Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

A.Skučienė: „Tiesa yra viena – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas, o melo versijų yra daug“

2010-05-04 08:57 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (197)

D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė teigia, kad tiesa - tik viena: Drąsius buvo nužudytas (KK nuotr.)

L.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas tik dėl akių LNK žinioms pareiškė, jog tarp visų Drąsiaus Kedžio mirties versijų yra tiriama ir „galimo nužudymo“ versija.

Šią Generalinės prokuratūros vadovo naują melo dozę atskleidė R.Petrausko pavaldinys Generalinės prokuratūros prokuroras Redas Savickas. Jis lrytas.lt neslėpė, kad „tyrimo rezultatai bus didelis netikėtumas žmonėms, kurie laikosi žmogžudystės versijos“ ir leido suprasti, kad jau aišku, kuo baigsis D.Kedžio mirties tyrimas.

Prokuroras R.Savickas lrytas.lt užsiminė, kad „mirtis D.Kedį galėjo ištikti giminaičių ar kitų netoliese jį slėpusių žmonių namuose. Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į nuošalesnę vietą“.

Tai rodo, kad nužudymo versija iš tiesų net nebuvo tirta – kad nuo pat pradžių prokurorai bandė susieti ir susies D.Kedžio mirtį su „slapstymusi pas artimuosius“, kur D.Kedys „prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“.

„Tai dar vienas absurdas“, – į klausimą, ką mano apie tokią prokuroro R.Savicko paskelbtą versiją, „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė. – „Tikra tiesa yra viena, o melo versijų visada būna daug“.

A.Skučienė kategoriškai netiki, kad Drąsius Kedys mirė užspringęs. „Tuo netikiu nei aš, nei mūsų šeima – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas“, – sakė D.Kedžio krikštamotė.

„Tai dar viena melo versija – bent aš taip galvoju“, – mano A.Skučienė.

KK inf.

2010-05-04

Komentarai

 

 

 
 1. Vistik keista.Kas gi MAFIJOS TEVAS,kuriam taip paklusni ne tik visa mafija,bet ir visa oficiali valdzia-Seimas,Vyriausybe,Prezidentura-Seimo Pirmininke,Prejeras,Prezidente.Tai bent TEVAS-niekas jo neiveikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. melas jau pradeda graužti akis. Nejaugi neimanoma rasti prokuroro, kuris bent meluoti mokėtu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Dovanokit, nežinau, iš kur jį išvežė į psichuškę. Norisi kažkaip pateisinti buvusius kolegas. Mano laikais taip, ko gero, gal ir nebūtų. Nors tokie dalykai viešai nedaromi, gal aš daug ko nežinojau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tyčiojasi iš teisėsaugos ir iš lietuvos piliečių,skirdamas,generaliniu prokuroru absoliutu debilą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. reikalingas kiemsargis, už užstatą priįmsiu bandomajam laikotarpiui, be barbo biržos tarpininkavimo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. melas jau pradeda graužti akis. Nejaugi neimanoma rasti prokuroro, kuris bent meluoti mokėtu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Iš kur, jūsų nuomone, policijos patalpose galėjo atsirasti policininkais persirengę nusikaltėliai, kurie iš policijos Joną pervežė į Žiegždrius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Laimetojas bus dosniai APDOVANOTAS – 1.SURASK BENT VIENA PEDOFILA, KURIS NUOSIRDZIAI PRISIPAZYSTA ESANTIS PEDOFILU IR PASIPASAKOJA KA VEIKDAVES SU VAIKUCIAIS. 2. SURASK PEDOFILO INTERVIU, KURIAME JIS PASAKOJA KUO PASIKEITE GYVENIMAS KAI TAPO PEDOFILU…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. iš kur ištraukėte,kad Čilinskas buvo komunistų partijos narys?
  Skaitykite jo paties paaiškinimą "Alytaus Gide":Kai niekas nebaisu….
  Jei dar nesupratote J.D.J yra tie žmonės, kurie yra jame ir jokių nurodymų iš viršaus, tik tai ką patys nusprendžiame,kiekvienas ir darome.Kiti arba prisideda arba ne…Tai nėra vieno žmogaus organizacija .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pedofilai Seimo nariai – valstybės paslaptis Vilniaus 2-os apylinkės teismo pirmininkas įslaptino baudžiamąją bylą, kurioje už vaikų namų auklėtinių prievartavimą šešiems metams kalėjimo nuteistas recidyvistu pripažintas Vilniaus gyventojas Leonidas Gotlibas. “Pranešame, kad su jus dominančia byla nebus leista susipažinti, kadangi byla buvo nagrinėta neviešame teismo posėdyje“, – tokį raštą redakcijai atsiuntė Vilniaus 2-os apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja Jolita Rasiukevičienė, atsakydama į redakcijos prašymą susipažinti su šia byla. Tai pirmoji įslaptinta pedofilijos byla, nes su kitomis žurnalistams susipažinti leidžiama. L.Gotlibo teismas įvyko dar 2003 m. – iškrypėliai kviesdavo vaikus iš vaikų globos namų pas „dėdę Lionią“, žadėdami jiems pinigų – 50 ar 100 litų, ir juos prievartaudavo L.Gotlibo namuose. Negana to, pedofilai filmuodavo ir pačius lytinius santykius su nepilnamečiais. Būtent šie įrodymai – nufilmuoti vaizdai – ir tapo pagrindiniu įkalčiu L.Gotlibo byloje. LL šaltiniu teigimu, šiuose orgijose dalyvavo ir vienas dviejų praeitų kadencijų Seimo narys, įtakingo Seimo komiteto pirmininkas (jo pavardė redakcijai žinoma). Būtent jis ir yra nufilmuotas „mėgėjiškame“ E.Gotlibo filme apie lytinius santykius su vaikais. „Toje juostoje matosi, kaip L.Gotlibas santykiauja oraliniu būdu su vaikais, o šalia sėdi minėtas Seimo narys ir žiūri“, – pasakojo LL šaltiniai. Kodėl minėtas politikas išvengė baudžiamosios bylos už dalyvavimą vaikų prievartavime? Jam padėjo seni draugai iš VSD, kuri 2003 m. buvo tapusi buvusių KGB-istų prieglobsčiu. Beje, ir jaunystėje tas Seimo narys jautė potraukį nepilnamečiams – dar būdamas komjaunimo veikėju, jis buvo apkaltintas vienos nepilnametės, kurios bylą ir tyrė minėtas asmuo, išprievartavimu. Tačiau ir tuomet KGB padėjo šiam politikui, nutraukusi jam bylą už lytinius santykius su nepilnamete.(Laisvas laikrastis)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. idomiausia, kad mergaitei apsauga nuimta-jauciu gali pasikesinti i ja. usui ir stankunaitei sustiprinta, mergaitei-panaikinta.kaip suprast, kieno (tiksliau pgl kieno uzsakyma)taip padaryta, juk jai pavojus dabar dar didesnis-tetis nuzudytas, jeigu jai kas atsitiks-byla aklavietej.Musu valstybej nusikalteliams apsauga-liudytojui(ypatingam) apsauga panaikinama.Negalima tyleti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Musu teisesauga norejo dar viena zmogu nuzudyti ir kaip tycia ta pati Kedzio byla. Reikia prasytis europos pagalbos kol neiszude visu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Dėl Čilinsko. Visą gyvenimą laikausi nuomonės, kad negalima tikėti žmogumi, jei jis buvo komunistu, aukštesniu nei eilinis komunistas. Ir dar nė karto nesuabejojau šia nuostata.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Nebūtų darę nusikaltimų Jono atžvilgiu, nebūtų neteisėtai atėmę laisvės, jei jis nebūtų matęs, to, ko niekas neturėtų matyti. Man nesitiki, kad taip elgėsi valstybės pareigūnai. Gal persirengę jais nusikaltėliai? Tačiau Žiegždriai tai tikri buvo. Sveikatos apsaugos ministras yra teisininkas ir Seimo narys. Ar jis reaguos? Ar yra kam oficialiai kreiptis į valstybės institucijas dėl neteisėto laisvės atėmimo Jonui dėl eilės neteisėtų veiksmų jo atžvilgiu iš kelių žinybų pusės? Pareiškimo, skundo nebuvimas yra pretekstas niekam nieko netirti, užtylėti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tu man atrodai labai falsas. skelbiesi ,kad gyveni kazkur uzsienyje , dabar jau begsi i mitinga ,atsinesk fioletiniu pinaviju , kad tave pazintu… o ka ten i ta voka idejai / gal kokiu milteliu , velnias tave zino …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. laimutei kedienei, kloniu g ve 5 nr,jonuciu km,kauno raj.
  as siunciau su vertybiniu voku kur aiskiai parasyta ,kiek siunciama ir yr draudimas jei nepasieks adresato

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. O tu nezinai, kad ketvirtadienio nakti nuo 24 valandos prasideda penktadienis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Pedofilai Seimo nariai – valstybės paslaptis

  Vilniaus 2-os apylinkės teismo pirmininkas įslaptino baudžiamąją bylą, kurioje už vaikų namų auklėtinių prievartavimą šešiems metams kalėjimo nuteistas recidyvistu pripažintas Vilniaus gyventojas Leonidas Gotlibas. “Pranešame, kad su jus dominančia byla nebus leista susipažinti, kadangi byla buvo nagrinėta neviešame teismo posėdyje“, – tokį raštą redakcijai atsiuntė Vilniaus 2-os apylinkės teismo pirmininko pavaduotoja Jolita Rasiukevičienė, atsakydama į redakcijos prašymą susipažinti su šia byla. Tai pirmoji įslaptinta pedofilijos byla, nes su kitomis žurnalistams susipažinti leidžiama.
  L.Gotlibo teismas įvyko dar 2003 m. – iškrypėliai kviesdavo vaikus iš vaikų globos namų pas „dėdę Lionią“, žadėdami jiems pinigų – 50 ar 100 litų, ir juos prievartaudavo L.Gotlibo namuose. Negana to, pedofilai filmuodavo ir pačius lytinius santykius su nepilnamečiais. Būtent šie įrodymai – nufilmuoti vaizdai – ir tapo pagrindiniu įkalčiu L.Gotlibo byloje. LL šaltiniu teigimu, šiuose orgijose dalyvavo ir vienas dviejų praeitų kadencijų Seimo narys, įtakingo Seimo komiteto pirmininkas (jo pavardė redakcijai žinoma). Būtent jis ir yra nufilmuotas „mėgėjiškame“ E.Gotlibo filme apie lytinius santykius su vaikais. „Toje juostoje matosi, kaip L.Gotlibas santykiauja oraliniu būdu su vaikais, o šalia sėdi minėtas Seimo narys ir žiūri“, – pasakojo LL šaltiniai. Kodėl minėtas politikas išvengė baudžiamosios bylos už dalyvavimą vaikų prievartavime? Jam padėjo seni draugai iš VSD, kuri 2003 m. buvo tapusi buvusių KGB-istų prieglobsčiu. Beje, ir jaunystėje tas Seimo narys jautė potraukį nepilnamečiams – dar būdamas komjaunimo veikėju, jis buvo apkaltintas vienos nepilnametės, kurios bylą ir tyrė minėtas asmuo, išprievartavimu. Tačiau ir tuomet KGB padėjo šiam politikui, nutraukusi jam bylą už lytinius santykius su nepilnamete.(Laisvas laikrastis)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nu ka…………sekantis lavonas bus kitos kales kuri pardavinejo savo vaika.Ji perdaug zino ir lengvai pazeidziama.Gali buti ir taip kad ja ras pertrenkta nenustatytos markes automobilio.Kedyte,kad paaugus neplepetu gali,as tik itariu,kad gali mirti nuo kokios nors infekcines ligos,ar t.p. gali tapti autoyvykio auka.Pedofilai turtingi kad suorganizuoti vieno ar kito zmogaus zuti…TA rodo pastaruju ivykiu zutys,kurio dirigentas tas pats Aidas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. bet as tai asmeniskai Kedziu vietoje, buciau D.K. kuna is Vilniaus nuvezusi tiesiai i Kauno, kad jo kuna istirtu kiti , nepriklausomi ekspertai, dar buciau zurnalistus pakvietusi i tyrima. Kodel jie sito nepadare?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ar galetumet parasyt, kokiu adresu galeciau pasiust parama Drasiaus artimiesiems. As taip pat noriu, kad viskas atitektu jiems, o ne ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Šalies patriotui sunkiausia ne taip jau ir retai išgirsti: "Prie ruso buvo geriau". Pasižiūrėjus šios dienos "Prieš srovę", man pačiam norisi šaukti "Net prie ruso taip nebuvo". "Prie ruso", jei buvai lojalus valdžiai, nesiėmei kokių priešiškų valstybei veiksmų, sveikam būti uždarytam į Žiegždrių ligoninę negrėsė. O štai geraširdis Jonas šiuo laiku parodė lojalumą ir pilietiškumą. Pamatė įtartiną įvykį ir informavo policiją. Patyrė tai, ką ne kiekvienas disidentas patirdavo. Jam buvo neteisėtai atimta laisvė, jis buvo (kaip ir vargšė D.Kedytė) farširuojamas kažkokiais medikamentais. Gydytoja prisipažįsta neturinti teisės ką nors aiškinti. Na, ar ne blogiau "kaip prie ruso", jei paprastas žmogelis gauna tai, kas "priklausė" valstybės priešui. O blogiausia, kad nusikaltimai daryti jo atžvilgiu nebus tiriami, žmogaus teisių apsaugos daugybė egzistuojančių organizacijų užsimerks, jis ir toliau bus terorizuojamas, verčiamas neliudyti ar liudyti melagingai. Dabar jau tikiu, kad Drąsius galėjo būti kankinamas būtent Žiegždriuose. Kur mes atėjome?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. atskiede a.a. Drasiui krauja kazkokiais konservantais, del to po astuoniu dienu nebuvo lavondemiu. Cheminiai tyrimai greiciausiai nieko neras…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...