Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 14 Penktadienis
 

A.Venckus prašo Panevėžio miesto apylinkės teismo sugrąžinti bylą Vilniaus apygardos prokuratūrai

2010-03-03 17:41 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (27)

Advokatas A.Venckus prašo Panevėžio miesto apylinkės teismo, kad šis sugrąžintų pedofilijos bylą Vilniaus prokurorams (KK nuotr.)

Advokatas Aidas Venckus Panevėžio miesto apylinkės teismui išsiuntė prašymą grąžinti pedofilijos bylą Vilniaus apygardos prokuratūrai, nes ruošiami skundai dėl nutarimo atmesti Neringos ir Aido Venckų prašymus papildyti ikiteisminį tyrimą ir skundai dėl nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl mažametės seksualinio prievartavimo A.Ūsui, L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui.

Skundas dėl ikiteisminio tyrimo papildymo bus pateiktas aukštesniam prokurorui, o skundas dėl nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl mažametės seksualinio prievartavimo A.Ūsui, L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui – ikiteisminio tyrimo teisėjui.

Neringos Venckienės teigimu, prokurorai nesilaiko numatytos nutarimo apskundimo procedūros tvarkos.

„Patys daug ko nepadarę, prokurorai atsakomybę permeta teisėjui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Teisėjos teigimu, po tokių prokurorų veiksmų jau dabar galima rašyti skundą į Strasbūro Žmogaus teisių teismą.

Aukščiausiojo Teismo nutartys nurodo, kad apskundimo procedūros tvarkos turi būti laikomasi, todėl, kol nepaskirtas teisiamasis posėdis, Aidas Venckus prašo Panevėžio miesto apylinkės  teismo bylą sugrąžinti Vilniaus apygardos prokuratūrai.

KK inf.

2010-03-03

Komentarai

 

 

 
 1. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”. CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Teisėjos teigimu, po tokių prokurorų veiksmų jau dabar galima rašyti skundą į Strasbūro Žmogaus teisių teismą. KAZKODEL NET NEABEJOJU, KAD IKI TO PRIEIS.GALIU PASAKYTI,KAD KOKIA KAIME JOG VENCKAI TEISININKAI IR JIEMS NEREIKIA SAMDYTIS ADVOKATU,KITAIP JAU SIAI BYLAI BUTU KAPUT.SEKMES VENSKAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Visi anksciau snekejo kad Lietuvoje tik teismas nustato kas yra kaltas ,o kas ne , bet pasirodo kad prokuratura nustato kas kaltas ,o kas ne. Stonkunaite isteisino , Usa tik dalinai isteisino. Taip kad iseina jei mano kaiminas pavogs mano runkelius ir prokuroras nuspres gal as isviso tu runkeliu sakys neturejau iseina su kaiminu negalesiu pasiteismauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tegu pilietinę pareigą skubiai atlieka LL žurnalistai, oficialiai pasidalina su teisėsauga turimais įtarimais apie garsųjį, nepelnytai nutylėtą Aidą iš Vilijampolės, tada byla pati sugrįš iš Panevėžio. Užtenka žaisti katę pelę su trečiuoju pedalu. Žmonės, pabandykit atspėti, kas tas A.F., juk žinote, tik matyt, prisibijote…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. todel kad taip ilgai vilkine pedofilijos byla,suskubo savadautojai mamelei mergaite atiduoti,nors si pedofilo uso neatsizadejo,tai kodel taip triedzia?tai ar ne triedratis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. mergaitė buvo ir tvirkinta, ir prievartauta. Tik tau ir prokurorams atrodo kitaip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kol kas mergaitę gelbėja tik Venckų profesionalumas.Tikrai dauguma mano pažįstamų palaiko Jus. Stiprybės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nelabai suprantu – iš pradžių Venckai visa gerkle rėkė – ką čia tirti – yra mergaitės parodymai ir su jais tiesiai į teismą. Po dvigubos žmogžudystės viskas pasikeitė – atsirado įvairiausių reikalavimų, kad byla kuo ilgiau neatsidurtų teisme. Ir dėl ko tai daroma – net ir vaikui aišku. Ir tai daroma ne dėl mergaitės, kuri , gal būt, net nebuvo tvirkinta, juo labiau – prievartauta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Neringa ir Aidai laikykites! Net jei ir ne visi ateina i susiburimus prie prokuraturu, Lietuva su jumis!!! Eikit iki galo. Issigimeliai turi buti nubausti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. na pabandyk,ateiti.kodel prokuratura is teisines institucijos pavirto i triedrati?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. As visalaika sakiau. kad Lietuva 210m. valdo iskrypeliai ir nusikalstamos organizuotos gaujos, kurios vadinasi partija. Kiek iskrypeliu sedi seime? As suprantu komunistu partija- dabar jau socialdemokratu. Ju partija sykiu su zydu marksistais, atvirai tyciojasi is Lietuviu tautos. Kokie iskrypeliai prieme istatyma, kad vaikus nuo 14m. galima prievartauti? Ar ne Brazausko inesetyva? O kokie iskrypeliai atmete vaiku apsaugos istatyma? Kiek iskrypeliu yra konservatoriu ir zydkrikscioniu partijoje jei jie tyli? O kiek zydas sorasas pristeige fondu, kurie palaiko iskrypelius. Teisineje valstybeje, visi teisininkai kurie ciupinejo iskrypelio uso byla, butu teisiami kartu su usu kaip bendrininkai. Kiek yra teisineje sistemoje iskrypeliu? Nejaugi nera ne vieno saziningo teisininko Lietuvoje nes visi tyli. Zmones sukilkite, reikia rinkti parasus i Strasbura. Nors as ir tuo netikiu nes paziurekite kiek iskrypeliu sedi Briuselyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. w w w SNIPR com/PEDOFILAI (104 bylos marinimo pozymiai vien tik iki bylos teismo)

  CrimeRangersCom – metas pakilt is komentaru lygmenio ir veikti. Ivyko klaida teisesaugoje, visuomene turi prisideti, susimesti ir atlyginti tiems, kurie zengia drasius zingsnius.

  Kur kiti teisininkai? Junkites arba ir toliau liksit pakabinti sistemos amziams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Galbut mitingo metu surasyti prasyma i zmogaus teisiu komiteta arba Europola,kad tarptautines institucijos atsiustu specialistus,ekspertus. Nu kur matyta,kad negalima apginti mergaites !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. "Teisėjos teigimu, po tokių prokurorų veiksmų jau dabar galima rašyti skundą į Strasbūro Žmogaus teisių teismą."
  —————————–
  Rasykite, mielieji; tas pedofilu klanas visiskai isnaglejo; visi, i kuriuos kreipesi Drasius su skundais, turi keliauti i kalejima kartu su Usu ir Stankunaite.KANTRYBES! STIPRYBES!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. "Civilizuotą" Europą naikina cunamiai, nes iš Europos Konstitucijos išmetė žodį DIEVAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kai kas keikia tarybinę teisėsaugą, kokia ji, atseit, neteisinga buvusi. Gal būt, politinių bylų atveju kokie teisių pažeidimai buvo, nebuvau su tuo susidūręs, bet kriminalinių nusikaltimų atžvilgiu, kad būtų taip grubiai pažeidžiamas baudžiamasis procesas, tai tikrai šito nebuvo, kad apskundimo tvarka būtų ignoruojama. Jei ignoruoja, tai tikisi, kad pavyks apstumti nukentėjusiuosius? Kas darosi teisėsaugoje, kas iš viso darosi? Kur žiūri visa civilizuotoji Europa?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. nenusluos po kilimu. Venckai – darbstus ir garbingi teisininkai. Jei ne jie, mergaite tebelaizytu usas. Tiksliau mergaite tebelaizytu kuilio uso sysala. Baisu kas butu, jei ne Venckai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. nereikia nieko uzjausti, teisejas labai lengvai gali buti vienas is pedofilu arba turbut jau zino su kuo reikala tures a jai ka, todel susluos viska po kilimu, ir bus "ramios bites"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nu ka, ir as i mitinga ateisiu, tik plakate bus uzrasyta, kada bus venckai patraukti baudziamojon atsakomybes uz savo darbus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. kokia cia gali buti uzuojauta. jei papuls pas sazininga teiseja tai ten net klausimu nebus. byla keliaus tyrimo papildimui, nurodant butent ka reikia atlikti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Velniai daro ta pati ka ir Pociuno nuzudymo tyrime. antivalstybininku pedofilu zidruju albinu klanas juokiasi is visos Lietuvos, o daugumai lietuviu viskas po c hui. slykstu net kad i mitingus nesusirenka desimtys tukstanciu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...