Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. Kartoju,Giedre savo straipsnius pasiraso,skirtingai nuo paties.Ale vot prativnas koks.Ar tik ne etatinis?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Galvoju, kad Ružą apšūdino Gorien.ė nes jos tikslas – juodinti žmones. Tą ji puikiai atlieka dar nuo Lietuvos Aido laikraščio gyvavimo laikų, kuomet dirbo toje redakcijoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. komunistai pradėjo vaidinti psichoanalitikus, vadinasi raudoniesiems artėja paskutinioji.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. galvojame, kad Albertas Ružas apsišūdino visam gyvenimui, dabar jo gėdysis giminės ir pažįstami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Vladas padorus zmogus,pazystu asmeniskai.Todel nereikia jo gretint prie sito provokatoriaus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Vytautai, jei kas čia ir yra čekistas, tai tik tu. Tu esi tas senas xrienas, kuris išaugai TSRS laikais ir "tarnavai" tuometiniams čekistams. Likai ištikimas čekistams ir iki šios dienos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Čekistai puola , Bacevičius ginasi , straipsnio vistiek neįvardija , o mėšlu įvardijami žmonės , kurie viso labo ( ir aš tame tarpe) , panorome perskaityti visą straipsnį . SUREAGAVOTE KAIP VLADAS LUKOŠEVIČIUS. O pavardžių komentaruose niekas nerašo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Čekistai puola,tačiau nei vienas nedrįsta pasirašyti savo pavarde,nieko nuostabaus,taip buvo Stalino laikais,taip yra ir dabar .Gerbiamas skaitytojau,dar kartą paskaityk mano įvardintus "komentarus" ir pamatysi koks mėšlas juos parašė:Algirdas – 2010 10 31 19:03;
  Nėra jokio straipsnio – 2010 10 31 18:49;
  nuskanuokit ir įdėkit tą straipsnį – 2010 10 31 18:43;
  –>> Baba – 2010 10 31 18:34;
  ka siulai TU – 2010 10 31 18:27;STRAIPSNIS – 2010 10 31 18:14

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Nėra jokio straipsnio, čia Gorienė.s prasimanymas. Jei toks būtų, tai laikraščio pavadinimas būtų įvardintas kaip ir reikalauja laikraščių leidėjai. O čia ši blondinė laikraštį pavadino – "kairiosios minties laikraščiu". Apgailėtina blondinė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. APIE STRAIPSNĮ. Antra diena pila mėšlą ant žmogaus , paviešino jo fotografiją ( o gal ne jo ) , reto įžūlumo ir niekšiškumo laikraštėlis . MOTYVAS? NIEKŠIŠKUMAS , ORIENTUOJANTIS Į VIOLETINĘ NEMASTANČIŲ MINIĄ . TIESIOG TIKRINA , AR ATĖJUS PROGAI PAGALVOS , AR NEGALVODAMI PULS PASKUI VEDLIUS . SU KUO VIOLETINIUS IR SVEIKINU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Metamorfozė. Venckienė kurs partiją ir persikvalifikuos į politikes, jei ją išmes iš teisėjų klano. Jei ne – žinokitės. Jei negražins tarnybon, Stulpinas paviešins iš gen. prokuratūros tuos, kurie jo paties pakviesti keldavo orgijas ir kartu su juo uliavodavo „fazanynuose“ verslininkų sąskaita. Jei sugrąžins – tylės. Seniau tokius veikėjus vadindavo savanaudžiais niekšeliais. Dabar – tautos gelbėtojais didvyriais. Klausimėlis publikai: kaip jums atrodo, kur ta tauta, tokių „didvyrių“ vedama nusiris? Net dvi dešimtys metų eksperimentų protų taip ir neprašviesino. Meldėtės kaip Dievui Landsbergiui ir dėjote į jį viltis, kad išgelbės – gavosi šnipštas.. Kvietėtės gelbėti tautą Brazauską – neišgelbėjo. Kvietėtės iš užjūrio Adamkų – neišgelbėjo. Leidote sutrypti į purvą saujelei sąmokslininkų savo išsirinktą Prezidentą Paksą – neišsigelbėjot. Dėjote viltis net į klouną Valinską, kad tvarką seime padarys – nepadarė. Svaigote viską suprantančia ekonomikoje ir viską galinčia partinės mokyklos auklėtine Grybauskaite – ir ta negelbėja. Tai dabar ateis kažkokia pamišusi šantažistė teisėja Venckienė su prisidirbusiu prokuroru Stulpinu – ims taip – trach – ir išgelbės. Naivuoliai jūs naivuoliai, nelaimingi, ar atsikvošėsite kada nors pagaliau? Negi, kad ateiti į protą, dar kitą dvidešimtį metų su visokiom venckienėm ir stulpinais eksperimentuosite?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Tai tikro čekisto "komentaras".Jis gina Albertą Ružą Vytauto Dėno(kurį dulkino šuo) mokinį.Nieko nuostabaus,pagal čekistinį protą,pasisakymas irgi čekistinis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Nesusireiksmink. Nors nenustebciau, jei pats pasidetum ta vainika prie savo duru ir klyktum visa gerkle, kad ”garliaviniai” tave puola. Juk isbandyta jau taktika, ar ne? Pats musi – pats reki? Ko tik nesugalvosi, kad pateisinti savo srutu proverzius…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. faktu buvo daugiau negu daug. Bet jeigu tu esi debilas ir nemoki skaityti, tai cia tik tavo bedos. Dar debilams kalba nera israsta

