Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

A.Skučienė: „Tiesa yra viena – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas, o melo versijų yra daug“

2010-05-04 08:57 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (197)

D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė teigia, kad tiesa - tik viena: Drąsius buvo nužudytas (KK nuotr.)

L.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas tik dėl akių LNK žinioms pareiškė, jog tarp visų Drąsiaus Kedžio mirties versijų yra tiriama ir „galimo nužudymo“ versija.

Šią Generalinės prokuratūros vadovo naują melo dozę atskleidė R.Petrausko pavaldinys Generalinės prokuratūros prokuroras Redas Savickas. Jis lrytas.lt neslėpė, kad „tyrimo rezultatai bus didelis netikėtumas žmonėms, kurie laikosi žmogžudystės versijos“ ir leido suprasti, kad jau aišku, kuo baigsis D.Kedžio mirties tyrimas.

Prokuroras R.Savickas lrytas.lt užsiminė, kad „mirtis D.Kedį galėjo ištikti giminaičių ar kitų netoliese jį slėpusių žmonių namuose. Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į nuošalesnę vietą“.

Tai rodo, kad nužudymo versija iš tiesų net nebuvo tirta – kad nuo pat pradžių prokurorai bandė susieti ir susies D.Kedžio mirtį su „slapstymusi pas artimuosius“, kur D.Kedys „prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“.

„Tai dar vienas absurdas“, – į klausimą, ką mano apie tokią prokuroro R.Savicko paskelbtą versiją, „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė. – „Tikra tiesa yra viena, o melo versijų visada būna daug“.

A.Skučienė kategoriškai netiki, kad Drąsius Kedys mirė užspringęs. „Tuo netikiu nei aš, nei mūsų šeima – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas“, – sakė D.Kedžio krikštamotė.

„Tai dar viena melo versija – bent aš taip galvoju“, – mano A.Skučienė.

KK inf.

2010-05-04

Komentarai

 

 

 
 1. DNR galima rasti ant bet ko, į ką buvo "patrintas" a.a.Kedžio kūnas.Ir ant butelio ir ant šokolado ir ant to šaunamojojo ginklo, kuriuos greičiau turi tik banditai.Galiausiai, kam ką trinti- galima pas mus Lietuvoj bet kokią eksperto išvadą padaryti.Kad tik kaltininkai būtų sausi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Isvis susidaro ispudis kad prokurorai viska zinojo, zino. Todel ir kuriamos pasakos, o nedirbama kaip reik. Tiek irodymu pas ji (a.a. Kedi) ir viduje ir ant rubu (dulkes), pagal kurias galima tiksliai pasakyti rajona. Jie netgi nebande nieko nuo pat pradzios. Atvaziavo, paeme, numete i saldytuva ir lauke kol savi, pagal kazkieno ikyru komentara, suras. Jei nebutu rade, butu palaidoje kaip nezinoma, o dabar tik durni klausimai "iskur gimines suzinojo". jei tokie avinai, galima pamokyti. Perziurekite visu straipsniu komentarus ir rasite kas parase. Greiciausia ir tai yra zinoma, todel dabar tik nesamones, be jokiu tikru irodymu ir pliurpti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. o gal salia paregistruok kas prokurorus pedofilais vadina?bet manau prokurorai patys registruoja,o kai byla baigsis-uzsiims ir situo reikalu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pistoletas padetas kaip "pasakymas" kazkam. Ir dar vienas yra kabliukas. Kazko jie labai mala shuda (prokurorai) nes galima laisvai pasakyti ar mire toje vietoje ar kitoje. Skrandyje, ar kazkur viduje rado zoliu. Reikejo tik ekspertize padaryti rastu zoliu pas a.a. Kedi ir tu kur jis gulejo. Iskarto butu atsakymas ar mire ten kur rado. Jei savi "slepe" ir maitino zole kaip kralika (triusi) tada tikrai langus jiem reik tiesinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. siulau registruoti visus ip kurie smeizia kedziu seima , dauguma ju is prokuraturos, o poto pateikti petrauskui ir uzduoti pora klausimu ka tai reiskia?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pagal Venckienės pasakojimą nupieštą Aido fotorobotą reikėtų parodyti mergaitei. Būtų aiškiau, ko toliau ieškoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Paklausk pas gaideni, arba bena, tie du viska zino. Kurpia savo versijas vos ne kaip Nostradamas pranasystes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Antradienį balandžio 20 d. vakare, kai kūną giminės atpažino, daugelis portalų rašė:
  "Kūnas atrodė labai sulįsęs. Tačiau iš palaikų galima spręsti, kad dar neseniai jis galėjo būti gyvas", – kalbėjo D.Kedžio teta." –

  Tačiau kitaip kalbėjo TEISMO MEDICINOS EKSPERTAS:
  "eksperto teigimu, rastas vyras yra nužudytas maždaug prieš savaitę – praėjusį antradienį ar trečiadienį." … "A.Skučienė pasakojo, kad D.Kedžio galva morge buvo kruvina. Moteris taip pat tikina, kad su ja morge bendravęs teismo medicinos ekspertas jai sakęs, jog D.Kedys galėjo būti nužudytas ir gulėti dumblyne prie marių nuo praėjusios savaitės antradienio arba trečiadienio." (15min.lt)

  lrytas.lt 2010.4.21, 13:20 rašė: "Lietuvos radijui prokuroras K.Betingis pabrėžė, kad D.Kedžio artimųjų patvirtinimas nieko nereiškia. Anot jo, ant žmogaus kūno, kuris žemėje prabuvo kelias dienas, atsiradę pakitimai nelaimės sukrėstiems artimiesiems gali atrodyti kaip skiriamieji ženklai"

  – Kaip dabar žinome iš oficialios informacijos, D.Kedžio mirtis įvyko naktį iš balandžio 16 į 17. Kūnas buvo rastas 17 d. 11:30 ir tuoj buvo nuvežtas į morgą kaip suprantu į šaldytuvą. Taigi ne šaldytuve lavonas išbuvo mažiau kaip parą.
  1. Kaip gimė Betingio kalbos apie "kelias dienas žemėje parbuvusį kūną"?
  2. Kodėl teismo medicinos ekspertas, nustatydamas mirties datą nė paros nešaldytuve neišbuvusio kūno, suklydo 4 paras? Kokia eksperto pavardė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kas gi galėjo klausinėti Petrauską kitaip negu reikėjo, jeigu dauguma tų klausėjų prisidirbę ir suka savo užpakalį?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Gal – 2010 05 04 14:37

  galimas atvėjis, kad Kedys mirė namuose, bet koks durnius saviškis galėjo padėti pistoletą. Jei taip būtų, tai pistoletą padėtų tik kiti tuo suinteresuoti asmenys.______________________
  Tu pats tiki tuo, ką dabar rašai? Ir aplamai ką čia rašai?
  Eik pamokas geriau ruošk, nes iš tavo sapaliojimų galima spręsti, kad net 8 klasių nebaigei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jei jau krikstamote zino, kad buvo pagrobtas, tai gal pasakytu ir kada butent jis buvo pagrobtas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. O kaip tu galvoji? Premijas reikia kazkokiu budu uzsidirbti, arba pameteti "sensaciju" gavneniui ir tokiems kas jo sapalionem tiki. Beje, ar pastebejot, kad "kovotojas uz tiesa" gavnenis nebedrozia savo teisingu laidu? Matyt jancevicius liepe "nusest ant dugno". Nesitikejo pedoprokurorai tokios minios isvysti per Drasiaus laidotuves, bijo kirminai, labai bijo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Skučienė sako , Skučienė žino … tokiu užtikrintu gali būti tik pats dalyvis …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. idomu,niekas neuzdave klausimo gen pr petrauskui, kodel is ip esanciu prokuraturose sklinda slyskstus komentarai kedzio seimos atzvilgiu…? ar tai ieina i ju tyrimo sudeti ar cia savotiskas atsipalaidavimas, ar profesionalumas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Savo laiku dirbau milicijoje ir kuri laiką nepriklausomos Lietuvos policijoje. Teko nemažai iš įvykių vietų pervežti lavonų į morgą. Buvo įvairių lavonų, skenduolių, pakaruoklių, autoavarijų, chuliganiškų išpuolių, šeiminynių kivirčų aukų, ir ne smurtine mirtimi mirusių. Bet kuriuo mirties atveju, nuvykus į įvykio vietą buvo vykdoma pirminė lavono apžiūra, kuria atlikdavo kriminalinės paieškos darbuotojas ar apylinkės inspektorius. Šie darbuotojai atlikdavo įvykio vietos apžiūra ir esant mažiausiam įtarimui, jog mirtis gali būti smurtinė, buvo iškviečiami kriminalistai-ekspertai, teismo medicinos ekspertai, prokuratūros darbuotojai, atliekami visi procesiniai veiksmai: lavono apžiūra, įvykio vietos apžiūros protokolavimas, lavono ir įvykio vietos detalus fotogravimas, liudytojų, aplinkinių gyventojų apklausos. Ir tik po to lavoną buvo galima gabenti į lavoninę tolimesniam tyrimui, jei reikia asmenybės nustatymui ir mirties priežąsčiai nustatyti. Aš buvau be galo nustebęs, kuomet perskaičiau kokiomis aplinkybėmis D.Kedžio lavonas buvo pristatytas į morgą. Tyliai, ramiai be jokių pirminių lavono, įvykio vietos apžiūrų, protokolavimų, įvykio vietos ir lavono fotografijų, įvykio vietos schemų ir kitų neatidėliotinų veiksmų. Nežinau, gal aš atsilikau nuo šiandieninės teisėsaugos darbo specifikos, gal dabar priimta įvykio vietą apžiūrinėti ir vykdyti totalias nusikaltimo pėdsakų paieškas praėjus kelioms dienoms nuo įvykio datos. Tai jau nėra nekompetencija, nekvalifikacija ar aplaidumas, tai kvalifikuotina kaip tarnybinis nusikaltimas už kuri senesniais laikais keldavo baudžiamasias bylas ir sodindavo į kalėjimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Imkit ir perskaitykit visą informaciją "L.r." kriminalų temoje, data ir laikas – nurodyti. Ir nebus ko ginčytis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. galimas atvėjis, kad Kedys mirė namuose, bet koks durnius saviškis galėjo padėti pistoletą. Jei taip būtų, tai pistoletą padėtų tik kiti tuo suinteresuoti asmenys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Drasius nuzudytas nekaltai o toks kraujas krinta ant BUDELIU GALVU. Suklupo viltis! Mire VIENINTELIS TEVAS, SIU LAIKU VYRAS! Uzduokim klausima patys sau. Ar gintume savo vaika taip kaip gyne Drasius? Ne daugelis, ji tiesiog pasleptu, tyloje gydytu paniekinta ir sutrypta, taciau tiesos nekeltu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Citata iš LR:"Nerijus Povilaitis
  2010-04-19 12:20
  Kauno rajono policijos pareigūnai nustatinėja paslaptingomis aplinkybėmis prie Kauno marių mirusio vyro asmenybę. Aiškinamasi, kam priklauso šalia rastas pistoletas."
  Reiškia, informacija atsirado pirmadienį apie pietus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Šiandien svetainėje kedys.lt vienas asmuo skleidė informaciją, kad būktai Kedžio giminaitė dirba Žiegždrių psichiatrinėje. Ar esate kas nors girdėję apie tokią giminaitę?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. "susapnavo bloga sapna" netikiu nors tu ka….//// Tai nieko nėra neįprasto tiems kas turi šiokį tokį supratimą apie dvasinius dalykus. Gal įtikins šis pavyzdys: "12 Sapne įspėti nebegrįžti pas Erodą, kitu keliu pasuko į savo kraštą".(Evangelija pagal Matą 24 sk. 12 eilutė)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. "susapnavo bloga sapna" netikiu nors tu ka….//// Tai nieko nėra neįprasto tiems kas turi šiokį tokį supratimą apie dvasinius dalykus. Gal įtikins šis pavyzdys: "12 Sapne įspėti nebegrįžti pas Erodą, kitu keliu pasuko į savo kraštą".(Evangelija pagal Matą 24 sk. 12 eilutė)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Atrodo visuomenė yra įsitikinusi, kad pedofilų klanas valdo tik prokuratūrą ir prokurorus. Tuo stengiasi įtikinti visuomenę ir Gorienė. Galima tik tikėtis, kad šio puslapio skaitytojai sugeba apibendrinti visą jiems prieinama informaciją. Gal būt skaitytojai supras, kad prokurorai ir prokuratūros yra tik sistemos valdymo dalis ir jei reikės bus paaukota ir daugiau prokurorų, kurie yra tik sistemos valdytojų tarnai. Visuomenė kuriu labai lengvai priėmė Valantino atsistatydinimą ir jo paskirimą teisėju atrodo niekad nebesupras, kad net negalėjo kilti įtarimas, kad vilkindamas bylą Valantinas kažkam atstovavo. Na ir likę prokurorai šiaip iš tingėjimo blogai dirba arba kad užversti darbu. Juk jau aišku kad Ūsas bus išteisintas, na o Furmonavičius liks Kedžio auka. Tikrieji „didvyriai“ lieka nežinomi ir tai skaudi tiesa.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...