Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Andrius Ūsas ruošiasi “savižudybei”?

2010-03-27 15:44 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (244)

KK šaltinių teigimu, prieš kelias savaites Vilniaus apygardos prokuratūros viename kabinete du prokurorai ir vienos visuomeninės organizacijos pirmininkas kūrė planus, kaip iš teisėjų pašalinti Neringą Venckienę. Gal pavyktų ją ir jos vyrą Aidą Venckų patraukti baudžiamojon atsakomybėn už A.Ūso 'privedimą prie savižudybės'? (KK nuotr.)

Versija

Televizijos laida, kurios prodiuseris dažnas Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroro svečias, pranešė, kad Drąsiaus Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas neva atsisakė apsaugos. Atseit įtariamasis pedofilija nenori būti kaltinamas tautos, kad yra saugomas iš valstybės biudžeto, t.y. iš mokesčių mokėtojų pinigų. Toje pačioje laidoje viešai paskelbti A.Ūso grasinimai D.Kedžio seseriai N.Venckienei, jos vyrui A.Venckui, taip pat Drąsiaus Kedžio tėvams ir artimiesiems. "Tvariai jūs", – neva susinervinęs ir visiškai jau nesitvardantis televizijos laidoje sakė Andrius Ūsas. Tas pats, kuris išnuomojo D.Kedžio dukrelės motinai L.Stankūnaitei trijų kambarių butą, o pačią L.Stankūnaitę, anot jos buvusių kolegių, dosniai rėmė pinigais.

Taigi, kas vyksta? Kokiam šou rengiasi dabar prokurorai? Nes akivaizdu, kad V.Gaivenio laidos – tai lakmuso popierėlis, parodantis prokuratūros poziciją D.Kedžio dukrelės prievartavimo byloje. O pagal prokurorų liudijimą "Karštam komentarui", jog V.Gaivenis būdavo itin dažnas R.Jancevičiaus svečias, galima susidaryti nuomonę, kad scenarijus V.Gaivenio laidoms galėjo būti rašomas būtent Vilniaus apygardos prokuratūroje.

Taigi, kokį spektaklį prokurorai ruošia tautai šį kartą?

"Pagal visus požymius galima susidaryti prielaidą, kad Andrius Ūsas ruošiamas "savižudybei". Nes nepaisant to, kaip baigsis teismas – net jeigu jis ir bus išteisintas, jam Lietuvoje jau gyvenimo nebus. Todėl protingiausia, be jokios abejonės, būtų imituoti jo savižudybę, padaryti plastinę operaciją ir, suteikus kito asmens tapatybę, išvežti jį iš Lietuvos", – tokią nuomonę "Karštam komentarui" išsakė vienas Policijos departamento pareigūnas, žinantis liudininkų apsaugos subtilybes.

Paklaustas, kada, jei būtų vykdoma tokia slapta operacija, Andrius Ūsas turėtų "nusižudyti", pareigūnas atsakė, jog, pagal šią konkrečią pedofilijos bylą, patogiausias laikas "nusižudyti" Andriui Ūsui būtų prieš teismo posėdį.

"Tokiu būdu byla, "mirus" įtariamajam pedofilija, būtų nutraukta, o, pavyzdžiui, Neringa Venckienė ir tam tikra žiniasklaida galėtų būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn už privedimą prie savižudybės", – savo nuomonę išsakė pareigūnas, turinties patirties tokių "scenarijų" kūrime bei įgyvendinime.

Pasak pareigūno, Andriaus Ūso "savižudybė" būtų naudinga ne tik pačiam įtariamajam, bet ir tiems, kurie nesuinteresuoti, kad ši pedofilijos byla būtų iš esmės ištirta.

Paklaustas, kas galėtų organizuoti tokį A.Ūso "savižudybės" spektaklį, pareigūnas atsakė, kad tiek policija, tiek saugumas. "Tiek mes (policija – KK), tiek saugumas Migracijos departamente turime mums tokiems atvejams skirtas pasų serijas ir galime, esant reikalui, pagal kokią reikia pavardę išimti naują pasą", – savo darbo užkulisius atskleidė pareigūnas.

Jo teigimu, Andriaus Ūso "savižudybė" Lietuvoje būtų ne pirma panašaus tipo slapta operacija – esą jau yra buvę atvejų, kai buvo imituota asmens mirtis, o asmuo, padarius plastinę operaciją ir suteikus naują asmens tapatybę, ir toliau gyvena toli nuo Lietuvos.

"Jei Andrių Ūsą teismas išteisins, visuomenėje audros vis tiek kunkuliuos, gali peraugti į neramumus, o Andriui Ūsui išvykus iš šalies, liks pavojus, kad Drąsiaus Kedžio šalininkai jį gali "medžioti" po pasaulį, ir Andrius Ūsas visą likusį gyvenimą negalės jaustis saugus. Be to, ateityje, pasikeitus politinei situacijai bei pasikeitus Generalinės prokuratūros vadovybei, egzistuos pavojus, kad pedofilijos byla vieną dieną galės būti peržiūrėta. O jeigu Andrius Ūsas "nusižudys", tai šitoje pedofilijos byloje visiems laikams bus padėtas "taškas", – paaiškino galimo scenarijaus niuansus policijos pareigūnas.

