Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 15 Sekmadienis
 

Anakonda ruošiasi lemiamam kirčiui

2012-02-01 15:50 | Kultūra | Komentarų (198)

Nepriklausomybės akto signatarė, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė


Vidmantė Jasukaitytė

Tikra tiesa – ruošiasi. Tai matosi iš paruošiamųjų veiksmų. Kol Lietuvos piliečiai įtempę dėmesį laukia, koks gi bus paskelbtas sprendimas mergaites atžvilgiu vasario 6 dieną, šiandien, teko girdėti, patyliukais susitiko garsioji ponia Žiobienė – „respublikos vaikų teisės“, nemažiau garsi ponia Daugėlienė – „Kauno vaikų teisės“ – bei Lietuvos Respublikos Darbo ir socialinių reikalų ministras Jankauskas pasitarti, kaip paimti mergaitę iš jos globėjos tetos Neringos Venckienės.

Žinoma, vagims geriau vogti naktį, kai niekas nemato. Kai vagiama sąžinė, garbė, mažos mergytės vaikystė, saugumas, ateitis – irgi tai stengiamasi daryti slaptai, kad kuo mažiau žinotų visuomenė. Vagys ar kitokie piktadariai visada slepiasi – jiems gi reikės gyventi tarp žmonių, žvelgti šį akis, bendrauti… Juolab, kad visuomenė, galų gale, ryžtingai sukilo – šiandien renkami parašai po laišku Prezidentei ir teisėtvarkos institucijoms, reikalaujant, kad būtų patraukti drausminėn atsakomybėn du garsūs teisėjai – Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ponas Kryževičius ir Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas ponas Kondratjevas. „Karštas komentaras“ ir Kauno rinkėjų klubas tampa tarsi tarpusavyje palaikantys ryšį du taškai, kur suplaukia visuomenės nuomonė, kur gali būti svarstoma tolimesnė visuomenės įsikišimo strategija ginant pamatines žmogaus teises ir amžinas bendražmogiškas vertybes, kurių centre šiandien atsidūrė ilgai ne be motinos žinios skriausta mergaitė.

Taip sutapo, kad paskutinėmis dienomis trūko ir keli teisėtvarkos sistemos pūliniai – priversti atsistatydinti keli teisėjai bei Prezidentės dekretu jau atleistas iš pareigų generalinio prokuroro pavaduotojas Andrius Nevera.

Anakonda, matydama, kad vasario 13 d. beviltiškai artėja, dar nežinodama (arba jau labai gerai iš anksto žinodama), koks bus paskelbtas teisėjo sprendimas vasario 6 d. Panevėžyje, iš anksto apskaičiavo visus judesiu, kad mergaitė būtų atimta iš tetos tikrai ir neklystamai.

Ministras, be abejo, pritarė (!!!), nors negalėjo nežinoti, kad pedofilijos byla pradedama svarstyti vasario 13 dieną ir bylos naudai mergaitė būtinai reikalinga kaip nukentėjusioji ir liudininkė. Antradienį, vasario 7 d., Kauno miesto savivaldybėje Kauno „vaikų teisių didvyrės” turi Administracijos direktoriui arba jo pavaduotojui padėti ant stalo surinktą “medžiagą” apie mergaitę, kur, be abejo, ką tik antstolio patvirtintų faktinių mergaitės liudijimų nebus nė kvapo, ir kuris nors iš šių dviejų vyrų šaltu valdišku parašu pasmerks mergaitę…. – kam??? Tarsi tai būtų ne gyvas žmogus, ne mūsų valstybės jauna pilietė, o koks nors suoliukas, kurį galima perstumti iš vietos į kitą vietą.

Po galais!!!

