Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 12 Penktadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. nejuokinkit zmoniu su tuo Brazausko padorumu. Jis ir buvo tas fundamentas, ant kurio visi socdemai statesi isgrobstytu pinigu kalnus. O socdemus reikia nusluoti. Nauja partija, svari, ne jokiu Cilinsku ir Ozelyciu, kurie pigiai bando prisiplakti. Ozelyte buvo konservatore, paskui juos isdave apjuodindama, o tai yra labai negrazu. Dabar ji gali istoti i nauja partija, o is jos iseidama, klaikiai apsmeizti. Ji tokia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. vienu rašiniu pridaryti tiek blogo SOCIALDEMOKRATAMS(prilyginti mažos mergaitės gynėjus pedofilams)daugiau niekas negalėjo.Tai reikia būti neeiliniu tandemo Sakalas-Ružas fantastu,kad 88 % Lietuvos žmonių,ginančių mažą mergytę,prilyginti pedofilams,tarp jų ir mane,trijų anūkų senelį.Na,buvo nusiritę komunistai-socialdemokratai,bet,kad tiek-pakilti į kovą su savo liaudimi,kurią skelbiasi baisiausia mylintys,jau gali nepradėti aiškinti,kad atsiriboja nuo Ružo žodžių,kad buvo nesuprasti-pavėlavot rūpintojėliai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. zmogau,laikrasciai paprastai pasiskelbia,kad teismuose persekios tuos,kurie be ju leidimo persispausdins ju medziaga,o tokio leidimo daznai nesulauksi.Tai ir visa PASLAPTIS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. prezidentę palikite ramybėje. Iš to kaip ją puola lietrytis, respublika ir balsas.lt galima sudėlioti visai kitokią puzlę. Viena ji klanoneįveiks. O Brazauskas iš visų socdemų buvo dar padoriausias, nors ir pakliuvo į kurtizanės tinklą beieškodamas meilės… visi pinigų vergai tikisi, kad turėdami daug pinigų turės ir daug meilės.. bet tiesa ta, kad juos "pamilsta" irgi tik už pinigus:))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. nežinau iš kur jūs nukopijavot šį info, bet planas apkaltinti Venskienę organizavus žudymus yra visai realus. Turiu pažįstamą moteriškę, kurios draugų (meilužių?:) ratas yra teisininkai-advokatai ir žd kilmės gydytojai. Tai ji pirmoji ėmė man dėstyti versiją, kad Kedžio sesuo pati organizavo žudynes. Supykau ne juokais. Paklausiau iš kur tokias vesijas ji traukia, juk nėra kvaila, kokioj aplinkoj sukiojasi? Nors ir taip jau buvo aišku, nes pasigirti ji mėgėja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. raso tas socdemu statytinis -mes kovojame uz vaiku LIETUVOJE ATEITI . Matote is paskutiniu ivykiu LIETUVOJE -VIS DAUGIAU PEDOFILU ISPRIEVARTAUJA MAZUS VAIKUS , TODEL , KAD SEIMAS NEGINA VAIKU , O UZSTOJA PAZISTAMUS P……

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. sarmatai.lt "Žmonės valdžioje, sistemos marionetės labiau, nei eiliniai jos nariai"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Byla tiriama vangiai, taip iseina, kad net prokurorai nustojo bijoti prezidentes. Tos pacios prezidentes paskirtas VSD vadas viesai pareiskia savo nuomone apie "kriminalinius elementus ir politinius marginalus". O cia dar ir socdemai. Jei visa tai kaip puzle sudelioti i viena vieta ir prideti, kad socdemu vadas AMB buvo prezidentes didysis mokytojas, susideda labai aiskus paveikslas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. labai nervingas tapai , kai pradejo taves ieskoti zmones per tavo IP ?, tai zinok, mes surasim ir istrauksim tave ir tavo draugelius uz jusu dvokianciu sysalu, ir jus busite kastruojami ir uzdaromi i getus ir taskas. Ar dabar aisku kas jusu laukia?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. laikraštyje yra straipsnis , kurį čia taip komentuojame ir pilame purvus ant žurnalisto? PASLAPTIS?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. tai tik dar vienas įrodymas, kad klano atstovauja ne tik melagiai, bet ir visiški kvailiai. Tik žemo dvasinio lygmens žmonės siekia dominuoti virš kitų ir jais naudotis. Tą matome kiekviename kolektyve.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Kai tiek nedaug pedofilu prievartautu vaiku per visa vasara atejo i Klonio gatve ir dave parodymus,darosi lengviau surasti,kodel toks didelis skaicius vaiku yra dinge be zinios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Pasaulis mūsų susiskirstęs į dvi partijas: šakalus ir mauglius. Ir todėl negalime sakyti, kad blogi rusai, blogi žydai, amerikiečiai ar lietuviai. Visose tautose yra šakalų ir mauglių, tik skiriasi jie proporcijom pagal tai, kiek žmonių mąsto savarankiškai ir kiek pasiduoda propagandai ar yra ego nelaisvėje…. Žodis DEMOKRATIJA labai patogus šakalam ir jie jį vartoja, net nesuvokdami kas tai yra. Jis jiems suteikia galimybę pasislėpti po kolektyvine atsakomybe – patrys išsirinkote. Štai tada minia gera ir iš burnos jai blogas kvapas neina… Šakalams pelnas, o maugliai dengia nuostolius. Šakalai organizuoja holokaustus, genocidus, o už tai kolektyviai kaltinami ir moka maugliai…

  Kedžio istorija gera tuo, kad atidengė visus tuos, kurie slėpėsi po gražiais "socialdemokratijos", "liberalsocializmo", "laisvos rinkos", "teisinės valstybės"… pavadinimais. O slėpėsi "melo imperijos" liekanos, svajojančios apie savąją mutaciją į Europą į pasaulį… NEIŠDEGS. Kokią naują tvarką jie ruošiasi sukurt puikiausiai ir dabar reprezentuoja jų valdoma žiniasklaida – Lietuvosrytas, Respublika, Balsas.lt, kurie jau dabar naudoja "Minčių policiją", kastruodami visus komentarus, bent kiek atspindinčius TIESĄ. Tiesos melo imperijai nereikia. kaip ir nuomonių pliuralizmo. Todėl jie nekantriai laukia, kada galės visą internetą kontroliuoti ir įgyvendinti Orwelo aprašytąją totalitarinę diktatūrą ir pasijusti tautų kalėjimo šeimininkais. Šito nebus. Mammonos diktatūros laikai baigėsi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Prasau atsakykite man. Idomu butu paskaityti ka dar jie rasineja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. 1. A.Sakalas jau seniai verčiasi našlaičių globa. Dar 1997 m. laikraštis “Dialogas” rašė apie tai, kad A.Sakalas buvo vaikų globos namų “Atsigręžk” steigėjas, visuomeninės organizacijos “Gelbėkit vaikus” prezidentas. “Atsigręžk” iš biudžeto 1997-1998 m. buvo paskirta 705 tūkst. litų. “Dialogas” rašo, kad jau tada Seimo nario A.Sakalo padėjėja O.Kuprienė iš šios programos gavo 85 tūkst. litų……………….2.1999–aisiais Lietuvos teisėsaugininkai tyrė dar vieną nusikaltimą, kuriame tarp kitų aukų minėti ir „Atsigręžk į vaikus“ auklėtiniai. Tuo metu tyrimą atlikę policininkai tvirtino, kad ši byla užgožė visas kitas Lietuvos pedofilų bylas, o surinkti įkalčiai šokiravo net daug mačiusius pareigūnus. Šiuo atveju į policiją kreipėsi „Atsigręžk į vaikus“ socialinis darbuotojas, pastebėjęs, kad kai kurie globotiniai iš miesto grįžta su nemažomis pinigų sumomis.

  Apklausus vaikus, keli iš jų papasakojo, kad maždaug penkiasdešimties metų vyriškis vedasi juos į Vilniaus Geležinio Vilko gatvėje esantį butą, kur verčia santykiauti vieną su kitu, o vėliau – oraliniu būdu patenkinti ir patį buto šeimininką. Visas šias orgijas, liudininkų teigimu, vyriškis fotografuodavo arba filmuodavo.

  Pedofilas buvo sulaikytas tik 2002–ųjų pradžioje. Kaip paaiškėjo, tai buvo jau penkis kartus už nepilnamečių tvirkinimą teistas Leonidas Gotlibas. Sulaikomas iškrypėlis net nebandė neigti savo kaltės
  ……………………..3.Naujienos
  01/20/10
  Vaikų “gelbėtojai” ir pedofilai
  Artimiausiu metu generalinis prokuroras Algimantas Valantinas su sėbrais nutrauks vadinamąją Kauno pedofilijos bylą, pareikšdamas, kad visi išprievartautos mergaitės pasakojimai yra fantazija. Kartu prokuratūra apkaltins teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo organizavimu sutuoktinius Venckus. Kad pagrįsti šią istoriją, jau parengti įslaptinti "liudininkai". Reikalingus įrodymus pateiks Vilniaus apygardos prokuratūros vyr. prokuroras Ramutis Jancevičius, kurį laidoje “Paskutinė instancija” buvęs Europos Parlamento narys ir Seimo Teisės ir tesėtvarkos komiteto pirmininkas Aloyzas Sakalas pavadino “nepaperkamu”. Toks epitetas kelia nuostabą – iš kur pas “didžiuoju inkvizitoriumi” dar nuo R.Pakso apkaltos vadinamą A.Sakalą tiek drąsos meluoti? Juk visiems, nors kiek pažįstamiems su lietuviška teisėtvarka, yra puikiai žinoma, koks “nepaperkamas” yra R.Jancevičius. Prisimename ir tą istoriją, kai buvęs Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Vytautas Dirmeikis UEFA pinigus, skirtus Lietuvos futbolui plėtoti, investavo į savo privatų majonezo gamybos verslą, o jo geras draugas, prokuroras R.Jancevičius “tyrė”, kaip V.Dirmeikis švaistėsi svetimais pinigais.

  Tik po to, kai paaiškėjo, kad “nepaperkamas” prokuroras R.Jancevičius už savo bylos įtariamojo V.Dirmeikio pinigus skrido į Angliją žiūrėti futbolo, ir paaiškėjo, kodėl taip ilgai prokuratūroje buvo įstrigusi “majonezo” byla. Keista, kad dar tuomet R.Jancevičiaus niekas nenuteisė už korupciją (kaip kyšius ėmė keliones į Angliją, už kurias sumokėjo V.Dirmeikis), tačiau tuomet jis vos išsilaikė šiame poste. Tačiau, matyt, jau tada R.Jancevičių išgelbėjo tas teisėtvarkininkų klanas, kuris, atėjus laikui, galėjo paprašyti R.Jancevičiaus atsidėkoti už tai, kad išliko vyr. prokuroru net ir po korupcijos skandalo. Ir paprašyti paslaugos – pvz., kad ir nuslopinti Kauno pedofilijos istoriją.

  Laida “Paskutinė instancija” parodė siužetą ir apie Pikeliškių vaikų namus, kurių steigėja – to jau minėto A.Sakalo ilgametė patarėja Ona Kuprienė. Šalia vaikų namų ji buvo įsteigusi ir svečių namus aukštiems pareigūnams aptarnauti. Kas siejo našlaičius ir pasisvečiuoti atvykusius teisėjus ir prokurorus? “Nieko apie tai nežinau ir žinoti nenoriu”, – laidai sakė A.Sakalas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. tingiu rasyti tiek daug,bet Usas kaltinamas ne Venckienes, o prokuraturos, surasytas kaltinimas del tvirkinimo…..ir nuzudytas, kad neatvers tos bylos, nes kaltinimai butu visiems 4, …be kita ko Furmonavicius buvo su vaikais pagautas dar du kartus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Pedantiskas Drasius visus kliunkiui reikalingus irodymus i savo mirties vieta atsinese pats ir tvarkingai isdeliojo.Pistoletas,bonka vodkes ir svarbiausia, sokoladas.Ziurekit zmones,juk tikrai as visiskai degradaves narkomanas,degtine sokoladu jau uzkandu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. na tai kaip sakoma kuo patys susitepe tuo kitus tepa, nieko naujo ziuriu kuo toliau tuo daugiau svolociu islenda, tautai tik i gera visa tai.jau sita byla taip parode stipriai veikeju veidus kad jo majo.taip sakant gali uzsedeti kelias kaukes alia kai pradeda drebeti del savo geroves vargsiukai net nepajaucia kaip kaukes nusimeto.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Nesueina galai del mirties visiskai. Kai rado, paskelbe kad mires pries para-pusantros, tai kaip galejo atsirasti suzalojimai "po mirties, transportuojant". dar su tuo kaulp ispjovimu. Kaip tik reikejo ispjauti ta kaula, kur gimines pastebejo kaip galima sulauzyma. Jeigu buvo sulauzytas, tai kaip jis daejo iki mariu? Daar galima spresti kad buvo laikomas kazkur oficialioje istaigoje (ligonineje) nes jeigu butu laikomas VSD,policijos rusiuose, butu ant ranku zymes nuo antrankiu. Vistik koks "drasus" bebutu klaninas, nelaikytu rusyje su tramdomais marskiniais, ir atvirksciai, ligonineje nelaikytu su antrankiais, nes kas zino kas gali atsitikti, gali juk kas ir patikrinti. Del "numesto" salia ginklo aisku jog noreta kad "liudininkai" pamatytu. Norejo kaip geriau bet gavosi kaip visada. Numestas ginklas salia, bet ant jo nera jokiu atspaudu. Pagal prokurorus iseitu kad kedys nuvale ginkla, numete salia, tada prisigere ir numire, nes prisigeres butu pamirses nuvalyti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Lavono atpazinimas pradetas tik pirmadieni: "Pirmadienio popietę policijos tyrėjai nuvyko į Kauno rajono Šlienavos kaimą ir ten vietos gyventojams rodė lavono nuotrauką, tačiau niekas iš jų velionio irgi neatpažino". Tikrai keista, nes salia lavono buvo ginklas, ir raso, kad vieta tyre tik pekspertai. Gal to ginklo ten ir nebuvo? Kodel nekviete kinologu, kriminalistu o tik ekspertus ir tyrejus? Toks ispudis, kad specilaiai suplanavo savaitgli tam, kad pratemti guma su ikalciu naikinimais, taip ir sake prokurororas, giminem nepranesem nes buvo savaitgalis, niekas nedirbo. Isties niekas nedirbo, atpazinima pradejo tik pirmadieni po piet, gyventojus apklausinejo irgi tik pirmadieni popiet, o kai antradieni jau gimines suzinojo ir nuleke i morga, jau ir kinologus galejo kviesti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. aisku, kad savi. Tas pastininkas (nezinai ka veike prie Mariu?) neva neturejo telefono, specialiai lauke akcijos dalyviu svarinanciu miska (juk data specialiai pasirinkta), specialiai bakstelejo pirstu "ei, paziurekit, ten kazkas yra", kad butu liudininku, kad paskiau neatrodytu taip, lyg nezinia kaip ten tas lavonas atsirado. Beje, tas pirmasis liudininkas kalbedamas viename interviu apie ginkla net neuzsimine, kas labai keista (gal ji veliau ten kas nunese, o gal jo ten ir net nebuvo?). Pagal prokuror persama isvada, tai Kedys ten pats nuejo girtas. Tai atkrenta, kita versija, kad gimines nunese ir padejo, nes greiciausia kazkas kitas nunese ir padejo, todel prokurorai tai zinodami bijo tos versijos. Dar idomiau, kad liudininkai kalba apie slapia lavona, kas yra skendimo pozymis, (ju buta ir daugiau, dumblai, svendre kvepavimo takuose, skrandzio turinys, uzsienio ekspertu pastebejimas). Skaiciau, kad dnr ir kiti pedsakai dingsta kai lavona ar kazka panardini i vadendi ir ten palaikai. Gal norejo nuplauti DNR nuo rubu, nes visgi kazkas tempe, perrenginejo, muse, ciupinejo. Juk zinojo, kad tirs DNR, galejo rasti tokiu DNR kur itraukta i paieskos sistema, ir zudikas galejo buti greitai nustatytas. Ir labai kesita, kad tyrejai nerase apie slapius ar dregnus rubus, lyg koks paliepimas butu buves nerasyti, kad neva jis nebuvo skandintas ar mirkytas vandenyje. Todel ir del kitu dalyku reikejo prlauakti bent kelias dienas, kad rubai nudziutu (beje, net marskiniai buvo perrengti, kai gimines gavo nuotraukas atkreipe i tai demesi, nes rastieji rubai buvo nufotografuoti, o morge jau buvo kitais marskiniais, sausais ir be nereikalingu dnr matyt), kad krauja nuvalyti is po paakies, juk morgo darbuotojas veliau dave parodymus, kai jo pkaluse is kur matei kreuja, nes jo ten nebuvo, sako nezinau kaip jis dingo, bet pries tai tikrai maciau, reiskias buvo naikinami ikalciai, kad Kedys mire smurtine mirtimi, o liudininku parodymus tai itrauke i byla, kur bus irasyta, jokio kraujo nebuvo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Aprašomu laikotarpiu aš buvau studentas,suprantama,kad tarybiniai ponai savo darbelius slėpdavo,o dabartiniai net didžiuojasi ,kad jie išsigimėliai pavz Seimo narys Žilinskas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. jeigu tu zinai, kad tai pasaka, prasom mestelti kokiu irodymu. Pastebejau toki jusu bruoza, rasot be argumentu, bet viska, lyg butu tiesa. Kad pedofilija buvo argumentu daugiau nei reikia. Jau nekalbu apie 4 mergaites apklausas pas specialistus. Viskas (isimtinai: telefonu isklotines ir pan)yra byloje, visi irodymai apie parodymu kaitaliojimus, melagystes, nesutapimai is itariamuju puses. Aisku, kad dabar tokia byla bijo atversti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. naudinga tik zmonems, o ne zmonems ar pedofilams nenaudinga. Ka cia ir galvoti. Usas senai jau partjoje buvo, ir ne vienas Usas o kokie 4 Usai vienoje partijoje. Taigi kam naudinga buvo? Verslininkams?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Pasidalink su manimi žinia , kur galima perskaityti visą straipsnį. Nes KK tik straipsnis apie straipsnį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Tarybiniais metais,-panašiai 1968-ais V.Kapsuko universitete pasklido pikantiška informacija,kad vienas žurnalistikos dėstytojas,aukščiausios prabos marksistas Vytautas DĖNAS mylisi su šuniu.Draugas DĖNAS iš tarnybos prapuolė,bet jo ratelio draugai pasiliko.Draugas Ružai tikiu,kad ir Jūs priklausėte tam DĖNO rateliui.Pasidalinkite mintimis apie tą Jūsų gyvenimo atkarpą.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras