Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 6 Ketvirtadienis
 

Amerikiečių žurnalistas: JAV žvalgyba tiria versiją, kad Malaizijos lėktuvas buvo numuštas per klaidą – sumaišius su rusų lėktuvu, kuriuo skrido V.Putinas

2014-08-06 18:11 | Užsienis | Komentarų (57)

Pasak amerikiečių žurnalisto, JAV žvalgyba tiria versiją, kad Malaizijos lėktuvas buvo numuštas per klaidą - tikrasis taikinys galėjo būti V.Putinas. kremlin.ru nuotr.

Pasak JAV žurnalisto Robert Parry, jei JAV žvalgybos analitikai yra teisūs – kad sukilėliai ir Rusija nėra atsakingi už Malaizijos lėktuvo numušimą Rytų Ukrainoje, pagrindinis likęs įtariamasis būtų Ukrainos vyriausybė, kuri turi priešlėktuvines raketas BUK ir kurios du naikintuvai, kaip pranešama, buvo netoli Malaizijos lėktuvo, skrydis 17, tuo metu, kai jis buvo numuštas.

„Nepriklausomi pirminių įrodymų iš avarijos vietos tyrimai rodo, kad lėktuvas galėjo būti numuštas oras-oras ataka, o ne priešlėktuvine raketa, paleista nuo žemės.

Vis dėlto, JAV žvalgybos analitikų tiriama hipotezė – kad Ukrainos kariuomenės BUK baterija ir naikintuvai galėjo veikti išvien, nes jie medžiojo tai, ką manė esant Rusijos lėktuvu, galbūt net lėktuvą, kuriuo Prezidentas Vladimiras Putinas grįžo iš kelionės po Pietų Amerikos, pranešė šaltinis.

Šaltinis pridūrė, kad JAV žvalgybos analitikai nekaltina aukščiausios Ukrainos valdžios – Prezidento Petro Porošenkos ar Ministro Pirmininko Arsenijaus Jatciniuko, nurodydami, kad ataka galėjo būti daugiau ekstremistinės grupuotės darbas, galimai vieno iš Ukrainos oligarchų, kurio požiūris dėl baudžiamojo karo prieš etninius rusų sukilėlius rytuose yra agresyvus“, – rašo Robert Parry consortiumnews.com.

Pirmasis pirštą į Ukrainos oligarchus nukreipė Izraelio komentatorius V.Štraks

Kaip žinia, pirmasis, Malaizijos lėktuvo numušimą susiejęs su Ukrainos oligarchais, buvo Izraelio komentatorius, „blogeris“ V.Štraks. „Viskas kur kas baisiau ir paprasčiau“, – išsakė savo nuomonę jis. (Izraelio komentatorius V.Štraks pateikė naują versiją dėl Malaizijos lėktuvo numušimo: „Viskas kur kas paprasčiau ir baisiau“, 07 28 d.)

V.Štraks manymu, lėktuvo numušimas buvo naudingas tik I.Kolomoiskiui ir J.Tymošenkai.

„To teroristinio akto nereikėjo nei Rusijai, nei Ukrainai – aš turiu omenyje oficialiąją, nei JAV, nei juo labiau sukilėliams. Jis be jokios prasmės.

Tas nelaimingas reisas, tie žmonės tapo finansinių ir politinių santykių aiškinimosi aukomis.

Mano nuomone, su šia tragedija nesusiję nei rusai, nei P.Porošenka – aš turiu omenyje kaip oficialų asmenį, nei JAV, nei juo labiau rytų Ukraina. Viskas kur kas paprasčiau ir baisiau“, – įsitikinęs V.Štraks.

„Aš suprantu, kad sunku atsitraukti nuo karo Rytų Ukrainoje, tačiau pabandykime tai padaryti ir į tą katastrofą pažiūrėkime iš kitos pusės.

Ukrainos viduje vyksta finansinės ir politinės rietenos, aš pasakyčiau, išsprotėjusių grupių.

Pirma politinė komanda – tai Porošenko, Firtaš ir truputį šešėlyje esantis Achmetovas.

Antra – tai ponas Kolomoiskis su komanda plius „kaulas Porošenkos gerklėje“ – partija „Batkivšina“ su Julija Tymošenka priešakyje. O tai – žmonės, kurių kiekvienas siekia savo tikslo.

Pavyzdžiui, Porošenka stovi Tymošenkai skersai kelio į jos svajonę – o jos gyvenimo svajonė yra tapti prezidente. Kolomoskiui – „riebių kąsnių“ užgrobimas ir realios pozicijos Odesoje ir pietryčiuose, jeigu nebus Porošenkos.

Atsižvelgiant į kovos lygį, koks šiandien vyksta, tai jie jau ne paprastai skandina vienas kitą – vyksta gyvenimo ar mirties kova. O kaip tą padaryti? Yra tik vienintelė išeitis – pašalinti Porošenką. O kaip tą padaryti, juk jis – JAV statytinis? Taip paprastai jo „nenuimsi“. Išeitis tik viena – kad JAV galėtų „nuimti“ savo žmogų, o Europa irgi sutiktų, tai parodyti Porošenką kaip „tarptautinį teroristą“. Kito kelio paprasčiausiai nėra. Tai – vienintelis būdas, kai pasipiktinusi Vakarų visuomenė sudės visas pastangas, kad nubaustų kaltininkus.

O kaip visa tai padaryti? Ogi labai paprastai: lėktuvas privedamas prie raketos ar naikintuvo, dispečeris gauna atitinkamus nurodymus, įvyksta šūvis ir… prasideda. Pats Porošenka gali apie tai net nenutuokti, nors jį spec.tarnybos ir įspėjo, ir net žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, kad „tuoj, tuoj turi įvykti ter.aktas“, be to, dar kelios valandos prieš įvykstant tai baisiai nelaimei masinės informacinės priemonėse pasirodė informacija, kad „pas sukilėlius yra specialios raketos“…

Kai tai įvyko, Porošenka paprasčiausiai neturėjo kito pasirinkimo. Jis turėjo kažką atakuoti. Ką? Aišku, kad ne save – Rusiją ir sukilėlius.

Ši situacija apgaubta didžiuliu melu, ir Porošenka pats save įvarinėjo į kampą. O tie, kurie tai padarė, suprato, kad jis tai slėps.

Rytų Ukrainos karo zona yra „uždengta“ tiek Rusijos, tiek JAV palydovais, todėl beprasmiška ką nors slėpti.

Todėl tie, kurie organizavo ir apmokėjo, be jokios abejonės, suprato, kad taip ir bus. O jiems to ir reikėjo. Porošenka puolė į ataką.

Tačiau po truputį pradėjo lįsti įrodymai. Rusija pateikė. Amerika pareiškė, kad matė, iš kur buvo raketos paleidimas, tačiau iš kur, nepasakė, tyli. Kategoriškai atsisako pateikti bet kokias (palydovo) fotografijas. JAV žvalgyba spaudos konferencijoje pareiškė, kad jie šiuo klausimu nieko neturi prieš Rusiją. O Ukraina atsisakė pateikti savo duomenis.

Ir štai dabar, kada „juodos dėžės“ perduotos olandams, pradeda išlįsti informacija.

Nepaisant to, aš manau, kad tie, kurie tai padarė, į viešumą paleis vis naujos informacijos, vis naujų detalių. Ir kas tada bus su ponu Porošenka, kai paaiškės, kad šovė Ukrainos pusė ir kad naikintuvas pribaigė? Jo ir jo komandos mažiausiai lauks atsistatydinimas. Mažiausiai. Ir štai tada į valdžią ateis tie, kurie jos siekia. Tie, kurie tai (tos katastrofos įvykdymą) apmokėjo“, – savo versiją apie Malaizijos lėktuvo numušimą pateikė Izraelio komentatorius V.Štraks.

Pasak V.Štraks, nagrinėjant Malaizijos lėktuvo numušimo atvejį, reikia kelti klausimą: o kam tai naudinga? Kas iš to gauna dividentus?

„Šiandien niekas, išskyrus tuos du (Tymošenką ir Kolomoiskį), negali iš to gauti dividentų. Todėl, kad, norint atsakyti, „kas“, reikia nustatyti ir „kodėl?“.

Mano nuomone, tas lėktuvo numušimas nebuvo susijęs su jokiais kariniais veiksmais. Nei su Rusija, nei su sukilėliais. Ne todėl tai buvo padaryta, kad kažkas nekenčia Rusijos ir sukilėlių. Tiesiog tai šiandien paprasčiausias savų problemų išsprendimas.

Jeigu jūs įdėmiai pažiūrėtumėte, pamatytumėte, jog aš esu teisus: vyksta ekonominės rietenos – rietenos tarp oligarchų pasiekė patį baisiausią lygį.

Dar daugiau – pamenate, kas įvyko Odesoje? Kada sudegino žmones? Tai neturėjo nieko bendro su politine situacija. O tai buvo susiję su tuo, kad Odesoje reikėjo „pastatyti“ savo žmogų. Tam reikėjo „nuimti“ gubernatorių ir vietinės milicijos skyrių, kuris buvo „pastatytas“ provalstybinių struktūrų. Ten reikėjo „pastatyti“ savo žmogų, nes ten – uostai. Tai toks „riebus kąsnis“… O kaip tą padaryti? Reikėjo tragedijos. Ir tai, mano nuomone, taip pat buvo apmokėta provokacija, kuri nieko bendro su karu neturėjo. Tai grynai vidinės politinės – ekonominės „razborkės“,“ – tokią savo nuomonę apie įvykius Ukrainoje išsakė Izraelio komentatorius, „blogeris“ V.Štraks.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Straipsnis apie JAV zrnalisto mintis, o komentatoriai puola KK… :)
  Gaila KK nepriima stipraus juoko ()žvengsmo) ženklo.. 😉 .

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. “Komentaras” su Gorienę yra visiški debilai.
  Daugiau neturiu ką pridėti, nebet:
  Goriene sušelpk ir manę kokiu milijonu LT ir aš palaikysiu Tavę.

  Thumb up 0 Thumb down 4

 3. Versija,kad neva bande numusti Putino lektuva sukeltu mazesni skandala nei,kad numuso tycia noredami apkaltinti rusija.

  Thumb up 0 Thumb down 2

 4. Man tik keista,kad suduzusio Malayzia lektuvo nuolauzas,kaip rodo per TV,tai ten Rusijos veliavos spalvos,nesuprantu,kodel Malayzia lektuvas ar lektuvai/papuošti/Rusijos veliavos spalvomis.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. GRĮŽTĄ UKRAINOS KAREIVĖLIAI TŪKSTANČIAIS PAS MAMAS—BE AKIU , BE RANKU ,BE KUOJŲ. TŪKSTANČIAI ATSIGULĖ I ŠALTA ŽEME NE SULAUKĖ NEI 20metu,,,,,,,,,,,,,,,,,TIE KAS SUKURSTĖ KĄRA SĖDI ŠILTAI IR GYVENA TURTINGAI JŲ VAIKAI HARVORDE MOKOSI ,,,,,,,,, UKRAINOS MOTERIS SKANDUOJA <<>>>>>>

  Thumb up 6 Thumb down 3

 6. dieve dieve, KK paziurekit bent jau i zemelapi pries rasinedami nesamones – kur Maskva, Lenkija ir kur Torezas

  Thumb up 2 Thumb down 1

 7. Baisu. Fašismas jau baigia uzimti Luhanska, paskutuni vatufku bastiona Europoje, o Sokolovas vis dar cia. Vaziuok simuliante Iljiciaus statuja gelbet nuo banderavcu.

  Thumb up 6 Thumb down 12

 8. Radau įdomią naujieną, manau, tiesiogiai paliesiančią ir Lietuvą. Atleiskit, bet palieku originalo kalboje, neišverstą. Tai yra V.Putino vienas iš paskutiniųjų įsakų.

  “Органам государственной власти Российской Федерации, федеральным государственным органам, органам местного самоуправления, юридическим лицам, образованным в соответствии с законодательством Российской Федерации, организациям и физическим лицам, находящимся под юрисдикцией Российской Федерации, в своей деятельности исходить из того, что в течение одного года со дня вступления в силу настоящего Указа запрещается либо ограничивается осуществление внешнеэкономических операций, предусматривающих ввоз на территорию Российской Федерации отдельных видов сельскохозяйственной продукции, сырья и продовольствия, страной происхождения которых является государство, принявшее решение о введении экономических санкций в отношении российских юридических и (или) физических лиц или присоединившееся к такому решению”

  Thumb up 4 Thumb down 1

   • Gal šitaip geriau?

    “The bodies of state power of the Russian Federation, the federal state authorities, local self-government bodies, legal entities organized under the laws of the Russian Federation, organizations and individuals under the jurisdiction of the Russian Federation in its activities proceed from the fact that within one year from the the date of entry into force of this Decree shall be prohibited or limited to foreign economic operations, providing for import into the territory of the Russian Federation of certain agricultural products, raw materials and foodstuffs originating in the state, has decided to impose economic sanctions against Russian legal entities and (or) individuals or acceded to this decision “

    Thumb up 3 Thumb down 2

   • Nesupranti rusiskai???Bet uztai anglu moki:)))Tik amerikosai toli,o Rusija cia pat…Daryk isvadas…

    Thumb up 2 Thumb down 1

 9. GERBKITE visu nuomones,nesikandziokite,kitu,bukite zmonemis,juk kiekvienas turi savo nuomone.bukite tolerantiski.ne jaugi,taip sunku buti ZMOGUM!!!!!

  Thumb up 2 Thumb down 0

 10. Zydas varo ir kalte vercia zydui…. Kazkas cia ne taip.Arba dideli pinigai,arba susidure abieju zydeliu interesai.Nes tie “ponai” moka tik sukti vienas kita is kaltes,ir klaidinti aplinkinius.O kas numuse lektuva,kur zuvo tiek daug niekuo nenusikaltusiu zmoniu,ypac daug vaiku,turetu but isaiskinti.Juk dabar ne akmens amzius.Jeigu nufotografuoja zmogaus veida,kuris vykdo nusikaltima kur kokioj taigoj,tai argi sendien nera vaizdo irasu ,kas paleido raketa ir is kur.O jeigu net amerikonai neisdris ivardinti tikro zudiko,vadinasi patys tai padare.O putlerio melu jau tiketi nebegalima.Nes ten tiek melo ismetama,kad jau ir patys nebesusigaudo,pries pietus meluoja vienaip,po pietu apverstai aukstyn kojom.

  Thumb up 2 Thumb down 6

 11. na,sito ir galima buvo laukt.dabar visus sunis kabins ant oligarchu…
  juk mes visi zinome kas tai yra oligarchai,kokie jie nieksai,sadistai,cinikai,parsidaveliai ir t,t..taciau,ar oligarchas gali but aukciau uz visa valstybe,turet savo ariuomene,savo karinius lektuvus ir BUK sistemas?sioje vietoje man pasidare labai idomu…

  Thumb up 5 Thumb down 0

 12. ŠLOVĖ KOVOTOJAMS PRIEŠ FAŠIZMĄ

  Jei būčiau jaunesnis,…eičiau kovot prieš fašistinę chuntą, eičiau kovot iki paskutinio šovinio…

  Thumb up 8 Thumb down 5

  • Tegu bombos sprogsta virš galvos,
   Tegu liepsnos švaistosi aplink!
   Bolševikas – grūdintas kovos,
   Bolševikas posto nepaliks!“

   Thumb up 4 Thumb down 2

 13. vešim lietuvišką kontrabandinę varškę į kaliningradą. jau sutariau su meistriuku kad padarytų dvigubą baką mano pasatui (įsipilsiu 5 litrus benzo o visa kita pienu užpildysiu o į dujų balioną slėpsiu sūrelius ir jogurtus o į zapaskę obuolių prisidėsiu lenkiškų jau susiskambinau su sena pažystama varvara tai sako tik vežk sako mes su kaimynkom viską paimsim

  Thumb up 4 Thumb down 2

 14. JEI BŪČIAU JAUNESNIS

  Tai vykčiau ten kovot, prieš vaikų žudikus. Aišku, kaučiausi prieš Kijevo chuntą. Ir siekčiau, kad visa Ukrainos liaudis kovotų prieš fašizmą….

  Thumb up 9 Thumb down 3

  • Labai puiki iniciatyva.tik negi tu toks senas?Pasiramsciuodamas vaikstai?Režk ugningas kalbas.Būtų saunu jei i savo kompaniją prikalbintum visokius austrevicius,raseles,dar ten rastusi visokiu militaristu- antifašistu.NO PASARAN!

   Thumb up 1 Thumb down 0

 15. Buvo informacija, kad Didziajai Britanijai perduotos dezes, dabar, kad Olandams, tai kas is tikruju turi tas dezes, ar jos keliaus kol tema pasibaigs, uztils?

  Thumb up 4 Thumb down 0

 16. Na ,va visi protaujantys priėjome išvadą,kad Ukrainoje žaidžia ŠAŠKĖMIS JAV ir Rusija.
  JAV palydovas padavė kirtimui Malaiziją:nukirto.Davė suprasti,kad galėjo paduoti kirtimui netgi patį Putką grįžtantį pavargusį iš po kelionių.
  Atsikeršijo už Juodojoje jūroje apsišikusi JAV pasididžiavimą “Kochą”,kuriam įvarė trydą senas senas SU-25 su kažkokia dėžute prikabinta po papilve.
  Laukite naujų ėjimų.

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • jei ka ten buvo su-24, kuris nera visiskai apsisikes ir beveik gali lygintis su f15 eagle.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Mano bendradarbes,,,uosviai,,,Zuvo tam. Lektuve,,,,jie buvo. Abu mokytojai,,,,didelis gedulas,,,daug zuvusiu,,,rusai,,,pas mus ,,,kaltininkai,,,Rusu,,,nemegsta,,,daugiau,,,kaip pusrutulio gyventoju,,,jie zudo,Saudo,,,,ir patys. REKIA,,,,.

  Thumb up 1 Thumb down 20

   • O Jei as sergu,,,tai mane. Gali. Iseis ti,,dar daugiau SKAUSMO,,,,aciu,,iskentesiu,,.bet kas. Pagimde,,,toki,,,kas gali. Gyventi,,manau,,esi. Labai. Sveikas,,,sekmes,,,

    Thumb up 0 Thumb down 4

  • Rašyboje jau beveik aborigenus prilygsti, dar šiek tiek pastangų – ir skaityti pramoksi. Nenuleisk rankų, tikslas jau arti.

   Thumb up 6 Thumb down 0

  • Taip,,,,taip,,,dar mes geliu siuntem,,,,dar 1seima,,,neteko 3 vaiku,,,ir senelio,,,tai ju mama,,,sake,,,kad. Is kelus. Rankas. Aukstyn,,,juos. Gaude,,,Zuvo. Labai. Liudna,,.kai. Nekalti. Zuva,,..,KIEK yra nukenteje,,,nuo rusu,,,,Mano. Artimieji,,..Mano teti. Sove,,,,per au sis,,,taip. Ir Liko…kurcias,,1ausim,,,ate me viska,,,isveze I Sibira,,,jus jau. Pamirsote,,,Rusija,,,,TSRS,,,,

   Thumb up 0 Thumb down 6

    • O tie tavo, atseit australai, žino dar kokią kitą valstybę be Rusijos? Nubėk ir pasiklausk.

     Thumb up 4 Thumb down 0

   • Ruskynas,,..nubudo,,,minusuoja,,,,moskoliai,,,varytkit. Pas putkina,,,,ten Rojus,,,sssr,,,,.tsrs,,,TSRS,…wow,,,

    Thumb up 0 Thumb down 8

 18. Čia dar ne viskas.Jei JAV pradės ir toliau aiškinti,kad tai ne Rusijos kaltė,tai drąsiai galima pradėti nagrinėti abiejų Malaizijos Boingų vienodumo klausimą.Ir vėl iškyla klausimai:Kodėl visi kas buvo prie Malaizijos lėktuvo aiškina vienu balsu ,kad lavonai buvo senai mirusių žmonių?Kodėl paskelbus valstybinį gedulą Olandijoje,nebuvo rodoma jokių masiškų laidotuvių?Kodėl Australija net lavonų neskuba atsiimti,o šaukia,kad savo piliečius jie gina iki paskutiniųjų?Kodėl abiejų Boingų numeriai keistai panašūs?Kovo mėnesį dingusio 9M-MRO,o Ukrainoje 9M-MRD?Ir kodėl jau anksčiau buvo pasirodžiusi žiniasklaidoje informacija,kad Malaizijos lėktuvas,dingęs kovo mėn.,randasi JAV karinėje bazėje.Jei JAV pradės ginti Rusiją ir nustos provokacijas Ukrainos klausimais,galima bus teigti,kad tikrai tai buvo tas pats BOING 777.Rusija su JAV sutarė ir daro viena kitai nuolaidas.

  Thumb up 10 Thumb down 4

  • gal rusai turi įrodytų, kad ir amerikonai čia gali būti nagus prikišę, todėl ta istorija bus nuslopinta?
   O Porošenką amerikonams tai juk reikia gelbėti, todėl turės surasti kokią auką, oligarchas – labai tinkamas piarinis variantas

   Thumb up 6 Thumb down 2

 19. Kaip Lietuvos valdžiai: keturis metus jokių kitų problemų nebuvo apart pedofilų klano, dabar yra naujas priešas – Putinas. Daugiau Lietuvoje viskas gerai. Pensijos sugrąžintos, korupcinė nulinė, jokios emigracijos, bedarbystės, ir apskritai, jeigu ne Putinas, tai Lietuvoje būtų tikras rojus.

  Thumb up 26 Thumb down 2

   • Labai atsiprašau, bet Tamsta truputį neteisus. Be pedofilų klano ir Putino Lietuvoje jau penkiolika metų egzistuoja dar viena baisi problema žlugdanti valdantiesiems progresą – tai Rolandas Paksas. Net dvasias buvo priversti talkon kviestis, kad su juo kaip nors susidoroti, bet ir tai nepadėjo. Šiandien tik Putinas nuplukdė tą amžiaus problemą į antrą planą, nes pedofilijų kūrėja pabėgo iš Lietuvos. Taigi, kol kas visi paskendę rūpesčiuose dėl Rusijos problemų taip, kad apie savąsias ir pagalvoti nebėra kada. Žinoma, įdomu būtų sužinoti, kiek tas mūsų rūpestis Rusija atsiėjo JAV biudžetui, bet tai valstybinė paslaptis. Kai paskaitai, kai iki šiol buvę lyg ir protingi visokie auštrevičiai su čiuldėmis ir didžioji dalis kitos politinės faunos ir žurnalistinės floros taip staiga ir taip aktyviai susirūpino Rusijos gerbūviu, nenorom peršasi mintis, kad ne vienas nulis po vieneto dar prieš tą milijoną…

    Thumb up 12 Thumb down 4

 20. Kodėl dėl kažkokių politinių banditų razborkių turi žūti nieko nekalti žmonės ir net vaikai? Ar ne metas būtų įsteigti nešališką pasaulinį (ar tarptautinį) tribunolą, kuris tokius net ir aukščiausio rango nusikaltėlius teistų ir ateityje kitus nuo tokių teroristinių politinių aktų atgrasintų?

  Thumb up 7 Thumb down 1

 21. Tikras dūchas tas štrachas.
  Pats debilas ar kitus debilais laiko?
  Aiškiai matosi,kad dėl kažkokių tai priežasčių Malaizijos lėktuvas keičia kryptį.
  Kodėl?
  Reiktų nagrinėti šį epizodą metodiškai.
  Ar juodosiose dėžėse atsispindi tai,kad lėktuvas keičia kryptį?
  O gal pagal dėžių parodymus vaizdas toks,tarsi lėktuvas būtų skridęs tiesia trajektorija?
  Aišku,žydų finansinei piramidei norisi,kad chacholai būtų numušę grįžtantį Putką ,o kariškiai ,atsakydami į tai būtų įvykdę plataus masto invaziją.

  Thumb up 3 Thumb down 6

  • O ką reiškia „Putką“? Negi jau ant tiek degradavęs, kad net Rusijos Prezidento tikrosios pavardės nežinai? O gal sergi nebepagydoma landsbergizmo didybės maniją, kai aplinkui visi, lyginant su Tamsta, tik niekingi menkystos? Užjaučiu.

   Thumb up 17 Thumb down 2

  • Dar gražiau.Juodųjų dėžių nagrinėjimas tik parodė,kad lėktuvas nebuvo piluotojamas gyvo lakūno.Ten visai niekas nefiksuota ir jokių tarpusavio pokalbių net nėra.Net nėra fiksuoto ryšio tarp Ukrainos valdymo pulto ir skrendančio lėktuvo.Ko gero JAV nustos kritikuoti Rusiją ir Rusija pasieks,kad būtų įvestas “ribotas” kontingentas ginti žūstančių civilių piliečių.O mes apie amžiaus aferą su dviem Malazijos Boingais taip ir nesužinosime.Sužinos tik ateinančios kartos.Kalta liks ne JAV,o Ukraina su Šokoladoniu Džo -Porošenko.

   Thumb up 10 Thumb down 0

   • Kad jau ir mūsų kartai pradeda ryškėti kontūrai, jog ne Limonadinis Džo, ne Geležinis Ivanas, o Šokoladinis Petro bet kuriuo atveju pasmerktas tapti tuo Atpirkimo Oželiu. Čia tik laiko klausimas, kada tai bus paskelbta viešai. Didieji visada teisūs…

    Thumb up 12 Thumb down 0

    • Šokoladinio Petro laukia Saakašvilio likimas
     Tik, aišku, šokoladiniui antros kadencijos nematyt, ir dar labai neaišku, ar visą kadenciją kaip tokis chaosas išbus

     Thumb up 10 Thumb down 0

   • Bet buvo rasoma, kad pilotu kabina pilna kraujo, o kiti lavonai su smarve ir bekraujai

    Thumb up 5 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...