apie mus. Ir pagalbos ranką kitiems tiesk tik po to, kai pats apsirūpinsi tikru vardu, kurio nebijosi pasakyti, nes vardas Vygo-Bybo daro gėdą net šuniui. O apie teisybę irgi siūlyčiau kalbėti tik po to, kai nebijosi pripažinti teisybės apie save.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ėi, vaiduokli! Tiesiu tau pagalbos ranką! :-))Vaikystėje skaičiau gerą knygą. Topas ir Haris. Kadangi Haris jau apsireiškė, tai tau liko Topas. Ar imi??? Greičiau apsispręsk, nes gali nelikti. O šeip vardeliai abu neblogi, plačiai pritaikomi! :-) Girdėjau net šuniukus, mylintys šeimininkai taip pavadina. :-))) Tai kaip? Darom krikštynas, ar ir toliau vaiduokliausi…?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Nemalk š…, Hari. "Bijai", mano adresu nelimpa. Pasilaikyk sau. Pravers. :-)) O savo asmenį aš "apibrėžęs" pakankamai. Kaip tik tiek, kiek reikia… Harka, įsiklausyk į savo prisipažinimą, (tikriausiai netyčia išsprūdo) :-))))) Cituoju:"…prisipažįsti esantis TOKS PAT TUŠČIA VIETA, KAIP TIE, kuriuos visą vakarą apkalbinėjai…". Taigi, atsakau. Neapkalbinėjau, o sakiau tik tiesą, nes šiuo savo teiginiu (padidinta) pats patvirtinai mano žodžius, kad tikrai esi tuščia vieta. Nes kaip tik su jumis ir buvau "prasidėjęs" visą vakarą. O kadangi aš nesu TOKS PAT, kaip tu ir anas, (vaiduoklis) tad jau vien tuo remdamasis galiu daryti sprendimus apie tokius… :-))))

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...