Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

A.Skučienė: „Tiesa yra viena – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas, o melo versijų yra daug“

2010-05-04 08:57 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (197)

D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė teigia, kad tiesa - tik viena: Drąsius buvo nužudytas (KK nuotr.)

L.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas tik dėl akių LNK žinioms pareiškė, jog tarp visų Drąsiaus Kedžio mirties versijų yra tiriama ir „galimo nužudymo“ versija.

Šią Generalinės prokuratūros vadovo naują melo dozę atskleidė R.Petrausko pavaldinys Generalinės prokuratūros prokuroras Redas Savickas. Jis lrytas.lt neslėpė, kad „tyrimo rezultatai bus didelis netikėtumas žmonėms, kurie laikosi žmogžudystės versijos“ ir leido suprasti, kad jau aišku, kuo baigsis D.Kedžio mirties tyrimas.

Prokuroras R.Savickas lrytas.lt užsiminė, kad „mirtis D.Kedį galėjo ištikti giminaičių ar kitų netoliese jį slėpusių žmonių namuose. Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į nuošalesnę vietą“.

Tai rodo, kad nužudymo versija iš tiesų net nebuvo tirta – kad nuo pat pradžių prokurorai bandė susieti ir susies D.Kedžio mirtį su „slapstymusi pas artimuosius“, kur D.Kedys „prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“.

„Tai dar vienas absurdas“, – į klausimą, ką mano apie tokią prokuroro R.Savicko paskelbtą versiją, „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė. – „Tikra tiesa yra viena, o melo versijų visada būna daug“.

A.Skučienė kategoriškai netiki, kad Drąsius Kedys mirė užspringęs. „Tuo netikiu nei aš, nei mūsų šeima – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas“, – sakė D.Kedžio krikštamotė.

„Tai dar viena melo versija – bent aš taip galvoju“, – mano A.Skučienė.

KK inf.

2010-05-04

Komentarai

 

 

 
 1. ne jidi-m, bet galiu padeti kai reikia. Cia kazkas anksciau komentaruose rase, ka reikia daryti – reikia parasyti "saskaitos papildymas", nors galima pabandyti rasyti ir skolos grazinimas, delspinigiai su procentais ir pan…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. jei artimieji atsikratė D. Kedžio, atitempdami jį į nuošalesnę vietą, tai kas atitempė nusikaltimo įrankį , kuriuo buvo nušauti furmonavičius ir naruševičienė?Ar naudinga giminaičiams, kad Kedys būtų apkaltintas žmogžudystėmis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kiek zinau banke patare daryti butent taip kaip dabar daroma. 15procentu bet kokiu atveju atiteks valstybei. bet nieko. perimsim valdzia ir konfiskave visu velniu turta atsiimsim savo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Povilas, cia jau ir Tikram asilui aisku, kaip viskas bus – gimines bus apkaltinti, kad per ziema laike Drasiu kazkur tamsiame rusyje marindami badu, pavasari jau pradejo po truputi duoti zoles, o retkarciais (svenciu proga) ipildavo truputi "auksines" degtines, kuria jis ir paspringo. Gimines bus teisiami uz savavaliska laiosves apribojimair ziauru elgesi su ikalintuoju

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. klausykite, gal galite man padeti? Jei siunciant pinigelius irasyciau, kad tai – skola, gal iskrypusi valstybe nenusiimtu procentu. aciu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. na ir siuksles, jus visi vadinamieji prokurorai, kad tik issukti usus ir kitus i ji panasius, ohoho kiek dar prikursit versiju, persasi mintis, kad dirbantys teisesaugos sistemoje visi yra pedofilai, na nejaugi nebera ne vieno dora teisininko, kad isdristu teisybe pasakyti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. atsiverskit lryto kriminaluose balandzio19d.,aiskiai parasyta,kad rastas lavonas ir salia ginklas.Taigi pussesere pati iskartt sake,kad bloga nuojauta po sapno ir zinute laikrastyje paskatino ieskoti morge.Kodel dabar cia jos rekia,kad nebuvo pranesta spaudoje,idomu?Pati skaiciau dar bal.men.ir pamaniauartik ne Kedys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nu jau pone Petrauskai,tai jeigu gimines patys morge Drasiu atrado,tai reiskia ir slepe?taigi,kai lavona prie mariu atrado,tai tarp paciu mentu galejo nuteket informacija,ar gandas pasklist.ir koks nors pazystamas is tos srities pranesa giminei(gal tik viena ausim girdejas):taip ir taip,sklinda kalbos ,kad ten Jusiskis.Bukit malonus,ar susapnuokit,ar pajauskit,bet manes siukstu nekiskit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. To copy, cia net ir ne specialistui aisku, kad buvo ivykdytas nusikaltimas. Ginklo ko gero toje vietoje is viso nebuvo, jis "atsirado" veliau. Nepatikesiu niekuo, kol savo akim nuotrauku is ivykio vietos nepamatysiu. O del to kryziaus, manau, gimines ji pastate ten, kur vietiniai zmones nurode, kad buvo paguldytas Kedzio lavonas. Matomai, jis buvo istrauktas is duobes, atverstas ir skubiai bandytas gaivinti (nes praziodintas). O kad lavonas visas juodas buvo ir pagal pirmine versija pragulejes nezinia kiek laiko, dabar jau "uzmirsom". Tiesiog atkase "nesmurtine mirtimi mirusi lavona", visa pamelynavusi ir veidu imurdyta i purva ir skubiai pabande atgaivinti. Kai nepavyko, isimete i bagazine ir su svytureliais nuveze i morga (gal dar norejo pabandyti elektrosoka). Po kiek laiko sugalvojo sugrizti ir pasidairyti nesmurtinio ivykio vietoje. Ir kaip tycia „rado“ sautuva, butent ta, is kurio nuzudyti 2 zmones. Ar ne keista, kad Kedzio tapatybe dar nebuvo patvirtinta, nors gimines jau buvo ji atpazine, bet kad rastas sautuvas yra butent tas, jau ta pacia diena galejo uztikrinti visu 100 proc.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kam pedofilu klanui tas triedziantis usasreikalingas, kuris dar ir visa klana santazuoja ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. 1. Nepamirškite, kad dar neatsirado teisėtai Drąsiui priklausęs vinčesteris. Taigi, gali būti "rasti" ne tik jo rūbai ar DNR. 2.Nereikia manyt, kad prokuratūroje ir kitur sėdi visiški daunai. Jie labai rimtai strateguoja, ir ne viena kryptimi. Šią žinią apie galimą Drąsiaus nužudymo versijos tyrimą reiktų suprast nevienareikšmiškai. Galbūt, tai raminamieji liaudžiai, galbūt – nedidelis atsitraukimo manevras – kažką padarys atpirkimo ožiu. Gal bandys gimines apkaltint, o gal paaukos kažką kitą, panašų į Žilių. Jei Ūsas neturėtų kažko, kuo klaną šantažuoja, manau kaip mat sudegtų. Taigi, šiuo pranešimu prokuratūra tik padidino sau manevrų variantų skaičių

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kedofilai visai nupušo, nors proto ir iki to neturėjo – paisto visokias nesąmones, visiškai neparemtas įrodymais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ka ir bekalbesi prokuratura kartu su policije prisidirbo ir dabar daugumai komentatoriu reike aukos, Uso , visai nesvarbu ar jis kaltas ar ne jei prokurorai surasys reikalaujemus kaltinimus , o teismas dar nuteis didesne bausme nei istatymas leidzia , gal tuomet ir atgautu siek tiek pasitikejimo. Kita vertus tuomet prades visuomene reikalauti ir prakuroru galvu , nes kaipdi per juos zuvo ,, Nacionalinis DYDVYRIS,,. Tikrai padetis nepavidetinakai kraujo istroskusi mine reikalauje lincoir nieko daugiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Uzejau i alfa.Ten tai visai juodas humoras.Prokurorams itarimu sukele kryziukas pastatytas 2m nuo Drasiaus rastos vietos,o Usas,kad pedofilas nesukele itarimu ir kratos nedare jo namuose.Stai kaip pas mus Lietuvelej.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ot velnias, jau šlykštu, tai šlykštu, nuo viso šito farso.. Nevaldomi ir nebaudžiami karaliukai daro ką tik nori, nesvarbu nors ir plika akimi matosi įžūli režisūra… o apie jų faktus ir įrodymus net neapsisuka liežuvis kalbėti… Kažkoks siaubas. Kas juos sustabdyti gali?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ir man labai keistas (suspect) toks vienas lietrycio komentatorius, save vadinantis "Aurelijumi". Jis parase jau turbut virs tukstancio komentaru. Yra visokiu, kurie vieni kitus pravardziuoja, izeidineja, naiviu komentatoriu, "gudruciu", bobeliu, paaugliu. Yra daug uz , yra daug pries. Bet sitas tai man toks jau nekoserinis, kad neduok Die!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Nereikia jokiu rubu, uztenka DNR daleliu, kurios teismui kaip nenugincyjamas irodymas ir kurios gali buti ipustos kur tik jie panores.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. tie velniai dar Drasiaus drabuziu turi tai primetys kur nors giminiu rusiuose ir rade reks,kad ten arba ten slapstesi. Reikia kuo greiciau paskelbti revoliucija sitiem issigimeliams .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kostas2010 05 04 10:01
  Savo laiku dirbau milicijoje ir kuri laiką nepriklausomos Lietuvos policijoje. Teko nemažai iš įvykių vietų pervežti lavonų į morgą. Buvo įvairių lavonų, skenduolių, pakaruoklių, autoavarijų, chuliganiškų išpuolių, šeiminynių kivirčų aukų, ir ne smurtine mirtimi mirusių. Bet kuriuo mirties atveju, nuvykus į įvykio vietą buvo vykdoma pirminė lavono apžiūra, kuria atlikdavo kriminalinės paieškos darbuotojas ar apylinkės inspektorius. Šie darbuotojai atlikdavo įvykio vietos apžiūra ir esant mažiausiam įtarimui, jog mirtis gali būti smurtinė, buvo iškviečiami kriminalistai-ekspertai, teismo medicinos ekspertai, prokuratūros darbuotojai, atliekami visi procesiniai veiksmai: lavono apžiūra, įvykio vietos apžiūros protokolavimas, lavono ir įvykio vietos detalus fotogravimas, liudytojų, aplinkinių gyventojų apklausos. Ir tik po to lavoną buvo galima gabenti į lavoninę tolimesniam tyrimui, jei reikia asmenybės nustatymui ir mirties priežąsčiai nustatyti. Aš buvau be galo nustebęs, kuomet perskaičiau kokiomis aplinkybėmis D.Kedžio lavonas buvo pristatytas į morgą. Tyliai, ramiai be jokių pirminių lavono, įvykio vietos apžiūrų, protokolavimų, įvykio vietos ir lavono fotografijų, įvykio vietos schemų ir kitų neatidėliotinų veiksmų. Tuo labiau, radus įvykio vietoje šaunamąjį ginklą. Nežinau, gal aš atsilikau nuo šiandieninės teisėsaugos darbo specifikos, gal dabar priimta įvykio vietą apžiūrinėti ir vykdyti totalias nusikaltimo pėdsakų paieškas praėjus kelioms dienoms nuo įvykio datos. Tai jau nėra nekompetencija, nekvalifikacija ar aplaidumas, tai kvalifikuotina kaip tarnybinis nusikaltimas už kuri senesniais laikais keldavo baudžiamasias bylas ir sodindavo į kalėjimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nepergyvenk del irodymu, jie falsifikuoja ne tik irodymus, bet ir pacia byla kuria. Juk is Drasiaus namu buvo paimti rubai po Spalio 5, tad dabar tuos rubus "ras" kur nors miske, bunkeryje, ar kokiame sodo namelyje Slienavoje ar Samyluose. Esu 99% isitikinusi kad taip ir bus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. o man labai dideli itarima kelia. sie faktai:
  1. jei niekur nebuvo skelbta kad rastas lavonas 38 m. ( gimines teigia kad buvo bandoma nuslepti). Tai kaip jie is pirmo karto aptiko lavonineje ???
  Iki tol neieskojo o dabar kazkas susapnavo kaip pusesere teigia. Metiniu stebuklais ir sutapimais ioje istorijoje. Abi puses ziauriai daug meluoja. Kaip mazas vaikas negali zinoti kas tas sysalas , taip ir apsireiskimais "susapnavo bloga sapna" netikiu nors tu ka…. Ziauriai daug abi puses prisimelave yra. Tiesa tikrai neisaiskes. Nes susidure 2 klanai ir greiciausiai teisesaugininku., Nes tiek vieni tiek kiti priklauso tam paciam klanui. O pedofilai aisku jie yra bet jie ploja rankom kol sitie durneliai kapojasi. Ir isnaudoja kitus vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. musu prokuratura neigali isaiskinti sias zmogzudystes,gal surinks pinigu ir pagalbos is kur prasys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. gali buti daug, jug Drasaus rubai liko pas zudykus. Bus primetyta jo rubu, kur tik panuores.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Jie neturi jokių įrodymų, kad Kedys slapstėsi pas gimines. Toks nuosprendis neįmanomas. Taip pat neturi įrodymų, kad jis nužudė.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...