Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

A.Skučienė: „Tiesa yra viena – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas, o melo versijų yra daug“

2010-05-04 08:57 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (197)

D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė teigia, kad tiesa - tik viena: Drąsius buvo nužudytas (KK nuotr.)

L.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas tik dėl akių LNK žinioms pareiškė, jog tarp visų Drąsiaus Kedžio mirties versijų yra tiriama ir „galimo nužudymo“ versija.

Šią Generalinės prokuratūros vadovo naują melo dozę atskleidė R.Petrausko pavaldinys Generalinės prokuratūros prokuroras Redas Savickas. Jis lrytas.lt neslėpė, kad „tyrimo rezultatai bus didelis netikėtumas žmonėms, kurie laikosi žmogžudystės versijos“ ir leido suprasti, kad jau aišku, kuo baigsis D.Kedžio mirties tyrimas.

Prokuroras R.Savickas lrytas.lt užsiminė, kad „mirtis D.Kedį galėjo ištikti giminaičių ar kitų netoliese jį slėpusių žmonių namuose. Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į nuošalesnę vietą“.

Tai rodo, kad nužudymo versija iš tiesų net nebuvo tirta – kad nuo pat pradžių prokurorai bandė susieti ir susies D.Kedžio mirtį su „slapstymusi pas artimuosius“, kur D.Kedys „prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“.

„Tai dar vienas absurdas“, – į klausimą, ką mano apie tokią prokuroro R.Savicko paskelbtą versiją, „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė. – „Tikra tiesa yra viena, o melo versijų visada būna daug“.

A.Skučienė kategoriškai netiki, kad Drąsius Kedys mirė užspringęs. „Tuo netikiu nei aš, nei mūsų šeima – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas“, – sakė D.Kedžio krikštamotė.

„Tai dar viena melo versija – bent aš taip galvoju“, – mano A.Skučienė.

KK inf.

2010-05-04

Komentarai

 

 

 
 1. Tie prokurorai vis aTauta isves is proto, jau miegoti nebegalim per ju neteisybe ir mela, su kuo pakalbi visi nervuoti ir visi Drasiaus gaili, Tautos dydvirio

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jau net bloga darosi nuo tų kuriamų pasakų. Ko iš jų laukti toliau?
  Šiandien "Paskutinė instancija" ir "Prieš srovę". Rytoj bus kartojamos abi laidos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ne ne visos security progos atpazysta kenkejiskus kodus. Kaspersky vienas is geriausiu ir tikrai inete buna retai, kad jis uzblokuotu koki tinklapi. Kam nezinoma tai paaiskinu, kad kompiuteris gali buti uzkreciamas paprasciausiai atidarius tinklapi su kenkejisku kodu. O tai duoda galimybe rinkti "aukos" duomenis. Ir tikrai montuoti toki koda i niekam nezinoma tinklapi nera jokio tikslo, na isskyrus viena. Kas per si pusmeti butu susidomeje sia psichuske, visu pirma ieskotu info apie ja inete. O cia ir trojan paruostas, kuris surinks duomenis apie ta asmeni, kuris kazkokiu tikslu susidomejo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. galėjai ir scenariju geresnį sukurti, ir atlikėjus geriau parinkti,žinoma, reikėjo ir repeticijų,bet manau, kad spektaklio debiutas bus nušvilptas,o režisierių teks pakeisti,be teisės ateitije kurti spektaklius su žmonių aukomis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. o tai kur tiems giminems ta ginkla laikyti? nu tia ir numete tuo paciu.. kad atsikratyt…. bet jo, be uzsienio tyreju isikisimo nieko nebus… isvis keista, kaip leidzai saviems tirti, kai galimai gali buti i tai isimaise

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. si tinklapi man atidare be jokiu problemu, ten taip pat yra patalpintas apylinkes zemelapis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ar nera galimybiu Kedziams kreiptis pagalbos i aukstesnes Europos institucijas ? Nusikalteliu reikia ieskoti auksciausiuose Lietuvos saugumo bei prokuraturos sluoksniuose, todel be isikisimo is isores byla nejudes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Persistenge jie (zudikai) su tuo ginklu. Argi giminaiciai numestu ginkla salia Drasiaus, jei taip ir atsitiktu ??? Kiek gi galima mulkinti zmones? Ir pagaliau – INTERNETE JAU VIS DAZNIAU PARASOMAS 3-IOJO PEDOFILO AIDO TIKRASIS VARDAS IR PAVARDE. Tai ko tyli KARSTASIS KOMENTARAS??? Gi ne karta rase, kad tas Aidas yra aukstas VSD pareigunas, tai ivardinkite ji, prasau :).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. tirti nužudimo versiją, jog patys nužudė ir patys viską žino,o Kedžio paieškos išlaidas, prokurorais vadinami, nusikaltėliai, privalėtu padengti iš savo kišenių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. mane pati nervina, bet komanda kuri pasiryzusi sukelti taikia revoliucija viska strateguoja ir derina. Greitai prasides veiksmai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. galvoja kad LT gyvena idiotai ir kuria versijas tai kaip su ginklu irgi padejo tetos su visa gimine….zmones netylekime

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. 1. Dar neirodyta, kad Drasius nuzude.
  2. Dar neirodyta, kad slapstesi, o ne buvo pasleptas.
  3. Paziureciau kokia isvaizda pacio butu, jei puse metu nesikirpes ir nesiskutes butum, reguliariai farsiruojamas vaistais, narkotikais, alkoholiu.
  4. Baltame autobusiuke buvo dviese, bet ar tarp ju buvo Kedys taip pat neirodyta.

  Manau, tie du is autobusiuko zinojo ne tik kur Furmanavicius, bet ir Kedys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ei zmones,kazkas ne taip. Pedofilijos byla uzgosta. Jie naudojasi Drasiaus Kedzio mirtimi, Stankunaite su Usu bando lengvai praslysti,net Gaivenis nebekuria serialu.Jie issives mergaite,o tada jau viskas.Galesim cia diskutuot kiek sirdis geidzia,tikslas bus pasiektas.Nepramiegokim svarbiausiu ivykiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. "Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į NUOŠALESNĘ VIETĄ", nežinau kaip jums, bet man ta vieta į nuošalią nelb panaši 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. LNK ir Lrytas….
  zmogzudystes versija….
  dabar dar visus metus tirs, tirs ir istirs, kad jokios zmogzudystes nebuvo. Tirta buvo labai labai – net visus metus… o istyrus dar gali isaisketi, kad giminaiciai patys ne tik sautuva pasonen padejo, bet ir dumbliu i plaucius su degtyne supyle.

  Suprantu, kad durniais visus laiko. Bet, kad sitokie durniai versijas utopines kuria, tai jau net nejuokinga. KGB diplomus manau reikia anuliuoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Tikras kepalas esi niekas tavo versija netiki Sita versija gali sau pasilikti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kaip norit sakykit. Bet mana ube nepriklausomu ekspertu neapsieisim….
  Reikia papurtyti juos cia ir gan stipriai.
  Senus pakesiti naujais. Nes per ilgas uzsisedejimas poste taip pat gero neduoda. Juk per ilga laika susiformuoja pazintys, draugystes, savu ratelis gal net ir visas ratas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Siandien pamaniau paieskosiu info apie ta psichuske, kuri linksniuojama visuomenes. Pagooglines surandu jos tinklapi ziegzdriupsichiatrijos.lt/ taciau bandant atidaryti Kaspersky internet security uzblokuoja. Saukia, kad ten kenkejiskas kodas, na kitaip tariant trojan. Jusu nuomone koks tikslas kazkam montuoti ji ten?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. tokia versija jei mirtis drasiu butu istikusi artimuju namuose jie nebutu padeje ginklo salia mastykit ka kuriat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nu sakes !!!Kas dar per versija?:)))Tai iseina Drasius pas gimines ,kazkur uzspringo ir numire.tie atitempe kuna i pamari.Bet dar Drasiaus lavonas spejo zolesir purvo i plaucius pritraukti,atsigules angelo poza:))))Nu absurdas,ar jie ten prokuraturoje isvis daunai,prasigere,nors nejuokintu zmoniu su savo versijomis:)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. o kokia ta tiesa?skucienes,vensku … ir kodel visi tokie tikri kad jie teisybe sako

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. esi kepalas ir galetum patyleti. Drasius dar pries zudines buvo pagrobtas. Zude ne jis. Ji sulaike, o po to negyva ismete. bet esi arba prie debilu arba prie pedofilu todel ne tavo smegenims tai suvokti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Tai kas gi ir iš kur ir kada jį pagrobė, ponia Skučiene? Gal bųt jūs neprisimenat, kas įvyko spalio 5d.? Drasiukas nebuvo jau toks drasus, nes nuzudęs 2 žmones slapstėsi, keisdamas išvaizdą. Juk net liudininkai patvirtino, kad baltame autobusiuke buvo dviese. Tai ar jums neatrodo, kad tas ir galėjo susidoroti su juo, kai nusibodo drasiukui tarnauti. Jeigu jau kas ir galėjo nuzudyti drasiuka- bailiuką, tai jo iki šiol neįvardintas sėbras, gelbėdamas savo kailį. nekurkite labai sudėtingų versijų, manau, kad čia viskas paprasčiau – nusidodo slpstyti Kedį ir rizikuoti buti sugautam, tai ir pastvarkė tas antrasis žudyniš dalyvis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. labai keistas sutapimas… LNK ir Lrytas. Butent tie, kurie kryzium krenta uz pedofilus :)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...