Krikščioniška sąjunga, vertybės…

Tos partijos įkūrėjas ir patriarchas prof. Vytautas Landsbergis savo požiūriu į šią dramą nedviprasmiškai moko žmogiškumo ir moralės, o jo pagimdytieji ir užantyje sušildytieji… Jie daro viską, kad sunaikintų profesoriaus įdirbį, autoritetą ir patį žmogiškumo aktą, tuo pačiu kirsdami šaką, ant kurios sėdi. Ar nepagalvoja „konservai“, kad sociologinėje apklausoje jie šiek tiek pralenkė socdemus tik dėl to, kad jiems tą pasitikėjimą uždirbo jų Profesorius? Nes p. Šedbaras, p. Degutienė, o dabar jau – ir ministras Jankauskas akivaizdžiai iškrenta iš autoritetų tarpo būtent dėl savo abejingumo mergaitės likimui,ir, tikėkimės, iki rinkimų buvusių savo reitingų nebepasieks.

Tačiau Anakondai jų reitingai nerūpi. Anakondai nusispjauti ant šedbarų, degutienių ir Jankauskų – bus tų paklusnių tarybinių moterų ir tų ministrų – nors vežimais vežk… Nes partijos kuriamos ir partiniai sąrašai tik tam ir sudarinėjami, kad kaip nors prasisprausti kuo aukščiau ir atsisėsti į kokio nors pusministrio kėdę, o jau toliau… Ar sakysite, kad ministras Jankauskas supranta, kuo skiriasi jo partijos esmė nuo, sakykim, Darbo partijos? Aišku, kad nesupranta. Ir daug tokių – ministrų, Seimo narių – kurie nesupranta, ko jie ten atėjo, ir išeis nesupratę, kam pasitarnavo, į kieno laužą mėtė pliauskas. Ir išėję nesuvoks nei, kad suklydo, nei, kad absoliučiai nieko gero nepadarė. Simuliakrų žmonės. Siluetai, per kuriuos gali perkišti ranką ir nepajusi, kad ten ne tuštuma. Simuliakrinė valstybė… Kinas, kurį kažkas rodo ant dūmų uždangos. „Kino i nemcy“, – kaip pasakytų viena puiki moteris politikė…

Ir Anakondai atrodo, kad ji jau viską pasiekė. Kad ji jau peršoko aukščiau savęs pačios… Na, dabar jau kirs. Atims Neringai Venckienei globos teises ir mergaitę skubiai patalpins į vaikų namus – berods toks planelis… O paskui, netrukus, kokį priešaušrį, kol neprašvito, kaip plėšikai įpratę, užmigdytą mergaitę įkiš į kokį autobusiuką ir bogins į oro uostą. Žinoma, kad užmigdytą, nes nemieganti mergaitė priešinsis ir šauks, tad ampulė su migdomaisiais geriau nei rišti klykiantį vaiką. O oro uoste gal ir į kokį lagaminą įgrūs ir į siuntinių skyrių? Kaip, manai, Anakonda, kaip tau geriau? O gal vaikų namučiuose mergaitei ims netikėtai tekėti seilytės ir ji, sunkiai vilkdama drebančias kojeles, seks „mamytę“, kurią pastaruoju metu vadina Laima, per muitinę.

O gal bus visai kitaip – gal poniai su mergaite bus atviras diplomatinis įėjimas ir speciali vieta lėktuve?… Juk Anakonda ne tik nuodingiausia – Lietuvos teisėtvarkoje ji pretenduoja būti ir galingiausia…

Pamatysim.

—–

O kol ruošiamės stebėti Anakondos vietovės gamtą, atidžiai žvelkime, kaip elgsis Kauno miesto savivaldybė. Juk poniai Daugėlienei turi būti atimtos teisės dalyvauti sprendžiant mergaitės likimą, remiantis paprasta logika: be jokių trukdžių plečiasi nusikaltimo diapazonas – ruošiamasi intervencijai į svarbiausią kraupaus nusikaltimo – pedofilijos – pagrindinę nukentėjusiąją ir liudytoją.

O šiame fone Daugėlienės elgesys nėra nešališkas – ji aktyviai palaiko ne vaiko pusę.

Tam užkirsti kelią turi visi, kas turi smegenų ir sugeba protauti. Taip pat ir Kauno miesto savivaldybė.

Taip pat ir generalinis prokuroras p. Darius Valys.

Prokuratūra turi įsikišti ir rasti būdų, kaip nedelsiant sustabdyti bandymus eliminuoti pagrindinę nukentėjusią ir liudininkę iš bylos, nes po to jau byla užgęsta savaime. Tą prokuratūra privalo padaryti nedelsiant,atsižvelgdama į susiklosčiusią ypatingą situaciją, kurios vystymosi eigoje akivaizdžiai galima numatyti grėsmes mergaitei. Juo labiau, kad ši byla slepia daug paslapčių, susijusių su realiomis, ne simuliakrinėmis žmogžudystėmis.

Ir, žinoma, turi būti atrasta antroji mergaitė.

Tuo turi būti suinteresuoti ne privatūs asmenys, kaip šių eilučių autorė, o pati Generalinė prokuratūra. Gana deklaruoti, kad „mes, jo didenybė prokuroras esame toks demokratas“, jog nesikišame į Teismų darbą.

Gerb. Prokurore, mes negyvename teisinėje ir demokratinėje valstybėje. Esant tokiems teismams, kurių dėka galutinai išsibalansavo valstybės gyvenimas ir žlugo piliečių pasitikėjimas savo valstybe, būtina panaudoti netradicines priemones, keisti nusistovėjusią tvarką, kuria puikiai manipuliuoja klaninė teisėtvarka, ir vieną kartą išvaduoti Lietuvos teisingumą iš geležinių interesų grupių gniaužtų. Generalinis prokuroras yra ne mažas vaikas ir turi suprasti, kad jam už nugaros vyksta spekuliacijos ne tik pateikiant pažymas apie naujus jo pavaduotojus. Vyksta manipuliacijos, kurių tikslai labai dideli, pražūtingi ir galima atvirai pasakyti – išdavikiški valstybės atžvilgiu. O jeigu kartais teisėtvarkos žudikė-samdinė Anakonda netikėtai susirastų savo globėju Lietuvos Respublikos Seimą, tada puikus elgesio pavyzdys – Latvijos buvusio Prezidento žingsnis. Tikrai vyriškas ir tikrai liudijantis principingumą.

Visuomenė turi būti drąsi, ryžtinga, drausminga, morali, koordinuota, kad būtų išvengta provokacijų, tačiau mergaitė turi būti apginta, nes joje susikerta ne vien pedofilijos interesai, bet šiandien būtent nuo jos priklauso ir artimiausių tarptautinių santykių raida.

—–

O apie ponią Žiobienę nesinori net šnekėti. Dėl jos kas nors galėtų priimti specialų nutarimą, kad ši moteris visą savo gyvenimą prie nelaimingų vaikų likimų negalėtų prisiartinti net per patrankos šūvį. Nes jos toks bevalis apsimetimas nuo pirmų žingsnių savo poste tikrai neturi precedento. Manau, ji pati turėtų suprasti, ką privalo padaryti ir kuo skubiau.

P.S.

Po to, kai buvo išspausdintas šis straipsnis, jau pasibaigus darbo į redakciją atėjo SADM atsakymas. Ministerija pranešė, kad ministras Jankauskas nedalyvavo susitikime – tačiau susitikime su vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojomis dėl mergaitės dalyvavo “atsakingi ministerijos asmenys”. Jų pavardės nuslėptos. Tai reiškia, kad minėtame susitikime dalyvavo ministro Jankausko pavaldiniai.

Šių eilučių autorė supranta, kad Anakondos strategija slepiama, – kad tiek mergaitė, tiek jos globėja, tiek visuomenė gali sulaukti pačių skaudžiausių staigmenų. Ministrai, kaip ir įprasta, mėgsta likti šone. Iš to, kad ministras pats susitikime nedalyvavo, mes ir suprantame, kokie planai strateguojami.

Komentarai

 

 

 
 1. atorodo, kad musu valdininkai tapo kazkokiais genties nariais, kai nemastant buvo aukojami zmones, nes taip liepe Šamanas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Per rinkimus nebebalsuosiu uz konservatorius pamaciau ko verta ta partija Degutienei net neskauda sirdi kad mergaite pakliuvo i tokiu dedziu ir vaiku teisiu ziobienes rankas bet Degutine palaimino gelemis ziobiene kad toliau atliktu ir dirbtu jai paskirta darba reiketu paklausti Degutienes kas tokia ziobiene ir kas jas risa bendro jai per tiek laiko nesugebejo pakalbeti su mergaite ir vel kieno nurodymai kaip elgtis variantas paimti vaika i globos namus o po to gali su vaiku daryti ka nori ir padeti ja i atitinkama vieta be sazines jus visi nuzmogeje likimas ziaurus mergaites kancios sugris bumerangu ir apsistos jumyse

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Įdomiai čia, tik parašai komentarą, tuoj atsakymo sulauki… Kažkam šis portalas tapęs turbūt savotiška “snukiaknyge”?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad sulaukiate, nes visi jusu komentarai klausimu formos ir baigiasi zenklu “?”Kadangi siame portale komentarus pagrinde raso ispruse, issilavine ir kulturingi zmones, nieko nuostabaus, kad sulaukiate atsakymu :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Penis in okulis gausis pedikams.
  Per daug apsišvietė ši byla,kad pavyktų paklodėmis užmėtyti skyles.
  Moralas:
  užteks galvoti subinėmis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jūs samdomas žmogėnas,kitaip ir negalima tokio pavadinti,ir įdomu kokioj zonoj tokių randa klaniniai

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tegul kreipiasi Garliavos policijos įgaliotinį su antstolio nufilmuota medžiaga.Motyvas bylai yra,nes paaiškėjo nauja aplinkybė(filmuota medžiaga).
  Juk bylos leliamos net vištoms dingus be žinios arba šuniui įkandus į minkštą vietą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Skaitau ir mintiju. Apie ką rašys KK, kai baigsis ši istorija? Antra, jei jau visiškas teisinis nihilizmas subujojęs, tad kam jo, tokio teisingumo, paisyti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Rašys apie tai, kaip bylos metu paviešintiems pedofilams keliamos bylos ir jie sodinami į kalėjimą.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kol poete kuria busimo siaubo scenarijus,kuriais kaip biblija tuoj pat pradeda tiket mazarasciai violetiniai,garliavos teiseja nebesusivokdama daro viska,kad tik pablogintu savo padeti.Saunu,taip ir toliau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. skubėjimas paimti mergaitę iš globėjos nelaukiant pedofilijos bylos svarstymo teisme tik dar labiau sustipriną pedofilijos faktą mergaitės atžvilgiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • va cia ir yra blogiausia,isspresu byla,issiaiskintu viska,kas ir kaip,po to ramiai nusprestu,kur mergytei geriau;Dabar sitoks striokas ta mergyte atim,va del to zmones ir netiki,ir dar tas komentaru lygis,LIETUVOS ryte ,tai is vis neimanoma skaityt,as amziu nugyvenau,tokiu zodziu nesu girdejus.GERBIAMIEJI,tai Lietuviu kalba,musu proseneliu ir seneliu kalba.I ka jinai pavirto,Ir kuom pavers mumis,jau patvoriniai paverte,kas toliau…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar ne per daug čia šiandien metė kurinių?
  Kad tik runkeliai nesišnabždėtų, kas pasidalino Snorą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. matosi,kad labiausiai loji tai tu pati,nes svyla padai.Pasakyk,kad as neteisus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jooo… „Tačiau Anakondai jų reitingai nerūpi. Anakondai nusispjauti ant šedbarų, degutienių ir Jankauskų – bus tų paklusnių tarybinių moterų ir tų ministrų – nors vežimais vežk… Nes partijos kuriamos ir partiniai sąrašai tik tam ir sudarinėjami, kad kaip nors prasisprausti kuo aukščiau ir atsisėsti į kokio nors pusministrio kėdę, o jau toliau… Ar sakysite, kad ministras Jankauskas supranta, kuo skiriasi jo partijos esmė nuo, sakykim, Darbo partijos? Aišku, kad nesupranta. Ir daug tokių – ministrų, Seimo narių – kurie nesupranta, ko jie ten atėjo, ir išeis nesupratę, kam pasitarnavo, į kieno laužą mėtė pliauskas. Ir išėję nesuvoks nei, kad suklydo, nei, kad absoliučiai nieko gero nepadarė. Simuliakrų žmonės. Siluetai, per kuriuos gali perkišti ranką ir nepajusi, kad ten ne tuštuma. Simuliakrinė valstybė…“
  Ką ten tie valdžios pedofilai gali suprasti. Supranta viską tik su anakondomis kovojanti barakuda V.Jasukaitytė. Viskas turi būti taip, kaip to pageidauja garliaviniai kedofilai. Taškas. Ir jokių kompromisų.
  Jau net ir nebejuokinga, kai net intelektualiai rašytojai tendencingos nuostatos tamsumos voratinkliais regėjimą užgožia. Kai voratinkliniai regos diodai regėjimą praleidžia tik viena, tendencinga kryptimi, taip iškraipant tikrovę, pati rašytoja jau nebe rašytoja, o tikrų tikriausias simuliakras. Darantys iš atskirų epizodų toli apibendrinančias išvadas, paprastai, nei aukšto intelekto, nei aštraus proto pertekliumi neimponuoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ne SAKALAS?
   Kažkaip padvelkė pažįstamai?
   Varge tu varge.
   Giltinė subinę uostinėja,bet visvien turi dirbti,jei ne subine,tai prie klaviatūros.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Baba-jagaaaaaaaaaaaaaa …… ” ant sluotos ” ir ciuozk is cia , nepezejus…..slyksti boba,o gal bobius………….

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tu tiek esi įlindus į mėšlą,kad kelio tau atgal nėra.tad belieka atidirbinėt toliau.Spardykis kiek tik nori, niekas tavim nepatikės.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ilgos bemieges naktys kameroje,tamsu,gudu…isistebelijau i viena taska,riebus voras KRYZEVICIUS mezga nauja voratinkli kampe ant sienos,fuiii… kaip smirda tas kameros tualetas! ta pedofile vel turbut vandens nenuleido? o kokie kieti tie gultai! kur ES ziuri!? o dar ta stora,smirdinti pedofile knarkia virs manes ir neduoda man miegoti! kas cia per raudonis man ant rankos? oi kaip niezti uii…! jauciu duse tarp tu smirdinciu zekiu pagavau niezus,o siaube! pagaliau uzmiegu. Sapnas: skeletas vejasi su dalgiu apsigaubes violetine mantija,per kakla grandine su Lietuvos herbu…klyksmas: ne,ne nenoriu as su tavimi tenais skelete pedofile tu prakeiktas, palik mane ramybeje!!! pasoku visa slapia nuo prakaito, tfu koks slykstus sapnas! kur as? kalejimas? o siaubas! dryzuota pyzama? ir vel tie gultai? NE,NE,NE!!! nenoriu as cia buti,noriu pas mama i savo grazius namus,noriu pas sunu…! pasoku,dauzau kumsciais gelezines duris: PALEISKITE MANE IS CIA JUS PEDOFILAI! PALEISKITE! CIA TAIP NEBUS! ATIDUOKITE MAN SUNU!! Laida: Rutele nu as tikrai,tikrai nemeluoju,nu as jum teisybe sakau,as nemeluoju tikrai,tikrai…! (ranka padeta ant krutines).Laidu ciklas baigesi…! laidu daugiau nebus…;)!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Neterkite eterio,tam yra komjaunimo tiesa.TIKRAI TIKIU;KAD JUS APSIRIKOTE.ir ne i ta portala iejote.Su pagarba

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Oi, koks pažįstamas rašymo stilius. Atrodo žinau kas taip Fb rašo. Ir po Florida nepaslėpsi savo rašymo stiliaus. Fuii…, kaip smirda bjauriu žmogum .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. LR Civilinis kodeksas
  3 knyga

  XVIII skyrius
  NEPILNAMEČIŲ GLOBA IR RŪPYBA

  3.262 straipsnis. Vaiko laikinosios globos (rūpybos) nustatymas
  1. Vaiko laikinoji globa (rūpyba) nustatoma nuo prašymo įregistravimo dienos rajono (miesto) savivaldybėje jos valdybos (mero) sprendimu (potvarkiu) pagal valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos teikimą.
  2. Vaikų laikinoji globa (rūpyba) organizuojama pagal vaikų laikinosios globos (rūpybos) nuostatus, kuriuos tvirtina Vyriausybė ar jos įgaliota valstybės institucija.
  3.263 straipsnis. Vaiko nuolatinės globos (rūpybos) nustatymas
  Vaiko nuolatinė globa (rūpyba) nustatoma teismo nutartimi pagal rajono (miesto) valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos arba prokuroro pareiškimą

  Vadinasi, joks Jankauskas negali panaikinti mergaitės globos. tai gali tik Kauno m meras

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pas Jankauską tos vaikų teisių bobelės nusigrūdo tikriausiai, kaip pas Seimo narį, kuris išrinktas Kauno rajone. Pasitarti. O šiaip tai jau ir anksčiau Kauno meras A. Kupčinskas sakė, kad jokių kalbų negali būti apie globėjos statuso panaikinimą Venckienei. O dar turint minty, kad jo tėvukas seime- Rytis Kupčinskas yra tas, kuris ėjo kartu su Songaila pas Prezidentę, tai čia taip viens-du atimti globėjos teises jiems nepasiseks. Nėra jokio teisinio pagrindo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. niekaip nesuprantame …tai jie galvoja ,kad ateisw paims ta mergaite ,kaip lagamina koki ir issines ar kaip???tai jei vaikas neis …o dar ir zmones prie tvoros …daug zmoniu …tai kaip jie isivaizduoja ,kaip ta mergaite jie issines???ar jie durniais visus laiko???jei mergaite pasake ,kad neis ,tai kaip gali ja paimti ,jei klyks ,sauks mergaite apsilabinusi savo mociute ,tai ka stumdys sena zmogu ????nesuprantame kas vyksta toj LT??? TIKRAI TURI PREZIDENTE SUSTABDYTI TA NESAMONE IR KUO GREICIAU ,KOL NEIVYKO TAS BAISUS SIAUBO FILMAS IR NEPASKLIDO PO VISA PASAULI APIE LIETUVA ,KAD YRA TRAUMUOJAMAS VAIKAS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Aš jau pradedu tikėti Vidmantės nuoširdumu,manau paprastčiausiai jai neduota gamtos to daikto,kuriuo galima daryti išvadas,protauti ir t.t.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. tu geriau dink is tu “signatariu“ dviveide zmogysta, slykstu i tave ziuret.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • o tai kodel i ja ziuri?Kodel tada skaitai jos straipsnius?Turi komjaunimo tiesa, ten ir diskutuok , pasiimk i kompanija Deivida , Laima , o cia net nelysk, supratai?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. STANK*NAITEI turi būti iškelta BAUDŽIAMOJI BYLA.
  Pagrindas :
  antstolio videomedžiaga,kur mergaitė teigia,kad jai kišo į burną pimpalą,o pusseserę buvo pririšę.
  Ko laukia VENCKIENĖ?
  Juk Stankera yra bendrininkė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • paliudys kaip ten buvo su pririsimais, jauciu venckienei galas arteja, epilepsija istiks ir visokias jauskaitytes.Uzteks perversijos is tu nusenusiu bobu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Kodel.. Lietuvos nebera ,, O gal pamirsom situacijas kada vieni nebenori taip gyventi , o kiti nebesugeba tinkamai valdyti ,, teise baigiasi iki kada teises neber ,, o tada turi ir privalo isigalioti vos ne karo meto istatymas kada anot DZEFERSONO pasipriesinimas virsta pareiga ,, totalus nepaklusnumas ,, valdzmogiu potvarkiu ignoravimas , visuotine ir aiskiai isreiksta panieka ,,, visur ir visada ,, gatveje , namuose , visose tikiu valdzmogiu irstvose , uzkietejusiems ,, pravartu ir klasika prisiminti ir , T , Blindos patirti kai kam pritaikyti ,, jo ,, spyga jums taukuota ,,, tiesiai panosen pakisti ,,,, tegu kiauliskas akis dar labiau sprogina ir dar labiau siunta ,, ,, o visai pasiutusiems ir kumeles uodega liept pabuciuoti ,,,, taigi LIETUVA bus GYVA ,, TIK NEPAMIRSKIME savo proseneliu drasos bei ir ju patirties ,,,,,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. kai adamsiaus isrinkimui trukde istatymai – patobulino pacius istatymus.

