Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 12 Sekmadienis
 

Teismas visiškai išteisino A.Ūsą vadinamojoje pedofilijos byloje [foto]

2012-11-30 13:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (160)

Teisėjų kolegijos pirmininkas Audrius Cininas. KK nuotr.

Vilniaus mieto 2 apylinkės teismo 2012 m. lapkričio 30 d. nuosprendžiu A. Ūsas išteisintas dėl visų jam pateiktų kaltinimų vaiko tvirkinimu. Teismas nustatė, kad vienintelė reali vaiko seksualinė patirtis įgyta 2008 m. lapkričio – 2009 m. rugpjūčio mėnesiais jos tėvo namuose, įkyrių, nekvalifikuotų ir neteisėtų klausinėjimų bei filmavimo metu.

Teismui perduota nagrinėti tik nedidelė dalis kaltinimų A. Ūsui ir kitiems asmenims bei versijų, kurios buvo tiriamos ikiteisminio tyrimo metu ir pripažintos nepagrįstomis dar 2010-02-26 prokuroro nutarimu. A. Ūsas buvo kaltinamas tuo, kad L. Stankūnaitės bute Kaune, M. Gimbutienės gatvėje, laikotarpiu nuo 2006 m. lapkričio iki 2008 m. lapkričio mėn. tvirkino vaiką, laižydamas jį apsinuoginusį bei prašydamas jį patį laižyti.

Teismas iš esmės nagrinėjo tik pirmąją kaltinimo dalį, nes antroji suformuluota taip, kad neturi nusikaltimo požymių, o kaltinimo keitimas mirusiam asmeniui negalimas.

Teismo įsitikinimas A. Ūso nekaltumu pagrįstas teisinančiais įrodymais – paties A. Ūso, jo šeimos narių, L.Stankūnaitės, jos šeimos narių, liudytojų E. Bertašiūtės, R. Andrulevičiūtės, E. Bugarytės, V. Naruševičienės, O. Naruševičiūtės parodymais, ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kurias lankė nukentėjusioji, auklėtojų liudijimais, nukentėjusiosios apklausos analize, telefonų išklotinių analize ir kitais duomenimis.

Teismas, ištyręs byloje esančius įrodymus, padarė išvadą kad kaltinime nurodytu laikotarpiu A. Ūsas bute, esančiame Kaune, M.Gimbutienės g., esant jame vaikui ir jo motinai, lankėsi ne daugiau kaip 2 ar 3 kartus, praleido ten trumpą laiką ir jokių tvirkinimo veiksmų neatliko.

Teismas atmetė kaltinančius duomenis.

D. Kedžio darytas vaizdo įrašas pripažintas neteisėtai gautu įrodymu, padarytu pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymuose ir tarptautinėse konvencijose įtvirtintą vaiko teisę į garbę, orumą ir asmens atvaizdą. Vieninteliu nukentėjusiosios mažametės parodymų apie jos tariamą prievartavimą ir tvirkinimo šaltiniu ir vienintele realia jos seksualine patirtimi pripažinta patirtis, įgyta nuo 2008 m. lapkričio – 2009 m. rugpjūčio mėnesiais jos tėvo namuose, įkyrių, nekvalifikuotų ir neteisėtų klausinėjimų bei filmavimo metu. Liudytojų D. Kedžio, V. A. Kedžio, L. Kedienės, N. Venckienės, O. Girdauskienės, D. Degutienės parodymai atmesti, nes pagrįsti vien nepatikimais masyvios įtaigos D. Kedžio namuose suformuotais vaiko parodymais.

Liudytojos L. Bloznelytės (Plėšnienės) parodymai apie ypatingas žymes ant kaltinamojo lytinių organų nevertinti, nes jos nurodytos aplinkybės yra už A. Ūsui pateiktų kaltinimo ribų. A. Ūsas nebuvo kaltinamas apsinuoginimu prieš nepilnametę ir lytinių organų jai demonstravimu. Todėl, pagal kaltinimų prasmę, vaikas negalėjo matyti A. Ūso lytinių organų.

Tyrimo poligrafu duomenys nevertinti, nes gauti ne įstatymo nustatyta tvarka. Nei BPK, nei kitas įstatymas nenumato tokio tyrimo veiksmo, t. y. tyrimo poligrafu. Be to, tyrimo duomenys prieštaringi, ne specialisto gali būti interpretuojami tiek kaip teisinantys, tiek kaip kaltinantys. Šių duomenų interpretacijos specialistas nepateikė, nes neturi reikiamos kvalifikacijos.

Prokuroro prašymas inicijuoti ikiteisminį tyrimą pranešant apie V. A. Kedžio, L. Bloznelytės (Plėšnienės), O. Girdauskienės galimai padarytus nusikaltimus atmestas motyvuojant, kad informacijos pateikimas prokurorui apie nagrinėjamos bylos procese padarytas veikas, turinčias nusikaltimo požymių (BPK 257 straipsnis) yra beprasmis, nes pats prokuroras dalyvavo procese ir dėl to privalo, pagal BPK 169 straipsnį, pradėti ikiteisminį tyrimą, jei nustato nusikalstamos veikos požymius.

Byla nuo ikiteisminio tyrimo pradžios iki nuosprendžio paskelbimo truko 4 metus ir 1 dieną. Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Komentarai

 

 

 
 1. A. Ūsas buvo kaltinamas tuo, kad L. Stankūnaitės bute Kaune, M. Gimbutienės gatvėje, laikotarpiu nuo 2006 m. lapkričio iki 2008 m. lapkričio mėn. tvirkino vaiką, laižydamas jį apsinuoginusį bei prašydamas jį patį laižyti.A. Ūsas nebuvo kaltinamas apsinuoginimu prieš nepilnametę ir lytinių organų jai demonstravimu. Todėl, pagal kaltinimų prasmę, vaikas negalėjo matyti A. Ūso lytinių organų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kazkokie apsinarkusine su tuo savo pedofilu klanu, arba siaip nesveiki psichiskai, kai kalba ir raso tokias nesamones apie klanus kazkokius mistinius, kuriu nieks nemate ir nei vieno nario nurodyti negali, ir kur tas klanas slepiasi, siaip pas psichiatrus kreipkites, gal pades..,.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 3. JEIGU pas mus Lietuvoj dar yra šiokios tokios vaikų teisės, TAI ŠITAS sprendimas turi būti apskūstas VAIKŲ TEISIŲ ATSTOVIŲ, kurios galimai gaus nurodymą iš (pirštais nerodysim…), VA tada ir pamatysim KUR tos VAIKŲ teisės, VISOKIAUSIOS KONVENCIJOS ir panašiai…. JEGU neapskūs – TAI GARBĖ PEDOFILAMS mūsų šalyje, ruoškit sekančius vaikučius, tam reikalui, linksmybės tesiasi……… Ar vaikų teisės apgynė vaikų namų auklėtinius, kurie buvo žiauriai išnaudojami mūsų brangioj Lietuvoj, ar jie buvo apginti – NE! AR buvo kas nors NUTEISTAS – NE Nes tai buvo AUKŠTI PAREIGŪNAI…Tai va manau ir čia bus tas pats „Š“ Dabar pagal Ūso tėvų pasisakymą išeina, kad visi trys dalyvavę vonioje nuogi negyvi, bet JUK po šiai dienai tamsta AIDAS laisvas laisvutėlis – ir tas klausimas jau kaip ir UŽDARYTAS. Tik dabar pasakoma, kad gal jų Ūsas nužudytas, o ką jie manė visą šį laiką?, kad jis šiaip prigėrė – arba jie naivuoliai, arba jis kažkur gyvas gyvutėlis, deginasi saulutėje… o kas galėtų paneigti?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. KOKIA lvailystė – teisėjas pats juokiasi iš apkalusos melo detektorium, mol tas kas atliko, tai toks fizikas ir tiek… o kadangi man kaip teisėjui tai irgi MAŽAI rūpi tas testas ir jo kausimai , tai aš į jį dėmesio nekreipiu ir jums to paties linkiu………tai jeigu tas žmogus jau toks tik fizikas, tai pasikviesk specialistus tam testui įvertinti ir VERTINK pagal jų išvadas. JUK TEIMAS gali duoti užklausimą, be to tam ir buvo teismas, kad įsigilintų į TUOS PATEKIAMUS klausimus……..VISIŠKAS MŠLAS šitas jūsų teismas :( :( :( TO buvo siekiama ir to pasiekta… visa Lietuva tai mato ir jaučia, reptiljos be smegenų tik gali taip elgtis su MAŽU ŽMOGUM, jau nekalbant apie tą kitą mergytę… ANTŽMOGIAI…ir kas tai galėtų paneigti???

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. s Nereikia cia bžnet teisininku butu,visi supranta,kad vaikas sake ties,niekas paprastai kirpejeliai su 240 plesiku nieks vaiko kojom i prieki is namu klykiancio nebutu plese,niekas tos stankes nesaugotu,nera net nuo ko.Jai kaip ir Bruzaitei vieta kalejime,bet ta nedraugavo su pedais tai ir sedi,o sita laisva,.Dar ir uz vaiko atminties istrinima turetu kalleti ,jei nieko nebuvo,tai kam vaika zaloti reikejo,matut kad prisiminti buvo ka,

  Thumb up 3 Thumb down 0

 6. 1. Kodėl pedofilai Ūsą pirma nužudė, o po to nėrėsi iš kailio kad jį reabilituotų?
  2. Kas konkrečiai yra to pedofilų klano nariai. Jie gi yra visur – papirkinėja teisėjus ir prokurorus, užsako straipsnius, moka pinigus komentatoriams. Kaip jie gali tai daryti patys būdami visai nematomi, niekieno neatpažinti?
  3. Kuriem galam garbus teisėjas ir visų pažįstamų teigiamai charakterizuojamas verslininkas ėjo laižyti mažametės mergaitės, nors tuo retu iškrypėlišku pomėgiu pasaulyje pasižymi vien tik pavieniai bemoksliai, žemiausio socialinio sluoksnio pedofilai? Žinia, kad aukštesnėje visuomenės pakopoje stovintys pedofilai siekia 10-12 metų ir vyresnių vaikų. Ar galite paminėti nors vieną atvejį pasaulyje kur ko nors gyvenime pasiekę inteligentijos atstovai laižė ar kitaip tvirkino darželinuką ar darželinukę? Paminėkite tą konkretų atvejį.

  4. Ar tikėtina, kad teisėjas, laižydamas darželinukę, jai vis kartojo: “Aš esu Jonas Furmanavičius. J o n a s F u r m a n a v i č i u s. Ar atsiminsi? Pakartok.”????

  5. Kodėl tie pedofilai labai lengvai vienus savo narius nužudo, kitus baisiausiomis pastangomis saugo ir teisina, vienus savo priešus nužudo, o kitų net nebando žudyti?

  6. Kokias pedofilų klano paslaptis žino ir gali išplepėti Stankūnaitė. Su keliais iš viso, konkrečiai, pedofilais, ji pažįstama? Ką ji su jais veikė? Kur jie dabar?

  7. Kuo save laikote? Užkietėjusiu niekšu? Iškrypėliu ar iškrypėle, kuriam ar kuriai labai svarbu kasdien galvoti apie prievartaujamas darželinukes? Paranojiniu šizofreniku, kuriam atrodo, kad visur aplink baisūs klanai, rezgantys sąmokslus prieš vargšus žmones ir jų vaikus?

  Thumb up 1 Thumb down 4

 7. kaip tiems usams negeda,kaip jie sazines neturi,nukelaus tiesiai ipragara,ten jau ju pinigeliai bus bejegiai.Niekas tokiu teismo sprendimu netiki ir dar teisejas pareiske,kad vaiko atmintis istrinta,Vaikui parazitai suzalojo smegenis,sveika vaika padare invalidu,Uz toki nusikaltima nezinau rankos nudzius.Ateis diena kai keliais nieksai eis pries Dieva uz kiekviena mergytes asara.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 8. kada violetiniai sektantai suvoks, kad ir jie nukentejo sioje byloje? kad ju smegenys isprievartautos, isplautos tukstancius kartu?

  Thumb up 3 Thumb down 5

 9. Tai kodel seneliams neleidziama susitikti su anuke, gal bijomasi, kad anuke is vis neatsimins ir savo tikruju giminaiciu, savo gimtu namu , kuriuose ji augo, kur ji visus mylejo ir buvo mylima ? Ar kas nors paaiskint nuo kokio ir iki kokio laipsnio istrinta atmintis ?

  Thumb up 4 Thumb down 1

 10. Tai teisejo sunegalavimas teismu pradzioje taip pat buvo plano dalis ? Manau, taip reikejo, o kaip reikejo, toki nuosprendi ir surase. Na is kur gali but pasitikejimas teismais ??? Nereikia didelio proto suprasti, kas cia vyksta…… Kazin, ar kada nors atsiras saziningi prokurorai, teisejai, kurie paskelbs tikrove atitinkanti nuosprendi? Nejaugi sioje byloje amziams bus padetas taskas ir mes visi bijosime prasizioti, jog buvo kitaip, nes priesingu atveju “nukentejusieji” (artimieji)stengsis savo “garbe” ginti, kad pasipelnyti bet kuria kaina

  Thumb up 4 Thumb down 1

 11. Teisininkas T.Januševičius: „Visuomenė gali abejoti pagrįstai“

  Tiesos.lt redakcija 2012 gruodžio 1 diena

  Kaip skelbėme, vadinamąją Kauno pedofilijos bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas penktadienį nusprendė, kad po mirties dėl mažametės mergaitės tvirkinimo teisiamas verslininkas Andrius Ūsas turi būti išteisintas.

  Ar vakar dienos teismo kolegijos sprendimas ir jame pateikti argumentai įtikino Jus, ir kaip teisininką, ir kaip žmogų?

  Reikia pasakyti, kad teisinėje valstybėje piliečiams nesuteikta teisė nesutikti su teismo sprendimais procesine forma, bet niekas nedraudžia abejoti pačių sprendimų pagrįstumu ar moraliniu teisingumu, nors moralinis teisingumas ir teisėtumas neturi nieko bendra žiūrint iš teisinės pusės.

  Kitas svarbus aspektas yra tas, kad nuosprendis nėra įsiteisėjęs ir per 20 dienų jį galima skųsti apeliacine tvarka, todėl laikyti A. Ūsą išteisintu nėra tikslu. Taip bus galima tvirtinti tik įsiteisėjus teismo nuosprendžiui. Vis dėlto manau, kad piliečiai turi laisvą valią pasirinkti kuo tikėti, net ir visiškai įsiteisėjus priimtam teismo sprendimui, jei kartais jis nebus skundžiamas apeliacine tvarka.

  Kaip vertinate prokuratūros elgesį: pedofilijos bylą parengė ir perdavė teismui, o teisme primygtinai prašė A. Ūsą išteisinti?

  Visuomenei pagrįstai gali kilti abejonė dėl tokio prokurorų elgesio. Prisiminkime, kad vos tik prasidėjus ikiteisminiam tyrimui a. a A. Ūsas buvo įtariamas D. Kedytės žaginimu, o tai pagal Baudžiamojo kodekso (toliau BK) 149 str. 4 d. yra baudžiama laisvės atėmimu nuo penkerių iki penkiolikos metų.

  Vėliau, jei pamenate, kaltinimai buvo pateikti ir įtarimai nusikalstama veika perkvalifikuoti į BK 153 str., kuris numato gerokai lengvesnę baudžiamą atsakomybę, t. y. laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

  Taigi nuo pradžių įvykius sekanti visuomenė pati susidarė nuomonę. Ir aš manau, jai kylančios abejonės dėl sprendimo pagrįstumo, moralinio teisingumo turi rimtą pagrindą.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 12. tuoj WCkunaite bus issiusta pas raudonpimpi ir tikrai tada byla bus baigta amziams/pedofilai visi welcome i lietuva/zalia sviesa jums uzdegta/

  Thumb up 5 Thumb down 1

 13. Naujas anekdotas:

  Nepriklausoma, tik nuo politikų sprendimų priklausanti, teisėsauga.

  Naujausias kedofilų išradimas – atmintį ištrinantis trintukas.

  Keturis metus ir vieną dieną tikėjome Venckiene, o pasirodė, kad visą tai tik jos liguistos fantazijos miražas.

  Turėjo ar neturėjo kažkuris iš herojų gorbačiovinėm dėmėm pažymėtą trisdešimtcentimetrinį pimpalą, net Pikasas nepakomentavo.

  Su „pedofilais“- kvit. Persibazuokime loti ant V.Uspaskich’o. Kol naujos temos kas nepakiš.

  Gimę urgzti, – bendrauti nebeišmoksime. Ant visų urgzdami, nors patys sau protingesniais atrodome.

  Thumb up 2 Thumb down 8

 14. Kaip teisejai teismai ir visi kiti zino ir leidzia zaloti sveika vaika,VAIKAS BE ATMONTIES YRA SULUOSINTAs visam gyvenimui.Baisus genocidas Lietuvoje.

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Tikriausiai, Tamsta janina, tą žiauriai suluošintą mergaitę matei ir su ja bendravai, kad tokia tikra ir viešai skiedi tokias nesąmones. Ar tai Tamstai prisisapnavo, ar Skučienė su Kediene taip sakė?

   Thumb up 3 Thumb down 8

   • TEISĖJAS aiškiai pasakė, atmintis ištrinta, tai ko čia tasyti daržovę…po teismus, jau vistiek nepadės…

    Thumb up 1 Thumb down 0

 15. Visuomenininkai ,padekite organizuokite mitinga sausio 13d . Susirikime visa Lietuva ir nesitraukime ,kaip tada nesitraukeme , reikalaukime kad visi tarybiniai teisininkai paliktu darbo vietas ,kad butu atstatytas teisingumas nes bet kuris is musu galime pakliuti i ju mesmale . Pradekime vienytis ,kovoti uz savo gyvenima ir musu vaiku ateiti ,nes matome ,kad jie iteisino pedofilija ,jie tyciojasi is musu ,jie tie nieksai . VIENYKIMES ir visi prie seimo .

  Thumb up 5 Thumb down 3

 16. mintis -“prokurorai ištyrė” o ar mer turim prokurorų?????????,manau,kad ne,o tik sistaimai dirbančių ir labai drebančių dėl savo darbo,manau ateis laikas,sąžinė ,kai kurių prabils,ir pradės patys pasakoti -kas įvyko,ir kas valdo????

  Thumb up 1 Thumb down 0

 17. pazoras” teisinės “valstybės-vaiko atmintis ištrinta……baisus nusikaltimas įvyko 2012-05-17 d 240 smogikų -VALSTYBĖS VARDU….ko verta valstybė ,kai žmonės tyli,TIEK TRANŲ IŠLAIKOMŲ ANT SAVO GALVOS ĮSITAISĖ………ŽMONĖS PUSBADŽIU GYVENANTYS VERGAI, nekenčiu valdžiažmogių ,jų turi trečdaliu sumažinti ,kad situacija valstybėj pagerėtų

  Thumb up 2 Thumb down 1

 18. sakykit jus ka norit, bet man pagailo Cinino.Zmogus juk protingas, suvokia, kad MELUOJA, , o TIESOS sakyt, aiskiai matosi, kd negali, akys laksto i visas puses, pats muistosi, visa tai isduoda, kad zmogus MELUOJA.Patys spresklt kodel .Ir kas jam liepe paskelbt toki nuosprendi,

  Thumb up 12 Thumb down 2

 19. Diskutuojama kam buvo naudinga pedofilijos skandalas. Aš manau, kad jis galėjo būti naudingas tam tikriems politikams, kurie galėjo planuoti susijungti su Kedžio pasekėjų partija. Tie tam tikri politikai galėjo manyti, kad Kedžio pasekėjų partija laimės labai daug žmonių simpatijų pavyzdžiui per rinkimus o tada jie su jais susijungs.

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • Tai tiesisi-šviesiai ir įvardink, kad tai buvo kubilinių konservatorių priešrinkiminis planas. Per praeitus rinkimus nusipirko Valinską, kuris ant greitųjų suorganizavo savo artistų partiją. Šiuos konservatoriai tikėjosi išjoti ant N.Venckienės pedofilininio skandalo pagrindu, taip pat ant greitųjų iš visokių politinių atliekų sukurtos partijos. Deja, šį sykį neišdegė, nors net ne tik visokie žaliaakių bandytojai, bet ir pats Tata nestovėjo po medžiu. Pikasėlis gyvas drąskosi, kad DKP nesiteikė jungtis prie jų partijos. Tiek buvo į tą naująją partiją vilčių sudėta, taip pergalė buvo ranka pasiekiama, ir viskas – pššššššš!!!

   Thumb up 2 Thumb down 5

   • Bet tai čia baisus dalykas jei taip viskas vyksta…Landsbergis todėl gal ir užtarinėjo patvorinius atvirai…taip ir išsidavė, kam tai naudinga…dabar reikia ieškoti konkrečių užsakovų ir režisierių. Ivanauskas matomai tik tiesioginis vykdytojas buvo.

    Thumb up 2 Thumb down 4

    • Galiu, žinoma, ir klysti, bet manau, kad tas Ivanauskas yra tik ta sausa šakelė, ant kurios bandoma karti visus šunis. Galėčiau aš jums ir visą tikrąją tiesą paviešinti, bet bijau. Kol kas dar nelabai norįsi kokiu supuvusiu švendrės lapu paspringti. Ir Antanienė pataria – geriau patylėk. sako, durniai ir fanatikai vistiek nepatikės, o likusieji protingieji ir taip supranta, kas ir kokiais tikslais mausto patiklią liaudį.

     Thumb up 3 Thumb down 2

     • Įdomu būtų jei paviešintum ką tu žinai:) Gal daug kas tik kažką miglotai nujaučia…bet jei tiesa tai ką nujaučia tai galima sakyti , kad tai “aukštas lygis” ( iš blogosios pusės) .

      Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Lietuvoje teisingumą vykdo teismai – taip parašyta konstitucijoje.Užbaigta dar viena rezonansinė byla, bet ar teisingumo Lietuvoje padaugėjo?Juk su kiekviena užbaigta byla jo turėtų būti daugiau ir daugiau.Tačiau visuomenės apklausos ir teisėsaugos darbo rezultatai rodo priešingai.Ši erdvė neliko tuščia – ją užėmė teisinis ciniškumas ir chamiškumas. Apmaudu, kad aktyviai šiam procesui talkino ir valdžia, politinės partijos (žinoma, ir kriminalinis pasaulis).Beje, iš netolimos praeitie žinome, kad valdžia labai nuolankiai mėgo kolaboruoti su sovietiniais okupantais, dabar gi tęsiasi kolaboravimas su kitais okupantais.Peršasi išvada, kad aukštiesiems valdžios sluoksniams labai patinka chamiškumas.Gal lietuviams tikrai būdingas posakis “jak litwin, tak i cham”? Gal jau laikas pavadinimą Lietuva pakeisti į kokį nors kitą. pvz., CHAMIJA.O rašytojai gal jau galėtų parašyti istorinį romaną, kaip per 20 atkurtos nepriklausomos Lietuvos gyvavimo metų, savomis lietuvių rankomis neliko garbingą praeitį turinčios valstybės – ji buvo atiduota pedofilinių-kriminalinių klanų glėbin.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 21. Cininas išsigando supratęs,kad po antro kavos puodelio gydytojai gali nebeprikelti,todėl tokia ir baigtis,bet tuo neįtikino,kad ūsas nepedofilas,Iš viso keista tėvų reakcija-džiaugsmas toks lyg ūsas būtų prisikėlęs,nors manau,kad jis ir nebuvo klumpių pakratęs.

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Yra toks posakis – niekada nedaryk tai, ką už tave gali padaryti kitas! Ar tai turėjote omenyje? Perfrazavus – kam mirti pačiam, kai yra jau numiręs už tave? Juk ne tik mene, bet ir gyvenime ne mažiau populiarūs tampa dubleriai.

   P.s. Gal prisimenate kokį epizodą, kur Kedžiai ar Venckienė būtų kėlę klausimą, kas ir už ką nužudė jų didvyrį kovotoją Drąsių?

   Thumb up 1 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...