Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 8 Sekmadienis
 

A. Širinskienė: V. Juozapaitis, jo dukra ir žentas „pamiršo“ susimokėti už poilsį „Eglės“ sanatorijoje [Papildyta: V. Juozapaitis kategoriškai neigia]

2019-12-02 11:33 | Naujienos | Komentarų (17)

Agnė Širinskienė. KK nuotr.

„Pamenate skandalus, kuomet buvo įtariama, kad Druskininkų SPA nemokamai ilsėjosi Seimo nariai bei garsūs pareigūnai? Pasirodo, tradicijos tęsiamos TS-LKD frakcijoje. Lietuvos muzikų sąjunga buvo priversta sumokėti už Seimo nario konservatoriaus V. Juozapaičio bei jo dukros su sutuoktiniu gyvenimą „Eglės“ sanatorijoje – mat tuo metu Seimo narys V. Juozapaitis vedė meistriškumo pamokas Birštono vasaros akademijoje. Muzikų sąjunga iki šiol negali išsireikalauti už Seimo narį ir jo šeimą sumokėtų pinigų.

Netekusi vilties su Seimo nariu dėl skolų apmokėjimo susitarti taikiai, Lietuvos muzikų sąjunga spalio 14 d. kreipėsi į Seimo Valdybą ir Etikos bei procedūrų komisiją. Tiesa, konservatoriaus A. Matulo vadovaujama komisija suokalbiškai tyli – kai kitais atvejais skundai išnagrinėjami per keletą savaičių, tuoj bus antras mėnuo, kai A. Matulas atidėlioja kolegos V. Juozapaičio klausimo svarstymą“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė.

Pasak jos, V. Juozapaitis su meistriškumo pamokomis į etikos sargų akiratį patenka jau ne pirmą kartą.„2018 m. pradžioje Seimo etikos sargai konstatavo, kad Birštone meistriškumo pamokas vedęs V. Juozapaitis užsiėmė pedagogine veikla, o ją parlamentarams draudžia Konstitucija.

Kaip pridedami dokumentai rodo, 2018 m. viduryje Seimo narys Konstitucijos pažeidimą sąmoningai pakartojo, tik…”pamiršo” susimokėti už“ pragyvenimą Birštone. Ar taip, priverčiant Muzikų sąjungą sumokėti už pragyvenimą, nebuvo bandoma gauti atlygį už meistriškumo pamokas, taip dar kartą pažeidžiant Konstitucijoje Seimo nariui nustatytas pareigas? Juk akivaizdu – Seimo narys galimai gavo finansinę naudą, kartu pasipelnė ir artimi giminaičiai bei jų sutuoktiniai.

Šįryt kreipiausi į etikos komisiją prašydama kuo skubiau išnagrinėti Lietuvos muzikų sąjungos prašymą ir įpareigoti Seimo narį V. Juozapaitį elgtis atsakingai – bent jau prieš Kalėdas grąžinti nemenkas skolas. Tikiuosi ir to, kad etikos sargai Seimo nariui taip pat rekomenduos bent jau trečią vasarą iš eilės nepažeidinėti Konstitucijos ir neužsiimti pedagogine veikla“, – socialiniame tinkle parašė A. Širinskienė.

V. Juozapaitis kategoriškai neigia 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Vytautas Juozapaitis kategoriškai neigia socialiniame tinkle Facebook pateiktus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narės Agnės Širinskienės teiginius, neva jis yra nesumokėjęs už nakvynę Birštone.

„Profesorius V. Juozapaitis teigia, jog 20 metų būdamas Lietuvos muzikos sąjungos (LMS) nariu 2018 m. vasarą dalyvavo Sąjungos organizuotame renginyje į kurį buvo pakviestas kaip Nacionalinės premijos laureatas, dainininkas, reguliariai mokantis mokesčius šiai organizacijai. Šiame renginyje muzikos profesionalas neatlygintinai dalijosi savo patirtimi ir žiniomis, organizavo kūrybos vakarą. V. Juozapaitis pažymi, jog kaltinimai, neva jis iš renginio išvyko nesumokėjęs apgyvendinimo išlaidų neatitinka realybės, kadangi buvo kviestas asmeniniu Sąjungos prezidentės Audronės Žigaitytės-Nekrošienės kvietimu, be to apgyvendinimu rūpinosi Sąjunga, kuriai jau 20 metų jis moka”, – rašoma Seimo TS-LKD frakcijos išplatintame pranešime spaudai.

„A. Žigaitytė-Nekrošienė kategoriškai atsisakė pateikti dokumentus, taip pažeisdama Įstatus ir užuot įvykdžiusi teisinę prievolę, kartu su LMS tarybos nariu Tomu Bakučioniu, kuris, neįtikėtino sutapimo dėlei, yra aktyvus LVŽS narys bei drauge su LVŽS atstove A. Širinskiene ėmėsi negarbingos šmeižto kampanijos. Tiesa, prieš akis iškyla deja vu, kuomet gerbiama A. Širinskienė, prieš pusantrų metų vykdė panašią akciją ir visiškai teisėtai pralaimėjo, Konstituciniam Teismui išaiškinus, jog Seimo narys ne tik turi konstitucinę teisę užsiimti kūrybine veikla, bet ir gauti atlygį. Beje, tuomet gindama mano teisę į kūrybą, ta pati LMS prezidentė A. Žigaitytė-Nekrošienė liudijo mano naudai ir nepateikė jokių pretenzijų man“, – pranešime spaudai cituojamas V. Juozapaitis.

Komentarai

 

 

 
 1. ir gali pasakyt kas tai per paukstis. Sis giedorius ant tiek prisidirbes ir baisus arogantas. surask jo aplinkoje kas ji megtu, isskyrus konservnes siuksles, visi ji keikia. Pasirodo yra uz ka. Seniai sklande gandai apie sio veikejo ir visos seimyneles goduma, pasirodo kad tai tiesa. Pagalvokit tik, kazkas isdriso pajudint toki “garsu” narciza

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. baisus ir paziuret, arogantiskas korumpuocius. Nebut konservas, nebut uzvaldes lrt, bebalses bobos sedetu uzpecky. Kiek yra jaunu balsingu, gabiu, bet per tookias juozapaitienes ir juozapaitytes, juozapaicius negauna scenos. Prisidejo i kelnes ir dar stebisi, kaltina kitus. Deja juozapaiti, kelnes prisidirbai pats ir neieskok ko nepametes. Pas konservus visi smirda

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Kodel seimunai iklimpsta i negražias situacijas.Ar alga”maža:,ar pripuolę prie.aruodo kaip chamiakai viska.kraunasi už žandų.Baisu net skaityti!

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. iš konservatorių taip elgiasi.Padavėjos guodėsi ,kad laborantas priputęs išverčia kišenes,kai reikia susimokėti.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 5. Nukentėjusi įstaiga, jei kreipėsi, tai ne tuo adresu. Dėl skolų išieškojimo kreipiamasi į teismą, kuris priteisia skolos sumą, jei toliau nesusimokama, yra tokie legalūs plėšikai – antstoliai…

  Thumb up 7 Thumb down 0

 6. Gryna teisybė, kai konservatorių pajacas Mykolas Majauskas, plėsdamas jaunųjų konservatorių gretas, 18’kines dulkindavo šeimyniniam guolyje kai žmona būdavo išvažiavus, ir paskui dar liepdavo iš dušo kūšplaukius susirinkti tai čia konservatorių partijai – norma…greitai ”numarino” tą skandalą teisėsauga su nupirkta žiniasklaida bei MG Baltic televizija.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 7. ADVOKATAS ROLANDAS VALIŪNAS IŠ PAVOGTŲ IŠ SNORO BANKO SĄSKAITŲ ŽMONIŲ PINIGŲ PASISTATĖ UŽUPYJE SAVO ŠEIMAI NAMĄ, KOLEKCIJAS SUSIPIRKO IR MUZIEJŲ ATIDARĖ! ŠLYKŠTUS TIPAS, VAGIS IR AFERISTAS.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 8. Kada sirinskiene paziuri kokie “svarus” konservu korumpuociai, tai vadinasi smeizto kampanija, o kai Degutiene, razma su trijom kaliausem loja tai ne smeizto kampanija. Apsiziuretu degloji aplink savo lyderi, kiek isgrobste ir dabar tebegrobsto, pati deutiene iki alkuniu ikisusi rankas i valstybes kisene.

  Thumb up 11 Thumb down 2

 9. Vargsai koncervantu “ideologai” .Vos istarus zodi koncervatoriai,norisi nusispjauti.Valdzios nieksai -tai biedniausia kasta Lietuvoj.Pinigu turi,bet su protu baisus deficitas.O apie tokiu juozapaiciu,landsbergiu garbe tinka tik banko virsininko pasakyti zodziai,kur sazine ir garbe -ne sio pasaulio demencija.Paprastas,eilinis piietis ,jau senai butu kaip Paleckis uzdarytaskaliuzej,uztampytas uniformuotoju,ir sunaikintas lietuvisku anstoliu.O cia isistates solistas kiaules akis,ir ka jus man padarysyt.Kaip ir mentas Skvernelis.Kiaules akys istatytos ir aiskina,girdi nezinojo kad jo gatve iki namo duru asfaltuojama.kaip reikia nekesti Tevynes-Lietuvos,kad bunant valdzioje sitaip tyciotis is Lietuvos gyventoju.Kokiuos istatymus Lietuvos naudai gali priimti va tokie valdzios nieksai??atsakysiu,tik supuvusius ,kaip ir patys clienai.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 10. O puola lenkus, valstiečius konservatoriai…Savo lizdą tegul išsivalo, nes bežiūrėdami į kitus lizdus ir piktindamiesi nešvara, nepamatė, kad pačių lizdas suterštas labiausiai.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 11. Kas jie tokie,kad nori viską gauti veltui.Ne gana ,kad mokesčių mokėtojai turi išlaikyti juos,dar turi išlaikyti ir jų šeimos narius.Tai baisu.

  Thumb up 25 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...