Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. na su pirstu antspaudais prokurorai tikrai kliauza padare. Po lavono radimo sake, kad nuemus lavono pirstu antspaudus jie nerado sistemoje atitikmens, nors Betingis sake, kad teisejo MB buvo rasti Kedzio pirstu antspaudai ??? Bet kaip jie galejo buti tikri kad tai Kedzio pirstu antspaudai jei sistemoje Kedzio duomenu nebuvo ??? Ot lochai tie prokurorai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Tas ydomu, kad "negalejo" zinoti ar kedys ten, nes kaip sake, neturejo DNR. Bet radus kedzio beretta prie narusevicienes lavono, turejo ji istyrti ekspertai. kedziui nereikejo slepti DNR (nuvalyti) ant pistoleto, nes jis registruotas jo vardu. Todel "nuemus" atspaudus, ivedama i duomenu baze ir tikrinama ar atitinka su kokiais nors (is duomenu bazes). Jeigu nera atitikmenu, rasti DNR (atspaudai) ivedami i duomenu baze kaip galimai nusikaltelio. Pistoletas kedzio, todel ir DNR priskiriami "galimai" kedzio, arba zudiko. Radus lavona, paemus lavono atspaudus, kompas sutikrina duomenis per kelias minutes (galima daleisti (su musu prokuroru skubotumu kelias valandas). Duomenu bazeje turejo buti atspaudai uzregistruoti, kurie nuimti nuo beretos, kaip neidentifikuoti. Kodel prokurorai nedare tyrimu, galima tik spelioti, bet galima itarti kad ginklo nebuvo arba nebuvo daryta ekspertyze. Nors atsku kiekvienam vaikui, kad radus bet koki, bet kur ginkla, visada daroma ekspertize ir balistine. Galbut tas ginklas buvo kazkada panaudotas. Su tais ginklais daug neaiskumu. Abu be DNR pagal prokurorus. kyla klausimas kas juos nuvale? Kediui tikeai nereik slepti ant savo ginklo, ir ant ginklo kuris paruostas saudyti, "prisigeres" meto kur papuola

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Na tai isvados ir yra tos, kad gimines neieskojo Kedzio ir Zukauskienes sapnas yra tik blefas. Juk kazkaip reikejo nuvykti i morga ir atpazinti Kedy, tai Zukauskiene ir sumaste sapna tipo patare tetulei po tokio sapno nuvykti i morga… O kas beliko jiems daryti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Tas ydomu, kad "negalejo" zinoti ar kedys ten, nes kaip sake, neturejo DNR. Bet radus kedzio beretta prie narusevicienes lavono, turejo ji istyrti ekspertai. kedziui nereikejo slepti DNR (nuvalyti) ant pistoleto, nes jis registruotas jo vardu. Todel "nuemus" atspaudus, ivedama i duomenu baze ir tikrinama ar atitinka su kokiais nors (is duomenu bazes). Jeigu nera atitikmenu, rasti DNR (atspaudai) ivedami i duomenu baze kaip galimai nusikaltelio. Pistoletas kedzio, todel ir DNR priskiriami "galimai" kedzio, arba zudiko. Radus lavona, paemus lavono atspaudus, kompas sutikrina duomenis per kelias minutes (galima daleisti (su musu prokuroru skubotumu kelias valandas). Duomenu bazeje turejo buti atspaudai uzregistruoti, kurie nuimti nuo beretos, kaip neidentifikuoti. Kodel prokurorai nedare tyrimu, galima tik spelioti, bet galima itarti kad ginklo nebuvo arba nebuvo daryta ekspertyze. Nors atsku kiekvienam vaikui, kad radus bet koki, bet kur ginkla, visada daroma ekspertize ir balistine. Galbut tas ginklas buvo kazkada panaudotas. Su tais ginklais daug neaiskumu. Abu be DNR pagal prokurorus. kyla klausimas kas juos nuvale? Kediui tikeai nereik slepti ant savo ginklo, ir ant ginklo kuris paruostas saudyti, "prisigeres" meto kur papuola

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Na tarkim gimines slapste Kedy, tai Bal 17 vietiniai gyventojai (kad ir pastininkas) butu jau nuleke pas Markauska ir pasake, kad rado i Kedi panasu lavona. Bet gi tyla! Kodel Markauskas dar ir antradienio ryta buvo visiskai girtas kad net negalejo policija jo apklausti??? Irgi sutapimas? Visi zinojo kur yra Keyds tik niekas nebutu prasitares, kad zino kur jis yra. O jei gimines nieko nebutu zinoje ir kaip jie sake, kad seke visas imanomas naujienas apie lavonus, tuomet jie Balandzio 19 perskaite net 2 zintues buvusias Delfyje apie tai, kad rastas skenduolis Siuzoniu seniunijoje lektu ar skambintu i morga bet deja to nebuvo :-)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. "Jei Betingis itare, kad Kedys netoli ir kad ji galimai slapsto gimines, tai neveltui nieko nepranese giminems apie lavono radima."…………….nuuuuuu, tai kokios isvados? Lavonas randamas 17 diena, jokiu pranesimu spaudoje, nuveza i morga o gimines netikrina, ka daryt? Tik irode, kad gimines Kedzio nepasigedo iki tu 19-20 dienu pranesimu apie rastus lavonus ir viena lavona neva Kedi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Jei Betingis itare, kad Kedys netoli ir kad ji galimai slapsto gimines, tai neveltui nieko nepranese giminems apie lavono radima Bal.17. Jei butu pranese, tuomet nebutu galeje isitikinti, kad tikrai gimines slapste Kedi. O dabar specialiai nepranese ir pradejo metyti zinutes kaip jauka. ……………………………….dar karta paskaityk ka parasei? Jei gimines nezinojo tai ir neleke 17 diena, su tom zinutem pats ir isprovokavo, kad gimines atbegtu…………………………..Jei butu pranese, tuomet nebutu galeje isitikinti, kad tikrai gimines slapste Kedi………………………….Jei butu pranese 17 diena, tai gimines butu nubegusios 17 diena, tik va ar butu savri, paruosta Mariu pakrante, ar Kedys buvo jau tinkamai paruostas, pagrazintas, ar pedsakai prie Mariu jau buvo dinge?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Jei tai butu prokuroru strategija, tai jau sestadienio Bal 17 spaudoje butu pasirodziusi informacija apie tai, kad rastas lavonas prie Kauno mariu. ……………………………o tai butent ir buvo strategija, patemti laiko, kol kinologai nebegales susekti pedsaku. Va tada jau ir pradejo "kviesti" labai ryskiai gimines ir butent i ta viena lavonine, kur spaudoje ir butent Lr rase, prie Kauno mariu….tikrininama ar ne Kedys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Jei Betingis itare, kad Kedys netoli ir kad ji galimai slapsto gimines, tai neveltui nieko nepranese giminems apie lavono radima Bal.17. Jei butu pranese, tuomet nebutu galeje isitikinti, kad tikrai gimines slapste Kedi. O dabar specialiai nepranese ir pradejo metyti zinutes kaip jauka. Akurat, taip ir atsitiko, gimines patys atvyko i morga, o tas Zukauskienes sapnastai tik akiu dumimas. Taigi kai pasirode zinute Bal 19 apie rasta lavona, tai gimines neleke ziureti lavono i Kauno morga, o antradieni Bal 20 jau 8 val ryto buvo prie morgo duru :-)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Dabar gi iki antradienio niekas nesugebejo atpazinti Kedzio :-) Ir Kedziai neieskojo iki antradienio 😉 …………………..nu tu ir kvailas, o tai ko ieskoti Kedzio toje lavonineje, jei jie nezinojo, kad jis mires aplamai? Kai ismete zinutes su 19,20 datom ir prie vienos prirase Kedys tai ir nubego gimines 20 diena atpazinti. Kas tau taip neaisku?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. prokurorai zino, kad Kedys rastas 17 diena, bet nei zodzio, o jau 19-20 dienomis meto zinutes apie lavonus. Ko taip lauke? Kodel giminem nepranese, juk jiems priklauso pranessti o ne lavoniniu darbuotojams. Is kur gimines turejo zinoti, kad 17 diena rastas Kedys jei nezinojo? Tai prokurorai lauke, kol pedsakai isgaruos, primete zinuciu, neva jau gali gimines ieskoti, kinologai po 3-4 paru vargu ar besuseks pedsakus. O apie lavona su zodziu Kedys rase tik apie butent tame morge esanti lavona. Kitose zinutese nerase. Akyvaizdu, kad prokurorai norejo pralaukti kelias dienas, primete daug zinuciu ir tik viena zu prierasu Kedys, kad butent ten ir lektu gimines. Kad butu ka i byla jiems parasyti, patys atejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. socdemu nervai suprantami, nes jie tikejosi pilna jega grizti i seima, o cia prasau, kiek belsu neteks, nes Venckiene, be abejones, turi nemaza zmoniu palaikyma.
  aplamai nesuprantu, kas gali balsuoti uz socdemus, nes jie tiesiogiai atsakingi, jog NEsame teisine demokratine valstybe ir kitaip, nei estai, esame skurde.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. ta kriminaliniu tyrimu metodika pasibaige sulig Palaimos skambuciu vasario 25

