Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Anglijos lietuvių akcija Londone: dalinti DVD su mergaitės pasakojimo ir mergaitės “ėmimo” vaizdo klipais

2012-04-30 11:48 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (101)

Lietuvių akcija Londone. Arūno Baškio nuotr.

Šeštadienį, balandžio 28 dieną, Londone prie BBC Televizijos centro, vidurdienį, vietos laiku, vyko taiki demonstracija, nukreipta prieš pedofilijos klaną, užgniaužusį Lietuvos teisėtvarką bei teisėsaugą. Į demonstraciją susirinko apie 70 dalyvių.

Nors ir lijo visą laiką, tačiau buvo pakili nuotaika: demonstracijos dalyviai, apsiginklavę skėčiais bei apsiaustais, draugiškai kabino plakatus, pūtė balionus. Kaip visada, jau tradicija tapusios alyvinės spalvos atributika vyravo ir šį kartą.

Demonstracijos, trukusios beveik keturias valandas, metu praeiviams buvo išdalinta 200 vienetų DVD kompaktų, kuriuose įrašyti du vaizdo klipai (su anglų kalbos titrais): kovo 23 dienos mergaitės ėmimas, kuriuo metu buvo panaudotas tiek psichologinis, tiek fizinis smurtas prieš mažametę bei mergaitės atviras pasakojimas tėčiui, ką darydavo “dėdės” su ja. Taip pat du straipsniai anglų kalba: a.a. Drąsiaus ‚Laiškas niekam‘ ir pedofilijos skandalo chronologinė santrauka.

Demonstracijos dalyviai dar kartą išreiškė apmaudą dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje. Ištrauka iš nuskambėjusios kalbos demonstracijos metu:

‘’Lietuvos Temidės tarnai neįgalūs. Dėja.Susikompromitavusi Generalinė prokuratūra su bevaliu generaliniu prokuroru Valiumi, Policijos departamentas su slaptuoju informatoriumi Žalimu, Vidaus Saugumo departamentas su Aidžiu Mieželiu, tiesa, dabar jį reik vadinti Aidžiu Meželiu, priešaky, susireikšminusi antstolė Vaičekauskienė, arogantiškasis advokatas Černiauskas, biologinė motina, galimai mušama apsauginių, o kur dar šedbarai, šimašiai, žiobienės? Ko gero, šį sąrašą būtų galima tęsti iki ryto, tačiau nešvaistysime mums brangaus laiko.’’

Prakalbus apie žiniasklaidą, dalyvių akyse nusivylimas tik padidėjo, kadangi teko pripažinti, kad esti cenzūra. Kodėl? Kuo toliau, tuo mažiau lieka Media atstovų, kurie sutiktų paviešinti vienokią ar kitokią informaciją apie žmones, girdinčius mergaitės norą gyventi su teta, besirenkančius į piketus, akcijas, mitingus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Kaip pavyzdį pateikiame organizatorių išsiųstus pranešimus lietuvių žiniasklaidos atstovams Londone apie šią demonstraciją. Spėkite, kiek iš jų patalpino informaciją apie būsimą taikią demontraciją? Lygiai nulis. Kiek iš jų atvyko? Tas pats apskritas nulis.

Visi kartu pasidžiaugėme, kad atsirado nuostabių žmonių, kurie visomis išgalėmis prisidėjo: skrajučių spausdinimu, kompaktų įrašinėjimu, plakatų maketų ruošimu, gamyba bei kitomis priemonėmis.

Londono lietuviai primena, kad bet kuriuo atveju nenuleis rankų ir Olimpinių žaidynių metu imsis visų įmanomų akcijų, kad visiems dalyviams ir svečiams pateiktų kuo platesnę infomaciją apie Lietuvos teisingumo “didvyrius”, sėjančius teisinio nihilizmo sėklas Lietuvoje.

Taip pat, demonstracijos dalyviai kviečia išeivius, gyvenančius įvairiose šalyse, kaupti žinias, jėgas, kad atėjus metui galėtume visa tai panaudoti vardan Lietuvos.

Agnė Gredeckaitė, Londonas

Komentarai

 

 

 
 1. tegu sužino pasaulis kal lietuvos politaikai dirba ir saugo paslaptis kad tik aukšti pedofilai nenukentėtu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. vienas valstybes kunstis!O tame kumstyje TEISINGUMAS ir VALSTYBES LIKIMAS!!!! kGB BANDITU KLANAS SUSIDEDA IS saujeles valstybes pareigas einanciu nusikalteliu. O MUSU vis dar 3 000 000 ,nes uzsienio Lietuviai uz LIETUVA uz TEISINGUMA ir uz Garliavos MERGAITE!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. padofilijos klanas yra jo ciulptuvai raitosi i Lietuva.Per 1 kanala rusu pranese berods Amsterdame sulaikyta virs 200 pedofilu gauja Nuo saltkalvio iki diseliu valdininku. Is per didelio turto sitaip daroma .iskrypeliai ir teisti nesuteikiant jikiu amnestiju.Galetu zurnalistai pasekti kas atvaziuoja i vaiku namus ,kokios masinos pafilmuoti .O dabar Rukla prasideda,I viesbuti itaisyti slapta kamera tada neisigintu,O jei pradetu keisti kambarius, tai viskas aisku.O kai vyras moterisko saldaus veidelio tada jauti kad kazkas ne taip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nereikia liūdėti žmonės atniea ir išeina kai kurie jų išeidami palieka nuostabių dalykų jais ir reikia mėgautis taip pagerbiant jų prisiminimą kaip ten liaudyje sakoma didžiausia pagarba išejusiems tai gražūs prisiminimai apie juos

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. o koks rezultatas? ar BBC atkreipe demesi? juk tai svarbiausia? siaip nerealus jausmas matyti tautiecius susivienijusius. LABAI SAUNU, KAD SUSIRINKO ZMONES IR PADARE GRAZIA PROTESTO AKCIJA!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. labai gera ideja platinti DVD. Cikagos apylinkese yra daugybe zmoniu palaikanciu Deimante, o ir lietuviska spauda cia tolerantiskesne.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Netikiu kad pedofilu yra labai daug….na gal koks 50 tarp aukstu valstybes pareigunu. Bet nesuprantu kaip ta saujale gali reguliuoti visa Lietuva, saziningi zmones tyli, teismai, prokuraturos daro nelogiskus ir nusikalstamus sprendimus…seimunai nesikisa..papilsto is tuscia i kiaura ir nesa kudasiu..prezidente te sugebejo pasakyti kad jokio smurto pries mergaite, bet jos niekas neklauso….tai kur tas suo kurio lojimo visi klauso ir bijo ???? kas tas brisius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Aičū visiems, kurie padeda kovoje su galingu klanu. Tik visų bendros pastangos gali išgelbėti mergaitę nuo baisaus likmo, jei būtų paimta iš namų,kuriuose gyvena dabar.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ACIU MUSU LIETUVIAMS,, ,KOVOKITE TOKS TEISINGUMAS LIETUVOJE-VAIKAS ZALOJAMAS, VAIKA DRASKO, O TEISIA SENELI, KURIS NEPRISILIETE STANKUNAITES,,,STANKUNAITES MELYNE,,, JUOKAS PRO ASARAS,,,VISI SUPRANTAME IR MATEME, KAD NEBUVO ITRENKIMO,,,,,ATSIRADO GRIZUS NAMO AR PAKELY I NAMUS,,,,,, KAS LIUDIJA MELAGINGAI PRIES SENELI?TIE , KURIE ,EME. MERGAITE,,,, GEDA PRIES PASAULI, SKAUDU, KAD LIETUVOJE VAIKAI DRASKOMI,,,AR TIKRA MYLINTI MAMA DRASKYTU SAVO DUKRELE???????????????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. malonus, organizatoriai, isplatinkit internete informacija apie tokius renginius, atvaziuosim su seimom ir draugais, ir draugu seimom. Anglijos lietuviai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ne tik mergaite jau turime gelbeti – jau visa valstybe! Todel zmones ir nenuleidzia ranku taip ilgai. Cia jau vyksta zutbutine kova – kas ka?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. aciu jums visiems ,kad viesinate viska! labai labai aciu! visi kartu turime gelbeti mergaite!tik neteisineje valstybeje gali vykti tokie dalykai,kad pries vaika buvo panaudota prievarta pacios motinos ir kauketo apsauginio!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Sakau, nelabai aišku, MS rašo iki 9m. Man su dsoktep pastringa vos už poros metrų.. Su lapiu jokių problemų nepastebėjau per visą laiką naudojant svetainėje ar univere. Galbūt pora routeriu ir bluetooth turi įtakos, o galbūt brokuota pasitaikė, nes į tą patį dsoktep USB portą įkišus kitą prastesnę MS bevielę pelę, ji veikia visam kambaryje net už ~8m.. Arc’as ir veikia, bet labai dažnai pastringa kelioms sekundėms, kol siųstuvo nepadėjau grynai ant xBox po stalu, kad nuo klavos ir pelės max būtų 1,5m, tada veikė normaliai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • pyragas likęs tik nuotraukoje ir psioiminimurse, kepėm jį kartu su Iza ir kartu su citrinų pyragu, nes čia irgi galėjom panaudoti puikiuosius keraminius žirnius, kuriuos ji

