Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 3 Penktadienis
 

Andrius Ūsas ruošiasi “savižudybei”?

2010-03-27 15:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (244)

KK šaltinių teigimu, prieš kelias savaites Vilniaus apygardos prokuratūros viename kabinete du prokurorai ir vienos visuomeninės organizacijos pirmininkas kūrė planus, kaip iš teisėjų pašalinti Neringą Venckienę. Gal pavyktų ją ir jos vyrą Aidą Venckų patraukti baudžiamojon atsakomybėn už A.Ūso 'privedimą prie savižudybės'? (KK nuotr.)

Versija

Televizijos laida, kurios prodiuseris dažnas Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroro svečias, pranešė, kad Drąsiaus Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas neva atsisakė apsaugos. Atseit įtariamasis pedofilija nenori būti kaltinamas tautos, kad yra saugomas iš valstybės biudžeto, t.y. iš mokesčių mokėtojų pinigų. Toje pačioje laidoje viešai paskelbti A.Ūso grasinimai D.Kedžio seseriai N.Venckienei, jos vyrui A.Venckui, taip pat Drąsiaus Kedžio tėvams ir artimiesiems. "Tvariai jūs", – neva susinervinęs ir visiškai jau nesitvardantis televizijos laidoje sakė Andrius Ūsas. Tas pats, kuris išnuomojo D.Kedžio dukrelės motinai L.Stankūnaitei trijų kambarių butą, o pačią L.Stankūnaitę, anot jos buvusių kolegių, dosniai rėmė pinigais.

Taigi, kas vyksta? Kokiam šou rengiasi dabar prokurorai? Nes akivaizdu, kad V.Gaivenio laidos – tai lakmuso popierėlis, parodantis prokuratūros poziciją D.Kedžio dukrelės prievartavimo byloje. O pagal prokurorų liudijimą "Karštam komentarui", jog V.Gaivenis būdavo itin dažnas R.Jancevičiaus svečias, galima susidaryti nuomonę, kad scenarijus V.Gaivenio laidoms galėjo būti rašomas būtent Vilniaus apygardos prokuratūroje.

Taigi, kokį spektaklį prokurorai ruošia tautai šį kartą?

"Pagal visus požymius galima susidaryti prielaidą, kad Andrius Ūsas ruošiamas "savižudybei". Nes nepaisant to, kaip baigsis teismas – net jeigu jis ir bus išteisintas, jam Lietuvoje jau gyvenimo nebus. Todėl protingiausia, be jokios abejonės, būtų imituoti jo savižudybę, padaryti plastinę operaciją ir, suteikus kito asmens tapatybę, išvežti jį iš Lietuvos", – tokią nuomonę "Karštam komentarui" išsakė vienas Policijos departamento pareigūnas, žinantis liudininkų apsaugos subtilybes.

Paklaustas, kada, jei būtų vykdoma tokia slapta operacija, Andrius Ūsas turėtų "nusižudyti", pareigūnas atsakė, jog, pagal šią konkrečią pedofilijos bylą, patogiausias laikas "nusižudyti" Andriui Ūsui būtų prieš teismo posėdį.

"Tokiu būdu byla, "mirus" įtariamajam pedofilija, būtų nutraukta, o, pavyzdžiui, Neringa Venckienė ir tam tikra žiniasklaida galėtų būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už privedimą prie savižudybės", – savo nuomonę išsakė pareigūnas, turinties patirties tokių "scenarijų" kūrime bei įgyvendinime.

Pasak pareigūno, Andriaus Ūso "savižudybė" būtų naudinga ne tik pačiam įtariamajam, bet ir tiems, kurie nesuinteresuoti, kad ši pedofilijos byla būtų iš esmės ištirta.

Paklaustas, kas galėtų organizuoti tokį A.Ūso "savižudybės" spektaklį, pareigūnas atsakė, kad tiek policija, tiek saugumas. "Tiek mes (policija – KK), tiek saugumas Migracijos departamente turime mums tokiems atvejams skirtas pasų serijas ir galime, esant reikalui, pagal kokią reikia pavardę išimti naują pasą", – savo darbo užkulisius atskleidė pareigūnas.

Jo teigimu, Andriaus Ūso "savižudybė" Lietuvoje būtų ne pirma panašaus tipo slapta operacija – esą jau yra buvę atvejų, kai buvo imituota asmens mirtis, o asmuo, padarius plastinę operaciją ir suteikus naują asmens tapatybę, ir toliau gyvena toli nuo Lietuvos.

"Jei Andrių Ūsą teismas išteisins, visuomenėje audros vis tiek kunkuliuos, gali peraugti į neramumus, o Andriui Ūsui išvykus iš šalies, liks pavojus, kad Drąsiaus Kedžio šalininkai jį gali "medžioti" po pasaulį, ir Andrius Ūsas visą likusį gyvenimą negalės jaustis saugus. Be to, ateityje, pasikeitus politinei situacijai bei pasikeitus Generalinės prokuratūros vadovybei, egzistuos pavojus, kad pedofilijos byla vieną dieną galės būti peržiūrėta. O jeigu Andrius Ūsas "nusižudys", tai šitoje pedofilijos byloje visiems laikams bus padėtas "taškas", – paaiškino galimo scenarijaus niuansus policijos pareigūnas.

Jis teigė įdėmiai žiūrėjęs paskutinę televizijos laidą, kurioje Andrius Ūsas važiavo paskui greitosios pagalbos automobilį, vežantį staiga sunegalavusį A.Ūso tėvą.

"Vienas momentas – kai Andriaus Ūso tėvą, kuriam staiga pasidarė bloga, traukė iš automobilio, sukėlė įtarimų, jog tai irgi gali būti imitacija", – savo nuomonę išsakė panašių "scenarijų" specialistas.

KK inf.

2010-03-27

Komentarai

 

 

 
 1. Kompiuterinių temų pliusas – jos ne tecnhiškai sausos, o subjektyvios, bet praktiškos ir glaustos Teisingai pastebėjo, kad pats sakinys neturi jokios logikos. Vienas sakinys pats save paneigiantis! NK nusivažiavo n metų atgal, kai po kažkurio numerio motininių ar procesorių rinkimų, buvo apdovanotas komplektas, kuris net fiziškai nėra suderinamas, ir 100% negalėjo veikti, būti testuojamas. Geriausiu atveju, jei nesugebėjo produkto pavadinimo ar modelio užrašyti be klaidų, tai tuo labiau, kaip pasitikėti tokio autoriaus kompetencija? Su laiku tokios klaidos pasidarė įprastos, kada net dykai nebeskaičiau NK. Nors būdavo vienas, kitas įdomus straipsnis, bet kai visas žurnalas š prirašytas. Tai kam dar gadinti popierių? Ypač interneto laikais, kur tuos įdomius straipsnius PO VIENĄ dar ir lengviau rasti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Hmmm. Bandos jausmas pajualyse visada buvo ir visada bus. Žmonės tiesiog bijo būti kitokiais, nes tada nepritaps prie kitų. Ne kitaip ir blogo erdvėje buvo madinga rašyti internetines istorijas jų pridygo kaip grybų po lietaus, o kai patapo madinga jas kritikuoti visi persimetė į ,,kritikų pusę. Vien dėl mados. Geriau pagalvojus, kai kurie žmonės visą gyvenimą vaikosi madas visose srityse ir neįsivaizduoja, kaip kvailai atrodo iš šono. Apie internetines istorijas bloge rašau jau nebe pirmą kartą. Pastebėjau, kad dabar jų kaip reikiant sumažėjo, tačiau ir anksčiau man jos netrukdė. Tiesiog skaičiau mane sudominusias istorijas. Pati rašau ir iš įvairių šiek tiek apie tai nusimanančių žmonių esu girdėjusi, kad turiu potencialą šiam dalykui, bet nežinau, ar baigusi istoriją, prie kurios dabar dirbu, rašysiu ką nors daugiau. Per tą laiką, kai čia įsikūriau ir pradėjau rašyti pastoviai (turėjau įkėlusi porą istorijų, bet jas ištryniau) susilaukiau skaitytojų, kuriems mano kūryba įdomi ir kurie laukia kitų įrašų bei spaudžia ,,patiko . Esu labai jiems dėkinga, tačiau kartais norėtųsi, kad kas nors iš blogo skaitytojų, galbūt tie, kurių kūriniai yra pripažinti ir nominuoti geriausių istorijų rinkimuose, permestų akimis kokį skyrelį ir passakytų savo nuomonę, nes aš, skaitydama Nonsense, Lali, Juodos Dykumos ir kitų kūrinius, buvau sužavėta jų rašymo stiliumi, idėjomis, veikėjais ir visu kuo. Iš jų tikrai dauug ko galima pasimokyti. Taipogi labai lauksiu, tavo, Baltuma, istorijos ,,Tai nesąžininga redaguoto varianto, nes taip ir nespėjau pradėti skaityti, bet manau, kad jis bus dar geresnis nei pirmasis. Štai ir išsakiau savo pamąstymus;] O pats įrašas labai patiko, kaip visuomet. Man labai patinka, kad niekad nerašai tuščiai, o turi kuo paargumentuoti savo nuomonę;]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. geda geda geda buti tokios valstybes piliete!!!
  Dziaugiuosi, kad visa tai galiu stebeti is toli, nes LT bijociau uzspringti degtine ar kokiais kitais skysciais.
  stengiuosi visa medziaga platinti Vok., jau pasiunciau i kelias televizijas, taip darysiu ir toliau, kenksiu kaip galesiu tam pedofilu klanui.Gaila, kad Lietuva nevertina savo pilieciu ir laiko juos durniais ar aviu banda.
  Vencku ir Kedziu seimoms linkiu stiprybes, na o usui tai tik nusizudyti ir lieka, nes jo ir uzsienis neigelbetu, beja tas pats galas laukia ir stankunaitesw tikiuosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tikrai galimas varijantas.oi kaip usa reiktu papjaustinet,kad pakeistu ivaizdi.kalbos,intonacijos nepakeisi,dar ir pagaliu reikia uztvot kad mikciot nepradetu.ir kazi ar jam idomu gyvent be buvusiu draugu,be to netvirkines negales isbuti,jei ka kas nors per dnr tyrimus isaiskes.perdaug jis jau pasaulyje zinomas.ir ar tiek jis jau reikalingas ,kad teisesauga tiek uzsiims.jis irgi geriau negyvas.vietoj imitacijos bus stipresne narkoze,ar kas dar ir nebier.o jei vis del to pavyktu,tai ne venckai but kalti,tai mes visuomene.mes uz kedi jam neatleisim,

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...