Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 12 Sekmadienis
 

Anglijos lietuvių akcija Londone: dalinti DVD su mergaitės pasakojimo ir mergaitės “ėmimo” vaizdo klipais

2012-04-30 11:48 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (101)

Lietuvių akcija Londone. Arūno Baškio nuotr.

Šeštadienį, balandžio 28 dieną, Londone prie BBC Televizijos centro, vidurdienį, vietos laiku, vyko taiki demonstracija, nukreipta prieš pedofilijos klaną, užgniaužusį Lietuvos teisėtvarką bei teisėsaugą. Į demonstraciją susirinko apie 70 dalyvių.

Nors ir lijo visą laiką, tačiau buvo pakili nuotaika: demonstracijos dalyviai, apsiginklavę skėčiais bei apsiaustais, draugiškai kabino plakatus, pūtė balionus. Kaip visada, jau tradicija tapusios alyvinės spalvos atributika vyravo ir šį kartą.

Demonstracijos, trukusios beveik keturias valandas, metu praeiviams buvo išdalinta 200 vienetų DVD kompaktų, kuriuose įrašyti du vaizdo klipai (su anglų kalbos titrais): kovo 23 dienos mergaitės ėmimas, kuriuo metu buvo panaudotas tiek psichologinis, tiek fizinis smurtas prieš mažametę bei mergaitės atviras pasakojimas tėčiui, ką darydavo “dėdės” su ja. Taip pat du straipsniai anglų kalba: a.a. Drąsiaus ‚Laiškas niekam‘ ir pedofilijos skandalo chronologinė santrauka.

Demonstracijos dalyviai dar kartą išreiškė apmaudą dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje. Ištrauka iš nuskambėjusios kalbos demonstracijos metu:

‘’Lietuvos Temidės tarnai neįgalūs. Dėja.Susikompromitavusi Generalinė prokuratūra su bevaliu generaliniu prokuroru Valiumi, Policijos departamentas su slaptuoju informatoriumi Žalimu, Vidaus Saugumo departamentas su Aidžiu Mieželiu, tiesa, dabar jį reik vadinti Aidžiu Meželiu, priešaky, susireikšminusi antstolė Vaičekauskienė, arogantiškasis advokatas Černiauskas, biologinė motina, galimai mušama apsauginių, o kur dar šedbarai, šimašiai, žiobienės? Ko gero, šį sąrašą būtų galima tęsti iki ryto, tačiau nešvaistysime mums brangaus laiko.’’

Prakalbus apie žiniasklaidą, dalyvių akyse nusivylimas tik padidėjo, kadangi teko pripažinti, kad esti cenzūra. Kodėl? Kuo toliau, tuo mažiau lieka Media atstovų, kurie sutiktų paviešinti vienokią ar kitokią informaciją apie žmones, girdinčius mergaitės norą gyventi su teta, besirenkančius į piketus, akcijas, mitingus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Kaip pavyzdį pateikiame organizatorių išsiųstus pranešimus lietuvių žiniasklaidos atstovams Londone apie šią demonstraciją. Spėkite, kiek iš jų patalpino informaciją apie būsimą taikią demontraciją? Lygiai nulis. Kiek iš jų atvyko? Tas pats apskritas nulis.

Visi kartu pasidžiaugėme, kad atsirado nuostabių žmonių, kurie visomis išgalėmis prisidėjo: skrajučių spausdinimu, kompaktų įrašinėjimu, plakatų maketų ruošimu, gamyba bei kitomis priemonėmis.

Londono lietuviai primena, kad bet kuriuo atveju nenuleis rankų ir Olimpinių žaidynių metu imsis visų įmanomų akcijų, kad visiems dalyviams ir svečiams pateiktų kuo platesnę infomaciją apie Lietuvos teisingumo “didvyrius”, sėjančius teisinio nihilizmo sėklas Lietuvoje.

Taip pat, demonstracijos dalyviai kviečia išeivius, gyvenančius įvairiose šalyse, kaupti žinias, jėgas, kad atėjus metui galėtume visa tai panaudoti vardan Lietuvos.

Agnė Gredeckaitė, Londonas

Komentarai

 

 

 
 1. Tautieciai Londone,

  Labai reiketu daugiau informacijos apie organizuojamus tokius zygius.Tikrai su malonumu prisijungtu daug daugiau zmoniu.Nors mums vaziuot apie 2.5 val,tikrai butumem atvaziave..Kur butu galima rasti tokia informacija?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kad Erika Luneckienė yra Lietuvoje paieškoma Policijos, ir negali čia grįžti. Siekdama inguldencijos ji ir įregistravo savo vardu domena stankunaite.com .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. reikejo atvykt,jei tokia drasi, butum padalinus, uz tave tavo juodo darbo nedirbsim 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. mergaitės laiškas mamai? Kodėl jo Gradeckaite nedalinote praeiviams? Ajajaj kaip negražu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Panašu,kad ilgai dejavę dėl pilietinės visuomenės Lietuvoj nebuvimo,valdantieji prisikarksėjo. Atsargiau su norais,ponai,jie kartais išsipildo. O rinkimai vis artyn…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • zmogeliukas meldziasi dievui ir praso, kad padarytu jam pimpaliuka iki zemes. Karstai meldesi. Dievui pagailo, paeme dalgi, sniau – ir nupjove kojas virs keliu! Ta va taip su tais neapgalvotais norais :)))

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kondratjevu&Co,Klaipedos teismelio ir kitu berijinio stiliaus sprendimus -nuosprendzius paofosuosime prie Hagos tribunolo,kur tiriami nusikaltimai zmoniskumui……….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Gera mintis dalinti praeiviams DVD. Didžiulis plakatas su nuotraukomis ir Neringos žodžiais – nuostabus. Pagarba Jums. Vardan tos Lietuvos vienybė težydi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Tikrai nenaniau, kad užsienio lietuviai išties pagalbos ranką. Ačiū dar kartą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. šaunuoliai lietuviai LOndone, pagarba Jums ir ačiū už aktyvią pilietinę poziciją ir palaikymą Kedžiu Venckų nelaimėje, o kartu ir Lietuvos nelaimėje. Tikekime, jog visų susitelkimas leis pasiekti Tiesą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Taip,pedofilu yra visame pasaulyje.Ir juos gaudo ir teisia,kaip aukstai jie besedetu.Ka tik Lenkijoj,padedant Vokietijos policijai ivyko didelis ,,valymas”.Tikekimes paimtose lenku komp.laikmenose ir musiskiai apsisvies.Ka apie lietuvius besakytu,bet atsiradus rimtai gresmei-priesintis mokam!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O kodėl pateikiama vienpusė informacija? Ar supažindinami žmonės su priimtais teismų sprendimais, pagal kuriuos mergaitė privalo būti grąžinta motinai? Ar nors vienas su žvake stovėjot ir matėt, kas buvo? Kadangi aš nestovėjau ir nemačiau, laikausi neutralios pozicijos, bet visa tai nuėjo jau per toli…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kai žiuriu mergatės video liudijimus ir matau drastiškas priemones nieko netirti ir dar kaukėtų veikėjų “imam”- abejoniu nelieka.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tai tu gal vaiku neturi ? Tokio amziaus vaikas NESUPRASTU kas vyko. Tad ereziju nekelk. Perziurek is naujo 1 2 3 sykius , ir pagalvok , KODEL pries jai pasakojant , Kedys klausdavo jos klausimo? Jai jin jau taip nuosekliai viska pasakojo , nebutu reikeje klausinet. Sitas dalykas yra byloi , tad sis reikalas daug ka sako.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • AS TURIU VAIKU.irlabai panasaus amziaus,tad zinau 100 procentu,tokiu metu vaikas gali puikiai nupasakoti kas su juo daroma,tik kiek padrikai.O va sukurti tokiu dalyku vaikas tikrai negaletu, nes reikia tureti bendra supratima apie tai..ir dar jei sakai ismokintas vaikas,jis kiekvienam parodyme darytu klaidas,vaika labai lengva pagauti meluojant. Taip kad man nereikia jokiu teismu sprendimu as zinau kad visa tai melas,vaikas BUVO PRIEVARTAUJAMAS.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Ir dar- kadangi kaip tu sakai vaikas nesupranta kas su juo daroma,jis nezino kad tai blogai,padrikai pasakoja..o Drasius uzdavinejo klausimus butent tam kad irodyti kad mergaite prievartavo..IJUNK SAVO SMEGENELES

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • bijoti abejojančių, jie neturi savo nuomonės, mergaitė nemelavo, ji NEMELAVO…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kad po pasauli issivazineje lietuviai nera abejingi ivykiams Lietuvoje. Patvorine is Stokholmo :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Lietuviai, gyvenantys svetur, padėkite išgyventi lietuviui savo šalyje, jau reikalinga ne tiek finansinė, kiek moralinė parama.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ačiū. Šaunuoliai! Pagarba Jums, kad garsinate nužmogėjusių padarų juodus darbus. Tik visi bendromis jėgomis mes galėsime išvilkti juos į dienos šviesą. Sėkmės Visiems ginantiems MERGAITĖS teisę gyventi. Patvorinė

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Esu tikras lietuvis ir myliu lietuva. deja ne is gero gyvenimo teko pasitraukti is gimtines.
    Tik vienybeja slypi jega didziule jega.
    taigi manau jeigu viskas paaisketu i dienos sviesa butu isvilkti daugybe aukstu pareigunu. dykaduoniu siurbeliu. oj butu labai idomu.
    ir padetis lietuvoje zenkliai pasikeistu.
    nebeliktu socdemu ar kokiu uspaskio prorusisku partiju. gyvenimas geretu kaip estijoj. nes ten nera ir neliko po sovietiniu partiju.
    pas mus lilo po komuniagos tai ko noret ???

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Saunuoliai, Pagarba! Aciu, kad nenuleidziat ranku, svieciat anglus ir kitos tautybes zmones!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. nesulaukiame teisingumo, kada bus nubausta biomotina stanke uz dukros pardavinejima pedofilams (remiames mergaites A.A. DRASIUKO- TEVELIO filmuota medziaga), MERGAITES ZODZIAIS SVENTAI TIKIME.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kova nelengva, yra daug nepatriotiškų, abejingų žmonių, kurie neskaito, nesidomi niekuo, o tik savo kiemu ir savo asmenine materialia gerove.
  Todėl nuoširdžiausias dėkui Londono lietuviams, kurie deda pastangas šioje pilietiškumo kovoje su pedofilijos Klanu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jo, gal dar norejote pasakyti, kad niekas nepasringo ir baluteje neprigere, ir dar du liudininkai nenusauti, galite pratesti toliau….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Iš kur žinote, kad nebuvo? O gal jau žinote iš anksto, nors teismas dar nepasisakė? Naruševičienės mirtis – vienas iš ženklų, kad pedofilija galimai buvo, šiaip jau

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • O kodėl pateikiama vienpusė informacija? Ar supažindinami žmonės su priimtais teismų sprendimais, pagal kuriuos mergaitė privalo būti grąžinta motinai? Ar nors vienas su žvake stovėjot ir matėt, kas buvo? Kadangi aš nestovėjau ir nemačiau, laikausi neutralios pozicijos, bet visa tai nuėjo jau per toli…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • o is kur zinai,kad nebuvo? Juk pedf.byla dar neisnagrineta iki galo! Kantrybes tau ir Stankei – dabar reikia issaugoti vaiko gyvybe nuo pedof.klano spastu! P.s. manau ir jums svarbi vaiko GYVYBE, o Stanke turetu dekoti,kad zmones nera abejingi, kai pati YRA KALINE!

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • deja ta pedofilija-realybė, tad pedofilai jau nebežino ko griebtis,apraizgę visas teisėsaugos institucijas, bando imituoti neva “nieko čia nėra” .

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Sakote, kad galingojo pedofilų klano nariai jau nebežino ko griebtis? Paimtų ir nušautų ar nunuodytų Stankūnaitę, Venckienę su mergaite ir viskas baigta. Juk kaip sakote galingas pedofilų klanas toks galingas, tai kas jiems reikšia papirkti teisėjus, prokurorus ir policininkus ir niekas niekada nesiaiškintų dėl ko mirė Venckienė, Stankūnaitė ir mergaitė. Būtų vėl ramu, galėtų ir toliau pedofilų klanas pedofilinti. Bet kažkodėl tai neįvyksta, o tai reiškia kelia įtarimą, kad jokio klano nėra ir tai tik Venckienės, Kedžio ar dar kieno nors ligotos vaizduotės vaisius. Neneigiu, kad pedofilų nėra, jų yra visur, bet kažkodėl iki šiol jokio klano nerasta, yra tik sugaunami pavieniai pedofilai (kad ir tas karininkas, o ar jis nepriklausė pedofilų klanui? Kodėl jo klanas neapgynė ir jis sėdi cypėje? Negi klanas nebijo, kad jis išduos kitus klano narius?)

    Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Dekojame Londonieciams uz surengta akcija,palaikant mergaite ir ja ginancius
  zmones Lietuvoje kovoje su nebaudziamu teismu savivale.Tikimes,kad musu
  visu ,gyvenanciu uzsienyje ir Lietuvoje pastangos neliks be atsako.Kovosime
  iki galo.O per rinkimus atiduosime savo balsus uz tuos ,,kurie nestovi po me
  dziu”.Teisybe turi nugaleti.Sekmes mums visiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Žiniasklaidą valdo Lietuvos biurokratų statytiniai. Jie bijo prarasti jiems “patikėtus” darbus. Panašiai ir Toronte….ne tik žiniasklaidoj, bet ir Lietuvos konsulate

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. aciu jums brangus zmones ,kad prisidedate prie mergaites issaugojimo! ACIU JUMS LONDONIECIAI!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Miela Agne,

  Musu Islandijos Bendruomene taip pat prisideda prie medziagos kaupimo ir platinimo ivairiausiais budais.
  Mano biciuliai Cikagoje atlieka dideli ir svarbu darba dirbdami su Media projektais.
  Su asaromis akyse noriu jums, MIELI MANO LONDONO LIETUVIAI, NUOSIRDZIAI PADEKOTI, kad mes esame ne vieni sitame melo ir smurto apraizgytame fronte.
  Be galo didelis aciu, JUMS!
  Aciu, kad netylite ir dalinates sia informacija su vietiniais Anglijos gyventojais.
  Mes PRIVALOME ATSKLEISTI PASAULIUI VISA TIESA IR SUSTABDYTI EMIGRACIJA IS LIETUVOS!
  TIK KARTU VEIKDAMI MES BUSIME STIPRI JEGA, VARDAN TOS LIETUVOS VIENYBE TEZYDI!

  Su didele pagarba jums, mano mieli UK tautieciai
  Rasa – Iceland

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Miela Rasa, tai Jums kas svarbiau ar mergaitė ar emigracijos stabdymas? Tai gryžkite į Lietuvą ir padėkite Lietuvai, ko emigravote?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Isjuoka esi jeigu nesupranti kad zmones emigruoja neapsikente valstybininku degradacija ir gilejanciu skurdu lietuvoja. nes virsunelem kurie megaujasi vaikais nusispjaut ant tokiu kaip tu asile

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Ir is kur atsiranda tokiu asilu ? Kurie sugeba kritikuoti aktyvius lietuvius . mastancius savo galva.
     Emigracija ir atsiranda is tokiu dalbajobu korumpuotu neva pareigunu.
     o su jeis kovoti viduje patys matot kad dedasi. teimai VSD ir prokuratura viena ranka musa. taip kad reikia pagalbos is salies.
     o tam nevykeliui kuris pasiule gristi galiu pasakyti kad jeigu taip ir toliau pats tuoj begs is lt

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • ypatingai bukiems galima paaiskinti , kad mergaite ir yra visos Lietuvos isniekinimo simbolis. Manydami, kad uzsienyje budami efektyviau galime prisideti prie tikros Lietuvos atkurimo ir atsikovojimo is issigimeliu. Kaip matai, buvom teisus. Nes ant jusu, likusiu visi pederastai myza. Aciu dievui, ne visiems tai patinka ir ne visi mesle jauciasi puikiai

    Thumb up 0 Thumb down 0

 22. tau skubiai reikia daktaru pagalbos, nes tu nori, kad Lietuvoje butu kaip Tailande, gal pedofilas ir esi, nes sveikam zmogui ranka nekiltu tokiu brudu rasyti !!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. yra mergaites irasai filmuotose medziagose, kur ji aiskiai pasakojo , ka biomotina stanke ir dedes su ja dare, VISKAS AISKU KAIP ANT DELNO :(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. tik gedos prisidare ir apsijuoke. As 5 metu pasakiau kad mane darzelio aukletoja mushe ir ja atleido, nors nieko nebuvo :DDDD oj smagu buvo. Dabar smagu ziuret kaip kazkokie botai vel uzkibo :DDDDD be to noriu priminti, kad mergaite celka. Nes prievartauta betkokiu arveju ji nebuvo o anglijoje pedofilu yra diaugiau negu lietuvoje tai kodel butent i lietuva reiktu atkreipti demesi? Taivane tai net legalu kad vaikai parsidavineja, nes nuo 10 metu jie taip duna uzsidirba. Ir ka? ir nieko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Cinizmo virsune!
   P.S. Niekas ir nekalba apie mergaites nekaltybes praradima. Yra ir kitu budu prievartauti. Siulyciau pasidometi

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • vaje, kaip zmogeliui smagu, kad del jo darzelio aukletoja nekalta pasalino. Iki siol atsimena ir isgyvena ta smaguma.
    Tikrai auksto lygio infantilizmas:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

 25. ACIU JUMS BRANGUS TAUTIECIAI,ACIU ,KAD SUPRANTATE KAS VYKSTA IR PALAIKOTE MERGAITE, APKABINAME JUS VISUS ,ACIUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Šaunuoliai,tik taip reikia kovoti visomis išgalemis.Jus emigrantai gyvenate laisvosiose šalyse ir galite labai daug mums padeti.Šaunuoliai .Mes jumis didžiuojames.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Londono lietuviams palaikančius mergaitę, jos senelius, tetą Venckienę. Mums čia Lietuvoje diena iš dienos kabinami makaronai tik dėl vieno siekio – kaip greičiau mergaitę atimti iš globėjos ir perduoti vadinamai šeimai – Stankūnaitei ir kaukėtiems dėdėms.O tie dėdės (matėme per TV ) labai nuoširdžiai tąsė vaiką, daužė į dantis tetai Skučienei, suko ranką Kedienei jos pačios namuose. Tai kur ta šeima? Jeigu jau drįsta Į teisėjos neliečiamybę turinčiai Venskienei, laužtis į jos namus, kaip kokie banditai, tai kur tą mergaitę jie toliau pasiųs?
   Visi atsimenam, kur atsidūrė mergaitės tėvas, kur atsidūrė Ūsas prieš pat bylos nagrinėjimą…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • jų ir taip jau daug prikabinėta. Teismo sprendimo vykdymas vyko Kedžių namuose o ne Venckienės, taip kad teisinė neliečiamybė Kedžių namuose negalioja. O daužyti kaip tu sakai reikėjo, nes Kedienė pirmoji aiškiai pasakė: Mergaitė niekur nevažiuos. Ar tai ne trukdymas? Akivaizdus trukdymas, dėl to ir buvo panaudota jėga prieš Kedienę bet ana nelaboji gudra, parsivertė ir mergaitę ir visą laiką laikė ją suėmusi per kaklą, šlikštynė.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Eigu dar karta megins paimti mergyte ir vel artimieji ir zmones gins jega. niekas neleis isvesti ir atiduoti pedofilams kad ja pradangintu ar padarytu beprote .
     juk pedofilams mergytes reikia tik kad sekmingai uzbaigtu byla.
     o tu asileli ir toliau klapsek galvyte ir linkciok pries pedofilus .

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • O kodel teismo sprendimas buvo vykdomas, kada globejos nebuvo namuose? Vadinasi mergaite buvo bandoma pagrobti. Ar tai neuztraukia baudziamosios atsakomybes anstolei, kuri be globejos dalyvavimo norejo paimti mergaite? Saunuoliai Londonieciai, aciu jums.

      Thumb up 1 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...