Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

Algimantas Rusteika: Nejaugi nejuntat to, kas prasideda?

2020-06-11 09:46 | Naujienos | Komentarų (31)

Algimantas Rusteika. Asmeninio albumo nuotr.

Visa tai dūmai, žmonės. Visa tarptautinė teisė, JTO, balsavimai ir “pasaulio bendruomenė“, visi tie lojimai per telikus plebėjams yra tik tarptautinio stabilumo institucijų ir taisyklių rinkinukas, taikos meto interesų sureguliavimo ir riboto konfliktų slopinimo įrankis. Regimojo pasaulio, kuris yra veikiančių galių rezultatas, spektaklio butaforija eiliniam balsuotojui.

Realybėje tą tarptautinį stabilumą ir valstybių sienas garantuoja ne plepantys, švarkuoti institucijų storuliai ir taisyklės, o ekonominių, politinių ir karinių galių santykis. Tam santykiui iš esmės pasikeitus neišvengiamai pasikeičia jėgų pusiausvyra. Pajuda įtakos zonos, valstybių sąjungos ir pačios valstybės, sienos ir priklausomybės. Ir tada galingieji surašo naujas taisykles, kurių privalu laikytis iki kito karto.

Dėl to buvo prarastos visos mūsų nepriklausomybės. Ir atkurtos buvo dėl to paties, kai pasinaudojom pasikeitusiu jėgų santykiu globaliame žaidimų lauke.

Dabar tektoninės plokštės krustelėjo ir pajudėjo. Pasaulis įžengė į naują permainų lauką, kur niekas nežino, kaip bus ir didiesiems kaunantis dėl savo išlikimo mažiukų niekas nepasigailės. Jei antitrampiškas maištas uždegs visą Ameriką, kuri ir taip kasmet praranda pozicijas, pasikeis pasaulis ir savo užkampio ramybėj neištupėsim, neturėkim iliuzijų.

Mums reikia pasirinkti, kurią pusę remiam, net jei ir ne viskas mums tame patinka, nes frontas aiškus, jėgos išrikiuotos ir viskas prasideda. Ar aktyviai dalyvaujam žaidime ir kartu su kitais, kurie dar liko Europoje gyvi, bandom išlikti, ar pasyviai susitaikom su ėriukų, mainų objektų ar arbatpinigių didelių ponų derybose vaidmeniu? Visiems reikia tą suvokti ir pradėti vieną kartą viešai kalbėti.

Nejaugi nejuntat to, kas prasideda ir ateina? Negi neužuodžiat tvyrančios įtampos ir grėsmės kaip prieš audrą, kai šviečia saulutė, kvepia kava ir šezlonge šilta, bet po ateinančiu debesiu nutyla ir slepiasi paukščiai?

Mes vėl galim prarasti savo valstybę, žmonės. Visos tos debilų demonstracijos, antiastravai, susistumdymai prie lovio ir dulkinimosi laisvių paradai, visi tie tylintys ar kliedintys apie šviesų rytojų politikai, bijantys prasitarti ir su žmonėmis pasitarti, šiuo metu gali būti vertinami tik vienu požiūriu. Tai sąmoningi arba išprotėję valstybės priešai.

“Kauno forumas” 

Komentarai

 

 

 
 1. Ko jūs čia parinatės dėl 5G ryšio ,kiek žinau mes dabar naudojam 4G ryšį,o tas 5G tik paspartins norima pasiekiamumą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Dažnai kalbama tik apie komunistinės ar panašios diktatūros kvailiojimo pasekmes ir nepaminima pačio didžiausio kaltininko – pačios sistemos. Kai visai visuomenei svarbios problemos sprendžiamos tik partinės viršūnėlės, tai tada galima suvokti skirtumus tarp diktatūros ir demokratijos. Beje, demokratija taip pat turi kai kurių problemų, kurių kenkimas visuomenės daugumai yra mažiau efektingas. Paskutinio žmonijos laikotarpio bandymai įterpti seksualines mažumas jas visaip ginant ir net skatinant taip pat padorios perspektyvos neturi. Žinoma, toks būdas mažinti žmonijos skaičiaus didėjimą yra kur kas švelnesnis, negu Maltuso teorijos siūlomi pasauliniai karai, kada per santykinai trumpą laiką žūsta šimtai milijonų Žemės gyventojų. Deja, net ir ši galimybė ir tikimybė nėra pasaulyje pašalinta net ir XXI -ame amžiuje. Koronavirusas, kaip ir kiti tarp žmonių plintantys virusai nėra absoliučiai mirtini. Kol kas nėra. Jei atsiras tokie “gabūs mokslininkai” , kuriems “žmonijos pabaisos” užsakys tokio pobūdžio ieškojimus, tai kas gali patikinti, kad Holivudo produkcijos filmas “Paskutinis laivas” neturės panašaus atitikmens realybėje? Labai kraupiai atrodo tos valstybių diktatūros, kurios klykia už taiką pasaulyje ir tuo pat metu svaigsta ieškodamos naujų masinio žudymo būdų. NATO galybė, stabdant naikinančio karo galimybę nėra absoliuti panacėja. Tačiau be jos, bolševikų ar fašistų ideologijų saugotojai pasijustų atrištomis rankomis. Rankomis, kurios visada pasiruošusios vardan iškrypėliškos ideologijos “naują pasaulį sukurti” (“My naš, my novyj mir postroim”)… Beje – ant pasaulio griuvėsių ruošiamasi statyti…

  Thumb up 5 Thumb down 2

  • tai ka jau isleido tave is palatos nr 6,kaip ten napaleonas dar yra…debiliuk ka tu cia veiki,eik toliau gydikis

   Thumb up 6 Thumb down 3

 3. Galite organizuoti peticiją prieš naujuosius psichotropinius chemtrelius, bet nieko nelaimėsite, nes mes, elitas, turime daug pinigų, be to esame remiami stambiojo pasaulio bankų kapitalo. Acto garinimas gali padėti, bet šie naujieji chemtreliai yra kur kas actui atsparesni, negu buvo senieji, todėl turėtumėt išgarinti milžiniškus acto kiekius, o to negalėsite padaryti nes neturėsite pinigų tiek acto įsigyti. Taigi apsiraminkite ir laukite savo likimo. Atminkite – tie, kas gimė šliaužioti, skraidyti negali.

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • PaaiKskink tu man zmogau, ka reiKskia tas ”acto garinimas”. Daug kur komentatoriai anti’vatkinai mini tai, o as nesuprantu apie ka tai… Ar cia kai prakaituoja, ar dar kas…?!

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Algirdai,turime du ponus komentatorius,kurie trupuciuka kitokie nei sveiki zmones.Vienas kiekvienam komentare garina acta,kitas uosto savo neplautas kojines ir vis siulo kitiems.Tieca,dar buvo vienas panas atsirades kuris rasydavo desimtys komentaru is eiles,kur pats klausdavo ,pats atsakydavo.

    Thumb up 3 Thumb down 0

   • Iš kur tokie atsilikėliai imasi? Paguglink “acto garintoja”, paskui “acto garintojai”, dar “chemtreliai ir acto garinimas” ir pasiskaitinėk.

    Thumb up 0 Thumb down 1

    • Radau; tai is idiotu anti-konspiracistu globalistiniu komunistu arsenalo.
     Eina jie…su tais savo actais; man noretusi jiems i gerkles supilti po acto kibira kad isnyktu is Lietuvos tie durniai ir parazitai globalizmo komunistu pasekejai !

     Thumb up 3 Thumb down 0

  • Skraidyk, skraidyk, bet orą, su tokiais žodžiais, leisk atsargiai, nes nuo paties mažiausio elitiškai uždusi!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mano palinkėjimas ,,eliito” atstovui buvo. Negali pataikyti, netgi elektronika jų bijo.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Vamar naktį Zoknių kariniam oro uoste nusileido du JAV Lokheed C-5 Galaxy lėktuvai. Jie atskraidino viso 400 bakų cisternų su chemtrelių dujomis. Visi per Lietuvą skrendantys lėktuvai privalės tuos chemtrelius leisti ore. Oficialiai bus pranešta kad tai neva antivirusinės orą dezinfekuojančios medžiagos, kurios išnaikins koronavirusus ore. Tikrumoje tai yra psichotropinės dujos, kurių pakvėpavę žmonės taps mąstyti nepajėgiančiais, paklusniais zombiais, pasiruošusiais vykdyti visus jiems iš aukščiau duodamus įsakymus.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 5. Skaitykite tekstą pavadinimu
  >>>
  Kodėl Lietuvos valdžia nepasirašė bendro septynių ES valstybių laiško dėl Asylpact?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 6. MUSU EGZISTENCIJOS KLAUSIMAS NWO KARE – KA DARYTI ?!

  Algimantai,- as jums labai pritariu. Puikios jusu mintys, pastebejimai, suvokimas ir tiesiog pasiulymas:
  – ”’MUMS REIKIA PASIRINKTI, KURIA PUSE REMIAM, net jei ir ne viskas mums tame patinka, nes frontas aiškus, jėgos išrikiuotos ir viskas prasideda. Ar aktyviai dalyvaujam žaidime ir kartu su kitais, kurie dar liko Europoje gyvi, bandom išlikti, ar pasyviai susitaikom su ėriukų, mainų objektų ar arbatpinigių didelių ponų derybose vaidmeniu? VISIEMS REIKIA TA SUVOKTI ir PRADETI VIENA KARTA VIESAI KALBETI.”’
  As jums pritariu ir del sito, ka parasete jus savo straipsnyje:
  – ”’Mes vėl galim prarasti savo valstybę, žmonės. **Visos tos debilų demonstracijos, antiastravai, susistumdymai prie lovio ir dulkinimosi laisvių paradai, visi tie tylintys ar kliedintys apie šviesų rytojų politikai, bijantys prasitarti ir su žmonėmis pasitarti, šiuo metu gali būti vertinami tik vienu požiūriu. Tai sąmoningi arba išprotėję valstybės priešai**.”’
  As esu PRIES tuos ir tai, kas yra jusu mintyje tarp – **…**.

  Dabar parasysiu jau nuo saves, netrumpai, nelabai sklandziai ir istestai…; paskiausiu laiku esu giliai paveiktas viso to, kas vyksta… Nebuvo gera padetis jau ir iki sio ‘pandemijos’ laikotarpio. As zinojau jau senai, kad ateina pavojus is Vakaru del tos ‘naujos’ bush’istines NWO, kaip ir del tradicines ta NWO vedancios pasaulines sionizmo-masonerijos jegos, kuri valde pasauli jau labai labai senai ir sieke tureti tiesiog absoliucia ”kuniskaja” ir ”dvasine” galia bei valia, musu, ”paprastuju zmoniu” atzvilgiu…
  Kai ivyko ”maidanas” Kijeve as supratau – Tai jau prasidejo !…
  Tai buvo izanga i karinio ir kariaujamojo – kruvino pobudzio, eks’sovietinio lagerio valstybiu sugriovima ir Rusijos, pagrindinai…
  Kokia situacija dabar:
  1.
  – Lietuva. Ji jau senai yra valdoma globalistu, JAV Deep State, salininku… Visos Lietuvos strukturos globalistines ir yra labiau atsidavusios tai Deep State nei daugelis is aplinkiniu valstybiu – Lenkija, Vengrija, Estija, Latvija ar net ir Svedija… Nors kai kuriose srityse, pvz Lenkija dar agresyviau veikia Rusijos atzvilgiu, nei Lietuva…
  Man visa tai visai ”ne prie sirdies”, nes Lietuvos parama NATO & ES blokams, turetu buti ne be’salygiska, o butent – visada priklausoma nuo NATO & ES veiklos moralinio pobudzio. Isvada – nematau galimybes Lietuvos kelia pasukti tuo ”salyginiu”, nes Lietuvos valdzia ta prazutingaji BE’salygini kelia remia is esmes del besalygines salygos – PRIES Rusija ! As nematau sau galimybes remti toki Lietuvos kelia, visiskai…
  2.
  – Rusija. Laukiu kol Rusijos valdzia taps Rusu valdzia ! Dvasiskai ir internete palaikau taji rusu sieki, nors ir bijau kad ju tarpe gali buti perdaug tokiu ziopliu kaip buvau as Sajudzio laikais, kurie tikejosi kad Vakarai yra Demokratija ir ne piktybine sistema… Atrode man, kad realusis ‘Komunizmas’ buvo piktybinis, nors zinojau kad tas teorinis komunizmas yra stipriai kas kita…, todel visiskai pritariau TSRS sugriovimui ir Laisvu Respubliku buriui… (Nemaniau tada, kad Vakarai laukia musu lyg issiziojes krokodilas !). Taigi; zavi mane daugybe Rusijos iskiliuju zmoniu, kuriu klausantis neatrodo jog jie daug meluoja, o atrodo kad sako daug Sventos Tiesos ! Daznai palaikau, net jei ir kartais kazkas is ju neslepia tikslo – TSRS atkurimo jo buvusiose ribose ir dargi net daugiau, kai aiskina jog netgi didele Europos tautu dalis yra…slaviska…(etrusku ir t.t.). Palaikau, nes jie kaip ir as yra pries Totalitarizma, Komunizma ta tradicini, pries satanizma, uz Krikscionybe, bet ta tikraja, uz demokratija ta tikraja – be slaptuju susivienijimu vadovavimo, uz kapitalizma, bet moraluji, uz nacionalizma bet be jokiu anti’ kitu tautu atzvilgiu… Na gal isskyrus viena; as nesu uz sionizma bei masonerija,- veikiau pries tai…, kas nereiskia kad as bendrai pries zydus ”semitus”…
  Tadgi; man butu pakeliui su Rusija, su rusais…, bet yra realybe – mano amzius jau arti pensijinio. Jei buciau isvykes i Rusija, kaip tada 2005-aisiais Vasario 8d i JK, butu nebuve tokiu dvasiniu mano ”konvulsiju” kaip dabar… Betgi tada as nebuciau zinojes kas ir kokie yra tie Vakarai…, nebuciau patyres tai savo kailiu ir buciau gal gailejesis kad ne Vakaruose…
  Dabar jau velu man begti i Rusija, kur rasciau daug bendraminciu…
  Todel laukiu kad Rusija pasikeis Konstitucija i atitinkancia rusu, o ne Deep State interesus, laukiu kada Rusijos valdzia taps artimesne rusams ir liberaliosios pro-sionistines jegos neteks pagrindu…
  Ar galima suprasti Rusija ?!
  Ja kaip visuma,- neimanoma…
  Nes pvz. Putino didis draugas yra Berl Lazar’as, kuris esas pagrindinis Chabad Sionistu rabinas, o tieji yra dideli anti’gojistai…
  Izraeliui vadovauja Chabad atstovai…
  JAV Prezidento Trumpo zentas yra vienas is paciu iskiliausiuju JAV Chabad atstovu, tad taip gaunas – Rusijos, Izraelio bei JAV valdzias jungia Chabad (Lubavich) Sionistu Org ! Va tai yra Chabad’geitas abiems – JAV ir Rusijos vadovams…
  Gal tai Putino gudrioji dalis – per Chabad buti gerame rysyje su Vakarais, bet per Chabad ir griauti ta Deep State ?! Ar tai veikia, ar ta ne apgaule ?…
  Kuo skiriasi Rusijos liberaliosios jegos nuo Sionistu Chabad ?
  Tautybe praktiskai yra ta pati – zydai…
  Politikoje yra skirtumai ir dideli !
  Liberai yra Deep State Globalizmo Agenda 21 ideologijos pasekejai, kurie is tikro atstovauja aiskiai totalitaristine ir ekstremistiskai pro’komunistine zydu sionistu atsaka…
  Gi Chabad’nikai atstovauja klasikini Sionizma, kuriam iskyla gresme isigaliojus globalistinei Agendai 21 – NWO, kai ikuriama viena pasaulio religija senojo judaizmo pagrindu, kuris giliau pasiknisus, randama kad yra…satanizmas… Oficialiai gal lyg Ateizmas…
  Ir tie naujieji judejimai, kurie ateje is globalistu org., jau griauna visa, kas yra Klasika, senosios pasaulio Krikscionybes ir kitu dvasiniu tikejimu atsaku vertybes, kultura, paprociai, tvarkos…
  Tai isduoda aisku ir atvira globalizmo ideologijos satanistiskuma…
  Gerai; gilinantis i judaizma, jo istakas, randama tas pat…is esmes, tik kad senajame judaizme ar ir naujesniame Chabad, kaip sake viesai Rusijos Banko vadas Gref’as, buvo budinga nuo ne zydu – goju, slepti visa, kas atvertu gojams tikraji zydu tikejimu ir mokymu moralini veida, ju aisku niekinanti poziuri i gojus, ju tikejimus, kultura ir bendrai i goju egzistencija…
  Zinotina dar ir tai, kad Krikscionybe bei Islamas yra kurti tos pat zydu ”Dvasinio” auklejimo vadovo – Talmud’o ir ankstesniosios Toros pagrindu, tas sventas knygas rasant zydams, ju rabinams… Tad ateiname prie to pat – ir ”goju” tikejimai pasatyti ant to pat senojo zydu Liciferianizmo pagrindu, tiktai kad gojams iteikiant ne originalu, o melaginga Biblijos vertima, kur zydu zodis goyim – gojai, yra isverstas kaip – ”nations” ”nacijos arba tautos”…, kad gojai neisizeistu ir nesuprastu jog ju religija yra is tikro religinis tarnavimas zydu sventajai rasei, kuri isrinkta Dievo…, to zydu, o ne musu isivaizduojamojo Dievo…
  Nesenai yra atrastas Turkijoje puikiai issilaikes senasis zydu Tora variantas, kuris yra aiskiai satanistinis…ir tai yra neblogas patvirtinimas musu Religiniu Tikejimu saknu… Nors; yra tokia tiesa – mes tikime i visai ka kita !
  – I Dieva, kuris nieko bendro su Liuciferiu ir Setonu neturi…
  – Mes tikime i Geraji Dieva…!
  …na bet tas, kas giliai studijavo Biblija ir kitus neitrauktus Sventuosius Rastus, suzinojo ir suvoke, kad ten ziniu apie joki Geraji Dieva nera…, o yra Dievas, kuris lyg mes – lygiai lyg mes, kuris buna piktas, ziaurus ir blogas…ir netgi paties savo vaikams…
  Tadgi; kur atejome pasiaiskine Tikejimo pagrindus ?!
  Reikia zinoti tai,- is kur mes ir kas yra musu Dievas, vardan ko mes gyvename, kokia musu Istorija ir kokia ja mes norime susikurti savajai Zmonijai…
  Ir cia yra dvi bedos:
  – pirma, kad pagal giluji judaizma visu pagr. religiju pagrinda, tiktai zydai yra zmones, o mes esame gojai-goyim, tiksliau sakant cattle-galvijai, kurie turi tik kuna panasu i zydu, o neturi sielos ir yra skirti tiktai bet kuria prasme tarnauti zydams…
  Kol neissprendi sios problemos,- negali kuri Zmonijos kaip visumos, o ir neturi tam realios teises, nes esi tasai galvijas – goyim, kurio paskirtis buti tarsi avimi tam aviganiui piemeniui ar savininkui zydui…
  – antra, deja, bet realiai ir pagrindinai, kaip sake tas ponas Gref’as (ir tukstanciai kitu vedanciuju sionistu), niekas su mumis gojais i jokias kalbas apie pasaulio Tvarka, nesileis… ELITAS KONTROLIUOJA VISKA ir nieko mums neleis netgi diskutuoti ! Nesileis niekur pasaulyje ir jie mums vadovaus ir jie mums nustatys tvarkas… Na, o mes galesime tiktai tarnauti jiems ju kovose del pasaulio tvarku bei potvarkiu… Tarnauti ir dabar; tam ”isrinktuju” elitui, suleidziant i kova goju nacijas-nations, kad jos ”apsikapotu” viena kita, issizudytu iki reikiamo lygmens, ir kad tada taptu lengviau valdyti gojus… O beje; isvis – kam gi dabar goju reikia ?! Na reikia ju, bet bent 20 kart maziau nei yra dabar ! Juk paciu zydu (su tais ”maisytais”) pasaulyje jau yra bent pora simtu milijonu !!! Neoficialiai…- oficialiai neskelbiami tikri duomenys !
  Tad va; kur mes eisime, ka remsime, kai vakarai yra mums aiskus…
  Is vakaru, butent, ir ateina ta satanizmo jega, kuri greitai mus supazindins su Naujuoju Mesiju ! Siais metais… Sakoma kad tai sugris Kristus, suprantama kad tas, kur AntiKristas…
  Vakaruose yra beviltiska jungtis i demokratijos gynimo buri, nes jo nera… Nera to burio demokratijos gynimui placiaja prasme, nes jei jums reiks ginti pvz zodzio laisve, tai gal kokius kelis % nuo populiacijos surinksite, nes dauguma nenores ivairiu laisviu ”konspiracijos teorijoms”, anti’tolerantams, anti ”politiniam korektiskumui”, antigejizmui, dvasiniam bei moraliniam auklejimui ir pan. …
  Nes realiai visuomenes jau ne tiktai kad yra to ismokytos, bet tuo gyvena kuo juos moke satanistiskai sionistine media visa simta metu,- jie yra daugumoje tokie – anti’konspiracistai, tolerantai, ”politiskai korektiski”, gejai ir ”laisvai besielgiantys tuo atzvilgiu”, ateistai, anti-moralistai ir zodzio ”sazine”, netgi ju zodyne nera – niekas nenaudoja jo, kaip ir pvz zodzio demagogija, kas reiskia kad vakaruose galima ”malti suda” ir meluoti be jokiu apribojimu (gi rusai turi du zodzius apibudinancius sazine – nravstvennost ir sovest)…
  Cia gali laimeti tik tokie, kurie ves zmones i toki vakaru komunizma, kuris jau yra, taciau butinai ji pagilinant ir jokiu budu bent kiek jo neribojant… Tam yra judejimai Antifa, Black Lives Matter ir kiti atveriantys kelia ultra-komunistams globalistams i valdzia ! Matote koki ikvepima tam turi Obama, Clinton, Bush, Biden ir kiti globalistai ultrakomunistai…
  Argi kas nors kalba is ju, kad reikia gerinti demokratija, zodzio laisve ir palaikyti tvarka ?! Priesingai, tasai didis sionistu is Chabad draugas Trump’as, kuris pastoja kelia ultra-komunistams ir yra kapitalizmo puseje, apsaukiamas beprociu ir priesu, kuri kartais ivairios pelosi, netgi dave suprasti kad reikia pribaigti bet kuriomis priemonemis…
  Tadgi; palaikydami ta keistaji LGBT ir Chabad drauga Trump’a, laukiame kas nugales JAV globalizmo kovos lauke…
  Taip pat; laukiame kas nugales Rusijoje – ar ex’kgb’istas Putinas Chabad ir NOD draugas, kuris yra anti’liberalas ir kaip sakoma anti’globalistas, ar nugales liberalu pro’globalistu elitas su dauguma parlamente ir vyriausybeje…
  Ar galime tiketis kad Rusijos Konstitucija bus pakeista jau greitai ivyksiancioje gyventoju apklausoje ?! …Vargiai, nes juk ta pensijine reforma gerokai pagadino reikala, kai zmones ir taip jau pagalvodavo daznai – ir mes norime gyventi kaip vakarai… Todel zmoniu nesamoningumas ir pasiklydimas gali buti Rusijos Pabaiga… Referendumui nepasisekus, Putinas prakt. turetu atsistadydinti ir liberalams igavus liaudies valia, Rusija be karo galutinai eina i JAV Deep State rankas… Nes tuo atveju net ir kariuomene negales ginti tautos interesu, kuri pati uz tuos interesus nepasisake…, kaip ir Jelcino laikais…
  As megstu klausytis ir Igor Panarin. Jis daznai mini bendra Trumpo, Putino ir Xi kova pries globalistus, taciau nutyli visai ta fakta apie Chabad bei apie visuotine cipizacija, kuri bus vadinamas testavimu-vakcinacija neva nuo Covid-19…
  Kazkaip apeina jis kai kuria Putino parama Globalizacijos Istatymams ir Tvarkoms primamoms Rusijoje ir pasirasomoms jo…
  Tad ziuriu suapvalines akis, as ten ir ten…i Rytus ir i Vakarus…ieskodamas atramos savo siekiui ir troskimui, ieskodamas tos naivios mano suvokimo demokratijos ir musu teisingo gyvenimo, pagal teisinga Tikejima, teisingus Istatymus, teisinga valdzia, mokymus, media, kultura ir visa kita…
  O randu tai ka aprasiau…ir nors tu ka, nors ir ta padeti zinau, nezinau as,-
  – Su kuo man buti…!?
  …nors as nenoriu buti su Kazkuo pries Kazka, kadangi Po To, neliks labai labai daug Musu visu – is tu kazkuriu…
  …nes as zinau kad nei ten, nei ten nera absoliucios tiesos, o visi yra pasiklyde ar suklaidinti daugiau ar maziau… Nekalti suklyde, nekalti suklaidintieji…, o kalti suklaidine ir ”puole” lyg tie Angelai… Tai yra tie elitiniai, kurie yra ”puole”, mums neleidzia nei diskutuoti, nei placiai skleisti po pasauli musu diskusijas, mintis, idejas…jie neleidzia mums apsijungti, nes mes pries juos…ir leidzia vienytis tik tiems kas uz juos ir satanistine ju Agenda…
  Pasakytume viesai, kad mes remiame Rusijos NOD ar antiglobalistus,- mums butu blogau nei A. Paleckiui, nes tai butu Antivalstybines Org. kurimas su tikslu nuversti teiseta Lietuvos valdzia, remiant ex’TSRS valstybe ”okupante” Rusija…, kuri yra toookia dabartines Lietuvos priese… Gali buti kad atvira kalba apie tai ”nekaip vertintu” ir JK organai…, nes jie remia tik tuos kas buna uz ju tvarka Rusijoje ir visur…
  Pasakysite viesa kad jus zavites David Icke ar kitais vakaru ”konspirologais”, jus priesas vakaruose. Rusijoje tokie yra tie, kurie ilgai neisgyvena…, o tiesa yra ir kad ir Vakaruose yra panasiai…
  Kita 1; Lietuva laaabai nevieninga. Imkime pvz tokia didzia opozicioniere Ruta Janutiene. Ji atskleidzia kgb’izmus Lietuvos veikeju ir kitus blogus ju darbus, bet gi ji yra kaip ir jie – iki kaulu smegenu anti’vatnike, kuriai, atrodo man, kad Rusija yra susijusi tik su blogiu…, o Vakarai tik su geriu…
  Kita 2; jei rinktis Rusija… Ar ten gali jaustis saugus… Manau kad kai kuriais pilieciu elgsenos atzvilgiais Rusija daug artimesne Lietuvai nei Vakarams…
  Nors elito atzvilgiu, absoliuciai nera palyginama Lietuva ir Rusija…
  As beveik nematau ka klausytis Lietuvoje, o Rusijoje begales zmoniu, kurie pribloskia ir giliai sujaudina savo realiai skleidziamomis aukstomis Vertybemis, Tiesa, ginamu Tikejimu, moralumu, dvasingumu ir pan. …
  Vakaruose gi, yra kas kita – cia daugybe tu, kas atskleidzia begalini vakaru elito moralini zlugima ir kenksminguma, kuris nutrauke visuomenes i dvasini degradavima…ir tai yra tu ”konspiracistu” dvasine verte, ju veiklos kilnumas…
  Taip kad belaukiant tu vidiniu Rusijos, JAV ir Kinijos Revoliuciju isdavu, mes turime ka veikti, nagrinejant, analizuojant visa tai bei ”kazka” veikiant toje interneto erdveje…
  Galbut tame ir yra mano pasirinkimas ka remti…- ir tik toks tas manasis ”remimas”, buvimas kazkieno puseje…
  Budamas ten prie sio PC, as kur lyg muse voratinklyje blaskausi, kol is jo istruksiu ir…vel eisiu i darba, kuri gal po kokiu desimties metu, norejau baigti…
  Bet bus kaip bus ! Nes gali viskas, deja, bet baigtis daug greiciau… :(
  Reikalinga mums su susirupinusiais kitais zmonemis, kazkokia diskusija tema:
  – SITUACIJA PASAULYJE IR MUSU VALSTYBEJE
  – KA MUMS DARYTI ?!
  – KA MUMS REMTI ?!
  (AR TAI YRA IMANOMA, AR YRA KA…IR KUR…?)

  Thumb up 5 Thumb down 3

  • Disertacija užskaityta, NWOlogijos daktaro laipsnis suteiktas. Dabar gali pasirašinėti Dr. Algirdas Gustaitis, PhD, NWOlogas. ——

   Habil. ir debil. dr. Antanas Pijokaitis, Balbieriškio universiteto rektorius.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 7. tegul pirmiausia s u s i v o k i a einantys į politiką (pvz., autoriaus bendražygiai VR ir pan…)… permainos artėja, be abejo… manau, kad pasaulis keisis į gera, nes iš visatos pozityviosios energijos veržiasi į žemę… nenusiminkite, jos palies visus…
  dievas juk sutvėrė tautas, jos išliks: ne globalistų nosiai jas sunaikinti…

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • Gerai yra save nusiraminti, bet nuo to realybe nepagereja.
   Gerai yra nusiraminti,- taip vistu pesejams yra geriau,- tik nutraukia galva be jokiu kudakavimu ir i puoda…
   Kad jau nusiraminote, tai istempkite sprandeli, prasau…
   Taip bus patogiau paimti…

   Thumb up 1 Thumb down 1

  • Per vėlu. Išspirginsim jūsų smegenėles su 5g bangomis, prifarširuosim jus mikročipais jus skiepydami nuo koronavirusų, užvaldysime pasaulį ir jus, mikrorunkeliai. Pasiduokit.

   Thumb up 8 Thumb down 0

 8. Pagarba Algimantui,bandanciam atverti akeles lietuviskiems sunaikintiems zemes vbaleliams.Studijuokit rasini ir galvokit .Dalinkites savu draugu tarpe.Gal dar pavyks Lietuv isgelbeti nuo prazuties??

  Thumb up 13 Thumb down 1

 9. p.Rusteika,kaip visada,saunuolis.Bet tie sukurstytieji tokiu straipsniu neskaito.

  Thumb up 26 Thumb down 0

   • tai mes agonijoje blaskomes ,o jie dirba pagal grafika ir kaip matai,jeigu matai,sekmingai,kiek valstybiu sugriove kiek zmoniu iszude,tik kvailys to nemato,deja tokiu aklu pas mus pilna…

    Thumb up 4 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...