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Jei tai butu prokuroru strategija, tai jau sestadienio Bal 17 spaudoje butu pasirodziusi informacija apie tai, kad rastas lavonas prie Kauno mariu. Taigi, lavonas randamas sestadieni, policija atvyksta ir isveza lavona. Per 7 men po Kedzio dingimo net vaikas atpazintu Kedy. Dabar gi iki antradienio niekas nesugebejo atpazinti Kedzio :-) Ir Kedziai neieskojo iki antradienio 😉 Taigi isvada paprasta – visi zinojo, kad ten buvo Kedys, tik matomai buvo liepta tyleti ir laukti, kol Kedziai arba Venckai pasiges besislapstancio Kedzio. Tam ir buvo pateikta informacija spaudoje tik nuo Bal 19 tam, kad Kedziai pradetu ieskoti Kedzio lavono. Taip ir buvo – Bal 19 ar 20 diena, gimines is pat ryto atleke i Kauno morga ir pasake, kad cia yra Kedys :-) Ne Jums runkeliai suprasti kriminaliniu tyrimu metodika!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. labai gerai, kad islenda visoks brudas a la ruzas ir co. zinos zmones, su kuo reikala turi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. nematau jokios nelogikos, pranesimus rase 19 – 20 dienomis, labai ju daug buvo ir kalba ejo apie Kedi, tai gimines Kedi ir atpazino 20 diena. Kazkas nelabai moka sudelioti datas ir biski paanalizuoti. O Kedzio gimines visada ieskojo, yra ta irodantys dokumentai, ***** lakste i prokuratura del ti pacio, del Kedzio paieskos. Kai prokurorams nenaudinga, tai nutyli, kaip ir jus. Man keisciau kokiu tikslu tuos skelbimus ir tiek daug rase buten Lr prokuroru paprasyti? Ka pagauti norejo? Tai ta versija dabar is stumia, ju planas suveike. Keisciau, kad kinologus i jo mirties vieta kviete tik po 4 paru. O kad pridejo tu skelbimu apie lavonus tik rodo, kad jie zinojo, kad ten Kedys, tik kam reikejo meluoti prokurorams, kad nepazino?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. kad prokurorai viska zinojo,patys ismete ta kuna, o dabar patys zaidzia nesvarius zaidimus, nepamirskit kad Betingis karta prasitare, kad Kedys yra netoli… vadinasi, jie visada viska zinojo. Patys laike, patys paieska vaidino,.,.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. ka ten tu rasai 19 diena, kai jo kuna tik 20 diena rado prie Mariu? Tai reiskia, kad prokurorai jau pries randant kedi 20 diena jau zinojo, kad reikia 19 diena ismesti tokia naujiena, kad rastas 40 metu lavonas? Reiskias prokurorai patys ir numete ir gaude ant lavuskes?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. AŠ socialdemokkratinių pažiūrų, bet nieko bendro neturiu su A. Sakalo ir AMB partija.Todėl manau, kad žodis socdemas gali turėti visai skirtingas sąvokas………………butent, nes jie atejo is senos partijos, labai negraziu pavadinimu. Tai liko tas pats, tik naujas pavadinimas – socdemai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Kiek morgu ir kiek ligoniniu aplanke Venskai? :))) 1, 2, 3 … n? kiek? Kiek pamenu, taip Stoma elgesi paklaustas kas tas "pedofilu klanas" – iskart, kaip labai patyres politikas pakeite pokalbio tema priesinga linkme 😉 kad tik atsakyti nereiketu 😉 o pasakymai, esa jei blogai tyria – tai yra irodimas pedofilu klano egzistavimo – tai jau paranojos pozymiai..2010.04.20 Vakarų ekspresas:
  "2 m gelmėje buvo aptiktas ir į krantą iškeltas maždaug 38 metų vyriškio lavonas. Pagal amžių negyvėlio kūnas sutampa su D. Kedžiu, apie kurį jokių žinių nėra dar nuo praėjusių metų spalio, kai prasidėjo dviejų žmonių gyvybes nusinešusi garsioji Kauno pedofilijos istorija."

  ir vis tiek nesiverzė gimines atpazinti, nors tu ka :) net uzuominas visokias mete "sutampa su kedziu" – gelezines istvermes Kedziu gimine tikrino isimtinai susapnuotas versijas :) o jei dar tiksliau – speju – tikrino tik karta 😉 Juk nesigyre, kad lakste sukaite po morgus ir ligonines, tai kokios gali buti isvados,a ? :)))
  2010.04.19 zinute Delfyje "Sužionių seniūnijoje, Pakryžės kaime tvenkinyje gali būti paskendęs vyriškis. 13.45 val. tvenkinyje 2 metrų gelmėje buvo rastas ir į krantą iškeltas 38 metų vyriškio lavonas"

  KODEL Kedziams sis variantas neitiko? kodel neleke atpazinti?

  2010.04.20 zinute Delfyje "Netoli Muniškių kaimo (Kauno r.) vaikščiodami jau nuslūgusio Nevėžio pakrante du žvejai išvydo žmogaus kaukolę…Vis dėlto galima spėti, jog tai – vyriškis, kurio amžius nesiekia 40 metų."

  KODEL Kedziams IR SIS variantas neitiko? kodel neleke atpazinti?
  2010.04.20 "Apie aptiktą mirusį vyrą Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai šeštadienį gavo apie 11 val. 30 min. „Atlikus pirminę apžiūrą ant kūno išorinių smurto žymių nerasta. Laukiame teismo medicinos ekspertų išvadų, jie pateiks galutinį atsakymą kas lėmė žmogaus mirtį“. Uztai uzteko "perskaityti(susapnuoti)" zinute, kad prie kauno m rastas vyro kunas be smurto zymiu ir jau lekia paknopstom..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. juk seniai neliko kairiu-desiniu, seniai jau visi pasiskirste itakos zonas ir supanasejo kaip siamo dvyniai. Juk ir klykiamu tekstu panasumas begalinis – "minia", "violetiniai", "teisine valstybe"(be teisingumo) ir t.t. O kad ju retorika jau nusileidzia, atsiprasant, iki pasturgalio, tai aiskiau negu aisku, kad pajuto valdziazmogiai nieko gero nezadanti kvepavima i nugara. Taigi isvada:dabar arba niekada. Liekam zmonemis arba tik EKSPERIMENTU SU ZMOGUM, AUKOMIS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Knygynuose ir didžiuosiuose prekybos centruose pasirodė knyga „VIOLETINĖ TRAGEDIJA“, kurioje nuosekliai aprašoma neregėto ažiotažo sulaukusi D. Kedžio istorija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. AŠ socialdemokkratinių pažiūrų, bet nieko bendro neturiu su A. Sakalo ir AMB partija.Todėl manau, kad žodis socdemas gali turėti visai skirtingas sąvokas. Manau jei Venskienės partija vienys žmones su socdeminėmis (tikromis) pažiūromis tai aš niekada nebuvęs jokios partijos nariu kogero tapsiu partiniu.
  Šlykščiausiai Sakalas pasirodė per J.E Pakso "apkalta". Man atrodo, kad nei inkvizitorius nei kardinolas su vyskupu dar neatsiprašė prezidento.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. O kodel manai, kad teisejas buvo nusautas isvaziuojant is namo kiemo? Juk yra aisku, kad teisejas is ryto atvyko i namus (galimai persirengti) nes sekmadienio naktiir visą ir visą savaitgalį teisėjas praleido savo tėvų namuose. Taigi sprendziant is teisėjo automobilio padeties kieme ir susukto vairo i kairę galima spresti, kad automobilis ne isvazinejo is kiemo, o atvirksciai – ivazinejo i kiema. Liudininkai patvirtino, kad teisejas kaip ir kiti gyventojai is kiemo isvaziuodavo priekiu, o ne galu nes dazniausiai kiemo vartai būdavo uždaryti. Kitas dalykas, niekas nepastebėjo vienos detalės nuotraukoje, kieme pries sienos buvo paremtos 2 paletės – tikiu, kad kieme kas nors laukė atvykstančio teisėjo, o po nužudymo peršoko per tvorą į gretimą kiemą ir pro vartus išlindo į Vilniaus g. ten galimai jis įsėdo į stabtelėjusį automobilį arba tiesiog nuėjo iki netoliese palikto automobilio. Panagrinėkite žemėlapį Sladkevičiaus ir gretimų gatvių ir vaizdas išryškės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. :))) Sakalas su Andriukaiciu seni patyre keidzyby donoscikai :))) Brazas irgi buvo nachui ,neeilinis pyderas ,komunistu partijos eilinis ,vertas pagal LLA statutus kartu su visais savo pyderastukais mazesnio rango buti uzverstas po velena, kaip Lietuvos isdaviku saika-eina tegul jie visi nachui-socdemai pimpiaciulpiai :))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Klausykit, yra tas Miezelio foto, patys saugumieciai atnese zurnalistams ir t.t. Ten ne tas Aidas. Manau, kad cia kazkas specialiai su tuo Aidu maise, kad visu demesys butu nukreiptas nuo Gen prokuraturos prokuroro.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. gal baik sapnuoti? Kadangi jus nesidomite ir nesekate informacijos, tai idesiu visa pastraipa:
  "Kad D.Kedžio kūnas buvo atpažintas artimieji turi dėkoti jo pusseserei S.Žukauskienei. Savaitgalį blogą sapną sapnavusi moteris, antradienį atsitiktinai internete pamatė žinutę apie rastą neatpažintą 38 metų vyro lavoną.

  Pasak S.Žukauskienės jai ši mintis nedavė ramybės, todėl ji paskambino D.Kedžio tetoms ir paprašė jų patikrinti morgus
  " Beje, apie tai rase ne tik internete (apie ta zinute), bet ir beveik visi laikrasciai, kad rastas lavonasmtiriama ar tai ne Kedys. Tai ka giminems daryti reikejo? Nesistebiu, kad prokurorai spec toki pranesima isplatino.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 28. o kaip jus galwojate del ko jie taip raso?o man atrodo kad ju wisos paslaptys buwo isaiskintos kaip jie ten dirba ir ka dirba dbr wisuomene ju nekencia ir nekes kuo toliau tuo daugiau nepasitikejimo jais bet tai i gera mums

  Thumb up 72 Thumb down 0

 29. Tai va, pabandyk gauti miezio foto ir nepamirsk visiems parodyti. Be to, tai nebutinai tas Aidas, kalba eina apie prokurora. Salaseviciute viename interviu sake, kad zino kas tas Aidas, jis buvo Valantino pavaduotojas tyres "samaneles" byla. Kalbejo ir ne tik Salaseviciute, bet ar prokurorams idomu?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 30. Gerai, kad dar pedofilu gyneju nepavadinai :-) Paprastas dalykas yra – jei matai, kad teisesauga nepajegi surasti tiesa, reikia patiems jos ieskoti. O gal jau px ta tiesa? Idirbis i rinkimus jau padarytas, tai daugiau nau nieko ir nereikia :-) Na nebent aistroms pakurstyti tuoj VencKedziai pametes kokia suke su Kedzio krauju, veliau dar kas nors susisapnuos Zukauskienei, gal dar koks ekstrasensas ar "liudytojas" islys i Akistatos eteri. Na paziuresime kokius gabumus parodysite.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras