Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 29 Sekmadienis
 

A.Skučienė: „Tiesa yra viena – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas, o melo versijų yra daug“

2010-05-04 08:57 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (197)

D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė teigia, kad tiesa - tik viena: Drąsius buvo nužudytas (KK nuotr.)

L.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas tik dėl akių LNK žinioms pareiškė, jog tarp visų Drąsiaus Kedžio mirties versijų yra tiriama ir „galimo nužudymo“ versija.

Šią Generalinės prokuratūros vadovo naują melo dozę atskleidė R.Petrausko pavaldinys Generalinės prokuratūros prokuroras Redas Savickas. Jis lrytas.lt neslėpė, kad „tyrimo rezultatai bus didelis netikėtumas žmonėms, kurie laikosi žmogžudystės versijos“ ir leido suprasti, kad jau aišku, kuo baigsis D.Kedžio mirties tyrimas.

Prokuroras R.Savickas lrytas.lt užsiminė, kad „mirtis D.Kedį galėjo ištikti giminaičių ar kitų netoliese jį slėpusių žmonių namuose. Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į nuošalesnę vietą“.

Tai rodo, kad nužudymo versija iš tiesų net nebuvo tirta – kad nuo pat pradžių prokurorai bandė susieti ir susies D.Kedžio mirtį su „slapstymusi pas artimuosius“, kur D.Kedys „prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“.

„Tai dar vienas absurdas“, – į klausimą, ką mano apie tokią prokuroro R.Savicko paskelbtą versiją, „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė. – „Tikra tiesa yra viena, o melo versijų visada būna daug“.

A.Skučienė kategoriškai netiki, kad Drąsius Kedys mirė užspringęs. „Tuo netikiu nei aš, nei mūsų šeima – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas“, – sakė D.Kedžio krikštamotė.

„Tai dar viena melo versija – bent aš taip galvoju“, – mano A.Skučienė.

KK inf.

2010-05-04

Komentarai

 

 

 
 1. Sklinda gandai,kad Aidis Miezelis yra treciasis pedofilas – auksto rango VSD pareigunas,nemazai prisidejes steigiant LEO LT afera ir panasu,kad is jos suzere milijonus,o gal ir net milijardus. Keisciausia yra tai,kad jis is blondino virto i tamsiaplauki-persidaze plaukus neseniai,taip pat internete apie ji baveik nera informacijos,tuo tarpu apie kitus panasaus rango pareigunus yra pilna informacijos. Taigi,liaudis spreskite ir darykite isvadas,kodel taip stengias VSD naikinti pedofilijos ikalcius
  Kur rasti jo nuotrauką? Įkelkit nuorodą, kas žinot.
  Aidis Mieželis, anot „Balsas.lt“ informacijos, yra artimas Seimo operatyvinės veiklos komisijos pirmininko, „Vienos Lietuvos“ frakcijos nario Aleksandro Sacharuko bičiulis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. siulyciau saugoti Kedzio kapa iki ekshumacijos – priesingu atveju ten bus rastas tuscias karstas…. pedofilu vietoj as taip padaryciau, o jie uz mane gudresni

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. as nuo anksciau turejau tokia nuomone, kad KK palaiko kontakta su Drasiaus artimaisiais arba bent kas nors is ju perziuri komentarus. Tai vis delto idomu, ar istyre tuos nukirptus ilgus Drasiaus plaukus, ar dar tiria? O gal niekam neidomus tie musu komentarai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ten , pakaunej , is samylu , tie du nuzudyti senukai,is tu paciu sodu kur a.a Drasiu rado?jei taip keista snuzudyma ssenuku, niekas nepaimta neieskota…gal mate zmones ka nereikejo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. O kodel ***** mitinge pries pedofilija savo popieriniu tulpiu neatsinese, galetu mojuoti iki devinto prakaito..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Del cilinsko (JDJ) rasiau, kai tik KK pasirode jo straipsnis. Matesi is karto kad tai "uzuolaida". Jis postringavo kad pirma ikurti stipru judejima, po to tribunola, po to referenduma ir t.t. Tada jau parasiau kad cia "duros stumimas" nes pagal jo plana, as jau nesulaukciau (ilgas laikas, zmoniu mulkinimas). Bet jam pasiseke prisivilioti ir geru zmoniu. Jie pajaus ta, bet galbut pervelai. Kaip sakoma "sikanciu traukinys nelaukia"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Aš irgi tą patį girdėjau, kad ***** yra tik vieta, kuriame nuleistų garą aktyviausi visuomenės nariai. Ir tas atvejis su gėlėmis yra šlykštus poelgis. Ir ne vien JDJ, bet ir beveik viskas Lietuvoje, kad susiję su "piliečių organizacijomis", yra tapusios sistemos dalimi. Lietuvoje sukurta tokia stipri sistema, kad bet kokią naujai gimusią iniciatyvą ji geba užgesinti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Sita pati buvai idejas kitur. As prakomentavau, kad betingis ir ekspertas nemelavo. Mirties priezastis uzdudimas (uzspringimas) uzkasant gyva. Kad taip gali padaryti tik zmogus kuris nori pasitycioti ir pasijausti :galingas". Kam tai naudinga, nereikia daug mastyti. Tik :slabakai" tyciojasi is stipriu su tramdomais marskiniais.
  Ps. Nerandu situ komentaru, gal istryne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Šeštadienį būsiu mitinge ir perduosiu savo dalelę, tuo prisidėdama prie mūsų bendro reikalo. O dėl prokurorų – nemanau, kad jie savam rate šitaip vadintų vienas kitą. Jie mano esantys angelai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Povilas. – 2010 05 04 17:28
  Citata iš L.r.:"Laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas prašo teismo panaikinti leidimą šį šeštadienį planuojamoms seksualinių mažumų eitynėms Vilniuje, nes per jas esą galimi neramumai." Kol kas nekomentuosiu, nors turiu minčių.

  —–man tai sove mintis , petrauskas bijo kad, savi pedai ,zymesniu profesiju neiszygiuotu, isivaizduojat jasaiti vezimeli vaikiska stumianti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jau issiunciau ka tik, pinigus vertybiniam voke, taip kad mokesciai pedofilu serimui ir apsaugai nenugnybs!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Petrauskas pripažįsta, kad prokuratūra su Kedžio byla taip įkaitino Lietuvoje atmosferą, kad greitai čia prasidės skerdynės…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Tik dabar pamatei, kad Čilinskas ne toje barikadų pusėje? Reikėjo pamatyti, kaip Čilinsko judėjimo nariai Betingiui po spalio 5 d. įvykių popierinėmis tulpėmis Riomerio universiteto salėje mosikavo ir Kedžiams neleido užduoti nė vieno klausimo Betingiui. Jau tada buvo aišku, kad Čilinskas atstovauja tam pačiam klanui, o jo judėjimas naudojamas kaip garo nuleidimo mechanizmas. Šiandien viename laikraštyje Čilinsko interviu apie tai, koks geras generalinis prokuroras Petrauskas ir dar geresnis Jasaitis, tik konservatoriai vargšeliui Jasaičiui neleido normaliai dirbti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Citata iš L.r.:"Laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas prašo teismo panaikinti leidimą šį šeštadienį planuojamoms seksualinių mažumų eitynėms Vilniuje, nes per jas esą galimi neramumai." Kol kas nekomentuosiu, nors turiu minčių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kas cia per bajeris?"Kauno dienoje"??
  Mitingai, o ypač, jei jie organizuojami su byla susijusių asmenų, netinkamas būdas reikšti poziciją pedofilijos byloje, mano ***** (JDJ).

  Advokato Kęstučio Čilinsko vadovaujama organizacija laikosi pozicijos, kad mitingai neturi būti inicijuojami "bylininkų" ir mitinguose negali būti sprendžiami atskirų asmenų kaltės ar nekaltumo klausimai.

  "Artimiausiu metu Kaune D.Kedžio artimųjų rengiamas mitingas, kaip spaudimas tyrimui, trukdys jo objektyvumui ir tai gali būti nenaudinga ir patiems D.Kedžio artimiesiems", – teigiama ***** išplatintame pranešime.

  Neseniai ***** įteikė Prezidentei, Seimui, Vyriausybei ir Generalinei Prokuratūrai tūkstančių Lietuvos piliečių kreipimąsi, reikalaujantį reformuoti teisėsaugos sistemą pagal Konstitucijos ir naujo Baudžiamojo proceso kodekso (BPK) bei demokratinės teisės reikalavimus, panaikinti neteisėtus ir valstybei žalingus Vyriausybės sudarytus sandorius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Ar jie durni, ar mus durnais laiko? tegul jie susikiša tas ekspertizes kur nesueina. Žinom, kaip Lietuvoje daromos tos ekspertizės – dar neseniai Pociūnas užsimušė besišlapindamas per 9 aukšto langą, o kai Petrauskui reikia tapti generaliniu prokuroru, tai jau, pasirodo, Pociūnas nužudytas! Kaip reikės jiems, kad klanas išlaikytų poste savo žmogų, taip jie ir padarys. Chameleonai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ar tik ne kliunkos sekretorė būsi? paklausk kliunkos, o paskui ir mums parašyk, kokiame rūsyje prokurorai laikė Drąsių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Vakar mačiau kaip Petrauskas kalbėjo per LNK žinias – labai jau liežuvis sunkiai vertėsi… Taip ir nesupratau,ar dar vakar buvo neišsiparigiojęs, ar pachmelnas, ar gal šiaip – iš įtampos…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Sakai, patys seka komentarus? Tai va kodėl nedirba savo darbo – nelieka tam laiko. O paskui skubėdami daro klaidas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. to indira – 2010 05 04 16:12
  o gal salia paregistruok kas prokurorus pedofilais vadina?bet manau prokurorai patys registruoja,o kai byla baigsis-uzsiims ir situo reikalu
  ???????O AR JIE NE PEDOFILAI?JEI TAIP PEDUS DENGIA MATYT KAZKA BENDRO TURI

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...