Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

A.Skučienės ir senelių Kedžių teismas – slaptesnis už „teroristės“ Kusaitės

2013-05-31 16:58 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (38)

Almos Šėperienės nuotr.

Alytaus teismas pagaliau atvertė 2012 m. kovo 23 d. pirmojo Garliavos „ėmimo“ bylą. Teismo posėdis Alytaus teisme prasidėjęs 9.30 val. baigėsi 13.30. val. Šį kartą dalyvavo visi proceso dalyviai.

Pirmą kartą Alytaus teisme pasirodė antstolė S. Vaicekauskienė. Jos iš arti pamatyti susirinko ir alytiškių būrelis.

Ant teismo salės durų nuo pat ryto buvo pakabintas didelis užrašas ,,NEVIEŠAS TEISMO POSĖDIS”, aplinkui sukinėjosi policijos patruliai.

Kaip žinia, Eglutės Kusaitės  teismo posėdžiai “terorizmo” byloje buvo vieši – įskaitant tuos, kuriuose buvo apklausinėjami slapti liudytojai.

Pamatėme, kad teismo koridoriuje, kur anksčiau stovėdavo kėdės ir suolai atsisėsti, jų šį kartą nebuvo – kėdės ir suolai buvo išnešti į „Archyvo“ patalpas. Pakalbinome daugelį metų Alytaus teisme dirbantį pagalbinį darbininką: „Koks čia pasikeitimas, kad Alytaus teisme svečiams ir atvykusiems nėra kėdžių?“. Jis atsakė: ,,Toks mano valdžios nurodymas. Dar vakar buvo įsakyta, kad šiandien kėdžių ir suolų nebūtų koridoriuje“.

Kavinės darbuotoja, pagailėjusi stovinčių vyresnio amžiaus moterų, pasiūlė iš kavinės kėdžių, bet policijos pareigūno buvo apraminta: ,,Tegul stovi. Taip liepė valdžia“.

Vyresnio amžiaus alytiškė Regina kraipė galvą ir sakė: ,,Ciūdai, dar taip nematėm!“

Proceso dalyviai byloje buvo ir mergaitę saugoję apsauginiai. Jie į Alytaus teismą buvo atvešti pro slaptą įėjimą, savo veidus slėpė po kaukėmis. Neįtikėtinas vaizdas.

Policininkas moters, bandžiusios vaikščioti Alytaus teismo koridoriumi, paprašė pateikti net asmens tapatybės dokumentą. Kam reikia? ,,Tapatybei nustatyti reikia dokumento“,- atkirto policininkas. Nors pats neprisistatė, ant jo krūtinės buvo galima įžiūrėti Nr.4362. ,,Ir kuo aš čia taip nusikaltau, kad reikia dokumento vidury baltos dienos, ir kad man ir kitiems piliečiams uždrausta laisvai judėti Alytaus teismo patalpose?“- klausė moteris. Tačiau atsakymo nesulaukė. Vėliau džiaugėsi, kad negavo kokių ,,bananų” ir nebuvo ,,areštuota“, kaip Garliavoje Klonio gatvėje 2012 m. gegužės 17 d.

Na, o teismo posėdis, nors ir uždaras, ir truko keturias valandas, atidėtas iki 2013 m. rusgėjo 19 d. Numatyta apklausti papildomus liudininkus. Pareikalauta pateikti papildomus dokumentus. Pareikalauta pateikti patvarkymus iš antstolės S.Vaicekauskienės.

Alma Šėperienė,

Alytus

Komentarai

 

 

 
 1. Viskad kas surista su pedofilija valdzios strukturose, yra islaptinta, ir zmones I teisma neileidziami tam, kad neigirstu liudininku parodimu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. LR Seimo narė Neringa Venckienė brolio vardu surašė net 200 skundų visoms Lietuvos institucijoms, kad teisiškai išnagrinėtų Kauno pedofilijos bylą.
  Deja – visi liko kurti ir akli.

  LR Seimas nustatė, kas prokurorai neleistinai aplaidžiai ir nekompetentingai vilkino ir netyrė šios bylos, dėl ko pasidarė nebeįmanoma kompetentingai ją iš išvis ištirti. Net 8 prokurorai buvo nubausti, o gen. prokuroras buvo priverstas atsistatydinti.
  .
  Galiausiai nutarė fiziškai nutildyti pačią N. Venckienę (signataro Patacko duomenimis -inscenizuoti jos nusišovimą neva supratus kiek blogo padariusi šventajai motinai ir ūsoriui, nužudyti dviejų inscenizuotų autoavarijų metu, nužudyti arešto metu profesionalių žmogžudžių rankomis).

  Tačiau Neringa Venckienė surado teisinį variantą, kaip pasiekti, kad Kauno pedofilijos bylą ir visas jai fabrikuojamas bylas IŠNAGRINĖTŲ TIKRAI NEPRIKLAUSOMAS TEISMAS, nepavaldus Gintarui Kryževičiui, kuris viešai ją išvadino ne tik visų teismų, bet ir visos Lietuvos pūliniu.
  .
  LR Seimo narys Povilas Gilys per Drąsos kelio frakcijos Seime spaudos konferenciją pranešė,kad Neringa Venckienė išvyko į užsienio valstybę, kur pasiprašys politinio prieglobsčio, kad LR Gen. prokuratūra greitu laiku privalės Nepriklausomos valstybės (pvz.,Jungtinės Karalystės, JAV, Suomijos ir pan.) Nepriklausomame teisme įrodyti, kad LR Seimo narė Neringa Venckienė yra padariusi jau aštuonias nusikalstamas veikas (6 pagarsintas Seime: teismo sprendimo perduoti globotinę tariamą nevykdymą, nepaklusimą antstolės žodiniams nurodymams, vaiko psichinį gniuždymą, teismų orumo pažeminimą, būdama su policininko skausmingai užlaužta viena ranka, kita ranka primušusi policininką –Europos sambo vicečempioną, šventajai motinai sukėlusi nežymų sveikatos sutrikdymą, bei kitus nusikaltimus, paskelbtus viešoje erdvėje, tai yra – pedofilijos išgalvojimą, brolio sukurstymą nužudyti teisėją Furmanavičių, Naruševičienę ir kt.).
  .
  Tam neužteks 12 sekundžių filmuko bei to, kad to jo prašė draugas -Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, nes Lietuva per ilgai užsižaidusi su ta Neringa Venckiene, kuri yra ne tik teismų,bet ir visos Lietuvos valstybės pūlinys.
  .
  Aukščiausiojo rango Lietuvos pedofilų ambicijos tada neleido jiems palikti ramybėje net vienos aukos – Garliavos mergaitės.
  .
  Gal būt bijojo, kad tai paskatins visus Lietuvos tėvus sekti Drąsiaus Kedžio pavyzdžiu ir drąsiai kovoti su pedofilais.
  .
  Šmikiai pedikai nesusitvarkė su Neringa Venckiene per dvi planines automobilių avarijas.
  Su Aurimu Drižiumi taip pat.
  Oi bus prakaitavimo prokurorams užsienio teismuose įrodant visas Neringos nuodėmes, kitaip nepriims sprendimo deportuoti į Lietuvą.
  .
  Todėl dabar kelio atgal nebėra..
  Todėl užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę says:

  Ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Praėjo jau 2 mėnesiai, tačiau prokurorai, priremti žurnalistų, tik patikslino, kad dar tik svarsto į kurias užsienio kabas versti teisinės pagalbos tekstus dėl Venckienės buvimo vietos suradimo, kad įteikti jai kvietimą atvykti į prokuratūrą apklausoms.

  Kęstutis Girnius Lietuvos žiniose (prokurorų interesais) pradėjo neoficialią rimtą diskusiją, ar iš viso vertą pradėti ieškoti Neringą Venckienę, gal apsiriboti ją išvadinant baikščia lydere, išsigandusia stoti prieš Lietuvos teisingiausius teismus dėl smulkių kaltinimų.
  Cituojame:
  “Teisėsaugos institucijos, nors Seimo narė nusprendė pabėgti ir slapstytis, turėtų ją palikti ramybėje.
  Teisėsaugos institucijoms keliami rimtesni prioritetai ir užduotys, kurioms jos turėtų teikti pirmenybę, lėšų ir laiko.
  Pasaulis nesugrius, jei Neringa Venckienė gyvens Čikagoje ir vaizduos esanti kankinė.“

  Panašu, kad prokurorai irgi neturi jokio noro bylinėtis užsienio teismuose dėl jos ekstradicijos į Lietuvą, toksai teisminis procesas jiems kelia atvirą siaubą.
  Todėl iki šiol tik apsiribojo melagingu pranešimu, kad esą prokuratūra jau paskelbusi tarptautinę paiešką.
  .
  Pagrindiniai tikslai juk jau pasiekti:
  1. sutrukdyta galimybė Drąsos kelio partijai plėtoti spalvotąją (rožių, violetinę ar panašaus tipo) revoliuciją Lietuvoje,
  2. Išrinkta tik iki minimo (tik 7 atstovų) Seime frakcija, o valdančiosios sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš biudžeto, labai bijojo, kad nepatektų 70 ir daugiau Drąsos kelio atstovų.
  3. Kiti rinkimai į Seimą tik po 3,5 metų.
  4. Būdama užsienio valstybėje Neringa Venckienė spalvotosios revoliucijos Lietuvoje nebesuorganizuos ir Seime daugumos negaus.
  5. Ant jos ir jos brolio Drąsiaus pedofilai ir korumpuoti teisėsaugos pareigūnai galės ir toliau viešai su pasigardžiavimu spjaudyti, šmeižti, teisme neįrodžius, kad žudė Kedys, toliau drąsių ir Neringą vadinti žmogžudžiais ir t.t.
  .
  Kas gali paneigti, kad Neringą Venckienė seniai iš anksto yra pagauta ir kur nors laikoma ilgalaikėje narkozėje kartu su sūnumi, kaip Drąsius Kedys, nors jo oficialiai ieškojo Anglijoje, Ispanijoje, Rusijoje ir t.t.
  Drąsiaus plaukų pomirtinė analizė parodė, kad jis daug mėnesių buvo pripumpuojamas nervų sistemą slopinančiais vaistais.
  .
  Tad ar žurnalistai privers prokurorus realiai ieškoti ir gyvą surasti Neringą Venckienę

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Slaptoje ziuredami WCkunaitei i rura is Kusaites padare teroriste o is senelio Kedzio daro smogika :) Baisi ta WCkunaites ru…jeigu prokurorams ir teisejams tokios mintys baisios atsirado galvoje. Negalima leisti savo mintim paleistuvauti:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Lietuvoje teisesauga pasitiki tik 15% zmoniu:) O jie tik dirba ,plusa….jug suklastoti mela yra daug sunkiau negu mela isaiskinti:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Jug Lietuvoje …vsio po zakonam…yra vykdomas Tautos genocidas. Tokie kauketi banditai veliau bylose tampa melagingais liudinikais :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. violetiniai pagaliau bus apraminti,o tai visur (net teisme)jauciasi kaip patvory. Ir ko cia stebetis,kad apsauginiai buvo su kaukemis? Juk pradetumet persekiot,o jie tik savo darba dirba,kaip ir jus(o gal jus pasalpiniai?)

  Thumb up 72 Thumb down 10

  • jog aiskiai irodyta, kad Venskiene sesta valanda ryto isiverze, pas velniai zino, kur gyvenancia stankunaite, ir apsupta apsauginiu sukele jai sveikatos sutrikima, isiiverze I treniruociu sale it nokautavo sambo ,,cempiona”. Zinoma, kad reikia teisti, nes nusikalteliams lituvoje taps nebesaugu, jeigu kiekviena smulki moterele prades nokautuoti cempionus, o gal venskiene itraukti I olimpines sambo rinktined sudeti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. kam reikalingi tie teismai, jog jais vis tiek niekas npasitiki, tik bereikalingas perdimas I vandeni.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • tarybiniams kaliniams dabar syteikiami vycio kryziai, idomu, kokie ordinai bus iteikiami nepriklausomos lietuvos teismu aukoms.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. ko is tiesu nera labai sunku:) todel jie ir tokie pavarge:) Kaip gerbiama Neringa sake melo tobulai nesuklastosi!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 1

 10. kurie kaip ir egzotinis debilas dabar yra slapti liudytojai. Jug KGB banditai visa savo kalte nori …vsio po zakonam…suversti Vencku ir Kedziu seimoms. Jug Venckiene ir Kedziai dryso stoti jiems skersai kelio!!Laiminga Neringa jeigu jai pavyko pabegti nes KGB banditai uz tai slaptoje surezisavo juos visus visapusiskai suzlugdyti.Apie tai viesai vis uzsimindavo egzotinis debilas!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. ar jūs čia visi psichiškai sveiki? susidaro įspūdis.kad Žiegždrių,Utenos,rOKIŠKIO,vILNIAUS vASAROS 5 IR T.T. PACIENTAI IŠ LABDAROS GAVĘ NURAŠYTUS VAKARIEČIŲ KOMPIUTERIUS REIŠKIASI

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Alytaus policija neturi ką veikti tai moteris stumdo arba sapnuoja ….Perteklius pareigūnų, perteklius. Kada Alytaus policijoje bus ,,etetų” mažinimas?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Taip pavargo policininkai be kėdžių, kad net vos pastovėjo…vargšai net kavinę tą dieną kai teismas vyko saugojo

  Thumb up 72 Thumb down 1

 13. LR Seimo narė Neringa Venckienė brolio vardu surašė net 200 skundų visoms Lietuvos institucijoms, kad teisiškai išnagrinėtų Kauno pedofilijos bylą.
  Deja – visi liko kurti ir akli.

  LR Seimas nustatė, kas prokurorai neleistinai aplaidžiai ir nekompetentingai vilkino ir netyrė šios bylos, dėl ko pasidarė nebeįmanoma kompetentingai ją iš išvis ištirti. Net 8 prokurorai buvo nubausti, o gen. prokuroras buvo priverstas atsistatydinti.
  .
  Galiausiai nutarė fiziškai nutildyti pačią N. Venckienę (signataro Patacko duomenimis -inscenizuoti jos nusišovimą neva supratus kiek blogo padariusi šventajai motinai ir ūsoriui, nužudyti dviejų inscenizuotų autoavarijų metu, nužudyti arešto metu profesionalių žmogžudžių rankomis).

  Tačiau Neringa Venckienė surado teisinį variantą, kaip pasiekti, kad Kauno pedofilijos bylą ir visas jai fabrikuojamas bylas IŠNAGRINĖTŲ TIKRAI NEPRIKLAUSOMAS TEISMAS, nepavaldus Gintarui Kryževičiui, kuris viešai ją išvadino ne tik visų teismų, bet ir visos Lietuvos pūliniu.
  .
  LR Seimo narys Povilas Gilys per Drąsos kelio frakcijos Seime spaudos konferenciją pranešė,kad Neringa Venckienė išvyko į užsienio valstybę, kur pasiprašys politinio prieglobsčio, kad LR Gen. prokuratūra greitu laiku privalės Nepriklausomos valstybės (pvz.,Jungtinės Karalystės, JAV, Suomijos ir pan.) Nepriklausomame teisme įrodyti, kad LR Seimo narė Neringa Venckienė yra padariusi jau aštuonias nusikalstamas veikas (6 pagarsintas Seime: teismo sprendimo perduoti globotinę tariamą nevykdymą, nepaklusimą antstolės žodiniams nurodymams, vaiko psichinį gniuždymą, teismų orumo pažeminimą, būdama su policininko skausmingai užlaužta viena ranka, kita ranka primušusi policininką –Europos sambo vicečempioną, šventajai motinai sukėlusi nežymų sveikatos sutrikdymą, bei kitus nusikaltimus, paskelbtus viešoje erdvėje, tai yra – pedofilijos išgalvojimą, brolio sukurstymą nužudyti teisėją Furmanavičių, Naruševičienę ir kt.).
  .
  Tam neužteks 12 sekundžių filmuko bei to, kad to jo prašė draugas -Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius, nes Lietuva per ilgai užsižaidusi su ta Neringa Venckiene, kuri yra ne tik teismų,bet ir visos Lietuvos valstybės pūlinys.
  .
  Aukščiausiojo rango Lietuvos pedofilų ambicijos tada neleido jiems palikti ramybėje net vienos aukos – Garliavos mergaitės.
  .
  Gal būt bijojo, kad tai paskatins visus Lietuvos tėvus sekti Drąsiaus Kedžio pavyzdžiu ir drąsiai kovoti su pedofilais.
  .
  Šmikiai pedikai nesusitvarkė su Neringa Venckiene per dvi planines automobilių avarijas.
  Su Aurimu Drižiumi taip pat.
  .
  Todėl dabar kelio atgal nebėra..
  Todėl užjaučiame LR Generalinį Prokurorą Darių Valį.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 14. Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

  Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes

  Thumb up 72 Thumb down 1

 16. manau, gali liudyti bet ka ir pries bet ka. Jis juk anonimas. Panasiai, kaip “teroristes” Egles byloje kalbejo liudytojas Nr1, Nr2… anonimai. Tokie gali bet ka pliurpti, ar jiems yra atsakomybe uz melagingus parodymus teismui? Ar cia ju toks darbas?

  Thumb up 72 Thumb down 1

 17. Na negali paprastoje pedofilijos byloje, kur nėra valstybinės paslapties, tokio saugumo. O šitoje matyt yra paslaptis – paslaptis tame, kad tikrai šioje byloje yra įmaišyti aukščiausio rango pareigūnai ar valstybės vadovai. Kai nužudė prokurorą Sereiką, tokių “paslapčių” nebuvo.O čia nužudė teisėją … ir tokios paslaptys? Jau vien pačio proceso eiga rodo, kad ne viskas gražu. Jei kaltas Kedys ar Ivanauskas – prašau rodykite teismo procesą atvirai, tegu žino žmonės kaip nereikia elgtis. O čia – viskas slapta, kad neduok dieve neišsprūstų koks netinkamas žodelis su netinkama žinia…

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • turi buti …vsio po zakonam….iteisintas slaptame teismo posedyje :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Taip,sioje pedofilijos byloje yra isimaise ypatingi veikejai,todel viskas taip ir nuo pat pradziu islaptinta ir slepiama.Na ar yra teke girdeti,kad tose bylose butu nukentejusieji ikalinti su apsauga,su pakeistom tapatybem,kai kas net veido operacijas siulo,o mergaites pagrindines liudininkes pakavotos,po psichiatru apdorojimo.Ar tai ne tarptautinis skandalas,kokio dar neregejo svietas,o tuo labiau Lietuva.Didele geda tokiems tyrejams ir teisejams,kurie isislaptine nori nuteisti senelius,kurie su meile ir rupesciu augino anukele,teta,kuriai dantis ismuse kauketasis ir ja daro nusikaltele.O tikroji nusikaltele raudonu plosciu,vaiksto kaip nugaletoja,o juk visi mateme kaldryte,ilgas pirstines,smurta,riksma ir dabar dar ausyse skambancius mergaites zodzius :,,zmones jus,ar ne zmones,,,palikite mano senelius,kur jus juos tempiate”.Be tarptautinio teismo neuzbaigsime sitos gedingos bylos ir melagingu kaltinimu,tad belieka tiketis,kad jau ne uz kalnu ir atomazga gedinga.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 19. kokie motyvai? Kodėl slaptas? Policininkų po kaukėmis veidai valstybės paslaptis ar kaip?

  Thumb up 72 Thumb down 1

 20. tikrai įdomus teismas, nes kelis akrtus buvo skambinama budintiems policininkams ir klausiama kiek žmonių susirinko, Tai gi ko taip bijo klanas? Tą dieną visi posėdžiai , kurie vyko tą dieną buvo atviri, tik šis -slaptas ir dar su sustiprinta apsauga. Vadinasi mūsų bijo.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 21. užteks erzinti liaudį? Tai Kusaitė teroristė, tai senelis Kedys smogikas… Negi nėra, kas trenktų kumščiu į stalą ir pasakytų: gal gana, chebra?

  Thumb up 72 Thumb down 1

 22. KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, TEISMO KLANO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO IR NETEISINGUMO? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas, nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Slapti po kaukemis policininkai iš kriminalines policijos biuro, su kaukemis į teismą atejo….mat pries teiseją reikejo kaukias nusiimti o žmonių bijo gyvates

   Thumb up 72 Thumb down 1

 23. Tokia tendencija kuo mazesnis kaimas duo daugiau savo valdzia demonstruoja vientiniai dievukais – save laikantis…

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras