Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 1 Pirmadienis
 

Amerikos žurnalistas: metas pasidalinti Ukrainą

2014-12-01 15:54 | Užsienis | Komentarų (79)

JAV žurnalistas Pepe Escobar siūlo anuliuoti tai, ką pridirbo Stalinas - padalinti Ukrainą

Amerikos geopolitikos apžvalgininkas Pepe Escobar siūlo rimtai pagalvoti apie Ukrainos padalinimą – anuliuoti tai, ką pridirbo Stalinas.

„Antrojo Pasaulinio karo pradžioje Stalinas paėmė Rytų Prūsiją iš Vokietijos ir perkėlė rytinę Lenkiją į Ukrainą.

Taigi, tegul Rytų Prūsija sugrįžta Vokietijai, rytinė dalis – Lenkijai, o rytinė Ukraina, kaip ir Krymas, kurį Chruščiovas atidavė Ukrainai, – Rusijai.

Kiekvienas gauna savo dalį. Daugiau jokio Stalino. Jokių ginčytinų sienų. Tai būtų tai, ką kiniečiai apibrėžia kaip „trigubą laimėjimą“.

Dabar kamuolys – Vokietijos rankose“, – paskelbė amerikiečių žurnalistas Pepe Escobar.

Pasak jo, Ukraina – Stalino dirbtinai sukurta valstybė iš rusų ir lenkų žemių, ir geriausias sprendimas būtų tas žemes sugrąžinti atgal. “Tai būtų paprasta ir sustabdytų isterišką bėgimą karo link”, – mano Pepe Escobar.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Tai toks vadovas, kuriam kompromatas(komunistinė praeitis,sodomizmas, gal
  šlapi reikalai, etc.) surinktas tooks…ir yra reikalingose rankose,
  kurių vien tik judesys sukelia jam konvulsijas ir jis pasirengęs daryti
  viską.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. …masonų rankos toli griebia… ir, kai pagriebia už gerklės, tai
  vargšelis-pastumdėlis daro viską, ką tik jam liepia užjūrio princas.
  Nei vieno nerinkti į valdžią, kas pabuvojo Amerikoje ir ten praėjo
  “stažuotes”, jie jau “parišti” ir niekada nedirbs Lietuvai, o tik prieš
  ją.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 3. Nuobodybė. Einu žiemos miego, jei užpuls, pažadins. Pabodo kasdien skaityti tą patį briedą.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 4. skaitau apie Putin, o matau Grybe. Analogija su ,,juodu dirzu” – juk, kad ji gauti reikia nugaleti ne viena varzova, pereiti nuo balto, oranzinio, melyno,geltono, zalio iki rudo ir juodo dirzo!!! Diržų (kyu ir dan) atestacijos egzaminai rengiami norint įvertinti pasiektą karatė sportininkų meistriškumo lygį. Atitinkamai nuo kyu ar dan priklauso ir technikos sudėtingumas, fizinio pasiruošimo lygmuo bei kumite (kovų) skaičius.Gal kas nors ir kur nors radote kiek kovu laimejo grybe, kur jai buvo suteiktas tas kovu meno virsunes juodasis dirzas?! Net kovu su vaikais ar berniukais, kaip Putinas, ji niekada nedemonstravo ( gal trukdo riebalinis sluoksnis ir pastovus melynas chalatas?!).

  Thumb up 12 Thumb down 1

  • Manau, kad turi ji tų diržų.Dirbant kailių fabrike susikombinuot bet kokius diržus buvo net privalu.Kaip kitaip išneši gabalą odos kaip neapsiviniojus.Joks OBXSSas nesuosdavo.Ir vovkai parūpindavo.O kai jau dirzas gatavas, pažymėjimą išrašydavo “za zaslugi pered rodinoj” be problemų.Dideli papai karjerai be abejo privalumas, o kaip karate?

   Thumb up 7 Thumb down 1

 5. havarit maksvaaa!
  panika Nuijorko birzoj!
  uz 1 bax 54 Chuilo rubliai. Barelis naftos 65 $.
  Kad ne Gazprominis Salamakakinas su Myzaiciu bendruomene, skaiciai but dar geresni.
  Slava Ukraini!

  Thumb up 3 Thumb down 7

  • Kada ten tau atjungs elektrą ?
   Ot, pailsėtume, ot atsigautume :) nuo tavo kvailų žinių ir dar kvailesnių išvedžiojimų .

   Thumb up 7 Thumb down 5

 6. Nieko naujo. Viskas vyksta pagal plana. Dar Ukraina pasidalinti per anksti, nes dar per daug ukrainieciu Ukrainoje. Todel reikalingas karas, kad sumazinti ukrainieciu skaiciu. Pirmiausia bus isnaikinti vakaru ukrainieciai, nes jie nusikalte “dievo isrinktai tautai” tarnaudami Hitleriui. Vienas genijus pasake: “Jei kareiviai zinotu uz ka kariauja – tai nebutu karu”

  Thumb up 10 Thumb down 0

 7. Musu krastas jau tukstancius metu yra katalikas,ir mes vadovaujames visai kitomis vertybemis, ir viska matuojame kitais matais,nei Europos Sajunga ar Amerika.Mes turime savas vertybes,sava gira ir mums coca colos nereikia,nei doleriu nei kitu pagundu. Nereikia mums kad destytu paskaitas kazkokia senemergele apie laisva Ukraina,apie jos kovas.Yra ir kita Ukrainos puse kuri irgi nori buti laisva nuo Amerikos vertybiu,nuo senmergeles kisamu dovanu, jie irgi turi teise kovoti uz laisve,jie irgi kovoja uz vieninga europa.Popiezius gerai pasake kad Europos vadovams reiketu suprasti tolerancija,suprasti kad zmogus yra svarbiausia, o ne tai kokioje salyje jie gyvena ir kam paklusta.Sitai senmergei reiketu uzsirasyti popieziaus zodzius beprotei,kad ji suvoktu,kad be reikalu zuvo jau 4000 zmoniu,mamu,vaiku, jei jie nenori paklsutai jai ar Amerikai, reikia tai priimti naturaliai,susitaikyti su tuo,o ne raketomis bombarduoti ir zudyti juos.Lietuvos Rusija nebombardavo kai mes pasakeme kad norime buti laisvi 1991 metais, lygiai taip pat ir Lietuva turi elgtis su kitomis salimis, o dabar net beprote ivede sankcijas Rusijai! Visiems pasaulyje neuzkims ji burnu, visu neizudis, geda tureti tokia prezidente!

  Thumb up 9 Thumb down 3

 8. 1940 m. kovo mėn. Rusija nusipirko iš Vokietijos Vilkaviškio regioną.- laisvoji enciklpoedija. Nu ir kas?

  Thumb up 3 Thumb down 1

 9. Kad gal ten buvo susirinkusi ne VGT, bet GGT? Ir tarėsi kaip išlaikyti padangėse Grybauskaitės reitingus po jos pamokslo Kijeve? Nes driskiai nepatenkinti dėl Rusijos blokados Lietuvos vežėjams ir bijo Lietuvos ekonomikos nuosmukio? Žinoma, kad jie nieko neišmano ir tas nuosmukis, jei jis įvyktų, tai tik Grybauskaitės ir valstybės (kas yra Grybauskaitė ir konservatoriai) garbei bet vis tiek burbuliuoja. Todėl GGT galimai nuspręsta netiekti informacijos iš pasienio – tegul vežėjai ten parų paras galuojasi, viskas Valstybės (Grybauskaitės) reitingams ir didybės manijai patenkinti. O kad driskija visai užsičiauptų Seime stumiamas cenzūros įstatymas, tiesa, kad ne taip žiauriai skambėtų,pavadintas kibernetiniu saugumo įstatymu. O jau, kad visai ramu būtų valdžiai tarybinis kadravykas Šedbaras uždraus referendumus. Tiesa, čia truputį kliūna, net Seime tai vienas tai kitas nesusipratėlis paburnoja prieš , bet tai tik laikini sunkumai- Grybauskaitės- konservatorių buldozeris pramuš, jei net konservą R. Masiulį prakišo kaip darbietį, vadinasi, turi priemonių. Liks tik Žalimui ir Co užtvirtinti ir šunauja garde su spygliuota viela, per kurią paleista elektros srovė.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 10. Laikykime juos pistonais.Jais seimininkas uztaiso revolveri,prikisa dagti…ir suvis.Pistono nebera,isskrido su trenksmu.Taikliai ar ne,tai nebe PISTONO reikalas,jis issautas,reiskia panaudotas.Tiketina,kad ivykde seimininko uzduoti????Dvare.isvogtam ir praskolintam, ju labai daug,jie virpa,pergyvena,stengiasi,ir,deja,nezino????Kur Seimininkas juos panaudos?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 11. Сидят в глубокой жопе два червяка – отец и сын.
  Сын:
  – Папа, а почему мы в жопе?
  – Зато Крым наш, сынок.

  Thumb up 6 Thumb down 11

 12. Rusija grįžta į “šlovingą” praeitį. O kokia ta praitis buvo galima pažiūrėti surinkus Google: советские очереди фото

  Thumb up 4 Thumb down 11

 13. Pepes labai supykdė, kad ukrainiečiai pasalūniškai apšaudė jų tankus, taikiai okupuojančius Ukrainos teritoriją.

  Thumb up 6 Thumb down 6

 14. Galime iš to pasiūlymo,aišku,pasityčioti,bet laikas priprasti prie vienos minties:Ukrainos,kurią mes žinojome dar prieš metus,nebėra.Ir tokios jau niekada nebebus.Kitas klausimas – tolimesnis jos likimas.Beje,šis žiurnalistas nieko naujo nepasakė:2006 metais,Turkijoje vienas iš JAV generalinio štabo pulkininkų skaitė paskaitą ir ten aiškiai bei nediprasmiškai buvo parodyta: Ukrainos teritorijoje trys nauji dariniai,Turkijos,Irako,Irano ir Sirijos atplėštais gabalais sujungta ir sukurta nauja valstybė – Kurdistanas.Kilo skandalas.Turkija pareikalavo JAV pasiaiškinti.Ši atsakė,jog tai tik paties pulkininko išmislas.
  O Kaliningradas gali būti atiduotas Vokietijai,bet tada šitai labiausiai kirs per Lenkijos interesus,nes ši valstybė Vakaruose prisidūrė nemenką Vokietijos žemių dalį.Nemanau,kad ji sutiktų jas gražinti.
  Žodžiu,nereikia taip šokinėti.Nuo to gali vidurius paleisti.O jei kas nors panašaus ir spręsis,tai Lietuvos tikrai niekas neklaus.Žiūrėkime,kad vokiečiai Klaipėdos atgal nepareikalautų.Juk ji – taipogi anų Jaltų ir Potsdamo projektas.Beje,už tai reiktų dėkoti Stalinui.

  Thumb up 10 Thumb down 3

 15. Mažaraštis dvasios ubagėlis tas Pepe. Rytprūsius Juozas dalinosi ne 1939, bet 1945. Vargšai tie amerikiečiai.

  Thumb up 5 Thumb down 5

 16. Koloradas siandien aktyvus. Net 11 minusu man pastate. Atsidekodamas Vova Piterski siuncia jums Bliagodarnost.
  youtube.com/watch?v=FaYM5REnZoc

  Thumb up 7 Thumb down 13

 17. Amerikos apžvalgininkas Pepe trumpakojinė padeda ruskiams dalybose.Tam davė, tam davė, tam davė, o tam xuiliukui ir nebeliko…
  Žengia pulkas linksmai…
  Rasputin Dvaputin Triputin Levoj.Levoj.Levoj.
  ZAPEVAJ.
  Pu tin Xui lo la la la la. La la la la.La la la la….

  Thumb up 4 Thumb down 11

 18. Stalinas sudėjo į tarybinę Ukrainą visas etninių ukrainiečių apgyvendintas teritorijas, kurias kitos valstybės buvo vienaip ar kitaip užgrobusios. Tame tarpe ir LDK užgrobtas, bet vėliau perleistas Lenkijai, jos kolonizuotas. Tas teritorijas jungia viena paprastų ukrainiečių kalba, papročiai. Reikėjo tik džiaugtis, kad po TSRS subyrėjimo visos tos teritorijos išliko nepriklausomai Ukrainai,net ir Krymas, kuris yra visiškai rusiškas, ir dirbtinai buvo “prisabačintas” prie Ukrainos. Taigi, Ukrainai reikėjo stengtis nesugadinti santykių su Rusija, laviruoti, nekonfrontuoti, kol sustiprins bent savo sienas. O ukrainiečiai, tiksliau kažkokia dalis valdančio režimo, užkibo ant amerikonų kabliuko, ėmėsi priemonių, kad išstumtų iš apyvartos rusų kalbą šalyje, kur kas trečias yra rusas. Ėmė grėstii išgyvendinti rusų karinę bazę iš Sevastopolio. Amerika iki šiol blokuoja jos nepalaikančią Kubą. Panašiai elgiasi ir Rusija, siekdama užtikrinti savo saugumą. Gal galėtų ir kitaip tą daryti, bet daro panašiai, kaip ir Amerika.savo pusrutulyje. Nereikia Rusijos girti, bet, gal, reikia įeiti į jos padėtį. Ir nepergirti Ukrainos, kuri elgiasi gana neprotingai…

  Thumb up 18 Thumb down 3

 19. Беларусь вводит в РФ гуманитарный конвой, чтобы накормить тамошних белорусов

  Гуманитарный конвой доставит белорусские продукты в Смоленск, чтобы защитить местных белорусов от голодной смерти и российской колбасы из бумаги.

  В связи с ущемлением прав белорусов на белорусскую еду и качественное питание из-за органичений Россией поставок пищевых продуктов из Беларуси, бералусский МИД заявил в Твиттере о вводе на этническую территорию белорусов, которая сейчас относится к России, гуманитарного конвоя. Конвой призван накормить российских белорусов. :) )

  Thumb up 4 Thumb down 5

 20. Jokia Rytų Prūsija,o etninės Prūsų tautos žemės.Iki Priegliaus Mažoji Lietuva.Suvalkai,Seinai,Gardinas,Gervėčiai etninės lietuvių žemės.Niekados mūsų neklausė apie tai,nes visados buvo stipresniojo teisė.Kas kiek norėjo,tas tiek atsirėžė mūsų Lietuvos žemių ir sėkmingai jas kolonizuoja.Ukrainai ir rusai turi susitarti dėl ginčijamų teritorijų,bet nežvanginti ginklais.

  Thumb up 5 Thumb down 4

 21. siunta ruskiai,kad nebegali suvaldyti situacijos,nafta pinga,rublio kursas krenta katastrofiškai,kainos parduotuvėse kyla neapsakomai greit,produktai nyksta,infliacija auga,žmonių pasipiktinimas auga irgi…tai iš pasiutimo atsigriebs ant grybauskaitės. Pavojinga situacija,alkana Rusija neprognozuojama ir jau neverkit sovietiniai verslininkai kurie dar turit verslus Rusijoje kai ten karas prasidės…

  Thumb up 3 Thumb down 17

 22. na mat ir pas jankius yra zmoniu su smegenimis,viska isklojo kaip ir turetu buti,saunuolis

  Thumb up 16 Thumb down 2

 23. Atitrukau nuo ivykiu.O LT ,labiausiai vargo,daugiausia vargo,rizikavo.Kokia jai dalis?

  Thumb up 19 Thumb down 3

  • ka ji vargo,kad liezuviu male,tai ne vargas tai ju pasitenkinimo saltinis,ir dabar tebeloja,taciau beda ta jog uz lojima niekas nieko nedalina

   Thumb up 12 Thumb down 2

 24. Kadangi paRaša suprato, kas ji tokia yra, tai labai susigėdo ir dabar atsiprašys Ukrainos ir viso pasaulio, susirinks savo “žaisliukus” iš Karaliaučiaus, iš Kaukazo, iš Karelijos, iš Moldovos padniestrės, iš Krymo ir rytų Ukrainos, nueis į cerkvę per barzdotą popą susitaikyti su rusišku Dievu, pasibarstys galvą pelenais atgailaudamas už pasauliui pridarytas niekšybes ir gyvenimą baigs monastyryje … Sakote, kad banditams tai nebūdinga? Sutinku, už tai ir turime tam nykštukiniam bepročiui tol kartoti, kad jis yra banditas, pakol tas beprotis pats atsitokės arba atsitokės patys apzombinti rusai ir jį pakabins po šaka …

  Thumb up 5 Thumb down 21

  • kad jau tu Kubiliaus į jokį vienuolyną atgailauti net surišto nenutemptum – velniai jį išlaisvintų :)

   Thumb up 17 Thumb down 2

  • kadangi vis dar tu sergi todel buk geras uzsiimk gydimu ir nelisk ten kur suo pimpo nekisa

   Thumb up 8 Thumb down 3

 25. Nuo Vilniaus prasidejo Maidanas ir prorusisku oligarhu nuvertimas ir Ukrainieciai mums bus dekingi uz tai amzinai.
  Ruskiai niršta

  Thumb up 7 Thumb down 16

  • Kas dabar valdo ne oligarchai ? Vienus nušlavė, kitus oligarchus pastatė…ot kad gerai padarė. Kuo skiriasi oligarchai vieni nuo kitų ?Ir dar Krymo pusiasalį prarado…vieni juokai. Tegul dar maidaninasi .

   Thumb up 11 Thumb down 4

 26. Jooo…geriausiai būtų prikėlus ČINGIS CHANĄ,kad išrūrytų maskvėnus dar kartą.
  Jau užmiršo kam turi būti dėkingi už išlaisvinimą.

  Thumb up 4 Thumb down 12

  • glusiau paskaityk angliskai – pasigooglink ir pamatysi,kad cia tiesiai is tavo Jobanos užatlantės :)

   Thumb up 15 Thumb down 4

   • Ką jis pasiskaitys? Ir dar angliškai. :))))
    Jis lietuviškai šiaip ne taip, o kad labiau krūtas atrodytų dar pusiau rusiškai dameta…
    :))

    Thumb up 10 Thumb down 6

  • Na, ką ragai pareina algirdams, maurams ir panašiems buduliams. Ką dabar kaltinsit ? Rusiją ? Putiną ? Ech, buduliams , budulių dalia….

   Thumb up 17 Thumb down 6 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...