Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

Amerikiečių žurnalistas: „Dabartinis tikslas – sugriauti Rusijos ekonomiką, tolimesnis – pakeisti režimą“

2014-11-24 10:39 | Užsienis | Komentarų (66)

Vašingtono paskaičiavimais, naujoji Berlyno siena Kijeve turėtų sustabdyti Eurazijos integraciją. kremlin.ru nuotr.

Amerikos propaganda ir oficiali laikysena Rusijos atžvilgiu dėl Ukrainos slepia niūrias nuotaikas pačioje Amerikoje. Tai atskleidžia garsus JAV geopolitikos apžvalgininkas Pepe Escobar.

Jis kalbėjosi su kai kuriais labai aukštais ir rimtais šaltiniais ir pašnekovais – tais, kurie žino, tačiau nenori rodytis, ir jie visi yra giliai sunerimę.

Štai kokias neoficialiai vyraujančias nuotaikas vienas iš jų, Niujorko strateginis planuotojas, atskleidė JAV žurnalistui:

„Propagandos išpuoliai prieš Putiną, palyginant jį su Hitleriu, yra tokie kraštutiniai, kad jūs galite pagalvoti, jog rusai negali patikėti savo ausimis ir daugiau nebegali pasitikėti JAV jokiomis aplinkybėmis.

Aš negaliu patikėti, kaip mes galėjome įsivelti į tokią situaciją – ginti Ukrainos plėšikus, kuriais Putinas atsikratytų, ir net turėjome įžūlumo į lyderius pastatyti vieną iš blogiausių vagių“.

Pagal oficialius Kijevo duomenis, Donbase sugriauta ne mažiau kaip 65 proc. gyvenamųjų namų ir 10 proc. mokyklų bei vaikų darželių, paralyžiuota veikla daugiau kaip 40 000 vidutinių ir smulkių įmonių. Visoje Ukrainoje nedarbas siekia 40 proc.

„Ukrainos užsienio skolos pasiekė 80 milijardų JAV dol. – ir nesitikėkite, kad Tarptautinis Valiutos Fondas, kuris dabar valdo Ukrainą, elgsis geranoriškai. Pirmiausiai Kijevas negali susimokėti savo milijardinių skolų Gazpromui todėl, kad jis išleidžia visą krūvą pinigų rytų Ukrainos gyventojų terorizavimui“, – pažymi Pepe Escobar.

Antrasis Šaltasis karas – taip dabartinę geopolitinę situaciją apibūdino JAV žurnalistas.

Ir tai – statydama naują Berlyno Sieną Kijeve, ir kaip ieties antgalį panaudodama tam NATO, pradėjo Obamos administracija – kad sustabdytų Eurazijos integraciją.

„Dabartinis tikslas – sugriauti Rusijos ekonomiką, tolimesnis – pakeisti  režimą“, – rašo Pepe Escobar.

Taigi, pažymi žurnalistas, eskalacijos logika yra tokia: ekonomiškai nustekenta Europos Sąjunga – pokštas; vienintelis dalykas, kuris rūpi JAV, – tai NATO, ir didžioji dalis jos narių yra „pakete“, kuris Vašingtone skleidžia tokią vyraujančią nuotaiką – su Putinu elgtis taip, tarsi jis būtų Miloševičius, Sadamas Huseinas ar Gadafis. Ir nėra jokių ženklų, kad Obamos komanda būtų pasirengusi de-eskalacijai.

„Vašingtonas žaidžia rusišką ruletę“, – taip dabartinę geopolitinę situaciją ir Antrąjį Šaltąjį Karą apibūdina JAV žurnalistas Pepe Escobar.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. L’amerique a fait ces preuves comme c’est le cas de donner un changement en
  Lituanie ou on la voit active a travers son enjeu et ces moyens diplomatiques
  et ces diplomates en renfort.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Chuilo Pasiuntinys siundo visokio plauko kales, Babas, Liones, kovoti su perpildytais Super marketais uz zirneliu teise buti tik spec sandeliuke.
  Praeidamas pro bruzgynus paklausiau:
  -Ar jus norit karo?
  Pamirsai?? Kaip nutylejai pasislepus po lapu?
  O mes be musio ruskiui nepasiduosim
  Valinskas issaus Simbolini suvi, as atnesiu nesimbolini kokteili.
  Molotovo kokteili.
  Slava Ukraini!

