Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 28 Ketvirtadienis
 

Anarchija ar mirtina kova tarp „Rotšildų“ ir „Rokfelerių“? (1)

2016-10-23 11:31 | Nuomonių ringas | Komentarų (33)

Vytautas Mikalauskas. Asm. nuotr.


Vytautas Mikalauskas

Gruodžio 4 dieną Italijoje turi įvykti referendumas dėl Konstitucinės reformos. Trumpai tariant, Italijos Premjeras pasiūlė sumažinti Senato galias ir dalį jų perduoti regionams. Aišku, tai italų vidinis reikalas, nors po tokios reformos, jei ji bus įvykdyta, padidės regionų įtaka ir tai neabejotinai atsilieps Italijos išoriniame bendradarbiavime.

Keista ne tai, kad italams siūloma savotiška centrinio valdymo decentralizacija – Šiaurė ir Pietūs visada mėgo vieni prieš kitus paburnoti, bet keistai atrodo JAV pasiuntinio Italijoje elgesys šiuo klausimu.

Kalbėdamas Romoje paties organizuotame seminare, jis viešai pareiškė, kad jei italai balsuos prieš, tai jie padarys netinkamą žingsnį. Toliau dar gražiau: „Neteisingo sprendimo atveju transnacionalinės amerikiečių kompanijos, kurios atidžiai seka įvykius ir laukia rezultatų, peržiūrės investicinę politiką apribojimų linkme“.

Į tokį akiplėšiškumą – akivaizdų JAV kišimąsi į Italijos vidinius reikalus, sureagavo aukščiausias šios šalies politikų ešelonas, viešai sukritikavęs svarbiausią Amerikos diplomatą Italijoje.

Jei politikai vis vien stengėsi švelninti toną, tai esantys opozicijoje negailėjo ir įvairesnių išsireiškimų. Tiesmukiškiausiai atrėžė partijos „Šiaurės lyga“ lyderis M. Salvini:

„Ponas JAV pasiuntiny, užsiimkite savo reikalais ir nesikiškite, kaip dažnai būdavo praeity, į italų vidaus reikalus. Tikiuosi,kad lapkrityje rinkimus laimės Trampas, kuris jau viešai pažadėjo, kad jam labiau rūpi savų namų problemos. Jei referendume „už“ ruošiasi balsuoti masonai, bankininkai ir kitokio plauko pasaulio galingieji, tai tik dar kartą įrodo, kad būtina balsuoti „prieš“, tai yra už tikrąją laisvę ir italų gerovę…“

Ką gi, JAV kišimasis į kitų valstybių reikalus, nesvarbu kokių paskatų vedamas, jau – įprastas dalykas, todėl nereiktų tuo stebėtis ir nevertėtų į tai kreipti dėmesį. Tačiau mane sudomino ne pats pasiuntinio elgesys, bet jo pasakytas tekstas, kurį dar kartą pakartosiu: „…transnacionalinės amerikiečių kompanijos, kurios atidžiai seka įvykius ir laukia rezultatų, peržiūrės investicinę politiką…“

Suprantate skirtumą? Ne JAV administracija ar …, bet transnacionalinės kompanijos. Tai eilinį kartą patvirtina, kad pati JAV administracija – tik transnacionalinių kompanijų samdyta klerkų grupė, kuri vykdo pastarųjų nurodymus.

Manau, kad Italijos valdžios kritiką sukėlė ne paties pasiuntinio elgesys, bet jo atvirai įvardinti pagrindiniai globalios politikos programuotojai ir projektuotojai.

Tikriausiai sutiksite, kad visa tai jiems patiems puikiai žinoma ir jie patys tame reikale dalyvauja, turiu omenyje aukščiausią italų valdininkijos sluoksnį ir ne vien šios valstybės, bet viešai kalbėti apie tai „išvystytos demokratijos laikais“ nėra būtina. Tai – žalinga bendram reikalui. Tai, ką žino ir kaip veikia „išrinktieji“, neturi būti suprantama eiliniams.

Jei taip, tada tas pasiuntinys – visiškas nesusipratėlis arba pasipūtėlis, o gal… tai gerai apmąstytas veikimas? Jei taip, tuomet išgirtojoje „demokratijos citadelėje“ jau kvepia anarchija? Nes, jei pasiuntinys viešai pliurpia tai, ko nereikia, o jo darbdaviai į tai nekreipia dėmesio, kitaip viso to nepavadinsi. Pagaliau, ar tai tikrai yra naujiena?

B. Obama – valdovas ar tik „vėliava“?

Aš jau ne kartą savo rašiniuose abejojau, ar JAV Prezidentas Barakas Obama tikrai valdo, ar jis dabar – jau tik gerokai išblukusi šios šalies „vėliava“. Jei taip, tada kas tie tikrieji valdytojai ir ko jie siekia?

Ne taip seniai ABC.es paskelbtame rašinyje kalbama apie B.Obamos vadovavimo klaidas, kurios leido sugrįžti Rusijai į vedančiųjų vaidmenų pasaulyje aktorių gretas. Autorių nuomone, tos klaidos tai: „Vašingtono neveiklumas Sirijoje ir Ukrainoje, atvirumo politika Irano ir Kubos atžvilgiu, už visa tai JAV negavo ir negauna nieko mainais.“

Paskutiniais metais visa vadinamoji „nepriklausoma“ sisteminė žiniasklaida bando mums įteigti, kad būtent savo kadencijas bebaigiančio JAV Prezidento požiūris, jo bukagalviškas užsispyrimas, nesupratimas ir negebėjimas sudarė tokias sąlygas, kai globalioje erdvėje imama vis labiau abejoti Amerikos galybe ir išskirtinumu.

Ar tikrai yra taip? Pagaliau, ar kada nors žmonijos istorijoje buvo tokia galia, kuri viena galėtų primesti valią visam likusiam pasauliui? Svajotojų buvo, bandymų buvo, bet rezultatas… Todėl gal visas tas vienintelės supervalstybės ir išskirtinumo įvaizdis, kurį ir sukūrė ta pati sisteminė žiniasklaida, tebuvo ir tebėra eilinė istorijoje iliuzija, kuri nieko bendro neturi su realiomis egzistuojančiomis aplinkybėmis? Gal 2007 metais Miuncheno saugumo konferencijoje pasakytoje Rusijos Prezidento V.Putino kalboje, kurią sisteminė žiniasklaida nedelsiant užsipuolė, buvo kažkas tokio, ką ir šiandien vengiama pripažinti tiesa?

„Kas tai yra vadinamasis vienpoliarinis pasaulis? Nors ir kaip negražintum šį terminą, praktikoje tai reiškia viena: vienas valdžios, jėgos ir sprendimų priėmimo centras. Tai vieno šeimininko, vieno suvereno pasaulis.

Toks pasaulis galutiniame rezultate neišvengiamai tampa pavojingas ne tik tiems, kurie įspausti į tokius rėmus, bet ir pačiam suverenui, nes griauna jį iš vidaus. Tai nieko bendro neturi su demokratija.

Manau, kad šiuolaikiniame pasaulyje, būtent šiuolaikiniame, vieno centro modelis nepriimtinas ir net neįmanomas. Ne vien todėl, kad vienvaldžiam lyderiavimui dabarties pasaulyje nepakaks nei karinių – politinių, nei ekonominių resursų. Daug svarbiau, kad toks modelis bus neveiklus, nes jame nėra ir negali būti šiuolaikinei žmonijos civilizacijai vieningų moralinių vertybių bazės.“

Jei šiuo atveju V. Putinas yra teisus, tai į JAV Prezidento kėdę 2008 metais pasodinto B.Obamos užduotis buvo visai kitokia, kurią netiesiogiai patvirtina pačioje jo prezidentavimo pradžioje įteikta Nobelio Taikos premija. Kaip avansas, kaip užduotis, kuri jam paskirta ir su kuria, reikia tai pripažinti, jis pakankamai neblogai iki šiol susidorojo, nepaisant visų „didelių amerikiečių“ riksmų ir viešai reiškiamų nepasitenkinimų. Pabandykime į jo tarnystę pažvelgti kitaip ir pradėkime nuo ankstesnių įvykių, kuriems dirigavo jo pirmtakas…

„Jei nepakanka galios įsilaužti per duris, lįsk per kaminą“

Pamenate, kai amerikiečių ir jų „sąjungininkų“ pasiruošimas įsiveržti į Iraką ėjo prie pabaigos ir jau praktiškai niekas neabejojo, kad jis įvyks, per televizijas buvo demonstruotas rusų politiko V. Žirinovskio interviu, duotas grįžtant iš vizito Irake, kuriame jis pakankamai aiškiai grasino Valstijoms didele nesėkme ir didelėmis netektimis? Manau, kad absoliuti dauguma tai jau primiršome, bet toks interviu buvo. Tai pravartu prisiminti, nes tuomet šio politiko pasisakymas jau vien dėl jo specifinės minčių dėstymo manieros daugumai atrodė „kvailo pasipūtėliškumo“ viršūnė. Pagaliau, ar kas tais metais po Jugoslavijos įvykių, invazijos Afganistane, galėjo suabejoti JAV karine galia? Niekas. Todėl „užsimaukšlinęs juokdario kepurę“ perspėjimais svaidėsi būtent V. Žirinovskis, o ne kas nors kitas. Tai tik paskatino amerikiečius ir jų sąjungininkus veikti ir mažai kas suprato, kad šio interviu tikslas toks ir buvo.

Beveik nesutikdami pasipriešinimo amerikiečiai „kaip per sviestą peiliu“ perrėžė vieną galingiausių A.Rytų valstybių, užėmė ir leido apiplėšti Bagdadą, po kelių savaičių pagavo Huseiną, o dar prabėgus kuriam laikui pačių irakiečių rankomis, leidę viešai surengti taip vadinamo teismo procesą, jį pakorė ir… realiai ilgam įklimpo.

Nugalėti – ne taip sunku, bet priversti musulmoną gyventi pagal „universalias taisykles“ – nepaprastai brangiai kainuojanti utopija. 1,7 trilijono dolerių ir daugiau nei 5000 žuvusių „demokratijos nešėjų“, net „civilizuotai“ nusavinus Irako naftos versloves ar afganistaniečius vėl privertus auginti ir tiekti narkotines medžiagas, nepadengia realių kaštų. Tuo labiau, kad iš šių invazijų naudą gavo ir tebegauna transnacionalinės kompanijos, o išlaidas dengia valstybė – visi joje gyvenantys mokesčių mokėtojai, net paprasčiausias, vos galą su galu suduriantis vakarietiškas vargeta.

Taigi, tiesioginės invazijos aiškiai pademonstravo, kad realiai valstybei nepakanka resursų, nors, pagal aritmetinius paskaičiavimus, atrodo, turėtų užtekti su kaupu. Bėda tai, kad vadinamieji vakariečiai per tuos „šaltojo karo“ dešimtmečius, kaip nebūtų keista, gerokai išlepo ir muštis už „demokratines vertybes“ bei liberalią ekonomiką neturi jokio noro. Ypač, jei jų pačių lovoms ir televizoriams niekas negrasina. Daugumai jų visiškai neįdomu, iš kur ir kaip tas išskirtinė gerovė atsiranda, jie nori gyventi. Gyventi gerai ir patogiai.

Valdantysis valstybės politinis elitas, atvirkščiai, tapo dalinai pačių lengvabūdiškai sukurtos sistemos įkaitais, kai vadinamųjų Vakarų piliečių pragyvenimo lygmuo priklauso nuo transnacionalinių korporacijų „sveikatos“. Būtent jos šiandien, savo rankose turėdamos absoliučią daugumą gamybos priemonių bei finansinį kapitalą, iš tikrųjų yra šalies šeimininkės, kuria darbo vietas ir tuo pačiu išlaiko šiokį tokį valstybės stabilumą. Joms, kaip ir kiekvienam „gyvam“ organizmui, būtina „kasdienė duona“ – kitų kraštų, kuriuose galima išgauti viršpelnį, nusavinimas. Jei to nevyksta, sistema ima graužti save iš vidaus. Sistema ima irti. Irdama ji grasina sugriauti namus, kuriuos pati savo apsaugai sukūrė… Pačiai sistemai gal tai nėra mirties ar gyvybės klausimas. Istorijos vingiuose ji ne kartą demonstravo gebėjimą transformuotis, keisti savo pavidalą ir pasistatyti naują buveinę kitoje Žemės dalyje, bet šiandieninės priebėgos valdančiajai politinei kastai toks sprendimas reiškia jos galą.

Prie viso to reiktų pridėti, kad dalis globalaus kapitalo savininkų jau seniai nejaučia jokių sentimentų vienai ar kitai teritorijai. Jie – klajokliai. Jiems gerai ten, kur ramiai ir saugiai gali planuoti, veikti ir išsaugoti savo turtą. O kita pusė mato save tik ten, kur ji gimė ir įgavo galią. Būtent tie vidiniai skirtumai tokiuose istorijos posūkiuose sukelia tarp jų milžinišką trintį ir verčia pastaruosius visais būdais ieškoti naujų priemonių irimo procesui stabilizuoti.

„Kai tavo namams reikia rimto remonto, o tau stinga resursų, ir tavo nuomininkai žvalgosi į kaimynus, telieka padegti kaimynų statomą naują būstą arba aplink jį sukurti nesaugumo juostą, kitaip pačiam teks eiti šunis lodant.

Tačiau ir „kaimynas“ – „ne iš kelmo spirtas“: kol įprastu primityviu taranu, garsiai šūkaliodamas ir mosuodamas vėzdu, stengiasi paimti vieną ar kitą netoli jo pūpsančią tvirtovę, jis sugebėjo pakilti iš migio, gerokai sutvirtinti savo prieigas. Dabar tik kvailys gali mušti galva sieną, nebijodamas pats save nugalabinti. Protingas keičia taktiką ir atsisako tiesioginio susidūrimo. Ima veikti pagal principą: „jei nepakanka galios įsilaužti per duris, lįsk per kaminą.“

Tokią vaizdžią citatą radau viename iš vokiškųjų portalų. Mano galva, ji labiausiai atitinka apibūdinti tą laikotarpį ir 2008 JAV politinius to meto pokyčius. Vietiniam amerikiečių kapitalui, kuris ir šiandien tebemano turintis tiek galios, kad nebaudžiamai gali primesti savo valią bet kam ir bet kuriame pasaulio kampelyje, Dž. Bušo jaunesniojo priemonės buvo priimtinos, nes skatino karinio – pramoninio komplekso apsukas ir iš to gaunamą naudą, tuo pačiu didino statistinį BVP ir užtikrino tolimesnį „didžiausios ekonominės ir karinės galios“ įvaizdį.

Kodėl išsiskyrė Obamos ir Klinton keliai?

Būtina prisiminti, kaip sunkiai B. Obamai pavyko pasiekti Demokratų partijos nominaciją būti kandidatu į Prezidentus. Kova tarp jo ir Hilary Klinton vyko beveik iki pat paskutinio akimirksnio. Tai reiškia, kad tarp stambaus kapitalo, kuris maitina ir prižiūri abi amerikiečių politines jėgas, nebuvo sutarimo, kokią tolimesnę taktiką globalioje erdvėje pasirinkti.

Tiek respublikonų MaKKeinas, tiek demokratų Klinton atstovavo griežtos taktikos globalioje erdvėje šalininkus, o Barakas Obama siūlė veikti kitaip. Nė viena pusė neturėjo jėgų laimėti, todėl buvo rastas kompromisas: Prezidentu bus Barakas Obama, o užsienio departamentą valdys Hilary Klinton.

Visiems buvo aišku, kad toks jėgų išdėstymas stabilumo neatneš, todėl kiekviena pusė tikėjosi „prisijaukinti“ vieną ar kitą. Nepavyko. Barakas Obama, nepaisant pastovaus politinio puolimo, liko „kvailai užsispyręs“ ir ištikimas savo pažadams – vengti tiesioginės konfrontacijos, išoriškai siekti susitarimo ir veikti iš vidaus. Kitų valstybių piliečių rankomis skaldyti, trupinti jų pačių namus, sukelti nesibaigiantį chaosą ir taip užtikrinti amerikietiškųjų transatlantinių kompanijų ekspansiją.

Šiandien dar sunku pasakyti, ar pats Obama nusprendė, ar Klinton iniciatyva 2011 metais prasidėjo „arabų pavasariai“. Gal būtent dėl to nuo antros kadencijos Obamos ir Klinton keliai išsiskyrė? Kaip ten bebūtų, bet tokiu pasirinkimu pavyko sunaikinti arba susilpninti Libiją, Egiptą, Siriją, o veiksmais Ukrainoje iš naujo paversti Rusiją „blogio ašimi“, taip „išpurenant dirvą“ galimam milžiniškam susidūrimui, kuris vienu ypu išspręstų globalias žmonių augančios populiacijos problemas, pakeistų išlikusią socialinę sanklodą ir pradėtų naują civilizacinio progreso šuolį.

Vienu galima beveik neabejoti, Barakas Obama pasistengs išlikti ištikimu savo pažadui ir vertu taikos premijos, nepradėdamas karinės eskalacijos, nors visi paskutiniai įvykiai globalioje erdvėje rodo, kad jis ir jo šalininkai beveik nebevaldo situacijos.

Tačiau JAV Prezidento postas tuo ir geras, kad be jo parašo ar pritarimo kol kas neįmanoma sukelti visuotinės mėsmalės, todėl galime viltis, kad bent jau iki 2017 sausio 20-osios skirtumo tarp visuotinio karo ir sąlyginos taikos brūkšnys nors ir plonės, bet galimai nenutrūks. O toliau viskas priklausys nuo to, kuris iš kandidatų, o tai reiškia, kuri iš globalaus kapitalo grupuočių, laimės, nes, matyt, kapitalo klanams susitarti iki šiol nepavyksta.

„Trečiasis pasaulinis karas bus…“

Pavasario pabaigoje, o gal pačioje vasaros pradžioje, akis užkliuvo už senojo Rotšildo paatviravimų vienam iš žiniasklaidos grandų. Tebuvo tik keletas sakinių apie tai, kad dabartinė globali finansinė sistema imasi „eksperimento su žmonėmis, pradinę kreditavimo palūkanų normą prilygindama nuliui, o paskutiniu laikotarpiu net proteguodama neigiamas palūkanas. Pirmiausia debeto.“

Nors ir atkreipiau dėmesį, bet, prisipažinsiu, didelio susidomėjimo tai nesukėlė. Na, bamba seniokas, kažkuo nepatenkintas ir tiek. Tačiau visai neseniai akiratin pateko kitas pasisakymas. S.Rokfeleris taipogi tarė keletą viešų sakinių:

„Dabarties Rusija visiškai nepanaši į TSRS. TSRS susidėjo iš respublikų, kurias buvo galima pastūmėti atsiskirti paaiškinus, kad skyrium gyventi geriau. Kas iš tikrųjų ir įvyko. Tačiau būkime objektyvūs: absoliuti dauguma šių buvusių respublikų gyventojų geriau gyventi nepradėjo, todėl, aš manau, kad separatistinės nuotaikos Rusijoje pasmerktos žlugti. Reikia su rusais tartis arba bus karas. Manau, kad susitarti nepavyks…

Šiandienos situacija man primena XX amžiaus pradžią prieš Pirmąjį pasaulinį karą. Mes matome dvi galingas sąjungas (JAV – ES ir Rusija, Kinija, Iranas), kurios stengiasi dominuoti ir nenori viena kitai nusileisti. Niekada istorijoje tokie atvejai nesibaigdavo taika. Aš esu įsitikinęs: Trečiasis pasaulinis karas bus…“

Daugelis, mininčių šias pavardes, nedviprasmiškai teigia, kad tai – vienos turtingiausių pasaulio šeimų, nuo kurių elgesio priklauso šimtų milijonų likimai. Ir tai ne šiaip tarpusavyje konkuruojančio globalaus kapitalo dvejetas, tai – tik „aisbergo viršūnė“, už kurios slepiasi kiti vieno ar kito klano žmonės. Jie gali būti galingesni už pačius Rotšildus ar Rokfelerius.

Tai, atrodo, yra tiesa. Todėl trijų mėnesių laike viešumoje pasirodę vieno ir kito pasisakymai nėra tik tuščias žodžių žaismas ar plykstelėjęs noras pasipuikuoti viešumoje.

Kaip žinia, kapitalas didelio triukšmo nemėgsta, o didelis, labai didelis kapitalas linkęs išlikti už paprastai akiai neįžvelgiamo horizonto ribų. Jei jam tarnaujantys žmonės mato būtinumą kažką pasakyti viešumoje, tai realiai nieko gero nežada.

Kuo galimai nepatenkinti „rotšildai“ ir ko reikalauja „rokfeleriai“? Kur tas galimas nesutarimų kamuolys? O gal nepatenkintųjų daugiau? Apie tai kitoje dalyje.

Komentarai

 

 

 
 1. gali perkąsti bet kokius Rotšildus ir Rokfelerius ir USA bet kokius Prezidentus, bet negali niekaip įkąsti psichopatui neūžaugai nusikaltėliui žmogžudžiui.

  Keistas tas vycka su įkaltu vektoriumi laižyti kancaro kojų panagėm.

  Thumb up 2 Thumb down 7

 2. Epizodiškai galima diskutuoti ar autorius teisus ir kiek teisus, bet jis aiškiai pamiršta kodėl taip skubama su tomis tarpatlantinėmis sutartimis Europoje ir kas šiandiena lemia tuos faktorius kad Amerika atsitraukė iš pirmu poziciju rodant iniciatyva pasaulio saugume. Pasauliui reikia tvarkos ..bet tvarka negali būti daugiabriaunė ,…o kylančios naujos ekonomikos jau nėra tiek smarkiai priklausomos nuo vakaru technologiju,… eksperimentas su Rusijos sankcijomis ta aiškiai parodė .Amerika kariniu kampaniju metu suprato kad jos ištekliai tikrai nėra beribiai ..o globali politika vis labiau veikia ja pačia ..paverčiant dar labiau pažeidžiama . Kodėl Klinton butu tinkamesnis Prezidentas Amerikoje nei Trampas ?..nors čia visi ir linke spekuliuoti demokratijos trukumais pas Trampa, bet jis aiškiai įkūnija senąsias Amerikos vertybes ,..ko negali pasakyti apie Klinton , tik bėda kad tos senosios Amerikos vertybės naujame globaliame pasaulyje kaip ir šiuo autoriaus atveju nėra vertingos ..gal netgi ir klaidingos .Globali pasaulio ekonomika (globalizacija)vis daugiau įsuka gyventoju į savo ratus ..paverčiant visa tai mažai nuspėjamu ir dar sunkiau aprėpiamu dariniu . Tai ka mes šiandiena vadiname šis pasaulys tėra tik vienas ketvirtadalis jo…todėl jo galia aiškiai krypsta ne vakaru pusėn .Vakarai vienijasi ..telkiasi ..sąskaita aplink juos esančiu besivystančiu šalių .Todėl demokratija tapo viena aiškia bendra vertybe kurios pagrindu aplamai tapo įmanoma ta daryti ..Gal kokia Rusija ir nėra tam pasiruošusį ..bet ekonominė galia turi eiti koja kojon su žmogiškomis vertybėmis ..kurios deja dažnai yra suprantamos labai skirtingai ..

  Thumb up 1 Thumb down 8

  • kur tu cia matai tas zmogiskas vertybes,juokdary tu balto svieto,tai durnius uzgymes ant lithuanijos…

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. ______PASAULINES KONSPIRACIJOS IR SAMOKSLO TEORIJOS,…
  …- NE TIK TEORIJOS , O JUSU IR MUSU REALYBE !!!______

  Puikus ir informatyvus V. Mikalausko straipsnis, kaip visada.
  Pagarba ir sveikatos linkejimai !

  …taciau yra praleista globalioji sistema tu visu rothchild’u bei rokfeleriu valdanciu ne tik naftas ar dolerius, eurus ir transnacionalines amerikiečių kompanijas…
  Kas tai yra pasauliniu, t.y. globaliuoju mastu ?!
  Straipsnyje nusvito lyg kovos, nesutarimai tarp Rothchilds ir Rockfelers galinguju ”krypciu”. …na as tikiu kad yra ”povandenines” ideju sroves tarp ju…
  Betgi kai yra rimti nesutarimai, tai tie issisoke ten prazuva ar buna nuzudyti…
  Tokia ten tarp ju tvarka…
  Kazkada apie tai rase Lingys, kuris buvo ”nutildytas…
  Tad va; ta globalioji sistema, kurioje nera pykstamasi taip giliai, o yra gal tik pasiskirstoma pagal tos X Piramides principus yra pasauline iliuminatiniu masonu pasaulines NWO-NPT-Naujos Pasaulio Tvarkos sistema…
  …kuri jau praktiskai pradejusi veikti yra bent jau nuo astuonioliktojo simtmecio, o uzuomazgos praktiskojo jos igyvendinimo yra ryskios dar seniau…
  Jei paskaitytume – ””The Protocols of the Elders of Zion””, pamatytume kad siuolaikiniame pasaulyje jie praktiskai visi dvidesimt keturi yra igyvendinti…
  Kaltinantys to vaikalo atskleidejus ir garsintojus, antisemitizmu, sako kad tai yra isgalvotas – falsifikuotas veikalas…, taciau tikri to reikalo tyrinetojai yra irode netgi kas konkreciai juos yra rase ir kokiu dalyku pagrindu…
  Esme ir sasajos tu protokolu yra senieji zydu isminciu ir rabinu mokymai, ju rastai tokie kaip Talmudas ir net senasis bei naujasis Testamentai, Biblija…
  Dar iki garsiojo Iliuminatu Rithchilds junginio ikurimo jau zydai lyg sutartinai pradejo konspiracija, kai ju ”centriniai” rabinai dave isakyma ju pavardes ivairiuose krastuose pakeisti taip kad butu panasios i vietiniu tautu…
  Zydai tada neturejo dar savos valstybes ir turejo prisitaikyti…, todel jie dabar vadindami tas musu zinas KONSPIRACIJU TEORIJOMIS IR ANTISEMITIZMU, deja bet patys ir pradejo dargi daug labiau nei tikraja konspiracija…pakeisdami pavardes ir veikdami lyg vieninga pasauline organizacija su kitu tautu pavardemis ir daznai netgi vardais…
  Todel ypac nuo ILLUMINATI judejimo ikurimo astuonioliktajame simtmetyje jie pradejo aiskia pasauline savo organizacijos invazija…, tada ypac kai ROTCHCHILDS tevas issiuntinejo savo sunus vesti finansines veiklas pagrindinerse pasaulio dalyse…
  Pirmasis Bankas isduodantis auksa pakeiciancius – popierinius atitikmenis ikurtas Londone… Kiti sunus tai padare kitur… Nuo tada zydai pradejo askiai valdyti pasaulio finansus…ir kiek veliau praktiskai daugeli pasaulio vyriausybiu bei ekonomiku…
  Tai yra Zionizmas, Pasaulinis Sionistinis judejimas ir jos org…
  Sakantys kad Sionizmo kritikavimas yra antisemitizmas, yra visiskai neteisus, nes netgi sakantys kad Sionizmas tai yra ideja zydams tureti savo valstybe yra neteisus,…
  …taip kaip ir rusai kartu su visomis penkiolika sajunginiu TSRS respubliku ir kure ”komunizma” Tarybu Sajungoje juk nevadino komunizmu idejos tureti savo valstybe TSRS ar kritikos rusams netapatino su kritika tureti ta valstybe TSRS !
  Pasaulis kritikavo is esmes bolsevizma ar komunizma, o ne TSRS ir net ne Rusija, kurios REVKOME ir porevoliucineje valdzioje 1917-aisiais buvo 80% zydai… Tarybu Sajunga buvo atgrasi del ziaurumo savo pilieciu ir opozicijos atzvilgiu bei savo ideja ivesti komunizma visame pasaulyje ! Bet ne TSRS kaip ideja buvo atgrasiausia… Kaip ir ES juk argi yra atgrasi vien del to kad susivienijo Europos valstybes ?!
  – Atgrasi ir issaukia aplinkiniu negatyvia reakcija ne kazkokie raidziu ar valstybiu junginiai patys savaime, bet tu junginiu politika, ideologija, veiksmai ir siekiai !
  Tadgi va; priejome tai kad ne Sionizmas kaip Izraelio Valstybes ar zydu vienybes ir teisiu ideja yra atgrasus, bet kad atgrasi yra sionistu veikla !
  Na kad pvz. Veikla Palestinoje. Juk po Balfour Deklaracijos ir Antrojo Pasaulinio karo ikurus valstybe Izraeli buvo numatyta kartu ikurti ir alestinos Valstybe !
  Betgi Izraelis nuo pat pradziu dare viska kad net kalbos apie Palestinos valstybe nyktu… Dabar Izraelis yra tarsi kokia fasistine valstybe, kuriai lenkiasi Pasaulio valstybiu dauguma arba priversta lenktis, nors Izraelyje gali gauti jo pilietybe tik zydu kilme ir tikejima turintieji ir tai dargi net ziuri ar tu esi ”grynakraujis” zydas… Nooors; juk nenuneige niek kad tu izraelitu kilme is senuju zydu vietu prie 2000 metu, juk dabartiniame Izraelyje ir bendrai pasaulio zydu tarpe yra tik gal 10% ! Dauguma, gi, apie 90% yra chazaru kilmes…, kurie zydu tikejimus prieme velai, jau simtai metu po Kristaus ”laiku”…
  Zinoma kad Rothchilds ir Rocfeleriai yra zydu kilmes…ir ne tik jie…, o dauguma pasaulio vedanciuju bankininku…ir ne tik Rusijoje netgi, o ir Kinijoje…Zinoma kad kaip ir Vkietijos hitlerini nacizma, taip ir bolsevizma bei maoizma reme, daznai finansavo pasauliniai zydu bankininkai… Jiems tarsi eksperimentai buvo TSRS, Hitlerine Vokietija, Maoistine Kinija ir dar daug kas pasaulyje…
  Nes zydai is tikro yra intelektualiausia ir gabiausia nacija…bent jau finansu bei valdymo srityse…
  Taciau ir pati verzliausia, issilavinusi bei siekianti galios visur visur visur…
  Todel butent jie sugebejo sukurti sau pavaldzias Autoriaus minetas transnacionalines kompanijas visose vakaru civilizacijos srityse bei daugelyje kitu pasaulio saliu sriciu… Jau tiesiog istisos naujos kartos isaugo vakaruos ju MASS MEDIA sviesoje, kai is tikro butent ateizmas, materializmas ir komunistines visuomenes pagrindai idiegti ir vos ne totalitaristine minties bei elgesio kontrole del jau igyvendinto ”naujo zmogaus” sukurimo apie kuri tik svaiciojama buvo TSRS…
  TSRS zmones klause TSKP, o dare savo; nepakeite ju net tremimai, kgb kameros ir ”psichuskes”… Atejus i ”laisve” po 1988-91-ju zmones i ja atejo tikintys i Dieva ir daugumoje nematerialstai, nors linke i privatini darba – bizni… Jiems buvo lyg naujiena vakaru laisvybes – gejizmai ir lyg satanistinis liberalizmas…
  Gi Vakaruos tos ”transnacionalines kompanijos” apeme viska nuo politikos bei finansu iki media ir vaistu gamybos jau ne nekalbant apie nekilnojamo turto valdyma ar energetika…
  Vakaru salys – eksploatatores ir imperialistes ar ex-imperialistes leido gerai gyventi ir savai darbo jegai, todel mes iseje i ”laisve” is TSRS galejome rasti darbo vakaruos…, todel kad jie suinetersuoti TIKTAI savo vedanciojo kapitalizmo krastu gerove ! Tai JAV, Jungtine Karalyste, Izraelis… Kitos netgi ir vakaru valstybes yra lyg antraeiles kadangi jei jos taptu per stipriomis, iskiltu gresme JAV bei Izraelio hegemonijai, na ir pagrindinei ju draugei JK-UK…
  Gal todel gi dabar JK-UK yra tokia agresyvi, agresyvesne uz Vokietija beje taip ir neturincia saavo atominio ginklo, nors pirmoji ji sukure…
  Prie ES-NATO prisijunge rytu Europos valstybes yra tik lyg naudingas ”prielipas” ar priedelis…ir ju gerove yra visiskai nesirupinama ES ar NATO bustinese…
  Jos yra tik lyg ”patranku mesa” ar darbo jega, zaliava vakarams, kuri dar panaudojama propagandoje pries Rusija, kurioje gi…gyvena ”perdaug rusu”…
  Panasiai kaip kazkada kai kam is rusu buvo prdaug lietuviu Palangoje… Siaip gi visai grazus miestukas, kurortas, butu…
  Tad kam perdaug tu rusu yra Rusijoje ?!
  Daug kam netgi ir Lietuvoje !
  Daug kam rytu Europoje ir vakaruos buutinai, nes jiems rusai sukliude perimti kontrolen Rusija Jelcino ir ”po”Jelcinistiniais” laikais…
  Na, o kokios jegos tam visam ”supremacist’u” paradui vadovauja, zinoma senai, nors ir ju tikrosios pavardes yra tokios uzslaptintos…
  Kas yra ponas Valcman ar kas buvo Barosso, kas yra Zb. Bzezinskis ir tukstanciai kitu reprezentuojanciu Fremasonery, Bilderberg Club ar Club 300…, kuri susiveda i JAV – Izraeli ir jos karini irankiuka NATO…
  Si karta ju tiksliukas – experimentas yra siekis kuo greiciau uzbaigti NWO ivedima… Tai todel net Rusijoje yra pakeista Svietimo sistema bei sudaryta sutartis su Vatikanu apie rusu religijos pakeitimus pagal NWO reikalavimus, tai todel rytu Europa jau ”po padu”, o Rusija spaudziama nusileisti…
  ”Dienotvarkeje” yra ir Zmonijos Populiacijos sumazinimas, o net tik pasaulinis komunistiskai-fasistinio totalitarizmo ivedimas…ir tie kas netiki WWIII karo galimybe kadangi elitai ir ivairus rothchildai issigas armagedono pasekmiu, matyt kad mazai beivertina to pasaulinio iliuminatu-sionistu judejimo siekiu tvirtumo, kaip ir ju satanistiskumo lygio…
  Reikia nepamirsti, kad elitai turi bunkerius visur… Rusijoje, JAV,…
  Ir visur beveik tie elitai jau yra ivaldyti garsiojo iliuminatu ordino…
  Na man yra vis del to kai kuriu klausimu liecianciu gilesne viso to prasme; Kristu – Antikristas, zydai Maskvoje-zydai JAV-zydai Izraelyje ir daug kur kitur veda politikas… Bet kyla karai ir netgi pasauliniai… Kodel ?!
  Juk JAV zydu elitas reme Vokietija ilgai ir isaugu pramone, o paskui persimete – blokavo Vokietija ir pareme JK kare su Vokietija po Balfour Deklaracijos… Veliau vel atstatinejo, stiprino Vokietija, reme zyda Hitleri ir paskui pries ji kariavo… Dar seniau jie reme V. Lenina ir Spalio Soc. Revoliucija ir dar veliau su TSRS kariavo…
  Na bet susitinka zydai nuvyke i JAV ar Izraeli is tu kariaujanciu valstybiu ir lyg artimiausi broliai sedi prie bendro stalo…ir paskui veliau lyg Habad Lubavich sueigoje giriasi kad mes perkame ka tik norime pasaulyje, istisines valstybes… Beje ten ir Putina pamini, kad tasai yra auges zydu aplinkoje ir zydams Leningrade suteikes daug… Nuvykes i Izraeli jis laabai pagarbiai sutaria su vedanciaisiais rabinais… Panasu kad ir jis turi savo ”dvasini teveli” Bel Lazar, jei gerai rasau varda…
  Tai ne issigalvojimas; YOUTUBE ir kitur tiek dokumentines medziagos, kad reiktu gyvenima pasvesti ir jo neuztektu viso to nagrinejimui…
  Sistema – Iliuminatai-Vatikanas-Zionizmas-Masonai-…
  Tai jie yra daugumos pasaulio transnacionaliniu kompaniju savininkai ir vadovai…
  Ponas Lucas is JK sake kad negrai baigsis, jei mes nepaklusime Elitams…
  Matyt, kad tiesa tai !
  Nes mes juk deja bet…, tikrai negebame kurti protingu didziuju sistemu…, musu genetinis tautos fondas, kaip ir kitu Rytu Europos tautu, yra pazeistas tu pat ivairiu komunizmu ar fasizmu eksperimentu bei tremimu, genocidu, ”valymu” deka, o ir gal ir siaip esame tautos ”neisrinkti Dievo”…
  Tiktai gaila kad tie talentingieji ISRINKTOSIOS TAUTOS ATSTOVAI yra ziaurus ir pernelyg gudrus prarade sazine jau labai…
  Nuo seno zinoma kad chazarai buvo labai karinga ir gabi tauta.
  Dabar ju iniciatyva pasaulyje n1 !
  Butu gerai, kad butu Pasaulinio Sionizmo kertine ideja tiktai Zydu Valstybe Izraelis ! Deja bet atrandama kad Izraeli numatoma plesti ir gal netgi kitur… Deja bet atrandama, kad Suokalbio ir Konspiracijos Teorijos yra musu rusti Reaybe !
  Ir todel mums ne zydams iskilo rimtas egzistencinis pavojus…
  Gi pagal Zion Protocols ir kai kurius kitus ju veikalus mes esame tiktai GOJAI, o jie yra zmones – Isrinktoji Tauta…
  As tikiu, kad jie tai irodys; uzciaups mums jau laabai suavinejusiems burnas ir nuleis krauja kad nemekentume apie ju nuodemes ir pasaulinius planus, nubaus kad ju Dievo ”vietininku” Zemeje, mes neklausome…
  Tai tiek tu konspiraciju…
  Idomumo delei suprantantys angliskai raskite interviu pono Rabino Abe Finkelstein’o vienam is JAV religiniu radiju laidai. YOUTUBE… Ten puikiai jis isdesto ”ju” veikla pasaulyje… O George Friedman is STARFOR org – USA jums paaiskins JAV-NATO veikla kad ir pvz Ukrainoje kuriant maidana-revoluucija-perversma, kaip ir paaiskins apie Europos karus, likima, charakteri ir JAV siekius toje srityje…
  Gerokai pasiskaitinejus, pasiklausius visos pasaulines – globalios transnacionalines kompanijos tarsi i viena centra susiveda…
  Comitee 300—Rothchilds-Rockfelers-…
  Ju tikslas vienas – Totalus Pasaulio valdymas ir ju nesutarimai, tik kokiu budu ka pavergi ir gal kokiu budu ”nutildyti” kaip Kenedzius ar Lingi…
  (Atsiprasau, kad klaidu netaisau, skubejau, velu jau…)
  Sekmes Visiems

  Thumb up 17 Thumb down 1

  • Jei reikia rasti sau kaltu ar tuos kurie valdo ši pasauly A.G. patogu apkaltinti tuos žydukus ..kas dar jei ne jie .? Iš tikro kas dar jei ne jie ..Tipiškas pagyvenusio emigranto požiūris ..su dviem poliais pasaulyje ..pietu ir šiaurės . Deja globalus pasaulis smarkiai pakeitė senas apibrėžtas jo ribas ir mažai ka bendro turi su tomis autoriaus fantasmagoriškomis mintimis . Žvelk plačiau …

   Thumb up 1 Thumb down 13

   • tai stasy, pasaulis pasikeite. dabar igyvendinama NWO ir tie ”zydukai” valdo vos ne visas pasaulio valstybes…, na bent jau didziasias-svarbiasias su nju satelitais. Zion Protocols veikia, tik kad ”avinai” gojai turi pop’so isplautus smegenis ir to ne nenori zinoti… mat patikeje Murdoch media imperijos propaganda…
    patikeje ir tiek ramus, kad regi tik tos medios ir JAV rankos mosta i ta ruso puse…
    FASS, kaip sakoma suniui (ar avinui) gojui…
    Pulkite rusa, nes jis pats nepuola…
    Isaugo is sovietinio suns jau senai…
    Na, o Stasy, juk informacija apie tuos Samokslus ir Konspiracijas aprupina patys Vakarai, valdziu opozicionieriai… Jei nors kelis zodzius moki angliskai paGOOGLink ir rasi netgi zydo perejusio i krikscionybe, Benjamin Freedman pranesima JAV apie sionistu vaidmeni abiejuose pasaulio karuose… Tai noriginalus irasas kaip ir jo mineta Balfour Deklaracija kurios deka JAV zydai pasuko JAV remti JK kare pries Vokietija su salyga, kad jie neis kartu su Rusija…
    beje; Stasy pasakyk; kodel JAV norejo kad Rusija butu atskirta nors ja valde zydai igyvendindami zydo K. Markso ir V. Lenino ”sventas” proletariato idejas ?!
    parasyk ir kaip ir i kuria puse tas pasaulis pasikeite… O gal tik tavo ”dvasinis tevas” V.L., ne Leninas, tau liepe taip cia plepeti ?!

    Thumb up 10 Thumb down 1

 4. baik tu su ŽMONĖMIS taip elgtis. Nėra jie tokie durni, kaip tau atrodo. Baik, sūneli.

  Thumb up 2 Thumb down 16

 5. Jei išėjus ima lyti,
  Rusas kaltas čia, brolyti!
  Jei premjeras nupendėjęs,
  kaltas rusas niekadėjas.
  Jeigu dirbti nėra noro.
  Kalti rusiški ofšorai.
  Jei sulūžo vonios kranas,
  Kaltas rusiškas Ivanas.
  Jei alga kaip pas zulusą,
  Paieškojęs rasi rusą.
  Jeigu pensija-mažiausia,
  Rusas kaltas kuo tikriausiai!
  Ir už karštį. Ir už šaltį,
  Tiktai rusą tenka barti.
  Ponas Dievas kūrė rusą,
  Kad gadintų mūsų tūsą.
  Jei ne rusas, ne kaimynas.
  Būtų Dašos sausas klynas.
  Ir į kelnes ji nedėtų,
  Tėviškėlė sužydėtų.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 6. Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

  plus.google.com/104930148289526971655/posts

  Thumb up 8 Thumb down 0

 7. jegos stumia konservatorius ? cia jau ne siaip sau rinkimai ,kas dirbs Tautai ,cia kaip su tanku kas stumia konservatorius ,kad jie laimetu ,kodel ?reikia pirkti ne prieslektuvine iranga bet priestankine kad zydmasoniu tankai nepraeitu .

  Thumb up 16 Thumb down 0

  • nu gerai, neklausiu, tik norėjau vaikams bilietą į spektaklį apie putiną nupirkti. Neišėjo, teks vėl Landzbergį rodyti.

   Thumb up 0 Thumb down 9

 8. Teisti tuos brudus Kubilių kartu su Šimonyte skubiai! Į Seimą mat pastaroji skuba, nori užsitikrinti seimo nario neliečiamybę.

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • bet Lietuvoje sukciai konserrvatoriai neteisiami ,paeme ir atidave visai Tautai priklausanti turta amerikos zydams,Mazeikiu NPI ,ar nubaude ka nors ?butu Gaidjurgis buves konservatorius dabar nesedetu.

   Thumb up 16 Thumb down 0

   • o kodėl rusiškas žydas tau geriau už amerikonišką ? Apipyzdint arčiau ? Ar dėl ko ?

    Thumb up 2 Thumb down 7

 9. „Neduok, Dieve, nuo mėšlo vežimo nusiritusiam, sąžinę bei supratimą praradusiam russkiu rūporu patapti už 3 rublius.”

  Thumb up 0 Thumb down 19

 10. Karo nebus jei Putinas ne zydas.2.Jug Didysis Tevynes =ju planelis.3.Lietuviui tas pats ,bet blogiausias varijantas,kaip dabar:”partizaninis zydu valdymas-viespatavimas”3.Ka daryt?Jei karas tai karas!Bet blogiausia-zyda palikti valdyme.

  Thumb up 3 Thumb down 6

 11. Tarptautinėje politikoje įvyko labai svarbus dalykas – dujų tiekėjai (Rusija,Izraelis, Azerbaidžianas ir kiti…) tieks dujas į Turkiją, o šie tas dujas per parduos dujas į pietų Europos ir kitas pietų valstybes. Turkija pati spręs kam ir kokia kaina tas dujas per pardavinėti.
  Na, tokioms valstybėms kaip Graikija, tai, bus nepakeliama našta- krachas.
  Manau, kad pasaulyje vyksta sunkiai protu suvokiami procesai ir įdomu į kokį kampą jie nublokš mūsų Lėtuvėlę.

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • ta lietuvele jau senai nubloksta i pakrasti,o ne joki kampa,skant bus buferis kai gins masonus nuo sukelto karo su rusija

   Thumb up 1 Thumb down 0

 12. Priešų sunaikinimas

  Pirmasis eschatologinis mūšis
  19.11 Aš išvydau atvirą dangų, ir štai pasirodė baltas žirgas. Ant jo sėdėjo raitelis, vardu Ištikimasis ir Teisusis; jis teisingai teisia ir kovoja.
  19.12 Jo akys švietė kaip ugnies liepsna, o ant jo galvos daug diademų ir įrašytas vardas, kurio niekas nežino, tik jis pats.
  19.13 Jis apsirengęs krauju permirkusiu drabužiu, ir jo vardas – Dievo Žodis.
  19.14 Jį lydėjo dangaus kareivijos pulkai ant baltų žirgų, apsivilkę tyros baltos drobės drabužiais.
  19.15 Iš raitelio burnos ėjo dviašmenis kalavijas, kuriuo jis ištiks tautas. Ir jis valdys jas geležine lazda. Jis mina Visagalio Dievo įniršio ir rūstybės vyno spaustuvą.
  19.16 Ant jo drabužio ir ant strėnų užrašytas vardas: “KARALIŲ KARALIUS IR VIEŠPAČIŲ VIEŠPATS”.

  19.17 Aš regėjau angelą, stovintį saulėje. Jis garsiai šaukė, kviesdamas visus paukščius, skrendančius dangaus viduriu: “Skriskite šen, į didįjį Dievo pokylį,
  19.18 ir leskite kūnus karalių, karo vadų, galiūnų, žirgų, raitelių, visų laisvųjų ir vergų, didelių ir mažų!”

  19.19 Tuomet išvydau žvėrį ir žemės karalius bei jų kariuomenes, susirinkusias kovoti su raiteliu ir jo kariuomene.
  19.20 Žvėris buvo sugautas, o kartu su juo netikrasis pranašas, jo akyse daręs stebuklus ir jais klaidinęs žmones, kurie buvo priėmę žvėries ženklą ir garbino jo atvaizdą. Jiedu gyvi buvo įmesti į ugnies ežerą su degančia siera.
  19.21 Visus kitus užmušė raitelis kalaviju, einančiu iš burnos. Ir visi paukščiai prisilesė jų lavonų.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 13. Skaitykite portale laisvas laikrastis Snoro akcininko straipsnį:
  “Raimondas Baranauskas : Konservatorių padaryti nuostoliai –
  milijardiniai”

  Thumb up 15 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko baldus?
Šunų maisto paieškos: svarbiausios gairės
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip pagyvinti tamsų vonios kambarį? 
Vonios kambario atmosfera turėtų būti šilta ir jauki, nes tai yra vieta, kur...

SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (2)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (7)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...