Jis teigė įdėmiai žiūrėjęs paskutinę televizijos laidą, kurioje Andrius Ūsas važiavo paskui greitosios pagalbos automobilį, vežantį staiga sunegalavusį A.Ūso tėvą.

"Vienas momentas – kai Andriaus Ūso tėvą, kuriam staiga pasidarė bloga, traukė iš automobilio, sukėlė įtarimų, jog tai irgi gali būti imitacija", – savo nuomonę išsakė panašių "scenarijų" specialistas.

KK inf.

2010-03-27

Komentarai

 

 

 
 1. Kompiuterinių temų pliusas – jos ne tecnhiškai sausos, o subjektyvios, bet praktiškos ir glaustos Teisingai pastebėjo, kad pats sakinys neturi jokios logikos. Vienas sakinys pats save paneigiantis! NK nusivažiavo n metų atgal, kai po kažkurio numerio motininių ar procesorių rinkimų, buvo apdovanotas komplektas, kuris net fiziškai nėra suderinamas, ir 100% negalėjo veikti, būti testuojamas. Geriausiu atveju, jei nesugebėjo produkto pavadinimo ar modelio užrašyti be klaidų, tai tuo labiau, kaip pasitikėti tokio autoriaus kompetencija? Su laiku tokios klaidos pasidarė įprastos, kada net dykai nebeskaičiau NK. Nors būdavo vienas, kitas įdomus straipsnis, bet kai visas žurnalas š prirašytas. Tai kam dar gadinti popierių? Ypač interneto laikais, kur tuos įdomius straipsnius PO VIENĄ dar ir lengviau rasti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Hmmm. Bandos jausmas pajualyse visada buvo ir visada bus. Žmonės tiesiog bijo būti kitokiais, nes tada nepritaps prie kitų. Ne kitaip ir blogo erdvėje buvo madinga rašyti internetines istorijas jų pridygo kaip grybų po lietaus, o kai patapo madinga jas kritikuoti visi persimetė į ,,kritikų pusę. Vien dėl mados. Geriau pagalvojus, kai kurie žmonės visą gyvenimą vaikosi madas visose srityse ir neįsivaizduoja, kaip kvailai atrodo iš šono. Apie internetines istorijas bloge rašau jau nebe pirmą kartą. Pastebėjau, kad dabar jų kaip reikiant sumažėjo, tačiau ir anksčiau man jos netrukdė. Tiesiog skaičiau mane sudominusias istorijas. Pati rašau ir iš įvairių šiek tiek apie tai nusimanančių žmonių esu girdėjusi, kad turiu potencialą šiam dalykui, bet nežinau, ar baigusi istoriją, prie kurios dabar dirbu, rašysiu ką nors daugiau. Per tą laiką, kai čia įsikūriau ir pradėjau rašyti pastoviai (turėjau įkėlusi porą istorijų, bet jas ištryniau) susilaukiau skaitytojų, kuriems mano kūryba įdomi ir kurie laukia kitų įrašų bei spaudžia ,,patiko . Esu labai jiems dėkinga, tačiau kartais norėtųsi, kad kas nors iš blogo skaitytojų, galbūt tie, kurių kūriniai yra pripažinti ir nominuoti geriausių istorijų rinkimuose, permestų akimis kokį skyrelį ir passakytų savo nuomonę, nes aš, skaitydama Nonsense, Lali, Juodos Dykumos ir kitų kūrinius, buvau sužavėta jų rašymo stiliumi, idėjomis, veikėjais ir visu kuo. Iš jų tikrai dauug ko galima pasimokyti. Taipogi labai lauksiu, tavo, Baltuma, istorijos ,,Tai nesąžininga redaguoto varianto, nes taip ir nespėjau pradėti skaityti, bet manau, kad jis bus dar geresnis nei pirmasis. Štai ir išsakiau savo pamąstymus;] O pats įrašas labai patiko, kaip visuomet. Man labai patinka, kad niekad nerašai tuščiai, o turi kuo paargumentuoti savo nuomonę;]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. geda geda geda buti tokios valstybes piliete!!!
  Dziaugiuosi, kad visa tai galiu stebeti is toli, nes LT bijociau uzspringti degtine ar kokiais kitais skysciais.
  stengiuosi visa medziaga platinti Vok., jau pasiunciau i kelias televizijas, taip darysiu ir toliau, kenksiu kaip galesiu tam pedofilu klanui.Gaila, kad Lietuva nevertina savo pilieciu ir laiko juos durniais ar aviu banda.
  Vencku ir Kedziu seimoms linkiu stiprybes, na o usui tai tik nusizudyti ir lieka, nes jo ir uzsienis neigelbetu, beja tas pats galas laukia ir stankunaitesw tikiuosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tikrai galimas varijantas.oi kaip usa reiktu papjaustinet,kad pakeistu ivaizdi.kalbos,intonacijos nepakeisi,dar ir pagaliu reikia uztvot kad mikciot nepradetu.ir kazi ar jam idomu gyvent be buvusiu draugu,be to netvirkines negales isbuti,jei ka kas nors per dnr tyrimus isaiskes.perdaug jis jau pasaulyje zinomas.ir ar tiek jis jau reikalingas ,kad teisesauga tiek uzsiims.jis irgi geriau negyvas.vietoj imitacijos bus stipresne narkoze,ar kas dar ir nebier.o jei vis del to pavyktu,tai ne venckai but kalti,tai mes visuomene.mes uz kedi jam neatleisim,

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...