Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 21 Pirmadienis
 

A.Širinskienė siūlo E.Jakilačiui paskelbti, kokias lėšas iš savo įmonių jis pervedė į savo individualią veiklą

2017-12-29 12:04 | Politika | Komentarų (35)

Kadangi duomenys apie individualios veiklos pajamas ir mokesčius nėra viešai prieinami, A.Širinskienė siūlo E. Jakilaičiui pačiam paskelbti, kokias lėšas iš savo įmonių jis pervedė į savo individualią veiklą. KK nuotr.

Edmundo Jakilaičio žmonai valstybės tarnautojai Rasai Jakilaitienei suskubus papildyti privačių interesų deklaraciją, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkei Agnei Širinskienei kilo dar daugiau klausimų.

“Po to, kai trečiadienį kreipiausi į VTEK dėl tyrimo pradėjimo valstybės tarnautojai Rasai Jakilaitienei, kad ji nėra deklaravusi vyro verslų, kurie susiję su jos vykdoma veikla Užsienio reikalų ministerijoje, ji tą pačią, gruodžio 27, dieną papildė privačių interesų deklaraciją, pateikdama naujus duomenis apie vyro Edmundo Jakilaičio verslus. Deklaracija, lyginant su ankstesne, papilnėjo 5 lapais, atsirado ir daugiau niekur viešumoje nematytų šeimos veiklų.

Nuo 2007 metų Edmundas Jakilaitis yra įregistravęs individualią veiklą, kurios pobūdis atitinka jo valdomų akcinių bendrovių veiklos pobūdį.

Duomenys apie individualios veiklos pajamas ir mokesčius nėra viešai prieinami, tad belieka pasiūlyti Edmundui Jakilaičiui pačiam paskelbti, kokias lėšas iš savo įmonių jis pervedė į savo individualią veiklą. Tada išvadas galės padaryti kiekvienas, mokantis skaičiuoti skirtumus tarp akcinių bendrovių ir individualios veiklos apmokestinimo.

Visai neseniai Seime priėmėme sprendimus keisti individualios veiklos apmokestinimą, kad juo nebūtų įmanoma naudotis stambiems verslininkams susimažinant mokesčius valstybei. Individuali veikla turi būti orientuota į smulkius verslus, kada lengvatinės apskaitos ir mokesčių sąlygos yra būtinos verslui išgyventi.

Ar milijonines apyvartas skaičiuojantis verslininko E. Jakilaičio turimų UAB verslas yra toks smulkus, kad reikia dar ir individualios veiklos? Į šį klausimą tikriausiai turėtume atsakyti kiekvienas pats sau”, – parašė Seimo narė Agnė Širinskienė savo paskyroje feisbuke.

Komentarai

 

 

 
 1. kolxoznykai yra kgbisto dedules sugriovusio kolxozus tvartelio trasas gaminantys parazitai.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. pirma iskastruos konservuotus vistgaidzius tada paskelbs ir apie save gali nebezdeti sau i kojine

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. galetu pradeti is kokiu seseliniu lesu svirnelio namelis,ir pagal kokia teise Karbowskis jakstonyse ant mariu kranto dvareli statosi…

  Thumb up 3 Thumb down 1

 4. AS LABAI SVEIKINU p,SIRINSKIENE.SU Naujaisiais Metais,tariu ACIU,uz sita pradeta darba.Teskite brangieji,sita darba,nors ir labai puolimas akizaizdus,

  Thumb up 10 Thumb down 2

 5. Visiems komentatoriams ir mūsų rašliavą paskaitinėjantiems linkiu gražių naujametinių švenčių ir geresnių (nors pati tuo jau seniai nebetikiu) ateinančių Naujųjų metų už Praeinančius.
  Ir kad, kiek bešaukiame, to ruso neprisišauktumėme. Ir kad jis niekada neateitų, ir kad amerikoną su visais jo tankais iš Lietuvos bent jau kas pabandytų iškrapštyti.
  O politikams – prisiminti multiką – vaikai, gyvenkime draugiškai!
  Su visais. Artimais ir tolimais kaimynais. Kaip Šveicarija. Ir būkime savimi – laisvi nuo visų ir realiai nepriklausomi. Ir kad nepriklausomybė nuo stipresnių neliktų amžina utopija…

  Thumb up 16 Thumb down 1

  • P.s. Ir dar,- kad pavyktų atsikratyti vietinėmis siurbėlėmis, kurios čiulpia liaudies kraują, kurios vaikų, senelių, ligonių ir vargingai gyvenančių sąskaita kraunasi sau milijonus ir pakilę į padebesius nebemato, kas dedasi šioje ašarų pakalnėje – mūsų visų planetoje Žemėje.
   P.p.s. Pažiūrėjus mūsų kandidatų į būsimuosius prezidentus sąrašą, šiurpas per nugarą nueina… ir paskutinė mažytė vilties kibirkštėlė gęsta…
   O kiek gyvybių, vilčių ir linkėjimų buvo sudėta…
   Viskas šuniui ant uodegos nueina…

   Thumb up 8 Thumb down 1

 6. Korupcijos Lietuvoje nebėra!!! 8 metų Prezidentės kova su korupcija davė puikų rezultatą. Už tai dėkojam ir sveikinam.

  Thumb up 6 Thumb down 10

  • Manau, kad kalti ne tie, kurie milijonus „prisikišenina“, o kalčiausi tie, kurie tokiems vagims tuos milijonus pažeria, neatsižvelgdami į realius poreikius ir pamiršta nors retkarčiais užmesti akį į tai, kur, kam ir kaip jie panaudojami.
   Gal kas galėtumėte suprantamai paaiškinti, kokią nauda duoda valstybei ir jos žmonėms E.Jakilaičio tendencinga „Dėmesio centre“ užsakomoji laida, nuo kurios jau daug kam vemti norįsi ir manau, kad labai nedaug kas ją žiūri ir randa joje ką nors pozityvaus?
   Kam iš viso ta propagandinė vienašališka konservatorinė karo kurstytojų laida reikalinga?

   Thumb up 21 Thumb down 1

  • kad cia prisnerksta ne tik per jos 8 metus bet per visa 26 metu laikotarpi

   Thumb up 2 Thumb down 1

 7. Nors trumpam pamirškim Lietuvos padarus. Visiems linkiu gražių švenčių, gerų ir sėkmingų Naujųjų Metų. Linkiu, kad geltonasis šuo jūsų nekandžiotų, o tik pataikautų

  Thumb up 14 Thumb down 1

 8. tam plikam zmogui kuris tik pinigus skaiciuot moka, bet Lietuvos himno nesugeba ismokt , o jau kitus mokyt taip noris nors pats tupas kaip eiline pliauska.

  Thumb up 16 Thumb down 2

 9. ta kaimo melzeja sirinskiene ir tas plikas akylas.juos abu reikia salint is tv ekranu.

  Thumb up 1 Thumb down 23

 10. Tad jei valstybės paskolų bent prieš kelis metus buvo 17 milijardų ir kas lyginant su metiniu biudžetu apie 10, yra daug. Paskolas jau 2017 metais reikėjo dalim pradėt atiduot. Dirbt per ES paramą ir atiduot. Kas nenumatyta atiduot ir 2018 metias nors dalim. O privalėjo. Dar jei Ūkio min. yra taip, kad teikia kvietimus užsienio investuojams Lietuvoj teikt ES paramą -čia vaizdas iš vis nesuvokia ką daro? Nes Lietuvai skirtos ES paramos tikslas artint Lietuvą prie ES šalių ekonomikos lygio. Tad ES parama turėtų stiprint nacionalinį verslą čia..? Matyt tiek ir verti Lietuvos verslai? Praktiškai be kurių palaikymo nei vieni rinkimų nelaimėtų. Štai Estijoj, Lenkijoj privatūs interesai pažboti prieš valstybės interesus. Lietuvoj mandravodami iki šiol nesugeba…Tad ir viršuj vieni ant kitų pereina.

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • kvietkauski, baik pezėt paklodėm ir tą patį, jei turi ką pasakyt, tai trumpinkis

   Thumb up 11 Thumb down 0

  • Kv.gal tu ir protingai rašai,bet nemanau,kad visi sugeba visa tavo rašliavą(manau iš tuščio į kiaurą perskatyti).Ateinanti penkmetį rašyk trumpiau,taupyk rašalą.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 11. Deja bičiuliai. Iš Seimo kompetencijos lygio turi kontroliuot kitų institucijų veiklą. Ir jei yra įtarimų, kreipiasi į atitinkamas institucijas ir reikalauja, kad būt išaiškinta. Ir teikt Seime įstatymų pataisą, kad negalėt galimai piktnaudžiaut…Dabar kur jei tirs prasiskolinimus, kur reikėjo ES paramos dėka dirbt kaip lenkai su estais to ir dabar per paskutinius metus valdnatieji nesugeba. Kur turi tauta reikalaut iš Seimo pirmininko ir premjero, kur rimtos strategijos? Kad 2018 metais su ES paramos dėka gyvint makroekonomiką. Kad gerėtų bendra tautos gerovė ir valstybės paskolų min. keli milijardus mažintų. Nes be to, kaip nesugeba emigracijos mažint ir tik žiūri, kaip iš biudžeto išsilaikantiems vieniems kaip ir sau kelt altyginimus, kitiems nėra -čia tik dėl savęs žiūri kaip išgyvent. Vėl Lietuvos valdyme iki šiol nebuvo tiek daug intrigų. Kaip ir aplink valstybių valdymuose tiek intrigų nėra, kaip Lietuvoj didinasi. Sakyčiau valstybės valdymo pradžiamokslio neįkertama. Kas ką valstybėje turi daryt ir atsakyt. Gaila, kad tauta nedidina reiklumo savo rinktiems, verčiau skubėdami emigruot. Bandytų normalizuot valdyme ką išsirinko.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 12. Jeigu ir Bakas pasektų Širinskienės pėdomis palikdamas Skardžių,Bastį,Pūką vėliasniam laikui,o užsiimtų Kubiliaus vyriausybės veiklos tyrimu,ledai pajudėtų.
  Tarp kitko.Niekam iš Seimo narių neužkliuvo [Etikos ir procedūrų komisija tyli] ar galėjo Seimo posėdžiui pirmininkauti Degutienė svarstant SAVO PAČIOS nuodėmes.Ir svarstymo nukėlimas į pavasario sesiją [pirmininkaujanti pateikė svarstyti klausimą,kai dauguma ESANČIŲ salėje buvo TS-LKD partijos nariai] labai NESKANIAI KVEPIA.
  Nors,Bakas mano manymu ne tas žmogus…prieš srovę neplaiks.
  O Širinskienei-10.

  Thumb up 29 Thumb down 3

  • sitas yra ozio,ir sitas gerai apsiede piniguose,,,,,,,,matem,kaip suva eme kiekviena ne ozio ,,,,,

   Thumb up 10 Thumb down 3

 13. Jakilaitis pasirodė kaip paskutinis mulkis, nežinantis net himno žodžių. Bet šiuo atveju savo [tiksliau mūsų] pinigus jis gins su pagalba tų, kurie centų taip pat neskaičiuoja.. Bus slidu ir karšta…………….

  Thumb up 46 Thumb down 2

  • Maciau ta laida.Ne ka geriau laidoje “Kas ir kodel?” pasirode ir dar vienas “elitas” tapinas.Nesinori ivardinti tikru vardu tuos “proto bokstus”.

   Thumb up 21 Thumb down 1

 14. Lietuvoj kraupiausia, kad privatūs interesai prieš valstybės regis laimi. Štai ir šie valdžioje esmėj ir su verslo palaikymu į valdžią atėjo. Pats lyderis kaip iš verslo… Ir matant, kad regis pirmą kart jei per Ūkio min. skelbia, kad teiks ES paramas ir užsienio investuotojams Lietuvoj, na.. nelaimė šie Lietuvos verslų proto…Veržias įtakot į valstybės valdymo lygius ir šnipštas… Net prieš pačius atsisuka. Vietoj rimtų valstybės vystymo strategijų ypač kol eina ES parama, įsirausė į tarpusavio rietienas ir velia visą valstybę paskui savim..Vaizdas nieko nedarykim, apart vienas kitą tirkim ir nykinkim…Čia šie tyrimai ir nebūtinai aukščiausiam lygy cirkintis. Normalia tvarka galima ir žemesniam lygy išsiaiškint ir tvarką padaryt. Bet ne.. Būtinai lupsis kuo skambiau…Lyg valstybėj nėra rimtesnių problemų. Kur rimtų problemų regis ir nesugeba valstybės naudai spręst. Tad po šiais maskuojas iš beviltiškumo. .Atseit bijokit kiti…

  Thumb up 3 Thumb down 3

 15. Įdomiausia, valdžioje nei vieniems žmonės rimtai nerūpi. Apie didėjančią emigraciją ir skurdą net nemato. Regis ir blokuoja tokią informaciją kur gali. Vieningai. Apart tarp savęs dėl likučių pešas…Kas reiškia kaip ir krizę valstybės valdyme. Nes Seime vieningi kaip visokias desovietizacijas blokuot. Ką Estija su Lenkija seniai išsisprendę.. Lietuvoj tabu. Tarsi dirbtiniai deriniai valdžioj iš tų pačių… Nežiūrint, kokiais pavadinimais. Šie ir tas pats kas buvę…Kuriems mažiausia tauta į apačias rūpi. Apart kaip patiems išgyvent.. Šiaip, kas susidūrė per valstybės intereso gynimą, aršūs ir šie..

  Thumb up 4 Thumb down 4

 16. Tuos konkursus žiniasklaidai įvedė Kubilo vyriausybė, atseit padarė skaidriau, bet iš tiesų priešingai

  Thumb up 31 Thumb down 1

 17. Labai įdomiai dėl proto apačioj užsiminė. Jei Estijoj iš emigracijų gryžinėja ir pensijos bei atlyginimai ženkliai didesni nei Lietuvoj. Jei jų paskolos vos keli milijardai lyginant su metiniu valstybės biudžetu 10 milijardų tai nesunku gražint. Tai Lietuvoj proto tikrai nepagailėjo savo valstybės valdyme. Jei valstybės viso paskolų paie 17 milijardų su lyginant metiniu biudžetu 10 milijardų. Ir pensijos su atlyginimais mažiausi tarp aplink ES valstybių. Emigracija ir skurdas didėja ir ko pamatyt net bijo. Tikrai proto Lietuvoj kaip kam nepagailėjo. Kas po 2020 metų, kaip nustos eit ES parama ir reikės dalim paskolas gražint – pasijus visam smagume.. Dėkos po 2020 metų valdantys ir kartos už dabartinius palikimus esantiems. Kur jau dabar pradėję vieni su kitais pliektis dėl biudžeto likučių. Ir regis sėkmingai įsibegėja…Kur įžvalgesni gali nesunkiai vardint ir 2018 metų būsimų skandalų serijų turinius…

  Thumb up 3 Thumb down 3

 18. Štai šią Seimo narę, kaip teisėtvarkos komiteto pirmininkę, galima pagirt? Tik klausimas už ką geri atlyginimai mokami perteklinei teisėsaugai? Ir dar jei didinami atlyginimai..? Kur seniai tokius fintus turėjo pastebėt ir vertint?

  Thumb up 22 Thumb down 1

 19. Galimai Širinskienei reikia pasisaugoti, nes tie socialkonserliberastai taip lengvai šitų bendro katilo, atsieit, niekieno pinigų šaltinio taip lengvai neatsisakys, kaip sėmė taip ir sems, o jei tai pavyks tai vaikai grįš iš anglijų

  Thumb up 41 Thumb down 1

  • socialkonserliberastų bendrą katilą norėtų perimti kolchoznykai, biški sėklintojai ir biški teologai – bažnytininkai – sveikatininkai ?

   Ar kaip tu čia išsireiškei ?

   Thumb up 3 Thumb down 31

   • katilas ne socialkonserliberastų, jie tik nekontroliuojami niekieno (pasijuto visagaliais per tiek metų) jį semia kaip savo, ten gi visų mūsų sunešti pinigėliai, o valstiečiai dar nežinia ar taps tokie, o tu tikriausiai iš šitų liberastų, kad taip pergyveni, kad iš jų atims.

    Thumb up 20 Thumb down 2

   • kolxoznykai yra kgbisto dedules sugriovusio kolxozus tvartelio trasas gaminantys parazitai

    Thumb up 0 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...