Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

A.Ružas: „Kedofilai“ – tai froidiškąjį pedofilinį kompleksą kenčiantys žmonės“

2010-10-30 13:00 | Naujienos | Komentarų (303)

Viename socdemų leidžiamame laikraštyje žurnalistas Albertas Ružas

N.Venckienės pareiškimas, kad išmesta iš teisėjų ji kurs partiją, sukėlė didžiulį sąmyšį tarp Lietuvos politinių partijų. Ypatingai sunerimo šiuo metu pagal sociologines apklausas pirmoje vietoje esantys socialdemokratai, kurių partijos garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas žiniasklaidoje ne kartą šlykščiai išsityčiojo iš Drąsiaus Kedžio dukrelę gynusių žmonių, o žurnalistus, vykdančius savo žurnalistinę misiją – ieškančius teisybės pedofilijos byloje ir demaskuojančius klaninės prokuratūros klaidas, apkaltino vykdant N.Venckienės užsakymą.

Beje, buvęs laikinasis generalinis prokuroras Raimondas Petrauskas (kuris apsimelavo spaudos konferencijoje, pareiškęs, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, yra D.Kedžio DNR, nors tai buvo melas ir Generalinė prokuratūra R.Petrausko paskleistą melą po keturių mėnesių oficialiai paneigė), tiek Seimo, tiek prokuratūros kuluaruose yra vadinamas „A.Sakalo žmogumi“. Mat būtent R.Petrauskas su grupe prokurorų A.Sakalo kvietimu lankėsi Briuselyje, kai A.Sakalas buvo europarlamentaras.

Iki šiol viešoje erdvėje tenkinęsi tik A.Sakalo komentarais ir V.Andriukaičio išsišokimais, po N.Venckienės pareiškimo apie partijos kūrimą kairieji nusimetė kaukes – socialdemokratų leidžiamame „kairiosios minties laikraštyje“ siaubingai piktinamasi, kad „užvaldžiusi visas televizijas ir „patikimiausius dienraščius“, N.Venckienė dairosi užvaldyti politiką“, o mergaitę apgynę žmonės patys prilyginti pedofilams.

„Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite. Todėl trokšdama patenkinti savąjį neįsisąmonintą erotinį instinktą, jų pasąmonė, apeidama pasąmonės valios cenzūrą, „kartoja“ lytinį aktą su mažyle…“ – socdemų leidžiamame viename laikraštyje rašo žurnalistas Albertas Ružas.

Be to, tvirtinasi versija, kad pedofilijos byla galimai buvo nukreipta prieš Prezidentę. Kai spalio 8 d. prie Seimo vyko trijų antipedofinių judėjimų protesto akcija dėl Vaiko teisių apsaugos kontrolierės Editos Žiobienės atstatydinimo, prie protestuotojų priėjęs vienas aukštas socialdemokratas pasiūlė protestuotojams dėl E.Žiobienės protesto akciją – piketą – perkelti prie … Prezidentūros.

KK inf.

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. O JUK VISISKAI AISKU, KAD DAUG KARTU NUSIKALTO BUTENT VALSTYBES TARNAI-PROKURATURA, TEISMAI IR POLITIKAI, KURIE TIK ‘VYNIOJA I VATA ARTIMU JU DRAUGELIU’ NUSIKALTIMUS, O NE EINAA UZ TIESA…
  KODEL TAMPA, BUTENT IR IMANOMA [TEORISKAI] PIKETU PERKELIMAI PRIE PREZIDENTUROS, NUKREIPIMAS PRIES PREZIDENTE…
  ARGI Partiniu visagaliu egoistu VALSTYBE, KURIOS Valstybinio Saugumo Tarnyba, Prokuratura, teismai,… nera igali [NENORI] rasti ‘sakneliu’, kodel jau visus metus tautos mintys spieciasi apie ‘’kedyna’’ ir puola desperacijon, yra verta nors to vieno vaiko ?! Argi tokie politikai nera verti, kad ant ju viesai ‘nusisvilptu’, bent jau Vilniaus senamiescio sunes !? …o kaip butu gerai, jei kas nors gebetu taip padaryti-sustatyti juos I eilute, kokiai nakciai, ‘parodai’ !!!…, vardan desperacijoje besikankinanciu lietuviu ‘’runkeliu’’, vardan Lietuvos Ateities… …nes labai jau rysku, kad dauguma politiku nebeturi nei sazines, nei sveiko proto, nei gailescio, nei savikritikos ir nieko daugiau nei savo politiniu ir ‘asmenines ekonomikos’ interesu nemato !!!
  Tai man, tapo visiskai aisku dar kadais, po to ‘’keturiu komunaru’’- garsiojo rubikoninio seimunu, keturiu valdanciuju politiniu partiju korupcijos atvejo-skandalo… Todel as manau, kad tokie kaip andriukaitis, sakalas, [daug kitu-neminiu] turetu buti tylesni uz krentanti klevo lapa… Kaip gaila, kad vis Lietuvon ateina naujas pavasaris, o deja tas Seimo medis,…jo 141 ‘lapas’, lyg kokiu parazitu, vis apsestas…
  Taip man mena tai, deja, anglu kastonus, kuriu ligas imanoma sunaikinti, tik juos ispjaunant… Suzaliuoja jie, pavasari ir iskart juodais demetais lapais… …- Suseda naujas Seimas-iskart prasideda juodi darbai !!! Kada tai baigsis !!?? Nors nelotumete, komunistpartines sobaakos !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. …Ir jiems ‘’iki lemputes’’, kaip regite, prokuraturos…LT teisesaugos ir kt. problemos…- jiems svarbiausia ju islikimas politikoje, tik ju nauda…!!!
  Kitaip, visai ne apie tai, turetu jie, sneketi [idea]. …O ‘’kedofilu’’ ‘turtas’, tebera tik reta, mazute ir chaotiska minia, chaotiski komentarai, tik besipjauna tarpusavyje, kas yra tikresnis Kedzio dukreles gynejas ir kas labiau antipedofiliskas, kas labiau antikomuniaga ar anticekistas… O jokiu spaudos ar netgi interneto dienrasciu, jie neivalde, nes ryskiai matosi, kad nieks ir niekuo iki galo nepasitiki… Ir kaip apmaudu, kad praktiskai uzgesus ankstesnems opozicinems partijelems – zmoniu sirdyse ir protuose ar nustojus galimybes tapti valdanciaisiais naujojo gyvenimo Lietuvon, nesejais…, valdantieji ar valdziusieji gedzia, kad NIEKADA nebutu jokiu Tiesos Ieskotoju Lietuvoje, jokiu ‘’naujuju’’… Tai taip akivaizdu, kad !!!……… :(
  Tad ‘’nei prie ko’’, cia pone Alb. Ruzai, tas Froidas, nes like Lietuvoje, jau tie kam ‘’yra gerai’’, tie kam taip blogai, kad nebemato jokiu vilciu ir tie, kas dar bando kaip nors kapstytis-nesikisa I politikas… Ir tik keletas gincu dulkese skestanciuju, ‘gasdina’ valdzia, ikursiant desperacijos skelbeju ir patvorines kovos partija… Tad net sunku patiketi, bet zodziai – ‘’’’ „Kedofilai“ … iš tikrųjų yra nelaimingi žmonės, ko gero, pasąmonėje kenčiantys ir išgyvenantys frodiškąjį pedofilinį kompleksą, kartu jaučiantys skausmingą neapykantą tariamiems pedofilams (nužudytiems) už tai, kad anie juos „aplenkė“ ir „pasinaudojo“ mažamete mergaite.’’’’’ Ir t.t., tai jau yra ciniskumo ir tiesmukisko izeidimo virsune !!! …ypac paskutinieji zodziai, kad ‘’aplenke’’. ‘’Tokioje’’ JK, A Ruza ir kt. pan. cinikus, istarus tokius zodzius, svarstytu visos info priemones ir ne tik kad didele bauda moketu uz viesa visos grupes zmoniu izeidima, bet turetu palikti visas galimas savo darbo ir partines pozicijas… Cia kuo greiciau institucijos randa pedofilus ir teisia, kaip ir nedrista politikai ar zurnalistai smerkti kelianciu ta problema ir ieskanciu tiesos, bausmes nusikaltusiems.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Nes nebuvo ko, Sakalui pukstauti pries zmones-gynejus, kad ir ‘patvorinius’, kad ir netgi jie ir butu ant kazkieno ‘kabliuko’ pakibe… Juk patyres seimunas visai ne apie tai turi kalbeti !!! Tegul jis iseina siuo metu I buri kaimo ar miesto zmoniu be apsaugos… Supras tada, kam jis ‘atstovauja’… Nejaugi ir korupcionierius V Andriukaitis apako protu ir neregi valdziu issigimimo Lietuvoje ir zmoniu beteisiskumo !!?? Juk mokiniui aisku tai !!! Jie dar nuo pradzios mokyklos pajunta ‘laisves’, kad gali daryti ka tik nori blogo ir nieks neipareigoja daryti ka nors gero… Juk butent nuo nusikalteliu-partiniu valdzios, atejo tokia teise negerovems visur, totali ‘’aukstesniuju’’ ir turtingesniuju sauvale I lietuvio neelitinio – ‘’runkelio’’ gyvenima !!! ________ Turetu suprasti nors kiek, jei turi bent kiek sazines ir sveiko proto… As tikrai matau daug trukumu naujuose antipedofiliniuose judejimuose ir gan aiskiai susilaikau nuo atviro ju remimo. Regiu, kad juose dirba didziuli darba tie, kurie nori uzgesinti galutinai lietuvio valia sukilti ir tiketi savo noro gyventi teisingesneje Lietuvoje, galia. Jie inesa nepaprasta painiava I ‘’naujuju opoziciju’’ zmoniu mintis bei veiksmus ir isbarsto juos, pakelese, nes ju protams priestarauja tyciskai pakasti ir pakisti ‘’suniukai’’ (…). Koks absurdas yra, kai buve ar esami valdantieji, daznas turiii ne tik kapitalo bei galios institucijose, o dar ir ‘’stogo’’ galia monopoliniam-ekonominiam bei politiniam verslui, tyciojasi is tu, kurie tik pasvajoja ir zodziu pagasdina ‘’eiti I politika’’… Butu pikta, jei nebutu liudna ! ___________ O argi kuo nors ‘’kedofilai’’ kalti ?! Argi ne prokuratura ir teismus, politine teise smaugti Lietuva igave seimunai ir vyriausybe, turetu griebti uz ‘gerkles’, kad leido ivykti zudynems ir toliau pletotis bruzdejimams zmoniu galvose ir tuo pat klostytis rizikingai vandaliskai revoliucinei situacijai ?! Tai gal jie nebijo nieko ir zino, kad netgi jei ivyktu ta partija, tai…etc. – buvo tu nauju partiju… Jie zino, kad ta ‘’politine svytuokle’’, grazins andriukaicius, zuokus,…ir kt., dar gudriau melzti finansines rubikonines ar dar riebesnes aferoekonomikos karvutes… _________ … Ir vis del to;; ko sunerimo tie partiniai kinkadrebiai ?! O gi arteja rinkimaaaai !!! Jiems, ta Venckienes partija ‘’vienodai rodo’’, bet elektoratas ir konkurencija desine-kaire ir visumine opozicija, del vietu seime, tai ir yra paniskos baimes priezastis. Juk kgb ir kpss vaikaiciai laabai nemyli nezinomybes !!! Kairieji-desinieji, sutartinai, svytuokles principu pjauna malkas…t.y. ‘skirsto’ Lietuva, lyg I skiedras ir malkas sau, vercia…, jos turtus, biudzeta, valstybini turta, postus, mokescius, …teises, draudimus…visa korupcinini vertybiu judejima valstybeje…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. kai viska stebi is sono, be jokiu isankstiniu nusistatymu, matai kad si istorija yra labai muilinama ir norima "padaryti" kad nesveikas kedys, sukure pedofilija ir pats patikejas savo melu, pradejo zudyti. Dar islenda toks atvejis. Iskarto po zudyniu skelbe, kad zudyta is dvieju ginklu, turejo bendrininku, kad viskas labai tiksliai suplanuota. Bet vel klausimas, kaip kedys vienas "mate" kad jau sivaziuoja furma? Gal pats stovejo, ziurejo, o paskui bego i busa ir "sukure" avarija? Ten turejo buti dar kazkas, kas stebejo isvaziavima ir "reguliavo" buso veiksmus, nes ten senamiestis, siauros gatveles. pats piko metas. Cia jie irgi "pramete" su tuo "kad viska dare vienas". Po to vienas nuvaziuoja pas naruseviciene, dar pries tai darydamas avarijas, o nuvaziavus, pati auka atidaro duris. Taip pat neaiskus stankes skambutis seseriai. Paminimas furma, kuris teisejas ir gali buti daug priezasciu nuzudymui, nes zinomos jo kai kurios nutartys, kur matosi "teisingi" nusprendziai. Kodel viskas pradejo "kristi" ant kedzio, nors kaip paaiskejo.prokurorai net neturejo jo DNR (atspaudu), nors logiskai mastant jie juos TUREJO TURETI, paemus nuo jo ginklo, rasto prie narusevicienes. Cia kazkas nesueina, arba to ginklo nebuvo, arba jie jo net netyre.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. ESANT TIESAI, KAD A. RUZAS NEPERSAKO KITU SOCDEMU NUKVAKUSIU PARTINIU SENELIU MINTIS APIE ‘’KEDOFILUS’’, O SAVO PARODO, VISOS TOS ‘eks-raudonuju-kairiuju-desiniuju’ erkiu’ politCO ne tik politini, bet ir intelektualini-mentalini invaliduma. Kokio komplekso ligoiniai yra minetieji socdemai ir A Ruzas ?! Ar garsiojo Froido vardas minimas diagnozuojant ‘kedofilu’ psichologija arba, ar kazkokiu A Sakalo tipo sovietiniu medkomisionsciku primesta liga ‘’kedofilams’, yra autoritetinga nors kam Lietuvoje ?! _______Pirmiausia; visiska ir yra tiesiog ‘ziegzdriu’ pacientu lygio paranoja, parodo socdemu lagerio paniska baime, kad N Venckiene ikurs Partija !!! Menat anekdota, kai viena ziegzdryno ligonis, vis bijojo, kad ji vista nesulestu, nes isivaizdavo, kad esaas gruudas ?! :))) …Gi net kaimo bobule suvoks ir mokyklinukui aisku, kad siuo metu LT, partija ikurti nera juokai ir kad kai mitinge susirenka simtukas antras, tai partija yra tik fantazija ir svajone. O juk aisku, kad ta partija butu, kaip ir kitos; pirmiausiai vietas uzsitikrins tokiu socdemu ar konservantoriu tipo, agenturscikai !!! :( … O juk dar reikia ir verslo magnatu, kurie remtu, finansuotu org. …, reikia kad VSD, Prokuratura ir t.t., nekastu ‘’duobiu’’ venckiskiesiems revoliucionieriams !!! Zino tai valdantieji buve ir esamieji… Ir jei nera idiotai tie tipo sakalai, tai tada bent jau, slyksciai vaidina [idea]. Bet kuriuo atveju A Ruzas negali pridengti savo ar socdemu kaktu lekstumo, nei Froido veikalu nei seimuno titulu… Jie tik gaujoje jauciasi galingi, nors ‘durnumas’ ir pilasi per krastus…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. labai jos man pasirodė negeros TV laidoje apie Pikeliškių vaikų globos namus.Priedo kapoti atsakymai į žurnalistės klausimus,tam tikro laipsnio agresyvumas su įspėjimu nutraukti interviu.Kodėl? Socialdemokratai pradėjo pulti mažos mergaitės gynėjus prisidengdami A.Ružo žodine ekvilibristika,mergaitės,kurios artimuosius ir ją palaiko 88 % Lietuvos žmonių.Kodėl?Žmonės,galvokit.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Ar tu durnas, ar tu prokuroras? Mergaite dar turejo ir irodymus pati surinkti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Ar cia Ruzas taip kersija Landsbergiui, kurio nekencia, o tokiu budu bando atkersyti del to, kad jo nekenciamas Landsbergis sitoje istorijoje stojo nuskriaustu mergaiciu pusen. Tiesiog Ruzas kersija Landsbergiui, taciau bijo ta viesai pripazinti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. O tai kas neleidzia patiems susirasti ta Aida? Px kad kazkas ji dengia, jei vietoj to, kad "budetumete" patvoryje imtumetes tikru veiksmu, tai ne tik kad ta Aidi Miezeli i dienos sviesa istemptumete, bet ir Kedytei nuotrauka ant padeklo atnestumete atpazinimui. Bet juk Jums to nereikia, nes puikiai zinote, kad joks Aidas netvirkino Kedytes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. ne, pradekime nuo 2006 metu. O pabaikime apsimelavusiais prokurorais ir "heroju" irodytomis melagystemis bei ju parodymu kaitaliojimais. Ruzas ne ka prastesnis, pasiskaiciau jo ankstesnius interviu, tai pats save paneige. Nekenciu melagiu. Ar melagystes turi ka bendra su tiesa?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Šakalas tiesiog sutiko bendradarbiauti naikinant Lietuvą, todėl jis toks drąsus, už jo tvirta siena stovi. Šakalas buvo ir yra Valstybės priešas ir išdavikas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Jeigu tavo supuvę prokurorsi nedengtų trečiojo iš GP, kurį besitaškydami purslais gins sakalodinių gvardija, trečias jau seniai būtų išvilktas į dienos šviesą. Trečias, sakė prokurorai, yra iš GP, ir pats gerai tą žinai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Anot sio zmogaus, as kenciu froidiskaji vagiu kompleksa. Kadangi buvau apvogta, jutau frustracija, pykti, nusivylima, bet istiesu, tai isgyvenau del to, kad jie mane aplenke, o ne as juos pirma apvogiau:)) Toks mastymas prilygtsa psichopatams manjakams, kurie teigia, kad prievartavo, kankino ir zude moteris del to, kad jos pacios to norejo, tik nezinojo:(((

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Palaukite gerbiamieji, pradėkime nuo to, kas pirmas pavadino 3 asmenis pedofilais? Kaip tokia armija kovotojų su pedofilais nesugeba surasti Vilniuje gyvenančio trečiojo pedofilo Aidžio? Ar Jums ne gėda patvoriniai? Kedys pats vienas per metus "nustatė 2 pedofilus" o Jūsų armija nesugeba vieno rasti :-) Beviltiški Jūs, Jums tik bandelių ir arbatos paduok, dar KK laikraščių atvežk laikui prastumti. Na nepavyks Jums pakeisti politikos su tokiais runkeliais. Žmonės neina streikuoti, vadinasi viskas jiems gerai. Va Prancūzijoje apie 300.000 pencininkų išėjo į gatves vos sužinojus apie planuojamas pensijų reformas, o čia? Tikras runkelynas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Jis buvo pripazintas kaip liaudies priesas ir nuteistas 8 metam. Bet toliau darosi idomiau. autobiografijoje raso kad uz gera darba paleido po 5 metu. Taip pat aiskina, kad jam del tos priezasties neirase i pasa teistumo, todel galejo gyventi didmiesciuose, mokytis, baigti mokslus medaliais. Sitoje vietoje galiu pasakyti (nes pats susiduriau) kad KGB net neziuri i pasa. Tikrinama anketos (kievieno zmogaus)ir niekaip neleis nei mokslu baigti, nei karjeros daryti, nei didmiesciuose gyventi.Kiekvienoje istaigoje, mokykloje, gamykloje, buvo KGB darbuotojai, per kurio rankas pereidavo visi dokumentai. Jis galimai kazkur lageryje kazka "gero" padare ir del to buvo pripazintas kaip savas, patikimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Tegul dar pasijaucia teisus. Nejaugi pilsi pamazgas ant senu zmoniu. Jaunimas siais laikais pagarbos turi daugiau nei kaikurie buve komjaunuoliai ir komjaunimo organizatoriai. Supuvusio, isisenijusio, iaugusio mastymo nebepakeisim. Tegul jie raso ka nori. Teise turi. Bet visa tai ieis i istorija. Tikrai turesiu ka papasakoti savo vaikams ir anukams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. savo "sloves" valandos kokio nors eilinio rajono eilinis komunisteliu ruporas adalbertas. Ir taip sau patinka! Su pacio Froido seseliu i kova isejo! Bet nors kiek mastanciam zmogui aisku, kad cia tik diedmorozo-krasnonoso paskutiniai pasispardymai, uz Judo grasius, pries nueinant i istorini savartyna. Uzuojauta prostituto adalberto artimiesiems.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. drauge Ružai,tikrai žinau,kad partinėse mokyklose Froido psichoanalizės pagrindų ir pasąmonės poveikio žmogaus elgesiui NEDĖSTĖ,to nedėsto ir žurnalistams.Žinau,kad buvote didelis V.Petkevičiaus draugas ir komunistinis veikėjas.Noriu jus pakviesti padiskutuoti Froido mokymo klausimais,ypač ta dalimi,kuri lemia lytinę orientaciją,būtent pasąmonės latentinį poveikį jai.Gal malonėtumėte čia nurodyti kaip su jumis susisiekti,būtent čia,nes gal dar atsiras piliečių gerai žinančių Froido filosofiją.Kadangi jūs unisonu su A.Sakalu taip "gerbiate" kedofilus ir esate abu garbaus amžiaus,tai manau,kad abu gerai mokate vokiškai,nes tuo metu kai jūs mokėtės,mokyklose dominavo vokiečių kalba,todėl suprasite ką sakiau A.Sakalui ir dabar tinka abiem:"Ich habe schon frueer bemerkt,dass die Falken Sakalas ir Ružas nicht zu hoch fliegen".Ihr Niveau ist unbedingt sehr klein.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Demokratija reiškia, kad Lietuvoj turi teisę į egzistavimą ne tik violetinė ,,tiesa", bet ir bet kuri kita nuomonė………………..beabejo. Tik va kazkodel vieni uz savo isitikinimus yra prsekiojami kiti ne. Vieni vadinami buduliais kitu vadinti negalima, nes tave isvadins psichiniu ar siap uz ka nors uzdarys i kalejima. Kokia cia demokratija? Man tai dar kvepia sovietu laikais, kai valdziai nepatikdavo tavo nuomone tai per valstybini laikrasti visus isvadindavo psichiniais. Juk akurat, tas pats vyksta. Sakalas gal galetu daugiau sia tema pakalbeti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Visi zino, kad Froidas buvo pakrypes. Ruzas tiesiog remiasi jo filosofija nes neturi savo nuomones. Kiti zmones turi savo filosofijas ir savo nuomone ir savo poziuri ir isitikinimus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Nieko sau, tas Ruzas, kaip suprantu, tai ragina atsisakyti kompleksu ir atvirai prisideti prie pedofilu gynimo, taip kaip jis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. N.Venckienei nėra reikalo skubėti kurti partiją, nes iki rinkimų dar 2 metai. Pakaks ir vienerių metų,kad įsiregistruoti ir kitus paruošiamuosius darbus atlikti. metus nėra ką veikti, tad labai nepergyvenkit, jog dar nepardeda priiminėti į partiją. O gaires numatyti ir apmąstyti galima ir dar nesukūrus partijos. Tuo tarpu daugiau personų pasirodys, kokios besančios, geraiu išryškės visi, kurie labiausiai ims loti, tada žinosim, kas ko vertas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Nuvalkiotas ir nepasiteisinęs triukas-pederastai irgi aiškina kad visi "homofobai"-tai "užsislėpę" pederastai…matyt tokie pareiškimai iškrypėliams leidžia pasijusti geriau…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Pasaulis mūsų susiskirstęs į dvi partijas: šakalus ir mauglius. Ir todėl negalime sakyti, kad blogi rusai, blogi žydai, amerikiečiai ar lietuviai. Visose tautose yra šakalų ir mauglių, tik skiriasi jie proporcijom pagal tai, kiek žmonių mąsto savarankiškai ir kiek pasiduoda propagandai. Žodis DEMOKRATIJA labai patogus šakalams. Jis jiems suteikia galimybę pasislėpti po kolektyvine atsakomybe. Šakalams pelnas, o maugliai dengia nuostolius. Šakalai organizuoja holokaustus, o už tai kolektyviai kaltinami ir moka maugliai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. ka daryti su ta didele ruzo marmuze? tiek to, nespjaudysiu. nors jis mus visus apspjove. bet jei turi jis vaiku tai tegul nesistebi, jei pats jiems uztrauks nelaime

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras