Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Gegužė 18 Trečiadienis
 

Anakonda ruošiasi lemiamam kirčiui

2012-02-01 15:50 | Kultūra | Komentarų (198)

Nepriklausomybės akto signatarė, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė


Vidmantė Jasukaitytė

Tikra tiesa – ruošiasi. Tai matosi iš paruošiamųjų veiksmų. Kol Lietuvos piliečiai įtempę dėmesį laukia, koks gi bus paskelbtas sprendimas mergaites atžvilgiu vasario 6 dieną, šiandien, teko girdėti, patyliukais susitiko garsioji ponia Žiobienė – „respublikos vaikų teisės“, nemažiau garsi ponia Daugėlienė – „Kauno vaikų teisės“ – bei Lietuvos Respublikos Darbo ir socialinių reikalų ministras Jankauskas pasitarti, kaip paimti mergaitę iš jos globėjos tetos Neringos Venckienės.

Žinoma, vagims geriau vogti naktį, kai niekas nemato. Kai vagiama sąžinė, garbė, mažos mergytės vaikystė, saugumas, ateitis – irgi tai stengiamasi daryti slaptai, kad kuo mažiau žinotų visuomenė. Vagys ar kitokie piktadariai visada slepiasi – jiems gi reikės gyventi tarp žmonių, žvelgti šį akis, bendrauti… Juolab, kad visuomenė, galų gale, ryžtingai sukilo – šiandien renkami parašai po laišku Prezidentei ir teisėtvarkos institucijoms, reikalaujant, kad būtų patraukti drausminėn atsakomybėn du garsūs teisėjai – Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ponas Kryževičius ir Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas ponas Kondratjevas. „Karštas komentaras“ ir Kauno rinkėjų klubas tampa tarsi tarpusavyje palaikantys ryšį du taškai, kur suplaukia visuomenės nuomonė, kur gali būti svarstoma tolimesnė visuomenės įsikišimo strategija ginant pamatines žmogaus teises ir amžinas bendražmogiškas vertybes, kurių centre šiandien atsidūrė ilgai ne be motinos žinios skriausta mergaitė.

Taip sutapo, kad paskutinėmis dienomis trūko ir keli teisėtvarkos sistemos pūliniai – priversti atsistatydinti keli teisėjai bei Prezidentės dekretu jau atleistas iš pareigų generalinio prokuroro pavaduotojas Andrius Nevera.

Anakonda, matydama, kad vasario 13 d. beviltiškai artėja, dar nežinodama (arba jau labai gerai iš anksto žinodama), koks bus paskelbtas teisėjo sprendimas vasario 6 d. Panevėžyje, iš anksto apskaičiavo visus judesiu, kad mergaitė būtų atimta iš tetos tikrai ir neklystamai.

Ministras, be abejo, pritarė (!!!), nors negalėjo nežinoti, kad pedofilijos byla pradedama svarstyti vasario 13 dieną ir bylos naudai mergaitė būtinai reikalinga kaip nukentėjusioji ir liudininkė. Antradienį, vasario 7 d., Kauno miesto savivaldybėje Kauno „vaikų teisių didvyrės” turi Administracijos direktoriui arba jo pavaduotojui padėti ant stalo surinktą “medžiagą” apie mergaitę, kur, be abejo, ką tik antstolio patvirtintų faktinių mergaitės liudijimų nebus nė kvapo, ir kuris nors iš šių dviejų vyrų šaltu valdišku parašu pasmerks mergaitę…. – kam??? Tarsi tai būtų ne gyvas žmogus, ne mūsų valstybės jauna pilietė, o koks nors suoliukas, kurį galima perstumti iš vietos į kitą vietą.

Po galais!!!

Krikščioniška sąjunga, vertybės…

Tos partijos įkūrėjas ir patriarchas prof. Vytautas Landsbergis savo požiūriu į šią dramą nedviprasmiškai moko žmogiškumo ir moralės, o jo pagimdytieji ir užantyje sušildytieji… Jie daro viską, kad sunaikintų profesoriaus įdirbį, autoritetą ir patį žmogiškumo aktą, tuo pačiu kirsdami šaką, ant kurios sėdi. Ar nepagalvoja „konservai“, kad sociologinėje apklausoje jie šiek tiek pralenkė socdemus tik dėl to, kad jiems tą pasitikėjimą uždirbo jų Profesorius? Nes p. Šedbaras, p. Degutienė, o dabar jau – ir ministras Jankauskas akivaizdžiai iškrenta iš autoritetų tarpo būtent dėl savo abejingumo mergaitės likimui,ir, tikėkimės, iki rinkimų buvusių savo reitingų nebepasieks.

Tačiau Anakondai jų reitingai nerūpi. Anakondai nusispjauti ant šedbarų, degutienių ir Jankauskų – bus tų paklusnių tarybinių moterų ir tų ministrų – nors vežimais vežk… Nes partijos kuriamos ir partiniai sąrašai tik tam ir sudarinėjami, kad kaip nors prasisprausti kuo aukščiau ir atsisėsti į kokio nors pusministrio kėdę, o jau toliau… Ar sakysite, kad ministras Jankauskas supranta, kuo skiriasi jo partijos esmė nuo, sakykim, Darbo partijos? Aišku, kad nesupranta. Ir daug tokių – ministrų, Seimo narių – kurie nesupranta, ko jie ten atėjo, ir išeis nesupratę, kam pasitarnavo, į kieno laužą mėtė pliauskas. Ir išėję nesuvoks nei, kad suklydo, nei, kad absoliučiai nieko gero nepadarė. Simuliakrų žmonės. Siluetai, per kuriuos gali perkišti ranką ir nepajusi, kad ten ne tuštuma. Simuliakrinė valstybė… Kinas, kurį kažkas rodo ant dūmų uždangos. „Kino i nemcy“, – kaip pasakytų viena puiki moteris politikė…

Ir Anakondai atrodo, kad ji jau viską pasiekė. Kad ji jau peršoko aukščiau savęs pačios… Na, dabar jau kirs. Atims Neringai Venckienei globos teises ir mergaitę skubiai patalpins į vaikų namus – berods toks planelis… O paskui, netrukus, kokį priešaušrį, kol neprašvito, kaip plėšikai įpratę, užmigdytą mergaitę įkiš į kokį autobusiuką ir bogins į oro uostą. Žinoma, kad užmigdytą, nes nemieganti mergaitė priešinsis ir šauks, tad ampulė su migdomaisiais geriau nei rišti klykiantį vaiką. O oro uoste gal ir į kokį lagaminą įgrūs ir į siuntinių skyrių? Kaip, manai, Anakonda, kaip tau geriau? O gal vaikų namučiuose mergaitei ims netikėtai tekėti seilytės ir ji, sunkiai vilkdama drebančias kojeles, seks „mamytę“, kurią pastaruoju metu vadina Laima, per muitinę.

O gal bus visai kitaip – gal poniai su mergaite bus atviras diplomatinis įėjimas ir speciali vieta lėktuve?… Juk Anakonda ne tik nuodingiausia – Lietuvos teisėtvarkoje ji pretenduoja būti ir galingiausia…

Pamatysim.

—–

O kol ruošiamės stebėti Anakondos vietovės gamtą, atidžiai žvelkime, kaip elgsis Kauno miesto savivaldybė. Juk poniai Daugėlienei turi būti atimtos teisės dalyvauti sprendžiant mergaitės likimą, remiantis paprasta logika: be jokių trukdžių plečiasi nusikaltimo diapazonas – ruošiamasi intervencijai į svarbiausią kraupaus nusikaltimo – pedofilijos – pagrindinę nukentėjusiąją ir liudytoją.

O šiame fone Daugėlienės elgesys nėra nešališkas – ji aktyviai palaiko ne vaiko pusę.

Tam užkirsti kelią turi visi, kas turi smegenų ir sugeba protauti. Taip pat ir Kauno miesto savivaldybė.

Taip pat ir generalinis prokuroras p. Darius Valys.

Prokuratūra turi įsikišti ir rasti būdų, kaip nedelsiant sustabdyti bandymus eliminuoti pagrindinę nukentėjusią ir liudininkę iš bylos, nes po to jau byla užgęsta savaime. Tą prokuratūra privalo padaryti nedelsiant,atsižvelgdama į susiklosčiusią ypatingą situaciją, kurios vystymosi eigoje akivaizdžiai galima numatyti grėsmes mergaitei. Juo labiau, kad ši byla slepia daug paslapčių, susijusių su realiomis, ne simuliakrinėmis žmogžudystėmis.

Ir, žinoma, turi būti atrasta antroji mergaitė.

Tuo turi būti suinteresuoti ne privatūs asmenys, kaip šių eilučių autorė, o pati Generalinė prokuratūra. Gana deklaruoti, kad „mes, jo didenybė prokuroras esame toks demokratas“, jog nesikišame į Teismų darbą.

Gerb. Prokurore, mes negyvename teisinėje ir demokratinėje valstybėje. Esant tokiems teismams, kurių dėka galutinai išsibalansavo valstybės gyvenimas ir žlugo piliečių pasitikėjimas savo valstybe, būtina panaudoti netradicines priemones, keisti nusistovėjusią tvarką, kuria puikiai manipuliuoja klaninė teisėtvarka, ir vieną kartą išvaduoti Lietuvos teisingumą iš geležinių interesų grupių gniaužtų. Generalinis prokuroras yra ne mažas vaikas ir turi suprasti, kad jam už nugaros vyksta spekuliacijos ne tik pateikiant pažymas apie naujus jo pavaduotojus. Vyksta manipuliacijos, kurių tikslai labai dideli, pražūtingi ir galima atvirai pasakyti – išdavikiški valstybės atžvilgiu. O jeigu kartais teisėtvarkos žudikė-samdinė Anakonda netikėtai susirastų savo globėju Lietuvos Respublikos Seimą, tada puikus elgesio pavyzdys – Latvijos buvusio Prezidento žingsnis. Tikrai vyriškas ir tikrai liudijantis principingumą.

Visuomenė turi būti drąsi, ryžtinga, drausminga, morali, koordinuota, kad būtų išvengta provokacijų, tačiau mergaitė turi būti apginta, nes joje susikerta ne vien pedofilijos interesai, bet šiandien būtent nuo jos priklauso ir artimiausių tarptautinių santykių raida.

—–

O apie ponią Žiobienę nesinori net šnekėti. Dėl jos kas nors galėtų priimti specialų nutarimą, kad ši moteris visą savo gyvenimą prie nelaimingų vaikų likimų negalėtų prisiartinti net per patrankos šūvį. Nes jos toks bevalis apsimetimas nuo pirmų žingsnių savo poste tikrai neturi precedento. Manau, ji pati turėtų suprasti, ką privalo padaryti ir kuo skubiau.

P.S.

Po to, kai buvo išspausdintas šis straipsnis, jau pasibaigus darbo į redakciją atėjo SADM atsakymas. Ministerija pranešė, kad ministras Jankauskas nedalyvavo susitikime – tačiau susitikime su vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojomis dėl mergaitės dalyvavo “atsakingi ministerijos asmenys”. Jų pavardės nuslėptos. Tai reiškia, kad minėtame susitikime dalyvavo ministro Jankausko pavaldiniai.

Šių eilučių autorė supranta, kad Anakondos strategija slepiama, – kad tiek mergaitė, tiek jos globėja, tiek visuomenė gali sulaukti pačių skaudžiausių staigmenų. Ministrai, kaip ir įprasta, mėgsta likti šone. Iš to, kad ministras pats susitikime nedalyvavo, mes ir suprantame, kokie planai strateguojami.

Komentarai

 

 

 
 1. teciuiBalandis 2, 2011 00:27jus nlatgaevopai daug tikites is pamokos. O pamoka yra tik akimirka, tik kryptis jusu vaiko lavinimuisi. Ir tik tai, ka jusu vaikas atlieka PATS yra vertinga ir naudinga jam. Kad ir koks butu tobulas mokytojo darbas-tai yra tik mokytojo darbas, o ne jusu vaiko. Kodel vaikui reikia samdyti korepetitoriu? Neismokete jo atsakingumo, pareigos uz savo darba, savo zinias. Vis kiti kalti, vis kiti atsakingi, o vaikelis tegul 5 val. per diena pazaidzia kompiuteriu, dar kokias 3 val.blaskosi Facebooke, tad isbales, neissimiegojes ir labai labai pavarges jis bus atbukes pamokos metu. Tad mokytojas turi labai daug kraipytis ir sokineti per lazda, kad jusu vaikelis bent ka nors isidemetu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Negaliu nesižavėti Jumis Vidmante!Malonu,kad neliekate nuošalyje ir išsakote aktyvią poziciją.Esate tikra MOTERS ! Na,o žiobienės ir kitos į jas panašios,matomai,laikosi principų – aš pati sysalus kramčiau,lai ir visi kiti kramto…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Nera ka beprideti bedziai yra p. Valys, gal ir Prezidentei nesaldu, kai valdzia ima Kondratjevo- Kryzeviciaus- Vaicekauskienes- jankausko pedofilu grupuote; Nu ivykdys ta, ka sumane, gaus tuos milijonus uz nieksiska darba kai kurie vykdytojai; sunaikins mergaite, sunaikins teisingumo ieskojusia Vencku- Kedziu seima. O kas toliau. LIETUVA,,O KAS TOLIAU?????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Gyvenime uz viska mokama grynais -atseiketa, atsverta iki laso. O jeigu ka tusciai nugyvenai, likimas ta i nebuti nuraso….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. gerb. rašytoja, Jūs taip tiksliai ir teisingai išdėstėte viską apie mergaitės likimą ir prieš ją stojančias baisias moteris. Aš seniai taip galvojau ir ne tik aš, didžioji dalis Lietuvos gyventojų. Tie visi parazitai bijo vienintelio- mergaitės pasirodymo teisme, visų šiknos dreba. Jeig generalinė prokuratūra nesiims priemonių, kad apsaugoti pagrindinę liudininkę pedofilijos byloje, vadinasi kažkas ne taip ir prokuratūroje, arba p. Valys nevaldo situacijos. Bet kas per galingumas pedofilijos klano ir kokie veikėjai čia”dega”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kokiu pagrindu apskritai šioje istorijoje veikia Kauno miesto vaiko teisių tarnyba ir jos vadovė Daugėlienė? Mažoji Kedytė gyvena Kauno rajone, Garliavos apylinkių seniūnijoje, lanko Kauno rajono Garliavos Jonučių vidurinę mokyklą, po Isajevos-Pečiulaitienės-Šileikienės išpuolio jos privačioje klinikoje kartu su globėja persirašė į Kauno rajono Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centrą. D. Kedytės gyvenamoji vieta Lietuvos gyventojų registre deklaruota Kauno rajone, Garliavos apylinkių seniūnijoje.

  Mieste gyvena tik vaiko raštu atsisakiuosi biologinė motina, ir kitos savivaldybės teritorijoje Daugėlienė neturi ką veikti. Gal tada pakvieskim Mažeikių ar Lazdijų vaiko teisių sergėtojus, kad patartų pono Jankausko komandai, kaip išplėšti mergaitę iš namų? Net prokuratūros, teismai, policijos komisariatai yra atskiri – Kauno miesto ir Kauno rajono.

  Žinoma, garsi bailė ir valdžios sub..laižė rajono vaiko teisių “gynėja” Janina Dabašinskienė už Daugėlienę niekuo ne geresnė: būdama prisirašiusi Isajevos klinikoje po Furmonavičiaus ir Naruševičienės nužudymo būtent pas Isajevą gavo siuntimą išvežti mergaitę į psichiatrinę ligoninę (vadinamąjį Vaiko raidos centrą) Vilniuje. Po tokio savo poelgio aiškinosi, neva jai telefonu paskambinęs prokuroras ir skubiai liepęs taip padaryti. Jokio rašto nebuvo, ir Dabašinskienė pasielgė kaip bobutė, kuri telefoniniam sukčiui atiduoda santaupas, nes anūkas padarė avariją… Klano tarnaitė, pastaruosius dešimt metų kartojanti, kad vaikui geriau augti smurtautojų girtuoklių šeimoje negu vaikų globos namuose ar šeimynoje. Drebėjo prieš Šalaševičiūtę, dreba prieš Žiobienę, dreba prieš merą, nors priklauso, kaip ir jis, socialdemokratams. Dviejų vaikų motina, bet širdies neturi. Kai tik pavojus šiltai kėdei – į ligoninę, kai tik karo trimitai – į kovą. Menkysta.

  O Jankauskas, beje, į Seimą balotiruojasi Garliavos apygardoje. Kažin kaip jam seksis laimėti šitą mūšį?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tu klysti. Ji pati verciasi naslaiciu auginimu ju daug metu. Tai jos biznis. Pazystu viena is jos augintu. Nekencia babos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Įsivaizduokime, kad teismas nusprendė, kad pedofilija buvo, mergaitę prievartavo su motinos žinia ir leidimu… Taigi paaiškės kiek aukštų valdininkų, politikų, teisėjų, žiniasklaidos “lyderių” gynė netiesą, melavo…
  Ne tik tikrieji pedofilai, bet ir jų gynėjai yra priversti gintis iš paskutiniųjų, jie naudos visas įmanomas ir neįmanomas priemones: melą, žudynes…
  Ši istorija, kaip “lakmuso popierėlis” parodo kas yra kas, už ką verta balsuoti, už ką ne. Kad teisėsaugos sistema yra supuvusi, o prokurorai, užuot gynę viešą interesą, giną tik valdžią turinčius vagis, patyriau ant savo kailio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Gal bent Jūs galite atsakyti, kodėl kalbama apie motiną ir globėją, o nekalbama apie mergaitės norus, kodėl niekas neatstovauja jos? Kur čia pakastas šuo? Kodėl taip skubama ir nelaukiama pedofilijos bylos svarstymo? Neapsimeskite stručiais, jūs visi puikiai suprantate, kad mergaitės likimas priklauso nuo pedofilijos bylos baigties ir nevaizduokite, kad to nežinote ir nesuprantate. Nesinori tikėti, kad veikiate nusikalstamai prieš mergaitę, spręsdami jos likimą nepasibaigus pedofilijos bylai! O gal teismai ir jūsų kuruojamos vaikų teisių tarnybos neturi darbo, ar kam nors įsipareigojo dar prieš pedofilijos bylos svarstymą atiduoti mergaitę į tą aplinką, kurioje, kaip ji teigia, buvo skriaudžiama? Mergaitė gyvena ten 5 metus, dar pagyventų tiek, kol išaiškėtų pedofilijos bylos baigtis ir viskas išsispręs savaime. Juk tai labai logiška, o jums ne?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. SIŪLAU PAŽVELGTI Į “D.KEDŽIO ISTORIJOS” SKANDALINGAS ŠAKNIS I dalis

  Šis šiurpus atvejis Lietuvos kriminalistikos istorijoje savo išskirtine specifika neturi sau analogų. Būta ir kitų šiurpių serijinių nusikaltimų, kai žudikai užkasinėjo aukas, pjaustė į dalis jų kūnus, prievartavo moteris ir asmenų turtą ir t.t. Bet tai visai kas kita. Tai, kas būna susiję su mažais vaikais turi mus jaudinti kur kas daugiau, nes patys jie nuo suaugusiųjų iškrypėliškų potraukių nėra pajėgūs apsiginti.

  Tai kodėl ši, pradžioje santykinai buitinė pedofilinio skandalo istorija, kurią galima palyginti su sniego gniūžte kalno viršūnėje, išjudino dar sovietmetį primenantį ledyną ir sukėlė tokią grėsmingą laviną. Kalno apačioje ji jau pavirto į didžiulę purvo ir šiukšlių krūvą, kuri laikui bėgant jau pradeda dvokti ir darosi visiems sunku kvėpuoti.

  Gal ir nemelavo Andrius Ūsas vieno laikraščio redakcijoje, kad jis turi draugų, tarp aukštų pareigūnų ir kad jie nebandytų spausdinti specifinės informacijos. Kai jam nepakankamai gelbėjo sava partija, jis pareiškė, kad kreipsis į kitas, galingesnes jėgas. Kurios, kaip žinia, tokiais atvejais ir tokiame kontekste vadinamos nusikaltėlių “stogu”. Kokiame valdžios aukštyje tos jėgos radosi ir kokios tų jėgų galimybės jau gerokai išsiryškino. Nors mes iki šios dienos nežinome pagrindinio pedofilijos ir žudynių skandalo “vadybininko” ar jų grupės, tačiau galime nujausti tos “kietos rankos” egzistavimą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O tai kam Usas galejo buti pavaldus? Gal but vieno departamento padalinio “Visuomeniniai ir politiniai procesai” virsininkui Aidziui Miezeliui, juk zinoma, kad jis organizavo daugelio zurnalistu ir visuomenes veikeju telefoninius pasiklausymus?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Jezau isgirsk mus,Jezau isklausyk mus,Jezau buk su Mergaite ir su Lietuvos liaudimi,apsaugok Mergaite,kad nusikalteliai pedofilai ir ju bendrininkai neisplestu Mergaites is jos mylimu Vencku namu,Jezau buk Teisejas nubausk pedofilus ir ju bendrininkus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Jaronimai tu Jaronimai, tai pagal tave Jėzus nebeturi daugiau ką veikti kaip tik Venckienės vaizduotėje sukurtus pedofilus gaudyti ir bausti? Tai ką tada veiks prokurorai, teisėjai policninkai ir jiems peno nepagailinti teisėja Venckienė?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. vajezau , ka tu , vidmante su nersa vartojate , kad abiem stogeliai nuvaziavo ???na , tiek nusisneketi gali tik visai be smegeneliu – nuo mergaites grazinimo motinai , bylos , jau ir artimiausiu tarptautiniu santykiu raida priklauso ??? nuo kada vaikai turi eiti i teisma liudyti ??? atsipagiriok viena karta ir pazvelk i pasauli blaiviomis akimis , vidmante … kazkada pazinau tave per knygas ir gerbiau tave , bet dabar jau prasidejo degradacija ….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Tautieciai cia JAV niekas irgi prievartos pries vaikus nenaudoja tokiais atvejais! paprasciausiai juos paima i rankas ir issinesa! buna vaikai plesosi,draskosi bet ka tu padarysi pries 2 metru policininka? isnesa ir dazniausiai moteriai policininkei perduoda vaika,kad ji nuramintu.Vykdyti teismo nutarima prievartos budu nereiskia,jog reikia vaika grusti i koki bulviu maisa:)! kaip minejau anksciau i rankas,isnesti…anstole paduoda “globejai” teismo nutarti ir vykdymo rasta ir tuom istorija baigta:)! baikite jus cia isterikuoti apie tas prievartas ne vienas is jusu dar ir ne tokios prievartos pies savo vaikus esate emesi:)!dirziukas,plastaka per uzpakaliuka ir tt…,o cia to visai nereikia daryti,reikia tik keliu augalotu policininku ir reikalas bus baigtas,o kas trukdys tuos suimti ir i arestine:)!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Niekas vaikų Amerikoje taip neneša. Kodėl tu dezinformuoji žmones? Pasakyk, kada ir kur nešė. Nebent iš gaisro ar kitokios nelaimės vietos, kaip žemės drebėjimas. O apskritai, tai tavo amerika pagal stankūnaitės uodegą.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • t?ciuiBalandis 3, 2011 13:27Matematika rtmias mokslas,mokytoja mokiniais gali manipuliuoti.Tokios mokytojos mokiniai eis ? jos vadovaujama b?rel?, laisvalaikiu namu ?ky pad?s, zolyte nusienaus,apr?kti tyl?s, kantriai repetuos parodomaja pamoka ir neuzmirs instrukcijos kada tyl?t ir ka sakyt tikrinantiems.Nes bus priminta neleisiu egzamino laikyt.Ji gudruol? mok?s ir koleg?s mokiniams kvailesn? kontrolin? paruost.Kas kad gandai per kaima po to eina.Metodininko kvalifikacija juk amziams.Vadovai nesupranta? Nejuokykit.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • SuvalkietisRugpj?tis 31, 2011 18:32Anonime, neikoujnk tu tais savo isvedziojimais. Buvo tas auditas mano mokykloje, pergyvenom j? puikiai, dar geriau jaut?m?s, kai ta rasliava gavom . Pasakysiu tik tiek, ta kuri vaikus daunais ir kitokiais vardais nesibodi pavadinti per pamokas, auditin?j rasliavoj buvo isliaupsinta kaip k?rybiskai dirbanti mokytoja, taikanti Inovatyvius metodus, gerai skelbianti uzdavin? ir j? nuosekliai ?gyvendinati . Tad nereikia cia st?gauti ant visos LT ir pasaku pasakoti apie katinus. Taip ir sakyk, esu auditor? ir keli t?kstant?liai is salies man reikalingi. Tada bus lengviau suprasti. O siaip- patarimas laukiantiems to audito: drasiai jo laukite ir be jokiu baimiu. Jie patys labiausiai bijo prasauti pro sal? . O jei kas nepatiks toj rasliavoj- drasiai r?kit: nesutinkam . Parasys, kai tiek kos nor?sit, nes vadai nori ?tikti savo vadams ir bijo skundu. Tai va- toks tatai tas auditas su savo tamstos minimais katinais SU RUGS?JU VISUS!!!!!!!

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. tai atsakomybe isimtinai tenka vadinamos teisesaugos institucijoms.o gal ir gerai-juk iskrypeliai savo noru neatsistatydins juos reikia versti ir teisti

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Vistiek bus kazkoks mmadoes kabelin?s, o prie jo gali jungti ? router.. kai atves viesolaidin?, tai prie keitiklio jungsi lan laidu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Lauku g?l?Balandis 3, 2011 19:45Pavazin?kim po lkaans toliau. Nesunkiai isvardinsim grupe zmoniu, kurie d?l nieko nesijaudina: ligoniai komoje, zmon?s su absoliucia proto negalia (kiti yra agresyv?s ir yra jausmingi ) (gal dar kas zino tokiu?). Apie mokykla: jaudiniesi pries kiekviena pamoka, kol galiausiai pripranti prie to ir atbunki dalinai. O jei koks prietranka tikrintojas pasirodo (gero as visada laukiu, t.y., tokio, kuris nezemina manes). Jaudinuosi d?l vaiku ir savo bei zmonos sveikatos, skaudu d?l mirusiu artimuju ir kitu zmoniu. Gyvenimas yra toks, kad visur ir visada jaudinsies, tik ne visada visi vienodai ? tai reaguoja. Nedaug tematau valdzios zmoniu-pagalbininku, jie paties velnio skirti komanduoti ir trukdyti dirbti. Gird?jot kas nors normalia Steponaviciaus kalba? Stundys ir Bacys Teis?je zinoti atsakin?jo ? VISUS klausimus baisesniu zmoniu b?ti negali: gyvenimas vyksta ne kabinete, o uz jo sienu. O cia nezinia kieno pasiusti pasiuntiniai ZINO VISKA. Eikit j?s

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. O kad viskas taip įslaptinta, tai- viską ir pasako. Turime veikti ir mes-protingai ir skubiai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Dar kaetrl? Zodzio laisveiLiepa 4, 2011 14:55Jeigu tamistos pamokas tie iskvaise auditoriai ?vertino puikiai, tai nesuok, kad dorai, tikrai, aukstu rezultatu siekdamas dirbijiems nestebint.Kitaip is kur zinotum, kokio cirko jiems reika? Garbinamas esi savo ponu, laizai padus nevemdamas, dalyvauji 15 projektu ir X seminaru ir ismanai visas cirkines metodikas. Kazin, ar turi kada apskritai pamokas vesti- mokyklos aktyvistas tai jau tikrai.Zinoma tiesa uz akiu visokio plauko vadukus ( auditorius taip pat)plaka labiausiai pataikaujantys ir ju pasitik?jima ?gave O kas draudzia artistu neb?ti? Reik?jo pabandyti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 16. ale taip nesveikai atiminet ta vaika siaubas kzkoks.butu kita kokia seima tai butu nusispjaut.bet kadangi mergaite klano auka tai zut but mergaite plesia is geru ranku.nu cia tik lietuvoj tokie dalikai gali vykti.STANKE TIK PAVEIKSLIUKAS JU TIPO CIAMAMAI SUGRAZINT nu kaip tai slykscia vaikiskai jie veikia.nu ziauru ziauru……

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. tegul suvaldo ministras savo specialistes, tegul padeda mergaitei, o ne jos motinai ir tada jis bus gerbiamas politikas

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • akSpalis 20, 2011 11:49lenkai rodo pzavyd? kaip kovoti su perpuvusia bailia biurokratu valdzia. Jie vieningi, jie nebijo juk nesius LR ? salcininkus aro vyruku, kad jie sutramdytu pradinukus nenorincius mokytis lietuviskai. O lietuviai mokytojeliai nuolankiai laukia nors turi pasirasyta vyriausyb?s mokytoju atlyginimu didinimo programa ir dar kr?va ne? gyvendintu pazadu. Metas pabusti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Pasirodo dar yra ir antstolių protingų žinoma,kad nepatiko Žiobienei,kad anstolis už mergaitės interesus.Kodėl p.Žiobienė pati nenuvažiuoja ir nepasikalba su mergaite ir įsitikina ar tikrai ji ten taip ir traumuojama.Jeigu ši ponia girdi tik tą ką nori girdėti,tai čia jos problema ir nereikia čia nesąmonių kalbėti,palikite pagaliau tą vaiką ir kai ji norės pati susiras tą mamą.Ir nereikia čia to vaiko tampyti,kaip kokio nereikalingo daikto,patys matote,kad stankūnaitė nenori su ja bendrauti,visur jai blogai.Pagaliau stankūnai,kur jūs buvote kai augo dukros,dabar prireikė mergaitės kuri yra pagal metus protinga ir drąsi,turi savo nuomonę.Kodėl stankūnai,taip nekovoja dėl kitos mergaitės?Nes žino,kad vaikas suluošintas visam gyvenimui,jeigu Kedys nebūtų kovojęs dėl savo dukros,tai ir šita būtų nereikalinga.Kalčiausi manau yra tatys stankūnai,nesirūpino savo dukromis,o dabar mato kokios pasekmės,bet jie to nenori pripažinti,deja,laukia ir tikisi,kad ši mergaitė papildys stankūnaitei raudonąją piniginę.Mergaitė matė visas motinos išdaigas ir tikiu,kad vaikas nemeluoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. VASARIO 8 DIENA VISUOTINIS STREIKAS BUKIME VIENINGI ISEIKIME VISI I GATVES REIKALAUKIME TEISINGUMO G.P.VALIO ATSTATYDINIMO SEIMO PALEIDIMO < STOKIME I KOVA VISA LIETUVA VASARIO8 DIENA 10VAL VISA LIETUVA I GATVES.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Ką jūs čia pilstote pamazgas ant garbingų žmonių? Kaip jums negėda?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Nu va.Pradėjo kalbėt Venckienė,įsidrąsino ir Olga Kvainickienė.
  Irgi turi klausimų planktono ieškotojams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Supuvusi “sistema” paskutinius traukulius rodo.
  Kai buvo ministerija priversta svarstyti mano parengta “vaiku teisiu apsaugos sistemos pertvarkos koncepcija”,pagal Seimo pirmininkes rezoliucija , pagal kuria pasiulyta visiskai kita humaniska vaiku globos ir prieziuros tvarka,panikinamt sovietinius vaikanamius-lagerius, vaikus globoti seimyninio tipo namuose, 2 ministro pavaduotojos, buvo atleistos is darbo, o i ju vieta priimti 2 jauni vyrai.
  Tik sutapimas… Taciau tai, kad Seimo pirmininkes vizuota koncepcija, buvo numarinta ir toliau nieko nedaroma,o SOS vaiku kaimai uzdaromi, leidzia daryti ir kitokias prielaidas.
  Todel , tam, kad Lietuvoje pajudetu pedofilijos byla , baigtusi vaiku naikinimas,tereikia isaiskinti visus Vyrausybes istaigose , seime, teismuose dirbancius asmenis, kurie buvo ir yra susije su pedofilija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Bet tai nelengva. Vienas požymis gali būti- kai kurie yra pageltusios veido spalvos, nukrypėliams tai būdinga.
   Dabar ims grimuotis ko gero.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • tai cia is siejros kiekvienas per pora metu gali tapti NAV guru? o KTU studijos ar is viso reikalingos? ypac jei karjera galima pradeti kur Plungeje uz 800 lt.

    Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (27)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras