Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 21 Ketvirtadienis
 

Anglijos lietuvių akcija Londone: dalinti DVD su mergaitės pasakojimo ir mergaitės “ėmimo” vaizdo klipais

2012-04-30 11:48 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (102)

Lietuvių akcija Londone. Arūno Baškio nuotr.

Šeštadienį, balandžio 28 dieną, Londone prie BBC Televizijos centro, vidurdienį, vietos laiku, vyko taiki demonstracija, nukreipta prieš pedofilijos klaną, užgniaužusį Lietuvos teisėtvarką bei teisėsaugą. Į demonstraciją susirinko apie 70 dalyvių.

Nors ir lijo visą laiką, tačiau buvo pakili nuotaika: demonstracijos dalyviai, apsiginklavę skėčiais bei apsiaustais, draugiškai kabino plakatus, pūtė balionus. Kaip visada, jau tradicija tapusios alyvinės spalvos atributika vyravo ir šį kartą.

Demonstracijos, trukusios beveik keturias valandas, metu praeiviams buvo išdalinta 200 vienetų DVD kompaktų, kuriuose įrašyti du vaizdo klipai (su anglų kalbos titrais): kovo 23 dienos mergaitės ėmimas, kuriuo metu buvo panaudotas tiek psichologinis, tiek fizinis smurtas prieš mažametę bei mergaitės atviras pasakojimas tėčiui, ką darydavo “dėdės” su ja. Taip pat du straipsniai anglų kalba: a.a. Drąsiaus ‚Laiškas niekam‘ ir pedofilijos skandalo chronologinė santrauka.

Demonstracijos dalyviai dar kartą išreiškė apmaudą dėl susiklosčiusios situacijos Lietuvoje. Ištrauka iš nuskambėjusios kalbos demonstracijos metu:

‘’Lietuvos Temidės tarnai neįgalūs. Dėja.Susikompromitavusi Generalinė prokuratūra su bevaliu generaliniu prokuroru Valiumi, Policijos departamentas su slaptuoju informatoriumi Žalimu, Vidaus Saugumo departamentas su Aidžiu Mieželiu, tiesa, dabar jį reik vadinti Aidžiu Meželiu, priešaky, susireikšminusi antstolė Vaičekauskienė, arogantiškasis advokatas Černiauskas, biologinė motina, galimai mušama apsauginių, o kur dar šedbarai, šimašiai, žiobienės? Ko gero, šį sąrašą būtų galima tęsti iki ryto, tačiau nešvaistysime mums brangaus laiko.’’

Prakalbus apie žiniasklaidą, dalyvių akyse nusivylimas tik padidėjo, kadangi teko pripažinti, kad esti cenzūra. Kodėl? Kuo toliau, tuo mažiau lieka Media atstovų, kurie sutiktų paviešinti vienokią ar kitokią informaciją apie žmones, girdinčius mergaitės norą gyventi su teta, besirenkančius į piketus, akcijas, mitingus tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Kaip pavyzdį pateikiame organizatorių išsiųstus pranešimus lietuvių žiniasklaidos atstovams Londone apie šią demonstraciją. Spėkite, kiek iš jų patalpino informaciją apie būsimą taikią demontraciją? Lygiai nulis. Kiek iš jų atvyko? Tas pats apskritas nulis.

Visi kartu pasidžiaugėme, kad atsirado nuostabių žmonių, kurie visomis išgalėmis prisidėjo: skrajučių spausdinimu, kompaktų įrašinėjimu, plakatų maketų ruošimu, gamyba bei kitomis priemonėmis.

Londono lietuviai primena, kad bet kuriuo atveju nenuleis rankų ir Olimpinių žaidynių metu imsis visų įmanomų akcijų, kad visiems dalyviams ir svečiams pateiktų kuo platesnę infomaciją apie Lietuvos teisingumo “didvyrius”, sėjančius teisinio nihilizmo sėklas Lietuvoje.

Taip pat, demonstracijos dalyviai kviečia išeivius, gyvenančius įvairiose šalyse, kaupti žinias, jėgas, kad atėjus metui galėtume visa tai panaudoti vardan Lietuvos.

Agnė Gredeckaitė, Londonas

Komentarai

 

 

 
 1. tegu sužino pasaulis kal lietuvos politaikai dirba ir saugo paslaptis kad tik aukšti pedofilai nenukentėtu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. vienas valstybes kunstis!O tame kumstyje TEISINGUMAS ir VALSTYBES LIKIMAS!!!! kGB BANDITU KLANAS SUSIDEDA IS saujeles valstybes pareigas einanciu nusikalteliu. O MUSU vis dar 3 000 000 ,nes uzsienio Lietuviai uz LIETUVA uz TEISINGUMA ir uz Garliavos MERGAITE!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. padofilijos klanas yra jo ciulptuvai raitosi i Lietuva.Per 1 kanala rusu pranese berods Amsterdame sulaikyta virs 200 pedofilu gauja Nuo saltkalvio iki diseliu valdininku. Is per didelio turto sitaip daroma .iskrypeliai ir teisti nesuteikiant jikiu amnestiju.Galetu zurnalistai pasekti kas atvaziuoja i vaiku namus ,kokios masinos pafilmuoti .O dabar Rukla prasideda,I viesbuti itaisyti slapta kamera tada neisigintu,O jei pradetu keisti kambarius, tai viskas aisku.O kai vyras moterisko saldaus veidelio tada jauti kad kazkas ne taip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nereikia liūdėti žmonės atniea ir išeina kai kurie jų išeidami palieka nuostabių dalykų jais ir reikia mėgautis taip pagerbiant jų prisiminimą kaip ten liaudyje sakoma didžiausia pagarba išejusiems tai gražūs prisiminimai apie juos

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. o koks rezultatas? ar BBC atkreipe demesi? juk tai svarbiausia? siaip nerealus jausmas matyti tautiecius susivienijusius. LABAI SAUNU, KAD SUSIRINKO ZMONES IR PADARE GRAZIA PROTESTO AKCIJA!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. labai gera ideja platinti DVD. Cikagos apylinkese yra daugybe zmoniu palaikanciu Deimante, o ir lietuviska spauda cia tolerantiskesne.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Netikiu kad pedofilu yra labai daug….na gal koks 50 tarp aukstu valstybes pareigunu. Bet nesuprantu kaip ta saujale gali reguliuoti visa Lietuva, saziningi zmones tyli, teismai, prokuraturos daro nelogiskus ir nusikalstamus sprendimus…seimunai nesikisa..papilsto is tuscia i kiaura ir nesa kudasiu..prezidente te sugebejo pasakyti kad jokio smurto pries mergaite, bet jos niekas neklauso….tai kur tas suo kurio lojimo visi klauso ir bijo ???? kas tas brisius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Aičū visiems, kurie padeda kovoje su galingu klanu. Tik visų bendros pastangos gali išgelbėti mergaitę nuo baisaus likmo, jei būtų paimta iš namų,kuriuose gyvena dabar.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ACIU MUSU LIETUVIAMS,, ,KOVOKITE TOKS TEISINGUMAS LIETUVOJE-VAIKAS ZALOJAMAS, VAIKA DRASKO, O TEISIA SENELI, KURIS NEPRISILIETE STANKUNAITES,,,STANKUNAITES MELYNE,,, JUOKAS PRO ASARAS,,,VISI SUPRANTAME IR MATEME, KAD NEBUVO ITRENKIMO,,,,,ATSIRADO GRIZUS NAMO AR PAKELY I NAMUS,,,,,, KAS LIUDIJA MELAGINGAI PRIES SENELI?TIE , KURIE ,EME. MERGAITE,,,, GEDA PRIES PASAULI, SKAUDU, KAD LIETUVOJE VAIKAI DRASKOMI,,,AR TIKRA MYLINTI MAMA DRASKYTU SAVO DUKRELE???????????????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. malonus, organizatoriai, isplatinkit internete informacija apie tokius renginius, atvaziuosim su seimom ir draugais, ir draugu seimom. Anglijos lietuviai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ne tik mergaite jau turime gelbeti – jau visa valstybe! Todel zmones ir nenuleidzia ranku taip ilgai. Cia jau vyksta zutbutine kova – kas ka?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. aciu jums visiems ,kad viesinate viska! labai labai aciu! visi kartu turime gelbeti mergaite!tik neteisineje valstybeje gali vykti tokie dalykai,kad pries vaika buvo panaudota prievarta pacios motinos ir kauketo apsauginio!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Sakau, nelabai aišku, MS rašo iki 9m. Man su dsoktep pastringa vos už poros metrų.. Su lapiu jokių problemų nepastebėjau per visą laiką naudojant svetainėje ar univere. Galbūt pora routeriu ir bluetooth turi įtakos, o galbūt brokuota pasitaikė, nes į tą patį dsoktep USB portą įkišus kitą prastesnę MS bevielę pelę, ji veikia visam kambaryje net už ~8m.. Arc’as ir veikia, bet labai dažnai pastringa kelioms sekundėms, kol siųstuvo nepadėjau grynai ant xBox po stalu, kad nuo klavos ir pelės max būtų 1,5m, tada veikė normaliai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • pyragas likęs tik nuotraukoje ir psioiminimurse, kepėm jį kartu su Iza ir kartu su citrinų pyragu, nes čia irgi galėjom panaudoti puikiuosius keraminius žirnius, kuriuos ji

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nejuodinkite Lietuvos prieš visą pasaulį su savo sugalvota pedofilija. Ar patys tikite tuo ką darote?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. LABAI JUMS ACIU ,MIELI LONDONO LIETUVIAI, JUSU PAGALBA LABAI LAIKU IR VIETOJE, SAUNU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Susigraudinau,saunuoliai ir dar karta saunuoliai,nenuleiskite ranku,nepalikite Lietuvoje likusiu pensiiniku ir vargstanciu zmoniu kurie nesugeba isvykti,ir skesta alkoholio liune,telaimina JUS VISUS DIEVAS VISUR IR VISADA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. stankunaite sake kad jos kojos lietuvos gatvemis nevaikscios idomu kokiomis gatvemis ji vaikscios kai viskas baigsis kai ja kaip pedofilu kekse visas pasaulis greitai zinos o Neringa ir jos seima saunuoliai linkiu jiems kuo didziausios sekmes

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • sitas rupestis, ko gero, atpuls savaime. Pakas jie stanke kaip nereikalinga siuksle, kuri gali viska ispliurpti. Tuo pasirupins kryzevicius, sadeckas, myzelis ir co. Remiantis geraja praktika

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Ikris kur netycia i vandeni prie Kauno mariu, ar siaip i koki upeli ir prigers, kaip a.a D.Kedys ir jos draugas a.a A.Usas.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 16. Supuvusi po kumunistine valdzia !!!
  Sugrusti i kalejimus visus komuniagas ir tvarka atsiras savaime.
  Siuo metu visi iki vieno supranta kad korumpuota teisesauga prisidirbo iki ausu. zurnalistai atranda vis nauju rysiu tarp pareigunu.
  Zodziu visi zino visi mato kas dedasi o prokuraturai nusispjauti. po to kaltina venckiene ir normalius protingus mastancius zmones kad sukompromitavo prokuratura ir griauna teismus.
  Siuo atveju jie patys save apsiderge be niekoeno pagalbos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. mane juokina tie komentatoriai, kurie inirtingai plusa prie kompiuteriu – juodina Venskus, Kedzius, skuciene , o dar ir visus kitus, saziningus LT piliecius, kurie yra neabejingi mazos mergaites likimui. Islyskite , sakalai , i dienos sviesa – stokite su plakatais ginti tos savo nelaimingos laimutes ( ji tikrai labai nelaiminga – protelio nei uz centa) , kodel jus, nemitinguojate, nepiketuojate viesai – todel, kad jus bailiai ir parsidaveliai, bijote viesumo, nes zinote, kad neteisus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kremas aušta, laukiu. Tiesa, gal pasatiikė ypatingai storiaskūrės citrinos, bet sutarkavau tik dviejų žieveles (įspaudžiau visų trijų sultis), ir gavos labai rūgštu bei gana kartoka. Tai dar įplakiau cukraus. Atrodo, bus gerai. Kadangi iš manęs šluba kreiva kulinarė, uždėjau plėvelę ant dar karšto kremo pradėjo plyšti, išsigandau, kad išsilydis. Bet išgelbėti spėjau. Ačiū.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Saunuoliai LT emigrantai. Tik viesumos ir protestai gali isgelbeti mergaite. Normalus zmones tiki, kad vaikai ir angelai nemeluoja. Ir niekas taip meluot vaiko neismokys, tuo labiau kai Psichologai nustate, kad mergaite nelinkusi fantazuoti. Na, o usas su laimute net patikrinimo melo detektotiumi neatlaike – susimove balandeliai. Kaip slykstu , zema ir primityvu butu stoti pedofiles motinos pusen, bet tie sakalai, kurie cia pila srutas ant Vensku , Kedziu ir Skucienes – samdyti bailiai, dirbantys uz pinigus. Islyskit , bailiai , is savo urvu, padarykit nors viena piketa viesai, su plakatais – tokiu , mes, saziningieji LT pilieciai suorganizuojame daug – ir Lt ir uzsienyje, mes nieko nebijome. islyskite jus, laimutes didieji uztarejai, ko slepiates ir bijote, jei jus esate teisus..???+

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. JAV kaip visada krūmuose sėdi. Jokio atsakymo. Ačiū tautiečiams Anglijoj, esate labai drąsūs ir šaunūs.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...