  absoliuciai visi zinojo, kad adamsius renkamas nelegaliai, bet visut visuteliai cia esantys komentatoriai balsavo uz adamsiu.

  tai ko norit dabar?
  jus gi – meslo kruva.
  taip jums ir reikia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. BAISU GYVENTI VALSTYBĖJE, KUR VALDIŠKOS INSTANCIJOS ABSOLIUČIAI NEVEIKIA, BEVILTIŠKAI IMPOTENTIŠKOS. VISI IŠ ŠONO ŽIŪRI IR GALVOJA, GERAI, KAD PSICHOPATĖ VENCKIENĖ NE MANO VAIKĄ MĖSINĘJA. KAI PAGALVOJI, IR KAS LEIDO TAMSTAI GRYBAUSKAITEI IR PANAŠIEMS GRIAUTI MŪSŲ VALSTYBĖS TEISINIUS PAGRINDUS.?.. JŪS ŠIANDIEN VALDŽIOJE, O RYTOJ NIEKAS, O ČIA JUK TURĖS GYVENTI MANO VAIKAI…..ATSAKINGOS INSTITUCIJOS TIK IR TESUGEBA PAVEBLENTI, KAIP BLOGAI, NETEISINGAI, KAIP TRAUMUOJA… O KADA IMSITĖS VEIKLOS, UŽ KURIĄ, PAGALIAU, DAR IR ALGĄ GAUNATE ?…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pati tu psichopatė ir dar nukvakus. Pasižiūrėk į Stankės užtarėjus, kažkos debilas pedofilas su šuniu, alkoholikė Kuznecova, psihatropinių padauginudi daktarėlė ir pan.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Stoma-Bilotaitė-Stancikienė-Jankauskas-Šedbaras—Gegutienė.Šitie Landsbergiui netrukdo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ka daro valys.prezidente,dar padorus seimunai,jei tokiu dar esama,-gal jie gyvenaAbisinijoj,jei atveria kelia smurtauti pries mergaite,ir ja stumdyti kaip saske nesvariuose zaidimuose,ir ar gaisras numatomas vasario men,kai sres pedofilijos byla,-ko miega valys,kodel neisikisa ir nestabdo beprotisku teismu sprendimu-jzmones,mielieji,JIE JAU NEKAITO,JOG DAR CIA GYVENA LIETUVIAI,-mes jiems-TIK APGAILETINA IR NUSTEKENTA MINIA!

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...