Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 25 Sekmadienis
 

A.Valantinas patvirtintas Apeliacinio teismo teisėju

2015-12-22 16:09 | Teisėsauga | Komentarų (29)

Naujasis Apeliacinio teismo teisėjas A.Valantinas užims laisvą Apeliacinio teismo pirmininko kėdę? KK nuotr.

Seimas, atsižvelgdamas į Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės siūlymus, slapto balsavimo būdu pritarė Godos Ambrasaitės-Balynienės, Antano Rudzinsko ir Algimanto Valantino skyrimui Lietuvos apeliacinio teismo teisėjais.

Balsavimo dėl nutarimo „Dėl pritarimo skirti Godą Ambrasaitę-Balynienę Lietuvos apeliacinio teismo teisėja“  rezultatai: išduota biuletenių – 133, rasta biuletenių – 133, galiojantys – 128, negaliojantys – 5. Už nutarimą balsavo 114, prieš buvo 5, susilaikė 9 Seimo nariai.

Balsavimo dėl nutarimo „Dėl pritarimo skirti Antaną Rudzinską Lietuvos apeliacinio teismo teisėju“ rezultatai: išduota biuletenių – 133, rasta biuletenių – 133, galiojantys – 130, negaliojantys – 3. Už nutarimą balsavo 114, prieš buvo 6, susilaikė 10 Seimo narių.

Slaptu balsavimu Seimas taip pat pritarė nutarimui „Dėl pritarimo skirti Algimantą Valantiną Lietuvos apeliacinio teismo teisėju“.  Balsavimo rezultatai: išduota biuletenių – 133, rasta biuletenių – 133, galiojantys – 129, negaliojantys – 4. Už nutarimą balsavo 111, prieš buvo 11, susilaikė 7 Seimo nariai.

Komentarai

 

 

 
 1. Gal jaucia “melagiai per tilta vaziavo,tiltas sugriuvo melagiai prazuvo” :)

  Thumb up 2 Thumb down 1

 2. rimtai diskutuoti gali tik Egzotinis Debilas.Kuris taip pat kliedi nesamones ir isivaizdioja jog kas nors jo kliedesiais dar vis tiki.Nebe tie laikai ,kad zmones nebesuprastu jog 80% informacijos ir bylu yra suklastotu ir prasigalvotu!O babai matomai is prigimties smegenys atbulai sudeliotos:)

  Thumb up 2 Thumb down 1

 3. tau su galva jau batai!!! Eik pas batsiuvi,gal pro nosi suvarstys tau uzraiscius ir uzris sugedusi lezuvi!

  Thumb up 1 Thumb down 2

 4. Kol babos (2015-12-22 – 18:40) komentaruose formuos nuomone, tol teisingumo tikrai nebus.

  Abeli tu abeli, nelaimingas, jei manai, kad kažkokia nupušusi baba komentarais gali įtakoti teisingumą, imk ir pabandyk atsisakyti pats sau į klausimą, tai koks tada Lietuvoje tas teisingumas, kad jį taip paprastai kokia nukaršusi pensininkė gali įtakoti.
  Geriau prisipažink, kad kažkokios Babos teisingi komentarai griauna tavo susikurtas propagandos įteigtas iliuzijas, ko tu niekaip nesugebi net pats sau prisipažinti klydęs.
  O dabar bėk slėptis – rusas puola. Ir lauk Venckienės, kuri tave išgelbės nuo pedofilų klano, kurį kasnakt tebesapnuoji. Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 5. aišku, kad užims AT pirmininko kėdę. laukia svarbios kontrabandos bylos.

  patys ir pagirdė ir priėsdino Žironą ir kitus teisėjus pas radvilą.

  ir pedofilai konkuruoja dėl valdžios, šlovės ir pinigų,

  ant to kabliuko ir reikia pedofilus gaudyti.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 6. Visai nenustebciau, jei ji paskirtu AT pirmininku. Juk jis apgyne ir neisdave pedofilu, kurie sedi Seime ir Vyriausybej. Dabar jam jie atsilygina. Isgamas kart.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 7. Na kagi, dabar pagal gamtos sukurtus dėsnius Valantinas turėtų šį įvykį aplaistyti. Paskui įkaušęs turėtų sėsti už vairo…, o Skvernelio chėbra turėtų jį sulaikyti girtą ir “už gražias akis” paskui turėtų patyliukais jį paleisti.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 8. Prie Valantino tai dar puse velnio buvo. Tai Polikarpovna ir isvijo. Paskui atejo Murkis. Vot tas tai miltus prisikooooo.

  Thumb up 6 Thumb down 7

 9. Tai jau dabar reikėtų voratinklius praardyti nuo Snoro bylos, o po to eilė ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo iššautos to paties šaulio. Štai ir aišku, kodėl Grybauskaitė gelbėjo tuos VSD vyrukus, įmerkusius sysalus vaikui, o šie gelbsti storo pasturgalio savininkę dėl jos įvykdytos Snoro aferos…

  Thumb up 12 Thumb down 2

 10. komentaruose formuos nuomone,tol teisingumo tikrai nebus.Gretimose valstybes pedofilu tinklai veikia o Lietuvoje NE.Gal baba su savo kiausiniais Lietuvos pedofilus pamalonina??

  Thumb up 25 Thumb down 4

  • Duotuoju atveju, Tamstos postulatas nei su Kedžiais, nei su manimi neturi nieko bendro.
   Galėčiau apie tą Kedžių sukurtą pedofilinę legendą, kaip ir apie Medininkus ir kitus rezonansinius įvykius parašyti kur kas daugiau, bet ką tada veiks prokurorai?
   Jiems mokami solidūs atlyginimai, tai tegu jie po tą politinį mėšlyną ir kapstosi, visomis išgalėmis bandydami išlaviruoti, kad ir avis liktų sveika, ir vilkas sotus.

   Thumb up 3 Thumb down 15

   • tikrai tikiu, baba su konkolais, kad tu talentinga visko vertimo aukštyn kojom, daug prisidėjai, kad ta byla tapo atvirkščia, jeigu net seneliai patapo pedofilais vietoj babu ir tikrai su savo talentu gali prikurti ir dar geresnių aprašų,

    Thumb up 18 Thumb down 3

 11. Gal naujas generalinis prisikas iki jo nusikaltimu.Tegul pasedi aukstai ,pasidziaugia slove,pries laukiancias grotas!

  Thumb up 20 Thumb down 1

 12. prezidentė nenori ,kad lietuva taptų-TEISINĖ DEMOKRATINĖ VALSTYBĖ…..KODĖL????

  Thumb up 22 Thumb down 0

  • Nenori ir dar kaip nenori.O jeigu pavarcius ir pritaikius keleta istatymu ims ir prispaus melynaji chalata kalejimo geleziniu duru tarpuduryje???

   Thumb up 18 Thumb down 2

    • Nieko nebuvo,nei ismetimo triubos valymo Kleboniskiu miske,matyt policininkams ten papuolusiems,tai sapnas buvo.Nebuvo nei Garliavos,nei sysalu,nei triusiku ant kobinio su vyndemem.Nebuvo ir nera Lietuvoj jokios pedofilijos,nebent kartais koks “didelis” zmogelis sugalvoja pazaisti su globos namu mergaitem ar berniukais,ir tik “graziai” zaisti,kaip tvelis ir mamyte pan.O pasiekti svarios ir nenusikalstamos visuomenes gal ir Valantinas prisidejo? Juk dykai,nieko neveikdamas ,karjeros laiptais tekinas nekilsi??????

     Thumb up 27 Thumb down 1

     • tikiuosi (ir linkiu) kad tik laiko klausimas, kada sesi i teisiamuju suola su kitais slyksciais venckopedais smeizikais. kuo greiciau – tuo geriau.
      aisku, kol valdo faktinio vadovo ir jo statytines rezimas – stogas garantuotas. bet jie ne amzini….

      Thumb up 0 Thumb down 6

  • Nors jokios pedofilijos nebuvo, bet byla buvo. Reikėjo gi kažkaip tai paneigti N.Venckienės šantažines paskalas, panaudojant mažametę mergaitę, kovoje su netinkama į marčias biedna mokinuke pagyvenusiam turtingam savo broliui.
   Venckienės lakių tendencingų fantazijų dėka, mitinis pedofilų klanas buvo užpuolęs Garliavą, kaip utėlės benami bomžą. Dingo Venckienė, nebeliko nei klano, nei pedofilijų. Kas trukdė tada Neringą su Drąsiumi pasodinti, ir tų visų nesąmonių būtų net nebuvę? Deja…

   Thumb up 3 Thumb down 25

   • DEJA baba MES NESULAUKSIM DEMOKRATINĖS TEISINĖS VALSTYBĖS….nes mūsų teisėsauga ,kaip rusijos…tikiuosi,kad vaikai prakalb,kuriuos gašlūs dėdės,su baltom apykaklėm ,iš dyko buvimo linksminosi….gerai sakė viena burėja,-blogai vbaigsis su tom pirtelėm…….

    Thumb up 16 Thumb down 2

   • O as Kaune girdejau,kad jos nebuvo biednos,kad jos buvo prestizines prostitutes ,slaptosios agentes.Todel taip ir yra ginamos.Nes jos per daug zino! Na o Drasius pakibo per antra gala taip kad gala padare jam.Tegul buna pamoka kitiems kas ivyksta kai tokios prostitutes prisimeta prie turtingos seimos!

    Thumb up 25 Thumb down 1

     • Ne, čia parašyta apie mergaitės globėją Neringą Kedytę, kuri sukūrė pedofilijos scenarijų, režisavo ir suvaidino pedofilijos spektaklį su teta Olia ir savo tėvais gausiai žiūrovų publikai, kad kuo labiau įskaudinti našlaitėlės Deimantės motiną..

      Thumb up 0 Thumb down 1

    • Ir as tokias kalbas Kaune girdejau.Ir dar girdejau,kad kas uzkabina pedofilu tinkla tuos pacius atvirksciu teisingumu padaro nusikalteliais.Ir dar girdejau,kad pedofilija,prostitucija,pornografija,prekyba zmonemis yra tuose paciose rankose.Ir dar girdejau,kad prokuratura ranka rankon dirba su stambiais nusikalteliu tinklais.Ir dar girdejau ,kad baba yra ju sakalas,kuris turi be sustojimo loti komentaruose!!!

     Thumb up 1 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...