  Thumb up 2 Thumb down 14

  • Algirdai,-pabuciuok vienam is savo slovinamam chuntos vekejui i genetalijas!Na,pats gi zinai,-kad neaisku,kokios pas ta bruda tos genetalijos?Bet tau tai vistiek!Juk,isgamoms niekas nera svarbu,bile su setonu draugauti! Ir kaip tokius,kaip tamsta musu Lietuvos zemele nesioja?

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Tarp valstybių nėra draugų ar priešų. Yra interesai. Niekinga tik tai, kad JAV nepaiso niekieno interesų. Jie pasaulio valdovai, jiems turi paklust visi. Kad jie nori sužlugdyt Rusiją ir Putiną, tą supranta visi. Ir žlugdo daugiausia savo vasalų rankomis, siundo visokio plauko kales, kad lotų ant rusų. Baisiausia, kad kenčia eiliniai žmonės, žlugdomos ištisos valstybės, supriešinamos tautos.

  Thumb up 15 Thumb down 4

 4. Tie vakarai labai jau cackinasi su teroristais. Nutrauktų vištos šlaunelių ik kt. maisto tiekimą Rusijai ir labai greit viskas ten susitvarkytų. Jei Rusija laužo visas sutartis,tai ko nesulaužyt sutarčių apie šlaunelių tiekimą?

  Thumb up 4 Thumb down 12

  • tipiškas bolševikinis mastymas, nors budionovka pakeista į beretę.

   Thumb up 11 Thumb down 4

  • O tavo galvelėje tik ryžių nuokulos .
   Savo tokiomis kalbomis artini karą daune, nelaimingas.

   Thumb up 5 Thumb down 3

 5. palyginimui

  2014-11-24 – 15:03

  Rusija prisipažįsta nesuvokianti strategijos dėsnių. Todėl galėtų pasimokyti žaisti Go, tai ženkliai pagerintų strategijos dėsnių suvokimo gebėjimus.

  Rusijos ekonominės galios dydis šiandien sudaro vos ne vos 2 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius nesiekia 143 milijonų gyventojų.

  Europos sąjungos ekonominės galios dydis šiandien viršija 25 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius viršija 503 milijonų gyventojų.

  Jungtinių Amerikos valstijų ekonominės galios dydis įiandien viršija 40 trilijonų dolerių. Gyventojų skaičius viršija 320 milijonų gyventojų.

  V. Putino režimo politiką atsisakė palaikyti Kinija, Indija, Š.Korėja, bei visos Islamo valstybės.

  Thumb up 4 Thumb down 23

 6. Zemiau turejo buti:
  Šitaip nueisite i Trecia Pasauluni Kara…

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Ne jūs ir ne mes, o Putino kremlinų režimas Rusijoje link to eina. Ten ir gaus galą.

   Thumb up 1 Thumb down 5

 7. Tiems kam minetas Pepe Escobar vaidenas kazkokiu nebeegzistuojanciu, pasiziurekite pvz. …w.huffingtonpost.com/pepe-escobar/
  Žinotina kad ir vakaruose tokiu kaip jis nestinga. Tai nera parsidaveliai rusams, o paprasciausiai mastantys ir atsakingi zmones.Kalbantys pries si straipsni arba yra uzzombinti vedanciosios propagandos Lietuvoje, arba nemastantys, arba labiausiai tiketina – pikti ir piktybiniai zmones, kurie nejaucia tikros atsakomybes nei uz Lietuva, nei uz pasauli, nei palaiko teisybe…
  As irgi visada bekompromisiskai buvau uz Lietuvos Nepriklausomybe ir pries rusu valdzia Lietuvoje iki 1991-ju, pries ta falsifikuota komunizma neva…
  Bet tik savanaudis, gal kuriam Lietuvoje po tu 1991-ju yra gerai, nebenori netgi matyti kas nutiko Lietuvai, kad pvz. milijonas lietuviu buvo priversti palikti krasta…
  Absurdas ir toliau yra ginti tvarka, kuri uzvalde Lietuva po 1991-ju !
  Pavyzdys jums yra Kinija…aisku ne tuo laisviu ar oro uzterstumo atzvilgiu…
  Pavyzdys ir negincijamas yra tuo, kad Kinijoje ivykus dar gilesnems reformoms nei Lietuvoje, ten per ta pati laikotarpi ekonomika paaugo bent 50 kartu, o Lietuvos nusmuko. Kinijoje neatsirado 50% bedarbyste, nors ir sugriauta maoistine sistema !
  Gi sugrazinkite i Lietuva ta musu isvykeliu milijona ir turesite dar daugiau nei 50% bedarbyste !
  Tad argi neaisku kad TIKRAI KAZKAS LIETUVOJE VYKO LABAI BLOGAI, VYKDANT VALSTYBINE IR EKONOMINE REFORMA !
  Juk Kinija mazdaug pries ta pat laikotarpi 25 metu buvo tikrai dar labai pilka valstybe, po tu totalaus maoistinio apribojimo laikmecio…
  O ir taip daugelio kritikuojamoje Rusijoje gi bedarbyste dar ir dabar bent dvigubai mazesne nei Lietuvoje, nors ja gal paliko ne 25% gyventoju, o tik gal 0.25% !
  Tad gal Lietuvai isvis reikia patyleti !!!!????
  Nes patikekite kad tikrai yra didziule galimybe istorijoje jog uz didybe, uz kaimynukirsinima tarpusavyje ir i vieno is ju valdzia, dar baisesniu nusikalteliu atvedima nei buvo, bus atlyginta nubaudziant…
  Ir tai yra ne del rusu kersto, tai yra del jusu paciu autoriteto susigadinimo geruju zmoniu tarpe ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje…
  Lietuviai isgarses savo besmegeniskumu ir agresyvumu bei pykciu…
  Nes kai jus beslepsite, gi nepaslepsite TAI, kas stovi uz vadinamo maidano Kijeve, lozungo ir uz neva demokratijos palaikytoju fronto…
  Zinios apie tikrove plinta ir nuo to nepabegsite…
  Ne taip turetu buti pasaulyje pleciama demokratija, jei ji tikra…, ne melu, diversijomis, false flagais, prievarta ir ginklu, kai juk yra budu taikiai is priesu pasidaryti draugus…
  Patikekite, kad juk Rusija po Gorbaciovo ir Jelcino eros ejo link draugystes su vakarais !
  Deja gi, nebuvo nustota su Rusija elgtis ir toliau lyg su TSRS (CCCP)…
  Šitaip neisite i Trecia Pasauluni Kara…
  Ir jau nebegalesite nei gailetis…
  Jusu piktos dvasios bus kazkur Anapus, kaip ir musu visu…

  Thumb up 22 Thumb down 3

 8. Rusija prisipažįsta nesuvokianti strategijos dėsnių. Todėl galėtų pasimokyti žaisti Go, tai ženkliai pagerintų strategijos dėsnių suvokimo gebėjimus.

  Rusijos ekonominės galios dydis šiandien sudaro vos ne vos 2 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius nesiekia 143 milijonų gyventojų.

  Europos sąjungos ekonominės galios dydis šiandien viršija 25 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius viršija 503 milijonų gyventojų.

  Jungtinių Amerikos valstijų ekonominės galios dydis įiandien viršija 40 trilijonų dolerių. Gyventojų skaičius viršija 320 milijonų gyventojų.

  V. Putino režimo politiką atsisakė palaikyti Kinija, Indija, Š.Korėja, bei visos Islamo valstybės.

  Thumb up 2 Thumb down 17

 9. Visas šis straipsnis sutampa su laida “Вечер с Владимиром Соловьевым” odin k odnomy! Niekas nekalba kiek tonų šaudmenų sunaudoja separatistai, iš kur tokie didžiuliai kiekiai pas juos, kad kasdien intensyviai jų minosvaidžiai šaudo…

  Niekas nekalba kodėl Ukrainos kariuomenė naudoja sunkiuosius ginklus – šiaip sau, dėl pasilinksminimo, dėl to kad nekenčia rusakalbių?

  Thumb up 3 Thumb down 18

  • Šiame straipsnyje nekalbama ir apie “Lietuva Ukrainai tieks ginkluotės elementų”, nekalbama ir apie nenorinčius kariauti už oligarchus ir t.t.. Na o noras pakeisti rėžimą būdingas ne vien kapitalistiniam pasauliui ar ne ?

   Thumb up 15 Thumb down 3

 10. mums viskas ir taip aisku kad lietuva sulindo amerikonams y viena nepatogia vieta. bet kencia ne jie o mes paprasti zmones. ko reikia ukrainoje mums? tegul vieni vagys issiaiskina su kitais ir be musu. tiesa amerikonas raso. kas galite paskaitykite uzsienio spauda ir pamatysite ka daro musu klapciukai o amerikonai tupi tarsi po varnalesa ir laukia kas cia bus toliau. labai jau nori tureti raketines bazes prie rusijos sienu. matomai nori ir musu prezidente. bet ir durnam aisku kad putinas to neleis. tad dabar pjudo lietuva su rusija atsieit jus durneliai muskites o putinui pagrasinus mes jau atsirasime vietoj su savo raketomis. nu koja jau ykelta. kaip bus ykelta ir kita tapsime karo placdarmu ir patranku mesa. kasdziaugsis? nejau musu valdzia? bet ar tikrai tik ji?

  Thumb up 28 Thumb down 2

  • Na lietuva ir Lietuva matomai yra skirtingos, nes nebeaišku kaip ji nors ir nedidelė sulindo. O kaip sako senoliu išmintis už kvailį yra baisesnis tik kvailys su iniciatyva. Jei pats save priskiri prie tos lietuvos tai į ta nepatogia vieta sulindai ir pats :)

   Thumb up 6 Thumb down 6

   • Pritariu, jog Lietuva ir Lietuvos valdžia nėra tas pats. Bet…Kaip bebūtų apmaudu, visuomenei yra privaloma SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ.
    Be to, kai kas irgi juk taip apibendrindavo…Pavyzdžiui- “čia Lietuva, čia viskas įmanoma…”. Gal ir čia nereikėjo taip tapatinti Lietuvos su korumpuota teisėsauga? Bet juk išsprūsdavo.
    Taigi, Lietuva yra ne tik valdžia, bet ir tyliai jai pritarianti visuomenė. Ir niekur nuo to nepasislėpsi…

    Thumb up 12 Thumb down 1

    • Na nevisai tyliai, net komentaruose reiškiasi lietuviškos ar rusiškos spaudos propagandos pripūsti patriotai kurie savo komentarais parodo ką galima padaryti iš lietuviško glušiaus :)

     Thumb up 4 Thumb down 4

 11. Pepe Eskobar-naujas SS(SerGej Siokolioff) nickas?Jis kalbėjosi su KAI KURIAIS labai aukštais ir rimtais ŠALTINIAIS ir pašnekovais?, bet kurie nenori rodytis.O kuris gi AUKŠTAS ir RIMTAS šaltinis Latvių gatvėje norėtų
  indentifikuotis? Net ir pats SS to nenori ir pasirašo nieko neįpareigojančiu KK.
  Nėr kuo stebėtis, pirmadienis gi.KK chebrantas, gulėdamas po stalu, pajuto aukšto šaltinio, nenorinčio rodytis, rimtą srovę visą tai ir surašė.Pochmielas gi rekalingas.Xuilo slava.

  Thumb up 3 Thumb down 18

 12. kad Vakarai pervertino savo galimybes..Petras 1-asis atvere Rusijai kelia i Vakarus,Putinas-i Rytus.Sito proceso,ko gero,jau nebesustabdys.Vakarai praranda Rusija.

  Thumb up 15 Thumb down 3

  • Vakarai prarado ir šiaurės Korėją, Kubą ir dar begalė šalių, bet svarbiausia, užsitikrino lietuvišku komunistų-aktyvistų nuolatinį įrodinėjimą jog jie jau pakeitė religiją ir yra ištikimi vakarų tarnai ir sąjungininkai.

   Thumb up 18 Thumb down 0

   • ar ne tai svarbiausia? Be to, dabartinės valdančiuosius ta komunistinė praeitis žiauriai kompleksuoja. Ir čia turbūt reikia psichologo pagalvos.

    Thumb up 7 Thumb down 0

    • Kas kompleksuoja? Pavyzdžiu prašom pateikti. Tiesiog kai kurių komunistinio laikotarpio biografija yra pamažu naikinama lyg to nebuvo. Tačiau tai greičiau lietuviškas gudrumas, jei neparašyta tai kvailys ir nežinos.

     Thumb up 3 Thumb down 0

    • nėra balanso, o per didelis pataikavimas, tai galima vertinti kaip kompleksą komunistinei praeičiai

     Thumb up 4 Thumb down 0

     • Tai būdinga ir visiems esantiems valdžioje ir net nebuvusiems komunistais. Taip įrodinėjama jog Lietuva iš komunistinės pavirto tikra demokratine-kapitalistine – greičiausia besivystančia valstybę :)

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • Na, nežinau…Esu komunistas, valdžioj nebuvau ( ir nenoriu ), bet ir nekompleksuoju :)
      :)
      O štai landsbergininkai ( buvę bei esami) kartais kompleksuoja. Nes bijo prisipažint, jog tokie yra…:)
      :)

      Thumb up 9 Thumb down 0

     • Pritariu. Taip, greičiausiai besivystančia į prišiktus obaminius vystyklus.

      Thumb up 5 Thumb down 1

 13. vasingtono tikslai ne amzini,taciau jais pasinaudojus LT valdzia turi galimybe igyvendinti savo komercinius tikslus LT pilieciu saskaita.garsiau uz visus,kaltindami rusijos politika,laukia kol atjungs dujas,kad nevykes SDT verslo planas neatrodytu toks abgailetinas.

  Thumb up 12 Thumb down 3

  • o gal čia mūsiškiai su Rusija, susitarę, bendrai, veikdami išvien? (Juk ką mes žinom, kas tie SDT akcininkai Bermuduose, gal kokie rusai????)

   Thumb up 1 Thumb down 4

  • Jei jau esi Vašingtono ir LT valdžios komerciniu tikslų žinovas ir žinai tai ko neskaitėme spaudoje ar negirdėjome rusiškoje propagandoje, tai pasidalink su skaitytojais.

   Thumb up 6 Thumb down 1

 14. DĖL DIKTATŪROS IR “JAV DEMOKRATIJOS”

  Per Antrąjį pasaulinį karą, prasidėjus Japonijos karo veiksmams prieš JAV, Amerikos prezidentas Ruzveltas nurodė suimt visus JAV piliečius, turėjusius bent kiek japoniško “kraujo”, ir patalpint juos į koncentracijos stovyklas. Tokių buvo net 112 tūkstančių žmonių.
  Didžiojoj Britanijoj Antrojo pasaulinio karo metais buvo represuota 74 tūkstančiai žmonių…

  Thumb up 12 Thumb down 3

  • Pasakes A, pasakyk ir be.
   Kiek makaku is Kvantuno armijos, pasidavusiu japonu draugui Stalinui, vel Fudzijama isvydo?
   10% ar 11 ?

   Thumb up 1 Thumb down 9

 15. musu visu komentarai bereiksmiai – atitinkami veiksmai reikalingi – stai kas
  progu pasikeitimams turejome – ju buvo: ir Prezidento rinkimai, ir Seimo rinkimai – greitai Mero rinkimai – na ir kas? gyvename taip kaip nusipelneme gyventi…

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • o nusipelneme, -kaip net nesapnavom: mersai, dzinsai, prostitutes…
   Amerika! karoce.
   Ainu i vaistne aliaus.
   Uz Lietuva, vyrai!
   Uz Landsbergi.

   Thumb up 2 Thumb down 9

  • Ar nesusimastai, jog tai kad tu eini į rinkimus kuriuose visuomenė laimėti negali, likusi dalis visuomenės ir priversta gyventi taip kaip jiems leidžia nusipelnę valdžios? Tik naivus kvailys/ė gali nematyti politinės-valstybinės sistemos, rinkimų sistemos, teisingumo sistemos problemų. Jei šias problemas nesugebi susieti su lietuviškais buvusios komunistinės sistemos tarnais, kurie nepriklausomai nuo rinkimų vis vien jau po 20 metų yra valdžioje, tai vieninteliai „atitinkami veiksmai“ yra visiškas bet kokios valdžios rinkimų ignoravimas.

   Thumb up 5 Thumb down 2

   • Reikia su Vytautu Profesoriumi susieti ( susisieti), taip? Kalbėk jau atviru tekstu ! :)
    :)

    Thumb up 5 Thumb down 0

 16. rasoma: ,,Putinas kaip ir kiekvienas diktatorius leidzia reikstis tik sau palankiems veikejams,, –
  o kaip su miusu zmonemis Lietuvoje – uzdraustos temos juk – tabu, o zmones kaip su zmonemis vyksta? kurie issako kitokia nuomone kaip jie traktuojami?

  Thumb up 17 Thumb down 1

  • Jei savo asmeninę ekonomiką sieji su Rusijos ar Lietuvos ekonomika, matomai esi arba valdžios versle, arba daug skaitantis kvailys :)

   Thumb up 0 Thumb down 8

 17. Neisivaisduojat ,kas rusijoj dedas , bet labai aisku , yra jauni zmones pries putina ir seni ssrs palikuonis, propogandos aukos. Putinas kaip ir kiekvienas diktatorius leidzia reikstis tik sau palankiems veikejams , visa jo struktura pastatyta ant baimes , nes visi zino ka jis gali padaryti del savo tikslu.

  Thumb up 1 Thumb down 17

  • o pas mus baimės atseit nėra, ant blakstienų kitaip mąstantys nestatomi ir nepersekiojami :)

   Thumb up 15 Thumb down 3

  • Jauniems reikia pinigų narkotikams,svaigalams,prostitutėms.Todėl jie ir parsiduoda doleriams.Jiems nerūpi valstybės gerovė,tai matėsi po Maidano-vaikė kaip šunis iš aikštės.

   Thumb up 14 Thumb down 3

 18. drg. Putino sveikata biski primena drg. V. Jankausko sveikata nuo Macuku. Raskite 10 skirtumu.

  Thumb up 2 Thumb down 12

 19. O man kyla klausimas – kam dirba Lietuvos valdzios virsuneles? Ar tikrai visi isitikine kad uz tuos balsavome? Ar jie klause nors vieno is jusu kaip pasielgti? Puikiaja ledi galima suprasti – specifinis amzius su savais ipatumais, – bet kiti? Ka ir apie ka jie galvoja? Kas mes jiems?

  Thumb up 16 Thumb down 2

 20. turejo but nepriklausoma neutrali valstybe.Amerikonams nereikejo I ja lyst su blokais ar ES su sutartimis.

  Thumb up 16 Thumb down 2

  • Ukraina – tik įrankis prieš Rusiją. Kada nors, kai Ukraina bus sudraskyta į gabalus, tie, kurie pasidavė emocijoms su Maidanu, tą supras.

   Thumb up 15 Thumb down 3

   • dristu abejoti,kad bandera ka supras,na ziurint pagal mano kaimynus,tai keletas suprato,ir numete ta supuvusia megzta berete

    Thumb up 15 Thumb down 3

 21. Niekam tas jusu Chuilo nemaise…
  pakol Kryme i spastus nepakliuvo.
  Dabar teks nugalabyt.

  Thumb up 3 Thumb down 18 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...