Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Vasaris 17 Sekmadienis
 

Advokatas Stanislovas Tomas – ne apsišaukėlis

2017-01-06 15:35 | Aktualu. | Komentarų (19)

Dr. Stanislovas Tomas

Advokatas Stanislovas Tomas vakar gavo Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimą, kuriuo portalas „15min.lt“ įpareigotas patikslinti paskleistą informaciją:

1) Kad Stanislovas Tomas, prieš persikeldamas iš Andoros į Maskvą, iš tiesų buvo Andoros Kunigaikštystės advokatas;

2) Kad Stanislovas Tomas yra Paryžiaus Sorbonos universiteto daktaras ir Prancūzijos diplomas yra pripažintas Lietuvoje (Lietuvos mokslų taryboje S.Tomui nostrifikuotas daktaro (teisės kryptyje) mokslo laipsnis, pateikus Paryžiaus 1-ajame Panteono Sorbonos universiteto daktaro laipsnį patvirtinantį dokumentą).

„Dėl šitų dviejų dalykų buvau pavadintas “apsimetėliu” ir įrodžiau, kad tai – visiškas melas“, – teigia dr. S.Tomas.

Komentarai

 

 

 
 1. Nuo jūsų vardo advokatai, teisįjai, KGB-istai ir kiti klanai- gūžiasi, todėl taip skandalingai loja. Argi bijotų paprasto apsišaukėlio?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. tiem vagim ir sunim lietuvos advokatams toli iki stanislovo tomo issimokslinimo, nieko neismanantys advokatai,tik pinigus lupa is zmoniu,o nieko nedaro,jiems neonoras kad atsirado ismintingas zmogus,jie tokiu nenori,tokiu konkurentu jiems nereikia, su keleta turejau reikalu ir visi vagys apsisaukeliai nieko neismanantys,o gabiam zmogui neleidzia dirbti,liudna,kad gabiems zmonem s Lietuvoje nera vietos,isstumia juos smeiztu,todel neturime kompentatingu zmoniu,bijo tokiu zmoniu,labai gaila.Lietuvele kur tu eini?

  Thumb up 10 Thumb down 0

 3. ,koks nezmoniskas pavydas siam zmogui,labai dziugu matyti ir girdeti lietuvoje toki zmogu kaiup st stanislovo tomo buvusiu telefonu atsiliepe gana piktas vyras kuris prisistate santechniku,sako valome sudus,labai supykes kai padejau rageli jis tuoj pat atskambino,kas kodel tuo telefonu,mes visur kreipsimes ir kreipiames kad tokio st tomo iesko.KokS pavydas zmogui,pasiekusiam mokslu,gerai kad tas santechnikas prisipazino, ka veikiantis,tik labai vulgariai, slykstu buvo ziureti i tuos kurie puole zmogu,isimokslinusi,pasiekusi mokslo virsuniu,geda musu kai kuriems advokatams,pavydelnikams ir ne tik advokatas bet ir zurnalistams bei valdzios vyrams,gal tik ….komunisteliams ar lanzbergistams kai kuriems. stanislovui tomui sekmes,kovokite su lietiuvos atliekomis dirbkite, nors jums tikrai bus sunkumu, mes krepsimes pagalbos i jus

  Thumb up 9 Thumb down 0

 4. maciau s.tomo tikruma sazininguma ,man buvo geda uz tuos kurie smeize zmogu ypac advokatai lietuvos,pavydelnikai,grobuoniai,nezino kiek imti kaip apiplesti zmogu,patekusi i beda,tai saziningas zmogus,turejo irodineti kiekvienam sazine praradusiam, as labai laukiau griztancio s.tomo,nesikreipiau ne i viena sazine praradusi advokata,kurie paima pinigus ir pasislepia nuo taves, DIDELES SEKMES JUMS S.TOMAI dirbkite, nekreipdami i lojancius pasiutlige sergancius,sunis,kurie stos ir toliau jums skersai kelio, tik nebesinaudokite tomis ankstesnemis patalpomis ofisui,nes paskambinus buvusiu telefonu atsiliepia santechnikas sako mes santecnikai,valome sudus,tai manau jie tie sudai ir yra…….. labai laukiame gristant ir susitikimo su jumis kad padetumete kovoti su tais slyksciais gyviais lietuvoje. tiesa dabar nauja valdzia,jie puolami ne maziau kaip jus puldavo,jiems irgi sunku kovoti su tais,bet zmones suprato kas yra kas,ginsime nauja valdzia p karbauski,p skverneli,p kildisiena,baskiene ir kitus, gal atsikratisime prakeiktu komunistu, kubilistu lanzbergistu…………….

  Thumb up 24 Thumb down 4

 5. Stasy atsiprasau kad taip sakysiu tu pats gal pusiau debilas nezinai mano situacijos:Isvaziavau is Lietuvos su zalia korta 1999m be jokiu sodrai skolu neturejau su ja jokiu reikalu o priemus Lietuvoj po 6 metu naujus istatymus 2005m pritaike juos man ir aferistai skaiciavo man atbuline data……prirase is galvos 18000 lt.Kai atvaziavau parodziau kad turiu visus dokumentus Sodros sirses nurase iskart puse sumos…. o teisejai yra aferistu ir vagiu padejejai.Jei negyvenau Lietuvoj jokios veiklos nevykdziau kodel as turiu moketi Sodrai! uz sveikatos draudima! Supratai ? Cia kartu paaiskinu ir debilams teisejams iki ko daejo.Turiu visus dokumentus ir padejau B….ant tokiu teiseju!

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • Pasisamdykite advokata specializuojanti mokeščiu su valstybe ginčuose pagal teismu vieta.Tai nėra lengva bet viskas įmanoma. O jei teismai pralaimėti …tai kuo gi jums padės tas apsimetėlis.?

   Thumb up 0 Thumb down 11

 6. Visada tikejau advokatu Tomu, net ir po tv laidos per LNK, kurioje “garsioji” patriote savo laidoje labai stengesi isjuokti ji.
  SVEIKINU p.Toma ir labai dziaugiuosi kartu su juo.

  Thumb up 22 Thumb down 3

 7. Ponas Stanislovai as jau jusu ieskau skambinau kelis kartus..Noreciau kad jus man padetumete.Turiu 100% alibi bet Vilniaus Administracinis muilino mano skunda beveik2 metus ir atmete! mano telefono paskutiniai skaiciai 225 as jums jau esu skambines pries pora dienu.Lauksiu Tamstos skambucio!

  Thumb up 3 Thumb down 3

 8. Tas Sorbonos ‘auklėtinis’ juk gyvena Maskvoje , o ten tokie diplomai už pora ‘štukų’ evru pardavinėjami .Jei nori gali nusipirkti ne tik grafo titulą ,..bet ir žemės mėnulyje ..kiek norį :)). Mielieji vertinkime žmones ne pagal ju diplomus o nuveiktus darbus … Prisiminkime “popierius viska iškentės”.

  Thumb up 7 Thumb down 30

  • Stasiau,kiek esi papirkes tu diplomu Maskvoj po pora EVRU ???Matosi ,kad ne tik ozio ir jo gaujos liokajum tinki ,bet ir verslo aukstumas ikandi?O ar Maskvoj senai buvai,ir ar isvis esi joj buves???

   Thumb up 12 Thumb down 9

   • Jeronimai sėkmingai tie diplomai iš ten ir Lietuvoje platinami ..buvęs ir maskvoje ir toje putino tėvynėje ..tiesa jau senokai . :) o dėl verslo Jus teisus va žvilgtelėkite į ta Arvyda Bruniu ..jam ne po teismus valkiotis o pas gydytojus kreiptis skubiai pagalbai . Kiek bedažysi propaganda materializuotis ji negali ..toks ir skirtumas .

    Thumb up 4 Thumb down 9

 9. Is pavydo lojo, kas netingejo. As visada juom tikejau. O dabar liko visi, kurie lojo, ist muse kande.

  Thumb up 21 Thumb down 4

 10. Labai jau delikatniai parasyta”ipareigotas patikslinti”.Rasykit grynai Lietuviskai ir teisingai -ipareigotas paneigti mela .Juk Stanislovas Tomas buvo apdergtas ,pilna to zodzio prasme.Ir Ji derge ne tik 15 min.lt,bet ir dar ne vienas koncervatnyku ir lyberastu pamojkinis ruporas.Juk ne dykai sios partines gaujos moka milijonus melo ir purvo skleidejams.Todel belieka laukti,kada pirmuose puslapiuose bus didelem raidem atsiprasyta Stanislovo Tomo.Norisi tiketi,kad ir siuo atveju teismai tars savo zodi ir Stanislovui Tomui padengs bent dali moralines zalos.Idomu ir kokios pozicijos laikysis kolegos advokatai? kai kurie net viesai buvo labai supyke ant kolegos Tomo,kad sis dykai eme ginti badu mirstanciu pensininku islikimo ir isgyvenimo galimybes.

  Thumb up 20 Thumb down 5

 11. Zmogus buvo apsmeiztas sistemos nupirktos ziniasklaidos, nes paliete jautria tema-pensininko isgyvenima Lietuvoje.Istratine valdzios vagys didziules sumas ES ,skirtas skurdui mazinti ir advokatui emus atstovauti pensininkei, kuri isdirbus 30 metu gaana iki200eur. pensijos, priversta badauti arba sumoketi komunalinius.O juk musu satelitai grazius skaiciukus pristato briuseliniams,juk BVP kasmet kyla ,pragyvenimo lygis kyla(vagiu ataskaituose)<o cia Strasburas gali pamatyti kaip tyciojasi is pagyvenusiu zmoniu LIetuva.Griebesi ka geriausia sugeba-smeizto.

  Thumb up 31 Thumb down 4

  • As visada jam rasydavau tik teigiamus komentarus,,,,sirdis mano sake,kad teisingas ir protingas ZMOGUS..Geda geda geda sunlaikrasciams! Ponas Stanislavas galetu is pacios Lietuvos prisiteisti Milijonus,kur dave EU . Pinugelius. Tiesos niekada nepaslepsi. Sekmes Tomai..2017.

   Thumb up 16 Thumb down 5

  • As visada jam rasydavau tik teigiamus komentarus,,,,sirdis mano sake,kad teisingas ir protingas ZMOGUS..Geda geda geda sunlaikrasciams! Ponas Stanislavas galetu is pacios Lietuvos prisiteisti Milijonus,kur dave EU . Pinugelius. Tiesos niekada nepaslepsi. Sekmes Tomai..2017.

   Thumb up 9 Thumb down 4 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Gydytoja nė karto nesinaudojo sezoninėmis vakcinomis 2
Teisingumo ministras atleido Klaipėdos antstolę 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Mirė žinomas disidentas Petras Cidzikas (16)
Sausio 21-ą, paryčiais, mirė žinomas disidentas ir visuomenininkas, pogrindžio spaudos platintojas, politinių bado...

In memoriam. Mirė lietuvybės puoselėtojas Tomas Vaisieta    (2)
Trečiadienį, 2018 m. lapkričio 21 d., paryčiais mirė žymus, ilgametis Lietuvos naciobnalinio dramos...

Mirė režisierius Eimuntas Nekrošius (3)
Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis komiteto narių ir savo vardu reiškia nuoširdžią...

EP apklausa: lietuviai geriau vertina padėtį ES negu savo šalyje 
Lietuviai tebėra labai palankūs Europos Sąjungai ir savo šalies narystei joje, tačiau dauguma...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
R.Šalaševičiūtė: Teismo psichiatrijos ekspertų problemos, iškeltos konferencijoje, turėtų tapti pagrindu įstatymų pakeitimams
Vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Socialinių reikalų ir...
Ką atsakyti M. Puidokui? (41)
Kvietimas dr. Mindaugui Puidokui kandidatuoti į Lietuvos prezidento postą Lietuvai...
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: „Premjeras dirbtinai kelia konfliktus ir skatina aplinkos sektoriaus stagnaciją“   (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Interneto paslaugų teikėjai savo sąskaita privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija, apeliacine tvarka išnagrinėjusi ieškovės asociacijos...
Vilniaus rajono kelyje – tragiška nelaimė. Žuvusiųjų artimiesiems – Prezidentės užuojauta (7)
10.36 val. Vilniaus r., Melkio k., kelyje Pikeliškės – Maišiagala. 35 km.,...
Alytaus policija įspėja: mūsų mieste nėra vietos „mirties pardavėjams“
Rugsėjo 6-oji nerami buvo Ulonų seniūnaitijos gyventojams, čia Alytaus apskrities...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
Tarptautinėse pratybose „Rapid Trident 2018“ Ukrainoje Lietuvos kariai dalijosi patirtimi, kaip geriau taikyti NATO standartus (2)
Rugsėjo 14 d. Ukrainos Lvovo srityje, Yavoriv poligone baigėsi didžiausios...
Kroatija tęs dalyvavimą Lietuvoje dislokuojamame NATO batalione
„Lietuva dėkoja Kroatijai už sprendimą vėl atsiųsti savo karius į...
 
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Baltarusija raginama stabdyti Astravo atominės elektrinės statybą (2)
Birželio 27 d. Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) plenarinės sesijos...
Sportas   Laiškai
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
Prezidentė pasveikino plaukikus R. Meilutytę ir D. Rapšį su Europos čempionato aukso ir bronzos medaliais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykstančiame Europos plaukimo...
 
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (7)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (78)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...