Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

A.Skučienė: „Tiesa yra viena – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas, o melo versijų yra daug“

2010-05-04 08:57 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (197)

D.Kedžio krikšto mama A.Skučienė teigia, kad tiesa - tik viena: Drąsius buvo nužudytas (KK nuotr.)

L.e.p. generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas tik dėl akių LNK žinioms pareiškė, jog tarp visų Drąsiaus Kedžio mirties versijų yra tiriama ir „galimo nužudymo“ versija.

Šią Generalinės prokuratūros vadovo naują melo dozę atskleidė R.Petrausko pavaldinys Generalinės prokuratūros prokuroras Redas Savickas. Jis lrytas.lt neslėpė, kad „tyrimo rezultatai bus didelis netikėtumas žmonėms, kurie laikosi žmogžudystės versijos“ ir leido suprasti, kad jau aišku, kuo baigsis D.Kedžio mirties tyrimas.

Prokuroras R.Savickas lrytas.lt užsiminė, kad „mirtis D.Kedį galėjo ištikti giminaičių ar kitų netoliese jį slėpusių žmonių namuose. Išvydę mirusįjį jie galėjo nuspręsti skubiai jo atsikratyti ir atitempė į nuošalesnę vietą“.

Tai rodo, kad nužudymo versija iš tiesų net nebuvo tirta – kad nuo pat pradžių prokurorai bandė susieti ir susies D.Kedžio mirtį su „slapstymusi pas artimuosius“, kur D.Kedys „prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“.

„Tai dar vienas absurdas“, – į klausimą, ką mano apie tokią prokuroro R.Savicko paskelbtą versiją, „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė. – „Tikra tiesa yra viena, o melo versijų visada būna daug“.

A.Skučienė kategoriškai netiki, kad Drąsius Kedys mirė užspringęs. „Tuo netikiu nei aš, nei mūsų šeima – Drąsius buvo pagrobtas ir nužudytas“, – sakė D.Kedžio krikštamotė.

„Tai dar viena melo versija – bent aš taip galvoju“, – mano A.Skučienė.

KK inf.

2010-05-04

Komentarai

 

 

 
 1. Tiesą sakant programavimo yra niekas , tačiau tailogika , jei jums kontroliuoti ant jo po to esatemeistras dar nulis .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.

  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.

  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.

  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.

  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.

  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.

  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.

  8. Žudikai apsimetę kelių taisytojais autobusiuku blokuoja teisėjui F. kelią. Šis išlipa pažiūrėti, kas nutiko, tačiau iš vidinio kiemo išbėga žudikas ir pradeda šaudyti iš ginklo su duslintuvu, tačiau F. bėga, tad tenka šaudyti net 4-5 kartus. Paskutinis šūvis paleidžiamas į galvą. Niekas negirdi šūvių, nes ginklo duslintuvas slopina garsą. Nusikaltimo ginklas „Baikal Iž 79-8“ paimamas su savimi.

  9. Tuo pačiu autobusiuku žudikai nuvažiuoja link Ūso namų, kurie yra netoli, vos už 5 km, ir palieka autobusiuką prie apleisto namo. Čia pat sėda į savo anksčiau paliktą automobilį ir tuoj pat persirengia savo senais rūbais anksčiau paliktais mašinoje. Senus kelininkų rūbus jie arba sudegina, arba užkasa kur nors. Netrukus jie nuvažiuoja link moters N. namų.

  10. Privažiavę moters N. namą vienas žudikas lieka sėdėti mašinoje, o kitas nueina prie durų ir paskambina jai į duris. N. atidaro duris, nes mato, kad už jų stovi ne Kedys. Vos atidarius ji gauna mirtiną kulką į galvą. Niekas negirdi „Baikal Iž 79-8“ šūvio, nes duslintuvas slopina garsą.

  11. Kedžio vardu registruotas pistoletas „Beretta“ numetamas prie moters lavono tam, kad apkaltinti Kedį, tačiau šis ginklas net nebuvo panaudotas nužudant du žmones. Žudikas liečia šį ginklą tik su pirštinėmis.

  12. Žudikai su savimi vis dar turi ginklą „Baikal Iž 79-8“, kuriuo nužudė teisėją F. ir moterį N. Ginklas kruopščiai nuvalomas ir patalpinamas į maišelį. Jo gali prireikti ateityje.

  13. Kedys neturi galimybių išsivaduoti, kadangi jo rankos surištos arba ant jo tramdomieji marškiniai, tačiau jis kovoja nevalgydamas.

  14. Kagėbistų tikslas – išgauti informaciją, ką Kedys žino, kur yra paslėpta medžiaga apie pedofilus. Naudojamos visos įmanomos priemonės prieš Kedį.

  15. Vyksta vertingos medžiagos paieška Lietuvoje ir užsienyje. Tuo pat metu vykdomas visuomenės smegenų plovimas per korumpuotą žiniasklaidą: Kedys pabėgo į užsienį, Kedžio kerštas ir t.t.

  16. Tačiau netikėtai pedofilijos byla pakrypsta ne ta linkme, o VSD, prokuratūros ir kitų institucijų vadovybėse vykdomas valymas.

  17. Kagėbistų elitas duoda nurodymą baigti bylą.

  18. Artėja „Darom 2010“ akcija. Netoli tos vietos, kur išmes Kedį, bus renkamos šiukšlės. Beje netoli šios vietos yra Kedžio giminių namas, o už poros kilometrų Žiegždrių psichiatrijos ligoninė.

  19. Naktį Kedys priverstinai prigirdomas degtine. Sukeliant dirbtinį vėmimą, jis uždūsta ir miršta.

  20. Tada lavonas autobusiuku nuvežamas prie Kauno marių ir išmetamas. Lavono rankos nuo tramdomųjų marškinių lieka sukryžiuotos. Jas beprasmiška tiesinti, nes tik sulaužius įmanoma jas atitiesinti, todėl lavonas paliekamas tokioje pozoje, kokioje yra. Batai taip pat švarūs, nespėjama jų išpurvinti.

  21. Žudikai nesunkiai išmeta lengvą lavoną, kadangi Kedys mažai valgė. Šalia numeta degtinės butelį, kuriuo girdė Kedį, ir pistoletą „Baikal Iž 79-8“, tačiau be duslintuvo, kad nekiltų įtarimas iš kur Kedys jį gavo, nes tokius duslintuvus naudoja spec. tarnybos.

  22. Prieš numetant butelį ir pistoletą, jie paliečiami prie Kedžio rankos.

  23. Kedys sėkmingai apkaltinamas dviguba žmogžudyste.

  24. Surandamas kitas asmuo ar asmenys, kurie bus apkaltinti padėję Kedžiui slapstytis.

  25. Byla pabaigta.

  26. Liudininkai: Ūsas, Stankūnaitė, Kedžio dukra – vis dar pavojingi klanui. Tik dabar jau nebeįmanoma jų nužudyti apkaltinus Kedį.

  27. Lietuvoje toliau nevykdoma desovietizacija ir dekagebizacija. Komunistai ir kagėbistai jaučiasi ramūs, trumpam pereina į pogrindį, tačiau išlieka tam tikroje valdžioje.

  28. Laisvės kovotojai šmeižiami kaip Sovietų Sąjungos laikais. Vadinami „kedofilais“, „avinais“ ir t.t. Naudojami KGB metodai – sukompromituoti savo auką, pakirsti pasitikėjimą ja, paleidžiant dezinformaciją apie ją.

  29. Tačiau laisvės kovotojai nepasiduoda ir kovoja toliau.

  30. Kiekvieno iš mūsų kelias vardan gėrio ir teisybės, tai kelias į geresnę ateitį

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Išankstinė propaganda apkaltinti Drąsių Kedį dvejom žmogžudystėm, yra aiškus noras apšmeižti Jį.
  Aš kuo toliau tuo daugiau matau faktų, kad D. Kedys buvo suimtas, kalintas, kankintas ir nužudytas.
  Tai mūsų Kankinys – Didvyris, išdrįsęs viešai pareikšti, kad likusį savo gyvenimą skiria kovai su neteisybę.
  Nedrįskit šmeižti Drąsių, Jis žuvo dėl mūsų teisybės. Vadinasi, už mus – bailius.
  Pagarba Jam. Tik ar mes (gal kai kas) to verti, jei dar drįstam, net ir šiuo atveju, kelti kažkokias abejones???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk ; ;Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk ; ;Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk ; ;Kova tęsiasi vv vv vv. dkedys.tk ; ; vv vv vv. dkedys.tk

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. ”Musu teisesauga norejo dar viena zmogu nuzudyti ir kaip tycia ta pati Kedzio byla. Reikia prasytis europos pagalbos kol neiszude visu.”
  pritariu…db prades visus linciuoti..prikabineti prie kiekvieno versija kas bent kiek pazinojo kedi…as va ir mislinu gal ir man kur giliau pasikavoti…
  ”matė ketvirtaadienį, kai žmogus mirė penktadienį?”
  ”O tu nezinai, kad ketvirtadienio nakti nuo 24 valandos prasideda penktadienis?”
  daug ka pasakantys zodziai…tik va kiti raso,kad bele rasyti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kažkas užlaužė pagrindinį straipsnį su visais po juo esančiais komentarais. Straipsnį atnaujinome, o komentarus atnaujinsime vėliau vakare.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Visi pedofilai kviečiami sudalyvauti paskelbtoje loterijoje. Registracija jau prasidėjo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kažkas riebiai užvėmė ant moliūgo galvos: neatsidaro straipsniukas – kažkoks "Atomite", "Error" rodo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. A.Sakalo įkurtas:
  „Lietuvoje savo veiklą pradėjo Nacionalinis žmogaus teisių gynimo centras, kurio įkūrėjas ir prezidentas — Kovo 11- osios akto signataras, buvęs ilgametis Seimo ir Europos Parlamento narys profesorius Aloyzas Sakalas, kartu su Ona Kupriene, Ramučiu Jancevičiumi ir Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove Rimante Šalaševičiūte, neperrinktas į Europos Parlamentą Aloyzas Sakalas pernai įsteigė Nacionalinį žmogaus teisių gynimo centrą.

  Pastaruoju metu spauda labai daug rašo apie pedofiliją ir prokurorų ar teisėjų veiklą. Neseniai spaudoje perskaičiau rašinį „Vaikų „gelbėtojai“ ir pedofilai“, kur rašoma apie Vilniaus apygardos prokuratūros vyr. prokurorą Ramutį Jancevičių ir buvusį Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininką bei Europarlamentarą Aloyzą Sakalą, „globojusiam“ vaikus Pikeliškių vaikų namuose, kuriems ir vadovavo Ona Kuprienė, buvusi A. Sakalo padėjėja.

  A. Sakalas su O. Kupriene buvo įsteigęs Žmogaus teisių gynimo organizaciją. Kaip jie gynė vaikus, aprašoma rašinyje. Tame Pikeliškių „konclageryje“ vyko nusikaltimai, kurie buvo vykdomi prieš vaikus, o direktorė O. Kuprienė už savo programą iš valdžios su A. Sakalo rekomendacija gavo 85 tūkst. litų. Rašinyje pateikiama daug kitų negerų dalykų visos Lietuvos vaikų globos namuose. Todėl ir prisiminiau vėl Kėdainių rajono Krakių miestelio klebono Romualdo Ramašausko veiklą organizuojant globos namus vaikams Krakėse ir jo nusikalstama veikla.“

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. yra tokiu, vienas is ju mano buves danas kaimynas,39m.jis net i laikrastyje 24timer buvo savo ispazinti idejes, apie tai kai ji 10meti prievartavo 16metis brolis, kai jis tapo uzsidares, ir nors turedavo suauges sugyventiniu arba panu, vistiek traukdavo prie vaiku,mergaiciu, nu tai laiskus joms rasinedavo anoniminius,vaiku porno per kompa siurbdavo, ir pastoviai pas psichologus vaiksto…nors padeda ir ne ka,tik liepia artimam zmogui ispasakoti savo svajones….kad jos neivyktu realybeje. pacituosiu ji : ,,aistra vaikui tai ne tas pats kaip aistra , moteriai, nera meiles , noro globoti,norisi tik patenkinti gyvuliska jausma,ir nera svarbu ar jai patinka, ar ji verkia,ar nuo to mirsta,po to apima didelis gedos jausmas,bet aistra yra stipresne,, na baisu ir tiek

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. OFICIALI VERSIJA – KEDYS EJO PAMARIU, NESESI DEGTINES BUTELI, GINKLA, SOKOLADA, PALTA – UZSPIRNGO IR MIRE.

  KUOM CIA NETIKETI? =]

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. GEGUŽĖS 8D., 12 VAL, VIENYBĖS AIKŠTĖJE šalia KARO MUZIEJAUS vyks sankcionuotas mitingas prieš pedofilus ir jų padėjėjus prokurorus. Žmonės, NEBŪKIME KELMAI, komentuoti straipsnius praeities etapas, reikia eiti į gatves ir parodyti visiems, kad mes ne asilų banda, kuriai tinka bet kokios debiliškos istorijos apie šventuosius pedofilus ir blogiečius teisybės ieškotojus. Platinkit visi šitą informaciją! Užteks jau mums sėdėti rankas sudėjus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kam Lietuvoje reikalingi kalėjimai, jei laisvėje iš žmogaus tyčiojamasi,o kalėjime žmogus turi dar šiokias tokias teises. Vien tai, kad gyveni Lietuvoje reiškia, kad esi pasmergtas ir neturi jokių teisių, tik tesę mauti iš lietuvos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Radau komentara po str,"Pilkasis kardinolas A.Januška grįšta"(15min.lt)…. " 2009.04.01 13:36

  Visų masonų neišvysi niekaip, jų strategija yra visada būti prie valdžios, gal ir ne pirmoj vietoj, bet dalyvauti priimant sprendimus.O ką, Jūs nežinojote kad A.Januška yra masonas? "…..manau,kad tai tiesa!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...