Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Sausis 26 Sekmadienis
 

Anakonda ruošiasi lemiamam kirčiui

2012-02-01 15:50 | Kultūra | Komentarų (198)

Nepriklausomybės akto signatarė, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė


Vidmantė Jasukaitytė

Tikra tiesa – ruošiasi. Tai matosi iš paruošiamųjų veiksmų. Kol Lietuvos piliečiai įtempę dėmesį laukia, koks gi bus paskelbtas sprendimas mergaites atžvilgiu vasario 6 dieną, šiandien, teko girdėti, patyliukais susitiko garsioji ponia Žiobienė – „respublikos vaikų teisės“, nemažiau garsi ponia Daugėlienė – „Kauno vaikų teisės“ – bei Lietuvos Respublikos Darbo ir socialinių reikalų ministras Jankauskas pasitarti, kaip paimti mergaitę iš jos globėjos tetos Neringos Venckienės.

Žinoma, vagims geriau vogti naktį, kai niekas nemato. Kai vagiama sąžinė, garbė, mažos mergytės vaikystė, saugumas, ateitis – irgi tai stengiamasi daryti slaptai, kad kuo mažiau žinotų visuomenė. Vagys ar kitokie piktadariai visada slepiasi – jiems gi reikės gyventi tarp žmonių, žvelgti šį akis, bendrauti… Juolab, kad visuomenė, galų gale, ryžtingai sukilo – šiandien renkami parašai po laišku Prezidentei ir teisėtvarkos institucijoms, reikalaujant, kad būtų patraukti drausminėn atsakomybėn du garsūs teisėjai – Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ponas Kryževičius ir Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas ponas Kondratjevas. „Karštas komentaras“ ir Kauno rinkėjų klubas tampa tarsi tarpusavyje palaikantys ryšį du taškai, kur suplaukia visuomenės nuomonė, kur gali būti svarstoma tolimesnė visuomenės įsikišimo strategija ginant pamatines žmogaus teises ir amžinas bendražmogiškas vertybes, kurių centre šiandien atsidūrė ilgai ne be motinos žinios skriausta mergaitė.

Taip sutapo, kad paskutinėmis dienomis trūko ir keli teisėtvarkos sistemos pūliniai – priversti atsistatydinti keli teisėjai bei Prezidentės dekretu jau atleistas iš pareigų generalinio prokuroro pavaduotojas Andrius Nevera.

Anakonda, matydama, kad vasario 13 d. beviltiškai artėja, dar nežinodama (arba jau labai gerai iš anksto žinodama), koks bus paskelbtas teisėjo sprendimas vasario 6 d. Panevėžyje, iš anksto apskaičiavo visus judesiu, kad mergaitė būtų atimta iš tetos tikrai ir neklystamai.

Ministras, be abejo, pritarė (!!!), nors negalėjo nežinoti, kad pedofilijos byla pradedama svarstyti vasario 13 dieną ir bylos naudai mergaitė būtinai reikalinga kaip nukentėjusioji ir liudininkė. Antradienį, vasario 7 d., Kauno miesto savivaldybėje Kauno „vaikų teisių didvyrės” turi Administracijos direktoriui arba jo pavaduotojui padėti ant stalo surinktą “medžiagą” apie mergaitę, kur, be abejo, ką tik antstolio patvirtintų faktinių mergaitės liudijimų nebus nė kvapo, ir kuris nors iš šių dviejų vyrų šaltu valdišku parašu pasmerks mergaitę…. – kam??? Tarsi tai būtų ne gyvas žmogus, ne mūsų valstybės jauna pilietė, o koks nors suoliukas, kurį galima perstumti iš vietos į kitą vietą.

Po galais!!!

Krikščioniška sąjunga, vertybės…

Tos partijos įkūrėjas ir patriarchas prof. Vytautas Landsbergis savo požiūriu į šią dramą nedviprasmiškai moko žmogiškumo ir moralės, o jo pagimdytieji ir užantyje sušildytieji… Jie daro viską, kad sunaikintų profesoriaus įdirbį, autoritetą ir patį žmogiškumo aktą, tuo pačiu kirsdami šaką, ant kurios sėdi. Ar nepagalvoja „konservai“, kad sociologinėje apklausoje jie šiek tiek pralenkė socdemus tik dėl to, kad jiems tą pasitikėjimą uždirbo jų Profesorius? Nes p. Šedbaras, p. Degutienė, o dabar jau – ir ministras Jankauskas akivaizdžiai iškrenta iš autoritetų tarpo būtent dėl savo abejingumo mergaitės likimui,ir, tikėkimės, iki rinkimų buvusių savo reitingų nebepasieks.

Tačiau Anakondai jų reitingai nerūpi. Anakondai nusispjauti ant šedbarų, degutienių ir Jankauskų – bus tų paklusnių tarybinių moterų ir tų ministrų – nors vežimais vežk… Nes partijos kuriamos ir partiniai sąrašai tik tam ir sudarinėjami, kad kaip nors prasisprausti kuo aukščiau ir atsisėsti į kokio nors pusministrio kėdę, o jau toliau… Ar sakysite, kad ministras Jankauskas supranta, kuo skiriasi jo partijos esmė nuo, sakykim, Darbo partijos? Aišku, kad nesupranta. Ir daug tokių – ministrų, Seimo narių – kurie nesupranta, ko jie ten atėjo, ir išeis nesupratę, kam pasitarnavo, į kieno laužą mėtė pliauskas. Ir išėję nesuvoks nei, kad suklydo, nei, kad absoliučiai nieko gero nepadarė. Simuliakrų žmonės. Siluetai, per kuriuos gali perkišti ranką ir nepajusi, kad ten ne tuštuma. Simuliakrinė valstybė… Kinas, kurį kažkas rodo ant dūmų uždangos. „Kino i nemcy“, – kaip pasakytų viena puiki moteris politikė…

Ir Anakondai atrodo, kad ji jau viską pasiekė. Kad ji jau peršoko aukščiau savęs pačios… Na, dabar jau kirs. Atims Neringai Venckienei globos teises ir mergaitę skubiai patalpins į vaikų namus – berods toks planelis… O paskui, netrukus, kokį priešaušrį, kol neprašvito, kaip plėšikai įpratę, užmigdytą mergaitę įkiš į kokį autobusiuką ir bogins į oro uostą. Žinoma, kad užmigdytą, nes nemieganti mergaitė priešinsis ir šauks, tad ampulė su migdomaisiais geriau nei rišti klykiantį vaiką. O oro uoste gal ir į kokį lagaminą įgrūs ir į siuntinių skyrių? Kaip, manai, Anakonda, kaip tau geriau? O gal vaikų namučiuose mergaitei ims netikėtai tekėti seilytės ir ji, sunkiai vilkdama drebančias kojeles, seks „mamytę“, kurią pastaruoju metu vadina Laima, per muitinę.

O gal bus visai kitaip – gal poniai su mergaite bus atviras diplomatinis įėjimas ir speciali vieta lėktuve?… Juk Anakonda ne tik nuodingiausia – Lietuvos teisėtvarkoje ji pretenduoja būti ir galingiausia…

Pamatysim.

—–

O kol ruošiamės stebėti Anakondos vietovės gamtą, atidžiai žvelkime, kaip elgsis Kauno miesto savivaldybė. Juk poniai Daugėlienei turi būti atimtos teisės dalyvauti sprendžiant mergaitės likimą, remiantis paprasta logika: be jokių trukdžių plečiasi nusikaltimo diapazonas – ruošiamasi intervencijai į svarbiausią kraupaus nusikaltimo – pedofilijos – pagrindinę nukentėjusiąją ir liudytoją.

O šiame fone Daugėlienės elgesys nėra nešališkas – ji aktyviai palaiko ne vaiko pusę.

Tam užkirsti kelią turi visi, kas turi smegenų ir sugeba protauti. Taip pat ir Kauno miesto savivaldybė.

Taip pat ir generalinis prokuroras p. Darius Valys.

Prokuratūra turi įsikišti ir rasti būdų, kaip nedelsiant sustabdyti bandymus eliminuoti pagrindinę nukentėjusią ir liudininkę iš bylos, nes po to jau byla užgęsta savaime. Tą prokuratūra privalo padaryti nedelsiant,atsižvelgdama į susiklosčiusią ypatingą situaciją, kurios vystymosi eigoje akivaizdžiai galima numatyti grėsmes mergaitei. Juo labiau, kad ši byla slepia daug paslapčių, susijusių su realiomis, ne simuliakrinėmis žmogžudystėmis.

Ir, žinoma, turi būti atrasta antroji mergaitė.

Tuo turi būti suinteresuoti ne privatūs asmenys, kaip šių eilučių autorė, o pati Generalinė prokuratūra. Gana deklaruoti, kad „mes, jo didenybė prokuroras esame toks demokratas“, jog nesikišame į Teismų darbą.

Gerb. Prokurore, mes negyvename teisinėje ir demokratinėje valstybėje. Esant tokiems teismams, kurių dėka galutinai išsibalansavo valstybės gyvenimas ir žlugo piliečių pasitikėjimas savo valstybe, būtina panaudoti netradicines priemones, keisti nusistovėjusią tvarką, kuria puikiai manipuliuoja klaninė teisėtvarka, ir vieną kartą išvaduoti Lietuvos teisingumą iš geležinių interesų grupių gniaužtų. Generalinis prokuroras yra ne mažas vaikas ir turi suprasti, kad jam už nugaros vyksta spekuliacijos ne tik pateikiant pažymas apie naujus jo pavaduotojus. Vyksta manipuliacijos, kurių tikslai labai dideli, pražūtingi ir galima atvirai pasakyti – išdavikiški valstybės atžvilgiu. O jeigu kartais teisėtvarkos žudikė-samdinė Anakonda netikėtai susirastų savo globėju Lietuvos Respublikos Seimą, tada puikus elgesio pavyzdys – Latvijos buvusio Prezidento žingsnis. Tikrai vyriškas ir tikrai liudijantis principingumą.

Visuomenė turi būti drąsi, ryžtinga, drausminga, morali, koordinuota, kad būtų išvengta provokacijų, tačiau mergaitė turi būti apginta, nes joje susikerta ne vien pedofilijos interesai, bet šiandien būtent nuo jos priklauso ir artimiausių tarptautinių santykių raida.

—–

O apie ponią Žiobienę nesinori net šnekėti. Dėl jos kas nors galėtų priimti specialų nutarimą, kad ši moteris visą savo gyvenimą prie nelaimingų vaikų likimų negalėtų prisiartinti net per patrankos šūvį. Nes jos toks bevalis apsimetimas nuo pirmų žingsnių savo poste tikrai neturi precedento. Manau, ji pati turėtų suprasti, ką privalo padaryti ir kuo skubiau.

P.S.

Po to, kai buvo išspausdintas šis straipsnis, jau pasibaigus darbo į redakciją atėjo SADM atsakymas. Ministerija pranešė, kad ministras Jankauskas nedalyvavo susitikime – tačiau susitikime su vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojomis dėl mergaitės dalyvavo “atsakingi ministerijos asmenys”. Jų pavardės nuslėptos. Tai reiškia, kad minėtame susitikime dalyvavo ministro Jankausko pavaldiniai.

Šių eilučių autorė supranta, kad Anakondos strategija slepiama, – kad tiek mergaitė, tiek jos globėja, tiek visuomenė gali sulaukti pačių skaudžiausių staigmenų. Ministrai, kaip ir įprasta, mėgsta likti šone. Iš to, kad ministras pats susitikime nedalyvavo, mes ir suprantame, kokie planai strateguojami.

Komentarai

 

 

 
 1. renkames vasario 8,galim prie savivaldybes,arba prie vaiko teisiu,rasykit ,tikrai rinksimes,tiesa turi nugaleti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. VASARIO 8 DIENA I VISUOTINI STREIKA MERGAITES NEATIDUOSIME RASYKITE DERINKIME DATA IR LAIKA .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei tikrai ruosiamas mergaites pagrobimas tai Prezidentura zino ir kitos visos institucijos zino,. Be ju saviveikla as manau neimanoma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. nuo kada lensbergis didvyriu tapo? Jo sneka del mergaites tai tik sou. Kur jis buvo 2m?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. USAS,snukiu i bala, “zuvo” pries pat teisma……
  Situacija, sandiena, panasi….pries PEDOFILU teisma, reik
  uztyldyti VAIKA – liudininke….. ZUDO Valstybes vardu.
  LAUK is EUROPOS SAJUNGOS, PEDOFILU RESPUBLIKA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tai va – IKI mergaiter grazinimo del tokiu babu galima padaryti mergaites DNR.
  Nesunku gi, jei tiek tetrukdo pripazinti Neringa teiseta globeja.

  Bet butinai IKI mergaites grazinimo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Gerbiamoji,kas tu ten,bet ar jums ne geda ,ar jus turite vaiku????Zinote si byla zudike,ko jus siekiate baba is klano ,kad butu mergaite nuzudyta…MANE DOMINA ANTRA MERGAITE,KO SENELIAI NEPASIIMA ANTROS MERGYTES ,JUK JI ANUKE,IR LEIDOTE ISVEST IS LIETUVOS,KOKIE JUS DEGRADAVE ZMONYS???? Tevas nusikaltelis,tai akivaizdu ,kad klanas,salina liudininkus,kur vaiku teisiu gynimo komitetas,ZIOPLIENE ATSAKYK ,KIEK KLANAS MOKA TAU????DIEVAS SUKLUPDYS JUS VISUS PEDOFILUS,IR KLANO UZTAREJUS!!!fui…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ZMONES< DAROME VISUOTINI STREIKA <ISEIKIME VISI I GATVES <VISA D 18LIETUVA RASYKITE KADA JEIGU MES IR TOLIAU TYLESIME<TAI JIE IR TOLIAU TYCIOSIS REIKIA VERSTI VISA VALDZIA JEIGU PREZIDENTE TYLI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ponia rašytoja ir vėl apsijuokė. Anakonda yra visiškai nenuodinga gyvatė, priklausanti smauglinių šeimai.
  Tokiai auditorijai kaip čia tinka bet kokia chaltūra, a, ponia rašytoja? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Baisu ir gudu Lietuvoje su tokiomis ziobienemis ir daugelienemis. Na kiek gali sis absurdo teatras testis. Mergaite buvo prievartauta, pati ta sako. o TEISMAS SKUBOS TVARKA VEL JA ATIDUODA PEDOFILAMS! Bet kokiu gi dar irodymu reikia? Negi visai jau proto nera?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tokie sprendimai del mergaites perdavimo, kokie yra priimti dabar, veda i aklaviete jau vien todel, kad juose yra ignoruojamas vienas labai svarbus faktas. Tai yra, globeja Venckiene yra ne siaip kazkoks svetimas zmogus, bet mergaites biologine teta (tevelio sesuo), o Kedziai yra mergaites biologiniai seneliai (tevelio tevai). Praktiskai visa laika nuo gimimo iki dabar, (iskyrus tuos epizodus, kai mergaite pasiimdavo pas save Stankunaite) ji augo tevelio ir jo artimuju aplinkoje. Tad cia kiekvienam aisku, kad mergaite prisirisusi yra prie sios aplinkos ir nenori jos prarasti. Tad, kol nebus sprendime del perdavimo ja mamai numatyta kaip ir kokiu budu gales mergaite ateityje palaikyti rysius su jai brangiais artimaisiais, tol ta mergaite savo noru neis gyventi pas mama. Mergaite jau 8 metu, taip paprastai su saldainiukiu jos jau neapviniosi apie pirsta. Ir kol ji nepajus tvirtu garantiju, kad ji gales bendrauti su seneliais ir su teta, gyvendama pas mama, joks perdavimo sprendimas nesuveiks. Jau vien tai, kad Stankunaite atsisako savo dukrai duoti savo kontaktinio telefono numeri, mergaitei yra akivaizdus irodymas, kad ji negales susisiekineti su Neringa ir seneliais, jeigu isvyks gyventi pas Laima. Isvada: sprendime del mergaites perdavimo mamai turi buti ivardinama kaip ir kokia forma gales mergaite palaikyti rysi su jos artimaisiais ir kad ta bendravimo galimybe savo dukrai Stankunaite privalo uztikrinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O mano manymu, Tamstos komentare yra keli netikslumai. Pirmiausia tai, kad net nėra įrodyta, jog Drąsius Kedys yra biologinis Deimantės „tėvelis“. Taip pat jis neturi ir juridinio „tėvelio“ statuso, nes su L.Stankūnaite neįregistruota nei bažnytinė, nei civilinė santuoka, o kadangi jie bendro ūkio taip pat nevedė, tai ir sugyventinių statusas jiems netaikomas. Jie tik paprasčiausi sugulovai. O kiek žinau, sugulovas įstatyminių teisių į vaiką neturi ir vaikas lieka motinai. O kadangi motina yra nenuteista, tai ji turi pilną teisę auginti ir globoti savo vaiką, be jokių biologinių sugulovo tetų bei publikos įsikišimo. Kedytės biologiniai seneliai yra ne tik Kedžiai, bet ir Stankūnai. Mergaitė taip pat turi matytis ir su jais. O klausimas, kaip ateityje mergaitė galės palaikyti ryšius su ją „taip mylinčia globėja“ ir jos gentimi, paprastas, kaip penki centai. Ogi taip pat, kaip dabar leidžiama palaikyti santykius motinai su dukra. Pagal teismo sprendimą paskirtomis valandomis atvyks į policijos departamentą ir vaiko teisių specialistų priežiūroje, filmuojant vaizdo kameromis, galės bendrauti tiek, kiek tik leis teismo nustatytas reglamentas. Juk prieš įstatymą visi lygūs. Tai kodėl biologinė teta ponia Neringa su savo biologiniais tėvais turėtų būti lygesni?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • dar tevystes, jeigu duota tevo pavarde ir tevyste aiski, nereik cia issigalvot veju… o jeigu netiketi vaiku, tai tamstele isvis tiketi beprasmiska tokias isvadas tik i siukslyna…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Tamstos žiniai, pavardės suteikimas nėra joks juridinis tėvystės įrodymas. Gal malonėtumėt prisiminti, kaip visai dar neseniai Venckienė apsiputojusi rėkė ant viso svieto apie Laimos neištikimybes?

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • taip siunti, lyg tave asmeniskai tas liestu? Kuriu galu reikia apsimetineti kvailuciu ir ignoruoti fakta, jog Stankunaite pati taikos sutartimi atidave Kedziui vaika, kad vaiko gyvenamoji vieta butu pripazinta su tevu, o ji vaika pasiimdinetu kas antra savaitgali. Be to verta pazymeti, jog Stankunai per pastaruosius 3 metus taip ne karto ir neaplanke savo anukes. Dar graziau, ne karto jai net nepaskambino!

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • liko Laimos sventumas, o Venckienei jeigu butu rupejus tevyste, ji tai butu seniai padariu, bet jai matyt nesvarbu, nes ji turi daug zmogiskumo….

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Jooo, tikrai, Venckienei tas žmogiškumas per visus galus veržiasi…

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kokios dar sąlygos? Jokiu būdu mergaitė negali būti perduota Stankei. Ir viskas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ,,surengė maitvanagiai puotą….numatė gerą jaunos mėsos gabalą” Baisu labai baisu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Gerb Prifesiriau Lansbergi ir vel atejo metas kada mums reikia tavo tvirto zodzio !!!! Lietuvos zmones bukite tvirti!!!! ATEJO METAS KOVOTI UZ TEISNGUMA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. atimta mergaite,bus pralaiemtas karas,ir tada visi tie,kurie prisidejo pries tiso tragedijos pasijus nebaudziami-tvirkins,prievartaus,zudys ir ples-ir niekas niekaip ju nebesustabys…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad jiems iki šiol kažkas trukdė tvirkinti, prievartauti, žudyti….., tyčiotis iš mūsų ?!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Aciu autorei uz geras zinias, laikinajai globejai statusas turejo buti panaikintas jau 2010 , kai klonio gatveje mergaite tase motinos ir brutaliai reikalavo sakyti, kad mergaite nenori vaziuoti pas mama. Videokadrus mate visa Lietuva. Keista, kad vaiku teisiu valdininkai pamate tik praejus daugiau nei metams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • mergaite tampe stankes ineresais, nes labai bijojo zopienes, uri prigrasino, jog jeigu per prievart neves mergaites i policija, i pasimatymusw su sutenere, tai bus labai blogai. Tai db kitai kazko kliedite. Nekliedekite, ikalkite raniberl, jeig pucia vidurius:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. niu pedikai , uzsipiskite stati su ta savo zopiene cia neloja , greit bus jums amen ,pradekite giedoti amzina atilsi . O autoriai didziule didziule pagarba , daugiau tokiu straipsniu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ZMONES MIELIEJI VIENYKIMES KAIP TIK GALIM,KAD TIK ISSAUGOTUME MERGYTE,KAD IR KARAS BUS,MUSU VISU TIKRAI NEUZMUS,GAL TURIT GALIMYBIU REIKIA KVIESTI UZSIENIO ZURNALISTAI,TEGU RODO PASAULIUI KAIP NORI ISGAMOS SUSIDOROTI SU MERGAITE,JEI MES NUSILEISIM JOS NEBELIKS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Globos teisių panaikinimas Venckinei ir mergaitės perdavimas L.Stankūnaitei, esant įrašytiems mergaitės liudijimams apie tvirkinimą, traktuotinas kaip didelis nusikaltimas.Tą nusikaltimą ruošiamasi padaryti su valdžios žinia.Lietuva jau turi ūžti, kaip bičių avilys ir užkirsti kelią šiam žiauriam nusikaltimui.Nejaugi Lietuvos valdžia išduos dorus savo šalies žmones, kad užmaskuotų prisišikusį aukšto rango pareigūną? Ar jis (jie) verti tokios didelės aukos?!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. na niekaip nesuprantu generalinio prokuroro Valio ,jis visai nedalyvauja šiame nešvariame žaidime,sakykite ar mes turime generalin,prokurora ar neturime,ar ji tik grybo vietoj,kas Lietuvoj dedasi,tai protu nesuvokiami įvykiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • generalinis uzmigo ant lauru ir jam dabar sapnuojasi roziniai drambliai su ilgais sysalais

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. manyčiau po vaiko nufilmuoto pasakymo su kuo ji nori gyventi valstybininkai nedrįs plėšti vaiko iš jos aplinkos ir sekti mums pasakas, kad vaikas pats norėjo išvykti su biologine. Kažkaip nesitiki kad tiek įžūlūs bus vaikų (ne)teisių gelbėtojai kurie ant savo sąžinės prisiims tokią nuodėmę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Teko girdeti, kad autore, pasinaudodama signatares statusu yra uzgrovusi Vilniaus senamiestyje 6 butus, bei naglai kaulija is valstybes vis nauju zemes sklypu kuriuos pardavineja. Ar ne prie lovio susiruose si aferistisko veido persona?
  Beje, jokios “pedofilijos” bylos nera, yra tik Uso reabilitacijos byla, kurioje bus svarstoma ar pakako duomenu apkaltinti Usa. Jokios mergaites nebus apklausinejamos, del tos paprastos priezasties, kad mirusieji nebegali apsiginti ir tai butu neteisingas teismas, bus naudojami tik iki Uso mirties uzfiksuoti duomenys. Nustokit klaidinti zmones psichiniai ligoniai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Šita saiką praradusi persona ne tik sklypų prašinėjo ir juos pardavinėjo, bet ir reikalavo socialinio būsto prestižinėje Žvėryno vietoje. Ji iš godumo už grašius , matyt, ir kurpia šitas durnius virkdančias istorijas, kuriose nuoseklumo ar logikos nėra nė ženklo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • girdeti,reiktu zinoti,kad nereabilitavus uso,butu patvirtinta,kad pedofilai isnaudojo mergaites ir tame dalyvavo Laimute(nekalbu apie kitus).Laimutei butu atimtos visam laikui motinystes teises,o tai reiskia,kad mergaite lieka pas Venckiene ir Laimutei keliama byla. Va cia smagumas ir prasidetu,nes iskiltu klausimas ar Laimute nesupanikuos ir neisduos visu vyriuku,o ji zino ju ne 3,bet zymiai daugiau. Gal net Laimute paskestu,ne neidomu kartotis,ji patektu i avarija ar dar kur nors,zodziu toliau jau viskas aisku.Na o del visa ko noriu pastebeti,kad vadinti zmones psichais vien del to,kad jie daugiau zino ir yra saziningi,bereiketu,nes labai jau negrazu(jei gali tai suprasti)

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Vaikai taip pat negali apsiginti.Sako ,kad kišo į burną ir niekam nei motais.Tai čia teisinga?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. To galima buvo ir tikėtis. Juk iki teismo Anakondai oi kaip būtina mergaitę neutralizuoti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Aš nematau Lietuvoje didesnės jėgos, už prof. V.Lansbergį, kas galėtų šiandien užstoti mergaitę. Jo yra milžiniškas autoritetas tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Jam nėra ko prarasti!!!. Jis nedreba dėl savo kėdės!!!. Jis atstovėjo Nepriklausomybę!!! Tata, surink vėl iš naujo ( po 23 metų ) savo “chebrytę”, (be Aloyzo) ir padaryk tvarką Lietuvoje su teismų klanu, nes po “dainuojančios revoliucijos” kils pilietinis karas. Juk ne už tai mes kovojom ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pritariu, pritariu.
   Vyrai, kur jūs, lietuvos vyrai!!!!!!
   Kilkit į kovą, vyrai mūsų!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Kol anakonda ruošiasi šuoliui, gyvatė spėjo kelis kartus pasikeisti skūrą, kad suklaidinti medžiotoją, bet šliaužimo žymė tai liko ta pati…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Bus pilietinis karas, aš nebe suprantu kokioje valstybėje gyvenu. Kažkoks chaosas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Joks čia chaosas. Čia tik barakudos su anakondomis bendro sutarimo neranda. Vienos supuvusius dantis laužsi, kitos vos ne kasdien iš kailio neriasi. Va, tokioje apgailėtinoje valstybėlėje ir gyvename, kur vieni už barakudas, kiti – už anakondas.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
„Sodra“: kada, kokios ir kiek didėja pensijos 1
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti?
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...