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Na ir nusišnekėjai čekiste. Žmonės prašo nuorodos į straipsnį o tu ką atsakai? Nesvarbu ar yra ar nėra straipsnio, svarbu kad Ružas yra kažkokio Dėno mokinys. Tai tu visiškas debilas esi su tokia rašliava. Kažkas pradeda šmeižti žmogų vien tik už tai, kad buvo mokytas kažkokio Dėno??? Tai jei tavo mokytojas buvo mergaičių tvirkintojas, tai ir tu jau esi pedofilas??? Na tu ir asilas, tikra čekistinė liekana.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. m – 2010 10 31 14:15
  zpiso tie jusu kliedesiai kedofilai…pateikit faktu…

  ………………jau atsibodo kasdien faktus (heroju bei prokuroru elgesi, veiksmus) aprasyneti. Prasom jus nors karta per du metus koki fakta parasyti. Nors ka argumentuotai be kliedesiu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. pedofilų palaikytojai -iš tikrųjų yra nelaimingi "žmonės", ko gero, pasąmonėje išgyvenantys frodiškąjį kedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys didelę neapykantą tariamoms gaujoms ar minioms už tai, kad kedofiliai juos "aplenkė" ir ieško teisybės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Neutralus, bet ne pastabus. Faktams dar ne laikas, nuo ju pateikimo priklauso zmoniu likimai ar net gyvybes. Beje, kas tie "kedofilai".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Jei Lietuvai nepavyks išnarpliot Drąsiaus Kedžio pradėto "narpliot" pedofilų tinklo, tol bus prievartaujami Lietuvos vaikai. Baisūnui reikia nukirst galvą, kad nebeataugtų rankos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Net nepadėję apginti mergaitės, tik stebintys įvykius "iš šalies" padorūs žmonės supranta, kad Lietuva , kaip ir visas pasaulis, turi pedofilų. Ir įvykių eiga blaiviai mąstančius žmones verčia susimąstyt, kad taip neadekvačiai ginami "Ū" ir "Stank" – kažkuo "nusipelnę".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. uz toki izeidima tave patrauksiu teisinen atsakomyben. As kedofile, kovojanti uz tai, kad mergaite nebutu atiduota motinai- sutenerei. Ir stosiu i Neringos pasrtija. O tave, ruzai , patrauksiu teisinen atsakomyben ar patarsiu kitiems izeistiems zmonems, ginantiems nelaiminga vaika, tai padaryti. Uztenka tyciotis, menkystos, is visuomenes. Uztenka. Jus nezinote kokia jega auga… oi zinote ir suvokiayte, tai tok todel ir pilate ant visuomnenes purva is baimes. Nes kai ateisime mes – jusu neliks nei kvapo…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Į komentarą <Melagiai – 2010 10 31 13:38
  Niekur nėra tokio straipsnio, visai jau achujeli!>Visai nesvarbu ar straipsnis yra ar jo nėra,svarbiausia,kad yra Albertas Ružas Vytauto DĖNO mokinys,o šuniukas su kuriuo mylėjosi tarybin4s žurnalistikos asas deraugas V.Dėnas numirė kartu su Leonidu Iljičiumi.
  Paskutinė naujiena,Vilniaus pidasrui išprievartavusiam 4 m,etų mergaitę tčekistai siūlo 12 metų,o jeigu jis būtų prokuroras arba teisėjas,-tai jį gintų visas čekistinių tšeisėsaugininkų klanas,vadovaujamas L.Garnelienės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. albertukai,kurva tu,ar neatsimeni jau kaip man ciulpdavai per pertraukas…?Dabar rasineji visokias nesamones,tau ka naujasis draugas skanesnis,ar orentacija pakeitei,normalus tapai?Sunervavai,dar antanas is svanoriu sake kad irgi nesupranta taves ka cia rasineji,turbut nauja drauga tuir su skanesniu pimpiu,nekenciu taves!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. As tai psichoze vadinciau Ziobienes.Kraujutaitienes ir stankes pasisakymus apie minios spaudima.Va cia tai psichoze! Bet irodinet nesiruosiu,nors ir nesu neutralus.Patys pasivarginkit.Gana nosi krapstyt.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras