Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 9 Ketvirtadienis
 

A.Venckus prašo Panevėžio miesto apylinkės teismo sugrąžinti bylą Vilniaus apygardos prokuratūrai

2010-03-03 17:41 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (27)

Advokatas A.Venckus prašo Panevėžio miesto apylinkės teismo, kad šis sugrąžintų pedofilijos bylą Vilniaus prokurorams (KK nuotr.)

Advokatas Aidas Venckus Panevėžio miesto apylinkės teismui išsiuntė prašymą grąžinti pedofilijos bylą Vilniaus apygardos prokuratūrai, nes ruošiami skundai dėl nutarimo atmesti Neringos ir Aido Venckų prašymus papildyti ikiteisminį tyrimą ir skundai dėl nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl mažametės seksualinio prievartavimo A.Ūsui, L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui.

Skundas dėl ikiteisminio tyrimo papildymo bus pateiktas aukštesniam prokurorui, o skundas dėl nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl mažametės seksualinio prievartavimo A.Ūsui, L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui – ikiteisminio tyrimo teisėjui.

Neringos Venckienės teigimu, prokurorai nesilaiko numatytos nutarimo apskundimo procedūros tvarkos.

„Patys daug ko nepadarę, prokurorai atsakomybę permeta teisėjui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Teisėjos teigimu, po tokių prokurorų veiksmų jau dabar galima rašyti skundą į Strasbūro Žmogaus teisių teismą.

Aukščiausiojo Teismo nutartys nurodo, kad apskundimo procedūros tvarkos turi būti laikomasi, todėl, kol nepaskirtas teisiamasis posėdis, Aidas Venckus prašo Panevėžio miesto apylinkės  teismo bylą sugrąžinti Vilniaus apygardos prokuratūrai.

KK inf.

2010-03-03

Komentarai

 

 

 
 1. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”. CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Teisėjos teigimu, po tokių prokurorų veiksmų jau dabar galima rašyti skundą į Strasbūro Žmogaus teisių teismą. KAZKODEL NET NEABEJOJU, KAD IKI TO PRIEIS.GALIU PASAKYTI,KAD KOKIA KAIME JOG VENCKAI TEISININKAI IR JIEMS NEREIKIA SAMDYTIS ADVOKATU,KITAIP JAU SIAI BYLAI BUTU KAPUT.SEKMES VENSKAMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Visi anksciau snekejo kad Lietuvoje tik teismas nustato kas yra kaltas ,o kas ne , bet pasirodo kad prokuratura nustato kas kaltas ,o kas ne. Stonkunaite isteisino , Usa tik dalinai isteisino. Taip kad iseina jei mano kaiminas pavogs mano runkelius ir prokuroras nuspres gal as isviso tu runkeliu sakys neturejau iseina su kaiminu negalesiu pasiteismauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tegu pilietinę pareigą skubiai atlieka LL žurnalistai, oficialiai pasidalina su teisėsauga turimais įtarimais apie garsųjį, nepelnytai nutylėtą Aidą iš Vilijampolės, tada byla pati sugrįš iš Panevėžio. Užtenka žaisti katę pelę su trečiuoju pedalu. Žmonės, pabandykit atspėti, kas tas A.F., juk žinote, tik matyt, prisibijote…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. todel kad taip ilgai vilkine pedofilijos byla,suskubo savadautojai mamelei mergaite atiduoti,nors si pedofilo uso neatsizadejo,tai kodel taip triedzia?tai ar ne triedratis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. mergaitė buvo ir tvirkinta, ir prievartauta. Tik tau ir prokurorams atrodo kitaip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kol kas mergaitę gelbėja tik Venckų profesionalumas.Tikrai dauguma mano pažįstamų palaiko Jus. Stiprybės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nelabai suprantu – iš pradžių Venckai visa gerkle rėkė – ką čia tirti – yra mergaitės parodymai ir su jais tiesiai į teismą. Po dvigubos žmogžudystės viskas pasikeitė – atsirado įvairiausių reikalavimų, kad byla kuo ilgiau neatsidurtų teisme. Ir dėl ko tai daroma – net ir vaikui aišku. Ir tai daroma ne dėl mergaitės, kuri , gal būt, net nebuvo tvirkinta, juo labiau – prievartauta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Neringa ir Aidai laikykites! Net jei ir ne visi ateina i susiburimus prie prokuraturu, Lietuva su jumis!!! Eikit iki galo. Issigimeliai turi buti nubausti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. na pabandyk,ateiti.kodel prokuratura is teisines institucijos pavirto i triedrati?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. As visalaika sakiau. kad Lietuva 210m. valdo iskrypeliai ir nusikalstamos organizuotos gaujos, kurios vadinasi partija. Kiek iskrypeliu sedi seime? As suprantu komunistu partija- dabar jau socialdemokratu. Ju partija sykiu su zydu marksistais, atvirai tyciojasi is Lietuviu tautos. Kokie iskrypeliai prieme istatyma, kad vaikus nuo 14m. galima prievartauti? Ar ne Brazausko inesetyva? O kokie iskrypeliai atmete vaiku apsaugos istatyma? Kiek iskrypeliu yra konservatoriu ir zydkrikscioniu partijoje jei jie tyli? O kiek zydas sorasas pristeige fondu, kurie palaiko iskrypelius. Teisineje valstybeje, visi teisininkai kurie ciupinejo iskrypelio uso byla, butu teisiami kartu su usu kaip bendrininkai. Kiek yra teisineje sistemoje iskrypeliu? Nejaugi nera ne vieno saziningo teisininko Lietuvoje nes visi tyli. Zmones sukilkite, reikia rinkti parasus i Strasbura. Nors as ir tuo netikiu nes paziurekite kiek iskrypeliu sedi Briuselyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. w w w SNIPR com/PEDOFILAI (104 bylos marinimo pozymiai vien tik iki bylos teismo)

  CrimeRangersCom – metas pakilt is komentaru lygmenio ir veikti. Ivyko klaida teisesaugoje, visuomene turi prisideti, susimesti ir atlyginti tiems, kurie zengia drasius zingsnius.

  Kur kiti teisininkai? Junkites arba ir toliau liksit pakabinti sistemos amziams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Galbut mitingo metu surasyti prasyma i zmogaus teisiu komiteta arba Europola,kad tarptautines institucijos atsiustu specialistus,ekspertus. Nu kur matyta,kad negalima apginti mergaites !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. "Teisėjos teigimu, po tokių prokurorų veiksmų jau dabar galima rašyti skundą į Strasbūro Žmogaus teisių teismą."
  —————————–
  Rasykite, mielieji; tas pedofilu klanas visiskai isnaglejo; visi, i kuriuos kreipesi Drasius su skundais, turi keliauti i kalejima kartu su Usu ir Stankunaite.KANTRYBES! STIPRYBES!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. "Civilizuotą" Europą naikina cunamiai, nes iš Europos Konstitucijos išmetė žodį DIEVAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kai kas keikia tarybinę teisėsaugą, kokia ji, atseit, neteisinga buvusi. Gal būt, politinių bylų atveju kokie teisių pažeidimai buvo, nebuvau su tuo susidūręs, bet kriminalinių nusikaltimų atžvilgiu, kad būtų taip grubiai pažeidžiamas baudžiamasis procesas, tai tikrai šito nebuvo, kad apskundimo tvarka būtų ignoruojama. Jei ignoruoja, tai tikisi, kad pavyks apstumti nukentėjusiuosius? Kas darosi teisėsaugoje, kas iš viso darosi? Kur žiūri visa civilizuotoji Europa?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. nenusluos po kilimu. Venckai – darbstus ir garbingi teisininkai. Jei ne jie, mergaite tebelaizytu usas. Tiksliau mergaite tebelaizytu kuilio uso sysala. Baisu kas butu, jei ne Venckai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. nereikia nieko uzjausti, teisejas labai lengvai gali buti vienas is pedofilu arba turbut jau zino su kuo reikala tures a jai ka, todel susluos viska po kilimu, ir bus "ramios bites"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nu ka, ir as i mitinga ateisiu, tik plakate bus uzrasyta, kada bus venckai patraukti baudziamojon atsakomybes uz savo darbus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. kokia cia gali buti uzuojauta. jei papuls pas sazininga teiseja tai ten net klausimu nebus. byla keliaus tyrimo papildimui, nurodant butent ka reikia atlikti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Velniai daro ta pati ka ir Pociuno nuzudymo tyrime. antivalstybininku pedofilu zidruju albinu klanas juokiasi is visos Lietuvos, o daugumai lietuviu viskas po c hui. slykstu net kad i mitingus nesusirenka desimtys tukstanciu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 1
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...