Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Amerikos žurnalistas: metas pasidalinti Ukrainą

2014-12-01 15:54 | Užsienis | Komentarų (79)

JAV žurnalistas Pepe Escobar siūlo anuliuoti tai, ką pridirbo Stalinas - padalinti Ukrainą

Amerikos geopolitikos apžvalgininkas Pepe Escobar siūlo rimtai pagalvoti apie Ukrainos padalinimą – anuliuoti tai, ką pridirbo Stalinas.

„Antrojo Pasaulinio karo pradžioje Stalinas paėmė Rytų Prūsiją iš Vokietijos ir perkėlė rytinę Lenkiją į Ukrainą.

Taigi, tegul Rytų Prūsija sugrįžta Vokietijai, rytinė dalis – Lenkijai, o rytinė Ukraina, kaip ir Krymas, kurį Chruščiovas atidavė Ukrainai, – Rusijai.

Kiekvienas gauna savo dalį. Daugiau jokio Stalino. Jokių ginčytinų sienų. Tai būtų tai, ką kiniečiai apibrėžia kaip „trigubą laimėjimą“.

Dabar kamuolys – Vokietijos rankose“, – paskelbė amerikiečių žurnalistas Pepe Escobar.

Pasak jo, Ukraina – Stalino dirbtinai sukurta valstybė iš rusų ir lenkų žemių, ir geriausias sprendimas būtų tas žemes sugrąžinti atgal. “Tai būtų paprasta ir sustabdytų isterišką bėgimą karo link”, – mano Pepe Escobar.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. O Lenkija grąžins Lietuvai Suvalkų kraštą, Baltarusija Lieuvosžemes taip pat grąžins?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Visiskai teisingi samprotavimai kurie prives prie kazkokios tai Ukrainos likvidavimo. Ukrainos kaipo tokios valstybes NEBUVO, NERA IR ateityje NETURI BUTI. LDK savo laiku daug kraujo praliejo nuo tu taip vad ukrainieciu- turku benkartu. Ju taip vad tautos didvyris Chmelnickis yra isgama kokiu maza. Sukele maista LDK bet ir parsidave Rusijai ko pasiekoje praradome teritorijas iki Gudijos. Naikinti sita Stalino darini – nesantaikos Europoje zidini.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 3. Gal geriau tegu šis žmogėnas pasirūpina, kad JAV gražintų Meksikai tris nuo jos atplėštas valstijas, arba, kad leistų joms atsiskirti nuo JAV.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • O kaipgi kitaip? Antanas LIEPĖ, žmogėnas PASIRŪPINS, JAV GRĄŽINS Meksikai tris atplėštas valstijas…
   :)))))

   Thumb up 2 Thumb down 1

 4. Šis brazilų žurnalistas dirba ir “Rusija šiandien”. Tokie provokacinės rašliavos, manau, užsakyminės.

  Kai beprotybė tęsiasi ilgesnį laiką, jos paranoinės formos gali būti labai įvairios. Dažnai pavojingos aplinkiniams. Na, o tiesos sakymas yra demokratijos privilegija. Net jei ta tiesa šiandien atrodo priešlaikinė. Jokių “priešlaikinių” tiesų nebūna. Ji arba yra arba jos nėra.

  LR prezidentė atkreipė dėmesį į terorizmo požymius Rusijos agresyviuose veiksmuose prieš Ukrainą. Rusijos “kovaliovai” tai įvertino, kaip Rusijos pavadinimą teroristine valstybe. Tokios formuluotės paviešinimas negali būti malonus Rusijos liaudžiai, tačiau jis gali priversti ją susimąstyti ar tikrai tokių minėtų požymių nėra. Nuo mąstymo šiaip jau einama link išvadų. O jos gali turėti svarbią įtaką tiems demokratijos proveržiams, kurie pradeda po truputį reikštis Maskvos aikštėse ir gatvėse. Tame V.Putino režimas mato didžiulį pavojų sau. Jai Ukraina su kitų šalių pagalba sėkmingai pradės kurti padorų gyvenimą savo šalyje, tai toks pavyzdys labiausiai padėtų pačiai Rusijos visuomenei susivokti. Nuo tokio supratingumo iki noro eiti padoriu keliu atstumas nedidelis. Tada dainos žodžiai “Ar nori rusai karo?” vėl galėtų tapti prasmingi… Šiuo metu demokratiniai daigai Rusijoje taip trypiami, kad net nėra kam tą dainą priminti ir paklausti…

  Apverkiančių padėtį Ukrainoje – į valias, o siūlančių ką konkrečiai daryti daug kartų mažiau. Galima jausti tam tikrą pasididžiavimą Lietuva, kuri nebodama Kremliaus grasinimų ir “bausmių” vėl atsidūrė dėmesio centre. Nuostolių dėl tokio aktyvumo patiriame, tačiau nieko nedarant galėtų būti dar blogiau. Tada eksporto galimybių ar vežėjų verslo netektys galėtų pasirodyti ne tokios ir svarbios, jei “žali žmogeliukai” pasirodytų rusakalbiuose rajonuose. Taip, Lietuva yra donorystę gaunanti šalis. Gyvename su viltimis, kad ateityje sugebėsime patys spręsti savo ekonomines problemas. Tačiau toks būvis neuždraudžia sirgti už į bėdą patekusią Ukrainą. Galime kaltinti ją “už prasnaustus metus”, tačiau turime suprasti ir Rusijos darytos įtakos žalą. Žiniasklaidoje jau prabilta plačiau ir apie tai.

  Dar būtų reikšmingiau, jei situacija Rusijoje būtų plačiau nagrinėjama pasauliniame kontekste. Rezgimas pinklių trečiam pasauliniam karui nėra tik koks miražas. Rusijos imperijos strategų planuojami ir daromi konkretūs veiksmai, kad situacija būtų vis labiau išbalansuota. Vieno lyderio paranojiškos asmeninės ambicijos paliečia ne tik Ukrainos Krymą bei Rytinę jos dalį ar kitas Rusijos režimo užgrobtas teritorijas. Jos pirmoje eilėje paliečia Sojūzui ir Varšuvos bloko šalims priklausiusias valstybes. Visa laimė, kad Kazachstanas ir Baltarusija dar vis bando sumažinti įsiveržimo į jų teritorijas tikimybę. Imperijos klanas visko iš karto apžioti nespėja… Šalys turi suprasti labai aiškiai, kad Ukrainos nepriklausomybė ir sienų išsaugojimas yra ir kitų šalių ramesnės būties rodiklis.

  Thumb up 5 Thumb down 6

 5. o ant Zalio tilto graudziai pasimelsiu…
  Leninas ir Stalinas naikino ruski kolorada Kolcaka dar geriau nei ukrainieciai siandien. Slove Raudonajai Armijai! Slava KPSS i licno Leonid Iljic! Neris bega, Istorija keiciasi.

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • Palecki, galėjai ir pavardę parašyti, nes tokią oratoriją galėtų sukurti tik tikras savo senelio anūkas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Viskas niekai,-bet ką darys Vilnius ,kai atsiskirti panorės Žemaitija?Lenkai pasiims Vilniaus kraštą,na liks dar Kaunas su priemiesčiais-štai ir visa Lietuva.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 7. Ukraina dabar neturi racionaliai mąstančių politikų, atėję priedurniai galutinai sugriaus šalį ir dar labai klausimas kas iš jos liks. Šitie debai gi griauna visus ekonominius santykius su Rusija, pasibaigs pas juos ir dujos , ir anglis , ir nafta, o tada viską pirkit , pinigai į priekį, o pinigų tai nėra, na bet priedurniams tai neišaiškinsi.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • Jau prasidejo. Vilkyciu liaudies respublika, Čiūtelių koloradas, Šilutės teroristai.

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • kur greito reagavimo pajedos, grybas turi kelti aliarma, separatistai, kurstomi masskvos, skelbia nepriklausoma Vejo respublika

    Thumb up 2 Thumb down 2

 8. Rusija paleisdavo šimtais Ukrainos karių, kai jie čia užgrybaudavo, bet visiems buvo px. O man ne px ir aš tikiu Putinu. Tai ne mūsų pseudo politikai, tokie kaip Guoga.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 9. Nieko sau imperija buvo ta Ukraina prieš karą. Nedaug didesnė už Lietuvą. O, dabar ukrainiečiai kandžioja ranką tiems, kas jiems davė žemės ir juos maitino.

  Thumb up 6 Thumb down 4

 10. Tik ten iš valstybinių investicinių popierių milijonų neuždirbs! Tad ir siurbia Lietuvos biudžetą čia ir dabar!

  Thumb up 7 Thumb down 1

 11. Kaip faina. Greita ir neskausminga mirtis garantuota. Dėkui mūsų žydijai valdžioje – tai žymiai efektyvesnė genocido forma už krematoriumus.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 12. O tai kaip rusai mus užpuls? Maidanas turi būti, kitaip net nesuprasime, kad užpuolė. Ukrainoje viskas prasidėjo nuo maidano, kurį suorganizavo rusai. Kitaip negalima.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 13. Rimtai faina. Tik blykt – ir išsisklaidai atomais. Juk tai nuostabu, dėkui, dėdei Landzbergiui ir jo tautai už mums suteiktą galimybę jų kovoje su Rusija.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 14. Jei palaikai rusija tai liepe kraustytis y rusija , kodel jei palaikai amerika niekas nesiulo kraustytis y amerika? ;D komentaruose stumet kai kokie ketvirtokai ;D bile smagu pasiskaityt , nuotaikos pakelimas garantuotas ;D

  Thumb up 6 Thumb down 2

 15. Zombiams kurie ne turi kitu ziniu saltiniu isskirus delpio. Tai va, vakar rusai prisipazino, kad turi gynkla kuris isveda is rikiotes bet kokia radioelektronine ir elektros iranga 60 km radiusu. Jei netikit, pasidomekit kas nutiko amerikonu geldai iplaukus pro Basfora Krymo grazynimo metu :-) Issivazduokit, skrenda lektuvas ir tiesiog kaip susales paukstis pradeda kristi zemin. Tankas isvazioja i musio lauka ir sustingsta kaip poligono taikynis. Na kaip perspektivos?

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • mūsų mokslininkai tą seniai sukūrė,o išbandyta ji buvo Irako kare. Aišku, ta elektromagnetinė bomba buvo kuriama už NATO grandus, tai Lietuvai kaip ir nepriklauso.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...