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nejuodinkite Lietuvos prieš visą pasaulį su savo sugalvota pedofilija. Ar patys tikite tuo ką darote?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. LABAI JUMS ACIU ,MIELI LONDONO LIETUVIAI, JUSU PAGALBA LABAI LAIKU IR VIETOJE, SAUNU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Susigraudinau,saunuoliai ir dar karta saunuoliai,nenuleiskite ranku,nepalikite Lietuvoje likusiu pensiiniku ir vargstanciu zmoniu kurie nesugeba isvykti,ir skesta alkoholio liune,telaimina JUS VISUS DIEVAS VISUR IR VISADA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. stankunaite sake kad jos kojos lietuvos gatvemis nevaikscios idomu kokiomis gatvemis ji vaikscios kai viskas baigsis kai ja kaip pedofilu kekse visas pasaulis greitai zinos o Neringa ir jos seima saunuoliai linkiu jiems kuo didziausios sekmes

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • sitas rupestis, ko gero, atpuls savaime. Pakas jie stanke kaip nereikalinga siuksle, kuri gali viska ispliurpti. Tuo pasirupins kryzevicius, sadeckas, myzelis ir co. Remiantis geraja praktika

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Ikris kur netycia i vandeni prie Kauno mariu, ar siaip i koki upeli ir prigers, kaip a.a D.Kedys ir jos draugas a.a A.Usas.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 16. Supuvusi po kumunistine valdzia !!!
  Sugrusti i kalejimus visus komuniagas ir tvarka atsiras savaime.
  Siuo metu visi iki vieno supranta kad korumpuota teisesauga prisidirbo iki ausu. zurnalistai atranda vis nauju rysiu tarp pareigunu.
  Zodziu visi zino visi mato kas dedasi o prokuraturai nusispjauti. po to kaltina venckiene ir normalius protingus mastancius zmones kad sukompromitavo prokuratura ir griauna teismus.
  Siuo atveju jie patys save apsiderge be niekoeno pagalbos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. mane juokina tie komentatoriai, kurie inirtingai plusa prie kompiuteriu – juodina Venskus, Kedzius, skuciene , o dar ir visus kitus, saziningus LT piliecius, kurie yra neabejingi mazos mergaites likimui. Islyskite , sakalai , i dienos sviesa – stokite su plakatais ginti tos savo nelaimingos laimutes ( ji tikrai labai nelaiminga – protelio nei uz centa) , kodel jus, nemitinguojate, nepiketuojate viesai – todel, kad jus bailiai ir parsidaveliai, bijote viesumo, nes zinote, kad neteisus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kremas aušta, laukiu. Tiesa, gal pasatiikė ypatingai storiaskūrės citrinos, bet sutarkavau tik dviejų žieveles (įspaudžiau visų trijų sultis), ir gavos labai rūgštu bei gana kartoka. Tai dar įplakiau cukraus. Atrodo, bus gerai. Kadangi iš manęs šluba kreiva kulinarė, uždėjau plėvelę ant dar karšto kremo pradėjo plyšti, išsigandau, kad išsilydis. Bet išgelbėti spėjau. Ačiū.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Saunuoliai LT emigrantai. Tik viesumos ir protestai gali isgelbeti mergaite. Normalus zmones tiki, kad vaikai ir angelai nemeluoja. Ir niekas taip meluot vaiko neismokys, tuo labiau kai Psichologai nustate, kad mergaite nelinkusi fantazuoti. Na, o usas su laimute net patikrinimo melo detektotiumi neatlaike – susimove balandeliai. Kaip slykstu , zema ir primityvu butu stoti pedofiles motinos pusen, bet tie sakalai, kurie cia pila srutas ant Vensku , Kedziu ir Skucienes – samdyti bailiai, dirbantys uz pinigus. Islyskit , bailiai , is savo urvu, padarykit nors viena piketa viesai, su plakatais – tokiu , mes, saziningieji LT pilieciai suorganizuojame daug – ir Lt ir uzsienyje, mes nieko nebijome. islyskite jus, laimutes didieji uztarejai, ko slepiates ir bijote, jei jus esate teisus..???+

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. JAV kaip visada krūmuose sėdi. Jokio atsakymo. Ačiū tautiečiams Anglijoj, esate labai drąsūs ir šaunūs.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...