Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 6 Ketvirtadienis
 

Amerikiečių žurnalistas: „Dabartinis tikslas – sugriauti Rusijos ekonomiką, tolimesnis – pakeisti režimą“

2014-11-24 10:39 | Užsienis | Komentarų (66)

Vašingtono paskaičiavimais, naujoji Berlyno siena Kijeve turėtų sustabdyti Eurazijos integraciją. kremlin.ru nuotr.

Amerikos propaganda ir oficiali laikysena Rusijos atžvilgiu dėl Ukrainos slepia niūrias nuotaikas pačioje Amerikoje. Tai atskleidžia garsus JAV geopolitikos apžvalgininkas Pepe Escobar.

Jis kalbėjosi su kai kuriais labai aukštais ir rimtais šaltiniais ir pašnekovais – tais, kurie žino, tačiau nenori rodytis, ir jie visi yra giliai sunerimę.

Štai kokias neoficialiai vyraujančias nuotaikas vienas iš jų, Niujorko strateginis planuotojas, atskleidė JAV žurnalistui:

„Propagandos išpuoliai prieš Putiną, palyginant jį su Hitleriu, yra tokie kraštutiniai, kad jūs galite pagalvoti, jog rusai negali patikėti savo ausimis ir daugiau nebegali pasitikėti JAV jokiomis aplinkybėmis.

Aš negaliu patikėti, kaip mes galėjome įsivelti į tokią situaciją – ginti Ukrainos plėšikus, kuriais Putinas atsikratytų, ir net turėjome įžūlumo į lyderius pastatyti vieną iš blogiausių vagių“.

Pagal oficialius Kijevo duomenis, Donbase sugriauta ne mažiau kaip 65 proc. gyvenamųjų namų ir 10 proc. mokyklų bei vaikų darželių, paralyžiuota veikla daugiau kaip 40 000 vidutinių ir smulkių įmonių. Visoje Ukrainoje nedarbas siekia 40 proc.

„Ukrainos užsienio skolos pasiekė 80 milijardų JAV dol. – ir nesitikėkite, kad Tarptautinis Valiutos Fondas, kuris dabar valdo Ukrainą, elgsis geranoriškai. Pirmiausiai Kijevas negali susimokėti savo milijardinių skolų Gazpromui todėl, kad jis išleidžia visą krūvą pinigų rytų Ukrainos gyventojų terorizavimui“, – pažymi Pepe Escobar.

Antrasis Šaltasis karas – taip dabartinę geopolitinę situaciją apibūdino JAV žurnalistas.

Ir tai – statydama naują Berlyno Sieną Kijeve, ir kaip ieties antgalį panaudodama tam NATO, pradėjo Obamos administracija – kad sustabdytų Eurazijos integraciją.

„Dabartinis tikslas – sugriauti Rusijos ekonomiką, tolimesnis – pakeisti  režimą“, – rašo Pepe Escobar.

Taigi, pažymi žurnalistas, eskalacijos logika yra tokia: ekonomiškai nustekenta Europos Sąjunga – pokštas; vienintelis dalykas, kuris rūpi JAV, – tai NATO, ir didžioji dalis jos narių yra „pakete“, kuris Vašingtone skleidžia tokią vyraujančią nuotaiką – su Putinu elgtis taip, tarsi jis būtų Miloševičius, Sadamas Huseinas ar Gadafis. Ir nėra jokių ženklų, kad Obamos komanda būtų pasirengusi de-eskalacijai.

„Vašingtonas žaidžia rusišką ruletę“, – taip dabartinę geopolitinę situaciją ir Antrąjį Šaltąjį Karą apibūdina JAV žurnalistas Pepe Escobar.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. L’amerique a fait ces preuves comme c’est le cas de donner un changement en
  Lituanie ou on la voit active a travers son enjeu et ces moyens diplomatiques
  et ces diplomates en renfort.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Chuilo Pasiuntinys siundo visokio plauko kales, Babas, Liones, kovoti su perpildytais Super marketais uz zirneliu teise buti tik spec sandeliuke.
  Praeidamas pro bruzgynus paklausiau:
  -Ar jus norit karo?
  Pamirsai?? Kaip nutylejai pasislepus po lapu?
  O mes be musio ruskiui nepasiduosim
  Valinskas issaus Simbolini suvi, as atnesiu nesimbolini kokteili.
  Molotovo kokteili.
  Slava Ukraini!

  Thumb up 2 Thumb down 14

  • Algirdai,-pabuciuok vienam is savo slovinamam chuntos vekejui i genetalijas!Na,pats gi zinai,-kad neaisku,kokios pas ta bruda tos genetalijos?Bet tau tai vistiek!Juk,isgamoms niekas nera svarbu,bile su setonu draugauti! Ir kaip tokius,kaip tamsta musu Lietuvos zemele nesioja?

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Tarp valstybių nėra draugų ar priešų. Yra interesai. Niekinga tik tai, kad JAV nepaiso niekieno interesų. Jie pasaulio valdovai, jiems turi paklust visi. Kad jie nori sužlugdyt Rusiją ir Putiną, tą supranta visi. Ir žlugdo daugiausia savo vasalų rankomis, siundo visokio plauko kales, kad lotų ant rusų. Baisiausia, kad kenčia eiliniai žmonės, žlugdomos ištisos valstybės, supriešinamos tautos.

  Thumb up 15 Thumb down 4

 4. Tie vakarai labai jau cackinasi su teroristais. Nutrauktų vištos šlaunelių ik kt. maisto tiekimą Rusijai ir labai greit viskas ten susitvarkytų. Jei Rusija laužo visas sutartis,tai ko nesulaužyt sutarčių apie šlaunelių tiekimą?

  Thumb up 4 Thumb down 12

  • tipiškas bolševikinis mastymas, nors budionovka pakeista į beretę.

   Thumb up 11 Thumb down 4

  • O tavo galvelėje tik ryžių nuokulos .
   Savo tokiomis kalbomis artini karą daune, nelaimingas.

   Thumb up 5 Thumb down 3

 5. palyginimui

  2014-11-24 – 15:03

  Rusija prisipažįsta nesuvokianti strategijos dėsnių. Todėl galėtų pasimokyti žaisti Go, tai ženkliai pagerintų strategijos dėsnių suvokimo gebėjimus.

  Rusijos ekonominės galios dydis šiandien sudaro vos ne vos 2 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius nesiekia 143 milijonų gyventojų.

  Europos sąjungos ekonominės galios dydis šiandien viršija 25 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius viršija 503 milijonų gyventojų.

  Jungtinių Amerikos valstijų ekonominės galios dydis įiandien viršija 40 trilijonų dolerių. Gyventojų skaičius viršija 320 milijonų gyventojų.

  V. Putino režimo politiką atsisakė palaikyti Kinija, Indija, Š.Korėja, bei visos Islamo valstybės.

  Thumb up 4 Thumb down 23

 6. Zemiau turejo buti:
  Šitaip nueisite i Trecia Pasauluni Kara…

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Ne jūs ir ne mes, o Putino kremlinų režimas Rusijoje link to eina. Ten ir gaus galą.

   Thumb up 1 Thumb down 5

 7. Tiems kam minetas Pepe Escobar vaidenas kazkokiu nebeegzistuojanciu, pasiziurekite pvz. …w.huffingtonpost.com/pepe-escobar/
  Žinotina kad ir vakaruose tokiu kaip jis nestinga. Tai nera parsidaveliai rusams, o paprasciausiai mastantys ir atsakingi zmones.Kalbantys pries si straipsni arba yra uzzombinti vedanciosios propagandos Lietuvoje, arba nemastantys, arba labiausiai tiketina – pikti ir piktybiniai zmones, kurie nejaucia tikros atsakomybes nei uz Lietuva, nei uz pasauli, nei palaiko teisybe…
  As irgi visada bekompromisiskai buvau uz Lietuvos Nepriklausomybe ir pries rusu valdzia Lietuvoje iki 1991-ju, pries ta falsifikuota komunizma neva…
  Bet tik savanaudis, gal kuriam Lietuvoje po tu 1991-ju yra gerai, nebenori netgi matyti kas nutiko Lietuvai, kad pvz. milijonas lietuviu buvo priversti palikti krasta…
  Absurdas ir toliau yra ginti tvarka, kuri uzvalde Lietuva po 1991-ju !
  Pavyzdys jums yra Kinija…aisku ne tuo laisviu ar oro uzterstumo atzvilgiu…
  Pavyzdys ir negincijamas yra tuo, kad Kinijoje ivykus dar gilesnems reformoms nei Lietuvoje, ten per ta pati laikotarpi ekonomika paaugo bent 50 kartu, o Lietuvos nusmuko. Kinijoje neatsirado 50% bedarbyste, nors ir sugriauta maoistine sistema !
  Gi sugrazinkite i Lietuva ta musu isvykeliu milijona ir turesite dar daugiau nei 50% bedarbyste !
  Tad argi neaisku kad TIKRAI KAZKAS LIETUVOJE VYKO LABAI BLOGAI, VYKDANT VALSTYBINE IR EKONOMINE REFORMA !
  Juk Kinija mazdaug pries ta pat laikotarpi 25 metu buvo tikrai dar labai pilka valstybe, po tu totalaus maoistinio apribojimo laikmecio…
  O ir taip daugelio kritikuojamoje Rusijoje gi bedarbyste dar ir dabar bent dvigubai mazesne nei Lietuvoje, nors ja gal paliko ne 25% gyventoju, o tik gal 0.25% !
  Tad gal Lietuvai isvis reikia patyleti !!!!????
  Nes patikekite kad tikrai yra didziule galimybe istorijoje jog uz didybe, uz kaimynukirsinima tarpusavyje ir i vieno is ju valdzia, dar baisesniu nusikalteliu atvedima nei buvo, bus atlyginta nubaudziant…
  Ir tai yra ne del rusu kersto, tai yra del jusu paciu autoriteto susigadinimo geruju zmoniu tarpe ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje…
  Lietuviai isgarses savo besmegeniskumu ir agresyvumu bei pykciu…
  Nes kai jus beslepsite, gi nepaslepsite TAI, kas stovi uz vadinamo maidano Kijeve, lozungo ir uz neva demokratijos palaikytoju fronto…
  Zinios apie tikrove plinta ir nuo to nepabegsite…
  Ne taip turetu buti pasaulyje pleciama demokratija, jei ji tikra…, ne melu, diversijomis, false flagais, prievarta ir ginklu, kai juk yra budu taikiai is priesu pasidaryti draugus…
  Patikekite, kad juk Rusija po Gorbaciovo ir Jelcino eros ejo link draugystes su vakarais !
  Deja gi, nebuvo nustota su Rusija elgtis ir toliau lyg su TSRS (CCCP)…
  Šitaip neisite i Trecia Pasauluni Kara…
  Ir jau nebegalesite nei gailetis…
  Jusu piktos dvasios bus kazkur Anapus, kaip ir musu visu…

  Thumb up 22 Thumb down 3

 8. Rusija prisipažįsta nesuvokianti strategijos dėsnių. Todėl galėtų pasimokyti žaisti Go, tai ženkliai pagerintų strategijos dėsnių suvokimo gebėjimus.

  Rusijos ekonominės galios dydis šiandien sudaro vos ne vos 2 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius nesiekia 143 milijonų gyventojų.

  Europos sąjungos ekonominės galios dydis šiandien viršija 25 trilijonus dolerių.
  Gyventojų skaičius viršija 503 milijonų gyventojų.

  Jungtinių Amerikos valstijų ekonominės galios dydis įiandien viršija 40 trilijonų dolerių. Gyventojų skaičius viršija 320 milijonų gyventojų.

  V. Putino režimo politiką atsisakė palaikyti Kinija, Indija, Š.Korėja, bei visos Islamo valstybės.

  Thumb up 2 Thumb down 17

 9. Visas šis straipsnis sutampa su laida “Вечер с Владимиром Соловьевым” odin k odnomy! Niekas nekalba kiek tonų šaudmenų sunaudoja separatistai, iš kur tokie didžiuliai kiekiai pas juos, kad kasdien intensyviai jų minosvaidžiai šaudo…

  Niekas nekalba kodėl Ukrainos kariuomenė naudoja sunkiuosius ginklus – šiaip sau, dėl pasilinksminimo, dėl to kad nekenčia rusakalbių?

  Thumb up 3 Thumb down 18

  • Šiame straipsnyje nekalbama ir apie “Lietuva Ukrainai tieks ginkluotės elementų”, nekalbama ir apie nenorinčius kariauti už oligarchus ir t.t.. Na o noras pakeisti rėžimą būdingas ne vien kapitalistiniam pasauliui ar ne ?

   Thumb up 15 Thumb down 3

 10. mums viskas ir taip aisku kad lietuva sulindo amerikonams y viena nepatogia vieta. bet kencia ne jie o mes paprasti zmones. ko reikia ukrainoje mums? tegul vieni vagys issiaiskina su kitais ir be musu. tiesa amerikonas raso. kas galite paskaitykite uzsienio spauda ir pamatysite ka daro musu klapciukai o amerikonai tupi tarsi po varnalesa ir laukia kas cia bus toliau. labai jau nori tureti raketines bazes prie rusijos sienu. matomai nori ir musu prezidente. bet ir durnam aisku kad putinas to neleis. tad dabar pjudo lietuva su rusija atsieit jus durneliai muskites o putinui pagrasinus mes jau atsirasime vietoj su savo raketomis. nu koja jau ykelta. kaip bus ykelta ir kita tapsime karo placdarmu ir patranku mesa. kasdziaugsis? nejau musu valdzia? bet ar tikrai tik ji?

  Thumb up 28 Thumb down 2

  • Na lietuva ir Lietuva matomai yra skirtingos, nes nebeaišku kaip ji nors ir nedidelė sulindo. O kaip sako senoliu išmintis už kvailį yra baisesnis tik kvailys su iniciatyva. Jei pats save priskiri prie tos lietuvos tai į ta nepatogia vieta sulindai ir pats :)

   Thumb up 6 Thumb down 6

   • Pritariu, jog Lietuva ir Lietuvos valdžia nėra tas pats. Bet…Kaip bebūtų apmaudu, visuomenei yra privaloma SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ.
    Be to, kai kas irgi juk taip apibendrindavo…Pavyzdžiui- “čia Lietuva, čia viskas įmanoma…”. Gal ir čia nereikėjo taip tapatinti Lietuvos su korumpuota teisėsauga? Bet juk išsprūsdavo.
    Taigi, Lietuva yra ne tik valdžia, bet ir tyliai jai pritarianti visuomenė. Ir niekur nuo to nepasislėpsi…

    Thumb up 12 Thumb down 1

    • Na nevisai tyliai, net komentaruose reiškiasi lietuviškos ar rusiškos spaudos propagandos pripūsti patriotai kurie savo komentarais parodo ką galima padaryti iš lietuviško glušiaus :)

     Thumb up 4 Thumb down 4

 11. Pepe Eskobar-naujas SS(SerGej Siokolioff) nickas?Jis kalbėjosi su KAI KURIAIS labai aukštais ir rimtais ŠALTINIAIS ir pašnekovais?, bet kurie nenori rodytis.O kuris gi AUKŠTAS ir RIMTAS šaltinis Latvių gatvėje norėtų
  indentifikuotis? Net ir pats SS to nenori ir pasirašo nieko neįpareigojančiu KK.
  Nėr kuo stebėtis, pirmadienis gi.KK chebrantas, gulėdamas po stalu, pajuto aukšto šaltinio, nenorinčio rodytis, rimtą srovę visą tai ir surašė.Pochmielas gi rekalingas.Xuilo slava.

  Thumb up 3 Thumb down 18

 12. kad Vakarai pervertino savo galimybes..Petras 1-asis atvere Rusijai kelia i Vakarus,Putinas-i Rytus.Sito proceso,ko gero,jau nebesustabdys.Vakarai praranda Rusija.

  Thumb up 15 Thumb down 3

  • Vakarai prarado ir šiaurės Korėją, Kubą ir dar begalė šalių, bet svarbiausia, užsitikrino lietuvišku komunistų-aktyvistų nuolatinį įrodinėjimą jog jie jau pakeitė religiją ir yra ištikimi vakarų tarnai ir sąjungininkai.

   Thumb up 18 Thumb down 0

   • ar ne tai svarbiausia? Be to, dabartinės valdančiuosius ta komunistinė praeitis žiauriai kompleksuoja. Ir čia turbūt reikia psichologo pagalvos.

    Thumb up 7 Thumb down 0

    • Kas kompleksuoja? Pavyzdžiu prašom pateikti. Tiesiog kai kurių komunistinio laikotarpio biografija yra pamažu naikinama lyg to nebuvo. Tačiau tai greičiau lietuviškas gudrumas, jei neparašyta tai kvailys ir nežinos.

     Thumb up 3 Thumb down 0

    • nėra balanso, o per didelis pataikavimas, tai galima vertinti kaip kompleksą komunistinei praeičiai

     Thumb up 4 Thumb down 0

     • Tai būdinga ir visiems esantiems valdžioje ir net nebuvusiems komunistais. Taip įrodinėjama jog Lietuva iš komunistinės pavirto tikra demokratine-kapitalistine – greičiausia besivystančia valstybę :)

      Thumb up 5 Thumb down 0

     • Na, nežinau…Esu komunistas, valdžioj nebuvau ( ir nenoriu ), bet ir nekompleksuoju :)
      :)
      O štai landsbergininkai ( buvę bei esami) kartais kompleksuoja. Nes bijo prisipažint, jog tokie yra…:)
      :)

      Thumb up 9 Thumb down 0

     • Pritariu. Taip, greičiausiai besivystančia į prišiktus obaminius vystyklus.

      Thumb up 5 Thumb down 1

 13. vasingtono tikslai ne amzini,taciau jais pasinaudojus LT valdzia turi galimybe igyvendinti savo komercinius tikslus LT pilieciu saskaita.garsiau uz visus,kaltindami rusijos politika,laukia kol atjungs dujas,kad nevykes SDT verslo planas neatrodytu toks abgailetinas.

  Thumb up 12 Thumb down 3

  • o gal čia mūsiškiai su Rusija, susitarę, bendrai, veikdami išvien? (Juk ką mes žinom, kas tie SDT akcininkai Bermuduose, gal kokie rusai????)

   Thumb up 1 Thumb down 4

  • Jei jau esi Vašingtono ir LT valdžios komerciniu tikslų žinovas ir žinai tai ko neskaitėme spaudoje ar negirdėjome rusiškoje propagandoje, tai pasidalink su skaitytojais.

   Thumb up 6 Thumb down 1

 14. DĖL DIKTATŪROS IR “JAV DEMOKRATIJOS”

  Per Antrąjį pasaulinį karą, prasidėjus Japonijos karo veiksmams prieš JAV, Amerikos prezidentas Ruzveltas nurodė suimt visus JAV piliečius, turėjusius bent kiek japoniško “kraujo”, ir patalpint juos į koncentracijos stovyklas. Tokių buvo net 112 tūkstančių žmonių.
  Didžiojoj Britanijoj Antrojo pasaulinio karo metais buvo represuota 74 tūkstančiai žmonių…

  Thumb up 12 Thumb down 3

  • Pasakes A, pasakyk ir be.
   Kiek makaku is Kvantuno armijos, pasidavusiu japonu draugui Stalinui, vel Fudzijama isvydo?
   10% ar 11 ?

   Thumb up 1 Thumb down 9

 15. musu visu komentarai bereiksmiai – atitinkami veiksmai reikalingi – stai kas
  progu pasikeitimams turejome – ju buvo: ir Prezidento rinkimai, ir Seimo rinkimai – greitai Mero rinkimai – na ir kas? gyvename taip kaip nusipelneme gyventi…

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • o nusipelneme, -kaip net nesapnavom: mersai, dzinsai, prostitutes…
   Amerika! karoce.
   Ainu i vaistne aliaus.
   Uz Lietuva, vyrai!
   Uz Landsbergi.

   Thumb up 2 Thumb down 9

  • Ar nesusimastai, jog tai kad tu eini į rinkimus kuriuose visuomenė laimėti negali, likusi dalis visuomenės ir priversta gyventi taip kaip jiems leidžia nusipelnę valdžios? Tik naivus kvailys/ė gali nematyti politinės-valstybinės sistemos, rinkimų sistemos, teisingumo sistemos problemų. Jei šias problemas nesugebi susieti su lietuviškais buvusios komunistinės sistemos tarnais, kurie nepriklausomai nuo rinkimų vis vien jau po 20 metų yra valdžioje, tai vieninteliai „atitinkami veiksmai“ yra visiškas bet kokios valdžios rinkimų ignoravimas.

   Thumb up 5 Thumb down 2

   • Reikia su Vytautu Profesoriumi susieti ( susisieti), taip? Kalbėk jau atviru tekstu ! :)
    :)

    Thumb up 5 Thumb down 0

 16. rasoma: ,,Putinas kaip ir kiekvienas diktatorius leidzia reikstis tik sau palankiems veikejams,, –
  o kaip su miusu zmonemis Lietuvoje – uzdraustos temos juk – tabu, o zmones kaip su zmonemis vyksta? kurie issako kitokia nuomone kaip jie traktuojami?

  Thumb up 17 Thumb down 1

  • Jei savo asmeninę ekonomiką sieji su Rusijos ar Lietuvos ekonomika, matomai esi arba valdžios versle, arba daug skaitantis kvailys :)

   Thumb up 0 Thumb down 8

 17. Neisivaisduojat ,kas rusijoj dedas , bet labai aisku , yra jauni zmones pries putina ir seni ssrs palikuonis, propogandos aukos. Putinas kaip ir kiekvienas diktatorius leidzia reikstis tik sau palankiems veikejams , visa jo struktura pastatyta ant baimes , nes visi zino ka jis gali padaryti del savo tikslu.

  Thumb up 1 Thumb down 17

  • o pas mus baimės atseit nėra, ant blakstienų kitaip mąstantys nestatomi ir nepersekiojami :)

   Thumb up 15 Thumb down 3

  • Jauniems reikia pinigų narkotikams,svaigalams,prostitutėms.Todėl jie ir parsiduoda doleriams.Jiems nerūpi valstybės gerovė,tai matėsi po Maidano-vaikė kaip šunis iš aikštės.

   Thumb up 14 Thumb down 3

 18. drg. Putino sveikata biski primena drg. V. Jankausko sveikata nuo Macuku. Raskite 10 skirtumu.

  Thumb up 2 Thumb down 12

 19. O man kyla klausimas – kam dirba Lietuvos valdzios virsuneles? Ar tikrai visi isitikine kad uz tuos balsavome? Ar jie klause nors vieno is jusu kaip pasielgti? Puikiaja ledi galima suprasti – specifinis amzius su savais ipatumais, – bet kiti? Ka ir apie ka jie galvoja? Kas mes jiems?

  Thumb up 16 Thumb down 2

 20. turejo but nepriklausoma neutrali valstybe.Amerikonams nereikejo I ja lyst su blokais ar ES su sutartimis.

  Thumb up 16 Thumb down 2

  • Ukraina – tik įrankis prieš Rusiją. Kada nors, kai Ukraina bus sudraskyta į gabalus, tie, kurie pasidavė emocijoms su Maidanu, tą supras.

   Thumb up 15 Thumb down 3

   • dristu abejoti,kad bandera ka supras,na ziurint pagal mano kaimynus,tai keletas suprato,ir numete ta supuvusia megzta berete

    Thumb up 15 Thumb down 3

 21. Niekam tas jusu Chuilo nemaise…
  pakol Kryme i spastus nepakliuvo.
  Dabar teks nugalabyt.

  Thumb up 3 Thumb down 18 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...