Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. PAGALIAU, VISOMIS SPEKTRO SPALVOMIS PRAŽYDO IŠ POGRINDŽIO IŠLINDUSI PEDOFILŲ ŽVAIGŽDĖ.KAS TOKS???AR NEMATOTE IŠ NUOTRAUKOS-TAI SENAS TARYBINIS ŽURNALISTAS A. RUŽAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Laikraštyje , kas čia per užuominos? Niekur nerandu , gal iš viso nėr to straipsnio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kazko man atrodo, kad didelei daliai zmoniu pakeliui su tavo paminetu frontu nei su saujele kontrabandininku ir pedofilu partija. Per daug isijautet, iskrypeliai:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. socdemu-pedofilu partija vadovaujama ped. A. Sakalo jau triedzia i kelnes, kad gali dingti is seimo. Jeigu ju nebutu buve tai Lietuva nebutu apvogta ir gyventu geriau ir vaikai nebutu prievartaujami. tad vykime pedofilus is valdzios ir ju vieta kalejime gaidziu skyriuje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Galu gale kazkas sugebejo pasakyt be uzuolanku apie visa tai.. Dekui hotcommentary, socdemai pakilo mano akyse. Na, o venckiene tai ka, dar pries metus sakiau, kad viskas baigsis jos ejikumu i politika. Pasitvirtino. Gal asilu banda pagaliau pagalvos kam tai naudinga? Bet bisku baisu kvailiais pasirodyt, tiesa?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Gal jau užteks vieną kartą pudrinti publikai smegenis Venckienės sukurta pasaka apie kažkokius baisuolius pedofilus, iš dydelių sysalų kreminančius ir laižančius keturmetę jos dukterėčią, pedofilus prokurorus, užtarinėjančius nusikaltėlius, ir mistinius neįvardinamus žudikus. Visą tai – iš venckokedinės fantazijos ir asmeninių sumetimų bei ambicijų srities. Realybė apie tai, kas patiekiama publikai, skiriasi kaip diena nuo nakties. Pirmiausia, kad tai nieko bendro neturi su jokiom pedofilijom. Tai tik venckokedinis mitas ir surežisuotas multikas. Niekas tos Deimantės, išskyrus jos pedofilą tėvelį, niekada nepedofilino ir niekam ji nebuvo įdomi. Kedys neturėjo jokių motyvų žudyti Furmonavičiaus ir Narušaitienės, ir jų nežudė. Juolab, jis buvo „supakuotas“ jau prieš tas žmogžudystes. Tai darė profai. ir visai ne dėl to, kas bandoma patiekti publikai. Ponui Laurinkui būtinai reikėjo likviduoti iš Klaipėdos fazanyno nutekintą kompromituojančią filmuotą orgijų medžiagą ir per daug žinantį jos turinį tą medžiagą turintį teisėją. O, kad nukreipti strėlės antgalį į D.Kedį, kuris jau buvo pamišęs „pedofilija“, buvo nužudyta ir V.Narušaitienė. Kedys „slėpėsi“ pusmetį saugume. Ten jam, be „įtaigių įtikinėjimų“ už minimumą prisiimti žmogžudysčių kaltę, buvo auginama ir barzda, ir dažomi plaukai, ir daromos tatuiruotės tam, kad padaryti atitinkamas nuotraukas, publikai klaidinti savo menamomis „pasaulinėmis“ paieškomis. Drąsius buvo palūžęs, bet persigalvojo. Ir be reikalo. Tai kainavo jam gyvybę. Gyvo jo išleisti jau nebegalėjo, nes būtų labai daug ką papasokojęs. A. Ūso mirtis neįtikina, ir užneša į labai profanišką inscenizaciją. Žodžiu – kur pažvelgsi, – visur balta… Labai primityviai ir nemokšiškai dirba tie, kurie turėtų mus saugoti nuo viso pikto, ir tie, kurie šeimyninius asmeninius nesutarimus ir kažkokias antisimpatijas kažkam, be jokių įrodymų paverčia politinėmis Tautos problemomis. Sunku buvo net įsivaizduoti, kad mūsų teisės sargybiniai tokie impotentai. Deja… P.s. Labai abejoju, ar pati teisėja Venckienė tiki savo pačios susikurta pasaka, kuria bando atkeršyti į jos turtus pasikėsinusiai ir ją stačiokiškai įžeidusiai į brolienes pasinešusiai nekilmingos prigimties biedniokei panelei L.Stankūnaitei kuri jau , kaip koks naktinis košmaras, net dienomis stovi jai prieš akis. Ir stovės. Kaip atlygis už šmeižtą, šantažą skriaudas ir niekšybes. Kas jau kas, bet teisėja tikrai turėtų žinoti, kad pirma reikia įrodyti, o tik po to kaltinti. O gaunasi atvirkščiai, Stankūnaitė Furmanavičius ir Ūsas kaltinami tik teisėjos Venckienės įsitikinimais. Kiek be jokio preteksto sugriautų šeimų gyvenimų, ir kam iš to kokia nauda?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Mano pazystamas seklys is uzsienio siulesi Kedziams padeti ir jie atsisake. Bet kokiu atveju jau per velu seklius samdytis, visi zmogzudysciu ikalciai sunaikinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Sis zurnalistas net neneigia, kad mergaite buvo prievartauta ir aiskiai pasake, kad Kedofilai pavydi nuzudytiems ir dar gyviems pedofilams, kad tie galejo ir kurie dar gyvi ir siuo metu gali laisvai tvirkinti mergaites ar berniukus.

  Be to grybauskaite i briuseli isvaziavo per socialdemokratu sarasus. Tad grybauskaites tylejimas iki siol neatsitiktinis.

  Manau dabar tiek grybauskaitei tiek komunistu partijai logiska butu paaukoti pora valdininku juos nuteisti uz pedofilija ir susitarti su venckiene, kad si tyliai sedetu ir augintu mergaite.

  Klausimas: jeigu siandien vyktu prezidento rinkimai ir butu du kandidatai: Grybauskaite ir Venckiene ir isvakarese butu tiesiai paklausta grybauskaite: ar tu palaikai pedofilus? ir ji negaledami tyleti, pasakytu: na pedofilijoje nematau nieko blogo, juk tai tik vyro ir moters santykiai… Kas laimetu prezidento rinkimus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. gera sekly Venckams reikejo jau iskart po spalio 5 pasisamdyti, dabar jau visos pedos ataususios, visi ikalciai sunaikinti. Kedziams buvo siulomos sekliu paslaugos, bet jie atsisake, sake patys susitvarkys :-) Na o dabar turi tai, ko norejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Dar neaiskumai del atspaudu. kai rode filmuota medziaga jog rastas kedzio autobusiukas, ekspertai dirbo apsirenge spec. rubus (antistatinius) vadinasi surinko visus atspaudus, ir tikrai ivede i duomanu baze. Isvada galima daryti tokia, jog kedys buvo paimtas iskarto, nespejas net vaziuoti su busu, jeigu nerasta jo atspaudu. Jeigu atspaudai rasti, tada policija-prokurorai iskarto zinojo jog tai kedzio lavonas, bet jiem reikejo kad rastu savi, tada galima apkaltinti kad zinojo apie misti, todel ieskojo. Cia reik gero advokato, gero "seklio" ir byla iskarto pradetu aisketi. Dar kedzio DNR galejo paimti nuo dokumentu, is jo mersedeso ir t.t. Kaip nesuk, bet prokurorai tikrai turejo jo DNR, o kodel "neatpazino" lavono, tai ir vaikui aisku.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. žiūrėkit,prie Naruševičienės guli Beretta,o tai REIŠKIA,KAD JI JAU ATIMTA IŠ DRĄSIAUS IR JIS SUIMTAS,o Kliunka per TV sako,kad EKSPERTIZĖ NUSTATĖ,KAD ABU-FURMANAVIČIUS IR NARUŠEVIČIENĖ NUŠAUTI IŠ BAIKALO,RASTO PRIE KEDŽIO LAVONO, IR TAI PADARĖ KEDYS.Koks kvailys numes Berettą,tokį galingą ginklą,o šaudys iš perdirbto Baikalo?O dar skelbia Interpolas paiešką,važiuoja į Ispaniją.Neblogai,ar ne? Taip prasimelavo ir susipainiojo savo mele,kad baisiau nebūna.Ir dar pastatę akis reikalauja tikėti,gerbti ir nesikišti su savo nuomone.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Policininkai klausė, ar niekas iš pažįstamų nėra dingęs, ar neatpažįstam. Kadangi jis gulėjo, tai atpažinti buvo neįmanoma, pražiodytas buvo, visas šlapias“, –………………………..kesitas, kad slapias. Pagal meteorologu paklausima nelijo, buvo gan silta. Bet prokurorai kaip tycia sako, neskendo. Bet is kur tas slapumas tada, zmogus ji mate slapia, tyrejai apie tai net neuzsimena rasydami.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Puslapio Adminui – gal galite viena karta padaryti puslapiu skaichiukus ir virsh komentaru? Achiu!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Artimieji tvirtina nuo pat D.Kedžio dingimo po dvigubos žmogžudystės Kaune praėjusių metų spalio 5 dieną žiniasklaidoje ieškoję bet kokios informacijos apie rastus neatpažintus lavonus. Jie ne kartą lankėsi morguose, tačiau lig šiol jų nuogąstavimai, kad eilinis rastas negyvėlis gali būti D.Kedys, nepasitvirtindavo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Kaip praneša 15min.lt, Viešojo saugumo tarnybos būrys trečiadienį vietoje, kurioje buvo rastas, kaip manoma, D.Kedžio kūnas, atlieka specialiąją operaciją.

  Operacijoje dalyvauja ir kinologai su šunimis. Kinologai teigia, kad trečiadienį turėjo vykti įprastos pratybos, tačiau jos buvo skubiai atšauktos, specialistai su tarnybiniais šunimis iškviesti į šią operaciją.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. O ka reiskia prokuroru Kedzio paieska Europoje? Ka, nezinojo, kad slepesi pas gimines, lauke kol Kedys numirs (kaip zinodami, kad numinrs?)? Plaukus Kedys gi nzusidaze specilaiai, kad galetu prie Mariu neatpazintas nueiti, i parduotuve nueiti. Kirpeju salia nebuvo, nepakirpo niekas, kas labai kesita. Nes saknu kirpeja nenudaze, kaip gi taip, toks pedantas tas Kedys buvo o jau kirpejai tai tikrai sarmata.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. ne ne, ne ta pati sestadieni, o kai jau sukavo Marias, neapainiok.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. na, ir kam cia nukopinai, kazkoks Samynu gyventojas o ne Slienavos taigi ar jis zinojo ar kas ko iesko? Be to, Slienava ne Garliavoje, ar vietiniai turejai pazinojo Venckus ir pranese? O prokuroras tai tikrai privalejo, jei jau dedes pokalbiu klausesi(tai zinojo, kad ten Kedys).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. pratesiant ankstesni komentara. Pastininkas lavona rado pirmas, policija atleke greitai, jau po valandos atverte kuna nes tatuiruotes gulincio ant pilvo, nepamatysi. Policininkai dar ta pati sestadieni buvo apylinkeje ir klausinejo zmoniu ar kas nedingo is pazystamu. Taigi ir Markauskas jau zinojo, kad rado negyva Kedy, todel matomai ir gere iki pat antradienio. Tik tame straipsnyje nepaminetas pistoletas :-)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. na taigi ne sapnas o ji sake, juk nukopinau teksta, sek nuo pradziu komentarus. Atsibodo rasyt ta pati per ta pati.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. istrauka is 15min.lt strapsnio bal 21. Jis buvo apverstas, gulėjo ant pilvo, bet policininkai negalėjo iš karto jo atversti. Atvertė tik po valandos. Šalia gulėjo medžiaginis paltas, pistoletas, akiniai, cigaretės, šokoladas. Jis buvo su megztom kojinėm, juodais batais“, – sakė „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistų kalbintas Samylų kaimo paštininkas Algimantas Vaičiulevičius.

  „Kūnas buvo visas mėlynas ir ties juosmeniu tatuiruotas, kruvinas paakys. Policininkai klausė, ar niekas iš pažįstamų nėra dingęs, ar neatpažįstam. Kadangi jis gulėjo, tai atpažinti buvo neįmanoma, pražiodytas buvo, visas šlapias“, – pasakojo vyras.

  Vyras tvirtina galvojęs, kad rastas vyras nusišovė į tą vietą paakyje, kur buvo kruvina.

  „Policijos automobiliai atvažiavo labai greitai, įsijungę sirenas“, – sakė paštininkas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Abu be DNR pagal prokurorus. kyla klausimas kas juos nuvale?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zudikas nuvale, kas daugiau, juk nepaliks jau kompiuteryje esancius DNR nuo savo ranku. Iskart atkristu, kad zude Kedys. Beje, geriausias budas panaikinti DNR ir kitus pedsakus, mirkyti lavona vandenyje. Stai kodel Kedys buvo dumblais aplipes ir slapias. Tik tyrejams matyt to tirti neleido.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tai tas markauskas pastoviai girtas, antradienis ar sekmadienis, pilna siukslyne buteliu rado. Tik deja, ne tokiu kaip prie lavono, nors megino skelbti priesingai. Taigi niekas nemate atversto lavono ir net pastininkas, tik veliau buve tyrejai, niekas tada nekalbejo apie joki Kedi, netgi su lavono notrauka prabego po apylinkes tie tyrejai tik 21 diena. Rado salia ginkla, bet jokio tyrimo natlieka, sutapimas?. Ir prie ko cia Markauskas, juk net ne kasdien su Venckais skambinasi, ne artima gimine, ar jis pats asmeniskai ieskojo Kedzio? Juk ne Kedziai ir Venckai Slienavoje gyveno, kokie zvejai jiems galejo papasakoti apie 17 diena rasta lavona? O jei Markauskas gere istisa savaite tai kazin ar galvojo apie kokius lavonus, jei ir turejo kokios info is vietiniu zveju. Be to, prokurorai prasitare, kad jo pokalbiu klausesi, bet is visu surintu pokalbiu tegalejo ispesti "negaliu kabeti", daugiau NIEKO! Ir koiu tikslu klausesi pokalbiu jeigu melavo, kad nezinojo apie ta dede. Zinojo, tik lauke tinkamo momento kur lavona pamesti.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras