Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 21 Antradienis
 

Algimantas Rusteika: Kam nukariauti šalį, kurią gali nebrangiai nusipirkti?

2020-06-07 21:10 | Nuomonių ringas | Komentarų (14)

Algimantas Rusteika. Asmeninio albumo nuotr.

Tai dabar pilietiškieji Amerikos piliečiai dar savaitę tampys tą durno mento netyčia prismaugtą narkomaną, prievartautoją ir recidyvistą po miestus, kad tik viskas tai šaliai blogiau būtų. Gal dar ekologiškiau pabalzamuos ir dar mėnesį kitą pavežios parodyti po mišių prie bažnyčių. O gal ir mauzoliejų pastatys, o JTO su PSO pakelbs kokią antifašistinę telikų ir kedų privatizacijos dieną pašalpinėms tolerantų mažumoms sudaužytose parduotuvėse.

Na, o mūsų elitas jau pasirinko. Jie visada pasirenka tai, kas labiau apsimoka, argi vergui svarbu kas šeimininkas? Juk esam drąsi šalis, kuri nei karto nebuvo ginklu nukariauta. Visas nepriklausomybes praradom taikiai, vegetariškai, kaimynai mus draugiškai pasidalino ar šiaip protokolus pasirašė, o mūsų seimai patvirtino. Muziejuose galit pažiūrėti perbraižytus žemėlapius, kur nei vieno mūsų parašo ir seimų nutarimus, kur vien mūsų parašai.

Pasikartosiu – kam nukariauti šalį, kurią gali nebrangiai nusipirkti? Dabar prasidėjusiame ir vykstančiame pasaulio perdalinime tautos žiedas vėl pasirinko tą, kuris geriau užmokės, kurio ranką, kvepiančią pašaru, gerai atpažįsta ir liežuviai sėdmenų skonį pamena. Argi ne taip, už mūsų pinigus išlaikomi visuomeninio manipuliuotojo žurnalistai ir ordinuotieji dvaro apžvalgininkai? O prezidentai ir premjerai ir taip nepraleis progos patylėti.

Mes dalyvaujame Amerikos rinkimuose ir prasidedančiame pilietiniame kare aršiau už amerikiečius. Ir tai teisinga, nes ten dabar sprendžiasi krikščioniškos Vakarų civilizacijos, Europos ir mūsų šalies ateitis ilgiems dešimtmečiams. Ir mūsų elitas pasirinko klūpėti. Atsiklaupkim visi prieš tai, kas ateina.

Praėjusioje imperijoje, kurioj buvom jauni, niekas ja netikėjo ir į demonstracijas eidavo iš prievartos ir baimės, širdy ir savo rateliuose pasišaipydami. Dabar jaunimas nebesijuokia, į naujosios imperijos šauksmą atsiliepia visa širdimi ir įsiaudrinimais negiliuose smegenų raukuose. Ir žengia į proto sutemas iš įsitikinimo, džiaugsmingai, jausdamiesi didvyriais.

Būna nelabai reikšmingų įvykių, kurie kaip kraujo tyrimas parodo tikrąjį vaizdą. Baili valdžia, parsidavusi žiniasklaida, abejinga visuomenė ir užzombintas jaunimas. Pafrontės kolonija, kurios elitas pasirinko susinaikinimą, nebeturi ateities. Nusiraminkit, jei(kai) bus priimtas sprendimas dėl mūsų, nieko blogo neatsitiks. Mus mandagiai painformuos. Ir nebus jokios haubicų kanonados.

Staiga prasidės visuotinė isterija iš ekranų, pora savaičių paamsės portaluose politologai ir vis supras, kad taip reikia ir labai gerai. Padidins dar truputį pensijas, neviešai visiems vietos genčių seniūnams ir burtininkams duos garantijas. Na, o tų sovietine nostalgija sergančių senių su trispalvėmis niekas ir nepastebės, kaip ir iki šiol. Atveš skalbimo miltelių, alaus ir drausmingai eilinį kartą nužygiuosim į šviesią mūsų ir jūsų laisvę.

Kauno forumas

Komentarai

 

 

 
 1. Autoriais nihilizmas – probloškiantis. Priminsiu (cituoju) “Baili valdžia, parsidavusi žiniasklaida, abejinga visuomenė ir užzombintas jaunimas. Pafrontės kolonija, kurios elitas pasirinko susinaikinimą, nebeturi ateities.” Tokie nykūs pakliedėjimai bei “armagedoniškos” pranašystės gėrio tikrai nekuria. Jie, sakyčiau, netgi labai artimi “ultrų” raiškai, kuri nuo bolševizmo net nesistengia nutolti.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 2. Aptarėme šį straipsnį su kiaulegomis, dalyvaujant mūsų finansinei ir idėjinei rėmėjai gerb. T. Vatnikienei. Įvertinome teigiamai. Dėkojame autoriui.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. Už balos gyvenau arti trisdešimtmečio todėl neblogai perpratau tą, visuuomenę. Ten jau padaryta tai, ką sionistai rusų rankomis norėjo padaryti su mumis! Ten priprasti nesugebėjau.

  Thumb up 2 Thumb down 3

  • Ne pritapti nesugebėjai Amerikoje, bet išmetė iš ten tave už teistumus, vairavimus išgėrus ir kitas nesąmones kurių ten prisidirbai, nes gėrei kaip šiaučius, pažįsta ten tave visi vietos lietuviai.

   Thumb up 6 Thumb down 1

 4. Paskaitęs tokių straipsnių ir bepročių komentarų galvoju kad gal ir gerai, kad Lietuva savanoriškai sparčiai žygiuoja atgal į Rusijos imperijos sudėtį. Turėsite ateitį, kurios esate verti, tamsuoliai Europos užkampio runkeliai.

  Thumb up 5 Thumb down 6

 5. Lietuvos pliurpalosklaidos portaluose gausu straipsnių, kurių kiekvienas galėtų pretenduoti į kvailiausio pasaulyje straipsnio titulą Gineso rekordų knygoje. Šis straipsnis – vienas iš tokių, bet jų yra daug, labai labai daug.

  Thumb up 6 Thumb down 6

 6. Perskaičiau…
  … ir toks apmaudas suėmė…, kodėl aš nesugebu taip taikliai parinkti tinkamų žodžių.

  Žodžių mažai, bet pasakyta DAUG !

  Kiek protų ir širdžių palies ši graudi realybė.
  Klaiku, kad mankurtizmas paveldimas.

  Thumb up 18 Thumb down 2

 7. Kodėl tu žmogžudžio vardu prisidengi? Galima juk susirasti, iš literatūros, neutralų

  Thumb up 0 Thumb down 3

 8. Amžiumi ir sveikata nesu tinkamas, bet jaunesni ir stiprūs kurkite, Lietuvos Konstitucijos įpareigotą, pasipriešinimą valstybės griovimui ir tautos naikinimui. Priešinimuisi nereikia partizanų junginių iškertamuose miškuosse. Efektyvų pasipriešinimą miestuose Š. Airijoje yra išbandę okupanto pavergti airiai, jų okupacija eina į pabaigą, taip pat tautos savo sukilimus vykdę tiesiog miestų gatvėse ir aikštėse.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 9. Nuo 1940 -tųjų iki dabar Lietuva turi tuos pačius tautos ir valstybės naikintojus (istrebitelius, stribus), kurie susodinti į šiltas valdžios kėdes, be gailesčio naikina lietuvių kurtą valstybę ir ją sukūrusią tautą. Naikina jausdami didelį pasitenkinimą, kai gauna blizgantį ordiną ar medalį ant krūtinės, už nenutraukiamą, uolią tarnystę, neskaitant rūmų miestų centruose, bei poilsinių ežerų pakrantėse, kuriais, šlykštynės, naudojasi žemindami savo artimą, nejausdami sąžinės graužaties!

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • netikslus komentas,nera tu strybu yra stogas jankiu ir po tuo stogu sedi visi fasistai,kurie ne prie ko nes nebuvo net gime tais laikais,todel bekeikdami nereikia pamirsti iis kur kiso ausys,o ne aklai varyti ta litanija,kiek galima jau virs triju desimciu metu praejo,pasikeite kartos,tik deja nepasikeite lithuanu mentalitetas,kaip buvo tai[p ir isliko vergai ir siknalaiziai kurie labai megsta pinigus,vat jie ir parduoda ,o runkeliai ka jie gali nebent tik uz lansdergizma pabalsuoti ir pakniaukti “rusai puola”

   Thumb up 11 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...