Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 15 Sekmadienis
 

Anakonda ruošiasi lemiamam kirčiui

2012-02-01 15:50 | Kultūra | Komentarų (198)

Nepriklausomybės akto signatarė, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė


Vidmantė Jasukaitytė

Tikra tiesa – ruošiasi. Tai matosi iš paruošiamųjų veiksmų. Kol Lietuvos piliečiai įtempę dėmesį laukia, koks gi bus paskelbtas sprendimas mergaites atžvilgiu vasario 6 dieną, šiandien, teko girdėti, patyliukais susitiko garsioji ponia Žiobienė – „respublikos vaikų teisės“, nemažiau garsi ponia Daugėlienė – „Kauno vaikų teisės“ – bei Lietuvos Respublikos Darbo ir socialinių reikalų ministras Jankauskas pasitarti, kaip paimti mergaitę iš jos globėjos tetos Neringos Venckienės.

Žinoma, vagims geriau vogti naktį, kai niekas nemato. Kai vagiama sąžinė, garbė, mažos mergytės vaikystė, saugumas, ateitis – irgi tai stengiamasi daryti slaptai, kad kuo mažiau žinotų visuomenė. Vagys ar kitokie piktadariai visada slepiasi – jiems gi reikės gyventi tarp žmonių, žvelgti šį akis, bendrauti… Juolab, kad visuomenė, galų gale, ryžtingai sukilo – šiandien renkami parašai po laišku Prezidentei ir teisėtvarkos institucijoms, reikalaujant, kad būtų patraukti drausminėn atsakomybėn du garsūs teisėjai – Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ponas Kryževičius ir Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas ponas Kondratjevas. „Karštas komentaras“ ir Kauno rinkėjų klubas tampa tarsi tarpusavyje palaikantys ryšį du taškai, kur suplaukia visuomenės nuomonė, kur gali būti svarstoma tolimesnė visuomenės įsikišimo strategija ginant pamatines žmogaus teises ir amžinas bendražmogiškas vertybes, kurių centre šiandien atsidūrė ilgai ne be motinos žinios skriausta mergaitė.

Taip sutapo, kad paskutinėmis dienomis trūko ir keli teisėtvarkos sistemos pūliniai – priversti atsistatydinti keli teisėjai bei Prezidentės dekretu jau atleistas iš pareigų generalinio prokuroro pavaduotojas Andrius Nevera.

Anakonda, matydama, kad vasario 13 d. beviltiškai artėja, dar nežinodama (arba jau labai gerai iš anksto žinodama), koks bus paskelbtas teisėjo sprendimas vasario 6 d. Panevėžyje, iš anksto apskaičiavo visus judesiu, kad mergaitė būtų atimta iš tetos tikrai ir neklystamai.

Ministras, be abejo, pritarė (!!!), nors negalėjo nežinoti, kad pedofilijos byla pradedama svarstyti vasario 13 dieną ir bylos naudai mergaitė būtinai reikalinga kaip nukentėjusioji ir liudininkė. Antradienį, vasario 7 d., Kauno miesto savivaldybėje Kauno „vaikų teisių didvyrės” turi Administracijos direktoriui arba jo pavaduotojui padėti ant stalo surinktą “medžiagą” apie mergaitę, kur, be abejo, ką tik antstolio patvirtintų faktinių mergaitės liudijimų nebus nė kvapo, ir kuris nors iš šių dviejų vyrų šaltu valdišku parašu pasmerks mergaitę…. – kam??? Tarsi tai būtų ne gyvas žmogus, ne mūsų valstybės jauna pilietė, o koks nors suoliukas, kurį galima perstumti iš vietos į kitą vietą.

Po galais!!!

Krikščioniška sąjunga, vertybės…

Tos partijos įkūrėjas ir patriarchas prof. Vytautas Landsbergis savo požiūriu į šią dramą nedviprasmiškai moko žmogiškumo ir moralės, o jo pagimdytieji ir užantyje sušildytieji… Jie daro viską, kad sunaikintų profesoriaus įdirbį, autoritetą ir patį žmogiškumo aktą, tuo pačiu kirsdami šaką, ant kurios sėdi. Ar nepagalvoja „konservai“, kad sociologinėje apklausoje jie šiek tiek pralenkė socdemus tik dėl to, kad jiems tą pasitikėjimą uždirbo jų Profesorius? Nes p. Šedbaras, p. Degutienė, o dabar jau – ir ministras Jankauskas akivaizdžiai iškrenta iš autoritetų tarpo būtent dėl savo abejingumo mergaitės likimui,ir, tikėkimės, iki rinkimų buvusių savo reitingų nebepasieks.

Tačiau Anakondai jų reitingai nerūpi. Anakondai nusispjauti ant šedbarų, degutienių ir Jankauskų – bus tų paklusnių tarybinių moterų ir tų ministrų – nors vežimais vežk… Nes partijos kuriamos ir partiniai sąrašai tik tam ir sudarinėjami, kad kaip nors prasisprausti kuo aukščiau ir atsisėsti į kokio nors pusministrio kėdę, o jau toliau… Ar sakysite, kad ministras Jankauskas supranta, kuo skiriasi jo partijos esmė nuo, sakykim, Darbo partijos? Aišku, kad nesupranta. Ir daug tokių – ministrų, Seimo narių – kurie nesupranta, ko jie ten atėjo, ir išeis nesupratę, kam pasitarnavo, į kieno laužą mėtė pliauskas. Ir išėję nesuvoks nei, kad suklydo, nei, kad absoliučiai nieko gero nepadarė. Simuliakrų žmonės. Siluetai, per kuriuos gali perkišti ranką ir nepajusi, kad ten ne tuštuma. Simuliakrinė valstybė… Kinas, kurį kažkas rodo ant dūmų uždangos. „Kino i nemcy“, – kaip pasakytų viena puiki moteris politikė…

Ir Anakondai atrodo, kad ji jau viską pasiekė. Kad ji jau peršoko aukščiau savęs pačios… Na, dabar jau kirs. Atims Neringai Venckienei globos teises ir mergaitę skubiai patalpins į vaikų namus – berods toks planelis… O paskui, netrukus, kokį priešaušrį, kol neprašvito, kaip plėšikai įpratę, užmigdytą mergaitę įkiš į kokį autobusiuką ir bogins į oro uostą. Žinoma, kad užmigdytą, nes nemieganti mergaitė priešinsis ir šauks, tad ampulė su migdomaisiais geriau nei rišti klykiantį vaiką. O oro uoste gal ir į kokį lagaminą įgrūs ir į siuntinių skyrių? Kaip, manai, Anakonda, kaip tau geriau? O gal vaikų namučiuose mergaitei ims netikėtai tekėti seilytės ir ji, sunkiai vilkdama drebančias kojeles, seks „mamytę“, kurią pastaruoju metu vadina Laima, per muitinę.

O gal bus visai kitaip – gal poniai su mergaite bus atviras diplomatinis įėjimas ir speciali vieta lėktuve?… Juk Anakonda ne tik nuodingiausia – Lietuvos teisėtvarkoje ji pretenduoja būti ir galingiausia…

Pamatysim.

—–

O kol ruošiamės stebėti Anakondos vietovės gamtą, atidžiai žvelkime, kaip elgsis Kauno miesto savivaldybė. Juk poniai Daugėlienei turi būti atimtos teisės dalyvauti sprendžiant mergaitės likimą, remiantis paprasta logika: be jokių trukdžių plečiasi nusikaltimo diapazonas – ruošiamasi intervencijai į svarbiausią kraupaus nusikaltimo – pedofilijos – pagrindinę nukentėjusiąją ir liudytoją.

O šiame fone Daugėlienės elgesys nėra nešališkas – ji aktyviai palaiko ne vaiko pusę.

Tam užkirsti kelią turi visi, kas turi smegenų ir sugeba protauti. Taip pat ir Kauno miesto savivaldybė.

Taip pat ir generalinis prokuroras p. Darius Valys.

Prokuratūra turi įsikišti ir rasti būdų, kaip nedelsiant sustabdyti bandymus eliminuoti pagrindinę nukentėjusią ir liudininkę iš bylos, nes po to jau byla užgęsta savaime. Tą prokuratūra privalo padaryti nedelsiant,atsižvelgdama į susiklosčiusią ypatingą situaciją, kurios vystymosi eigoje akivaizdžiai galima numatyti grėsmes mergaitei. Juo labiau, kad ši byla slepia daug paslapčių, susijusių su realiomis, ne simuliakrinėmis žmogžudystėmis.

Ir, žinoma, turi būti atrasta antroji mergaitė.

Tuo turi būti suinteresuoti ne privatūs asmenys, kaip šių eilučių autorė, o pati Generalinė prokuratūra. Gana deklaruoti, kad „mes, jo didenybė prokuroras esame toks demokratas“, jog nesikišame į Teismų darbą.

Gerb. Prokurore, mes negyvename teisinėje ir demokratinėje valstybėje. Esant tokiems teismams, kurių dėka galutinai išsibalansavo valstybės gyvenimas ir žlugo piliečių pasitikėjimas savo valstybe, būtina panaudoti netradicines priemones, keisti nusistovėjusią tvarką, kuria puikiai manipuliuoja klaninė teisėtvarka, ir vieną kartą išvaduoti Lietuvos teisingumą iš geležinių interesų grupių gniaužtų. Generalinis prokuroras yra ne mažas vaikas ir turi suprasti, kad jam už nugaros vyksta spekuliacijos ne tik pateikiant pažymas apie naujus jo pavaduotojus. Vyksta manipuliacijos, kurių tikslai labai dideli, pražūtingi ir galima atvirai pasakyti – išdavikiški valstybės atžvilgiu. O jeigu kartais teisėtvarkos žudikė-samdinė Anakonda netikėtai susirastų savo globėju Lietuvos Respublikos Seimą, tada puikus elgesio pavyzdys – Latvijos buvusio Prezidento žingsnis. Tikrai vyriškas ir tikrai liudijantis principingumą.

Visuomenė turi būti drąsi, ryžtinga, drausminga, morali, koordinuota, kad būtų išvengta provokacijų, tačiau mergaitė turi būti apginta, nes joje susikerta ne vien pedofilijos interesai, bet šiandien būtent nuo jos priklauso ir artimiausių tarptautinių santykių raida.

—–

O apie ponią Žiobienę nesinori net šnekėti. Dėl jos kas nors galėtų priimti specialų nutarimą, kad ši moteris visą savo gyvenimą prie nelaimingų vaikų likimų negalėtų prisiartinti net per patrankos šūvį. Nes jos toks bevalis apsimetimas nuo pirmų žingsnių savo poste tikrai neturi precedento. Manau, ji pati turėtų suprasti, ką privalo padaryti ir kuo skubiau.

P.S.

Po to, kai buvo išspausdintas šis straipsnis, jau pasibaigus darbo į redakciją atėjo SADM atsakymas. Ministerija pranešė, kad ministras Jankauskas nedalyvavo susitikime – tačiau susitikime su vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojomis dėl mergaitės dalyvavo “atsakingi ministerijos asmenys”. Jų pavardės nuslėptos. Tai reiškia, kad minėtame susitikime dalyvavo ministro Jankausko pavaldiniai.

Šių eilučių autorė supranta, kad Anakondos strategija slepiama, – kad tiek mergaitė, tiek jos globėja, tiek visuomenė gali sulaukti pačių skaudžiausių staigmenų. Ministrai, kaip ir įprasta, mėgsta likti šone. Iš to, kad ministras pats susitikime nedalyvavo, mes ir suprantame, kokie planai strateguojami.

Komentarai

 

 

 
 1. Negaliu isivaizduoti, kad ziobienei nerupi svetimo vaiko skausmas, jos ateitis, kuo mergaite nusikalto tai besirdei ? Sutinku, jog ziobienei neturi but leista dirbti su likimo nuskriaustais.

  Antroji mergaite , jeigu ir gyva, ji bus vaistais, ir visokiais kitokiais budais apdorota, gal ji jau “nebepamena” kas ji, is kur, ir kas buvo nutike…….

  Stiprybes Venckams ir visiems jiems padedantiems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. taigi pasikartos jau zinomas “atsitiktinumas”, kaip diena pries ana teisma: vasario 12 bus dar vienas lavonas, prigeres gal saukste, gal uzspringes, vistiek, gi, jie mus durneliais laiko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. SIŪLAU PAŽVELGTI Į “D.KEDŽIO ISTORIJOS” SKANDALINGAS ŠAKNIS II dalis

  Negalima teigti, kad bręstančio skandalo pačioje pradžioje buvo jau susidaręs didžiulis riedantis kamuolys. Pradžioje tas “kalnas” snaudė akies beveik nepramerkdamas. Dar Senovės Romoje imperatoriaus Nerono mokytojas Seneka teigė, kad ” “Kiekviena blogybė iš pat pradžių lengvai užgniaužiama” (“Omne malum nascens facile opprimitur”/lot). Šiuo atveju jai nebuvo uždegta raudona šviesa…

  Sunku net įsivaizduotį tą didžiulę krūvą prašymų, skundų, pareiškimų , kurių skaičius buvo viršijęs net 200. D.Kedys maldavo R.Šalaševičiūtės gelbėti bent jau antrąją mergaitę, kuri tėvo užuovėjos neturėjo. Ir ką? Visiškas štilius… kaip būna prieš audrą, kuri greitai ir atslinko… Keistai tylėjo teisėsaugos pareigūnai, politikai ir valdininkai. Gal jie jautė, kad pedofilijos problemą pavojinga liesti, nes ji yra pavojingai išsikerojusi ne tik buityje ar vaikų namuose? Buvo tikėtina, kad jos ratas jau buvo pasiekęs ir aukštesnius sluoksnius. Tačiau, kad tas riedantis žemyn kamuolys taps taip greitai toks didžiulis – kas galėjo pagalvoti?

  Naujo L.Stankūnaitės adreso D.Kedys galėjo ir nežinoti, tačiau, kodėl jo nesužinojo pareigūnai, kurie tyrė skundus ir mergaitės paliudijimus dar skandalui tik įsibėgėjant? Tai yra tada, kai jokie potencialių liudininkų “šlavėjai” dar nesidarbavo? “Valytoja”, kaip matėme, ir vėliau buvo palikta A.Ūso priežiūroje. Ar Laima Stankūnaitė bent supranta, kad už savo išlikimą ji gali būti dėkinga A.Ūsui, kuris tikriausiai buvo apsiėmęs ją prižiūrėti, kad pastaroji ko nereikia neprakalbėtų. Tad Laimos spindintis veidas, sužinojus kad A.Ūsą “pakelės baloje varlės užspardė”, buvo gerokai ankstyvas. Dabar ji tai, manau, jau puikiai supranta. Būnant tiek laiko griežto namų arešto sąlygomis, tampomai už rankų pagal nuorodas kaukėtų pareigūnų jai negalėjo neįkyrėti. Netgi turtingo tikro kavalieriaus taip gyvendama nesusirasi… Jau nekalbant apie kitką… Nuoširdžiai manau, kad ir dabar nuoširdaus motinystės jausmo Laima dar neužsiugdė. Jei į mergaitės perėmimą ji žiūri kaip į savo pačios išsigelbėjimo būdą, tai ji gali gerokai suklysti. Beje, net ir mergaitę statydama į gręsiantį tą pavojų nuo kurio ji pati yra saugoma elgiasi nesąžiningai. Taip neatsakingai elgdamasi ji pati iššaukė visuomenės pasipriešinimą. Daug kas gali pagalvoti, kad jei mes negalime apsaugoti net mažos mergaitės, tai ką mes apskritai galime?

  Bet kuriuo atveju pedofilijos ir žudynių skandalas turi būti išnagrinėtas ir išaiškintas iš esmės. Tai sąžiningų pareigūnų garbės reikalas. Visokie kai kurių išsisukinėjimai nuo tokios pareigos situaciją dar labiau apsunkina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. SIŪLAU PAŽVELGTI Į “D.KEDŽIO ISTORIJOS” SKANDALINGAS ŠAKNIS III dalis

  Kai skandalas iš buitinio virto plačiu socialiniu ir net politiniu reiškiniu, o teisėsaugos institucijos demonstruoja savo keistą neįgalumą, atsirado matomas poreigis radikaliai keisti teisėsaugos kadrinę politiką. LR Konstitucijoje, įstatymuose ir kodeksuose yra pakankamai nuostatų, kurias vykdant tokia situacija apskritai negalėjo atsirasti. Išryškėjo pagrindinė problema, kad tie aukšti įstatymų vykdytojai, kuriems teisėsauga yra svarbiausia darbinė užduotis, neturi pakankamai būtinos moralės ir sąžinės nuostatų, kurios neleistų jiems patiems patekti į tą beslenkančią žemyn griūtį.

  Viešoje informacinėje erdvėje įvairiose pozicijose pasireiškė daug aukštos kvalifikacijos specialistų. Kai kurie jų su aukštais laipsniais ar dirbantys aukštuose postuose. Kad “mokytas žmogus, savo išsimokslinimu neteikiantis naudos , yra niekam vertas” – žinota jau senovėje (” “Pessimus hominum est eruditus, qui non prodest, eruditione sua” /lot). Dar blogiau, kai žinios yra panaudojamos blogiui. Tai taip pat tapo Lietuvoje rimta, plačiai pastebima problema. Jei tai užgoš didžiumą mūsų gyvenimo erdvės, apie teisingumą ir teisinės valstybės sukūrimą galėsime pamiršti. Beje, tai priklauso nuo mūsų visų geros valios ir pasiryžimo. Tikiu mūsų visuomenės dauguma ir tuo, kad tokio pasiryžimo mums visiems užteks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kokie visi rūpestingi,tik kodėl bylos niekas nesprendė iki šiol,juk 4 nužudyti,jei nėra pedofilijos,tai tas žudė?nes Jakelaitis pasakė,kad,,Stankūnaitė bus nušauta”,tai ką??mergaitę paliks??????????????Kedys juk pats nužudytas.,tai kas šaudys sutenerę,kažkaip vieni kitiems prieštarauja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jeigu aš neklystu, tai D.Jankauskas yra išrinktas į Seimą nuo Garliavos gyvetojų. Tai ką išsirinkot tą ir turit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jezau isirsk mus,Jezau isklausyk mus,Jezau suteik stiprybes,drasos,sazines visiems,kurie uzima aukstus postus ir gali padeti mergaitei,kad jie neliktu abejingi,isijungtu i kova su nusikalteliais,neleistu mergaites isplesti is jos mylimu namu.Jezau suteik stiprybes Venckams,Kedziams,visiems,kurie neabejingi mazos mergaites skausmui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Manau, kad ne. Jankauskas yra iš tremtinių šeimos ir gali būti, kad jis yra konservatoriškojo – Kubiliaus sparno atstovas Tėvynės sąjungoje. O Degutienė yra iš TS krikščioniškojo sparno [ labai keista, ar ne?]. Jos biografijoje rašoma -nuo 1994 m. Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) narė, partijos Prezidiumo narė, vadovauja Krikščioniškųjų demokratų frakcijai

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Jeigu pedofilu klanas,nusikalteliai atims mergaite is Vencku namu,jei nesugebes liaudis jos apginti,skaitykit Lietuvos nebera,sali ir toliau valdys nusikalteliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Jo, vaikui geriausia būtų augti žudikų ir šmeižikų giminėj, nes kitur, neduok Dieve, dar normaliu žmogum gali tapti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. N. Venckienė puolama reimiantis tik visokiomis įstatymų interpretacijomis, bet čia ne ji svarbiausia. Svarbiausia yra mergaitė, kuri turi išnykti. Pagarba ir padėka Neringai nuo kiekvieno blaiviai mąstančio žmogaus kovoje, kurioje ji tik rakštis, bet ne taikinys. Nors jai šiuo metu ir sunkiausia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Na, kas iš mūsų daugiau išdrįs balsuoti už neįgalią valdžią, tarnaujančią klanams?Jau net nebe šildymo kainos siaubą kelia, bet trypiamas žmogaus orumas, žmogus žeminimas šioje valstybėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Argi Jasukaitytė žino, ką sakė Jankauskas ir kokia jo pozicija. Niekur jis jos neišsakė. Jei pasitarimas buvo ir buvo neviešas, tai kam spėlioti? Nemanau, kad Jankauskas bus už tokią prievartą, kurią siūlė Šedbaras su Šimašium. Nereikia nusisukti nuo tų personų, kurios sukurpė paskubom tą CPK 764 str.
  Gali būti, kad Jankauskas čia kaip tik bus kaip koks lygintuvas. Juk neaklas ir mato, kad anie kolegos gerokai sugadino konservatorių reitingus ir pasitikėjimą jais. Aš kažkaip juo pasitikiu labiau nei Degutiene ir tais dviem Š…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kad musu valstybeje labai svarbu, kad vaikas patektu i nesaliska aplinka. Vadinasi, salies prioritetu tampa, kad vaikai is savo namu, kur auga saliskoje aplinkoje su tevais, butu isplesti i nesaliska aplinka. Tokia valstybe nebeturi ateities. Mes su savais parsidaveliais Ziobiene, Kuriais ir panasiais kondratjevais sunaikinsim savo tauta. greit nebezinosim nei kas mes , nei kas musu tevai, nei kokia musu istorija. o ziobiene, atejus laikui, kauks sunimi, matydama savo vaiku sudauzytus likimus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tiesu, nuo kada vaiku namuose geriau, nei ten, kur pragyventa beveik visa gyvenimeli? Istraukti ir taip nukentejusi vaika is aplinkos, kuria ji pasitiki ir atiduoti i vaiku namus? Kuom tas nuskriaustas vaikas taip nusikalto? Kuo toliau, tuo baisiau!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Išsiųsk VALIUI raštą,su ANTSTOLIO videomedžiaga dėl paaiškėjusių NAUJŲ APLINKYBIŲ ir baudžiamosios bylos iškėlimo STANKŪNAITEI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • mano galva, tikrai reikėtų taip padaryti. Bet kas gi gali Venckienei ką patarti. JI pati puikiai žino visas gynimo ir apsigynimo priemones. Ką gali, ji padarys. Visa kita stengsimės padaryti mes, ją palaikantys.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Nesureiksminkit Anakondos,tai pati bukiausia ir tingiausia gyvate,kirsti ji nemoka,gali uzsmaugti,bet silpnoji Anakondos vieta, geras gyvenimas,daug saules ir maisto……viskas bus gerai mergaitei

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • zinokit kaip noreciau tiket jusu zodziais,na negi tikrai jau nebera zmoniu,negi tik akmeniniai liko,as tiek metu kovojau uz savo sergant vaikeli,zinokit,niekam neapkantos nejauciau,bet dabar…net aprasyt nemoku.Tegu tik nedrasko tos mergytes,pirma tegu ten issiaiskina,ta pedofilijos byla.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ale tyciojas,i kiek ilgai da tyciosis,ka reik daryt,vargu prispausti,pragyvent vos imanoma,teisingumo nera valdzia impotente,jau iki tiek viskas nusirito,kad jau net valstybe pries vaikus prievarta naudoja

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kas ir kaip groja, taip ir šoka. O ar tai dera politikui ir dar žemaičiui. Nebūk švancas Jankauskai. Negadink ir taip prastos TSLKDP reoutacijos, žemaičių garbės. Negi ir tu su tom rapuchom išvien?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • je, ėr aš ton patį sakau. Nuors Dieva bėjuok, je jau nieka nebije.Jok esi mėrtings kap ir vėsė- ates būrys velnių prie dūšės…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Teisingas ir geras straipsnis,is sirdies gelmiu.Manau,kad pagaliau turi islysti tiesa…
  Dekui Autorei,Pagarba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. negaliu nei žiūrėt į tą padlą,tik pedofilai ir juos prijaučiantys galėjo ją į tą vietą įsodint,suprantu kai žmonės ką padaro efekto būsenoj,nes tokios būtybės prie to priveda ir sužadina visą tai kas bjauriausia žmoguje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Manau, neisdegs, vaiko niekas neatiduos, kitu atveju, visas pasaukis zinos, kas cia dedasi, o moteris su zuvies akim ir , manau, zuvies sirdim, turi uzleisti darbo vieta zmogui, kuris gali ir nori dirbti savo darba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. stop! gana knist prota violetiniams daunams,ir rasytojai tame tarpe,,,signatare??? zudiku uztareja

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • turi irodymu, kad Venckai – zudikai? Jei taip, tai mars greit i prokuratura! Jei ne- tai esi smeizikas(e)!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ne as, cia Ieva, ir tokie(ios) kaip tu – dvokiate per atstuma. Nuo jusu smarvalo susivemti galima. O vis tik irodymu nera, nes ju nera, ane? Et jus, pradvisusios dveselienos, mars is sito laikrascio. Atpilsiu tuoj ….ueeeeeee………..

    Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...