Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 12 Trečiadienis
 

Amerikos žurnalistas: metas pasidalinti Ukrainą

2014-12-01 15:54 | Užsienis | Komentarų (81)

JAV žurnalistas Pepe Escobar siūlo anuliuoti tai, ką pridirbo Stalinas - padalinti Ukrainą

Amerikos geopolitikos apžvalgininkas Pepe Escobar siūlo rimtai pagalvoti apie Ukrainos padalinimą – anuliuoti tai, ką pridirbo Stalinas.

„Antrojo Pasaulinio karo pradžioje Stalinas paėmė Rytų Prūsiją iš Vokietijos ir perkėlė rytinę Lenkiją į Ukrainą.

Taigi, tegul Rytų Prūsija sugrįžta Vokietijai, rytinė dalis – Lenkijai, o rytinė Ukraina, kaip ir Krymas, kurį Chruščiovas atidavė Ukrainai, – Rusijai.

Kiekvienas gauna savo dalį. Daugiau jokio Stalino. Jokių ginčytinų sienų. Tai būtų tai, ką kiniečiai apibrėžia kaip „trigubą laimėjimą“.

Dabar kamuolys – Vokietijos rankose“, – paskelbė amerikiečių žurnalistas Pepe Escobar.

Pasak jo, Ukraina – Stalino dirbtinai sukurta valstybė iš rusų ir lenkų žemių, ir geriausias sprendimas būtų tas žemes sugrąžinti atgal. “Tai būtų paprasta ir sustabdytų isterišką bėgimą karo link”, – mano Pepe Escobar.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. O Lenkija grąžins Lietuvai Suvalkų kraštą, Baltarusija Lieuvosžemes taip pat grąžins?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Visiskai teisingi samprotavimai kurie prives prie kazkokios tai Ukrainos likvidavimo. Ukrainos kaipo tokios valstybes NEBUVO, NERA IR ateityje NETURI BUTI. LDK savo laiku daug kraujo praliejo nuo tu taip vad ukrainieciu- turku benkartu. Ju taip vad tautos didvyris Chmelnickis yra isgama kokiu maza. Sukele maista LDK bet ir parsidave Rusijai ko pasiekoje praradome teritorijas iki Gudijos. Naikinti sita Stalino darini – nesantaikos Europoje zidini.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 3. Gal geriau tegu šis žmogėnas pasirūpina, kad JAV gražintų Meksikai tris nuo jos atplėštas valstijas, arba, kad leistų joms atsiskirti nuo JAV.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • O kaipgi kitaip? Antanas LIEPĖ, žmogėnas PASIRŪPINS, JAV GRĄŽINS Meksikai tris atplėštas valstijas…
   :)))))

   Thumb up 2 Thumb down 1

 4. Šis brazilų žurnalistas dirba ir “Rusija šiandien”. Tokie provokacinės rašliavos, manau, užsakyminės.

  Kai beprotybė tęsiasi ilgesnį laiką, jos paranoinės formos gali būti labai įvairios. Dažnai pavojingos aplinkiniams. Na, o tiesos sakymas yra demokratijos privilegija. Net jei ta tiesa šiandien atrodo priešlaikinė. Jokių “priešlaikinių” tiesų nebūna. Ji arba yra arba jos nėra.

  LR prezidentė atkreipė dėmesį į terorizmo požymius Rusijos agresyviuose veiksmuose prieš Ukrainą. Rusijos “kovaliovai” tai įvertino, kaip Rusijos pavadinimą teroristine valstybe. Tokios formuluotės paviešinimas negali būti malonus Rusijos liaudžiai, tačiau jis gali priversti ją susimąstyti ar tikrai tokių minėtų požymių nėra. Nuo mąstymo šiaip jau einama link išvadų. O jos gali turėti svarbią įtaką tiems demokratijos proveržiams, kurie pradeda po truputį reikštis Maskvos aikštėse ir gatvėse. Tame V.Putino režimas mato didžiulį pavojų sau. Jai Ukraina su kitų šalių pagalba sėkmingai pradės kurti padorų gyvenimą savo šalyje, tai toks pavyzdys labiausiai padėtų pačiai Rusijos visuomenei susivokti. Nuo tokio supratingumo iki noro eiti padoriu keliu atstumas nedidelis. Tada dainos žodžiai “Ar nori rusai karo?” vėl galėtų tapti prasmingi… Šiuo metu demokratiniai daigai Rusijoje taip trypiami, kad net nėra kam tą dainą priminti ir paklausti…

  Apverkiančių padėtį Ukrainoje – į valias, o siūlančių ką konkrečiai daryti daug kartų mažiau. Galima jausti tam tikrą pasididžiavimą Lietuva, kuri nebodama Kremliaus grasinimų ir “bausmių” vėl atsidūrė dėmesio centre. Nuostolių dėl tokio aktyvumo patiriame, tačiau nieko nedarant galėtų būti dar blogiau. Tada eksporto galimybių ar vežėjų verslo netektys galėtų pasirodyti ne tokios ir svarbios, jei “žali žmogeliukai” pasirodytų rusakalbiuose rajonuose. Taip, Lietuva yra donorystę gaunanti šalis. Gyvename su viltimis, kad ateityje sugebėsime patys spręsti savo ekonomines problemas. Tačiau toks būvis neuždraudžia sirgti už į bėdą patekusią Ukrainą. Galime kaltinti ją “už prasnaustus metus”, tačiau turime suprasti ir Rusijos darytos įtakos žalą. Žiniasklaidoje jau prabilta plačiau ir apie tai.

  Dar būtų reikšmingiau, jei situacija Rusijoje būtų plačiau nagrinėjama pasauliniame kontekste. Rezgimas pinklių trečiam pasauliniam karui nėra tik koks miražas. Rusijos imperijos strategų planuojami ir daromi konkretūs veiksmai, kad situacija būtų vis labiau išbalansuota. Vieno lyderio paranojiškos asmeninės ambicijos paliečia ne tik Ukrainos Krymą bei Rytinę jos dalį ar kitas Rusijos režimo užgrobtas teritorijas. Jos pirmoje eilėje paliečia Sojūzui ir Varšuvos bloko šalims priklausiusias valstybes. Visa laimė, kad Kazachstanas ir Baltarusija dar vis bando sumažinti įsiveržimo į jų teritorijas tikimybę. Imperijos klanas visko iš karto apžioti nespėja… Šalys turi suprasti labai aiškiai, kad Ukrainos nepriklausomybė ir sienų išsaugojimas yra ir kitų šalių ramesnės būties rodiklis.

  Thumb up 5 Thumb down 6

 5. o ant Zalio tilto graudziai pasimelsiu…
  Leninas ir Stalinas naikino ruski kolorada Kolcaka dar geriau nei ukrainieciai siandien. Slove Raudonajai Armijai! Slava KPSS i licno Leonid Iljic! Neris bega, Istorija keiciasi.

  Thumb up 0 Thumb down 4

  • Palecki, galėjai ir pavardę parašyti, nes tokią oratoriją galėtų sukurti tik tikras savo senelio anūkas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Viskas niekai,-bet ką darys Vilnius ,kai atsiskirti panorės Žemaitija?Lenkai pasiims Vilniaus kraštą,na liks dar Kaunas su priemiesčiais-štai ir visa Lietuva.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 7. Ukraina dabar neturi racionaliai mąstančių politikų, atėję priedurniai galutinai sugriaus šalį ir dar labai klausimas kas iš jos liks. Šitie debai gi griauna visus ekonominius santykius su Rusija, pasibaigs pas juos ir dujos , ir anglis , ir nafta, o tada viską pirkit , pinigai į priekį, o pinigų tai nėra, na bet priedurniams tai neišaiškinsi.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • Jau prasidejo. Vilkyciu liaudies respublika, Čiūtelių koloradas, Šilutės teroristai.

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • kur greito reagavimo pajedos, grybas turi kelti aliarma, separatistai, kurstomi masskvos, skelbia nepriklausoma Vejo respublika

    Thumb up 2 Thumb down 2

 8. Rusija paleisdavo šimtais Ukrainos karių, kai jie čia užgrybaudavo, bet visiems buvo px. O man ne px ir aš tikiu Putinu. Tai ne mūsų pseudo politikai, tokie kaip Guoga.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 9. Nieko sau imperija buvo ta Ukraina prieš karą. Nedaug didesnė už Lietuvą. O, dabar ukrainiečiai kandžioja ranką tiems, kas jiems davė žemės ir juos maitino.

  Thumb up 6 Thumb down 4

 10. Tik ten iš valstybinių investicinių popierių milijonų neuždirbs! Tad ir siurbia Lietuvos biudžetą čia ir dabar!

  Thumb up 7 Thumb down 1

 11. Kaip faina. Greita ir neskausminga mirtis garantuota. Dėkui mūsų žydijai valdžioje – tai žymiai efektyvesnė genocido forma už krematoriumus.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 12. O tai kaip rusai mus užpuls? Maidanas turi būti, kitaip net nesuprasime, kad užpuolė. Ukrainoje viskas prasidėjo nuo maidano, kurį suorganizavo rusai. Kitaip negalima.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 13. Rimtai faina. Tik blykt – ir išsisklaidai atomais. Juk tai nuostabu, dėkui, dėdei Landzbergiui ir jo tautai už mums suteiktą galimybę jų kovoje su Rusija.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 14. Jei palaikai rusija tai liepe kraustytis y rusija , kodel jei palaikai amerika niekas nesiulo kraustytis y amerika? ;D komentaruose stumet kai kokie ketvirtokai ;D bile smagu pasiskaityt , nuotaikos pakelimas garantuotas ;D

  Thumb up 6 Thumb down 2

 15. Zombiams kurie ne turi kitu ziniu saltiniu isskirus delpio. Tai va, vakar rusai prisipazino, kad turi gynkla kuris isveda is rikiotes bet kokia radioelektronine ir elektros iranga 60 km radiusu. Jei netikit, pasidomekit kas nutiko amerikonu geldai iplaukus pro Basfora Krymo grazynimo metu :-) Issivazduokit, skrenda lektuvas ir tiesiog kaip susales paukstis pradeda kristi zemin. Tankas isvazioja i musio lauka ir sustingsta kaip poligono taikynis. Na kaip perspektivos?

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • mūsų mokslininkai tą seniai sukūrė,o išbandyta ji buvo Irako kare. Aišku, ta elektromagnetinė bomba buvo kuriama už NATO grandus, tai Lietuvai kaip ir nepriklauso.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...